Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Oğlak Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
Plüton 2024 yılına kadar kişisel evinizde kalacak. Plüton, sizi gergin ve huzursuz yapabilir. İş ve aşk ilişkilerinizde kararsızlıklarla beraber sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tercihleriniz hakkında sorunlarınız olacaktır. İşinize ağırlık verdiğiniz için, partnerinizle aranızda istemediğiniz bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer, gerçek önemli bir ilişkiye sahipseniz; ciddi kararlar alabilirsiniz. Bu konuda ailenizi de önemli katkıları olacaktır. Derin duygular içindesiniz. Her şeyin araştırmasını tam olarak yapacaksınız. Yeni kazanç kapılarınız için, çevredeki fırsatlardan faydalanacaksınız. Uzun süredir kavuşamadığınız beklentilerinize yeni bir formül geliştirmek yerine; beklemeyi yeğleyerek, içinizdeki korkuları yenmelisiniz. . Uzun süredir cesaret edemediğiniz konular üzerinde çalışmalar yaparken, ilişkilerinizi rutinlikten kurtarmak isteyeceksiniz. Ay''ın ilk haftası Güneş, Merkür ve Venüs Plüton kişisel evinizde.. Bu dönemde, kişiliğinizle ilgili değişimlere kapalınız. Venüs'ün; 1. evde (kişisellik evi) yer almasıyla, dış görünüşünüzle ilgilenecek, fiziksel özelliklerinizi ön plana çıkarırken uyumlu ve güzel davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Güneş; isteklerinizin gerçekleşmesine yardım ederken, kendi inisiyatifinizle cesur davranışlar içinde olacak ve sınırlarınızın ne olduğu konusunda kendiniz karar vereceksiniz.. Kişisel cazibenizin yüksek olması nedeniyle, bulunduğunuz yerlerde kişiliğinizle olumlu etkiler bırakacaksınız. Size karşı gelenlere tepki göstereceksiniz.
Oğlak Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
BU ay kariyer gezegeniniz Venüs finans evinizde olacak. Maaşınızla ilgili talepleriniz için bu dönemde görüşme yapabilirsiniz. Daha iyi bir kariyer elde edecek, yeni anlaşmalar peşinde olacaksınız. Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirecek bir unsur olmasına rağmen, tam tersi bir etkiyle aranızda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. 21 Ocak'tan sonra Merkür geri hareketine başlıyor. Merkür finans evinizde geri hareketine başlıyor. Bu dönemde iletişim konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle; beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konularınızı bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Düşüncelerinizi yenilemek için gerekli motivasyona sahip olmanıza rağmen karşı tarafın sizi zorlamasından kaynaklanan sorunlar ortaya çıkacaktır. Karşılıklı şartlarınız iyice belirlemeli ve uygun zemini oluşturmalısınız. .
Oğlak Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay sağlık gezgeniniz21 OCAK'TA geri hareketini yapıyor. Sağlık konusunda oldukça dikkatsiz olabileceğiniz bir ay. Aşırı hareketli olacaksınız. Kol ve bacaklarınızı korumalısınız. Ayrıca gözlerinizi bir doktor kontrolünden geçirmelisiniz. Uzun süre ayakta kalmamalı ve ağır olmayan sporları tercih etmelisiniz. Ay boyunca oldukça yorgun olduğunuz geceler olacaktır. Yüz ve baş masajına önem verin. Güçlü fiziksel hareketle bünyenizi sağlamlaştıracaktır. Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.(osho)