Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Şubat 2013

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sabah saatleri duygusal gerilimler yaşayabilirsiniz ve olaylara karşı hassas tepkiler vereceksiniz. Yine günün ilk saatleri mizacınızda değişimler olacaktır ve sevdiğiniz insana karşı çok tutarlı davranamayacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusallığa karşı bir isteksizlik ve soğukluk duyabilirsiniz. Özellikle bazı eleştirel yaklaşımlarınız sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza yol açabilecektir. Bugün duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
1 Şubat 2013

Balık Burcu Günlük İş Falı

Güne işinizle ilgili konularda genel bir harekelilikle başlayacaksınız. Elinizdeki bazı işleri sonuçlandırma noktasına gelebilirsiniz. Ancak son kararı vermeden önce detayları gözden geçirmeli ve temkinli olmalısınız. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok sabit yaklaşımlarla çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçemeyeceksiniz ve disiplinli olarak işlerinizi sürdüreceksiniz. Günün ikinci yarısı bazı işlerinizi tamamlama şansınız olacaktır.
1 Şubat 2013

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda sabah saatleri hesapta olmayan harcamaalr yapabilirsiniz ancak günün ikinci yarısında bu anlamda daha dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.
1 Şubat 2013

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün acele kararlar vermekten ve ani girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle sabah saatleri bazı sorunlar yaşamaya daha yatkın olacaksınız.
1 Şubat 2013

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısı iç dünyanızda bir çok gerilim yaşayacaksınız ve bunu çevrenize yansıtacaksınız. Çevrenizle bazı münakaşalar yapabilirsiniz. Olaylardan etkileneceksiniz ve hassas tepkiler vereceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. Olaylara daha sakin ve tarafsız bakmayı başaracaksınız. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz,sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri alacağınız bilgilerin doğruluğunu kontrol etmelisiniz ve aceleci yaklaşımlar göstermemelisiniz.
1 Şubat 2013

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar saat 02:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle Cuma gününe uyanıyoruz. Amacını gerçekleştirmek isteyen bireyin gelişim yönünde kendisiyle olan iç yüzleşmesinin işaretçisi. Önümüze çıkan engeller, kişiler veya baskılar bizi her ne kadar isyan etmeye zorlasa da, bizim burada sakin ve aklı başında düşünmemiz yararlıdır.  Hedefimiz, değerlerimize sahip çıkarken, yaşadığımız olayların bize kattığı dersleri hafife almamaktır. Bunları düşünmek dahi istemiyoruz ama unutmayalım ki, bunlar yaşamasaydık acaba hayatı bu kadar iyi anlamamız kolay olur muydu? Şimdi bir yola adım attık veya atmak üzereyiz. Bu yol gayet olumlu. Ne kadar kendimize inanırsak, bu yolda o kadar kolay ilerleyeceğiz. Bizim artık derdimiz birileri değil. Biz kendimize yatırım yapmayı bilmeliyiz. Gelişmek istiyorsak, bizi birilerinin yanlışa, isyana, umutsuzluğa sürüklemesine izin vermemeliyiz. Bugün yayınladığımız Şubat aylık yorumunuzda sizi rahatlatacak gelişmelerden söz ettim. Okumanızı tavsiye ediyorum.
1 Şubat 2013

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaynaklarınızı doğru kullandığınız zaman, başarıya ulaşmamanız için hiçbir neden yok. Çeşitli düşünceler içindesiniz. ve yurt dışı ile ilgili olaylarınız gündeme gelebilir. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün, güçten yana oluşunuzu, destekleyenler olacaktır.
1 Şubat 2013

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal çalışmalar için elverişli bir günde bulunuyorsunuz. Dua ya da meditasyon uygun yöntemler arasında olabilir. Zayıf ve güçlü yönlerinizi düşünün. Bir kısmını daha aktif olarak kullanıp bir kısmını da geliştirmeye ya da törpülemeye ihtiyacınız var. Bunun için harekete geçin.
1 Şubat 2013

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi manevi paylaşımlarda yaşanan değişime ayak uydurmak gerekecek. Derin izler bırakan duygusal bağlar açısından yenilenme içinde olmaya Ortaklıklardan gelebilecek kaynaklar üzerinde de durmalısınız. Ancak sizi bağlayan borçlar, ödemeler yeniden sıkıntı yaratacaktır. Bazı olumsuzlukların sizi engellediği bu dönem acele etmemelisiniz.
1 Şubat 2013

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Hayal... Konuşmalarınıza çok dikkat etmeniz gerek. Zira hayallerinizden çokça bahsederseniz çalmaya kalkanlar çıkabilir.
1 Şubat 2013

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler konusunun ön planda olacağı bir gün... Mevcut olan tüm ilişkilerinizi ve bağlantılarınızı güçlendirebileceğiniz gibi, yenilerini kurmak için de çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yine de yeni tanıştığınız kişilere dikkat etmelisiniz; bazı insanlar bugün pek de göründükleri gibi olmayabilir.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat