Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
İlişkinizde mutluluğu yaratmak ve bu mutluluğu hakketmek anlamında, birbirinizi karşılıklı olarak tamamladığınız gözleniyor. Şanslı bir dönemdesiniz. Çok sık aşk sözcükleri duyacaksınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
İkili anlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz. Stresi üzerinizden atmanız için olumlu düşünmeye yönelin.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
Bu konularda görüşlerinize duyulan güven, sizin de içinde olmanız istenen değişik düşünce ve niyetleri getirebilir. Yatırım konularında fikir alışverişleri içine gireceksiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
Etrafınızda, insanların sevinç ya da üzüntü olarak yaşadıkları bazı olayların, size bir etkisi olmadığı halde, fazlaca ilgilisi görünüyorsunuz. Henüz bilgi sahibi olmadığınız gelişmeler, sonradan üzülmenize neden olabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir. Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Koçlar cumartesi günümüzün en etkili görünümü, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumudur. Bu enerji tutkularımızı bir hayli yükseltiyor. Sahip olmayı istediğimiz ne varsa onu elde etmek için her türlü yolu deneyebiliriz. Sözgelimi, bir miras veya hisseli bir paranın-malın-mülkün bölüşümünde kendi payımıza düşeni bir an önce almak isteriz. Bir davamız varsa ve uzun zamandır uğraşıyorsak, kazanmak için her yolu deneyebiliriz. İlişkilerde öncelikle kendi çıkarımızı kollarız. Eğer kafamıza takmışsak ne yapar eder yolumuzdan geri dönmeyiz. Diyelim ki, sevgilimiz veya eşimiz bizden ayrılmak istiyor ancak biz bunu istemiyoruz. Onu geri döndürmek için, uğraşırız. Yeni bir ilişkiye adım atmışsak, sevgilimizi cinsel açıdan etkilemeyi de düşünürüz. Bu kavuşum, finansal veya özel ortaklıkların niteliğine göre anlam kazanır. Ancak bir noktayı işaret edeyim ki, öyle pek masum davranmaktan yana olmadığımız, başkalarının üzerinde bir hayli etkili olmaya çalışacağımızın işaretçisidir. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta cinselliğin önemini vurguluyor. Hatta ilk kez deneyimlemekten zevk alacağınız heyecanlara açıksınız. Arzularınıza sınır koymaktan yana değilsiniz. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Derinden derine sizi rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışı içinde değerlendiriniz. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız. Finansal ve ilişki anlamındaki meseleler üzerinde akıllıca hareket ediniz. Yeni bir karar vermek yerine, durumunuzu gözden geçiriniz. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz seyirle ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Bir yandan akıllıca duruma bakmak diğer taraftan partnerinizin de fikirlerini almak yararlı olur. Ortaklaşa düşünme zamanı da diyebiliriz. Kararlar alınabilir ve sorunlar varsa bunlar birlikte çözüme kavuşturulur. Eğer partnerimizle yeni tanışmışsak, en önemli konu birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmenizdir. Hakça adilce barış içinde konuşmakta yarar var. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışmamız doğru olacaktır. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Ailenize karşı derin duygular içindesiniz. Onların her türlü sorununun yüklenmenize karşın, bazen karşılığını alamıyorsunuz. Bugün, olağan üstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Yakın takip olayları canınızın sıkılmasına neden olurken, rahat şartlarda çalışmak istiyorsunuz. Bugün hayallerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Aslında hayatınızı daha pratik hale getirebilecek dış destekleriniz olmasına rağmen, kapalı, almayı ve istemeyi bilemeyen bir enerjidesiniz bugünlerde. Oysa bolluk ve bereketi artırmak için vermek kadar almayı da bilmelisiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz konular gerçek olabilir. İlerlemenizi durdurmamalı ve bu uğurda bütün kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
MADDİ konulara önümüzdeki günlerde daha çok ağırlık vermeniz gerekiyor. Alacaklarınız biraz gecikebilir, canınız sıkılabilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!