Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Haziran 2011

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi sanki cezp ediyor gibi.Yıpranmış sinirlerinizle, uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz.
27 Haziran 2011

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız.
27 Haziran 2011

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde şansınızda bir parlama görünüyor. Kenarda duran paranız bugünlerde çok işinize yarayabilir. Bir iki ödemenizi erteletme isteğinizde güçlükle karşılaşmayacaksınız.
27 Haziran 2011

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Övgünün bazı insanların başarılarını pekiştireceğini göz ardı etmemelisiniz. Bir yakınınızın başarılı hamlesinden duyduğunuz kıvancı, ona daha belirgin tavırlarla gösterebilirsiniz.
27 Haziran 2011

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bunu fark edip bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Bir iki gün içinde yanlış bir bilgilendirilmeyle gerginlikleriniz olacak. Çok özel bir yanınızla bugün tanışacaksınız. Bu erdeminizle, geçmişte yapmış olabileceğiniz doğru e yanlışların ayrıntılarına gireceksiniz.
27 Haziran 2011

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftaya saat 10:08 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Chiron görünümüyle başlıyoruz. Bu etki altında,  bir yandan yakın çevrenizde bulunan kişilerle(kardeş-komşu-yakın akraba) ilişkileriniz  ve iletişiminizi güçlü kılmaya çalışırsınız, diğer yandan partnerinizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle problem yaşamak istemezsiniz. Elden geldiğince bir terapist gibi onları dinlemeye çalışırsınız. Ancak şu bir gerçek ki asıl ihtiyacınız dinlenilmektir. Birilerine derdinizi anlattığınızda, fikirlerinizi paylaştığınızda, planlarınızdan söz ettiğinizde o kişinin derdinize derman olmasını beklersiniz. Ailenizin varlığı, hassasiyetle üzerinde durduğunuz bir konudur. Geçmişi bırakıp yola devam etmek arzunuz bu etki altında oldukça önem taşır.  
14 Mart 2011

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin. Bugün kendinize güveneceğiniz ortamları seçiyorsunuz. İkili ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeli geçmişte yaptığınız hataları gözden geçirmelisiniz.
27 Haziran 2011

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu durum sizi çaresizliğe itmesin. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelin. Harcamalarınıza dikkat edin.
27 Haziran 2011

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Size her konuda geniş imkanlar ve iyimserlik getiren gelişmeler var. Yaratıcı alanda çok daha başarılı ve somut sonuçlar almaya başlıyorsunuz. Hayatın güzel yönlerine olan ilginiz ise sizi harekete geçirecek. Duygusal ilişkilerinize yansıyan her gelişmeden hoşnutluk duyabilirsiniz. Keyfiniz için çok daha fazla para harcamanız söz konusu.
31 Aralık 2008

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde çabalarınızın karşılığını alamadığınızdan yakınıyor ve işinize gereken önemi vermiyorsunuz. Daha kötüye gitmemek için gereken her kuralı uygulayın. Zamanla her işinizin yoluna girecek.
18 Eylül 2010

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin ilgisizliği sizi hayrete düşürüyor. Cesaretsiz davranıyor, bunu onunla oturup konuşma vaktini geçiriyorsunuz. Konuşursanız, onun da sizden yakınmaları olduğunu göreceksiniz. Masanızda birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız, bugünü rahat geçirmenizi sağlayabilir.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili bir meselede takdir hakkınızı kullandınız diye biraz endişelisiniz. Amirlerinize olayları zamanında açık açık anlattınız; ama onlar konuyla pek ilgilenmedi ve siz de inisiyatifinizi kullanmak zorunda kaldınız. Ya netice kötü olursa... Aslında kabahat sizde değil, biliyorsunuz. Bu gerçeğe göre hakkınızı savunursunuz.
Reklamı Kapat