Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Oğlak Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
13 Mayıs'a kadar Güneş ve Mars aşk ve sosyal evinizde. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alış verişleri içine gireceksiniz. Pratik yaşama geçirmeniz imkansız olan konular, yeni dostlarını sayesinde daha da kolaylaşacak. Düşüncelerinizin ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır. Sizinle derin düşünceler içinde olan ve yaşamı sorgulayan kişilerle birlikte olacaksınız. Onlar, ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacaklar ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği vereceklerdir.
Bu dönemde sosyal aktivitenizin yüksek olmasından dolayı, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Entelektüel düzeyde kişilerle kuracağınız dostluklar yaşam motivasyonunuzu arttıracak, birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikir üretebileceksiniz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışacaksınız.
8 Mayıstan sonra Venüs karşıt eviniz Yengeç'te ilerlemeye başlayacak. 8. evinizde Jüpiter'de aynı olumlu destek verecek. Bir çok Oğlak evlilik hazırlıkları yapacak. Bazıları müthiş aşkların altına imza atacaklar. Sosyal ortamlarda tanıştığınız kişilerle yepyeni aşkların ve heyecanlı ortamların alt yapısını oluşturacaksınız. İlginç bir dönem. Gerçek anlamda bir aşk hayatı sizi bekliyor.. Planlarınız uygularken, kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Odaklaşacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz..
Oğlak Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
Ayın ilk haftası Merkür ve Venüs; bilinçli hareket etmenizi sağlayacak. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve maddi konulardan elde ettiğiniz donelerle yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işler yapacaksınız.
Satürn bilinçaltınızı denetliyor. Daha 2.5 yılsizi baskı altında tutabilir. Ama yanlış yapma olasılığınız sıfır..Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz. Bu dönemde, yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz.. Jüpiter 8. Evinizde. Partnerinizin maddi olanaklarından yararlanacaksınız. Karşıt finans evinizin güçlü olması; sizin bu konudaki tarzınızı daha da belirgin hale getirerek karşı taraftan 'ne' istediğinizin bilincinde olacak ve bazı şartlarınızın yerine getirilmesi konusunda ısrarcı davranacaksınız. Artık kendine olan güvenin artıyor. Sahip olduğun mal ve mülk daha bir değer kazanacak. Borçlarını ödeme konusunda azimli olacaksın.. Miras yoluyla yeni kazanımlar olabilir.. Yeni atılımlar seni bekliyor. Küçük hayal kırıklıklarından asla etkilenmeyecek ve yolunuza devam edeceksin.
Oğlak Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
19 MAYISTAN SONRA Sağlık evinizde Merkür geri gidiyor. Merkür'ün ters hareketi düşüncelerinizin karşımasına neden olacaktır. Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize 'artı değerler' getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bu dönemde ortağınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Size karşı açıktan tavır alabilir. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun.

Adalet kutup yıldızı gibi yerinde durur ve geri kalan her şey onun etrafında döner. (Konfüçyüs)