Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Oğlak Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Jüpiter 7. evinizde ilerlerken Plüton zıt evinizde geri hareketini yapıyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Bu dönem eski şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.
Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz. Duygusallığınızın temelinde; ön olanda görünmeyen gizli bir cinsel çekicilik bulunuyor ve siz duygularınızı saklamak istiyorsunuz.
23 Haziran'a kadar Venüs aşk ve yaşam evinizde. İlişkilerinizde kalıcılık beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Yaşadığınız olumsuzluklar ne olursa olsun, olumlu idealler peşinde olmanız nedeniyle de, çevreniz üzerinde olumlu bir etki bırakıyorsunuz
Venüs aşk ve sosyal eviniz Boğa'da ilerlerken; ilişkilerinizin önemli olduğunu gösteriyor. Aslında tüm amacınız, doğru ve düzenli bir aile kavramı içinde yaşamak ve bunun için sürekli belli bir düzeni sağlamak.
Grup çalışmaları gündemde olurken, sevilen ve uyumlu dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. Sosyal çalışmalardan hoşlandığınız için, bu tür aktivitelerin içinde olmak isteyeceksiniz.
Girişimci yapınıza uygun arkadaşlıklar geliştirecek ve ailenizin de bulunacağı birçok ortak çalışmayı paylaşacaksınız.
Bazı arkadaşınızın fikirleri size ilginç gelecek ve onlarla ileriye dönük çalışmalar içinde olacaksınız. Sanatsal ortamları tercih edeceksiniz. Eğlenceyle aranızın iyi olduğu bir dönem fakat, siz; çalışma yaşantınızdaki yoğun temponuzu eğlenirken de aşırıya kaçarak gösterebilirsiniz.
Oğlak Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Mars toplumsal ve kariyer evinizden size gümbür gümbür destek veriyor. Plüton ve Jüpiter zıt açı yapmasına rağmen siz kendi bildiğinizi uygulama konusunda ısrarcısınız. Sorumluluklar sizin üzerinizde yoğunlaşacak. Başarılarınıza tek başına sahip çıkarken, çevrenizde lider pozisyonunda olmaya devam edeceksiniz.
İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktiviteler ve kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Eğer bu tür grup çalışmalarında esnek davranmazsanız; düşüncelerinize karşı tepkiler alabilir ve ortak çalışmalarınızda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok. Düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlarken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını gündeme getirecek ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız.
Fikirlerinizi empoze ederken, kariyerinizle ilgili konularda kararlı ve sabit davranacaksınız. Böylece düşüncelerinizde geri dönüşler yaşamayacaksınız. Ayrıca, Neptün, Uranüs'ün size sunacağı derin iç görü sezgilerinize güvenmenizi sağlayacaktır.
7 Haziran'da Merkür ortaklık ve evlilik 7. evinizde Yengeç'te geri gidiyor. Günlük yaşam süreci içinde tartışmaların da olabileceğini göz önünde bulundurarak, olaylara göreceli bakmaya çalışın. Bu dönemde herkese şüphe içinde bakacağınız için; düzenli bir ilişki yaşadığınız partneriniz varsa, onu da yanlış suçlamalarla bıktırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu baskıcı tavırlarınıza dayanamayarak, ilişkinizi gözden geçirmek için sizden uzaklaşabilir. "Öfkeyle kalkan kişinin zararla oturabileceğini" düşünerek dikkatli olmalısınız. Tutulmanın kötü sürprizleri sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.
Geri giden Merkür yüzünden gizli düşüncelerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Bazıları enerjilerini saklama ve yeni bir yapılanma sürecine girebilirler. İşleri ile ilgili planlar yapabilirler. Aldıkları kararları kendilerine saklayabilirler. Girdiğiniz topluluklarda yalnız kalma duygusuna kapılabilir ve çevreniz tarafından anlaşılamadığınızdan yakınabilirsiniz. Bu geçici duygular için kendinizi üzmemelisiniz. Belki böylesi daha iyi olacaktır. Çevrenizi daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Sizi üzen duygulardan akılcı bir mantıkla sıyrılabilirsiniz.
Oğlak Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınız konusunda biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Rahatladığınız zaman işinizde çok daha başarılı bir performans sergiliyorsunuz. Önce bileklerinize ve ayaklarınız özen göstermelisiniz. Ağır kaldırmamalısınız. Sağlık gezegeniniz Merkür ayın büyük bir kısmı geri giderken, daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. Sağlık gezegeniniz Merkür; iskelet sisteminize özen göstereceğiniz günleri beraberinde getiriyor.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!