Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Oğlak Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
18 Marttan sonra VENÜS aşk ve sosyal eviniz Boğa'da size olumlu ve olumsuz duygular verebilir dikkat. Tanışacağınız kişiler önce size hayranlıkla davranırken, birden kıskançlık duyguları ağır basabilir. Sana akıllı gelen karşı cinsten fazlaca etkileneceksin. ; Duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz.
21 Martta Güneş, Uranüs, Güneş aile ve yuva evinizde. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz.. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız.
Oğlak Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Güneş ve Neptün iletişim evinizde.. Arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirecek, kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bu dönem değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız. Özellikle, karşı cinsten dostlarınızın sayısı bir hayli artacak. Sanatsal faaliyetlere daha fazla önem verecek ve bazılarınız tanışacakları ilginç kişilerden aşk teklifleri alacaklar. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken, daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz.
Düşündüğünüz kişilerin size vereceği güçle fikirleriniz daha sağlam ilerliyor. Yaratıcılığınızı, devinimlerin ön gördüğü koşullara uyarlayarak yaşama geçirebilirsiniz. Düşünürler ve felsefe adamları için önemli bir dönem. Şimdiye kadar düşündüğünüz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde başarı ile uygulayabilirsiniz. Çünkü işinize yarayacak tecrübeli kişiler çevrenizde olacaktır.Eski olaylara takılmayın artık. Geçmiş geçmişte kaldı. Önünüz açık ve güzel.. Jüpiter maddi konularda size istediğiniz güzellikleri ve parayı getirecek.
Venüs ve Mars hayatınızda sürpriz gelişmeleri ortaya çıkaracak..Ailenizin hedefleri doğrultusunda büyük bir içtenlikle başarılı çalışmalar içinde olacaksın. İşinle ilgili hırsların yoğun olduğu halde, aile içi duyguların daha ağır basacak. Fakat uyum arzulayan hislerin, kariyerin konusunda olumlu etkiler verecek. Aileni bütünleştirme çabalarıyla artan motivasyonunu işine yansıtacak ve başarılı olacaksın. 23 Aile bireylerinin hırslarının arttığını göreceksin. Aile büyüklerinden bazıları işlerini değiştirebilirler. Hatta çocuklarla ilgili olarak, kendi yaşam doğrularını ilgilendiren yenilikler söz konusu olacak. Onların sorunlarını halletmek için elinizden gelen çabayı göstereceksiniz.
Oğlak Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda güzel bir ay. Duygusal konuların gelişim süreci nedeniyle gergin olabilirsiniz. Fakat, her şeye rağmen güzel bir ay. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Yüksek tansiyon ve kalp sorunları olan yaşlı dostlarınıza yardım edeceksiniz. Uzun süren kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönemde bir doktora görünerek, kesin sonuç getirecek tedavinizi yaptırabilirsiniz.
Pişmanlık duymayanı bağışlamak suya resim yapmakla birdir.(Japon ata sözü)