Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

3 Nisan 2013
Aşk hayatınızdaki koşulları daha iyi hale getirebilmek için uzun zamandır bir takım girişimlerde bulunuyorsunuz. Yakında bu konuyla ilgili sonuçlar alacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

3 Nisan 2013
İş hayatınızda bugün yeniliklere açık olacaksınız. Hayatınızı olumlu etkileyecek bazı projelere el atacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

3 Nisan 2013
Bugün para durumunuza ilişkin önemli bir haber alacaksınız. Akşam saatlerinde bu haberi ailenize ileteceksiniz ve bu konu üzerine bir toplantı yapacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Nisan 2013
Sevdiklerinizin sizin için yaptıkları fedakarlıkların değerini bilemiyorsunuz. Onlara bu fedakarlıkların karşılığını vermelisiniz.


Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
İhmal ettiğiniz sorunlarınız bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir ve sorunlarınızın üstesinden gelebilmek için yeterli zamana sahip olamadığınızı fark edebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün karar vermekte zorlanabilir ve yakın çevrenizdeki insanlardan yardım bekleyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
Sevgili Oğlaklar saat 07:37 itibariyle  burcunuzda ilerlemekte olan Ay ile Koç burcunda seyrini  sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün, geleceğinizi teminat altına almak ve kendi gerçeğinizin peşinden koşarak hem eviniz sınırları içinde hem de iş yaşamınızda güçlü bir yer edinmek için verdiğiniz mücadelenin göstergesidir.  Doğal olarak bu gerginlik yaratıcıdır. Özellikle bugün ev sınırları içinde agresif tepkilerde bulunmanız, mesleki konularda yılgınlık göstermeniz kolaydır. Oysaki sizin asıl isteğiniz  bir orkestra şefi gibi sahnenin tam ortasında durarak her ayrıntıyı gözlemlemek ve her şeyi bildiğiniz şekilde yönetmektir.


Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Satürn'ün geri gidişi ve Plütonlar zıt açı yapmasıyla eski fırsatların ayağınıza gelmesine rağmen enerjiniz ve bulunduğunuz konum yetersiz kalabilir. Dikkatli olun..

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
Bugün yaşayacağınız olaylarda kontrolün sizin elinizde olduğunu bilin. Dış etkenler sizi yormayacak. Eğer evde öncelikler konusunda bir tartışma çıkarsa ağırlığınızı koyup uzlaşma ortamı yaratın. Kontrolsüz davranmayın.


Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
Burcunuzda ilerleyen Ay eşliğinde kararlılık kazanıyorsunuz. Daha çok güven ve canlılık içinde hareket edeceksiniz. Özelikle kendi şansınızı yaratabileceğiniz olanaklarla ilerlemek sizi cesur kılacak. Kişisel kararlar, harekete geçirici olan iş hayatı önceliğini sürdürecek. Yakın çevre ile ilişkilerde ise daha başarılı olacağınız bir dönemdesiniz.


Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
Kartınız Enerji... Hayatınızla ilgili aldığınız yeni kararlar size mutluluk sunmaya başladı bile. Değişimler hayatınızda olumlu etki yaratacak.

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Nisan 2013
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
İşinizle ilgili bir meselede takdir hakkınızı kullandınız diye biraz endişelisiniz. Amirlerinize olayları zamanında açık açık anlattınız; ama onlar konuyla pek ilgilenmedi ve siz de inisiyatifinizi kullanmak zorunda kaldınız. Ya netice kötü olursa... Aslında kabahat sizde değil, biliyorsunuz. Bu gerçeğe göre hakkınızı savunursunuz.