Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Oğlak Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
27 Ekim'de Mars kişisel evinizde hareket etmeye başladı. Telaşlı, aktif ve heyecanlı bir ay'a giriyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda bilinçli hareket etmenin vereceği avantajlı günler sizi bekliyor. Yaşam parametrelerinin olanakları sizin emrinize sunulmuş durumda. İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler ve kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer bu tür grup çalışmalarında esnek davranmazsanız; düşüncelerinize karşı tepkiler alabilir ve ortak çalışmalarınızda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok. Ay'ın büyük bir bölümünde, büyük transitlerin geri hareketine rağmen; yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edecek ve çevre ile olan etkileşimleriniz de bireyselliğiniz ön plana çıkacak, arzularınız doğrultusunda karar vermek isteyeceksiniz. Dış görünüşünüz ve özel çabalarınız önem kazanacak. Fakat, olaylar karşısındaki duygusal tepkilerinizin derecesini iyi ayarlayarak, günlük yaşantınızdaki dengeleri bozmayacaksınız. Devam eden projelerinize hız verirken, kendi inisiyatifiniz doğrultusunda olaylara yön vermek isteyeceksiniz. Mars'ın ; 1. evinizdeki konumunuzu güçlendirmeye devam ediyor. Kendi inisiyatif ve düşüncelerinizin ön planda olduğu bir dönem. Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu arttırıyor.17 Kasımdan sonra VENÜS 12. Ruhsal evinizde ilerlemeye başlayacak. Gizli ve saklı aşk durumları kafanızı karıştırabilir." Derin düşüncelerinizle olayları çözümlemeniz, ilişkilerinizdeki detayları daha etraflıca görmenizi sağlayacak ve bazı konularda zorlanmaları gündeme getirecek. Bu nedenle; aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, duygusal konularda partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Partnerinizle aranızda sorun olan; mesleki çabaların, aşk hayatınızın önünde olması ikilemini çözmelisiniz. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemektir. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Eski ve yeni duygular sizin aklınızı fazlasıyla meşgul edecektir. Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin. Aşırı hassas bir yapıda olduğunuz bu günlerde olayları çok yönlü irdelemeye gayret edin. Kendinizi mutlaka karşınızdaki kişinin yerine koymaya çalışın.
Oğlak Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. Kariyerinizle ilgili yaptığınız ve cevap alamadığınız önemli yazışmalara, bu dönem içinde yanıt alırsanız, şaşırmayın. Çünkü Mars ; başlangıcı geçmişe dayalı çözüm bekleyen problemler için güzel fırsatları size sunacaktır. Yine, kardeşlerinizle ilgili mevcut olan sorunları çözmek için gerekli donanıma sahipsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Doğru zamanda doğru işler yapan biri olarak bu ay'ı mutlu bir şekilde kapatacak ve yeni yıla mutlu olacaksınız. Ay boyunca Jüpiter 8. Evinizde yatırımlarınıza şans vermeye devam ediyor. Engellerin üstesinden gelecek şekilde güçlü olacaksınız. Yatırımlarınızı olumlu bir şekilde etkileyecek ve sizi en iyi finans kaynaklarını sunacaktır. Kendi işinizi kurabilirsiniz. Bağımsız iş yapmaya yöneleceksiniz. Finans açısından kolay kredi kaynakları, çevre desteklerinizin artışı gibi değişik konular ortaya çıkacak. Kazançlarınız ve değişen çevre faktörleri sizin lehinize gelişecek. Fırsatlardan faydalanacak ve pratik zekanızla ön plana çıkacaksınız. Çevrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendirebileceksiniz.
Oğlak Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızı bir bakımdan geçirmenizde fayda var. Uzun süren kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönemde bir doktora görünerek, kesin sonuç getirecek tedavi yöntemlerine başlamalısınız. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalmakla, stresi üzerinize çekmeyeceksiniz. Bazılarınız, aile büyüklerinin sağlıkları ile yakından ilgileneceksiniz. Nadiren baş gösteren kronik rahatsızlıklarınız geri tepebilir. Sürpriz ve can sıkıcı sorunlar yaşayabilirsiniz. Fiziksel özelliklerinizle ilgili bir değişim yapmak istiyorsanız, uzak durmalısınız. Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan sorunları abartmak size olumsuz gelebilir.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!