Kova Burcu Günlük Aşk Falı

12 Şubat 2012
Kural dışı ilişkiler sandığınızdan çok daha yıkıcı olabilir. Düşünüp doğru kararlar vermeniz gerekiyor. Denemek istiyorsunuz, ama sonuçları göze alabileceğinizden de pek emin görünmüyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

12 Şubat 2012
İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir. Olumlu özelliklerinizi sadece sunuyor, fazla tokgözlü davranıp talepkar olamıyorsunuz..

Kova Burcu Günlük Para Falı

12 Şubat 2012
Para sorunlarınıza eğer bazı önlemler almazsanız, uzun bir zaman daha sıkıntı yaşayacaksınız gibi görünüyor. Kendi kişisel harcamalarınızın dışındaki harcamaların da tedbirini almanız gerekecek.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

12 Şubat 2012
Baştan ilgisiz gibi davrandığınız bazı konuların bir süre sonra, birinci dereceden ilgilisi haline geliyorsunuz. Bu, çoğu zaman konuyu geriden izlemenize neden oluyor.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2012
Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2012
Sevgili Kovalar Pazar günümüz  Ay-Terazi burcu etkinliği altında başlamakta. Saat 12:28 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm,  dikkatli adımlar atmanın ve her görüşten insanla ılımlı şekilde anlaşmanın işaretçisidir. Yakın bulduğunuz kişilerle paylaşımlarda bulunmak size keyif vericidir. Pazar gününün coşkusu genel olarak  ön plandadır. Kendinizce güzel bir program yaparak günü değerlendirebilirsiniz.  Özellikle sanatla alakalı aktivitelerde bulunmak keyiflendirici olabilir.


Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2012
Birçok aşk arasında tercihte zorlanma dönemindesiniz. Kalbiniz size ne diyorsa ona kulak verin. Yakın çevrenizle yaşadığınız çıkar çekişmelerini artık sona erdirmenin vakti geldi. Bu durumdan en kârlı çıkacak kişi siz olacaksınız. Sağlık sorunlarınızı daha fazla ihmal etmemelisiniz.


Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2012
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Aralık 2008
Bugün sağlığınız son derece iyi. Uzun zamandır yapmak istemediğiniz işlerinizin başına geçmek sizi mutlu edecek. Aşk konusunda biraz daha tutarlı davranmaya bakın. Partnerinizi üzüyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2010
İlişkinizdeki çelişki ve stres sona erecek.. Çelişkilerinizi çözmek için bulduğunuz yol en doğrusu. Eğer partnerinizle bu dönemde birbirinizi desteklerseniz ilişkinizde büyük ilerlemeler olacak. Her teşebbüsün karşıdan gelmesini beklerseniz boşuna zaman kaybedersiniz.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları gözden geçirmeniz gerekiyor. Stresli olduğunuz için hatalar yapabilirsiniz, bu gayet normal. Hal böyleyken; sevdiğiniz insanı anlayıp dinlemeden, peşin hükümler vermeyin... Borçlarınızı neredeyse tamamen bitirdiniz. Yine de, müsriflikten bir müddet daha kaçınmalısınız.