Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2015
Boğa Burcu Mart Ayı Aşk Yorumu
17 Martta kadar yönetici ve iş gezegeniniz Venüs'ün Mars'la bir arada bulunması, yaratıcılığınızı arttırırken yeni tanıştığınız kişilerden etkilenmenize neden olacak.
Karşınıza çıkan kişileri gözünüzde büyütebilir, onlara farklı anlamlar yükleyebilirsiniz.
Felsefi yeteneğiniz daha da yoğunlaşacak ve fikirlerinizi çevrenize anlatma konusunda başarılı olacaksınız. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinize azami dikkat göstermeniz gerekiyor. Kendinizi ön plana çıkarmak için, arkadaş ve dost çevrenizde sıra dışı tavırlar içine girebilirsiniz. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi gösterme çabalarınız; sizi, çevrenize karşı komik durumlara düşürebilir.
Aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönem Venüs –Mars birleşimi, fikirlerinizde karışıklıklara neden olabilir. Çevrenizde bulunan kişilerin düşünceleri, o an içinde bulunduğunuz yoğun duygular nedeniyle sizin için önemli olabilir. Sizin için uygun olup-olmadığını değerlendirmeden, yanlış rotada yanlış bir öz-güven artışı içinde hatalar yapabilirsiniz. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.
18 MARTTA VENÜS kişilik evinizde. Dış görünüşünüz ve özel çabalarınız önem kazanacak. Fakat, olaylar karşısındaki duygusal tepkilerinizin derecesini iyi ayarlayarak, günlük yaşantınızdaki dengeleri bozmayacaksınız. Çevrenize kendinizi beğendirme problemi yaşamayacak, şık saçmaya devam edeceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içinde olacaksınız. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri yapmaya başlayacaksınız. Dış görünümünüzle ilgili cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalıyız.
Ortaklıklar, aşk ve iş ilişkilerinizdeki isteklerinizi kabul ettirme konusunda oldukça kararlı bir tutum izleyeceksiniz. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.
Duygusal takıntılarınız kafanızı meşgul edebilir. Kişisel başarılarınız çevreniz tarafından rağbet görecek. Aşk yaşamınızda yoğun bir etkileşim içine gireceksiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Geçmişte tanıdığınız bir kişi yepyeni şartlarla yeniden karşınıza çıkabilir.
Boğa Burcu Mart Ayı İş Yorumu
Güneş ve Neptün'le on birinci evinizde yaptığı olumlu açı, düşüncelerinizi akıcı bir şekilde ifade etmenizi sağlarken, ikna yeteneğinizin etkin olmasını gündeme getirecek ve istekleriniz doğrultusunda uygulamalar yapacaksınız. Fikirlerinizi empoze ederken, kariyerinizle ilgili konularda kararlı ve sabit davranarak düşüncelerinizde geri dönüşler yaşamayacaksınız.
Ayrıca Neptün'ün size sunacağı derin iç görü sezgilerinize güvenmenizi sağlayacaktır. Sanatla ilgilenenler, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını iyi değerlendirecekler.
13 Martta kadar Merkür kariyer evinizde. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda dikkati hemen üzerinize çekiyorsunuz. için önemli i şeyin gerçekleşeceğine tanık olacaksınız. Bir dostunuzdan alacağınız tavsiye ve yardım teklifini iyi bir şekilde değerlendirmenin tam zamanı..
Boğa Burcu Mart Ayı Sağlık Yorumu
Venüs 18 Marttan sonra kişisel evinizde yani sizde ilerliyor.. İştahınız oldukça artacağı için, sebze ağırlıklı beslenmenizde yarar var. Güzel sofralar ilginizi çekecek. Venüs kilo almanızı hızlandırabilir. Arkadaş toplantıları sizin için tehlikeli olabilir. Gideceğiniz yerlere karnınız tok olarak gitmenizde yarar var. Ayrıca mesane ve boşaltım organlarınız korumalı ve hijyene dikkat etmelisiniz. Düzenli egzersizlerle vücudunuzu zinde tutun. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. 17 Marttan sonra estetik operasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.
KADERİNİZİ DEĞİŞTİREMİYORSANIZ….TAVRINIZI DEĞİŞTİRİN (AMY TAN )