Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Yay Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
Güneş; hırslarınızı ve egolarınızı ön plana çıkaracak. Mücadeleci yönleriniz ortaya çıkarken, savaşımlarınızın size getireceği başarı çok önemli olacak. Yarışmaktan hoşlanacak, hiç kimseye ödün vermek istemeyeceksiniz.. Bu dönemde daha bireysel ve özgün olacaksınız. İsteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınız, kişisel isteklerinizle örtüşecek. . Romantik konuları bir kenara bırakarak, birlikteliğinin kendilerine yükledikleri görevleri konuşacaklar. Fakat iyi bir temele sahip ilişkiler kalıcı olacak. Bu nedenle, bir takım olumsuzluklar gördüğün ilişkinde güvensizlikler sona erecek. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Dost yanlısı yapınızla çevreniz öylesine kalabalıktır ki; bazen aşkla dostluğu birbirine karıştırır ve en sonunda, sizi okul yıllarından tanıyan biri ile sürpriz bir evlilik yaparsınız. Sonuç, genellikle yanlış bir karar ve boşanma ile sonuçlanan birliktelik. Yine de bu kadar ümitsiz değil tabii. Siz aslında hem değişen ve yine de aynı kalabilen ender kişilerdensiniz. Sizinle yaşamak son derece eğlenceli ve hareketlidir. Bu ay yasak duygular ön planda olacak. Merkür ve Venüs etkileşimi kafanızı karıştıracaktır. Özellikle, evliliklerde yaşanacak sorunlar ve eşlerin birbirini kıskanmaları gibi olaylar gündeme gelecektir.. Aynı anda bir çok işi gerçekleştirme çabalarınız ve grup arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeniz nedeniyle partneriniz size karşı sitem kar davranacak fakat bunların nedeninin siz olduğunu da unutmayın. İlişkinizi, güç savaşına dönüştürmekten vazgeçin. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. 17 Kasımda "Venüs"; fiziksel özelliğinizi vurgulayan 1. eve (kişisellik evi) geçerek size çekicilik kazandıracak. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacak, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Kendi bireyselliğinize yönelik tutum içinde olmanıza rağmen; karşınızdaki kişileri de kırmamak konusunda hassas davranacaksınız. Kendi tasarruflarınız doğrultusunda çevrenize de yardımcı olacaksınız. Aşk ve sosyal yaşantınızda bazı şeylerin farkına vararak ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Bu dönem ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Bu sizin için korkutucu bir şey gibi gelebilir fakat bu durum size çok daha dinginlik ve güzellik kazandıracak. Eğer, ilişkiniz sağlamsa zaten sizin bu konuda başarılı olacağınıza "hiçbir şüphe" yok. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Erken yaşta yapılacak evlilikler için de uygun bir dönem değil. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. Hatta bazılarınız ciddi ilişkilerin temellerini bu dönemde atacaklar.
Yay Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
15 Kasıma kadar Venüs, Güneş ve Satürn'le birlikte 12. Evinizden etkilemeye başlayacak. Bu ay cinsel içgüdüleriniz yoğun seyrediyor. Aşka ve cinselliğe her zaman çok önem veren bir kişi olarak, Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bu iki kavram kafanızda karmaşa rüzgarları estirecek. Birlikte iş yaptığınız partnerinizin finans durumları sizi çok etkileyecek. Aşk yaşamınız ve parasal konularınızın gelişimi paralellik arz ediyor. Bazılarınız, aradıkları ilişki fırsatını çalışma ortamında bulacaklar. İlişkilerinizi sağlamlaştırıyor.. Yaşam akışı konusunda ideallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olabilir. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. (İş değişimleri, ticari konulardaki yeni yollar, eğitim süreci ile ilgili olumlu değişimler v.s. gibi.)
Yay Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Satürn ve Merkür, Venüs kavuşumu sağlığınızla ilgili olumsuzluk yaratmasa bile, yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları ile uğraşacak, yüksek tansiyon ve kalp sorunları olan yaşlı dostlarınıza yardım edeceksiniz. Uzun süren kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönemde bir doktora görünerek kesin sonuç getirecek tedavinizi yaptırabilirsiniz. Güzel sofraların ve zengin menülerin karşısında iradeniz zayıflayabilir. İnatçı tavırlarınızın arkasında güzelliklere olan zaafınız yatıyor ve damak tadınızın gelişmiş olması da, kilo almanız neden oluyor. Asabi davranışlarınız yüzünden tansiyon sorunlarınız olabilir. Tepkili bir ruh hali içinde olmamaya çalışın. Karşılaştığınız olumsuz olayların sağlığınıza zarar verebileceğini unutmayın. Sportif faaliyetlere katılırken, yapacağınız uygun diyetler size iyi gelecektir.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!