Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Size doğru yönelen birini kabullenip ilişki yaşamanız halinde ödeyeceğiniz olası bedeller size çok ağır geliyor. Yaşayıp yaşamamakta kararsız kaldığınız, ama sizi çok heyecanlandıran bir ilişkinin başındasınız.
29 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde, ne şekilde olursa olsun çözülmesi gereken şeyler olduğunu düşündüğünüz sorunlarınız var. Bugünlerdeki karışıklık bazı çalışanların gevşekliğinden kaynaklandığına inanıyorsunuz.
29 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Aile içindeki bir para tartışmasından rahatsızlık duyuyor, uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Para meseleleri sizi yoruyor. Parayı sıkı tutmayı bilmenize rağmen, para elinizden uçup gidiyor.
29 Eylül 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Çok yoğun tempolu çalışıyorsunuz.
29 Eylül 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinizde klasik, herkesi memnun eden bir tatmin var. Ama bu ilişkilere biraz kuraldışı baktığınız için siz aynı tatmini paylaşamıyorsunuz. Bugünkü keyifsizliğiniz, iş başında çalışıyor olmanızdan. Oysa güzel bir hafta sonu planınız vardı. Yeni tanıştırıldığınız biri ile ilgili geleceğinize yönelik düşünceleriniz var. Çok ortak yanlarınız olduğunu düşünüyorsunuz.
29 Eylül 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji sayesinde karşı cins üzerinde büyülü bir etki bırakabilir, girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize çevrildiğini hissedebilirsiniz. Ruhunuzun doyum ihtiyacı yükseleceği gibi, her olaydan kendinize yeni bir ders çıkarmanız da mümkündür. İnsanları uzlaştırıcı ve uyum duygusu içinde bir araya getirici tavırlarınız sayesinde başkalarının gözünde ne kadar farklı olduğunuzu göstermeniz şimdi çok daha kolay olabilir.
29 Eylül 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizinle aşk konusuna birebir aynı bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Mesleğinizle ilgili içinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin bir çoğu yüzeysel gibi görülüyor. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili çevreniz-den beklediğinizin üzerinde bir destek alacaksınız.
29 Eylül 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
28 Eylül 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Su... Parasal zekanızı kullanarak yarın için temelini sağlam atacağınız yatırımlara kalkışabilirsiniz. En uygun dönemi seçmişsiniz kendinize. Kartınız olumlu işaret.
29 Eylül 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat