Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

4 Ekim 2012
İlişkinizi çok fazla sorguluyorsunuz. Sevgilinizin kendini size karşı suçlu gibi hissetmesine neden oluyorsunuz. İlişkiniz kötü bir yerlere varırsa sorumlusu siz olacaksınız, dikkat etmeniz gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük İş Falı

4 Ekim 2012
İşyerinizde en yetkili, en çok tecrübe sahibi sizmişsiniz gibi bir tavır sergiliyorsunuz. Bugün bu davranışınızdan rahatsızlık duyan biri size düşüncesini söylemeye çalışacak, hazımlı olmalı, onu dinlemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı

4 Ekim 2012
Aile bireylerinizin paranızı çoğaltmakla ilgili fikirleri size biraz riskli geliyor. Para konularında fikir almaktan da pek hoşlanmıyorsunuz. Ama yakında bu bireylerden birinin size bir para desteği olacak gibi görünüyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Ekim 2012
Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.


Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2012
Yapmayı düşündüğünüz şeyler biraz düşsel görünse de, taşıdığınız umut sizi sonuca yaklaştıracak. Sizi çok düşünen, sorun eden birileri bu konuyla ilgili olarak bugün ziyaretinize gelecek. Onlardan alacağınız haberler bir iki hafta düşler kurmanıza neden olacak. Geçen günlerde yaşadığınız canınızı sıkan olay üzerinizdeki etkisini sürdürüyor.

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2012
Bugün para akışında sorun yaşayabilirsiniz. Gelmesini beklediğiniz para son ana kadar belirsiz kalacak. Babanız veya ailenizden birinin geçimsiz tavırları arzuladığınız güven ve huzuru iş yerinde aramanıza neden olacak. Arkadaşlarınız yüzünden bir para kaybı ve gereksiz harcama olabilir.


Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2012
İş hayatında oldukça verimli zamanlar geçirdiniz. Ancak yaptıklarınızın görünür olması konusunda bazı engeller bulunmakta. Amaçlarınızı daha sağlam bir temele oturtmak konusunda sabırlı olmalısınız. Gün ortasından sonra daha eğlenceli ve sosyal açıdan hareketli ilişkiler öne çıkacak. Fikirlerinizi paylaşacağınız akıcı zamanlar yaratabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2012
Kartınız Edebiyat... Bugünlerde son derece sanatsal ve duyarlı yönünüz baskınlaşıyor. Yaşadığınız her şey sizi çok fazla etkileyebilir. Sanata yatkın Aslan'lar bugünlerde çok başarılı.

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2012
Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Paranızı değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Harcamalarınızı düzene koyamadığınız gibi, gereksiz alışverişlerden vazgeçemiyorsunuz. Hal böyle olunca da birikim yapamıyorsunuz. Tutumlu olmasınız... Şu sıralar aşırı streslisiniz, kimseyle tartışmayın.