Balık Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ekim 2012
Onu hala unutamamış olmanız, sıradan ilişkilerin ötesinde daha etkili bir şeyler yaşamanıza meydan vermiyor. Aşk dünyanızda yapay mutsuzluğunuzun arkasında, göremediğiniz umutlar var.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Balık Burcu Günlük İş Falı

28 Ekim 2012
İş hayatınızın üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı tatil günlerinde yok etmek istiyorsunuz. Bu da, hemen hemen her hafta sonu, sizde kent dışına çıkma isteği yaratıyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Balık Burcu Günlük Para Falı

28 Ekim 2012
Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz. Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ekim 2012
Empati yeteneğiniz çok gelişkin. Bu sizi aşırı duyarlı yapabiliyor. Hiç alakalı olmadığınız üzüntüler yaşıyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Detaylara takılabiliyor, onları sorunun parçaları değil, esası gibi görebiliyorsunuz. Sorunlarınızın çözümündeki zamanlama problemlerinizin altındaki nedenlerden birinin bu olabileceğini düşünmelisiniz. Bir tanışma yaşayacaksınız. Kısa zamanda çok anlamlı hale gelecek olan bu tanışma, ilk başlarda taraflara pek haz vermeyecek gibi görünüyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Sevgili Balıklar 28 Ekim-22 Kasım tarihleri Terazi burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkinizin niteliğine göre anlam kazanır. Eğer siz bir arada olmaktan mutluluk duyan bir çiftseniz, bu enerjinin gücünü arkanıza alarak birlikte bütünlük duygusu içinde el ele vererek ilerleyebilirsiniz. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, paylaşımda birbirinize karşı anlayışsız davranıyorsanız dikkatli olmak lazımdır. Çünkü aranızdaki farklılıkların yarattığı problemler sıkıntı vericidir. İlişkisi olmayanlar için bu dönemin anlamı, özünde dengeli ve huzurlu bir paylaşıma duyduğunuz ihtiyacı gösterir. Bu öyle bir ilişki olmalıdır ki, hem maddi hem de manevi anlamda sizi güçlendirmelidir. Bu dönemde en önemli nokta, sizin ne aradığınızı ne istediğinizi tam olarak kafanızın içinde oturtarak inançla böyle birinin hayatınıza girmesini dilemenizdir. Kendine inanan, sevgiye adanmış yürekler için mucizeler daima vardır. Sakın umudunuzu yitirmeyiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Parayı harcamak çok kolay ama bu kadar kısa zamanda ve belki de bu kadar yüklü miktarda olması can sıkabilir. Sonradan pişmanlık yaratabilir. Bir kısmı da çevreye güç gösterisi adına sanki. İhtiyaçlar bellidir. Liste yapıp öyle çıkın evden. Harcamalarda iki kez düşünün.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ekim 2012
Kartınız Gereklilik... Derin duygular içerisinde bağlandığınız bir kişi ile aranızda tatsız konuşmalar geçebilir. Fedakar olan taraf hep siz oluyorsunuz. Kendinize saygı göstermelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis