Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Balık Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
Plüton duygusal dengelerinizi kontrol ederken, cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz.
21 Martta kadar Güneş kişisel evinizde Neptün'le birlikte hareket ediyor..18 Martta Venüs iletişim evinizde.Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde, ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz. Enerjiniz sizi sonradan vazgeçeceğiniz aşklara sürüklememelisiniz. Arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Onlara kuracağınız olumlu iletişim sizi daha da enerjik ve aktif yapacaktır. Fakat, katılacağınız gruplarda maddi konulara çok fazla girmemeli, eğer; ortak bir çalışma içinde olacaksanız.
Balık Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Kariyer evinizdeki Satürn size gerilimli ve karamsar anlar yaşatabilir. İş konusunda olumsuz kararlar almak istemiyorsanız, o günü sakin ortamlarda geçirmelisiniz. Üstlerinizle kapışmamalı ve isteklerinizi regüle etmelisiniz. Finans konularına dikkat etmelisiniz.. Abartılı harcamalardan bütçeniz olumsuz etkilenecektir. Büyük meblağlarda kimseye borç vermeyin ve kefil olmayın. Senet ve çek olaylarına girdiğiniz zaman asla geriye alamayacağınız kayıplarınız olacaktır. Ailenizin sizinle ilgili öngörülerini göz ardı etmemelisiniz. Yatırım konusunda, partnerinizin ve güçlü işbirliği yaptığınız kişilerin düşüncelerinden olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Onların hatırı sayılır yardımlarını alacaksınız.Jüpiter çalışma ve sağlık evinizde geri gidiyor. Özellikle, yeni bir anlaşmanın eşiğindeyseniz; şartlar büyük bir olasılıkla sizin inisiyatifinizde belirlenecek. Çok yoğun ve sizin lehinize olan iş aktiviteleri sonucunda kazancınız artacak. Maddi olanaksızlıklar nedeniyle şimdiye kadar sonuç alamadığınız işler, bu dönemde olması gereken yerine ulaşacak. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön plana çıkabilir. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz
14 Marttan sonra Merkür madde evinizi etkilemeye başlıyor. Mars ve Uranüs'den destek alıyorsunuz. Neptün Kişisel evinizdeki olumlu yardımlarıyla hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Sakarlıklar söz konusu. İlişkilerinizde hızlı hareket edecek ve ayın ilk günlerinde yaşadığınız kaosları üzerinizden atacaksınız.
Uzun süredir almak isteyip, bulamadığınız bir eşyayı şaşırtıcı bir şekilde çok ucuza alabilirsiniz. Yine, finans konularında cesur ve atak davranacaksınız. Radyo, televizyon, medya, reklam, öğretmenlik gibi mesleklerdeyseniz; bu dönemde iyi bir anlaşma yapacaksınız, kurnaz ve zekice davranıyorsunuz. Güven içinde olmak istediğiniz için, bazı işlerin kazanç ve para durumlarını hesaplıyorsunuz. Yanınızda çalışanlara cimri davranabilirsiniz. Sizin iyi niyetli olduğunuz bilenler bile, bu dönemde size şaşırabilirler.
Balık Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay Neptün, Güneş, Mars, Merkür Ve Venüs birlikte hareket edecekler. Her konuda dikkatli davranmalısınız. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız. Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın. Öfkelerinize hakim olduğunuz sürece, sağlığınız bir sorun yaratmayacak.
Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur( dünya atasözü)