Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Yay Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
Ayın ilk haftası aşk gezegeniniz Merkür para evinizde.. Üstelik Güneş,Plüton Venüs de aynı evde iletişim halindeler. Partnerinizle birlikte para kazanma şansınızı çoğaltabilirsiniz. Aşk ve iş bir arada. Bu dönem değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız. Özellikle, karşı cinsten dostlarınızın sayısı bir hayli artacak. Sanatsal faaliyetlere daha fazla önem verecek ve bazılarınız tanışacakları ilginç kişilerden aşk teklifleri alacaklar. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken, daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Yine bu ay , günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Yakın çevreniz gittikçe artarken, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızı evinizde ağırlayacak ve onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbet etmek hoşunuza gidecek. Aşk gezegeniniz Merkür sizi şaşırtabilir. Dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz.. 21 Ocakta iletişim geri giden aşk gezegeniniz Merkür, uzun süredir beklediğiniz bir çok iş fırsatları verecektir. Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Karşılaştığınız ters durumlardan etkilenmemek için, aklınız doğru bir şekilde kullanmak, beklediğiniz başarıyı getirecektir.
Yay Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Bilinç altı gezegeniniz uzun yıllar bir çok değişime yol açtı. 2008den sonra finans evinizde ilerlemeye başladı. Plüton, birçok değişime yol açarken, çevre ilişkilerinizde köklü değişimlere neden oldu. Bir çoğunuz geriye baktığı zaman, artık yaşamınızın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bu değişimlerden hoşnut kalmadığınız günler oldu. Bazen sıkıldınız ve değişen şartlarınıza isyan ettiniz fakat yeni şartlara da çok çabuk uyum sağladınız. Sizin yapmanız gereken tek şey; süreçlerin gelişimi ve varılan sonuçları "neden-niçin" çerçevesinde ele alarak, hatalarınızdan ders çıkarmanız ve size sunulacak pozitif etkilerin keyfini çıkarmak olmalıdır. Yeni tanışacağınız kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Yine bu dönemde evinizle ilgili değişim yaşayacaksınız. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Aynı evdeki Plüton'un yardımıyla düşünceleriniz derin analiz labirentlerinde dolaşacak, olayları bu detaylar çerçevesinde kendinizle özdeşleştireceksiniz. Başarılı olmanız için her türlü doneye sahipsiniz. Fakat, iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız.. Satürn artık ortalam tam 2, 5 yıl kişisel evinizde olacak.. Sosyal ilişkileriniz canlılık kazanırken, cazibenizi arttıracak ve kaşı cins üzerinde oldukça etkili bir duruma geleceksiniz. Fakat, bu arada uzlaşmacı yanınız ikinci plana atılarak, ortaklık ve işbirliği içinde olduğunuz kişiler arasında tartışmalara neden olabilirsiniz. Kendi fikirleriniz doğrultusunda çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Yoğun aktiviteler içinde, lider tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Size statü sağlayacak parasal kazançlarınızı arttırıcı yönlendirmeler verirken, aynı zamanda zorlayıcı şartlar sunacaktır. Bu engeller hırsınızı körükleyecek, inatçı yönlerinizi ortaya çıkaracak. Sosyal yönleri güçlü ve kariyer sahibi kişilerden destek alacaksınız. Çocuklarınızın yurt dışı sorunları olabilir. Onların eğitimi ve öğretimi ile ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Geciken beklentileriniz sizi daha çok bileyecektir. Ay'ın ilk haftası Venüs, Plüton'la para evinizden size önemli ve güzel desteklerini verecek.. Günlük süreçlerde sevdiğiniz ve zevk aldığınız işlerle haşır-neşir olacaksınız. Kendinize güveniyor ve çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zaman iş potansiyelinizde ki yükseliş gözle görülür şekilde artıyor. Bu dönem yeni iş anlaşmalarına dikkat etmelisiniz. Fakat size gelecek teklifler karşısında hızlı hareket etmeyerek, vakit kazanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamları istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.
Yay Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme planları içinde hareket ederken, ne düşündüğünüzü hiç kimse anlamayacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Ani değişen şartlardan ve hızınızdan başınız dönebilir ve bu değişi sizde sorun yaratabilir. Çevre koşulların değişimlerinden etkilenen, hassas bir yapınız var. Duygusal sorunlarınızı büyütmemeli ve uyku düzeninize önem vermelisiniz. Ayaklarınızı dinlendirerek, meditasyon, yogo gibi çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Çiçeğe her gün bakarsanız büyüdüğünü göremezsiniz.( arap atasözü )