Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Temmuz 2014
Aşk hayatınızda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve sevgilinize karşı bazen anlamsız tavırlar sergiliyorsunuz. Bu duruma ilişkinizin sürmesi için dikkat etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Temmuz 2014
İş hayatınızda yorucu ve sıkıcı günler geçiriyorsunuz. Bu durum psikolojinizi olumsuz yönde etkiliyor. İş saatlerinin dışında kendinize bazı sosyal etkinlikler seçmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Temmuz 2014
Alış verişe harcadığınız paralar yüzünden acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma geldiniz. Özellikle taksitli alış verişlerden kaçınmalısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Temmuz 2014
Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda soğukkanlı davranmalısınız.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Temmuz 2014
Yeni ortamlara girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Girdiğiniz bu ortamlarda etkileme gücünüzü kullanabilir ve bazı kimseleri etkileyebilirsiniz. Ailenizden alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberler genelde olumlu olacaktır. Dostlarınızdan beklediğiniz haberler bugün size ulaşamayacak.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Sevgili Koçlar Perşembe günümüz, saat 05:59 Ay-Yengeç burcu etkinliğinde başlıyor. Çevrenizdeki insanların anlayışlı davranmasını, üzerinize gelmeden dostça yanaşmalarını bekleyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda değer verdiğiniz her şeyi koruma altına alırsınız. Ben bu enerjinin sizi güçlendireceğini, moralinizi yükselteceğini söylemek isterim. Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünümü ailemize, ülkümüze, değerlerimize, sevdiklerimize  sahip çıktığımızın işaretçisi. Barış ve uyum duygusu yüreğimizin içinde katmerleşiyor. Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında, ailenizi, evinizi ve güvenliğinizi gayet iyi koruyabilir, savunabilir hatta sonuna kadar savaşabilirsiniz. Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşum etkisi gayet olumludur. Hem yaşama sevincinizi yükseltir hem kendinize olan güven duygunuzu yüceltir. Malum önümüz bayram olduğu için, yolculuk kararı verilebilir. İnancınız, hayata ele alış biçiminiz çok daha olumlu hale gelir. Aşkı hemen yakınınıza getiricidir. Sıcacık duygularla sevdiklerinizi kucaklarsınız. Bu kavuşum, içtenlikle davranmanın, samimiyetin, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenin işaretçisidir. Canlılık verir ve performansınızı yükseltir. Kendinizi özel ve önemli gördüğünüz için, dış etkenlere pek kafanızı takmazsınız. Oyun, gösteri, bir etkinlik düzenleme, eğlenceli aktivitelerde bulunma yönünde de bu kavuşumu sizler için gayet olumlu buluyorum. Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Ailevi konuların ön planda olduğu bir gün içindesiniz. Duygusal gerçekler sizin için önemli. Aile bir yerlerle yapacağınız duygusal konuşmaların alt yapısında, geçmişe ait özlemlerinizi saklı. Evle ilgili değişim yaşamak istiyorsunuz. Aynı anda birçok proje yama fikrini herkese kabul etmeyebilir.. İletişim konularınız gündemde.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Ev için ya da aileden birileri için normalde yapmayı planlamadığınız bazı fedakarlıklar talep edilebilir sizden bugünlerde. İçinde bulunduğunuz durum aile içi ilişkileri yumuşatacak ve yakınlaşma sağlayacak cinsten.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Yaptığınız işleri dikkatle ele almalı, yanlış yapacak yer bırakmamalısınız. Şikayet ve eleştiriler partnerinizle aranızda sorun yaratabilir veya rahatsızlık duymanıza neden olabilir. Hiçbirşeye garanti gözüyle bakmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki iki üç hafta boyunca meydana gelecek gelişmeler ve olaylar çeşitli durumlar üzerindeki hakimiyetimiz arttırmamıza veya arzu ettiğimiz alanlarda elle tutulur gelişme kaydetmemize yardım edecektir. Ancak bu durumlardan en iyi şekilde fayda sağlamak istiyorsak, mevcut gidişata veya durumlara sıkı sıkıya bağlı kalmak yerine, daha esnek davranabileceğimiz veya yaratıcı olabileceğimiz koşullara uyum sağlayarak ilerlemeliyiz. En doğrusu rüzgarı arkaya alıp ilerlemek olacaktır.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Bugün koruma ve güven duyguları kararlarınızda etkili olabilir. Aile ve ülkeye dair konularda hassas davranacaksınız. Ev ve aileye dönük işlerinize öncelik verebilirsiniz. Evdeki rahatınızı arttıracak bazı harcamalarda bulunmanız mümkün gözüküyor. Dinlenmek ve biraz yalnız kalmak arzusunda olabilir, telefonunuzu açmayabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
BİR alışkanlığınızı bırakmaya karar verdiniz. İlk günlerdeki istikrarınızı koruyabilirseniz sağlığınızı bozan bu kötü alışkanlıktan kurtulabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Temmuz 2014
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!