Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Şubat 2013
Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gezip alış-veriş yapmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

1 Şubat 2013
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Böylece yoğun işlerinizden kolay bir biçimde sıyrılabiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

1 Şubat 2013
Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Şubat 2013
Sağlık durumunuz ile ilgili bir takım sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir bugün. Özellikle sıcaklardan daha iyi şekilde korunmalısınız.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Bugün sizin için olumlu bir gün olacak. Bugün duygularınıza hakim olacak ve sorunlarınızın üzerine gidecek gücü kendinizde bulacaksınız. Gün içinde ailenizden bazı kimselerle görüşme fırsatı bulabilir ve onlarla bazı konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Gün sonunda sizi oldukça mutlu edecek bir sürprize hazırlıklı olun.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Sevgili Yengeçler Cuma gününe  saat 02:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle uyanıyoruz. Özellikle çocuklar, aile ve farklı sebeplerle bütçenizin bir hayli açılmasına, birilerinden destek görmekte zorlandığınız için tek başınıza mücadele etmenize neden olabilir. Bu mücadele sizi yorabilir, gerginleştirebilir. Burada önemli olan sizin ayaklarınızın üzerine sağlam bir şekilde basıp basmadığınızdır. Durumunuzun farkında olmanız ve ona göre gerçekçi düşünmeniz lazım.  Risk altına girmemenizi, ilerisini düşünerek biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Bugün benim size önerim  mutlaka Şubat aylık yorumunuzu gözden geçirmenizdir. Orada geniş manada ele aldığım enerjiler önünüzü görebilmenizde rehberiniz olacaktır. Olumsuz düşünmeyelim. Güzel gelişmeler var çünkü.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde, yalnız kaldığınızı görebilirsiniz. Onların farklı davranışları karşısında göstereceğiniz duygusal tepkilere, kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Yoğun  düşünceler içindesiniz ve bazen anlatım güçlüğü çekiyorsunuz. Pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Ailevi konularda mantık ve duygu dengesini tutturmanız gereken bir gündesiniz. İçinizden gelen şey dengeyi koruyan bir tavır sergilemek. Ancak bir yandan da sessiz kalmayıp doğru bildiklerinizi açıkça söylemeniz gerekiyor. Yani sizin tavrınız olayın gidişatını belirleyecek.


Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Yapılması gereken işler sizi sorumluluğunuzda ilerleyecek. Evde alınması gereken yeni önlemler ve güvenlik temaları karşısında daha organize hareket edebilirsiniz. Ortaya çıkabilecek harcamalar yaşanırken, eldeki kaynakların savurganca tüketilmemesi gerek. Zira beklediğiniz parasal desteklerden ne ölçüde fayda sağlanabileceği konusunda sorunlar var.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Kartınız Boşluk... Kendinizi işe yaramaz hissetmenizin nedeni aslında başkalarını çok fazla mutlu etme çabanız. Sizin istediğiniz de önemli.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2013
Arabanız, motosikletiniz, bisikletiniz veya diğer ulaşım vasıtlarınız ile ilgili probemlerle karşılaşabilir ve vaktinizi bunları halletmekle geçirebilirsiniz. Bugün iletişim ile ilgili de çeşitli problemler çıkabileceğinden, önemli konuların tartışılması işini başka bir güne ertelemeniz en doğrusu olacaktır.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Sizi düşünmeyen biri için üzülüp, duruyorsunuz. Ne de çok sevgi beslemişsiniz içinizde. O ise sizi kandırıp, zarara uğratmaktan başka bir şey yapmadı. Bu kötü ruh halinden kurtulmanız biraz zaman alabilir... Yıllık izninizi kullanıp, ailenizle beraber tatile çıkın. Geri döndüğünüzde daha iyi olursunuz.