Koç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ekim 2012
Aşka dair ne kadar tespit varsa, dönem dönem her birinin savunucusu oldunuz. Başladığınız her ilişkinin gidişatına göre aşkı tanımlıyorsunuz. Ama bu kez kolayca savunamayacağınız bir ilişkiye başlamak üzeresiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

1 Ekim 2012
İş yaşamında size en ağır gelen şey, başarınıza hiç hak edilmeden ortak olunmaya çalışılması. Ama yazık ki, bütün iş yaşamları bunun örnekleriyle dolu. Bir iş yolculuğunuz olacak, bu size iyi gelebilir.

Koç Burcu Günlük Para Falı

1 Ekim 2012
Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın bir işiyle ilgili borç isteğini geri çevirdiniz. Onun hayata gevşek bakışına duyduğunuz kızgınlık, sizi böyle bir davranışa itti. Bari arkasından vicdan yapmayı bırakın.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ekim 2012
Yeni sevgili adayınız, zor kabulleneceğiniz kadar bağımsız kişilikli biri. Sonradan kaldıramayacaksanız hiç başlamamalısınız.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2012
Her konuda mükemmel olamazsınız. Hayat sizi sürekli daha mütevazi olmaya çağırıyor. Bu çağrıyı alamadığınız için son günlerde kaprisli insan görüntüsünden de kurtulamıyorsunuz. Kimsenin her tartışmada, her olayda onaylanmak gibi bir zenginliği olamayacağını görmeniz gerekiyor. İşin iyi yanı ; bu durumunuz geçici. Bu ruh durumunun nedenlerini de en iyi siz biliyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2012
Sevgili Koçlar  saat 06:19 itibariyle Koç-Terazi aksında meydana gelecek Dolunay Ay-Uranüs kavuşumu ve Ay-Pluto zorlu görünümüyle aynı güne denk geliyor. Üzerimizdeki baskı hem iş hem ilişki hem ailevi konularda bir hayli yoğunlaşır.  Bu yüzden de, kendi isteklerimizi daha fazla önemseyebilir, baskılar karşısında fevri kararlar verebiliriz. Buna mutlaka dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü olaylara böyle yanaşırsak, gerek partnerimiz gerekse  başkalarıyla düzgün ve seviyeli bir beraberlik yaşamak mümkün olmadığı gibi, aramızdaki ipler aniden kopabilir. Şimdi burada şöyle düşünmenizi tavsiye ediyorum. Sizin hayatınızda ilişkinizin, partnerinizin veya iş ortağınızın önemi nedir. Buna dürüstçe cevap vermek gerekiyor. Benim için önemliler diyorsanız, o zaman lütfen sakin olunuz, bir daha düşününüz.  Önemli değiller diyorsanız o zaman kararınızı uygun bir şekilde bildiriniz. Kavga etmeden, tartışmadan. İlişkisi düzgün yürüyenler, bugün evlilik kararı verebilirler. İlişkisi sürdürmek isteyenler partneriyle bir araya gelerek konuşabilirler.


Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2012
Kişisel isteklerinizle ilgili ısrarınız eşiniz ya da iş ortağınızla tartışmanıza neden olacak. Bu konuda karşınızdakinin uzlaşmacı konuşmaları da işe yaramayacak. Akşam ise kendi işinizden günlük olarak gelen para, ihtiyacınızı giderecek. Rutin harcamalarınız bugün için sizi çok fazla yormayacak.


Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2012
Ay burcunuzda yerini alarak ilerliyor. Artık aradığınız hareket ve heyecanı yeni konuların peşinden giderek bulabilirsiniz. Hayata bakışınızı ve başlangıçlarınızı etkileyecek gelişmeler ise uzun süredir sizi meşgul etmekte idi. Şimdi adımlarınızı daha bilinçli atabileceğiniz koşullar belirmekte. Ortaklıklarda yaşanan fikir ayrılıkları ise daha objektif olabilmeniz adına olumlu görülmeli.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2012
Kartınız Şeytan... Çabalıyorsunuz ama bir o kadar da sıkıntılarınızı dışa vurmak istemiyorsunuz. Gururlu olduğunuz kadar soğukkanlı tavırlarınız da dikkat çekiyor.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2012
Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Şimdilerde size zor gözüken bir mesele, gelecekte gözünüze kolay gelebilir. Bu nedenle, gönül rahatlığıyla, meselenin çözümünü başka bir zamana erteleyebilirsiniz. Alışverişlerinizi hesaplı yapmaya başladığınız günden beri maddi durumunuz dengelendi gibi, ne dersiniz? Bu anlayışta ısrar edin.