Koç Burcu Günlük Aşk Falı

24 Kasım 2015
Onu kaybetmek, hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz. İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya, doya yaşamak istiyorsunuz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

24 Kasım 2015
Yapıcı olmaya çalışıyor, ilişkilerin üzerine bu bakışla gitmeye özen gösteriyorsunuz. İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.

Koç Burcu Günlük Para Falı

24 Kasım 2015
Önünüzde hayli zaman var. Yeni işler, yeni paralar getirebilir. Sınırlı harcamalarla sorun yaşamayacağınız bir dengeyi oturtabilirsiniz. Para krizlerini başka krizlere dönüştürmemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Kasım 2015
Probleminizin biraz ağır da olsa sonuca doğru gittiğini fark etmelisiniz. Problemin sürekli başa döndüğü yanılgısı içindesiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Unutamayacağınız bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. Bu ilişkiyi ilerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyor olabilirsiniz. Hassas birisiniz. Bu özelliğinizle insanları etkiliyor ve sıcak ilişkiler kurabiliyorsunuz. Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Sevgili Koçlar saat 00:13 Venüs-Uranüs karşıtlığı etkisinde Salı gününe adım atıyoruz.  2011 yılından bu yana Uranüs-Koç burcunda ilerliyor ve her sene Venüs ile  farklı derecelerde karşı karşıya geliyorlar. Venüsün yönettiği burçta ve yaşam alanında ilerlemesi nedeniyle bu görünüm aslında çok da zorlayıcı değildir. Fakat  burada önemli olan ilişkinin niteliğidir. Eğer siz birbirinizin arzu ve isteklerine, yaşam stiline, özgürlüğüne herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız hiçbir sorun çıkarmaz. Sevgiliniz size nazik bir şekilde yanaşır. Siz de bu ilişkiye farklı bir hava katarsınız. Birbirinizle sıra dışı bir ilişki yaşamanın hazzını duyarsınız. Ancak diyelim ki, sorunlu bir ilişkiniz var. Karşınızdaki kişi size nazik davranıyor ancak sizin aradığınız farklı bir ilişki. İşte böyle durumda bu ilişkiyi bitirmeye karar verebilirsiniz. Sizin dünyanızda meydana gelen değişimler veya özgür olma ihtiyacı, partnerinizin rahatsızlık duymasına neden olabilir. Sonunda bir kopuş veya uzun süreli bir ayrılık yaşanabilir. İlişkisi olmayanlar bu karşıtlıkta sürpriz bir beraberliğe adım atabilirler. Karşınıza çıkan kişinin hoş tavırları sizi etkiler. O da sizin farklı biri olduğunuzu düşünür. Saat 05:51 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi verici hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir. Saat 07:19 Mars-Satürn görünümü, ilişki meselelerinde başkalarının görüşlerini bilinçli şekilde, artı ve eksileriyle tartarak gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Saat 16:57 Ay-Pluto görünümü, başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız. Gününüz esenlik, mutluluk, başarıyla dolu geçsin. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Bugün parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. Güven kelimesine gün içinde çok ihtiyacınız var.İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
İlişkilerinizde daha fazla nefes alacağınız bir alan yaratma isteği yoğun olabilir bugünlerde. Bu açıdan ani başlangıç ve bitirme kararlarına vesile olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ancak karar için uygun zaman değil.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Değişik gelişmelere açık günler. Hangi alanlarda mücadele edeceğinizi dikkatle seçmenizde ve her ne tür gelişme yaşanıyorsa kendinizi güvende hissedeceğiniz noktadan izlemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili yeni fikirler bulabilirsiniz. Bunları gündeminize koymak pek de kolay olmayabilir. Harcamalarınızı düzenlemeniz gerekebilir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. İdealize ettiğiniz konulardaki değişimler sizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda detaylara aşırı takılmayın.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Kendinizi tamamen iş planlarınıza adadınız ve gerekli gücü kendinizde buluyorsunuz. Özgüveniniz sayesinde önünüzde hiçbir enerji duramayacak.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Gergin bir haftaya başlıyorsunuz. Çözmeniz gereken bazı problemler konusunda sabırsız yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bugünkü çalışma azminiz iş ortamınızda takdir toplayacak ve ofisteki insanların güvenini kazanacaksınız. Bazı girişimleriniz sizi başarıya götürecek.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Sevdiğiniz insanla ilişkinizde kopuşlar ve sorunlar oluşabilir. Maddi anlamda güzel gelişmeler içinde olmanız duygusal olarak hayata daha iyimser bakmanıza neden olabilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu