Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

19 Kasım 2012

Akrep Burcu Günlük İş Falı

19 Kasım 2012

Akrep Burcu Günlük Para Falı

19 Kasım 2012

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Kasım 2012


Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2012
Sevgili Akrepler   yeni haftamızın belirleyicisi  Ay-Kova burcu seyriyle  güne adım atıyoruz.  Hangi konuda olursa olsun isteklerimizi  elde etmek, ilerlemek ve büyümek için bir hayli hevesliyiz. Bir yandan yeniliklerde bulunmak arzumuz, diğer yandan bu yeniliklerin uzun vadeli olmasını istememiz gayet doğal. Ancak şu var ki, şu sıralar herkesin şapkasını önüne koyup düşünme zamanı. Öyle paldır küldür kararlar vermek, niye olmuyor diyerek kendimize yüklenmek zamanı değil. Olmuyorsa bir hayır vardır diye düşüneceğiz. Aklımızı başımıza toplayıp olan bitene, içinden çıkamadığımız problemlere bakacağız.


Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2012
Ailesel konularda pratik çözümler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Sorun büyük gibi görünse de katkınızla tatlıya bağlanacak. Eğer kendinizi fazlasıyla sorumluluk almış hissediyorsanız bu duygudan kurtulmaya bakın. Siz pozitif oldukça istekleriniz akmaya devam edecek.


Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2012
Sizi bekleyen sorumluluklara yenileri eklenmekte. Eve yönelik çabalarınızı öne çıkarmalı, işlerinizi aksatmadan ilerletmelisiniz. Bu dönem sizi sıkıştıran koşullara akılcı hareket edebilecek durumdasınız. Aile içi ilişkilerde daha özenli olmanız yararınıza. Eldeki kaynakları daha iyi yönetmek adına paylaşımlarınızı ele alacağınız gelişmeler var.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2012
Kartınız Kıyamet... Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2012
Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Şimdilerde, çalışmalarınıza fazla daldınız. Yemek yemeyi unuttuğunuz zamanlar bile oldu. Emeklerinizin karşılığını almadığınızı söyleyemeyiz; ama sıhhatinizi tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi makul bir seviyeye indirmelisiniz... Borçlarınızı fazla dert etmeyin.