Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
9 Mart 2014

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Gereksiz takıntılarınızı bir an önce bitirmenizde yarar var. Geçmiş hayal kırıklıklarınızla yanıltan genellemeler yapıyorsunuz. Olumlu örneklerin azlığı da karamsarlığınızı arttırıyor.
9 Mart 2014

Balık Burcu Günlük İş Falı

Belirlediğiniz bazı kurallarda geri adımlar atabilirsiniz. Son günlerdeki gelişmeler puan grafiğinizi yükseltebilir. Daha sabırlı ve inisiyatifli girişimlerle olaylara yön vereceksiniz.
9 Mart 2014

Balık Burcu Günlük Para Falı

Aile içinde bugünlerdeki yüklü bir alım niyeti, tartışmalı kararsızlıklara yönelebilir. Bir topluluk içinde paranızı değerlendirme girişimleriniz olabilir. Ama ataklığınızı geri planda tutmanız yine de yararlı olacak.
9 Mart 2014

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Rutin işlerinizden kendinize zaman ayırabileceğiniz fırsatlar yaratmalısınız.
9 Mart 2014

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa çeşitli çalışmalar yapabileceğiniz ve bu çalışmalardan başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak birlikte çalıştığınız kişilere karşı çok teminli olmalısınız. Ummadığınız noktalarda çeşitli zararlar görme riskinizde olacaktır. Zihinsel olarak uzun vadeli düşünmenize rağmen karşınıza çıkacak koşullar sizi acele etmeye mecbur bırakabilir. Yaşamınıza yen insanlar girebilir ve bunlar size yeni olanaklarda getirecekleridir. İmkanları iyi değerlendirin.
9 Mart 2014

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Pazar günümüz, saat 09:52-15:32  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eğer bir takım konularda pürüzler varsa ve kafanızda bunlar soru işaretleri uyandırıyorsa, tekrar bir gözden geçirirsek çıkış yolları bulabiliriz.  Boşluk süresi içinde gelen haberlere ve gelişmelere dikkat edelim. Söz vermeyelim veya  verilmiş bir sözden  caymayalım.   Saat 15:32 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında aşkla ilgili tüm meselelerde son derece dürüst bir şekilde düşünürsünüz. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Size karşı gayet anlayışlı davranılmasını istiyorsunuz. Çünkü dürüstlük sizin için önemli olduğundan  karşınızdaki insanın kendisi gibi davranmadıkça, açık olmadıkça şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor Duygularınız bugün cömert, sıcak fakat ilişkinizle alakalı her konuda sevilmek, üstün görülmek ihtiyacınız yüksek bir gün sizi bekliyor.   Mutlu Pazarlar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,
9 Mart 2014

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Bugün, her türlü hırsınızı ön plana çıkarıyorsunuz fakat ihtiyatlı davranmakta fayda var. . Bulunduğunuz ortamlarda, size çekici gelecek kişilerle tanışabilir, onların düşünce tarzlarından etkilenebilirsiniz.
9 Mart 2014

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerini evde ailenizle bir arada geçirip hafta arası yapamadığınız yakınlaşmayı sağlayabilirsiniz. Öğleden sonra ise sinema, tiyatro gibi sanatsal ak-tiviteler, hobiler, çocuğunuzla yapılacak planlar için elverişli.
9 Mart 2014

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapılması gereken şeyleri kendinizin yürürlüğe koyması gerekiyor. Aksi takdirde sizi buna zorlayan kişiler olabilir. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirmeli, ama tavsiyelere de kulak vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki haftalarda işler zorlaşmaya başlıyor. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren işler istediğimiz yönde veya akıcılıkta gitmeyebilir. Dolayısıyla, bu haftasonu kuracağımız olumlu ilişkilere, atılacak olumlu adımlara ve oluşturacağımız olumlu imaja ihtiyaç duyabiliriz, iyi değerlendirmeliyiz.
9 Mart 2014

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
9 Mart 2014

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

AİLENİZLE ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek. Fakat ilişkinizi ihmal etmemelisiniz. Sizden sıkılmamalı.
9 Mart 2014

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yerine getirmek zorunda olduğunuz görevler veya iç dünyanızdaki karışıklık, çevrenize fazla odaklanamamanıza yol açabilir. İnsanlarla olan ilişkilerinizden veya sosyal ortamlardan istediğiniz tatmini sağlayamayabilirsiniz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat