Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
4 Ekim 2012

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi çok fazla sorguluyorsunuz. Sevgilinizin kendini size karşı suçlu gibi hissetmesine neden oluyorsunuz. İlişkiniz kötü bir yerlere varırsa sorumlusu siz olacaksınız, dikkat etmeniz gerekiyor.
4 Ekim 2012

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde en yetkili, en çok tecrübe sahibi sizmişsiniz gibi bir tavır sergiliyorsunuz. Bugün bu davranışınızdan rahatsızlık duyan biri size düşüncesini söylemeye çalışacak, hazımlı olmalı, onu dinlemelisiniz.
4 Ekim 2012

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Aile bireylerinizin paranızı çoğaltmakla ilgili fikirleri size biraz riskli geliyor. Para konularında fikir almaktan da pek hoşlanmıyorsunuz. Ama yakında bu bireylerden birinin size bir para desteği olacak gibi görünüyor.
4 Ekim 2012

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.
4 Ekim 2012

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmayı düşündüğünüz şeyler biraz düşsel görünse de, taşıdığınız umut sizi sonuca yaklaştıracak. Sizi çok düşünen, sorun eden birileri bu konuyla ilgili olarak bugün ziyaretinize gelecek. Onlardan alacağınız haberler bir iki hafta düşler kurmanıza neden olacak. Geçen günlerde yaşadığınız canınızı sıkan olay üzerinizdeki etkisini sürdürüyor.
4 Ekim 2012

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün para akışında sorun yaşayabilirsiniz. Gelmesini beklediğiniz para son ana kadar belirsiz kalacak. Babanız veya ailenizden birinin geçimsiz tavırları arzuladığınız güven ve huzuru iş yerinde aramanıza neden olacak. Arkadaşlarınız yüzünden bir para kaybı ve gereksiz harcama olabilir.
4 Ekim 2012

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatında oldukça verimli zamanlar geçirdiniz. Ancak yaptıklarınızın görünür olması konusunda bazı engeller bulunmakta. Amaçlarınızı daha sağlam bir temele oturtmak konusunda sabırlı olmalısınız. Gün ortasından sonra daha eğlenceli ve sosyal açıdan hareketli ilişkiler öne çıkacak. Fikirlerinizi paylaşacağınız akıcı zamanlar yaratabilirsiniz.
4 Ekim 2012

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Edebiyat... Bugünlerde son derece sanatsal ve duyarlı yönünüz baskınlaşıyor. Yaşadığınız her şey sizi çok fazla etkileyebilir. Sanata yatkın Aslan'lar bugünlerde çok başarılı.
4 Ekim 2012

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Paranızı değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Harcamalarınızı düzene koyamadığınız gibi, gereksiz alışverişlerden vazgeçemiyorsunuz. Hal böyle olunca da birikim yapamıyorsunuz. Tutumlu olmasınız... Şu sıralar aşırı streslisiniz, kimseyle tartışmayın.
Reklamı Kapat