Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Balık Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
17 hazirana kadar Merkür 5. aşk ve sosyal evinizde ilerlerken Jüpiter'le uyumlu hareket ediyor. 7 hazirana kadar eğlenceli ortamlar sizi bekliyor 7 haziranda Merkür geri gideceği için, öncesinde başlayan ilişkileriniz sorun yaratabilir. Yaşantınız renklenirken, duygusal konularınızı daha iyi ifade edebilecek ve iletişim konusunda başarılı olacaksınız. Kalbi boş olanlar; geçici fakat eğlenceli olan duygularla hareket ederlerken, yaşamlarını renklendirecekler. Bu arada, bazı küçük kaçamaklar söz konusu olabilir. Daha çok, cinsel güdülü ve zeka oyunlarıyla yaşanacak olan bu tür ilişkiler de dikkatli olmalısınız. Zor durumda kalabileceğiniz olaylara meydan vermeyin. Aşk yaşamınızla ilgili duygusal değişimler söz konusu. Yakın dostlarınız arasından karşınıza çıkacak biriyle ciddi ilişkiler yaşayabilirsiniz. Güneş 5. evde sizi oldukça güçlü ve enerjinizi yüksek tutmaya devam edecek. Karşılaştığınız ve ilişki içinde olacağın her kişi sizin cazibenizden ve karizmanızdan etkilenecek.
7-17 haziranda Merkür; 5. evde (aşk, evlilik ve sosyal aktiviteler evi) bulunmaktadır. Bu evde Merkür'ün ters hareketi var. Merkür'ün ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, kendinize sınır koyabilirsiniz. Fakat, eskiden planladığınız bir işi devreye sokabilirsiniz. Yeni işlerde sorun yaratan Merkür, eski işlerinizi destekleyecektir. Böylece, birtakım ilişkilerinizdeki eskimiş sorunlarınızı bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz.
Kıskanç ve sorgulayıcı olabiliriniz. İlişkinizde yaşayacağınız yakıcı duyguları karşınıza hissettirmek size zarar verecektir.
Bu dönemde herkese şüphe içinde bakacağınız için düzenli bir ilişki yaşadığınız partneriniz varsa, onu da yanlış suçlamalarla bıktırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu baskıcı tavırlarınıza dayanamayarak, ilişkinizi gözden geçirmek için sizden uzaklaşabilir. "Öfkeyle kalkan kişinin zararla oturabileceğini" düşünerek dikkatli olmalısınız. Tutulmanın kötü sürprizleri sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.
Cinsel potansiyelinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Yoğun tutkularınız ön planda olacak. Enerji kapasitenizin sınırlarını zorlayacaksınız.
Balık Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
24 hazirana kadar Venüs iletişim evinizde dostluklarınızı sağlam bir zemine oturtuyor.. Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak işbirlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız.
Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından hoşnut kalacaksınız. Katılacağınız grup toplantılarında fikirlerinden etkileneceğiniz kişilerle tanışacaksınız.
Bazıları, sizin için önemli kişiler sınıfına girecek ve isteklerinizi onlarla birlikte gerçekleştirme imkanı bulacaksınız.
24 haziranda Merkür ve Venüs aile ve yuva evinizde etkileşimde olacaklar. Ev ve aile kavramları önem kazanacak. Hayal kurma yeteneğinizin güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız sizi farklı davranışlara koşullandırmış olacak. Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel olacak. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz.
Eğer iş değiştirmek istiyorsanız; Merkür'ün ileri hareketini beklemeli ve eski müracaatlarınızı gözden geçirmelisiniz. Çünkü, unuttuğunuz bir başvurunuzla ilgili gelişmeler gündeme gelmiş olabilir. Uzun süredir görmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz.
Ev, emlak alım-satım konularında acele etmeyin. Eski bir eviniz varsa, onunla ilgili onarım işleri ile uğraşabilirsiniz. Bu dönemde, iflasın eşiğine gelenler olduğu gibi, birçok iş fırsatları yakalayanlar da oldu. İş değiştirdiniz, emlak alıp-sattınız ve kazançlarınızın yanında büyük kayıplarda yaşadınız.
Neptün 9 haziranda kişisel evinizde geri gitmeye başlayacak ve eskimiş şartları değiştiren ve yeniden yaratan bir gezegen olan Plüton'la etkileşime girecek. Plüton Kişileri ve olayları adeta yok eder ve yeniden yaratır. Kişiye yönelik etkilerden çok toplumsal kaynaklı olaylarda kendini gösterir ve dolaylı olarak toplumu etkileyen bu oluşumların bireye yönelen yansımalarına neden olur.
Balık Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay 7 hazirandan sonra Merkür geri hareketini yapıyor.. Sinir sisteminizi güçlendiren mineral ve vitaminlere ihtiyacınız olacak. Sinir sisteminizi yormamalısınız. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır.
Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var.
İskelet sisteminiz ve kalbinizi bu yıl korumanız gerektiğini unutmamalısınız. Kan tahlillerini yaptırmalı ve kolestrol seviyeleriniz düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmeli, hastalıklarınızın nedenini kendiniz keşfetmelisiniz. Özetle "kendi kendinizin doktoru" olmanızda yarar var.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!