Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
15 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sevgilinizle aranızda ufak bir tartışma geçebilir. Duygusal ilişkinizde genellikle karşınızdaki insanı suçluyorsunuz. Oysa kendinizi sorgulamalısınız. Onun kişiliğine ve hayat görüşüne saygılı olmalısınız.
15 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün işinizle ilgili bazı görüşmeleriniz ertelenebilir. Bazı teknik arızalar yüzünden işleriniz yarım kalabilir. Yaşayabileceğiniz bu aksaklıklar planlarınızda değişikliklere neden olabilir. Sabırlı ve anlayışlı olmanız gereken bir gün geçirebilirsiniz.
15 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konularda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacak. Özellikle bazı alım satım işlerinde karlı çıkacaksınız. Elinize geçecek olan parayı akıllıca değerlendirmelisiniz.
15 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizdeki insanlarla uyumlu bir arkadaşlık istiyorsanız duygularınızı saklamayı bilmelisiniz.
15 Aralık 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak gerilimli bir gün geçirebilirsiniz ancak bu gerilimleri işinize yansıtmayacaksınız. Küçük bir kararsızlık yada çelişki yaşama ihtimaliniz olacaktır ve zihninizi belli konulara yoğunlaştırmakta zorlanabilirsiniz. Ancak bunlar kararlı davranışlar sergilemeniz durumunda geçici sorunlar olacaktır. Önünüzde bir çok alternatif olacaktır ve önemli olan sizin bunları fark edebilmeniz. Çevrenizdeki insanlardan ve gelişmelerden fazlasıyla etkileniyorsunuz.
15 Aralık 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar,  toplumsal konularda üzerinize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazır bir şekilde hareket etmenizi sağlayan Ay-Oğlak burcu enerjisiyle güne uyanıyoruz. Bu enerji, sizleri besleyici ve yücelticidir. -Bulunduğum ortamda, dünyada önemli bir kişiyim. Üstüme düşen vazifelerim var diye düşünürsünüz.  Bu bakış açısıyla hareket etmeniz halinde enerjinizi gayet başarılı bir şekilde kullanmış oluyorsunuz. Günün tümünde toplum içindeki yeriniz, aktiviteleriniz konusu  önemli olduğundan, ilişkilerinizi de bu anlam bütünlüğü içinde düzenlemek akıllıca olabilir.
15 Aralık 2012

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal heyecanlarınızın dorukta olması, bazı hataları da beraberinde getirecektir. Bugün, partnerinizle farklı dillerde konuşmanız, aranızda istenmeyen sorunlara yol açabilir. Kısa yollarla ilgili planlamalar söz konusu olacak. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.
15 Aralık 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birileri size iş amaçlı para desteği konusu açarsa temkinli yaklaşmaya çalışın. Kendiniz ve yaşama bakışınızla ilgili sınav niteliğinde olaylar yaşayabileceğiniz bir gün. Çok fazla sessiz kalıyorsunuz. Bugün size ait olan görüşleri korkusuzca dile getirmek için çok uygun.
15 Aralık 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
15 Aralık 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Bilgelik... Tuttuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz sosyal çevrenizde çok beğeniliyor.
15 Aralık 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat