Koç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Kasım 2014
Epey heyecanlı bir ilişki içinde olduğunuz tahminleri yapılıyor. Uzun bir aradan sonra bu sizin hakkınız. Yine de koptuğunuz beraberliğin bazı sancılarını yaşıyorsunuz. Bunun nedeni ilişkiyi koparanın siz olmayışı.

Koç Burcu Günlük İş Falı

26 Kasım 2014
Bazı sorunlarınız var. Ama oldukça serinkanlı karşılıyorsunuz. Buradan da yeni yaşadığınız aşkın iş yaşamınıza kadar ışıdığı anlaşılıyor. Yarından itibaren beklediğinizin üstünde bir çalışma temposunun içine gireceksiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

26 Kasım 2014
Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz biraz fazlaca geniş olduğundan gelen para planlarınızın altını imzalamayacak. Yine de hayli sevineceksiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Kasım 2014
Size yakın biri sandığınız kadar iyi niyetli görünmüyor. hayatınızı etkileyebilecek konumda olmasa da dikkate alınmaya değer.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Sevdikleriniz sizinle ilgili bir sürprizin hazırlığı içersindeler. Bayağı duygulanacaksınız. Bu günlerde sizi bulup yakalayabilmek hayli zor. Dostlarınızın böyle bir şikayeti var. Bir sağlık sorunuyla uğraşıyorsunuz. Belki bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Ailenizle yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz olacak. Pek isteyerek gitmeyeceksiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Sevgili Koçlar saat 04:37 itibariyle etkili olacak Merkür-Satürn kavuşumu eşiniz veya sevgilinizle olan paylaşımların, iş ortağınızla alakalı durumların, kardeşinizle aranızdaki meselelerin, çalışma hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren bir takım konuların ciddiyetle gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. Eğer bu kişilerle aranızdaki problemleri güç kullanarak çözümlemek yanlıştır. Zaten bu görünüm, tarafların birbirlerine karşı mantıklı davranmaları yönünde yardımcıdır. İşi zorlaştırmak yerine, birbirinize nasıl yaklaşmaktasınız buna bir bakmak gerekiyor. Ayrıca mali yatırımlar, borçlar, krediler, kredi kartlarınızla ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Finansal anlamda bir söz vermeden önce iyi düşününüz. Hesabınızı iyi yapınız. Bütün bu konular trafikteki Dur işaretine benzer. Dur ve bir daha düşün anlamına gelir. Acelemiz yok. Ancak gerçekçi olmamızda yarar var. Saat 10:07 Ay-Mars kavuşumu, aileniz veya partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmanızda, oluşabilecek mesafe duygusunu ılımlı davranarak yumuşatmanızda fayda vardır. Gecikme ve ilerlemedeki güçlükler canınızı sıksa da, sabırlı olmaya çalışmanız hem kendiniz hem de birlikte olduğunun insanların rahat etmesi açısından yararlıdır. Sevdikleriniz tarafından onaylanmak ve emeğinize, verdiğiniz mücadeleye saygı gösterilmesi sizin için gayet önemlidir. Saat 17:30-21:23 arası  boşlukta kalacak Ay, işleri aceleye getirmemeniz, kararlarınızı gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Bu gözden geçirme, daha sonra girişimde bulunacağınız konularda başarılı olmanızı sağlayabilir. Saat 21:23 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay, eskimiş ve artık geçerliliğini yitirmiş her şeyi devre dışı bırakma isteğinizi körükleyicidir. Bu saatlerde ne geçmişe dair bir şey konuşmak ne de duymak istemezsiniz. Akşam saatleri bağımsızlık yanlısı olduğunuz için, dayatılmış hiç bir planın içinde yer almak istemezsiniz. Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2014
Yaşamdan öğreneceğiniz o kadar çok şey var ki; bir çok duyguyu bir arada yaşayarak yaşamı algılayacaksınız. Değerlerinizi önemsemelisiniz. Kararlarınızı verirken, hiç kimseden etkilenmemeye çalışmalısınız. Sezgisel gücünüz çok yoğun. Ağır eşya kaldırmamalı ve kol kaslarınızı yormamalısınız. Bugün dikkatsizce hareket ederek kazalara sebep olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bugün iş söz konusu olduğunda karşınıza çok fazla engelin, muhalefetin çıkmasına tahammül edemeyen bir havanız olacak. Günün ilk yarısı önemli ve anlaşmayı hedeflediğiniz konuşma ve görüşmelerden hüsranla çıkabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bazı konular netleşmeye başlıyor. Bazı konuların yeniden yapılandırılması veya bazı konularda düzeltmeler yapılması gerekiyorsa bir an önce yapabilir ve konunun muhatabı herkesin kendi yolunda rahatça devem etmesini sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Malum bir süredir çoğumuz kendi hayatlarımızda oldukça zorlu zamanlar yaşadık, gergin hissettik veya gerilimli ortamlar ya da zorlu olaylar nedeniyle pek çok konuda toleransımızı yitirdik. Bu durum çoğumuz için geçerli olduğundan, şikayet, eleştiri, tavsiye ya da yorumların asıl niyeti ya da şiddeti ne olursa olsun diğer tarafı üzme ihtimali yüksek olabilir. Dolayısıyla, bazı cümleler kurarken kelimeleri dikkatli seçmek ve karşı tarafın yanlış anlamasını engellemek gerekiyor. Tabii mümkünse!!! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Resmi kuruluşlardaki işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yoğun bir çalışma programına girmeniz gerekebilir. İş ve kariyer konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Anneye dair konularda daha fazla empati kurmaya çalışmalı, karşılıklı anlayış geliştirmelisiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Enerjiniz ve şansınız yardımıyla bir zorluğun üstesinden geleceksiniz. Kötü anlarınızda yanınızda bulunan insanları da asla unutmayın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bugünlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değil miydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın, o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!