Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Eylül 2014
Balık Burcu Eylül Ayı Aşk Yorumu
Bu ay aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Bu konuda iddialı ve idealist davranacaksınız. Aşka ve çevrenize aşık duygular içindesiniz. Etrafınıza farklı gözlerle bakarken, manevi duygularınızda bir yoğunluk hakim olacak. Her şeyi seviyor ve evrenin size verdiği olumlu yansımaları büyük bir teşekkür duygusu içinde kabul ediyorsunuz. Geçmişte kalan hatalarınızın, tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek sizin elinizde.. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, çekinmeden gerekli yerlerden yardım isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir ay içindesiniz. Bu ay aşk enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yaşam sizi istediğiniz platforma getirecektir.
Balık Burcu Eylül Ayı İş Yorumu
Bu ay maddi konular sosyal yaşamla birlikte gelecek. Eğer çevrenizle bütünleşebilirseniz, çevresel koşullarınızdan para kazanma şansınız çoğalacaktır. Ortaklıklar, aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Finans konularında kendinizi güçlü hissedecek ortamları tercih ederken, ortaklıklarda karşı tarafın isteklerinden çok, kendi isteklerinizi ve iç sesinizi dinlemelisiniz. Çünkü, hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız. Bu ay bağış yapmak ve çevrenize yardım etmek istiyorsanız, ay sonunda bu tür aktivitelere katılmak için, önünüze fırsatlar çıkıyor. Hayır işleri manevi yönünüzü güçlendirirken, size değişik konularda para kazandırma fırsatı da, veriyor. Ayın 21inden sonra para kazanma şansınız artıyor. Karşınıza çıkacak insanları ikna etme konusunda akıllıca davranacaksınız.
Balık Burcu Eylül Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda bu ay çok daha iyi durumdasınız. Vitamin ve mineral dengenizi korumalı, uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Kaynatarak çayını içeceğiniz kara hindiba otu size iyi gelecektir. Bu ay ayak bilekleriniz oldukça hassas olacak. Ayakkabı seçimine özen göstermelisiniz. Değişen mevsim koşullarına dikkat etmelisiniz. Maneviyat duygusu içinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır. Meditasyon ve yogo tarzı sizi rahatlatacak çalışmalara yönelmek sizi güçlü kılacaktır. Takıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız gerekli tıbbi kontrolden geçmelisiniz. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız. Alkol ve kahve tüketimini azaltıp, bitkisel çaylara ağırlık vermelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!