Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
6 Ekim 2012

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz canlılığını gitgide kaybediyor. Çok iyi anlaşan dostlar gibi görünüyorsunuz. Hareketli kişiliğinizin artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğini düşünmeniz gerekiyor.
6 Ekim 2012

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Haftanın başında bir iş başvurunuzdan haber alacaksınız. İş hayatınızın aksamalarını, yığılmalarını, yorgunluğunu, oradaki yapay insan ilişkilerini bugün ve yarın tamamen unutmak istiyorsunuz.
6 Ekim 2012

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Hızla yaklaşan büyük bir ödeme sizi bugünden düşündürüyor. Para sıkıntısı içine düşmekten nefret ediyorsunuz. Bu nedenle harcamalarınıza azami ölçüde dikkat ediyorsunuz.
6 Ekim 2012

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Hayatınızdaki temel sorunlar, arada bir hayata küskün gibi bir davranış içine girmenize neden oluyor. Bu küskünlük sorunlarınıza teslim olmanıza yol açabilir.
6 Ekim 2012

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski bir dostunuzla bugünlerde küslük mü, soğukluk mu ; adını koyamadığınız bir iletişim içindesiniz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Böylece sorgulama şansını yakaladığınız bu ilişkinizde, istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Yakında bu arkadaşınızın yaşadığı uzaklara bir yolculuğunuz olacak. İçinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen bir vicdan sızısı da karışıyor.
6 Ekim 2012

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi geliştirme adına çok fazla çalışmaya katılıyorsunuz. İyi hissetmenizi sağlayıp, faydalı oluyor ama bunu abartmamalısınız. Seçici olursanız daha verimli olacak. Sağlık harcamalarını kafanıza takmayın. Birlikte çalıştığınız insanlar kafanızı kurcalayan parasal meselelere açıklık getirecek.
6 Ekim 2012

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
5 Ekim 2012

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi mistizim ve yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.
6 Ekim 2012

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerine kadar, özel meselelerinizi hal yoluna koymaya çalışacaksınız. Aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, moralinizi bozmayın. İşlerinizin başına döndüğünüzdeyse adapte sorunu yaşayacaksınız; lakin kısa süre sonra da o ruh halinden kurtulacaksınız. Tüm bir akşamı, ailenize ayırmaya bakın.
Reklamı Kapat