Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2015
Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
AŞKTA HATALARA DİKKAT ETMELİSİNİZ
Satürn kişisel evinizde geri gidiyor. Jüpiter ve Venüs birlikte hareket ediyorlar. Merkür ay boyunca ilişkiler madde ve yolculuklar evinizde tur atacak. Bazılarınız ikinci kez şansını denemek isterken, duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Yaşam mücadelesi içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar arasında çatışmalar yaşayabilir, ilişkilerinizde zorlu karşıtlıklarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu tür problemlerin üstesinden gelmek için, inatçı tavırlarınızda ısrarcı olmayın, sabrınızı ön plana çıkartın. Huzursuzluğunuzu yenerek kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu aşklarda cinsel duygular etken olabilir, dikkat edin!

VENÜS KARİYER EVİNİZDE GERİ GİDİYOR
24 Temmuzdan sonra Venüs geri gidiyor.. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Bu ay, ruh sağlığınız için evinizi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmalarınızı ertelemelisiniz. Yakın çevrenizle güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Daha önce gözünüze batan bazı hareketlerini olgun bir şekilde karşılayacaksınız. Yani kısacası, ilişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Sosyal ilişkilerinizi canlandıracak çevrelerde olmak sizi mutlu edecektir. Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişileri ve özellikle uzun yıllardır arkadaşlık yaptığınız kişileri de yanınıza alırsanız, motivasyonunuz bir kat daha artacaktır.
Yay Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
TAKINTILAR KAPINIZDA
22 Hazirana kadar Güneş 8. Evde Mars'la birlikte hareket ediyor. Herkes kendi içsel egosu yüzünden abartılı bir "ben" egosuyla ortaklıklarda sorun yaratabilir.

Aşk ve sosyal yaşantınızda bazı şeylerin farkına vararak ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Bu dönem ilişkilerinizde her zamankinden daha fazla cesur olurken, risklere karşı da tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Bu sizin için korkutucu bir şey gibi gelebilir fakat bu durum size çok daha dinginlik ve güzellik kazandıracak.
Eğer, ilişkiniz sağlamsa zaten sizin bu konuda başarılı olacağınıza "hiçbir şüphe" yok. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kuracaksınız. Sportif faaliyetlere katılırken, yapacağınız uygun diyetler size iyi gelecektir.

BORÇ VERDİĞİNİZ KİŞLERDEN SORUN YAŞAYABİLİRSİNİZ.
Bu ay gereksiz harcamalarınızı dengelemelisiniz.. Sadece kazanmayı düşünmüyor, gerçek anlamda zenginliği getirecek konularla kafanızı meşgul ediyorsun.. Para eviniz fazla aktif olmamasına rağmen, finans evinizde Finans evinizdeki Plüton , farklı çevreleri gündeme getirecek.. Bu konularda bilinçli hareket ederek, çevreniz tarafından takdir göreceksiniz. Hedeflerini kararlı bir şekilde belirlersen; istediğin kazançlar için, daha baştan avantajlı duruma geçersin. Daha önce dostlarınıza yaptığınız parasal yardımları da takip etmenizde yarar var..
Yay Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
SAĞLIĞINIZI KONTROLDEN GEÇİRİN
Bu ay, sağlığınızı düşünerek rejimlere başlayabilirsiniz. Kendi sağlığınız açısından zararlı olan konuların farkındasınız. Dişleriniz ve kemikleriniz konusunda yapılması gereken bakım ve egzersizleri ihmal etmeyin. Daha fazla dinlenmeye özen gösterin. Sinirsel gerilimlerin olacağını unutmamalısınız. Sindirim sisteminizle ilgili problemlerin ortaya çıkmasını istemiyorsanız, sizi rahatlatacak yogo ve meditasyon gibi çalışmalara yönelmelisiniz. Kadınların rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler. İskelet sistemini zorlayacak hareketlerden kaçınmalısınız. Alerji yapacak yiyeceklerden uzak kalmalı ve yağlı besinlerden kaçınmalısınız

Biri sana kötülük ederse unut, ama sen birine kötülük edersen hiç unutma.(Halil Cibran)