Koç Burcu Günlük Aşk Falı

24 Mayıs 2015
Partnerinizin son günlerdeki değişikliğini, ilişkinizin geleceğine yönelik yeni geliştirdiğiniz söylemlere bağlıyorsunuz. Uzun vadeli beklentileriniz, ona şu sıralar ürkütücü gelebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

24 Mayıs 2015
Son görüşmenizin merakla beklediğiniz neticesini önümüzdeki günlerde alabilirsiniz. Kendinizi iş yaşamınızda biraz gevşek buluyorsunuz, ama bazı durumlardaki sert tavırlarınız bir denge sağlayabiliyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

24 Mayıs 2015
Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor. Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Mayıs 2015
Meraklı ve laf taşıyıcı insanlar da ara sıra gerçekleri taşıyabilir. Son günlerdeki duyumlarınıza dedikodu deyip geçmeyin. Biraz kurcalamanızda yarar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Sıkı dostluklarınızı, son zamanlarda çevrenizde oluşan insan kalabalığı içinde kıskanır gibisiniz. Yeni tanışmaların yaşamınıza katacağı renk, nedense bugünlerde gözünüzde büyüyor. Hedeflerinizi tek tek ele aldığınızda ulaşılmaz şeyler olmadıkları çok açık görülüyor. Onları ya hep, ya hiç mantığıyla karşınıza koymanız, bu hedefleri sizden uzaklaştıracak.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Sevgili Koçlar saat 07:05 Ay-Jüpiter kavuşumu, Pazar günümüzün tek görünümü olup, güven duygumuzu, yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki, yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. İşte bu görünüm, bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur. Saat 13:49-25 Mayıs saat 11:51 arasında etkili Ay-Boşluk süresince,  duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız,  kısaca hayatı güzel hissettiren konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız  açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015

Olayların duygusal boyutundan çok, mantıksal yönünü düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Kombinasyon burcunuz İkizler'de ilerleyen Mars, kişisel özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle koordinasyon şeklinde kullanacağınız bir ortama hazırlıyor. Yurt dışı olayların hızla gelişeceği bir performans sergileyeceksiniz.


Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Anne-babalar çocuğunuzla ilişkinizi güzelleştirip geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ona sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değil de onun dilinden konuşacak şekilde davranın. Ancak bu sayede sözlerinizi duyurabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
İçerisinde bulunduğunuz durum sizi çok fazla memnun etmeyebilir. Belli hayallerinizle vedalaşmadan önce, yine de durumu bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Sevdiklerinizle bir arada olmak ve hayatın güzel yönlerine açık olmak mümkün. Kendinizi geliştirebileceğiniz uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Fakat iş hayatınızdaki sorunlar canınızı sıkacak. Bunların nedeni sizsiniz çünkü düşünmeden karar veriyorsunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dostlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İş hayatınızda irili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı, iş hayatınızda yenilikler yapmalısınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda yüksek bir enerjiyle ifade edebilir, ışığınızı yansıtabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde toleranslı ve daha sabırlı olmanız gereken bugün, spora gidebilir, varolan işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Yurt dışı, yabancılar, eğitimle ilgili konular ve hukuksal konularda ciddi zorlanmalar, kontrol dışı gelişmeler oluşabilir. Vize, paraport işleriniz var ise tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olun, sıkıntı yaratabilir, bürokratik engele takılabilirsiniz. Kısacası bu hafta seyahatler biraz sıkıntılı. Psikolojik anlamda da çabuk yorulabilir, uyku düzeninizde bozulmalar söz konusu olabilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Aşkı içinizde hissedeceksiniz. Hayata eğlenceli taraflarından yaklaşayacağınız ve sanatsal işlerinizle uğraşacağınız keyifli bir gün olacak. Her ne kadar düşüncelerinizde bazı olumsuzluklar olsa da yakın çevrenizle iyi anlaşacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu