Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2015
Boğa Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu
SATÜRN İLİŞKİLERİNİZİ DENETLİYOR…JÜPİTER AŞK EVİNİZE GEÇİYOR

2 AĞUSTOS'TA SATÜRN retrodan kurtuluyor ve karşıt evinizde ilerlemeye başlıyor. 8 ağustos'ta Merkür, 13 ağustosta Jüpiter Aşk ve sosyal evinize geçiyor… Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır. Satürn Jüpiter'le birlikte olumlu bir şekilde birlikte hareket edeceği için; sizin için radikal kararları da gündeme getirecek.. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız. Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda iletişim yoğunluğu olduğu gibi bazı sorunlar da çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. Merkür sayesinde aktif ve hızlı düşünecek ve çevrenizdeki kişilerin düşüncelerini kolay anlayabilecek ve çözeceksiniz. 14 ağustosta MARS ve Yeni ay bir çok şeyi başlatmak için hazır.. Ani gelişen hormonal aşklar da yaşayabilirsiniz. Sadece partnerinizle sır olabilecek bir aşkın tohumları atılabilir.

AŞK KAPINIZI ÇALABİLİR

24 Ağustos'ta Güneş AŞK VE SOSYAL EVİNİZE GEÇEREK Jüpiter'le birlikte hareket edecekler. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.
Karşıt evinizdeki Satürn sürekli sizi denetlemeye devam ediyor. Satürn, aktivitelerinize kararlı ve sakin adımlarla yaklaşmanızı sağlarken, kalabalık ortamlarda bile kendinizi yalnız hissedebileceksiniz.
Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek. Yine bu dönemde eleştirilere hedef olabilirsiniz. Kendinizi bazı tartışmaların ortasında bulabilir ve taraf tutmak zorunda kalabilirsiniz. Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu tür ortamlarda, düşüncelerinizi gizlemekte yarar var.

YAŞANTINIZI GÖZDEN GEÇİRİN

Oldukça karışık bir ay. Gökyüzündeki açılar hayatınızı şekillendirirken sizi oldukça düşündürücü kılacaktır.
Batıda ve Kuzeyde bulunan gezegen topluluğunun etkin olduğu güçlü bir süreç içine giriyorsunuz. Bu ay genel olarak; duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak.
Boğa Burcu Ağustos Ayı İş Yorumu
GÜCÜNÜZÜ SINIYORSUNUZ

Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz.
Kariyerli kişiler dikkatinizi çekebilir. Bazı arkadaş gruplarında dikkat çekici konuşmalarınız sizin için gelecekle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmenizde katkısı olabilir. Her türlü kişiyi önemsemelisiniz.

EVİNİZDEKİ EKSİKLERİ TAMAMLAYIN

Bu ay "Güneş" aile ve yuva evinde ilerleyecek.
Ay boyunca Venüs aşle ve yuva evinizde geri hareketini yapıyor.. Bilgi sahibi olmadığınız alanlarda gereksiz teknik müdahalelerde bulunmamalısınız.
Onarıma ihtiyaç gösteren bir eviniz varsa, biraz masrafla bu gereksinimi karşılayabilirsiniz. Emlak işleri ile uğraşıyorsanız, alım-satım işlerinde satamadığınız mallarınıza alıcı bulabilirsiniz.
Kişiler arasında kuşak farklılığından kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Yaşadıkları aile çevresinden ayrılmak isteyen aile bireyleri, bu düşüncelerini gerçekleştirecek adımlar atabilirler.
Kariyerinizle ilgili şartları gözden geçirip, yeni durum değerlendirmeleriniz gündeme gelebilir. Mars; sosyal ilişkileriniz hız kazanacak. Eğlenceye daha fazla önem verirken birçok aktivitenin içinde olacaksınız.
Boğa Burcu Ağustos Ayı Sağlık Yorumu
HER İŞİN BAŞININ SAĞLIK OLDUĞUNU HATIRLAYALIM

Bu ay; sağlık konusunda şanslı olmanıza rağmen, Sağlık Gezegeniniz Venüs ay boyunca geri hareketinde olacağı için; böbreklerinizi, cinsel organlarınızı korumanızı öneriyor. Bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin. Cildinize ve saçlarınıza özen gösterin. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş perspektiften bakmalısınız. Spor yapmak aslında size en iyi motive edecek bir aksiyondur. Geceleri erken yatarak metabolizmanızı dinlendirmelisiniz.
SAKİN OLMAYI ÖĞRENİN…HER ZAMAN MUTLU OLURSUNUZ..(PARAMHANSA YOGANANDA)