Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Balık Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
PLÜTON DİKKAT ÇEKİCİ YAPIYOR
11. evinizde aşk ve sosyal evinizin zıt karşıtında geri giden Plüton sizi farklı yapıyor.. Plüton, aşk konusunda artık eskisi gibi düşünmeyeceğinizi ve hayata karşı daha radikal kararlar alacağınızı söylüyor. Özellikle, sabır isteyen konularda başlangıç yapmak için önünüzde önemli konular var. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası.
Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın. Çünkü, dostlarınızın davranışlarından bile çeşitli anlamlar çıkarabilir ve kendinizi kapatabilirsiniz. Bu nedenle, duygularınızı saklama gereği duyacak ve planlarını gizli yapmak isteyeceksiniz. (Aslında birçok düşünceyi bir potada kaynaştırarak değişik sonuçlar alabilecek bir kapasiteye sahipsiniz. Yeteneklerinizi dağıtmamak için biraz çaba sarf etmenizde yarar var. Değişik amaçlar yerine tek bir hedef için kilitlenmelisiniz.)

AŞK HAYATINIZ VE İŞHAYATINIZ
Aşkla işi karıştırmama konusunda dikkatli olmalısınız. Girdiğiniz topluluklarda düşünce birliği içinde olacağınız akıllı kişilerin etkisinde kalmak sizi olumsuz yapılandırabilir. Fikir alın ama kendinizden başka hiç kimseye güvenmeyin. Venüs; 6. evden (çalışma ve sağlık evi) günlük hayatınızda etkili olacak destekler verecektir. Güneş; özel ilişkileri gündeme getiriyor. İlişkilerinizde gücü seviyor ve maddi olanaklarınızı arttırıcı etkisi olacak kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Tüm ay boyunca kişisel egonuzu ilişkilerinize yansıtacaksınız. Güneş; size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. Güçlü beraberlikler kuracaksınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Fakat Venüs'ün geri hareketi yüzünden bu özelliğiniz bazılarınız için olumsuz bir tablo gibi algılanabilir fakat siz kendi doğrularınıza o kadar inanan bir kişisiniz ki, bazı çevre unsurlardan tepki alabilirsiniz. Hiçbir şeye aldırmaz görünecek ve bildiklerinizden ödün vermeyeceksiniz.
Balık Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
ÇALIŞMA HAYATINIZ ÖNEMLİ
Ayın ilk haftası 6. Çalışma ve sağlık evinizden olumlu etki almaya başlıyorsunuz.. Jüpiter, Venüs, Güneş ve Merkür altıncı evinizde bulunuyor...Bu ay, Güneş'ten güçlü etkiler almaya başlayacaksınız. Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize 'artı değerler' getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bazı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz. Düşüncelerinizi yaşama geçirme konusunda hızlı ve aktif bir tavır sergileyebilirsiniz. Maddi konularda belli bir seviyede kalmak, sizi bu konuda mutlu edecek kişilerle birlikte olmanızı gerektirecektir. Bunu sağlayacak önemli kişilere ulaşacaksınız. Venüs'ün çalışma evinizde ay boyunca geri gitmesi; yüzünden zor olan hedeflere odaklanacaksınız. Güçlü bir potansiyel sergilerken, çevrenizle iddialaşacaksınız.

ORTAKLIKLAR RİSK TAŞIYOR

Güneş ve 9 ağustosta ; MARS 6. Evinizde.. Bu dönem ortaklık içindeyseniz; yalnız kalmak istemeyecek ve idealist, yönetici ruhu taşıyan kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak, ayrıca haksızlıklar karşısında tepkileriniz ortaya koyacaksınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilir veya sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilirsiniz.

JÜPİTER İLİŞKİLER VE ORTAKLIKLAR EVİNİZDE

12 Ağustos'ta Jüpiter 7. Ortaklıklar evinize geçiyor. Bir yıl boyunca bu evde kalacak ve bir çoğunuzu evlendirecek. Birçok projeyle yakından ilgilenecek, iş sahasında ilerlemek adına birçok insanla tanışacak, yeni ortamlara girecek, zekanızı ve cesaretinizi gösterebilecek deneyimler yaşayacaksınız. İş görüşmeleri gündeme gelecektir. Bu hareketlilik o denli fazla olacaktır ki, sizler bu dönemde sürekli yollarda, görüşmeler yapan, elinde ajandasıyla notlarını karıştıran bir hale gelebilirsiniz. İşte benim size tavsiyem bu dönemde girişimci olmanız fakat bunu yaparken de, dağılmadan, kendinizi odaklamayı bilerek, kafanızın içindeki fikirleri ve yaşamınız adına olumlu adımlar atmasını bilerek gerçekleştiriniz.
Balık Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
MARS VE GÜNEŞ SAĞLIK EVİNİZDE GÜÇ VERİYOR
Ayın büyük bir kısmı Güneş ve Mars sağlık evinizde ilerleyecek. Duygularınızı baskı altında tutmamalı ve kendinizi yaşamın akışına bırakmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin sorunlarını gözünüzde büyütmemelisiniz. Hiçbir şeyi beğenmeyecek ve her şeyde bir kusur arayacaksınız. Yenilik istediğiniz konularda gerekli cesareti bulamayabilirsiniz. Bu ay içselliğe yönelmeli ve alışkanlıklarınızı değiştirme konusunda olayları kozmik gücün akışına bırakmalısınız. Gerçek şekil kendiliğinden oluşacaktır.
Aşk özgürlük verir. Eğer özgürlük ve aşka sahip olursan başka şeye ihtiyacın kalmaz. Elde etmişsindir. Sana yaşam işte bunun için verildi. (osho)