Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda şanslı olmadığınıza inandırmışsınız kendinizi. Bu yüzden de yaşadığınız huzurun arkasında bir problem arıyorsunuz. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok.
23 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Akşam üzerine doğru işle ilişkinizi koparabilirsiniz. Çoktan tatil havasına girdiniz bile. Kendinize ve iş arkadaşlarınıza güvendiğiniz için gelecek haftanın ne kadar yoğun geçebileceğini düşünmüyorsunuz bile.
23 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün para harcamak konusunda kararlısınız. Sizin dışarıda program yapma isteğinize dostlarınız ekonomik nedenlerle karşı çıkabilirler.
23 Kasım 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı konularda çok iyimser bazı konularda kötümsersiniz. İki duyguyu da zaman zaman abarttığınızı fark etmelisiniz.
23 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonuna dair hoş planlarınız var. Yeni başlattığınız bir tamirat işinin engel olmasını istemiyorsunuz. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşünebilirsiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.
23 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 01:41 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkilerimizde karşılıklı paylaşımı önemsememiz ve iş hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı gerektiriyor. Saat 02:16 Ay-Mars görünümü iş hayatımız, sorumluluklarımız, ilişkimizle ilgili konularda yaşanan baskıyı işaret ediyor. Birilerine veya hayatın şartlarına uymak zorunda bırakıyor bizi. Bu mecbur kalmalardan hoşlanmıyoruz. Saat 13:32-23:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları bu saat dilimi içinde mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Çünkü sonuçsuz kalma veya arzuladığınız şekilde gelişmeme ihtimali bulunmakta. Boşluk süresince yarım kalan işlerinizi yapabilir, düzenlemeniz gerekenleri halledebilir ve durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Saat 23:14 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliği, günün geri kalanında, ilişkinizle alakalı meselelerin dengeli ve ölçülü bir şekilde gözden geçirilmesi yönünde faydalıdır. Yeniliklere açık ve hevesli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz, yakın çevrenizle olan temaslarınız yoğunlaşır. İletişimin her alanında ön saflarda yer alabilirsiniz. Dostlarınızla yakından ilgilenebilir, işlerinizi çabucak halledebilirsiniz. Farklı bilgiler edinmek, bağımsız hareket etmek hoşunuza gideceğinden, etrafınızdakileri kısıtlamak istemezsiniz. Ne istediğinizin bilincinde olarak seçimlerde bulunabilirsiniz. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
23 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinle, sevgilinle ya da çok yakın bir arkadaşınla sık sık anlaşmazlık yaşayabilir, fikir ayrılığına düşebilirsin.
23 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bilinçaltınızı daha da yoğunlaşmasına neden oluyor. Bugün Ay'ın konumu, duygusal takıntılarınızı ön plana çıkararak kendinizi tanıma fırsatı verecektir. Sıkılmanız için hiç bir neden yok. Bilinçaltı rüyalarınız yoğun.
23 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda her şey yavaş yavaş çözüme ulaşma noktasına gidecek.
23 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Üstlerinizle yaptığınız çalışmalara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bürokratik konular işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Yakın çevrenizdeki konularda daha etkili olabilirsiniz.
23 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel cazibenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kazançlarınızı aşan harcamalarınız yüzünden bütçenizin ayrıntıları gündeme gelecek. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız. Size sunulan teklifler her zaman karşınıza çıkmayabilir. Ailenizin sizden ilgi bekledikleri bir gün.
23 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.
23 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumlulukların ön planda olduğu ciddi bir gün söz konusu olabilir. Saatlere, zamanlamaya, düzen ve disipline her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekiyor.
23 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs ile Kuzey Ay düğümü arasındaki zorlu etkileşim ilişkileri gerginleştirebilir. Beklemediğiniz bir borç çıkıp acil ödemek durumunda kalabilirsiniz. Sevgilinizden bir hiç uğruna ayrılamaya kalkmayın öfkeyle kalkan zararla oturur, bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Girdiğiniz bir yatırımdan çıkma kararı alabilirsiniz. Ödemeleri sizi zorlayabilir. Ortağınız ya da patronunuzla aranızda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz.
23 Kasım 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beraber iş yaptığınız insanlar bugün size yetişemeyebilir. İş alanlarınızda ve özel hayatınızda bazı sorunlar ortaya çıkarsa çok takılmayın. 
Reklamı Kapat