Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2014
Yay Burcu Temmuz Ayı Aşk Yorumu
Jüpiter 8. evinizden destek vermeye devam ediyor. Parasal hareketlerin hızlı gelişeceği görünüyor. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişilerle aranızdaki ilişkiyi yoğunlaştıracaksınız. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.
24 Haziran'dan sonra geri giden Merkür ve Venüs birlikte 7. evinizde hareket edecekler. Sosyal hayatınız oldukça enerjik ve tempolu geçecektir. Uyumlu ilişkiler sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda iş size eğlenceli arkadaşlarla birlikte gelecek... Bu ay varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Bu dönem özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalı tedbiri elden bırakmamalısınız. Enerjinizin yoğun olması, duygusal sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Kendinizi huzurlu hissetmeniz konusunda gerekli şartları kendiniz sağlamalısınız. Merkür geri hareket edeceği için partnerinizle ilgili sorunlarınızı gözünüzde fazla büyütmemelisiniz. Duygusal coşkularınız size hata yaptırabilir..
Yay Burcu Temmuz Ayı İş Yorumu
Güneş 7. evinizde ilerlerken sizi üstün kılmaya devam ediyor. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Aktif bir imaj sergilemeniz nedeniyle, çevrenizdekiler sizin gücünüzden yararlanmak isteyebilirler. Eşit iş paylaşımları içinde görünseniz de, onlar üstü örtülü bir şekilde sizin himayenizdeler. Bu nedenle onlara karşı yapıcı tavırlar içinde olmalısınız. Bu ay dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz ön planda olacak... Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz.
Merkür'ün 7 Haziran'da başlayacağı 8. VE 7. evinizdeki geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Fakat, Merkür'ün her zaman olumsuzluk getirmediğini bilmelisiniz. Eğer, Merkür'ün geri hareketine başlamasından daha önce bazı girişimlerde bulunmuşsanız; bu dönemde isteklerinize cevap gelecek, yollarla ilgili düğüm olmuş işlerinizin birden çözüldüğünü göreceksiniz. İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır.' Herşeyi ben biliyorum' düşüncesinden kurtulup durum değerlendirmesi yaparken, akıllı davranmak zorundasınız. Satürn 12.evinizde geri giderken; Bilinçaltı duygularınız derinleşecek, araştırmacı yönünüz güçlenecek ve gizemli olmayı tercih edeceksiniz. İş konusunda olumsuz kararlar almak istemiyorsanız, o günü sakin ortamlarda geçirmelisiniz. Üstlerinizle kapışmamalı ve isteklerinizi regüle etmelisiniz.
9 Haziran'da Neptün geri hareketine başlarken; 23 Haziran'a kadar Venüs çalışma evinizde.. Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda hazırlıksız bir şekilde gelen tekliflere karşı kafanız karışacaktır. Hayır demeden önce iyi düşünün çünkü siz çevrenizle bütünleşmeyi seviyor ve yaşantınızda değişik insanlarla bir arada olmaktan hoşlanıyorsunuz. Merkür geri hareket için, isteklerinde enerji düşüklüğü yaşayacaksınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Bu dönemde; araştırmalarınızda yoğunlaşacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz.
Yay Burcu Temmuz Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay sağlık konusunda hassas davranmalısınız. Özellikle iş temponuzun ağır olması ve çok çalışmanız sizi stresli hale getirebilir. Merkür ve Satürn'ün geri hareketini yüzünden sezgisel yetenekleriniz çok çalışarak sizi yorgun düşebilir... Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun. Böbrekleriniz için bol suyu ihmal etmeyin. Uykunuza da gereken önemi verin. soğuk havalara karşı tedbiri elden bırakmayın ve cildinize özen gösterin..
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!