Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Eylül 2012

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor.
28 Eylül 2012

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.
28 Eylül 2012

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Geçen günlerde yaptığınız bir masrafın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak, kulağınızı bükecek birileri olmalı.
28 Eylül 2012

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz. Bu nedenle düşündüğünüz tatili yapabilmek için, bugün sıkı çalışmanız gerekecek.
28 Eylül 2012

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık olacak. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
28 Eylül 2012

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma günümüz Ay-Balık geçişiyle başlıyor. Bu enerji, sevgi, şefkat ve ruhsallığın ön plana gelmesi açısından gayet etkilidir. Sizin gibi tutku yönü güçlü, cinselliği yüksek ve dönüşümde bulunma kabiliyeti ile donatılmış kişiler bu etki altında aşk konusunda oldukça şanslıdırlar. İlişkilerde sınırsızlık özlemi ve gerçek dünyanın kurallarından uzaklaşma hevesi oldukça yoğundur. Yalnız bu enerjinin dikkat edilmesi gereken yanları da vardır ve bunu bilmeniz, önlem alabilmeniz açısından da etkilidir.
28 Eylül 2012

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda çok mutlusunuz. İşteki başarılarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Çevrenizin ilgisi size bunu sık sık hatırlatıyor. Yakın dostlarınızla birlikte neşeli günler geçirebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili yaratıcılığınızın engellenmesi sizi umutsuzluğa itiyor. Sabırlı olmalısınız.
28 Eylül 2012

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi heveslendiren pek çok konu dikkat çekiyor. Hayatın olumlu yanlarına yakın durmak, aşk ilişkilerinde kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Kendinizi mutlu edecek yeni uğraşlar sizi tatmin edecektir. Aynı zamanda kendinizi ifade edebileceğiniz yaratıcı konular üzerinde duracaksınız. İş hayatında aldığınız sorumluluklara rağmen olumlu bir dönemdesiniz.
28 Eylül 2012

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Değişim... Yeni yatırımlar veya harcamaları fazla yapmanız için çok cazip günde sayılmazsınız. Tutumlu olmak en büyük ihtiyacınız olsa gerek. Aileniz size kızabilir.
28 Eylül 2012

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdilerde, çalışmalarınıza fazla daldınız. Yemek yemeyi unuttuğunuz zamanlar bile oldu. Emeklerinizin karşılığını almadığınızı söyleyemeyiz; ama sıhhatinizi tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi makul bir seviyeye indirmelisiniz... Borçlarınızı fazla dert etmeyin.
Reklamı Kapat