Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Balık Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Yakın çevreniz gittikçe artacak yeni dostlarınızı evinizde ağırlayacak ve onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbet etmek hoşunuza gidecek. Bazılarınız, yeni yıla yeni aşkları ile girecekler. Bir çok yeni aşk başlangıçları yaşayacak sevgili Balıklar bekledikleri güzellikleri yakalayacaklar. Yıllardır birçok aksilikler ve üzüntüler geçirdiler ve yaşamları değişti. Bir çok kayıpla birlikte acı duydukları değişimler geçirdiler. Artık istedikleri şansı yakalıyorlar..
11. evinizde; tam aşk ve sosyal eviniz de ilerleyen Venüs'ün karşısında Plüton geri gidiyor. Her şey sezgileriniz doğrultusunda olmayabilir. Özgürlüğünüzü ifade etmek için uzaklara gitme düşlerinizi biraz daha tartmalısınız. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Duygusallık size hata yaptırabilir.
Balık Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
Bu ay sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız. Bu ortak organizasyon çalışmaları içinde olacağınız biri olabilir. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Ruhsal gelişiminizi her şeyden üstün tutmak isteyebilirsiniz. Sizinle aynı düşüncelere sahip kişilerle iş birliği yapmanız mümkün. Her zaman tutucu davranışlar içinde olan sizin, yeni arkadaşlar edinme ihtiyacı içinde olmanız, eski dostlarınızın şaşırmasına neden olacaktır. Yaşamınıza kendi damganız vuracaksınız.Bu dönemde; kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz için, toplumda ön plana çıkacak işler yapacaksınız.. İletişim konusunda akıllıca yaptığınız bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız. Kardeşleriniz sizden destek bekleyebilirler. Onlarla ortak işler yapabilirsiniz. Bazılarınız, kuracakları aile şirketlerinde oldukça başarılı olacaklar. 19 MAYISTA Merkür geri giderek eski işleri yeniden yapılandırarak bir işinizle ilgili, uzun ömürlü ve şanslı bir çalışma içinde olmanızı sağlayacak.
Balık Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızla ilgili problemleri fazla büyütmeden çözmelisiniz. Oldukça hareketli bir ay geçirmeniz sizi yoracaktır. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz..

DediIer ki: Gözden ırak oIan gönüIden de ırak oIur. Dedim ki: GönüIe giren gözden ırak oIsa ne oIur. (MEVLANA)