Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Kasım 2014
Boğa Burcu Kasım Ayı Aşk Yorumu
Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Yüksek olan isteklerinizi ve cinsel enerjinizi çevrenize yansıtıyor ve bu konuda yoğunlaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan sevgileri ve ilgileri hoşunuza gidecektir.. Yine sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz… Gezegenler topluluğu horoskop dairesinin batı ufkunda hareket etmeye devam ediyorlar. Çalışma yaşamınızda kollektif işbirlikleri gündemde olacak. Çevre şartlarını, kendi koşullarınızla uyum içinde birleştireceksiniz. Aşk hayatınızla ev hayatınızı birleştirirken,sevdiklerinizle fazla uzağa gitmek istemeyeceksiniz. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Maddi konuların sizin için her zaman çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Venüs, ortaklıklar ve evlilik evinizde ilerliyor. Bu ay sosyal yönünüz çok kuvvetli. Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem içindesiniz. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.
Boğa Burcu Kasım Ayı İş Yorumu
İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olurken, her türlü gücün arkasında maddi değerler arayabilirsiniz. Marjinal kişiliklerden hoşlanacak ve farklı kişilerin fikirlerinden yaralanacaksınız. Onlarla ortak işler yapabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 17 Kasım'dan 25 Kasım'da Bu ay, kendinizden daha yaşlı kişilerin ilgisi üzerinizde olacak. Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacaklar.
Boğa Burcu Kasım Ayı Sağlık Yorumu
Oldukça hareketli bir ay geçirmeniz sizi yoracaktır. Yoğun yaşam süreciniz nedeniyle kafanızda sürekli artan düşünce topları sizi yorgun düşürüyor. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Bu ay genital organlarınızı ve yumurtalıklarınızı korumalısınız. Cildinize gereken önemi göstermeli ve böbrekleriniz için bol su içmelisiniz. Rejim listenizi değiştirmek size iyi gelmeyebilir. Bu dönemde düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. Yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır. Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!