Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
Şubat 2016

Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

İmajınızı güçlendirmek, kariyerinizde yenilikler veya yeni başlangıçlar (8 Şubat +/- on gün) yapmak ya da bulunduğunuz pozisyonda fark yaratmak isteyeceğiniz bir aya giriyorsunuz. Yeteneklerinizi göstermek niyetindesiniz. Bu durum aynı zamanda, iş birliği içinde olduğunuz veya birlikte çalıştığınız kişileri de heyecanlandırabilir, ama bu, her zaman sizinle aynı görüşte olacakları anlamına gelmiyor. Dolayısıyla, bu kişilerin sizinle iş birliği yapmasını sağlamak için daha politik olmanız gerekebilir.

Özellikle 7 Şubat civarında, gergin ortamlarda dikkatli konuşmanızda fayda var. Şubat ayı, sosyal açıdan hareketli ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bir ay olabilir. Ayın ilk haftasında, özel yaşamınızda olumlu ve samimi ilişkiler içinde olabilirsiniz.

11 ve 14 Şubat civarı günlerde, sosyal anlamda farklı ortamlar, teklifler, davetler ya da aktiviteler ön plana çıkabilir. Ayın ortalarından itibaren çekiciliğiniz, yorumlarınız ve hoş sohbetinizle ortamların aranan insanı olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili görüşmeler de, ayın ikinci yarısında deverede olabilir.

22 Şubat civarında, aşk hayatınızda, sevgi temalı ilişkilerinizde veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde hassasiyetler oluşabilir ya da tam tersi aşık olabilirsiniz. Ayın son haftasında etrafınızda sizi seven çok sayıda kişi olduğunu fark edebileceğiniz günlerde olacaksınız.
Reklamı Kapat