Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Olaylara müdahil olmadan kenardan izlemenin daha makul olacağı bir aya giriş yapıyorsunuz sevgili Balıklar. Etkili arkadaşlar üzerinizde baskı kurmaya çlışırken, yakın dostlarınızın pozitif tutumları ve planlarınızı destekleyen halleri size iyi gelebilir. Bu ay, bir taraftan sevgi dolu tarafınızla bazı kişilere destek olmak isterken, bu kişilerin acılarını dindirmeye veya yardım etmeye çalışırken, diğer taraftan iyi niyetinizi kötüye kullanmaları nedeniyle hayati dersleriniz söz konusu olabilir. Bir daha sizi kullanmamalarını sağlamak için, insanlarla ilişkilerinizde mesafeler belirlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

7- 8 Şubat civarında, verebileceğinizden fazlasını isteyen kişiler sıkıntı yaratabilirler. Olayların dışında kalmanın veya oradan uzaklaşmanın yollarını aramanız gerekebilir.

Neyse ki, 8 Şubat sonrasında bu durumla ilgili size yardımı dokunabilecek olanaklar, kişiler veya fırsatlar yüzünü gösterebilir. Ay ortalarına kadar kendinizden çok fazla şey vermeden ya da kendinizi kullandırmadan insanlara nasıl yardımcı olabileceğiniz üzerine hayat boyu cebinizde taşıyacağınız tecrübeleriniz olabilir.

23 Şubat civarında ise, sizin için özel kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, derin bağlar kurabilirsiniz. Ayın sonunda çok fazla sosyal olmayabilir veya yorgun hissedebilirsiniz, ama bir sayfayı tamamladığınızı hissederek kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
Reklamı Kapat