Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Yay Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
DÜŞÜNCELERİNİZ OLUMSUZ GELİŞEBİLİR..
Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. Merkür düşünce karışıklığı verecektir. Bu nedenle, size söylenen her şeyin altından farklı anlamlar çıkarmamalısınız. Yardım almadan sorunlarınızla başa çıkmayı başarabileceğiniz ayın ilk haftasında evren bir şekilde size yardım edecektir…

İDEALELRİNİZ GERÇEKLEŞİYOR..

Jüpiter ve Venüs 9. Evinizde ilerlerken Merkür kariyer evinizden deste veriyor.. Bu dönem yollarla ilgili bağlantılarınızda olumlu etkiler verecek. Bu doğrultuda yeni kişilerle tanışacak ve yeni projelerin eşiğinde kendinizi bulacaksınız. Birçoğunuz sanat aktiviteleri ile maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Bu çerçevede seyahatleriniz gündeme gelebilir. Hedeflerinize kilitlenebilirsiniz. Sizin için güzel dönemlerden biri.. Uzun süredir gerçekleştirmeyi tasarladığınız, kendi inisiyatifleriniz ön planda olacak. Düşlediğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz. Özgürlüğünüzü istediğiniz alanda rahatça kullanırken doğru kararlar vereceksiniz. . Hayal kurma yeteneğinizi güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız sizi farklı davranışlara koşullandırmış olacak. Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel olacak. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz.
Yay Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
SÜRPRİZ YOLCULUKLAR..
AY BOYUNCA Günlük coşkulardan uzak kalmaya çalışın. Kısa ve zevkli yolculuklarda karşılaşacağınız kişilerle hoş sohbetler sizi olumlu etkileyecektir. Çevrenizde bir çok kişinin gözlerinin size çevrilmesi sizin yanlış ilişkilerde yönlenmenize neden olabilir. Seminerle ve fikir tartışmaların yapıldığı konferans salonları ilginç deneyimlere tanık olabilecek aşkları da beraberinde getirebilir. Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Yaşam akışı konusunda ideallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olabilir. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. (İş değişimleri, ticari konulardaki yeni yollar, eğitim süreci ile ilgili olumlu değişimler v.s. gibi.)

MERKÜR KARİYER EVİNİZDE

Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Bu dönem bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevrenizin içinde bulunduğu mevcut şartlara uyum göstermelisiniz. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Bu dönemde; kişisel a araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz.
Yay Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
DUYGUSAL SAĞLIĞINIZ ÖNEMLİ
Sağlık gezgenizi Venüs ve Jüpiter yüzünden Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çelişkiler yaşadığınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüşler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.
Derin düşündüğünüz konular bilinçaltınızı etkileyebilir. Meditasyon ve hafif jimnastik hareketleri yapmanızda yarar var. Uzun yürüyüşlerle sağlıklı yaşam felsefesini benimsemek sizi daha da zinde yapacaktır. Aile büyüklerinin sağlığı yine önem kazanıyor. Ev içi kazalara dikkat edilmeli ve yaşlılarımızı kollamalıyız. Onların istekleri bu ay bizi yorabilir ama sabırlı davranmak zorundayız.
Yanlışlarımızı doğrularımızdan daha büyük bir coşkuyla savunmamız ne gariptir!(halil cibran)