Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Balık Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
VENÜS İLİŞKİLER EVİNİZDE AŞK HAYATINIZI KARIŞTIRIYOR
Bu dönemde yaratıcılığınız devam etmekte. Herkesin gözü önünde olmanızı sağlayan bir kıvılcımınız olacaktır. Eğlendirici bir kişi olmayı başaracaksınız. Aşk meselelerinde karmaşık durumlar içeren garip kaoslar yaşayabilirsiniz. Ortada ciddi bir neden olmadan ilişkileriniz karışabilir. 25 Temmuzda Venüs geri gitmeye başlıyor. Aşka bakış açınız bazı zamanlar bir romantik bazen de soğuk bir yaklaşımla olabilir. Aşk ve çocuklarınızla ilgili fazlasıyla fedakârlıklar yaparsınız ama bunların bir kısmı ancak fayda olarak size dönebilir. İş hayatınızda arkadaşlarınızla iş toplantıları derken, aynı anda bir aşk ilişkisinin içinde olabilirsiniz. Dikkatli olmanızda yarar var..
Balık Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
JÜPİTER VE VENÜS ÇALIŞMA EVİNİZDE İŞ HAYATINIZI ENERJİYLE BESLİYORSUNUZ
17 Temmuza kadar Venüs ve Jüpiter çalışma evinizde. Birçok projeyle yakından ilgilenecek, iş sahasında ilerlemek adına birçok insanla tanışacak, yeni ortamlara girecek, zekanızı ve cesaretinizi gösterebilecek deneyimler yaşayacaksınız. İş görüşmeleri gündeme gelecektir. Bu hareketlilik o denli fazla olacaktır ki, sizler bu dönemde sürekli yollarda, görüşmeler yapan, elinde ajandasıyla notlarını karıştıran bir hale gelebilirsiniz. İşte benim size tavsiyem bu dönemde girişimci olmanız fakat bunu yaparken de, dağılmadan, kendinizi odaklamayı bilerek, kafanızın içindeki fikirleri ve yaşamınız adına olumlu adımlar atmasını bilerek gerçekleştiriniz.

SATÜRN KARİYER EVİNİZDE BAŞARI VERİYOR

Satürn yeni fikirlere karşı olmasına rağmen. Gücü her zaman desteklediği için, önemli anlaşmaların alt yapısını hazırlarken, işinde uzman kişileri karşınıza çıkaracak.. Güvence konusu o denli önemli hale gelir ki, sizin için iş ve Kariyerin anlamı elinize geçen para miktarıyla eş değerdir. Yani ne kadar çok kazanıyorsanız kendinizi o denli başarılı hissedebilirsiniz. İşinizden elde ettiğiniz gelir konusunda oldukça hassas davranabilir, haklarınızı elde etmek adına girişimci olabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız zorluklar nedeniyle asıl güvencenin para kazanmaktan ve paraya sahip olmaktan geçtiğini düşünebilirsiniz.

DEĞİŞİM HOŞUNUZA GİDİYOR

İş hayatınızda Jüpiter'den destek almaya devam ediyorsunuz..24 Temmuzdan sonra Merkür, Jüpiter ve Güneş çalışma evinizde olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikirler üreteceksiniz. Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Ortaklıklara açıksınız. Düşüncelerinizin çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Değişik işleri deneyebilirsiniz. Jüpiter , verdiğiniz kararları uygulamanız için yolunuzu aydınlatmaya ve büyük nimetlerinden yararlanmanız için emrinize amade olmaya hazır. Şimdi gerek ilişkiler gerekse yaşamınız için yeni kararlarını uygulamak durumundasınız. Karşınıza çıkacak fırsatlar aracılığıyla, gelişim sağlayabileceğinize inandığınız alanlarda cesur olmak durumundasınız.
Balık Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLINIZ İYİ GİDİYOR
Ay içinde sağlıkla ilgili önemli bir sorun görünmüyor Ayaklarınız ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Jüpiter Sağlık evinizde iştahınızın açılmasına neden olacağı için; Kendi doğrularınızla hareket edeceksiniz. Önemli olan düşüncelerinizi temizlemek ve ruhsallığınız yenilemektir. Terapilere vereceğiniz ağırlık sizi önemli arınmalara getirecektir. Doğru beslenme konusunda kendi yöntemleriniz geliştireceksiniz..

Nasibinde varsa aIırsın karıncadan biIe ders. Nasibinde yoksa bütün cihan önüne seriIse sana ters (Mevlana)