Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2012

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Sorunlarınızla ilgili olarak üçüncü, dördüncü kişileri sorumlu görmeniz ilişkinize hiç yarar getirmeyebilir. İlişkinizin yoluna girmesi için yanlış çıkış arayışları içersindesiniz.
19 Haziran 2012

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfedenler, sizinle çok ilgili görünüyorlar. Biriyle bugünlerde, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olabilir. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız.
19 Haziran 2012

Kova Burcu Günlük Para Falı

Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz. Birikiminizin daha somut alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz.
19 Haziran 2012

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir.
19 Haziran 2012

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde bir kıymet olarak karşınıza çıkacak. Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha huzurlu bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz.
19 Haziran 2012

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 19 Haziran saat 18:02 itibariyle İkizler burç düzlemi üzerinde meydana gelecek Yeniay, aşk yaşantınız ve kendinizi ifade konularında gayet olumlu bir etkidir. Bu oluşum, çift kısmetlilik, ansızın yaşamınıza giren bir kişi, hayatın lezzetli ve keyifli yanlarının tadına varma anlamında destekleyicidir. Yılın olumlu enerjilerinden birisi olduğu için, gerek zihinsel açıdan gerekse iletişim konularında fazlasıyla aktif hale gelmeniz demektir. Kıpır kıpır bir enerji sizi sarabilir. Bilgilenmek, bildiklerinizi diğer insanlarla faaliyetler yoluyla iletmek, yabancı dil öğrenmek, kendinizi geliştirmek, kısa süreli bir seyahate çıkmak anlamında da doyurucudur.   Olayları daha gerçekçi bir şekilde analiz edebilir, durumları gayet net bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.  Duygularınızdan arınarak olumlu kararlar alabilir ve bundan sonrası adına yeni kararlar alabilirsiniz.
19 Haziran 2012

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Emin adımlarla yola çıktığınız iş hayatınızda yükselmek için biraz sabırlı olmalısınız. Sevdiğiniz insanın ailesi ile aranızda oluşan gergin havayı yumuşatarak bu sorunu çözebilirsiniz. Birikimlerinizin mum gibi erimemesi için harcamalarınıza dikkat edin. Gereksiz alışverişler yapmayın.
19 Haziran 2012

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat daha pozitif ve yaratıcı gözlerle bakıyorsunuz. Kendi içinizden geldiği gibi davranarak değişik uğraşlara vakit ayıracaksınız. Bir tatil planı yaparak sevdiklerinizle olan paylaşımlarınıza öncelik verebilirsiniz. Bu sayede kendinizi toparlamanız kolaylaşacaktır. Değişik etkinlikler ve sosyal hayatta yaşanacak yenilenmeler size moral kaynağı olacak.
19 Haziran 2012

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Zaman... Aceleci ve sabırsız bir gün yaşayacaksınız. Hiçbir şeyi şansa bırakmak istemiyorsunuz. Bu sizler için avantaj denilemez. Düşünüp ağır karar vermenizde fayda var.
19 Haziran 2012

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar sizi bekliyor. Bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları gözden geçirmeniz gerekiyor. Stresli olduğunuz için hatalar yapabilirsiniz, bu gayet normal. Hal böyleyken; sevdiğiniz insanı anlayıp dinlemeden, peşin hükümler vermeyin... Borçlarınızı neredeyse tamamen bitirdiniz. Yine de, müsriflikten bir müddet daha kaçınmalısınız.
Reklamı Kapat