Balık Burcu Günlük Aşk Falı

1 Şubat 2013
Sabah saatleri duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz ve olaylara karşı hassas tepkiler vereceksiniz. Yine günün ilk saatleri mizacınızda değişimler olacaktır ve sevdiğiniz insana karşı çok tutarlı davranamayacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusallığa karşı bir isteksizlik ve soğukluk duyabilirsiniz. Özellikle bazı eleştirel yaklaşımlarınız sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza yol açabilecektir. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Balık Burcu Günlük İş Falı

1 Şubat 2013
Güne işinizle ilgili konularda genel bir harekelilikle başlayacaksınız. Elinizdeki bazı işleri sonuçlandırma noktasına gelebilirsiniz. Ancak son kararı vermeden önce detayları gözden geçirmeli ve temkinli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok sabit yaklaşımlarla çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçemeyeceksiniz ve disiplinli olarak işlerinizi sürdüreceksiniz. Günün ikinci yarısı bazı işlerinizi tamamlama şansınız olacaktır.

Balık Burcu Günlük Para Falı

1 Şubat 2013
Maddi konularda sabah saatleri hesapta olmayan harcamaalr yapabilirsiniz ancak günün ikinci yarısında bu anlamda daha dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Şubat 2013
Bugün acele kararlar vermekten ve ani girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle sabah saatleri bazı sorunlar yaşamaya daha yatkın olacaksınız.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Günün ilk yarısı iç dünyanızda bir çok gerilim yaşayacaksınız ve bunu çevrenize yansıtacaksınız. Çevrenizle bazı münakaşalar yapabilirsiniz. Olaylardan etkileneceksiniz ve hassas tepkiler vereceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. Olaylara daha sakin ve tarafsız bakmayı başaracaksınız. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz,sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri alacağınız bilgilerin doğruluğunu kontrol etmelisiniz ve aceleci yaklaşımlar göstermemelisiniz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Sevgili Balıklar saat 02:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle Cuma gününe uyanıyoruz. Amacını gerçekleştirmek isteyen bireyin gelişim yönünde kendisiyle olan iç yüzleşmesinin işaretçisi. Önümüze çıkan engeller, kişiler veya baskılar bizi her ne kadar isyan etmeye zorlasa da, bizim burada sakin ve aklı başında düşünmemiz yararlıdır.  Hedefimiz, değerlerimize sahip çıkarken, yaşadığımız olayların bize kattığı dersleri hafife almamaktır. Bunları düşünmek dahi istemiyoruz ama unutmayalım ki, bunlar yaşamasaydık acaba hayatı bu kadar iyi anlamamız kolay olur muydu? Şimdi bir yola adım attık veya atmak üzereyiz. Bu yol gayet olumlu. Ne kadar kendimize inanırsak, bu yolda o kadar kolay ilerleyeceğiz. Bizim artık derdimiz birileri değil. Biz kendimize yatırım yapmayı bilmeliyiz. Gelişmek istiyorsak, bizi birilerinin yanlışa, isyana, umutsuzluğa sürüklemesine izin vermemeliyiz. Bugün yayınladığımız Şubat aylık yorumunuzda sizi rahatlatacak gelişmelerden söz ettim. Okumanızı tavsiye ediyorum.


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman, başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok. Çeşitli düşünceler içindesiniz. ve yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün, güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Ruhsal çalışmalar için elverişli bir günde bulunuyorsunuz. Dua ya da meditasyon uygun yöntemler arasında olabilir. Zayıf ve güçlü yönlerinizi düşünün. Bir kısmını daha aktif olarak kullanıp bir kısmını da geliştirmeye ya da törpülemeye ihtiyacınız var. Bunun için harekete geçin.


Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Maddi manevi paylaşımlarda yaşanan değişime ayak uydurmak gerekecek. Derin izler bırakan duygusal bağlar açısından yenilenme içinde olmaya Ortaklıklardan gelebilecek kaynaklar üzerinde de durmalısınız. Ancak sizi bağlayan borçlar, ödemeler yeniden sıkıntı yaratacaktır. Bazı olumsuzlukların sizi engellediği bu dönem acele etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Kartınız Hayal... Konuşmalarınıza çok dikkat etmeniz gerek. Zira hayallerinizden çokça bahsederseniz çalmaya kalkanlar çıkabilir.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
İlişkiler konusunun ön planda olacağı bir gün... Mevcut olan tüm ilişkilerinizi ve bağlantılarınızı güçlendirebileceğiniz gibi, yenilerini kurmak için de çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yine de yeni tanıştığınız kişilere dikkat etmelisiniz; bazı insanlar bugün pek de göründükleri gibi olmayabilir.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.