Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Yoğunluk, oradan oraya koşturmak ve yapılması gereken işler sizi zorlayabilir. Plan dahilinde ilerlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Aksi takdirde, kendinizi sürekli aynı şeyleri yaparken bulacaksınız. Bazı konular da sabrınız bu ay da zorlanabilir ve atmak istediğiniz adımı atamayabilirsiniz. Bir taraftan arka planda gerekli hazırlıkları yaparken, diğer taraftan biraz daha bekleyip, sabırlı olmanız gerekiyor. Bu esnada ay içinde harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilir, lüks başlıklarda harcamalar yapabilirsiniz.

Dikkat! Ayın ilk yarısında yeni çevrelere girebilirsiniz veya özgüveniniz oldukça yüksek olabilir. İletişim, yazım ya da yazılımla ilgili bir proje hayatınızda önemli bir yer kaplayabilir, ama bu konuya yeteneğiniz olduğunu göreceksiniz.

8 Şubat civarında bu anlamda zorlayıcı olaylar yaşanabilir, ama bunun asıl sebebi sizin ürkekliğiniz olma ihtimali de yüksek. Dolayısıyla, çekinmemeli ve belki de hayatınızın önemli bir fırsatı denebilecek bu gelişmenin(web sitesi açmak, kitap yazmak, eğitime başlamak, hukuki bir konu v.b) altından kalkmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

21 Şubat’tan itibaren ise, dikkatiniz ev ve aile başlıklı konulara kayıyor. Evinizde değişiklikler yapmak, evinizde vakit geçirmek ya da konu her neyse eve ilgili olabilir, ama bu esnada aile üyelerinden gerçekçi olmayan beklentiler içerisine girmemeye çalışmanızda fayda var.

23 Şubat civarında, size verilen değerin farkına varabilir, imajınızın güçlendiğini(takdir, teşekkür veya ödüller) görebilirsiniz.
Reklamı Kapat