Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ekim 2012
Yıpranmış sinirlerinizle, uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz. Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi sanki cezp ediyor gibi.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

28 Ekim 2012
Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız. İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

28 Ekim 2012
Kenarda duran paranız bugünlerde çok işinize yarayabilir. Bir iki ödemenizi erteletme isteğinizde güçlükle karşılaşmayacaksınız. Önümüzdeki günlerde şansınızda bir parlama görünüyor.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ekim 2012
Bir yakınınızın başarılı hamlesinden duyduğunuz kıvancı, ona daha belirgin tavırlarla gösterebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Biraz hastalıklı bir yanınızla bugün tanışabilirsiniz. Bu eksikliğinizle, geçmişte yapmış olabileceğiniz hataların ayrıntılarına gireceksiniz. Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bunu fark edip bir arkadaşınızla ilişkinizi kesebilirsiniz. Bir iki gün içinde yanlış bir bilgilendirilmeyle gerginlikleriniz olacak.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Sevgili Oğlaklar 28 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, iş ilişkilerinin önemini vurguluyor. Uyumlu ve dengeli bir şekilde alışverişte bulunmak lazım. Özellikle patronlarınız veya aynı ortamda çalıştığınız kişilerle olan bağlantıların nazik, duyarlı bir şekilde yürütülmesi yararlı olur. Oğlak sorumluluk bilinci yüksek bir burç olduğu için, işi gereği bu tarzda davranmakta zorlanmaz. Ancak karşısındaki kişiler ondan eğilip bükülmesini isterlerse Oğlak buna müsaade etmeyecektir. Bu süreçte huzur olgusu sizin için kıymetlidir. Eğer işinizden memnun değilseniz, iş ortamınızda bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyorsanız, yeni bir iş aramayı düşünebilirsiniz. Fakat iş bulmadan asla çıkmazsınız. İş arayanların bu dönemde sosyal ilişkilerini güçlü tutmalarını tavsiye ediyorum. Çünkü sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışma ve bazı ortamlarda güçlü insanlarla bir araya gelmenizde yardımcı olur. Venüs-Terazi burcunda gayet olumludur. Diplomatik ilişkiler güçlenir, tartışmalar sona erer, ilişkilerde girişken davranılır, güzellik, çekicilik ve tarafsız bakış açısıyla insanlara yaklaşımınız ilgi uyandırır.


Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Tatil gününden faydalanıp evin içinde bir takım yenilikler yapmaya niyetlisiniz. Bu, standartlarınızın dışında bir şey. Yani normalde yapmayacağınız cinsten. Hem isteyeceksiniz hem de yapıp yapmama konusunda kendinize söz geçirmeye çalışacaksınız. Bırakın bu savaşı.


Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ekim 2012
Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2012
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
İşinizle ilgili bir meselede takdir hakkınızı kullandınız diye biraz endişelisiniz. Amirlerinize olayları zamanında açık açık anlattınız; ama onlar konuyla pek ilgilenmedi ve siz de inisiyatifinizi kullanmak zorunda kaldınız. Ya netice kötü olursa... Aslında kabahat sizde değil, biliyorsunuz. Bu gerçeğe göre hakkınızı savunursunuz.