Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Yay Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
Ay boyunca Mars'ta 5. Aşk ve sosyal evinizde, sosyal ilişkilerinize canlılık getiriyor. Siz farklı grupları seviyor ve değişik insanlarla görüşmekten hoşlanıyorsunuz. Fikir alış verişi içinde olacağınız kişilerin renkli simalar olmasına dikkat ediyor, gittiğiniz toplantılarda, sonradan arkadaş olabileceğiniz kişileri tercih ediyorsunuz. Dengelerinizi korumakla birlikte, enerjiniz sizi zorlayacaktır. Güç birliği içinde olacağınız kişilerin sizden çok daha kariyerli olmasını arzuluyorsunuz. Sosyal yapınızın size kazandıracağı prestijlerden faydalanmak isterken, ikna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız.
17 martta kadar Venüs Mars Ve URANÜS aşk ve aile evinizi etkileyecek. . Güneş'in güçlü etkileriyle güçlenerek üzerinizde baskıyı arttırıyor. Neptün Ailenin aşk hayatınıza karışma durumları canınızı sıkacaktır. . Söylenecek çok şeyiniz olmasına rağmen fikrinizi beyan etmeniz gereken konularda farklı bir şekilde sessiz davranabilirsiniz. Yanlış anlaşılma korkusu yaşıyor olmanız, kişisel enerjinizi kullanma konusunda size kısıtlamalar getirecektir. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Hızlı düşünüyor fakat iş uygulamaya geldiği zaman kendinize sınırlar koyuyorsunuz. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapacak. Birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.
Yay Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Merkür 13 Martta kadar iletişim evinizde ilerlerken; Güneş ve Neptün aile ve yuva evinizde olacak. Bu ay ailenizle birlikte ortak çalışmalar yapabilir veya kan bağı olduğunuz kardeşler ve kuzenlerle iş birliği içinde hareket edebilirsiniz. Kısa yollar ve küçük davetlerde karşılaşılan kişilerden, iş teklifleri gündeme gelecektir. İletişim konusunda becerileriniz size şans kapılarını açacaktır. Fakat, iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. Aileniz arasında süregelen bir sürtüşme olayı varsa, bu ay çözümlemeye çalışacaksınız.. .
14 Marttan sonra Neptün ve Güneş aile ve yuva evinizde etkileşim içinde olacaklar. ..Ailenin karşık durumlarına çözüm bulmak için yalnız düşünmek size iyi geliyor. Kalabalık ortamları sevdiğiniz halde bazen içinize kapanmaktan hoşlanıyorsunuz. Yaşama dair hiçbir ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz. Kendinizden söz etmekten pek hoşlanmazken, başkaları ile ilgili olarak gözlemleriniz de eleştirel mahiyette oluyor. İşte bu dönemde bazı konularda sizin fikirleriniz almak isteyebilirler. Fakat siz gene düşüncelerinizi açığa vurmak konusunda kararsız bir tutum izleyeceksiniz..
Kişisel evinizde ilerleyen Satürn sizin aynı zamanda finans gezegeniniz. Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Satürn, ütopik değil mantıklıdır. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. O, öğretmen bir gezegendir..
Yay Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
17 Marttan sonra sağlık açısından rahatlayacaksınız. Venüs sağlık evinizde buluncak. Ön planda olan eğlence yaşamınız ve zevkleriniz nedeniyle rahatsızlıklar meydana gelebilir. İstemediğiniz halde vücudunuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız. Spor yapmalı ve uykunuzu almalısınız. Bu arada, ağır yükler kaldırmamaya özen gösterin, bileklere dikkat edin. Rahatsız olduğunuz sıkı ayakkabı ve dar korselerden uzak durun ve bol bol yürüyün.
Bazen diyorum ki; "ne olacak söyle gitsin".. Sonra diyorum; "Söyleyince ne olacak, sus bitsin"(Mevlana )