Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Kasım 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bu akşam mum ışıklı bir sofra görünüyor. Bu hep umut ettiğiniz, rüyalarınıza giren ama pek beklemediğiniz bir buluşmaydı. Ondan hoşlanıyorsunuz, ama bazı korkularınız nedeniyle bunu gizliyorsunuz. Fakat bunu gizleyemeyeceğinizi göreceksiniz.
19 Kasım 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün kötü bir gününüzde olduğunuzu düşünmekle yanılgı içinde olduğunuzu anlayacaksınız. Bugün yaşayacağınız sevinci uzun zaman unutamayabilirsiniz. Yetenekli ve çalışkan oluşunuz göz dolduruyor.
19 Kasım 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Para problemleriniz can sıkıcı boyutlarda. Altından kişisel girdilerinizle kalkmanız güç görünüyor. Rahat olmanızda yarar var, yakınlarınız her zaman olduğu gibi yine size destek sözü verecekler.
19 Kasım 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı ikili ilişkilere bir alt-üst ilişkisi gibi bakıyorsunuz. Bu yüzden dün yaşattığınız kırgınlığı bugün düzeltme fırsatınız doğacak.
19 Kasım 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugüne biraz sıkıntılı başladınız. Bunun haklı nedenleri var. Ama günün içindeki olumlu hava sizi bu sıkıntılardan arındıracak. Bazen elde edemediğiniz şeylerin arkasından küskünlük duyuyor, onları sonsuza kadar reddetmek istiyorsunuz. Elinizin altından kaymış olan böyle bir şey yakında hiç çaba harcamadan sizin olacak.
19 Kasım 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar  yeni haftamız Kova burcunun yenilikçi ve değişimi arzulatıcı etkisi altında başlıyor. Biz de hem içinde bulunduğumuz duruma bir bakıyoruz  hem de bizi sıkıntılarımızdan kurtaracak bir çıkış yolu var mı diye düşünüyoruz. Bir yanımız gayet hızlı bir şekilde çözüm bulmaktan yana. Böyle anlarda aklımız gayet hızlı çalışıyor. Bazen de bir şeyler dağılmamıza neden oluyor. Ancak bir şekilde toparlamak için gayret sarfedebiliriz. Şimdi son günlerde belli bir durgunluk her burçta söz konusu. Akışa ayak uyduruyoruz. Akış dediğim, günlük rutin koşturmaları doğal sayarak işlerimizi yapıyoruz. Ancak yeni bir uygulama veya yenilikte bulunmak istediğimizde ya bize yardımcı olan yok veyahut biz aslında tam karar veremediğimiz için şaşırıyoruz. Aslında bunların hepsi, gözden geçirme sürecinin etkileri.
19 Kasım 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz kendinizi dış dünyaya kapattıkça her şeyden korunduğunuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu ruh halinden çıkmak için uygun bir gün. Öncelikle ailenizle başlayın. Size neler kattıklarını, sizin onlara neler kattığınızı, verdiklerinizle herşeyin daha güzel olduğunu görün.
19 Kasım 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz karışık ve korku yaratan etkiler altındasınız. Geçmişi bağlayan konularda sizi yıpratan olaylar öne çıkabilir. En azından sabırlı ve iyimser olduğunuzda daha verimli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olunabilecek kollektif bir çalışma size ihtiyacınız olan tatmini sağlayacaktır. Sosyal çalışmalarda destek alacağınız ilişkiler yapıcı sonuçlar getirecek.
19 Kasım 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Yıldız... Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.
19 Kasım 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat