Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Oğlak Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız. Bu ay: Plüton'un 8.evinizdeki Venüs ve Jüpiter'le etkileşim içinde olması hayallerinizi zenginleşecek, romantik ilişkiler gündeme gelecektir. Duygularınızın yoğunlaşması ve derinleşmesi, manevi yönlerinizi de ortaya çıkaracaktır. Karşılaştığınız kişilerin olumsuz yönlerini görmeyeceksiniz. Satürn 11. Evinizde ilerlerken rüyalarla yaşanmayacağının farkında olacaksınız. 12 Ağustosta Jüpiter 9. Evinizde hareket etmeye başlayacak. Ve bir yıl burada kalacak. Bu dönemde duygularınızda fazla ileriye gitmeyeceksiniz.. Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütmek istemiyorsunuz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır..

PLÜTON KİŞİSEL EVİNİZDE

Plüton kişisel evinizde ilerliyor. Eşinizle yoğun duygu alış-verişi içinde olmanız; yeni ve kökten kararları gündeme getirebilir. Sosyal statünüz artıyor.
Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız.
Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz. Bu dönemde kendinizi herkesten daha çok seveceksiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacaktır. Kendinizi bu kadar beğenmeniz nedeniyle, çevrenize "çok bilmiş" bir imaj sergileyeceksiniz.
Oğlak Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
MADDİ KONULARDA HAREKET VAR..BU AY FAZLA PARA HARCAYACAKSINIZ
Ay boyunca Venüs karşıt para evinizde geri giderken sizi olumsuz etkileyebilir. Para giriş ve çıkışı hızlanacağı için finans hayatınızdaki karışıklığı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal harcamalara açık bir dönemdesiniz. Ay'ın bu ilk haftasında hırslarınızı ve para harcama tutkunuzu dizginlemek zorundasınız.
Her şeye Rağmen; Merkür ayın ilk haftasında kazançlarınız konusunda daha da atılımcı olmanızı sağlayacak. Girişimde bulunduğunuz çalışmaların geri dönüşümlerini hesaplarken, zihniniz çok daha rasyonel çalışacak ve bilgilerinizi pratik bir şekilde ortaya dökeceksiniz. Ay boyunca para konusunda odaklaşacak, azimli ve kararlı davranışlarınız sayesinde yeni fikirlerinizi yaşama geçireceksiniz. Konfor duygularınızın ortaya çıkmasıyla harcamalarınızda aşırıya kaçacaksınız. Gereksiz alışverişlerden uzak kalmalısınız. Güven duygunuzun artması ile para kazanma konusunda olanaklarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Hoşnut olmadığınız şartları değiştirecek güce sahipsiniz. Hevesle aldığınız bir eşyayı ertesi günü değiştirebilirsiniz..
Oğlak Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
SAKİN OLMAK SAĞLIĞINIZIN DOSTU
Ay'ın büyük bir kısmı Venüs geri gidecek.. Kendiniz ile ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa, bu ay gerekli tedavileriniz gerçekleştirecek ve sonuç alacaksınız.
Ani hareketlerden etkilenme sonucunda, bacak kaslarında kramp sorunu yaşayabilirsiniz. Spor yaparken baldırlarınızı zorlamamalısınız. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize olan özgüveniniz sayesinde çok işler başaracaksınız.
Hep aynı güçle özledim Özlemeyi hep iyi bildim Kavuşmakta ise hep acemiyim.(Ahmet Altan)