Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Aslan Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Gezegenleriniz ufuk çizginizin alt ve üst yarısında dağılmış durumdalar. Özetle, gezegenlerin bu tür bölgesel yoğunlaşması ile, "Toplumsal ilişkilerinizde içe dönük duygularınızı dengelemek zorundasınız". Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.. Jüpiter-merkür 12. ruhsal evinizde ilerliyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bu ay düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız.

RAKİPLERİNİZE DİKKAT EDİN
Mars iletişim evinizde.. Tüm enerjinizi yaşamınızdaki uğraşılarınıza çevireceğiniz için ayın tamamı çok yoğun olacaksınız. Bu yoğunluğun altından kalkmak istiyorsanız, planlarınızla birlikte günlük yaşamınıza başlayın. Aksi taktirde bu tempo ile baş etmeniz güçleşebilir.
Birlikte çalıştığınız kişilerle sıkı bir sinerji yaratacaksınız. Güzel konuşma ve yeteneklerinizi karşı tarafa aksettirme konusunda başarılısınız. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanız baskın olacak.
Aslan Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Beklediğiniz eski şartları size sunacaktır. Bu dönem iş disiplininizi ve kurallarını önemli hale getirmektedir. Düşüncelerinizi etki altında kalmadan yaşama geçirmek istiyorsunuz. Hırslarınıza yenik düşmek istemiyorsanız; yaşam yarışında regüle olmalı, enerjinizi doğal bir şekilde kullanmalısınız. Size her alanda yardım edecek kişilerle birlikte olmak isteyeceksiniz. Sizin en büyük özelliğiniz; özgür kaldığınız zaman yaşantınızı daha iyi kombine edebilmeniz. Bu durumlarda kendi etki alanınızda çok daha başarılı oluyorsunuz..
Sosyal fırsatlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Belki de, size sosyal statü kazandıracak önemli şirketlere danışmanlık yapabilirsiniz. . Kendinizi ifade etme konusunda yanlış anlaşılmalardan dolayı kardeşlerinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalısınız.
18 Hazirandan sonra Merkür ikizler 11.evinizde retro yapacak. Merkür'ün bu evdeki geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Doğrularınızı savunurken, inatçı yönlerinizde artışlar gözlenecektir. Yenililerden yana oluşunuz, bazı konularda reformist yönlerinizi ortaya çıkaracak. Fakat bu dönemde arkadaşlarınız veya finans konularındaki sorunlardan kaynaklanan bazı gecikmeler olabilir. Beklentileriniz; iletişim konusunda ağır giden şartlar veya bürokratik sorunlar yüzünden sekteye uğrayacaktır. Fakat, Merkür'ün her zaman olumsuzluk getirmediğini bilmelisiniz. Eğer, Merkür'ün geri hareketine başlamasından daha önce bazı girişimlerde bulunmuşsanız; bu dönemde isteklerinize cevap gelecek, yollarla ilgili düğüm olmuş işlerinizin birden çözüldüğünü göreceksiniz. İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır.
Aslan Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
Plüton, yıllardır sağlık evinizde Oğlakta yer almaktadır. Kendinizi özgür hissettiğiniz müddetçe kendinizi iyi hissediyorsunuz. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalarak stresi üzerinize çekmemeye gayret edin. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Ben egonuzun yüksek olmasından dolayı, kişisel istekleriniz ön planda olacaktır.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!