Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2015
Yay Burcu Mayıs Ayı Aşk Yorumu
Ayın ilk haftası Merkür ve Venüs birlikte hareket edecekler. İletişim ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Ortaklıklar konusunda aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek.
Mars aşk ve sosyla evinizde ilerlemeye devam ediyor. Karşıt evinizde Merkür ilerliyor..Sosyal yaşamınız içinde birlikte olduğunuz kişilerle aranızda aşk ve duygusallık gelişecek, romantik günler geçireceksiniz. İş yemekleri ve ortak aktiviteler sürpriz şekilde bir cinsel çekime dönüşebilir. Özellikle, yaşantısında mevcut ilişkileri olanlar; anlık kaçamaklar uğruna bu ilişkilerini tehlikeye atmamalılar. Sizi çelişki içinde bırakacak duygulardan uzak kalmalısınız.
7 Mayıstan sonra Venüs'ün konumu cinsel dürtülerinizi ve romantik duygularınız ortaya çıkaracak. Gizli ilişkilere eğilimli olabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, dikkat etmeli ve düzeyli ilişkinizi bozmamaya çalışmalısınız. Venüs'ten etkiler alarak; geçmişteki duygusallıkların yeniden ortaya çıkmasına neden olacaktır. Mevcut ilişkinizde bir sorun yoksa, bu takıntılara kulak asmadan, yolunuzda ilerleyeceksiniz. Bazıları, küçük görüşmeler ve buluşmalar yaşarken, bunun anlamsızlığını görerek vazgeçeceklerdir. Çekim gücünüz çok yüksek.. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bu ay seyahatlerin getirdiği avantajları iyi kullanmalısınız.
Yay Burcu Mayıs Ayı İş Yorumu
Geri hareketine rağmen Jüpiter yollar ve seyahat konusunda size destek veriyor. Aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Yıllardır beklediğiniz fırsatların gündeme gelmesiyle, çalışmalarınız yüksek bir aktivite kazanacaktır. 19 Mayıstan sonra Merkür ilişkiler evinizde geri gidiyor. Kendinizi ifade ederken, sözcüklerden çok yaptığınız işlerde başarılı olmak isteyeceksiniz. Merkür'ün geri hareketi yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.. Çevrenizdeki kişilere her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Sizi rahatsız eden kusurlarınız varsa; bu kusurlarınızdan kurtulmak ve sorunlarınıza kesin çözüm bulmak için çaba göstereceksiniz. Cesaretinizi geri giden Merkür size hata yaptıracaktır. Her şeye rağmen, yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek, bir çok sorunun üstesinde geleceksiniz.
Yay Burcu Mayıs Ayı Sağlık Yorumu
Satürn geri giderken eski sorunları ortaya çıkarabilir. Ayın ilk haftasında geri giden Merkür, Venüs kavuşumu sağlığınızla ilgili olumsuzluk yaratmasa bile, yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları ile uğraşacak, yüksek tansiyon ve kalp sorunları olan yaşlı dostlarınıza yardım edeceksiniz. Uzun süren kronik rahatsızlığınız varsa, bu dönemde bir doktora görünerek kesin sonuç getirecek tedavinizi yaptırabilirsiniz.
8 Mayıs'tan sonra Güzel sofraların ve zengin menülerin karşısında iradeniz zayıflayabilir. İnatçı tavırlarınızın arkasında güzelliklere olan zaafınız yatıyor ve damak tadınızın gelişmiş olması da, kilo almanız neden oluyor. Karşılaştığınız olumsuz olayların sağlığınıza zarar verebileceğini unutmayın.
Bazen arkasına dönüp bakması gerekir insanın; Nerden geldiğini unutmaması için.(şems)