Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Yay Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
6 Nisan'dan sonra Venüs aile ve yuva evinizde Neptün'le birlikte hareket edecek. Yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkat ederek, yolunda giden işlerinizde karmaşa yaratmayın. Birikmiş işlerinizi toparlamanız için size verilen bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Başladığınız bir işi bu dönemde bitirebilirsiniz. Finans ve kazançlar konusunda bazı istemediğiniz durumları düzeltmeniz için yine bu özel günlerden yararlanabilirsiniz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız. Severek yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ederek disiplin içinde davranışlarınızı sürdüreceksiniz. Birçoğunuz maddi konulardaki başarınızı çevresel faktörlerle birleştirecek, ortak işbirliği içine gireceksiniz. Sizi rahatlatan ve kişiliğinizi vurgulayan işler için her türlü çılgınlığa hazırsınız.
Neptün ve Venüs aile ve yuva evinizdeyken; Yardımsever duygularınız sizi çevrenizde sevilen bir kişi yapacaktır. Birçok arkadaşınızın sorunlarını çözecek ve onlara yardımcı olacaksınız. İş arayan arkadaşlarınıza gerekli müdahaleleri yapacak, görev alanlarınızı farklı alanlara kaydıracaksınız. Tüm bunları yaparken, kat ettiğiniz yolun ne kadar büyük olduğunu dinlenme molalarında fark edebilirsiniz. Dostlarınızla haberleşmeleriniz artarken, bazıları uzak yollardan size ulaşacaklar. Çözüm bekleyen işler hız kazanırken, akraba ilişkileriniz yeniden bir potansiyel kazanacak.
8 nisanda Merkür sosyal ve yaşam evinize Uranüs'le etkileşime geçiyor. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Yine bu dönemde kendinizle ilgili acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle takışmamalısınız. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz.
Amaçlarınızdan fazla uzaklaşmamalı ve kendinize eğlenceli uğraşılar bulmak yerine gerçek dostlarınızla ve arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi yeğlemelisiniz. Siz eğlenceli ortamlar ve sakin yaşamayı birlikte kombine ederek yaşamayı seviyorsunuz.
Yay Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Jüpiter ileri hareketine başladı ve Karşıt burcu Plüton'la etkileşime giriyorlar. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ortaklıklar gezegeninizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Yatırımlarınız size kazanç olarak geri gelecektir. Para kaynaklarına kolay bir şekilde ulaşacak, hatta eşinizin ve ortağınızın maddi imkanlarından faydalanacaksınız.
Jüpiter 8.evinizden size çevrenizle güç birliği yaratıyorlar. Mesleki konularda size para kazanma şansları yaratacaktır. Hırslı ve sosyal yönleriniz ortaya çıkıyor. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. İşinizle ilgili talepleriniz konusunda istediğiniz şartları sağlayacaksınız. Düşüncelerinizi gizleyecek ve çevrenize karşı daha sır olmak isteyeceksiniz. Fakat paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinden yararlanmaları söz konusu olacaktır. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda gizli araştırmalar yapabilir ve bilgilerinizi derinleştirmek için detaylar konusun da çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Önemli arkadaşlarınızın gizli destekleri, sizin bilgilerinizle birleşecek ve ortaya yepyeni şekillerde size yeni pozisyon kazandıracak çalışmalar ortaya çıkacaktır.
15 Nisan'da 11. Yenilikler evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. 14 Nisan'da Plüton finans evinizde geri gitmeye başlayacak. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapacak. Birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.
Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın.
Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla katı bir şekilde sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı, hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor.
Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise; değişik iş tekliflerinizi değerlendirebilirsiniz. Bazı anlaşmalarınızı gizlerken, düşüncelerinizi saklamak isteyeceksiniz. Jüpiter 8.evinizden destek vermeye devam ediyor. Yine bu dönemde nafaka, sigorta, ipotek, vergi, yatırım sermayesi, prim, komisyon, telif gibi değişik kazanç kapılarından gelirler elde edebilirsiniz.
Yardımsever bir kişilik yapısı içinde karşılık beklemeden vermekten hoşlandığınız için, çevreniz tarafından aranılan kişi olacaksınız. Direk sizi ilgilendiren konularda kararlarınızı verirken pür dikkat içinde, aceleci olmamalısınız. Üstlerinizle güç gösterilerine girmeyip, onlarla uyum içinde çalışmalısınız. Hoşgörülü davranmanın avantajlarını kullanmanız size artı pozisyonları da, beraberinde getirecektir. Cesur ve aktif ve risk almaya kendinizi hazırsınız.. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Bu ay akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız.
Yay Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
6 Nisan'dan sonra Balık'ta ilerleyecek olan sağlık gezegeniniz Venüs,24 Nisan'a sizi tembel ve keyfinize düşükün biri yapabilir. Önce detoks ve bitkisel ağırlıklı bir beslenme yoluna gitmelisiniz. Daha önce Yorulduğunuz zaman dinlenin. Kalbinize mesanenize ve cinsel organlarınıza dikkat edin. 24 Nisan'dan sonra Sağlık ve çalışma eviniz İkizlere geçerek siz daha bir hareketli yapacaktır. Her şeye anında parlayabilirsiniz...Her şeye rağmen stresin sizde yarattığı en önemli etki sizi daha güçlü ve kararlı bir kişi olmaya hazırlamaktır.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!