Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2014
Boğa Burcu Nisan Ayı Aşk Yorumu
9 Nisanda Venüs 11.evinizde ilerliyor ve Neptünle olumlu bir etkileşim sağlıyor. Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz. Venüs; sosyal başarıları ve statünüzü desteklerken ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. İş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizle ilgilenebilir. Satürn evlilik evinizde hala geri gittiğini unutmayın. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek, bitirmek isteyebilirsiniz.. Siz ilişkilerinizde güven aradığınız için, yakınlaşacağınız kişilerin üstün nitelikli ve fikirlerinize uygun bireyler olmalarına dikkat ediyorsunuz. Özellikle, Mars; ilişkilerinize enerjik katkıda bulunuyor. Katıldığınız davetlerde karşı cinsin üstün yeteneklerinden etkileneceksiniz. Size cazip gelen ve tarzınıza uygun kişilerle ani başlayan aşklar yaşayabilirsiniz.
15 nisanda çalışma ve sağlık evinizde Ay tutulması yaşıyorsunuz. Hayal kırıklığı ile gelen bir değişim hayatınızla ilgili önemli kararlar almanıza neden olacak. Geriye giden Mars etkisi nedeniyle şartlarınızı zorlaştırıcı anlamsız direnişler yerine, yenilikleri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Üstelik Satürn'de geri hareketini yaparken, yenilikler konusunda dikkatli olmalısınız..
24 Nisan'dan sonra Merkür kişisel evinizde. Birçok organizasyonun altına imza atacak, karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır. Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor.. Yaşam değerleriniz yükseliyor. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem. Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçekleşecek ve yeni iş pozisyonlarıyla gündeme geleceksiniz. . Bir çoğunuz geriye baktığı zaman, artık yaşamınızın eskisi gibi olmadığını fark ettiniz. Bu değişimlerden hoşnut kalmadığınız günler oldu. Bazen sıkıldınız ve değişen şartlarınıza isyan ettiniz fakat yeni şartlara da çok çabuk uyum sağladınız.
Boğa Burcu Nisan Ayı İş Yorumu
Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Ay boyunca Satürn'ün geri hareketi nedeniyle, mesleki konularda yavaşlamalar söz konusu. Yönetici pozisyonunda bir işiniz varsa, patronunuzla aranızda sürtüşmelere neden olabilirsiniz. Satürn'ün bu geri hareketinden önce girişimde bulunduğunuz bir iş veya patronunuzun masasında bekleyen sizinle ilgili bir konu hiç beklemediğiniz anda olumlu sonuçlanabilir. Geciken terfilerinizde bu dönem açılacaktır.
İmzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Bazı Boğalar, kendilerinden yaşlı kişilerle duygusal ilişkilere girecekler ve ilişkilerindeki kısıtlanmalar ve zorluklar onları gergin yapacaktır. Güçlü ve hırslı bir dönemde olmanıza rağmen, Mars'ın ters hareketi sosyal ilişkilerinizde zorluklara neden olacak, yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkacaktır. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz.
Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için her türlü imkanı kullanacaksınız. Tepe evinizdeki Plüton; sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayacak ve zor şartlarda kazanma koşullarını sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. Güçlü ve özgürce kararlar alırken, duygusal anlamda zarar görmek istemeyeceğiniz için; yapacağınız işleri son anda ortaya çıkarmayı yeğleyeceksiniz. Bu sizin için son derece olumlu bir açılım sağlayacak. İç yapınızın ne kadar güçlü olduğunu çevrenize ispat edeceksiniz..
Boğa Burcu Nisan Ayı Sağlık Yorumu
Bu ay; sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Ay tutulması ve geri giden Mars Gezegeni nedeniyle öfkeli ve agresif etkiler alabilir, çevrenizdeki olaylara çok kolay tepki gösterebilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişilerin farklı düşünce yapıları sizi yorabilir. Venüs; böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınıza özen gösterin. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakmalısınız. Spor yapmak aslında size en iyi motive edecek bir aksiyondur. Geceleri erken yatarak metabolizmanızı dinlendirmelisiniz.
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!