Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Balık Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Venüs Ve Güneş'in 7. Evindeki konumu nedeniyle, kendi istemleriniz doğrultusunda yoğun bir potansiyel içinde olacak kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Egolarınızın de yüksek olması nedeniyle, bulunacağınız ortamlarda "önce ben " diyebilirsiniz. Aşklarınız ve duygularınızda ilişkiye siz hakim olacaksınız. Kendi kendinize kişisel hırslarınızı beslerken, güzel konuşmalarınız ve tartışma kabul etmeyen tavırlarınız bazılarına agresif gelecektir. Fakat, siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. Zihninizin çok aktif olmasıyla bir çok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız. Mars ve Satürn isteklerinizi gerçeğe döndürüyor. Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Seyahatler ve geziler ön plana çıkacaktır. Yoğun ve güçlü duygular duyacağınız ilişkilerin başlangıcı oluşabilir. 7. Evinizdeki Güneş sizi yorabilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, duygusal konularda partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabalarınızın, aşk hayatınızın önünde olması ikilemini çözmelisiniz. Sizden yaşça büyük kişilerle aşk macerasına girebilirsiniz. Yine bu dönemde kinci duygularınız atağa kalkabilir. Bu dönemde çevrenize çok çabuk kızabilirsiniz fakat kin tutmayacak ve çevrenizi çabuk affedeceksiniz. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Bazıları sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz.
Balık Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
14 Eylül'de Mars Kariyer evinizde. Kariyerli kişiler dikkatinizi çekebilir. Bazı arkadaş gruplarında dikkat çekici konuşmalarınız sizin için gelecekle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmenizde katkısı olabilir. Her türlü kişiyi önemsemelisiniz. Sizi olumsuz etkileyecek dış etkenlerden etkilenmeyerek, öz güveninizi güçlendirmeniz gerekiyor. Yenilikler ve alışkanlıklarınız arasında gereken dengeyi kurmak zorunda kalacaksınız. Bu arada, arkadaşlıklarınızı ve sizi koşullandıran çevre faktörlerinizi yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. 23 Eylül'e kadar geri giden Plüton duygusal dengelerinizi kontrol ederken, cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Duygusallık size hata yaptırabilir.
Balık Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay, oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz..
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!