Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
3 Nisan 2013

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki koşulları daha iyi hale getirebilmek için uzun zamandır bir takım girişimlerde bulunuyorsunuz. Yakında bu konuyla ilgili sonuçlar alacaksınız.
3 Nisan 2013

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün yeniliklere açık olacaksınız. Hayatınızı olumlu etkileyecek bazı projelere el atacaksınız.
3 Nisan 2013

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün para durumunuza ilişkin önemli bir haber alacaksınız. Akşam saatlerinde bu haberi ailenize ileteceksiniz ve bu konu üzerine bir toplantı yapacaksınız.
3 Nisan 2013

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevdiklerinizin sizin için yaptıkları fedakarlıkların değerini bilemiyorsunuz. Onlara bu fedakarlıkların karşılığını vermelisiniz.
3 Nisan 2013

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İhmal ettiğiniz sorunlarınız bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir ve sorunlarınızın üstesinden gelebilmek için yeterli zamana sahip olamadığınızı fark edebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün karar vermekte zorlanabilir ve yakın çevrenizdeki insanlardan yardım bekleyebilirsiniz.
3 Nisan 2013

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:37 itibariyle  burcunuzda ilerlemekte olan Ay ile Koç burcunda seyrini  sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün, geleceğinizi teminat altına almak ve kendi gerçeğinizin peşinden koşarak hem eviniz sınırları içinde hem de iş yaşamınızda güçlü bir yer edinmek için verdiğiniz mücadelenin göstergesidir.  Doğal olarak bu gerginlik yaratıcıdır. Özellikle bugün ev sınırları içinde agresif tepkilerde bulunmanız, mesleki konularda yılgınlık göstermeniz kolaydır. Oysaki sizin asıl isteğiniz  bir orkestra şefi gibi sahnenin tam ortasında durarak her ayrıntıyı gözlemlemek ve her şeyi bildiğiniz şekilde yönetmektir.
3 Nisan 2013

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Satürn'ün geri gidişi ve Plütonlar zıt açı yapmasıyla eski fırsatların ayağınıza gelmesine rağmen enerjiniz ve bulunduğunuz konum yetersiz kalabilir. Dikkatli olun..
3 Nisan 2013

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşayacağınız olaylarda kontrolün sizin elinizde olduğunu bilin. Dış etkenler sizi yormayacak. Eğer evde öncelikler konusunda bir tartışma çıkarsa ağırlığınızı koyup uzlaşma ortamı yaratın. Kontrolsüz davranmayın.
3 Nisan 2013

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay eşliğinde kararlılık kazanıyorsunuz. Daha çok güven ve canlılık içinde hareket edeceksiniz. Özelikle kendi şansınızı yaratabileceğiniz olanaklarla ilerlemek sizi cesur kılacak. Kişisel kararlar, harekete geçirici olan iş hayatı önceliğini sürdürecek. Yakın çevre ile ilişkilerde ise daha başarılı olacağınız bir dönemdesiniz.
3 Nisan 2013

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Enerji... Hayatınızla ilgili aldığınız yeni kararlar size mutluluk sunmaya başladı bile. Değişimler hayatınızda olumlu etki yaratacak.
3 Nisan 2013

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili bir meselede takdir hakkınızı kullandınız diye biraz endişelisiniz. Amirlerinize olayları zamanında açık açık anlattınız; ama onlar konuyla pek ilgilenmedi ve siz de inisiyatifinizi kullanmak zorunda kaldınız. Ya netice kötü olursa... Aslında kabahat sizde değil, biliyorsunuz. Bu gerçeğe göre hakkınızı savunursunuz.
Reklamı Kapat