Yay Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mart 2013
Bugün ilişkiniz ile ilgili farklı insanların etkisinde altında kalacaksınız ve bu yüzden sevgilinizle kavga edeceksiniz. İlişkinizle ilgili kararları başkaların etkisi altında kalmadan kendiniz vermelisiniz ve sevgilinize güvenmelisiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı

27 Mart 2013
İşyerinizdeki düzenli çalışmalarınızla insanlara güven veriyorsunuz ve yakın zamanda amiriniz tarafından olumlu sözler duyacaksınız.

Yay Burcu Günlük Para Falı

27 Mart 2013
Bugün bir takım gelişmeler olacak ve paraya ihtiyaç duyacaksınız. Bu parayı temin etmek için ailenize başvurabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bu konuda güvenmeyin.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mart 2013
Sağlınızla ilgili ufak bir problem bugün randevularınızdan birine geç kalmanıza sebep olabilir. Hazırlıklı olun.


Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2013
Bugün güne oldukça zinde başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde gün içinde yapmanız gereken işleri sıralayacak , öğlen saatlerinde ise bu işlerinizi yapmaya koyulacaksınız. Ailenizle aranızda olan ilişkide size göre yanlış giden bazı durumlar var. Bugün aile fertlerinizle konuşmak isteyeceksiniz fakat buna pek fırsat bulamayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2013
Sevgili Yaylar saat 11:28 Terazi-Koç burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın, sizlere olan etkisini, gün içindeki diğer görünümleri de hesaba katarak anlayabiliriz. Saat 05:47 Mars-Pluto arasındaki mücadeleci görünüm, Dolunayın tesiriyle hem aşk hayatınız hem  ileriye yönelik hedefleriniz hem de maddi konular üzerinde hırslı davranmanızı sağladığı gibi tutkularınızı mutlak doyurma ihtiyacınızı da işaret etmektedir. Siz bir yandan gayet enerjik ve ihtiraslı bir şeklide aşkı arzuluyor ve hayatın zevkli yanlarını yaşamaktan yanasınız. Diğer yandan arzularınıza ulaşmanız için paranın şart olduğunu biliyorsunuz.  Bütün bunlar bir araya geldiğinde gün boyu, nasıl ve hangi yöntemle isteklerinizi elde edeceğinizi düşünürsünüz. Ancak lütfen  bencil davranmayınız. Bir şeyler  istediğiniz gibi gelişmediğinde kendinizi rahatsız ve güvensiz hissedebilirsiniz. Dengeli, adil, uzlaşıdan yana olmanız gerekebilir.


Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2013
Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Bugün, sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler.

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2013
İçinde bulunduğunuz arkadaş grubunda, bireysel tavırlar nedeniyle bir gerginlik yaşanabilir. Dolunayın yoğun enerjisi bu gerginliği artıracak nitelikte. Benzer bir sorun çocuğunuzla aranızda dik başlılık nedeniyle de yaşanabilir.


Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2013
Arkadaşlıkların ve sosyal paylaşımların hayatınıza canlılık kattığı günlerdesiniz. Biraz işle ilgili sorumlulukları yavaşlatmak üzere ilişkilere yakın durabilirsiniz. Yeni dostluklar, ortak hareket edebileceğiniz imkanlar sizi hareketli kılacaktır. Kendinizi daha iyimser bulduğunuz bu günlerde sosyal olanaklar, sevgi ilişkilerinde beklentileriniz artacak.


Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2013
Kartınız Geçiş... Ani öfkeleniyor ve çabuk yumuşuyorsunuz. Bugün aklınız gelgitlerle dolu. Aşkta bir türlü sonuca varadınız. Artık karar verin.

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2013
Moralinizin hızlı biçimde yükseleceği bir gün geçirebilirsiniz. Bu, yaptığınız işlerle ilgil olarak daha kolay motive olmanızı sağlayacaksa da, aşırı bir iyimserliğe kapılıp, çevrenizi pembe gözlükler ardından değerlendirmeye başlamanız sonucunu da doğurabilir.

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Öğün atlayıp, dengeli beslenmediğiniz için sağlığınızı bozdunuz. Yakınlarınız size iyi bakıyor doğrusu. Bu sayede, kısa bir süre sonra eski sıhhatinize kavuşacaksınız... Kadim dostunuza verdiğiniz sözü tutamadınız diye canınız sıkkın. Üzülmeyin, o sizi anlayacaktır.