Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

27 Haziran 2011
Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi sanki cezp ediyor gibi.Yıpranmış sinirlerinizle, uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

27 Haziran 2011
İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz. Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

27 Haziran 2011
Önümüzdeki günlerde şansınızda bir parlama görünüyor. Kenarda duran paranız bugünlerde çok işinize yarayabilir. Bir iki ödemenizi erteletme isteğinizde güçlükle karşılaşmayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Haziran 2011
Övgünün bazı insanların başarılarını pekiştireceğini göz ardı etmemelisiniz. Bir yakınınızın başarılı hamlesinden duyduğunuz kıvancı, ona daha belirgin tavırlarla gösterebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Haziran 2011
Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bunu fark edip bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Bir iki gün içinde yanlış bir bilgilendirilmeyle gerginlikleriniz olacak. Çok özel bir yanınızla bugün tanışacaksınız. Bu erdeminizle, geçmişte yapmış olabileceğiniz doğru e yanlışların ayrıntılarına gireceksiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Haziran 2011
Sevgili Oğlaklar yeni haftaya saat 10:08 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Chiron görünümüyle başlıyoruz. Bu etki altında,  bir yandan yakın çevrenizde bulunan kişilerle(kardeş-komşu-yakın akraba) ilişkileriniz  ve iletişiminizi güçlü kılmaya çalışırsınız, diğer yandan partnerinizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle problem yaşamak istemezsiniz. Elden geldiğince bir terapist gibi onları dinlemeye çalışırsınız. Ancak şu bir gerçek ki asıl ihtiyacınız dinlenilmektir. Birilerine derdinizi anlattığınızda, fikirlerinizi paylaştığınızda, planlarınızdan söz ettiğinizde o kişinin derdinize derman olmasını beklersiniz. Ailenizin varlığı, hassasiyetle üzerinde durduğunuz bir konudur. Geçmişi bırakıp yola devam etmek arzunuz bu etki altında oldukça önem taşır.  


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mart 2011
İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin. Bugün kendinize güveneceğiniz ortamları seçiyorsunuz. İkili ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeli geçmişte yaptığınız hataları gözden geçirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Haziran 2011
Maddi zorlukların pençesinden kurtulmak için verdiğiniz mücadele hep başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu durum sizi çaresizliğe itmesin. Fazla sermaye gerektirmeyen işlere yönelin. Harcamalarınıza dikkat edin.


Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Haziran 2011
Size her konuda geniş imkanlar ve iyimserlik getiren gelişmeler var. Yaratıcı alanda çok daha başarılı ve somut sonuçlar almaya başlıyorsunuz. Hayatın güzel yönlerine olan ilginiz ise sizi harekete geçirecek. Duygusal ilişkilerinize yansıyan her gelişmeden hoşnutluk duyabilirsiniz. Keyfiniz için çok daha fazla para harcamanız söz konusu.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Aralık 2008
Bugünlerde çabalarınızın karşılığını alamadığınızdan yakınıyor ve işinize gereken önemi vermiyorsunuz. Daha kötüye gitmemek için gereken her kuralı uygulayın. Zamanla her işinizin yoluna girecek.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2010
Partnerinizin ilgisizliği sizi hayrete düşürüyor. Cesaretsiz davranıyor, bunu onunla oturup konuşma vaktini geçiriyorsunuz. Konuşursanız, onun da sizden yakınmaları olduğunu göreceksiniz. Masanızda birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız, bugünü rahat geçirmenizi sağlayabilir.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
İşinizle ilgili bir meselede takdir hakkınızı kullandınız diye biraz endişelisiniz. Amirlerinize olayları zamanında açık açık anlattınız; ama onlar konuyla pek ilgilenmedi ve siz de inisiyatifinizi kullanmak zorunda kaldınız. Ya netice kötü olursa... Aslında kabahat sizde değil, biliyorsunuz. Bu gerçeğe göre hakkınızı savunursunuz.