Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

12 Ocak 2013
Aşk yaşantınızda olumsuz günler geride kaldı. Artık ilişkinizdeki bakış açınız ve beklentileriniz değişti. Aşk hayatınızda güzel günler sizi bekliyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

12 Ocak 2013
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

12 Ocak 2013
Parasal konularda aldığınız bazı hatalı kararlar yüzünden bugünlerde biraz sıkışıksınız. Ama tutumlu davranarak bu günleri atlatabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

12 Ocak 2013
Bir arkadaşınıza yerine getiremeyeceğiniz bir söz verdiniz ve şimdi o arkadaşınızdan köşe bucak kaçıyorsunuz. Ona herşeyi açık açık anlatın.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
Olaylara ve insanlara karşı duygusal tepkiler verebileceğiniz hassas bir gündesiniz. Duygularınız yoğunlaşıyor ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Sağlığınız açısından küçük bir sorun yaşayabilirsiniz. Olayların gelişimi sizin için zorlayıcı olabilir. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin güne ilişkin planlarınıza uymayacağından üzerinizde rahatsızlık yaratabilir.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz saat 11:02 olana dek Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bu durum, partnerinizle aranızda belli bir mesafe oluşması anlamına geleceğinden, her ikiniz de, duygusal düşünmekten ziyade, ciddiyetle hareket etmeyi tercih edersiniz. Bazı önemli meseleleri konuşmak bu saatlerde pek kolay olmaz. Çünkü her iki taraf da kendince gözlemde bulunmayı veyahut hiçbir şey konuşmadan beklemede kalmayı tercih edebilir. Kısa süreli olmasına rağmen keyifsiz bir süre olduğunu söylemeliyim.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
Duygularınız, sezgileriniz ve mantığınız arasında kuracağınız köprü anlaşılır gibi değil. Farklı yolları seçerek, herkesten önce çözümlediğiniz sorunlarla, çevrenizde şaşkınlık yaratıyorsunuz. Bugün kıskançlık güdülerinizi denetleme ihtiyacı içinde olacak, hatta kendinize bu konuda disiplin bile getireceksiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
İş ve para konusunda beklenme-dik ama olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz bugün. Çok fazla istediğiniz bir şey gerçek olma yolunda ilerliyor. Dualarınız kabul oldu ve şans sizden yana. Mutlu olmamak için hiçbir neden yok. Yine de düşünmeden adım atmamalısınız.


Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
Kartınız Çöl... Anlamsız haberler canınızı sıkabilir. Dost çevrenizden aldığınız tepkiler performansınızın düşmesine sebep olacaktır.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2013
Çok gayretlisiniz. Bu gayretinizin mükafatını en kısa sürede göreceksiniz. Uzun zamandır yaptığınız plan nihayet lehinize sonuçlanacak. Parasal olarak da kazançlı çıkan siz olacaksınız. Parayla ilgili fırsatı değerlendirdiğinizde maddi durumunuz kat kat iyi olacak.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Sizi düşünmeyen biri için üzülüp, duruyorsunuz. Ne de çok sevgi beslemişsiniz içinizde. O ise sizi kandırıp, zarara uğratmaktan başka bir şey yapmadı. Bu kötü ruh halinden kurtulmanız biraz zaman alabilir... Yıllık izninizi kullanıp, ailenizle beraber tatile çıkın. Geri döndüğünüzde daha iyi olursunuz.