Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevdiğiniz kişi ile nedensiz tartışmalar yaşayacaksınız. Onun özel yaşamına, zevklerine fazlaca müdahaleci bir tavır içindesiniz. Bu da ilişkinizi olumsuz etkiliyor. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmelisiniz. Aksi takdirde ilişkiniz kısa bir zaman içinde sona erecektir.
5 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Daha kolektif bir yol izleyeceksiniz. İşinizde her kafadan bir ses çıksa da sakin ve kararlı halinizi bozmayacaksınız. Bu tavırlarınız ile iş yerinizde amirleriniz tarafından oldukça beğeniliyorsunuz.
5 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda dikkatli değilsiniz. Parasal açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz. Evinizdeki misafirler de hesapsız harcamalarınıza neden oluyor.
5 Aralık 2012

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İş hayatınızda özellikle yeni fikirler üretme ve uygulamadaki başarınızı maddi konularda ve aşk hayatınızda gösteremiyorsunuz. Biraz daha özenli olmanızda fayda var.
5 Aralık 2012

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumsuz etkiler altında kalacağınız bir gündesiniz. Psikolojik bazı gerilimler ve bunlara bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bazı münakaşalara girebilirsiniz. Kendinizi anlatmakta zorlanıyorsunuz ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız. Oldukça enerjik olacaksınız ancak enerjinizi doğru olarak yönlendiremeye bilirsiniz. İstediğiniz şeylere ulaşmak için olumlu adımlar atabileceksiniz ancak acele etmemeniz gerekiyor. İşiniz konusunda acele karar vermekten kaçınmalısınız.
5 Aralık 2012

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar saat  00:07-13:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatlerde işlerimizi gönüllü, ılımlı bir şekilde, öyle çok laf söze aldırmadan yapmak durumundayız. Övgü beklesek de, bunu göremeyebiliriz. İşimize aşıksak, huzursuzluk çıkmasın istiyorsak deyim yerindeyse, kendi yağımızla kavrulacağız.  İş değiştirmek, bildiğimiz usullerin dışına çıkmak, verdiğimiz karardan dönmek boşluk etkisi altında sakıncalıdır. Hizmet ettiğimiz veya hizmet götürdüğümüz insanlarla çatışmayalım. Sağlığınıza dikkat etmeniz özellikle faydalıdır.  Kişisel güzelliğiniz ve bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Gıdanıza, diyetinize önem veriniz. Boşlukta olacak Ay genel olarak belli bir süre yönsüz bırakıyor insanı.  Söz verdiğiniz bazı işleri yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. O nedenle sabah itibariyle işlerinizi lütfen  dikkatlice yapınız.
5 Aralık 2012

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars çevre ilişkilerinizde önemli bir faktör oluyor.. Sosyal aktivitelerle ilgili başarınızın tartışılmayacağı bir gerçek. Bugün, bir çok arkadaşınızın ortak katkılarıyla kendiniz farklı bir çalışma ortamı içinde bulabilirsiniz. Dostlarınızın düşünce ve fikirleri sizin için önemli motivasyon kaynağı oluyor.
5 Aralık 2012

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizden önce diğer insanları düşünüp onlara hizmet etmek için büyük uğraş vereceğiniz bir gündesiniz. Sonrasında lafını etmeyecekseniz sorun yok. Ama karşılıksız değilse yaptıklarınız, kendinize dur demeye çalışın. En azından sizden bu iyiliği isteyip istemediklerine bakın.
5 Aralık 2012

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi aşırı yorduğunuz koşullar sürmekte. İş ortamında yaşanan değişiklikler nedeni ile çalışmalarınızı ilerletmekte zorluklar var. Detaylı işlerin eklenmesi ile zamana karşı yarışmanız gerekecek. Yaratıcı yanlarınız, değişik teknikler denemek olumlu sonuçlar getirecektir. Günün ilerleyen saatlerinde ortaklıklarınızı gözden geçireceğiniz şartlar içindesiniz.
5 Aralık 2012

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Gereklilik... Sizin kabullenme süreciniz diğer burçların üyelerinden biraz daha uzun sürüyor. Kaybetme korkusunu kalbinizde hissediyorsunuz.
5 Aralık 2012

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Bu da biraz canınızı sıkabilir.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat