Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Ekim 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz son zamanlarda gittikçe çoğalan ayrılıklarla sürüyor. Yine bir yolculuk söz konusu, ama bu kısa süreli ayrılık sizi ona daha da bağlayacak ve döndüğünde unutulmaz bir gün geçireceksiniz.
25 Ekim 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

Başarılı ve azimlisiniz. Gününüz yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor
25 Ekim 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde para hesaplarınız şaşabilir. Paranızı dikkatlice idare ediyor, ama buna rağmen yine de yetiştirmekte zorlanıyorsunuz. Ödemeleriniz de bugünlerde peş peşe geliyor.
25 Ekim 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Ödemelerinizden birini ertelemeyi düşünüyorsunuz. Fakat bu yola başvurduğunuzda, kabul edilmemesi durumunda üzüleceğinizi düşünüyorsunuz. Sizi üzecek bir davranış görünmüyor.
25 Ekim 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde mesleki konular ve bazı sağlık sorunları sizin için ön planda görünüyor. Bazı konuları hak ettiğinden çok fazla abartıyorsunuz. Bu yüzden arkadaşlarınız sizi devamlı uyarıyorlar. Sağlığınızdaki ufak sinyaller ciddiye alınması gereken bir rahatsızlığın habercisi olabilir. Önemli bir görüşmeniz olacak. Bugün bütün dikkatinizi toplayıp görüşmeye öyle gitmelisiniz.
25 Ekim 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar bayramın ilk gününe önemli bir görünüme ev sahipliği yapıyor. 29 yıl sonra Akrep burcunda kavuşum yapacak Güneş ve Satürn gezegenleri, hem çalışma hayatınız hem hedefleriniz hem de ilişki anlamındaki sorumlulukların artışıdır. Ancak bu sorumluluklar sizi büyüten, geliştiren önünüzdeki yolu görmenizi sağlayan basamak taşlarının atlamasına benzer. Hesabınızı iyi bilirseniz kazandırıcı olur. Panik olursanız fırsatları kaçırmanıza neden olur. Bu kavuşum, hayatın anlamını keşfedebilmeniz için önce kendi derinliklerinize bakmanızı, gücünüzü asla küçümsememenizi söylüyor. Eğer kafanızda soru işaretleri varsa, bunları cevap bulamam diye düşünmeyiniz. Çünkü önünüzdeki yol sizi bu cevapları bulabilmenizde yardımcı olacaktır. İnancınız hem hayata karşı hem de kendinize doğru güçlü olmalı. Belki bu yolda, yeni bir çok öğretiden, eğitimden, tecrübeden, testten geçeceksiniz. Ancak her geçişte, bir ışık yanacak, sonra diğeri. Bütün bu ışıkları siz yakacaksınız. Ancak şunu unutmayınız. Hayata kuşkuyla yaklaşmayınız. Beni bulur mu, burayı aşar mıyım, şuna kavuşur muyum diye düşünmek yerine, çabalayın, mücadele edin ve elde edin. Eğitin, öğretin, geliştirin ve engelleri güce dönüştürün.
25 Ekim 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte patronla tartışıp evde bunu günlerce konuşup kendinizi hırslandırmanız hiç de rahatlatıcı bir şey değil. Her iki ortamı da olduğu yerde bırakabilirseniz ertesi gün tazelenmiş olarak güne başlayabilirsiniz. Boşverin evde işi konuşmayı. Siz derin ve paylaşımcı sohbetlere bakın.
25 Ekim 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay sizi çoğu konuda hevesli kılıyor. Kendinizi odakladığınız konular ise önemini artırmakta. İş ve kariyere ilişkin konular arasında sıkışabilirsiniz. Bu dönem özel hayatınız ve aileye ait gelişmeler de sizi etkilemekte. Gücünüzü ve kararlılığınızı test eden kariyerle ilgili planlarınız dikkat çekecek. Bu alanda geçici stresler yaşanabilir.
25 Ekim 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Yıldız... Yatırımlarınızı tesadüflere bırakmıyorsunuz. Müsrifliğinizi kısıtlayınca da biraz daha yıldızınızın parladığı görülüyor. Aile içinde huzur ortamınız oluştu.
25 Ekim 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız her şeyiniz çok mükemmel.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat