Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Oğlak Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
AŞK HAYATINIZ FARKLI
Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Ay boyunca duygusal yönleriniz ortaya çıkacak. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yine gizli cinsel ilişkiler için uygun bir dönem, fakat; kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun.

İŞ VE AŞKI KARIŞTIRABİLİRSİNİZ.

Ay boyunca Mars karşıt evinizde ilerleyecek. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte, uzak yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız da, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar. Hatta, iş ve aşk ortaklıklarını birlikte sürdüreceklerdir. Güç savaşı yüzünden arkadaşlarınızla aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, baba veya çevrenizde kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların ve başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Duygularınızın sizi yönlendireceği konuları iyi seçmelisiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz.
Oğlak Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
PLÜTON KİŞİSEL EVİNİZDE
Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıksa bile, oto kontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak. Yakınlarınızın ve sevdiklerinizin hakkını savunurken, yardım etme duygularınız sizi rahatlatacak. Duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. İlişkilerinizdeki pürüzleri fazla büyütmemeli ve olayları kendi akışı içinde değerlendirmelisiniz. Proje ürettiğiniz konularda açılma ve büyüme söz konusu olacak..

YOLCULUKLAR VE KARİYER ÖN PLANDA
19 Temmuz'dan sonra Venüs 9. Evinize geçiyor. Yapacağınız başarılı seyahatler kariyerinize olumlu katkılar getirecek. Bu arada güçlü ve yönetici yönlerinizi abartabilir, çevrenize baskıcı davranabilirsiniz. Çünkü, güçlü gezegenler, duygularınız üzerinde yoğun baskı kuracak. Çoğu kez arzuların yüksek seyretmesi ve işlek bir aktiviteye sahip olmanız, günü birlik dengelerinizin bozulmasına neden olacaktır. Eğer bir patron ve işveren iseniz; birlikte çalıştığınız kişilerin size saygı duymalarına karşın, içsel bir şekilde tepki de göstermelerine neden olabilirsiniz. Alt kadroda çalışan bir kişi iseniz, daha performanslı çalışacak ve patronlarınızın sevdiği bir eleman olacaksınız. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. Değişik ülkelerin farklı kişileri merak konusu olacak.

ÇALIŞMA HIRSINIZ TAVAN YAPIYOR
Jüpiter, MERKÜR ve VENÜS 8. EVİNİZDE BİRLİKTE HAREKET EDERKEN; Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirecek bir unsur olmasına rağmen, tam tersi bir etkiyle aranızda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

ÇEVRENİZE KARŞI DİKKATLİ OLMALISINIZ
Güneş ve Mars karşıt evinizde. Bir çok organizasyona katılırken, geçici duygular konusunda dikkatli olmalısınız. Herkesin kendi fikrini ifade ettiği toplantılarda, farklı fikirler yüzünden meydana gelecek tartışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Fakat, kararlı yapınız karşısında arkadaşlarınız üzerinde inisiyatif sağlayacaksınız. Bütün bunlara rağmen, yine de dikkatli olmalı ve sözlerinizi dikkatlice sarf etmelisiniz.
Oğlak Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIĞINIZA ZAMAN AYIRIN
Sağlığınız konusunda bu ay özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. Yalnız kalmayı yeğleyeceğiniz bu dönem, kendinizi toparlamanız açısından önemli olacaktır. Çevrenize karşı daha şefkatli ve koruyucu olacaksınız

Şeytanın yarattığı bir gök kuşağı gibidir kıskançlık. Kendini tutsak, kıskandığını özgür görürsün (Ahmet Altan)