Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Haziran 2015
Aslan Burcu Haziran Ayı Aşk Yorumu
VENÜSTEN İYİ ETKİLER ALIYORSUNUZ
Venüs; 6 Haziran'dan sonra; kişisel evinize geçiyor. her anlamda destek vermeye başlayacak. İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde ayağınıza geleceğini bilmelisiniz. Kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız.
Geçen ay; Güneş Tutulmasıyla önünüze çıkan engellerin tek tek sizden uzaklaştığını görmek, sizi mutlu edecektir. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanız takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız.
Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz.
Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun.
AŞK GÜCÜNÜZ YÜKSELİYOR
Satürn aşk ve sosyal evinizde geri giderken kişisel evinizde Jüpiter'den büyük destek alıyorsunuz… 11 Haziran'dan sonra Merkür geri hareketinden kurtuluyor ve ilişkiler konusunda daha büyük destek veriyor. Engeller ortadan kalkıyor… Üstelik Venüs'te kişisel evinizde sizi çarpıcı ve cazip yapıyor. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Ortaklıklar konusunda aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek.
Aslan Burcu Haziran Ayı İş Yorumu
ÇEVRENİZLE BARIŞIKSINIZ
Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.
KISKANÇLIK VAR
Mars, 11. Güneş ve Merkür'le etkileşim içindeler.. Hayata enerjik bakacaksın. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz.
Aslan Burcu Haziran Ayı Sağlık Yorumu
PLÜTON SAĞLIK EVİNİZDE…
Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri ve stresleri de kaldırıp bir kenara koymalısınız. Yarım kalan fiziksel tedavileriniz varsa, onları ihmal etmeyerek tamamlayın.
Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi zorlayacak hareketlerden sakınmalısınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Çalışma yaşamınızda vücudunuza aşırı yüklenmemelisiniz. Ayaklarınızı üşütmemelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız. Ani hareketler size zarar verebilir, bacak kaslarına kramp girebilir. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız.

DİNLEMEK GÖSTEREBİLECEĞİNİZ NEZAKETLERİN EN YÜKSEĞİDİR (DALE CORNEGİE)