Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Ocak 2013

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Dostlar arasında bazı sorgulamalardan kaçınmak gerekiyor. Eskimişlik korkuları, yeni gönül kaymalarına zemin hazırlayabilir. Böyle bir olasılık iki taraf için de hiç olanaksız görünmüyor.
25 Ocak 2013

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Görüştüğünüz kişinin aranılan kişi olduğu yolundaki bazı duyumları yetersiz bulmakta haklı görünüyorsunuz. Gerçekten öyle mi, şeklinde güvensizlikler taşıdığınız bir konu yakında aydınlığa kavuşacak gibi.
25 Ocak 2013

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bu konularda son zamanlarda aldığınız birtakım garantilerde kötü niyet yok, ama size sorumsuz bir rahatlık barındıracağı söylenebilir. Elinize geçen yeri hazır parayı kullanmanın gerekliliği konusunda kafanız biraz karışmış görünüyor.
25 Ocak 2013

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal beraberliğinizi bitirmeniz için hiçbir engeliniz yok, sıkıntıyı boşuna çekiyorsunuz. Sabrı çok zorlayan saplantılı ilişkilere katlanmak zorunda değilsiniz.
25 Ocak 2013

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel çevrenizde yada kariyerinizle ilgili bazı tatsızlıklar ve mücadele etmeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve gereksiz şeyler için zaman harcayabilirsiniz. Duygusal bazı gerilimler yaşama ve ani karar değişikliklerine gitme ihtimaliniz var. Bu gün her türlü girişimden uzak durmalı ve olaylara soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız. Moral durumunuz iniş çıkışlar gösterebilir ve olaylara aşırı tepkiler verebilirsiniz. Genel çevrenizdeki sorunlara esnek yaklaşmaya çalışmalısınız. Duygusal bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
25 Ocak 2013

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 06:45 Güneş-Uranüs olumlu görünümü, günün etkili ilk enerjisi olarak önemlidir. Bu enerji, beklentiniz olan para, iş veya ilişkinizle ilgili konularda aceleci düşünmenize neden olabilir. Sözgelimi mali bir probleminiz varsa, bunu halletmek adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Eğer beraberliğinde anlaşmazlık  yaşıyorsa bunları çözümlemek rahatlamak niyetinde olabilirsiniz. Belki çok önemli bir karar vererek işinizden ayrılmayı, başka bir işle uğraşmayı düşünüyor olabilirsiniz.  Bütün bunlar olasılık dahilinde gözükmektedir. Esasen kişinin burada hissettiği duygu, baskılardan ve sıkıntılardan uzak durmak arzusudur.
25 Ocak 2013

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizi yüzünden her şeyi farklı algılıyor ve bu özelliğinizi karşı tarafa yansıtmak istemiyorsunuz. Araştırdığınız konular üzerinde tekrar düşünmeniz zaman kaybettiriyor. Ay’ın bulunduğu konum, yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olsanız bile, uygulamak için zemin bulamıyorsunuz.
25 Ocak 2013

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda özellikle iş konusunda bazı bitiş ve başlangıçları yaşayacağınız bir dönemden geçiyorsunuz. Mali kaygılarınızın artması gayet doğal. Siz ne kadar üzerine kafa yorarsanız o kadar güvensiz adımlar atacaksınız. Bu yüzden gerçekçi olmaya çalışın yeter.
25 Ocak 2013

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda sizi etkileyici kılıyor. Başkalarının dikkatini çekeceğiniz adımlar atabilirsiniz. Duygusal açıdan daha güvenli olacağınız bu günlerde yaratıcı konular ve işi içine alan gelişmeler sizi meşgul edecek. Ancak dışsal koşullar maddi alanda kendini belli ediyor. Başkaları ile olan paylaşımlarınız yönetmekte sıkıntılar yaşanabilir.
24 Ocak 2013

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Deli... Sözleriniz başınıza iş açabilir. Bazı cümleleriniz yanlış anlaşılabilir ve bu aşkta gerginlik yaratabilir. Kelimelerinizi seçin.
25 Ocak 2013

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu yoğunluk fiziksel olmaktan daha çok zihinsel olacaktır. İlgilenmeniz gereken bir çok konu ile karşılaşabilir, bunların çözümü için yeni hareket şekilleri belirlemek zorunda kalabilir, iletişim aygıtları ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi düşünmeyen biri için üzülüp, duruyorsunuz. Ne de çok sevgi beslemişsiniz içinizde. O ise sizi kandırıp, zarara uğratmaktan başka bir şey yapmadı. Bu kötü ruh halinden kurtulmanız biraz zaman alabilir... Yıllık izninizi kullanıp, ailenizle beraber tatile çıkın. Geri döndüğünüzde daha iyi olursunuz.
Reklamı Kapat