Balık Burcu Günlük Aşk Falı

9 Mart 2014
Gereksiz takıntılarınızı bir an önce bitirmenizde yarar var. Geçmiş hayal kırıklıklarınızla yanıltan genellemeler yapıyorsunuz. Olumlu örneklerin azlığı da karamsarlığınızı arttırıyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı

9 Mart 2014
Belirlediğiniz bazı kurallarda geri adımlar atabilirsiniz. Son günlerdeki gelişmeler puan grafiğinizi yükseltebilir. Daha sabırlı ve inisiyatifli girişimlerle olaylara yön vereceksiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı

9 Mart 2014
Aile içinde bugünlerdeki yüklü bir alım niyeti, tartışmalı kararsızlıklara yönelebilir. Bir topluluk içinde paranızı değerlendirme girişimleriniz olabilir. Ama ataklığınızı geri planda tutmanız yine de yararlı olacak.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

9 Mart 2014
Rutin işlerinizden kendinize zaman ayırabileceğiniz fırsatlar yaratmalısınız.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
Ortaklaşa çeşitli çalışmalar yapabileceğiniz ve bu çalışmalardan başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak birlikte çalıştığınız kişilere karşı çok teminli olmalısınız. Ummadığınız noktalarda çeşitli zararlar görme riskinizde olacaktır. Zihinsel olarak uzun vadeli düşünmenize rağmen karşınıza çıkacak koşullar sizi acele etmeye mecbur bırakabilir. Yaşamınıza yen insanlar girebilir ve bunlar size yeni olanaklarda getirecekleridir. İmkanları iyi değerlendirin.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
Sevgili Balıklar, Pazar günümüz, saat 09:52-15:32  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Eğer bir takım konularda pürüzler varsa ve kafanızda bunlar soru işaretleri uyandırıyorsa, tekrar bir gözden geçirirsek çıkış yolları bulabiliriz.  Boşluk süresi içinde gelen haberlere ve gelişmelere dikkat edelim. Söz vermeyelim veya  verilmiş bir sözden  caymayalım.   Saat 15:32 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında aşkla ilgili tüm meselelerde son derece dürüst bir şekilde düşünürsünüz. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Size karşı gayet anlayışlı davranılmasını istiyorsunuz. Çünkü dürüstlük sizin için önemli olduğundan  karşınızdaki insanın kendisi gibi davranmadıkça, açık olmadıkça şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor Duygularınız bugün cömert, sıcak fakat ilişkinizle alakalı her konuda sevilmek, üstün görülmek ihtiyacınız yüksek bir gün sizi bekliyor.   Mutlu Pazarlar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Bugün, her türlü hırsınızı ön plana çıkarıyorsunuz fakat ihtiyatlı davranmakta fayda var. . Bulunduğunuz ortamlarda, size çekici gelecek kişilerle tanışabilir, onların düşünce tarzlarından etkilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
Sabah saatlerini evde ailenizle bir arada geçirip hafta arası yapamadığınız yakınlaşmayı sağlayabilirsiniz. Öğleden sonra ise sinema, tiyatro gibi sanatsal ak-tiviteler, hobiler, çocuğunuzla yapılacak planlar için elverişli.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
Yapılması gereken şeyleri kendinizin yürürlüğe koyması gerekiyor. Aksi takdirde sizi buna zorlayan kişiler olabilir. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirmeli, ama tavsiyelere de kulak vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki haftalarda işler zorlaşmaya başlıyor. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren işler istediğimiz yönde veya akıcılıkta gitmeyebilir. Dolayısıyla, bu haftasonu kuracağımız olumlu ilişkilere, atılacak olumlu adımlara ve oluşturacağımız olumlu imaja ihtiyaç duyabiliriz, iyi değerlendirmeliyiz.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
AİLENİZLE ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek. Fakat ilişkinizi ihmal etmemelisiniz. Sizden sıkılmamalı.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Mart 2014
Yerine getirmek zorunda olduğunuz görevler veya iç dünyanızdaki karışıklık, çevrenize fazla odaklanamamanıza yol açabilir. İnsanlarla olan ilişkilerinizden veya sosyal ortamlardan istediğiniz tatmini sağlayamayabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.