Balık Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2012
Siz ondan, o sizden hareket bekliyor. Aranızdaki yakınlaşma uzadıkça uzuyor ama beklenen sonuç bir türlü gerçekleşmiyor. Bugün yine aynı ortamda olabilirsiniz ama önemli bir adım gözükmüyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2012
Sizin tarzınızla büyük bir çoğunluğun tarzı uyuşmuyor. Detaycılığınız ve insan ilişkilerine verdiğiniz önemi herkesten bekliyorsunuz. Ne yazık ki iş temposu bu beklentilerinizin gerçekleşmesinin önünde engel.

Balık Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2012
Kendinizden çok başkaları için harcama yapıyorsunuz. Bütçeniz eski harcamalarınızın devam etmesine uygun değil. Küçük birikiminize dokunmama kararınız devam ediyor. Bu kararınızın doğru olduğunun farkındasınız.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2012
Başkalarının sağlık sorunuyla ilgili olmanız herkesin size danışmasına yol açıyor. En ufak problemlerde bile kendinizi kaptırmamaya dikkat etmelisiniz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2012
Yakınlarınıza karşı çok sıcak ve içtensiniz ama kendinizden emin ve vakur tavrınız bazı kişilerin size yaklaşmasını engelliyor. Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz birisi size uzaktan yanlış bir izlenim verdiğinizi söyleyebilir. Uzun zamandır biriktirdiğiniz özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2012
Sevgili Balıklar, Ay-Oğlak burcu seyriyle Pazar günümüz başlıyor. İlişkinizle alakalı konuların önemli olduğu bir gündeyiz. Sorunlarımız varsa bunları çözmek isteyebilir, mutlu isek geleceğe dair planlamalarda bulunabilir, yeni tanışmışsak partnerimiz hakkında bilgilenmek isteyebiliriz. Çünkü umutlarımızın boşa çıksın istemeyiz.


Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2012
İçinizde bulunduğunuz grubun başarısı adına kendinizden çok şey verebileceğiniz bir gün. Hem işin içindekiler hem de dış bağlantılarınız konunun ciddiyetinin farkında ve üzerine düşeni yapacak. Parasal konularda gelişecek ani sıkıntıyı yine grubun içinden etkin birileri çözecek.


Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2012
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2012
Kartınız İmparatoriçe... Kalbinizdeki karşı cinsi etkilemenin bir yolu da ona karşı yapıcı davranmak. Siz soğuk olduğunuzun farkına varmasanız da başkaları farkında görünüyor.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2012
Çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir ve de karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin çünkü arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.