Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

28 Eylül 2012
Kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

28 Eylül 2012
İş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

28 Eylül 2012
Geçen günlerde yaptığınız bir masrafın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak, kulağınızı bükecek birileri olmalı.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Eylül 2012
Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz. Bu nedenle düşündüğünüz tatili yapabilmek için, bugün sıkı çalışmanız gerekecek.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık olacak. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Sevgili Akrepler Cuma günümüz Ay-Balık geçişiyle başlıyor. Bu enerji, sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön plana gelmesi açısından gayet etkilidir. Sizin gibi tutku yönü güçlü, cinselliği yüksek ve dönüşümde bulunma kabiliyeti ile donatılmış kişiler bu etki altında aşk konusunda oldukça şanslıdırlar. İlişkilerde sınırsızlık özlemi ve gerçek dünyanın kurallarından uzaklaşma hevesi oldukça yoğundur. Yalnız bu enerjinin dikkat edilmesi gereken yanları da vardır ve bunu bilmeniz, önlem alabilmeniz açısından da etkilidir.


Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Aşk hayatınızda çok mutlusunuz. İşteki başarılarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Çevrenizin ilgisi size bunu sık sık hatırlatıyor. Yakın dostlarınızla birlikte neşeli günler geçirebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili yaratıcılığınızın engellenmesi sizi umutsuzluğa itiyor. Sabırlı olmalısınız.


Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Sizi heveslendiren pek çok konu dikkat çekiyor. Hayatın olumlu yanlarına yakın durmak, aşk ilişkilerinde kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Kendinizi mutlu edecek yeni uğraşlar sizi tatmin edecektir. Aynı zamanda kendinizi ifade edebileceğiniz yaratıcı konular üzerinde duracaksınız. İş hayatında aldığınız sorumluluklara rağmen olumlu bir dönemdesiniz.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Kartınız Değişim... Yeni yatırımlar veya harcamaları fazla yapmanız için çok cazip günde sayılmazsınız. Tutumlu olmak en büyük ihtiyacınız olsa gerek. Aileniz size kızabilir.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Şimdilerde, çalışmalarınıza fazla daldınız. Yemek yemeyi unuttuğunuz zamanlar bile oldu. Emeklerinizin karşılığını almadığınızı söyleyemeyiz; ama sıhhatinizi tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi makul bir seviyeye indirmelisiniz... Borçlarınızı fazla dert etmeyin.