Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Mart 2013

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde günbegün bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen hayran gözleri göremiyorsunuz. Zihninizdeki karışıklık, yüreğinizdeki rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir.
17 Mart 2013

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Aldırmadığınız bazı şeyleri gitgide sorun etmeniz, başlardaki teslimiyetçi tavrınıza kızmanıza yol açıyor. Kaldı ki, bazı işler sizin haklılığınızı teyit ediyor. Yetki farkınız, bazı şeylere göz yummanızı gerektirmiyor.
17 Mart 2013

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Çok hissedilir bir biçimde ferahlama dönemine gireceksiniz. Tamamen paraya bağlı olduğu için halledemediğiniz probleminiz, önümüzdeki günler içinde çözüme kavuşabilir.
17 Mart 2013

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Tüm sorumluluklarını üstlendiğiniz yakınınızı kendi sorunlarıyla ara sıra da olsa baş başa bırakmanızda yarara olabilir. Tarzınız eleştiriyi hak ediyor.
17 Mart 2013

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle içinde olduğunuz probleme çözüm getirebilir. İnsanlara saygınız, sevgi temelinde oluşuyor. Tek başına bir saygıyı anlamsız, hak edilmemiş buluyor, sahte olduğunu düşünüyorsunuz. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz
17 Mart 2013

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 17 Mart 22:03-14 Nisan 05:37 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek  Merkür, geri hareket döneminde gözden geçirdiğiniz konuları ve karşınıza çıkan fırsatları son haliyle ele alarak üzerinde analiz yapmanızı sağlayacak. Geçtiğimiz Şubat ayında belirttiğim gibi Merkür Balık burcunda kafa karıştırabilir. Geri hareket döneminde bu karışıklık iç dünyamızda oluşmuştu. Şimdi dışarıya bakacağız. Ancak tedbirli olmayı da bileceğiz. Gerek özel gerek başkalarıyla olan ilişki ve parasal alışverişinizde mantıklı, ölçülü, akıllı olalım.  Başkalarının bizi yanıltmasına izin vermeyelim. . Siz bu süreçte kendi içinizde tahminlerde bulunabilirsiniz. -Ben bu kadar kazanıyorum,  şuradan şu kadar miktar gelirse işimi hallederim gibi.
17 Mart 2013

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel desteğine ihtiyacınız olabilir. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmelisiniz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı, özel egolarınızın dışında tutuyorsunuz. Araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Bugün, sanatsal olayları yakın planda takip edebilir, aktivitelerine katılabilirsiniz.
17 Mart 2013

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize vazife edindiğiniz şeyleri layıkıyla yapacağınız bir gün olacak. Sosyal ortamlarda alacağınız rollere dikkat edin. Sıradan gibi görünen görevler ve paylaşımlar kalıcı güven sağlamaya yarayabilir. Her şeye bu gözle bakın.
17 Mart 2013

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.
17 Mart 2013

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Ölüm... Rahatsızlıklar yaşadığınız bugünlerde kendinizi halsiz hissediyorsunuz. Toparlanmanız için yiyeceklerinizi özenle seçmelisiniz.
17 Mart 2013

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam alanlarınızdaki bazı belirsizlikleri gözünüzde netleştirmeye başlayacağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. İşlerinizi düzenlemek ve bir programa oturtmak gibi amaçlara yönelik çalışmalara başlamanız mümkün olabilir.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Paranızı değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Harcamalarınızı düzene koyamadığınız gibi, gereksiz alışverişlerden vazgeçemiyorsunuz. Hal böyle olunca da birikim yapamıyorsunuz. Tutumlu olmasınız... Şu sıralar aşırı streslisiniz, kimseyle tartışmayın.
Reklamı Kapat