Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Nisan 2013

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Bu aralar çapkınlığınız üzerinizde. Bir kişiye bağlanmaktan çok daldan dala konan kelebek olmak istiyorsunuz. Bu duygularınız uzun sürmeyecek, günün sonuna doğru yeniden romantik ruh halinize bürüneceksiniz.
2 Nisan 2013

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Birkaç arkadaşınızla planladığınız bir projeden bugün kötü haberler alabilirsiniz. Belki de bu işte gerçekten hayır yoktu. Daha gerçekçi atılımlara yönelseniz iyi olur.
2 Nisan 2013

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Paraya olan ihtiyacınız bugün tepe noktasına varacak. Borç isteyecek bir yer de bulamayabilirsiniz. Hafta başındaki gereksiz harcamalarınızın cezasını çekiyorsunuz.
2 Nisan 2013

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış.
2 Nisan 2013

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeçler bugün kalıbına sığmıyor. Aktif sporlara katılmak isteyebilir, ya da gece dışarı çıkmaya karar verebilirsiniz. Enerjiniz bugün sizi adeta rahatsız edecek. Sizi yakından tanımadan yargılayan kimseleri siz de ciddiye almamalısınız. Arkadaşlarınız ve aileniz nasıl bir insan olduğunuzu biliyor. Bugün çevrenizden övgüler alacaksınız.
2 Nisan 2013

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar  saat 08:35  itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, fizyolojik ve psikolojik hastalıkları tetikleyebilir veya daha önceden şikayetçi olduğunuz bir rahatsızlık tekrar kendini hissettirebilir. İştahınızı azaltan bu enerji, diyet yapanlar için yararlı olabilir. Ancak böyle bir durumunuz yoksa, bu iştahsızlıktan şikayetçi iseniz doktora görünmekte yarar vardır. Günlük işlerinizi yaparken size yardımcı olabilecek araçları mutlaka kullanınız. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Alış satış ve yatırım konularındaki işlerde dikkatli olunuz. Doğru ve güvenilir insanlarla çalışınız. Siz de işinize gücünüze önem veriniz. Saat 15:48  Ay-Neptün görünümü, kimi Aslanlar için çocuk sahibi olmak, bazıları için aşk hayatı, bir çoğunuz için maddi konularda her şeyin en iyisine sahip olma arzunuzu gösteriyor. Ancak bu isteklerinizi elde etme yolunda ne kadar gerçekçisiniz, çok mu abartıyorsunuz. Durumunuzu gözden geçirmenizde yarar var.
2 Nisan 2013

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özellikleriniz vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, bugün, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde etkilemek istediğiniz kişileri kendinize mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Olumlu davranışlarınızın size kandıracağı artılar önem kazanacak.
2 Nisan 2013

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam standartlarınıza çeki düzen vermek niyetindeyseniz bunu çok katı kurallar koyarak ve kendinizi bir disiplinin içine sokarak yapmayın. Arzuladığınız değişimler konusunda ruhsal ihtiyaçlarınızı da dikkate almalısınız.
2 Nisan 2013

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamında sizi kısıtlayan koşulları aşmaya gayret edin. Zira pek çok sorumluluk almak, sağlığınızı zorlayan temalarla ilgilenmeniz gerekiyor. Yeni bir plan yaparak gündeminizi belirlemelisiniz. Emek verilmesi gereken işlerde ise destek almanız zorlaşmakta. Yenilikleri benimsemekte kararlı olmak, değişik teknikler kullanmak size zaman kazandıracak.
2 Nisan 2013

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Yolculuk... Ani davetler veya kısa yolculuklar içinizi rahatlatacak. Böyle bir değişiklik size gerekiyordu zaten.
2 Nisan 2013

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hareketlisiniz. Sürekli bir yerlere gitmek isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda ve aşk hayatınızda olumsuzluklar olabilir.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Paranızı değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Harcamalarınızı düzene koyamadığınız gibi, gereksiz alışverişlerden vazgeçemiyorsunuz. Hal böyle olunca da birikim yapamıyorsunuz. Tutumlu olmasınız... Şu sıralar aşırı streslisiniz, kimseyle tartışmayın.
Reklamı Kapat