Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Oğlak Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi ve cinsel potansiyelinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Plüton burcunuzda ilerliyor. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacaksınız. Dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız.
Partnerinizin üzerinde etkiniz güçlü bir şekilde hissedilecek. Bazılarınız, uzun sürecek duygusal ilişkilerin temellerini atacaksınız. Yalnız olan Oğlaklar yeni tanışma fırsatlarının olacağı aktivitelere katılacaklar. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Tüm bu iyi haberleri karşıt evinizde sizi etkileyecek olan Jüpiter'e borçlusunuz.
15 NİSAN'DA kariyer evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. 14 nisanda Plüton kişisel evinizde geri hareketini yapmaya başlamasına rağmen; Jüpiter ve Satürn birbirine destek veriyor.. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da. Parasal konularda gelişmeler istediğiniz yönde bir rota tutturuyor. Kilitlenmiş birçok projeniz harekete geçmiş durumda. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz. Büyük işlerin ve projelerin peşinde olacağınız bir dönemdesiniz. Fakat, bu arada güçlü isteklerinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.
Oğlak Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Güneş ve Uranüs aile ve yuva evinizde birlikte hareket ediyorlar. Yaşamınızdaki doğru ve yanlışlarınızı yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin sizden beklentileri var. İşbirliğine önem vermeniz gereken bir dönem. Bazı umursamaz tavırlarınız yüzünden, aranızdaki sorunların büyümesine neden oluyorsunuz. Farklı olduğunu ona anlatmalı, gönlünü almalısınız. Problemlerinizi büyütmemelisiniz. Dengelerinizin bozulmasına tahammül edemiyorsunuz. Çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Mutsuz olduğunuz olaylardan, kendinizi çabuk soyutlayacaksınız.. Sizi suçlayanlara karşı daima haklı bir savunmanız var. Olayların hem içinde, hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Sert zıt düşüncelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacak, çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarı size kalıcı bir şekilde geliyor.
Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıksa bile, oto kontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hakkını savunurken, yardım etme duygularınız sizi rahatlatacak. Duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. İlişkilerinizdeki pürüzleri fazla büyütmemeli ve olayları kendi akışı içinde değerlendirmelisiniz. Proje ürettiğiniz konularda açılma ve büyüme söz konusu olacak..
İdealleriniz ve düşünceleriniz daha fazla önem kazanacağı için, dış görünüşü ve fiziksel yapınızı ihmal edebilirsiniz. Aile ve evinizi çok sevmenize rağmen, çalışma yaşamınızın yanında ikinci planda kalabilirler. Merkür 5 nisandan sonra Merkür aile ve yuva evinizde ilerleyecek ve ailenize daha çok önem vermeye başlayacaksınız. Parlak zekanız ön planda.. Güçlü enerji etkisine neden olacağınız için çok küçük etkiler karşısında bile agresif tepkiler verebilirsiniz. Karar verilmesi gereken konularda gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz. Merkür sizi fikirsel anlamda oldukça dikkat çekici yapıyor..
Yeni tanıştığınız ve sevdiğiniz bir çok arkadaşlarınızın projesine yardım edebileceğiniz bir dönem. Dikkatli olmanız gereken bir durumda söz konusu. Yanlış seçimleriniz sizi zarara uğratmasını istemiyorsanız; yardım etme duygunuzu dengelemelisiniz. Güneş –Plüton ve Jüpiter güçlü durumda.. Büyük düşünüyor ve büyük oynuyorsunuz. Duygularınızın yanılmadığını görmek size mutluluk verecek. Akılcılığınız oldukça başarılı bir performans içinde gelişecek. Yeni bir kulübe üye olmak ve yeni arkadaşlar tanımak için zemin arıyor olacaksınız.
Oğlak Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
7 Nisan'a kadar Merkür Balık burcunda ilerliyor. Balık derin düşünmeyi temsil ettiği için de; abartılı davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmazsanız, bu dönem sağlığınızı da yanlış yansımalardan korumuş olursunuz. Yine derin sezgisel yeteneğiniz ruhsal çalışmalar konusunda size destek verecek ve yaşamı sorgulayacak felsefi düşünceler içinde olacaksınız. Ruhsal yeteneklerinizi ortaya çıkaracak mistik çalışmalar içinde olmanız hayata farklı bir bakış açısı ile bakmanıza neden olacaktır. 8 nisanda Merkür Koç burcuna geçiyor. Ruhsal anlamda kendinizi dinç hissettiğiniz müddetçe, her şey yolunda olacaktır.14 nisanda Plüton kişisel evinizde geri hareketini yapacağı için; kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. 24 nisandan sonra eğlenceli yerlerde olmak size iyi gelecektir.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!