Koç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Şubat 2015
Düşüncelerinizi ve duygularınızı dengeleyeceğiniz bir gündesiniz. Duygusal konularda oldukça istikrarlı davranmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyumu sağlamak sizin için önemli olacaktır. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve bu ihtiyacınızı abartabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Ancak bugün duygusal konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

1 Şubat 2015
Disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi belli bir düzene koymayı başaracaksınız ve sistemli olarak çalışmayı başaracaksınız. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bazı konuları bugün sonuçlandırabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. İş yaşamınızda temkinli olmanız bazı sorunlardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Koç Burcu Günlük Para Falı

1 Şubat 2015
Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve finansal anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve bunların sonuçları olumlu olacaktır.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Şubat 2015
Bugün çok boyutlu düşünebileceksiniz ancak detaylara takılmanız bazı fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilecektir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Sizin için içsel gelişmelerin önem kazanacağı bir gün olacaktır. Beklentilerinizi ve duygularınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Çevrenizdeki gelişmeleri dikkatle takip edeceksiniz ve ayrıntıları iyi değerlendireceksiniz. İletişimlerinizde daha çok tutarlı ve sabit davranmayı tercih edeceksiniz. İsteklerinizin bilincesiniz ve bunlara nasıl ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak bugün her zamankinden daha yavaş hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Çevrenizde gelişen olaylar üzerinde hakimiyet sağlamayı başaracaksınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Sevgili Koçlar Pazar gününe, Ay-Yengeç burcu seyriyle uyanıyoruz. İç dünyamızın derinliklerinde güvence arzumuz gayet yüksek. Bize kendimizi iyi hissettiren insanlarla bir arada olmak isteyeceğiz. Huzur arayacağız. Ailemizi, sevdiklerimizi, değerlerimizi korumaktan yana olacağız. Bastığımız yerin güvenliği, nefes aldığımız ortamın eminliği bizim için gayet önemli olacak. Saat 10:52 Ay-Uranüs görünümü, yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız. Saat 12:41 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz.  Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz. Saat 15:57-2 Şubat saat 19:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Tedirginliklerimizi,  korku ve endişelerimizi biraz olsun geride bırakmaya çalışalım. Güven duygumuzu asla kaybetmeden bu zamana bakmakta yarar var. Boşluk etkisi duyarlılığı yükselten Yengeç burcunda oluştuğu için, evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde daha hassas davranabiliriz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alınganız. Duygusal konularda içimize dönerek, geçmişte bu yana yaşananları gözden geçirebiliriz. Bize candan sarılacak  bir dost, yaren ararız. Bazen de kendi kendimize yetebilmenin yollarını araştırırız. Saat 19:36 Venüs-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşumu gayet olumlu buluyorum. Çünkü Balık burcunda yücelen Venüs ile yönettiği burçta olan Neptünün  el ele vermesi, susamış topraklara yağmurun bereketli bir şekilde yağması gibi, sıkıntılı gönlünüzü rahatlatıcı, inancınızı güçlendirici ve kendinizi sevilmeye değer bulmanızı sağlayıcıdır. Mutlu ve keyifli gülüşlerle geçecek bir Pazar günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2015
Çevrenizle ilgili çalışmalarda kendinize yeni bir tarz oluşturmak isteyebilirsiniz. Bugün, maddesel kaynaklar arayışı içinde olacaksınız. Yaşam kalitenizi yükseltmek için araştırmalarınızı organize etmek istiyor ve görüşlerinizi çevrenizle paylaşmak adına başlattığınız çalışmalardan olumlu sonuçlar alıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Bugün aile içinde bazı stresli diyaloglar söz konusu olabilir. Aile büyüklerinin tepki göstermesine sebep olacak aşırılıklar keyifleri kaçırabilir. Ölçülü olmak ve bunun dışındaki hallere de anlayış göstermek için gayret edin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Önümüzdeki 10 gün içinde, aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren işleriniz veya çocuklarınızla ilgili konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. 5 Şubat ve devamındaki birkaç gün, yapılması gereken işler yüzünü göstererek gerçek hayata dönmenizi sağlayabilir. Sosyal açıdan da hareketli günlerde olacaksınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Kartınız Silah... Günlük hayatınızda bugüne dek sürdürdüğünüz özel yaşantınıza son noktayı koymak istiyor gibisiniz. Kendinizi güçlü ve kimsenin baş edemediği gibi hissedin.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Şubat 2015
Çevrenizdeki kişilere ve birlikte iş yaptığınız insanlara uymak durumunda kalabileceğiniz, bu yüzden de önceden hazırlamış olduğunuz programın dışına çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Programınızı değiştirmenizin diğer nedenleri de çalışma ortamı, ailevi konular veya sağlıkla ilgili çeşitli gelişmeler olabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ocak 2015
13.00’dan sonra yetenekleriniz ve çalışmalarınızla göz önünde olacağınız bugün iş hayatınız ve finansal konulardaki işleriniz için son derece olumlu iken, ilişkilerinizde sizi manevi anlamda tatmin edecek hediyeler alabilir, yoğun ilgi görebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu