Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2015
Boğa Burcu Ocak Ayı Aşk Yorumu
28 Ocaktan sonra Venüs 11. Evinizde Mars ve Neptün'le birlikte hareket edecek. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı beraberlikler kuracaksınız. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Hem kendi katı kurallarınızı, hem de çevrenizden gelebilecek yanlış yönlendirici esintileri aşmanız gerekiyor. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.
Boğa Burcu Ocak Ayı İş Yorumu
Ay'ın ilk haftası güçlü bir gezegen yoğunluğu sizi destekliyor. Gezegenlerin çoğunun ufuk çizgisinin üzerinde yer alması nedeniyle, meslek ve kariyerinizde olumlu pozisyonların içinde olacaksınız. Ancak, iş yaşamınızı aile ve evinizle birlikte dengeleyerek götüreceksiniz… Güneş dokuzuncu evinizde Plüton'la kavuşum yaparken Venüs ,Merkür'de kavuşum halinde ayın ilk üç günü birlikte hareket edecekler.. Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız. Mesleki anlamda oldukça iddialısınız. Ortaklıklar ve iş birliği önem kazanacak. Sosyal ilişkileriniz canlılık kazanırken, cazibenizi arttıracak ve kaşı cins üzerinde oldukça etkili bir duruma geleceksiniz. Fakat, bu arada uzlaşmacı yanınız ikinci plana atılarak, ortaklık ve işbirliği içinde olduğunuz kişiler arasında tartışmalara neden olabilirsiniz. Kendi fikirleriniz doğrultusunda çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Yoğun aktiviteler içinde, lider tavırlarınızla göz dolduracaksınız. 21 Ocakta Merkür kariyer evinizde Retro yapıyor. Tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Özellikle iletişim konusunda yapmanız gereken bir çok zincirleme iş olacak. Mars ve Neptün on birinci evinizden size hayallerinizi yeni çevrelerde gerçekleştirmek için bir çok fırsat verecektir.. Yeni ay bu konuda destek verecek. Tüm enerjinizi çevresel olaylara ayıracağınız için, özel yaşamınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Ay boyunca; JÜPİTER aile ve yuva evinizde Retro yapıyor. Evinizde ufak tefek değişimlerle, evinizi güzelleştirecek objelerden ve dekorlardan yaralanabilirsiniz. Eski sandığınızı karıştırarak, geçmiş eşyalarınızdan yararlanabilirsiniz.. Yakın dostlarınız ve aile büyüklerinizle, özellikle babanızla birlikte ortak görüşlere sahip olmanıza rağmen, aranızda güç birliğini kurmak adına bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak enerjilerin varlığını yok saymamalı ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek yerine birlikte hareket etmeyi yeğlemelisiniz. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir.. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunmalısınız. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz.
Boğa Burcu Ocak Ayı Sağlık Yorumu
Sağlık gezegeniniz Venüs ayın büyük bölümünde; kariyer evinizde ilerleyecek. Çok çalışmaktan yorgun düşebilirsiniz…Mars'la birlikte Venüs birlikte hareket edeceği için; dikkat etmelisiniz. Ufak tefek kazalar, çabuk parlamalar yakanızı bırakmayacak. Kazalara dikkat edin. Aceleci olmayın. Mistik olaylar, parapsikoloji, meditasyon, yogo ve ruhsal konular ilgi alanınıza girecek.. Dişleriniz, dizleriniz ve uyluk kemikleriniz, ayak bilekleriniz özen isteyen bölgeleriniz. Çalışma arkadaşlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilir ve onların sorunlarını dinlemek zorunda kalabilirsiniz. DÜNYA DA DEĞİEŞN OLAYLAR İLE DÜŞÜNCELERDİR….İNSANLAR OLDUKLARI GİBİ KALIRLAR….. (GOLSWORTHY)