Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Kasım 2012

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde gittikçe egemen olmayla başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde siz terk edebilir. Sizin içe dönüklüğünüze karşın, sevgilinizin sezgileriyle her şeyi yerli yerine oturtabileceksiniz.
13 Kasım 2012

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, tartışmayı kısa sürdürecek.
13 Kasım 2012

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor. Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi.
13 Kasım 2012

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz. Konuyu ertelemeniz, mantıklı davranabilmeniz için size zaman kazandırabilir.
13 Kasım 2012

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz. Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle içinde olduğunuz probleme çözüm getirebilir. İnsanlara saygınız, sevgi temelinde oluşuyor. Tek başına bir saygıyı anlamsız, hak edilmemiş buluyor ve yadsıyorsunuz.
13 Kasım 2012

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar günümüz, saat 01:34 Ay-Pluto görünümü ile başlıyor. Ay, tüm gün boyunca Akrep burcunda. Bugün,  özellikle sizin için oldukça ters enerjili durumlar mevcut olabilir.  Mesleki anlamda ev sınırları içinde kendinizi pek  güvende hissetmeyebilirsiniz. Bazen gerilime neden olan insanlar aynı evi  paylaştığınız kişilerdir. Bazen de iş yerindeki patron veya çalışanlardır. Değişim isteğiniz her zamanki gibi yoğundur, hayatınıza bir sayfa açmak istersiniz fakat bunun için şansa oldukça ihtiyaç duyarsınız.
13 Kasım 2012

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş stratejilerini herkesle paylaşmayın. Yapılandırmadan su yüzüne çıkarmayın. Hırsınız ve iradenizi etkin şekilde kullanmak adına bazen ketum olmak da fayda sağlıyor. Nazara gelmemek için kem gözlerden koruyun kendinizi. İçinizdeki güçle toplumda etkin bir yer sağlayabilirsiniz.
13 Kasım 2012

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerde çok önemli bir gün. Daha kararlı adımlar atmaya başlıyorsunuz. İş hayatına yönelik deneyimlerinizin başkaları tarafından görüneceği bir dönem söz konusu. Ancak bir yandan da otoritelerle olan ilişkiler dikkate alınmalı. Yoğun bir dönemde olmanızın yanı sıra, tamamlanması gereken işlerin aksatılmaması adına sizi gergin kılacaktır.
13 Kasım 2012

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Kaos... Yakın bir dostunuzun olumsuz bir süreç yaşadığını fark ederek ona yardım etmeye çalışabilirsiniz. Bu konuda çok fazla iyimser olacaksınız.
13 Kasım 2012

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikktini çekiyor. Bir dostunuzdan yardım göreceksiniz. Sanatsal olarak verimli bir dönemdesiniz. Bu yeteneğinize şans tanıyın.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları gözden geçirmeniz gerekiyor. Stresli olduğunuz için hatalar yapabilirsiniz, bu gayet normal. Hal böyleyken; sevdiğiniz insanı anlayıp dinlemeden, peşin hükümler vermeyin... Borçlarınızı neredeyse tamamen bitirdiniz. Yine de, müsriflikten bir müddet daha kaçınmalısınız.
Reklamı Kapat