Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Oğlak Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bazen bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Fakat ikna kabiliyetiniz öylesine güçlü ki, önünüze kim çıkarsa, etkiniz altına alabileceksiniz. Ortak dostlarınızla birlikte hareket edecek ve kendinizi güçlü hissetmenize yarayacak işler yapacaksınız. Plüton kişisel evinizde; Neptün aile ve yuva evinzde retroda..Ailenin aşk hayatınıza karışma durumları canınızı sıkacaktır. . Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen fikrinizi beyan etmeniz gereken konularda farklı bir şekilde sessiz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapacak. Birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Olaylara soğukkanlı yaklaşarak, krizlerin bitişini kolaylaştırabilirsiniz. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerin problemleri başınız ağrıtabilir ve gösterdiğiniz çaba, size nankörlükle geri dönebilir.
Oğlak Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Güçlü ve hırslı bir dönemde olmanıza rağmen; 4. EVİNİZDE geri giden Uranüs'ün ters hareketi sosyal ilişkilerinizde zorluklara neden olacak, yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkacaktır. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Partnerinize daha çok zaman ayırarak, sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Erken yaşta yapılacak evlilikler için de uygun bir zaman değil. Kardeşler ve yakın bağ içinde olduğunuz kişilerle aranızda süregelen sorunları masaya yatırmanın tam zamanı... Kariyerinle ilgili daha ciddi ve hırslı çalışmalar içine gireceksin. Bu dönemde başarılı çalışmalar ve projeler altına imza atacaksın. Mükemmel başarılar eşiğinde iken, sizi aşan konuların altına imza atıyorsunuz.. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Pratik, sistemli ve mantıklı yönün ön plana çıkarken, sıra dışı düşüncelerini anında çevrene aksettirebileceksin. Düzenli hareket etme gereği duyuyor, iyi plan yapıyor ve bu özelliğini birlikte çalıştığın kişilere de aşılmak istiyorsun. Bu dönemde gergin bir şekilde olayları sorgularken, yaptığın analizlerle sonuca hızlı gideceksin. Mars 11. Evinizde yenilikler konusunda sosyal yardım alıyorsunuz. Sizi çok daha enerjik yapacak. Güneş 9. evinizde çok güçlü. Sizden yaşça büyük kişilerin işbirliğiyle kendinize ve çevrenize aktivite kazandıracaksınız. Sosyal yaşamınız önem vermenizi sağlayacak. Bu ay risk almamaya ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz.. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışacaksınız. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz.. Aile büyüklerinin katkıları da sosyal yaşamınıza bir hareket ve renk katabilir.
Oğlak Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Aşırı enerjinin size vereceği zararları unutmamalı ve cinsel yaşamınızda dengeyi korumalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Sağlık Gezegeniniz MERKÜR'ÜN ve Plüton'dan aldığınız etkilerle, yaşam zevklerinizde bir aşırılık söz konusu olabilir. Abartılmış davranışların size olumsuz olarak geri döneceğini unutmazsanız, bu dönem sağlığınızı da yanlış yansımalardan korumuş olursunuz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!