Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

En kısa zamanda ilişkinizi bir dengeye oturtmanız gerekiyor. Aşk ilişkilerinde fedakarlığın dozunu kaçırıyorsunuz. Bu da sizin cazibenizi azaltıyor. Bu ilişkinin size ne verip ne kazandırdığını hiç sorgulamıyorsunuz.
25 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız sizi iş konusunda biraz gevşek buluyor. Düşündüğünüz yeni işe gerçekten niyetliyseniz, ona daha atak bir görünüm vermeniz gerekiyor.
25 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Biraz daha idareci olmanız gerekiyor. Kendinize suni sorumluluklar üretmişsiniz. Bu harcamalar belinizi büküyor. Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olacak.
25 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Soğuk algınlığı deyip ayakta geçirdiğiniz kırgınlık sizi bugünlerde yatağa düşürebilir. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.
25 Eylül 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerde bir konuda kendinize haksızlık ediyorsunuz. Esasında size haksızlık edilmesine göz yumuyorsunuz. Çünkü yine duygusallığınız galebe çalıyor. Günahınızla, sevabınızla, ne olursa olsun, hatta hatalı bile olsanız yine de kişiliğinizden ödün vermemelisiniz. Duygusallığınızı bazen zaaf haline getiriyor ve kendinizi hakkettiğinizden çok fazla suçluyorsunuz.
25 Eylül 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz saat 02:32 itibariyle etkili olacak Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Bu etki altında bir Balık ne düşünür, nasıl hareket eder diye düşündüm. İlk aklıma gelen, hayallerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek isteyecektir ve hiçbir şeyde sınırlanmaktan hoşlanmayacaktır dedim. Balık zaten zodyakın ermişi, bilge kişisidir. Dünyevi hayatın görünen yüzüne sahip olmak için diğerleri gibi kendini paralamaz. Bilir ki, olacak olan olur varılacak yola gidilir.
25 Eylül 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski sorunlarınızı kafanızdan atarak düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız. Maddi gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Gezegeninizin size vereceği olanakları iyi kullanmalısınız. Yeni girişimlerde bulunmak için biraz sabırlı davranmalısınız.
25 Eylül 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha içe dönük ve karmaşa içinde olacağınız şartlar var. Sizi bekleyen pek çok fedakarlık eklenince kendinize karşı daha özenli olmalısınız. Geçmişte yaşananların etkisi altıda iken karar vermekten kaçınmalısınız. Özellikle ortaklıklarda yaşanan parasal problemler bugün sizi zorlayabilir. Eldeki işlere biraz daha konsantre olmaya çaba göstermelisiniz.
25 Eylül 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Başarı... Çevrenizdeki çıkarcı insanları hissederek tölerans göstermeden hayatınızdan çıkarmayı başaracaksınız. Kendi doğrularınızla yaşamınızı kısıtlamayın.
25 Eylül 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat