Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Balık Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
Aşk ve Evlilik gezegeniniz Merkür kişisel evinizde 7 Nisan'a kadar kalacak ve Neptün'le birlikte hareket edecek. Değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacaktır. Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Hayalleriniz çok zengin olacak. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden birlikte çalıştığınız kişilerle çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız.
6 Nisanda Venüs kişilik ve fiziksel evinizde. . Neptün ve Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Çevrenizle olan paylaşımcı grup çalışmalarından çok kendi inisiyatifinize dönük işleri tercih ederken, kendinize ve kişiliğinize değer vereceksiniz. Sadece kendinize güveniyor, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çeviriyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Fiziksel özelliklerinizle ilgili değişim istiyorsanız, beklemelisiniz. Saçlara yeni şekil vermek, boyamak veya estetik bir değişim için uygun olmayan bir süreç. Düşünerek yapacağınız her şey daha sonra size artı olarak dönecektir. Merkür'ün finans evinizde bulunması , daha önce girişimde bulunduğunuz maddi konuları kapsayan işleriniz tekrar gündeme gelecek. Zekanızın işlek ve enerjik olması sizinle ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişileri olumlu etkileyecektir. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle bütünleştirmek, kariyerinizi destekleyici kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Ruhsal anlamda kendinizi huzurlu hissettiğiniz zaman, kendinizle ilgili daha sağlıklı kararlar veriyorsunuz. Bu dönemde dinlenme anlarınızda bile beyniniz çok yoğun çalışacak.
29 Nisan'da yeni ay iletişim evinizde doğuyor. Kardeşlerle ve yakın arkadaşlarınızla bağınız güçlenecek. İkna yeteneğinin yüksek olduğu bir önem. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek.
Karşı görüşteki insanlara karşı tartışmacı bir kimlik içinde ve tepkili olacaksınız. Egolarınızın yüksek olması nedeniyle, çevrenizdeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak.
Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana yön değiştirecek. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok.
Balık Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Merkür ve Neptün 8 nisana kadar kişisel evinizde ilerleyecek. Sıra dışı değişimlere hazır olun. Parlak zekanız ve güçlü algılamanız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Hızlı hareket ederken, yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz. Ani olaylar karşısında tepkilerinizin olumlu olması yanlış ilişkileri de başlatabilir. Enerjinizin akıcı olması detayları ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmanıza neden olabilir. Fakat, Merkür o kadar hızlı hareket eden bir gezegendir ki; zekanızın kıvraklığını hemen yansıtacak, hatalarınızdan hızla geri döneceksiniz. Bunu bir futbol maçında son anda direğe çarparak geri dönen gol niteliğinde düşünebilirsiniz.
8 Nisan'dan sonra Merkür para evinizde ilerlemeye başlayacak. Ortaklık ve aşk ilişkilerinizi maddi konularla sınayabilirsiniz. 2. finans evinde Merkür'le birlikte hareket eden Güneş, olanaklarınızı arttırma konusunda destekleyici kozmik etkiler sunacaktır. Karlı yatırımların söz konusu olduğu bu dönemde kişisel evinizde hareket eden Neptün'den size destek veriyor. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Konulara hakim tavırlarınız ve karşınızdaki kişileri etkileyen konuşmalarınızla; ikna eden ve yatırımlar konusunda becerikli bir kişilik sergileyen bir görünüm içinde olacaksınız.
15 nisanda terazide 8. evde (değişim ve yeniden doğuş evi) "Ay Tutulması" meydana gelecek. Bu tutulma sonucu; finans konularınızı gözden geçirirken, ilgilendiğiniz konuların artık size doyum vermediğini fark edebilirsiniz. Yıllardır emek verdiğiniz ve sabırla çalıştığınız konulardan bir anda vazgeçebilirsiniz. Miras, vergi, ipotek, yatırım, gibi konularda aksilikler beklenmeyen problemler ortaya çıkacak veya beklentileriniz yön değiştirecektir. Yine sağlığınızla ilgili sorunlarınızın bitmesi ve sonuçlanması söz konusu olacaktır. İlişkinizin fiziksel yönleri ile ilgili değişimler gündeme gelecektir. Partnerinizin maddi durumları ile değişimleri de tutulmanın verdiği sonuçlar içinde sayabiliriz.
Balık Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay geri giden "Mars ve Satürn " enerjiniz de bir isteksizlik yaratabilir. Sağlığınızla ilgili önemli bir şey olmamasına rağmen katılacağınız davetlerde yeme içme konusunda aşırıya kaçabilirsiniz.
Hazımsızlık çekiyorsanız, geceleri hafif yemeli ve uykunuza dikkat etmelisiniz. Spor yaparken, ayaklarınız, bilekleriniz ve kollarınızı risk altında bırakacak zorlamalarda bulunmayın.
"Satürn" ve "Mars " geri giderken; size gerilimli ve karamsar saatler yaşatabilir. Bazı geleneksel kalıplarınızı fazla abartabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.
Kendi iç dünyanıza yönelecek ve kendi sorunlarınızla baş başa kalmak isteyeceksiniz.
Kendinize olabildiğince iyi bakmalısınız. Uyku ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.
Hormonal rahatsızlıklar ve ayaklarınızla ilgili problemler ortaya çıkarsa hemen doktorunuz başvurmalısınız. Ormanlık ve yeşillik yerlere yürüyüşler yapmalısınız.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!