Balık Burcu Günlük Aşk Falı

29 Eylül 2012
Size doğru yönelen birini kabullenip ilişki yaşamanız halinde ödeyeceğiniz olası bedeller size çok ağır geliyor. Yaşayıp yaşamamakta kararsız kaldığınız, ama sizi çok heyecanlandıran bir ilişkinin başındasınız.

Balık Burcu Günlük İş Falı

29 Eylül 2012
İş ilişkilerinizde, ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken şeyler olduğunu düşündüğünüz sorunlarınız var. Bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların gevşekliğinden kaynaklandığına inanıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

29 Eylül 2012
Aile içindeki bir para tartışmasından rahatsızlık duyuyor, uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Para meseleleri sizi yoruyor. Parayı sıkı tutmayı bilmenize rağmen, para elinizden uçup gidiyor.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Eylül 2012
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Çok yoğun tempolu çalışıyorsunuz.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Eylül 2012
Aile ilişkilerinizde klasik, herkesi memnun eden bir tatmin var. Ama bu ilişkilere biraz kuraldışı baktığınız için siz aynı tatmini paylaşamıyorsunuz. Bugünkü keyifsizliğiniz, iş başında çalışıyor olmanızdan. Oysa güzel bir hafta sonu planınız vardı. Yeni tanıştırıldığınız biri ile ilgili geleceğinize yönelik düşünceleriniz var. Çok ortak yanlarınız olduğunu düşünüyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Eylül 2012
Sevgili Balıklar Cuma günümüz burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sayesinde karşı cins üzerinde büyülü bir etki bırakabilir, girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize çevrildiğini hissedebilirsiniz. Ruhunuzun doyum ihtiyacı yükseleceği gibi, her olaydan kendinize yeni bir ders çıkarmanız da mümkündür. İnsanları uzlaştırıcı ve uyum duygusu içinde bir araya getirici tavırlarınız sayesinde başkalarının gözünde ne kadar farklı olduğunuzu göstermeniz şimdi çok daha kolay olabilir.


Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Eylül 2012
Sizinle aşk konusuna birebir aynı bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Mesleğinizle ilgili içinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin bir çoğu yüzeysel gibi görülüyor. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili çevreniz-den beklediğinizin üzerinde bir destek alacaksınız.


Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Eylül 2012
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2012
Kartınız Su... Parasal zekanızı kullanarak yarın için temelini sağlam atacağınız yatırımlara kalkışabilirsiniz. En uygun dönemi seçmişsiniz kendinize. Kartınız olumlu işaret.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Eylül 2012
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.