Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Ekim 2014
Yay Burcu Ekim Ayı Aşk Yorumu
Uranüs 5. Evinizde geri gidiyor. Aşk ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmamalısınız. Sosyal ilişkilerinizde bazı kopmaların söz konusu olduğu için kesin kararlar almak için, beklemelisiniz. Bazılarınızda iddialı bir tutum söz konusuyken, bazılarınız, iş hayatınızda yeniliğe ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak. 14 Eylülde Mars kişisel evinizde. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. 6 Eylül'den sonra Venüs kariyer evinizde. Toplumca sevileceğiniz bir dönem. Bu dönemde sosyal aktivitenizin yüksek olmasından dolayı, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Entelektüel düzeyde kişilerle kuracağınız dostluklar yaşam motivasyonunuzu arttıracak, birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikir üretebileceksiniz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışacaksınız. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. Değişik ülkelerin farklı kişileri merak konusu olacak.
Yay Burcu Ekim Ayı İş Yorumu
Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Eğer; şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamışsanız, artık kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Bu durum sanatçılar için de çok önemli olacaktır. Yıllarca çalışıp bir yerlere gelemeyenler, iyi niyetli hareketlerinin karşılığını göreceklerdir. Çevrenize faydalı olacağınız işleri tercih ederken, şimdiye kadar denemediğiniz fakat hep hayalini kurduğunuz işlerde başarılı olacaksınız. Yönetici gezegeniniz Jüpiter parasal konularda istediğiniz ilginç ve sürpriz konumları size sunacak. Kariyer gezegeniniz Merkür; kendinize olan güveninizi arttırırken Güneş'le birlikte kariyer evinizde ilerleyecek. 3 Eylül'den sonra yeni çevreler ilginizi çekmeye başlayacak. iş ilişkilerinizde işlek zekanızı kullanabilmenizi sağlıyor. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olurken, sözleriniz etkili ve biraz da sert olabilir. Özellikle süregelen iş birliklerinde güzel bir birleşim yaşayacaksınız.

KARİYERİNİZLE İLGİLİ GECİKEN KARARLAR ALACAKSINIZ
Bu ay, çok fazla çalışacak ve çevrenize örnek olacaksınız. Güçlü kadrolarla çalışarak, bir çok ortak çalışmanın altına imza atacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun süredir size destek olan ve yanınızda çalışan biri ile daha kişisel ortaklıklar kurabilirsiniz. Ay boyunca uzun transitlerinizin geri gittiğini göz ardı etmeyin ve yavaşlayan konuların hayatınızda bazı şeyler için verilen fırsatların tekrarı olduğunu unutmayın. Özellikle, ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Ay boyunca uzun transitlerinizin geri gittiğini göz ardı etmeyin ve yavaşlayan konuların hayatınızda bazı şeyler için verilen fırsatların tekrarı olduğunu unutmayın. Birlikte iş yaptığınız kişiler, işlerinizi yavaşlatmak için her türlü sorunları yaşatabilirler. Özellikle, ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalısınız. 14 Eylül'de Mars kişisel evinize geçiyor. Egolarınızın yüksek olduğu bir ayın içindesiniz. Çevrendeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok. Bir çok organizasyona katılırken, geçici duygular konusunda dikkatli olmalısınız. Herkesin kendi fikrini ifade ettiği toplantılarda, farklı fikirler yüzünden meydana gelecek tartışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Fakat, kararlı yapınız karşısında arkadaşlarınız üzerinde inisiyatif sağlayacaksınız. Bütün bunlara rağmen, yine de dikkatli olmalı ve sözlerinizi dikkatlice sarf etmelisiniz. 23 Eylül'e kadar Güneş; size güç ve sabır verecek. Birlikte çalıştığınız kişileri sınayacak ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına motive edeceksiniz. Güçlü beraberlikler kuracaksınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Bu özelliğiniz bazılarınız için olumsuz bir tablo gibi algılanabilir fakat siz kendi doğrularınıza o kadar inanan bir kişisiniz ki, bazı çevre unsurlardan tepki alabilirsiniz. Hiçbir şeye aldırmaz görünecek ve bildiklerinizden ödün vermeyeceksiniz.
Yay Burcu Ekim Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık konusunda güzel bir ay. Cildinize özen göstermeli, yağlı yemeklerden uzak kalmalı ve temiz havada yürüyüşler yaparak, vücudunuzun formunu korumalısınız. Hafif sporlar yaparak, bel kaslarınızı zorlamamalısınız. Şekerli gıdalar bel ölçülerinizi kalınlaştıracağından, özellikle meyve türü ve lifli gıdalarla beslenmeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Değişik işleri deneyebilirsiniz.14 Eylülden sonra Mars fiziksel evinizden sizi etkilemeye başlayacak. Ani kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Düşüncelerinizde karmaşalar yaşayabilirsiniz. Geriye dönüş gerektiren durumlarda aksilikler yaşayabilirsiniz. Uzun süren alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız.. Ayaklar ve dolaşım sisteminizi gözden geçirmelisiniz. Organizasyonlarda fazla yorulmazsanız, sağlığınız sorun yaratmayacaktır
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!