Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Şubat 2013

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gezip alış-veriş yapmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir.
1 Şubat 2013

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Böylece yoğun işlerinizden kolay bir biçimde sıyrılabiliriz.
1 Şubat 2013

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.
1 Şubat 2013

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık durumunuz ile ilgili bir takım sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir bugün. Özellikle sıcaklardan daha iyi şekilde korunmalısınız.
1 Şubat 2013

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin için olumlu bir gün olacak. Bugün duygularınıza hakim olacak ve sorunlarınızın üzerine gidecek gücü kendinizde bulacaksınız. Gün içinde ailenizden bazı kimselerle görüşme fırsatı bulabilir ve onlarla bazı konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Gün sonunda sizi oldukça mutlu edecek bir sürprize hazırlıklı olun.
1 Şubat 2013

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma gününe  saat 02:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle uyanıyoruz. Özellikle çocuklar, aile ve farklı sebeplerle bütçenizin bir hayli açılmasına, birilerinden destek görmekte zorlandığınız için tek başınıza mücadele etmenize neden olabilir. Bu mücadele sizi yorabilir, gerginleştirebilir. Burada önemli olan sizin ayaklarınızın üzerine sağlam bir şekilde basıp basmadığınızdır. Durumunuzun farkında olmanız ve ona göre gerçekçi düşünmeniz lazım.  Risk altına girmemenizi, ilerisini düşünerek biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Bugün benim size önerim  mutlaka Şubat aylık yorumunuzu gözden geçirmenizdir. Orada geniş manada ele aldığım enerjiler önünüzü görebilmenizde rehberiniz olacaktır. Olumsuz düşünmeyelim. Güzel gelişmeler var çünkü.
1 Şubat 2013

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz. Onların farklı davranışları karşısında göstereceğiniz duygusal tepkilere, kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Yoğun  düşünceler içindesiniz ve bazen anlatım güçlüğü çekiyorsunuz. Pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız.
1 Şubat 2013

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularda mantık ve duygu dengesini tutturmanız gereken bir gündesiniz. İçinizden gelen şey dengeyi koruyan bir tavır sergilemek. Ancak bir yandan da sessiz kalmayıp doğru bildiklerinizi açıkça söylemeniz gerekiyor. Yani sizin tavrınız olayın gidişatını belirleyecek.
1 Şubat 2013

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapılması gereken işler sizi sorumluluğunuzda ilerleyecek. Evde alınması gereken yeni önlemler ve güvenlik temaları karşısında daha organize hareket edebilirsiniz. Ortaya çıkabilecek harcamalar yaşanırken, eldeki kaynakların savurganca tüketilmemesi gerek. Zira beklediğiniz parasal desteklerden ne ölçüde fayda sağlanabileceği konusunda sorunlar var.
1 Şubat 2013

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Boşluk... Kendinizi işe yaramaz hissetmenizin nedeni aslında başkalarını çok fazla mutlu etme çabanız. Sizin istediğiniz de önemli.
1 Şubat 2013

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arabanız, motosikletiniz, bisikletiniz veya diğer ulaşım vasıtlarınız ile ilgili probemlerle karşılaşabilir ve vaktinizi bunları halletmekle geçirebilirsiniz. Bugün iletişim ile ilgili de çeşitli problemler çıkabileceğinden, önemli konuların tartışılması işini başka bir güne ertelemeniz en doğrusu olacaktır.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi düşünmeyen biri için üzülüp, duruyorsunuz. Ne de çok sevgi beslemişsiniz içinizde. O ise sizi kandırıp, zarara uğratmaktan başka bir şey yapmadı. Bu kötü ruh halinden kurtulmanız biraz zaman alabilir... Yıllık izninizi kullanıp, ailenizle beraber tatile çıkın. Geri döndüğünüzde daha iyi olursunuz.
Reklamı Kapat