Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

1 Nisan 2013
Partnerinizin birçok adım attığı, ama sizin bunları görmediğiniz şeklindeki görüşlerde, haklılık payı olabilir. Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor olabilir.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

1 Nisan 2013
Haftanın ilk günü çıkacağınız iş yolculuğu, mesleki anlamda ufkunuzu genişletecek. İş arkadaşınızla kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

1 Nisan 2013
Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor. Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Nisan 2013
Bugünlerde çok özel bir konuda hassas, kolay unutmayan kişilere karşı titiz olmanızda yarar var.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz. Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olacak.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Sevgili Akrepler yeni bir ay, yeni bir haftanın ilk günündeyiz. İlk enerjimiz saat 01:14 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm. Bu enerji, paranın kimi zaman iş ilişkilerinde sorunlara yol açabileceğini gösteriyor. Biz kazanmaktan yanayız. Ancak diğerleri de fazlasıyla bencil davranabilirler.


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz. Değişiklik size iyi gelecektir İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz. Mars'ın çalışma evinizde ilerlemesi sonucunda ,mesleki konularınız gündem kazanıyor.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Çalışmanın karşılığını maddi ve manevi olarak almak üzeresiniz. Eğer bir alacak ya da ödeme konulu bir işiniz varsa güvendiğiniz birini devreye sokup konuyu hızlandırın. Böyle biri yoksa tecrübeli kişilerden rica edin.


Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Kartınız Zenginlik... Maddi sorunlarınıza hiç kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz ama fazla harcama gereksinimi duyuyorsunuz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2013
Sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına alın. Artık özgürsünüz. Buna alışmanız zaman alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve çeşitli psikozlara girmeyin. Biraz çaba ile yepyeni bir insan olarak yaşama yeniden merhaba diyeceksiniz.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Şimdilerde, çalışmalarınıza fazla daldınız. Yemek yemeyi unuttuğunuz zamanlar bile oldu. Emeklerinizin karşılığını almadığınızı söyleyemeyiz; ama sıhhatinizi tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi makul bir seviyeye indirmelisiniz... Borçlarınızı fazla dert etmeyin.