Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda sorunlarınız bugün de devam edecek. Sevgilinizle konuşmak istediğiniz şeyleri konuşamamanın sıkıntısını yaşayacaksınız. Sürüncemede giden ilişkinizin devamı konusunda endişeleriniz olacak.
17 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda şanssız bir gündesiniz. Bugün bazı iş görüşmelerinden üzgün ayrılabilir, katılacağınız toplantılardan beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Bugün iş ile ilgili konular genel olarak size rahatsızlık verecek.
17 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda beklemede olacağınız bir döneme girdiniz. Bazı yatırımlar yaptınız ve bu yatırımların maddi karşılığını bekliyorsunuz. Bugün yatırımlarınızın takibi ile meşgul olabilirsiniz.
17 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün zaman zaman sinirlenmenize yol açacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalı ve kendinizi kontrol etmelisiniz.
17 Aralık 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel bir rahatlama hissedeceksiniz. İç dünyanıza dönebilir ve hayatınıza ilişkin kararları yeniden gözden geçireceksiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi dengelemeyi başarıyorsunuz. Konuları istediğiniz gibi net düşünmeyebilir ve konsantrasyon sorunu yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda talihli olacaksınız. Ani gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir ve ilginç bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmeye çalışın.
17 Aralık 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız Kova burcunun yenilikçi ve değişimi arzulatıcı etkisi altında başlıyor. Biz de hem içinde bulunduğumuz duruma bir bakıyoruz hem de bizi sıkıntılarımızdan kurtaracak bir çıkış yolu var mı diye düşünüyoruz. Bir yanımız gayet hızlı bir şekilde çözüm bulmaktan yana. Böyle anlarda aklımız gayet hızlı çalışıyor. Bazen de bir şeyler dağılmamıza neden oluyor. Ancak bir şekilde toparlamak için gayret sarfedebiliriz. Sağlamı tutacağız, henüz belli belirsiz olana dikkatle bakacağız.
17 Aralık 2012

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Aile içinde oluşan durumlara karşı yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz.
17 Aralık 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Her ne kadar mütevazı olmaya çalışsanız da görünen gerçeği değiştiremezsiniz. Siz bu dönem gerçekten çevreniz için etkin ve önemli bir karaktersiniz. Yapıp becerdikleriniz, düşünüp ürettikleriniz bazen ev içinde fikir ayrılıkları yaratıyor ama işe yaramaktan vazgeçmeyin.
17 Aralık 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizde yaşadığınız kaygılar yanında belirsizlik yaratan konularla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi gereksiz kaygılardan uzak tutmak, var olan potansiyelinizi harekete geçirmek en sağlıklı yol olacak. Özellikle işte yaşanan akıcı zamanlar yeterince başarı getirici yönde. Akışta kalmalı planlarınızı görünür hale getirmek adına sabırlı olmalısınız.
17 Aralık 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Negatif... Son günlerde hakim olduğunuz belli başlı konular var. Bunlardan biri de siyaset. Ancak her ortamda siyaset yapmamalısınız.
17 Aralık 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat