Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Ocak 2013

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgiliniz ile son günlerde ilişkinize diyecek yok. Hemen hemen her gün berabersiniz ve çok hoş zamanlar geçiriyorsunuz. Artık ilişkinizin devamını ciddi ciddi düşünmeye başladınız. İlişkinizde sizi tek üzen şey ailenizin bu ilişkiyi tasvip etmemesi. Bugün bu konuda kafa yoracak ve orta yolu bulabilmek için planlar yapacaksınız.
31 Ocak 2013

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde eski heyecanınıza , performansınıza ulaştınız. Tekrardan işinize zevkle geliyor, orada vakit geçirmekten çok hoşlanıyorsunuz. Bugün tüm işlerinzii hallettiğiniz halde işyerinzide kalacak, bir hayli zaman geçireceksiniz. Sizdeki bu olumlu gelişmeler iş arkadaşlarınız ve amirleriniz tarafında fark edilecek.
31 Ocak 2013

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan oldukça rahay durumdasınız. Borcunuz olan kişiler sıkıştırıyor. Bunu sıkınıtısını üzerinizden atmaya çalışıyorsunuz. Borçlarınızı ödeyebilmke için finansal kaynak arayışı içerisinde olcağınız birgün geçirebilirsiniz.
31 Ocak 2013

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Beslenme düzeniniz bozuldu. Bugün ve sonra ki günlerde beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.
31 Ocak 2013

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaşanan olaylar sizi ruhsal yönden yaralarken değişken havalarda dirençsiz vücudunuzu etkileyerek sizi yatağa düşürebilir. Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile tatsız bir konuşma yapacaksınız ve bu konuşma sizi pek çok bakımdan zor durumda bırakacak. Çevrenizdekilerin sizi anlayabildiklerine inanmasanız da sizi anlıyorlar ve size istediğiniz konularda şans veriyorlar.
31 Ocak 2013

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:49 Güneş-Satürn mücadeleci görünümüyle Perşembe gününe merhaba diyeceğiz. Bugün tüm burçların kişisel anlamda kendilerini dışa yansıtmakta zorlanmalarına yol açan bu enerji, yeni bir adım atmayı güçleştiriyor. Sorumluluklar kendini hatırlatıyor ve bizim bunlardan kaçarımız yok. Evin giderleri, masraflarımız, yapmak istediklerimiz için dışarıda mücadele etmek zorundayız. Getirisi az olsa da, bazen işimize gelmese de, kendimizden şüphe etmeden çalışmamız lazım. Yoruluyoruz. Belki de, çevremizdeki insanlara baktığımızda ne kadar tuhaf davrandıklarını düşüneceğiz. Her koyun kendi bacağından asılır misali, insanlar da sadece kendilerini düşünüyorlar. Hadi yetti artık desek olmuyor. Yanlışlarını kimse kabul etmiyor. Herkes kendini en doğru insan sanıyor. İş yerinde becerikli olmamız, insanlara dikkat etmemiz lazım. Evde, ailemize destek olmamız veya ihtiyaçlarımızı karşılamamız lazım. Önümüzdeki birkaç gün sağımıza solumuza dikkat edeceğiz. Üst pozisyonda veya yetkin kişilerle, işlerimizi akıllıca göreceğiz. Zor ama bunu yapmak durumundayız.
31 Ocak 2013

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz daha sabrederseniz gözünüzde büyüttüğünüz olayların hiç de öyle olmadığını göreceksiniz. Aceleci davranarak, fırsatları göz ardı edebilirsiniz. Yakın arkadaşınızla beraber karar verdiğiniz ve ikinizi de mutlu edecek olayda meydana gelen gecikmeleri stres konusu yapmayın. Bugün, eklem ağrılarınız sizi rahatsız edebilir.
31 Ocak 2013

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize zaman ayırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ama o kadar çok şeyle ilgilenmeniz gerekiyor ki onlar da ancak paylarına düşenle yetinmek zorunda kalıyorlar. Zamanınızı kendinizi suçlu hissedeceğiniz yerine verimli ve keyifli geçirmeye gayret etmelisiniz.
31 Ocak 2013

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Pek çok konuda kontrol sizin elinizde. Ancak uzun vadeli planlara yöneldiğiniz bu dönem kısa bir süreliğine içe dönebilirsiniz. İş ortamında yapmak istediğiniz yenilikler aynı zamanda sizi gergin ilişkilere götürecektir. İlişkilere bakışınızın değişmeye başladığı bu günlerde dikkatli olmalısınız. Artık gizleyici yanlarınızın size verdiği hasarları tamir edileceği bir dönem
31 Ocak 2013

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Doğum... Aile bireylerinizle tartışmayı bir kenara bırakarak kendi işlerinizle uğraşmalısınız. Büyükleriniz sizden saygı bekliyor.
31 Ocak 2013

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın ilişkilerin ön plana çıkması mümkündür. Bu ilişkileri yaşadığınız kişilerle herşeyi açıkça konuşabilir, aksaklıkları, tatmin edilmeyen ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ifade edebilirsiniz. Bu sayede ilişkilerinizin zayıf olan yönlerini güçlendirmek için önemli adımlar atabilirsiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdilerde, çalışmalarınıza fazla daldınız. Yemek yemeyi unuttuğunuz zamanlar bile oldu. Emeklerinizin karşılığını almadığınızı söyleyemeyiz; ama sıhhatinizi tehlikeye atıyor olabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi makul bir seviyeye indirmelisiniz... Borçlarınızı fazla dert etmeyin.
Reklamı Kapat