Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Nisan 2013

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin birçok adım attığı, ama sizin bunları görmediğiniz şeklindeki görüşlerde, haklılık payı olabilir. Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor olabilir.
1 Nisan 2013

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Haftanın ilk günü çıkacağınız iş yolculuğu, mesleki anlamda ufkunuzu genişletecek. İş arkadaşınızla kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
1 Nisan 2013

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor. Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor.
1 Nisan 2013

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde çok özel bir konuda hassas, kolay unutmayan kişilere karşı titiz olmanızda yarar var.
1 Nisan 2013

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olacak.
1 Nisan 2013

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni bir ay, yeni bir haftanın ilk günündeyiz. İlk enerjimiz saat 01:14 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm. Bu enerji, paranın kimi zaman iş ilişkilerinde sorunlara yol açabileceğini gösteriyor. Biz kazanmaktan yanayız. Ancak diğerleri de fazlasıyla bencil davranabilirler.
1 Nisan 2013

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz. Değişiklik size iyi gelecektir İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz. Mars'ın çalışma evinizde ilerlemesi sonucunda ,mesleki konularınız gündem kazanıyor.
1 Nisan 2013

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışmanın karşılığını maddi ve manevi olarak almak üzeresiniz. Eğer bir alacak ya da ödeme konulu bir işiniz varsa güvendiğiniz birini devreye sokup konuyu hızlandırın. Böyle biri yoksa tecrübeli kişilerden rica edin.
1 Nisan 2013

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
1 Nisan 2013

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Zenginlik... Maddi sorunlarınıza hiç kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz ama fazla harcama gereksinimi duyuyorsunuz.
1 Nisan 2013

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdilerde, çalışmalarınıza fazla daldınız. Yemek yemeyi unuttuğunuz zamanlar bile oldu. Emeklerinizin karşılığını almadığınızı söyleyemeyiz; ama sıhhatinizi tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi makul bir seviyeye indirmelisiniz... Borçlarınızı fazla dert etmeyin.
Reklamı Kapat