Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

Şubat 2015
Aslan Burcu Şubat Ayı Aşk Yorumu
Gezegenleriniz ufuk çizginizin alt ve üst yarısında dağılmış durumdalar. Özetle, gezegenlerin bu tür bölgesel yoğunlaşması ile, "Toplumsal ilişkilerinizde içe dönük duygularınızı dengelemek zorundasınız". Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz..10 Şubat'a kadar geri giden Merkür eski ilişkiler ve aşkları da gündeme getirecek.21 Şubattan sonra Mars Koç burcunda.. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Sürpriz karşılaşmalara hazırlıklı olun. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. Merkür düşünce karışıklığı verecektir. Bu nedenle, size söylenen her şeyin altından farklı anlamlar çıkarmamalısınız. Yardım almadan sorunlarınızla başa çıkmayı başarabileceğiniz BU AY; evren bir şekilde size yardım edecektir…18 Şubatta ilişkiler evinizde Yeni Ay'la birlikte eğlenceli bir ortama gireceksiniz. Yeni ve eğlenceli bir dostluğun temelini atabilirsiniz. Sıra dışı değişimlere hazır olun. Parlak zekanız ve güçlü algılamanız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Hızlı hareket ederken, yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz. Jüpiter'in geri hareketini unutmamalısınız. Ani olaylar karşısında tepkilerinizin olumlu olması yanlış ilişkileri de başlatabilir..
Aslan Burcu Şubat Ayı İş Yorumu
19 Şubat' kadar Güneş karşıt evinizde. Çevrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendirebileceksiniz. Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir ay. 10 Şubata kadar yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmeli, size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Yatırım konusunda, temkinli hareket ediyor ve paranızı en iyi ve uyumlu şekilde değerlendirmeyi amaçlıyorsunuz. Karşı taraftan gelen teklifler karşısında sizi olumlu kılacak ve avantajlı duruma sokacak veriler mevcut. Seçimlerinizi yaparken, fazla aklınız karışmasın. İlişkiler evinizde Yönetici gezegeniniz "Güneş ve Merkür" ün verdiği destek sayesinde yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız. Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir ay. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. Aktif zekanızla becerikli yönlerinizi birleştiriyor ve yüksek bir performans sergiliyorsunuz. Mantıklı kararlar alacaksınız ve isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz.20 Şubat'a kadar Venüs karşıt finans ve değişim evinizde. Partnerinizin parasından faydalanacaksınız. Satın alma ve sahiplenme isteğinizin üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol sınırlarınız denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz.. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır.
Aslan Burcu Şubat Ayı Sağlık Yorumu
Plüton sağlık evinizde ilerlemeye devam ediyor. Jüpiter kişisel evinizde Retro yapıyor. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır. Aile büyüklerinin sağlığı yine önem kazanıyor. Ev içi kazalara dikkat edilmeli ve yaşlılarımızı kollamalıyız. Onların istekleri bu ay bizi yorabilir ama sabırlı davranmak zorundayız.İNSAN KONUŞMADIKÇA…AYIBI DA HÜNERİ DE GİZLİ KALIR..(SADİ)