Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2015
Balık Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
Her şeye rağmen, bu ay sosyal ilişkilerinizi canlı tutmak isteyeceksiniz. 11 Nisan'a kadar Venüs iletişim evinizde. Katılacağınız toplantılarda yaşadığınız aksiliklere aldırmamalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerle hoş ve güzel saatler yaşacak, belki küçük flörtler içinde bulunacaksınız. Fakat, bu ilişkiler uzun vadeli olmayacak hoş bir anı olarak kalacaktır. Ay boyunca her türlü ortaklı ve evlilik ilişkinizde gerilimli ve çatışmalı anlar yaşayacaksınız. Karşı tarafın finans gücünden yararlanacaksınız. Çevre faktörlerin aktif olması gelirlerinizle ilgili belirleyici bir rol olacaktır. Performansınız başka olanaklarla beslenecek, iş ortağınızın ve partnerinizin kazançlarınız üzerinde olumlu etkisi olacaktır. Yatırımlarınızı değerlendirirken, karşıt finans evinizle güç birliği içinde olacaksınız. 4 Nisan'da 8. Evinizde AY TUTULMASI yaşanacak. Hukuksal sorunlarınız varsa, olumlu sonuçlar alacaksınız. Satürn; kararlarınızı sağlamlaştırıcı rol oynayacak. Eğer, ilişkinizde yarım kalan bir yan varsa; bunlar önemli bir aksaklık olarak önem arz edecek. Siz, belki işlerinizi aceleye getirerek, bir an önce kararlar almak istiyorsunuz. Fakat, Satürn'ün kozmik etkisi buna izin vermeyecektir. İşleriniz yolunda gitmiyorsa; isyan etmek yerine hatalarınızın nerede olduğunu düşünmeli ve sorunlarınızın üstüne gitmelisiniz. Belki bir daha böyle bir özel durumu daha yıllarca yaşamayacaksınız.
Balık Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Satürn; bağlılık ve sadakat konusunda gereken öğretileri size sunacaktır. Geriye bıraktığınız yıllarda; ilişkiniz için gösterdiğiniz çabaların ne kadarı size fayda sağladı veya ne kadarının zararını gördünüz. İşte, tüm bunları iyice düşünmeli ve olması gerekeni uygulamalısınız. Satürn'ün öğretileri sıkıcı ve ağır olacaktır. Eğer başarırsanız, üstünüzden bir yük kalkacak. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde yarar var. . Sosyal yaşantınızın hız kazanması söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda enerjik ve çekici yönlerinizle göz dolduracak, karşı cins üzerinde etkili olacaksınız. Venüs ve Plüton'un size vereceği etkilerden bolca nasibinizi alacaksınız.
Satürn; bu yıl sizi daha da olgunlaştırma konusunda zorlayıcı etkiler vermektedir. Onun kanunlarına karşı durmak yerine, öğretilerine kulak asmakta fayda var. Gerçekten, bu yıl yaşam okulundan mezun olmaktan başka şansınız yok. Özellikle, ilişkiler konusunda sınanacaksınız. Plüton'un geri hareketi sırasında sınavınız daha da zorlaşacaktır. Satürn kariyer evinizi Plüton bilinçaltınızı denetlemektedir. Bu iki ağır etkili bekçi gezegeninin size kazandıracağı çok şeyler var, unutmayın!
Merkür sosyal hayatınızda daha çok para harcamanıza neden olacak. Öncelikle bütçenizi denetlemek zorundasınız. Gireceğiniz ortamlarda karşılaşacağınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olacak. Yüksek mevkili kişilerden destek almanız konusunda size değişik fırsatlar hazırlayacak. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetleriniz iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz bir çok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak.. İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız.. Beklentilerinizin çok yüksek olması nedeniyle yavaş ve temkinli hareket etmelisiniz.
Balık Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
29 Nisanda iletişim evinizde Güneş tutulmasının yaratacağı kozmik etki negatif yönde de tetikleyici davranabilir. Eğer; kurtulmak istediğiniz bir grup veya bitmesi gereken bir arkadaşlık ilişkiniz varsa, artık bitirmenin zamanıdır. Her şeyi bir bıçak gibi keseceksiniz. Bir dostunuz tamamen hayatınızdan çıkabilir. Merkür ve güneş tutulması ; belki de yıllarca arkadaş olduğunuz insanla, asla aklınıza gelmeyecek şekilde bir duygusal bağın gelişmesinde de rol oynayabilir. Tüm bu değişimler ve radikal durumlara hazırlıklı olun. Evrenin, size sunacağı köklü değişimlere kendinizi teslim edin. Çünkü bazı bitişlerin güzel başlangıçlara neden olacağını unutmamalısınız.

Yürürken başımın yerde olması sizi rahatsız etmesin. Benim tek derdim; yere düşen edebinize takılmamak. (MEVLANA)