Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda bir ayrılık gözleniyor. Bu ayrılık geçici olabilir. Bugün yaptığınız hataların pişmanlığını duyabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.
29 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda oldukça rahatsınız. Ailenizden yardım görüyor ve harcamalarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
29 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.
29 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi zinde hissedeceğiniz, hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilir, sosyal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Eski dostlarınızı görmek isteyebilir hatta bazı eski dostlarınız ile görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Onlarla geçmiş günler hakkında konuşabilirsiniz.
29 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, görmek, denemek, algılamak, bilmek için doğduğumuzu kulağımıza fısıldayan bir ses gibidir.  Merak ederiz, sorarız, araştırırız  öğrenmek istersiniz.  Hem kendiniz konuşur hem başkalarını konuşturur dinler ve gözlemlersiniz. Çevrenizdekileri yargılamadan hayatın güzelliklerle dolu olduğunu düşünerek bu saati değerlendirebiliriz. Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Saat 16:45  Ay-Neptün arasındaki zorlu görünüm, başkalarıyla koordine halinde yapacağınız işlerle ilgili mevzularda dikkatli olmayı gerektiricidir. Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde, birileri dinler veya dinlemez, siz düşüncelerinizi gerekirse sert bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bundan da hiç çekinmezsiniz. Size göre, haklı olduğunuz kesindir. Aslında maskesiz, en doğal halinizle davranıyorsunuzdur. Fakat bazılarının işine gelmeyebilir. Burada önemli olan, hakikaten haklı mısınız yoksa menfaatleriniz söz konusu olunca mı, böyle davranıyorsunuz? Bunu kendi içinizde bir gözden geçiriniz lütfen. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,  
29 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte fikir üretebileceğiniz bir ortama gireceksiniz.. Tepkili davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.
29 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi hareketli ve heyecanlı haberler bekliyor. Nefes almak ve yalnız kalmak için gittiğiniz bir yerde eski bir arkadaşınızla karşılaşmanız size bazı kapılar açacak. Eski dostunuz şu an içinde bulunduğunuz bir sıkıntı ile alakalı çözüm yolları gösterecek ve yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak.
29 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte birlikte olmaktan keyif aldığınız şeylerle veya kişilerle vakit geçirebilirsiniz. Endişelerinizi ve fikirlerinizi açıkça dile getirebilirsiniz. Bazı konulara çözümler bulunabilir veya pozisyonunuzu, imajınızı veya ilişkilerinizi geliştirebilmek için değişiklikler yapabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı ihmal etmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk saatleri daha rahat olmakla birlikte, gün içerisinde engellenmişlik hissi, gecikmeler, ertelemeler, blokajlar sabırlı olmayı gerektirebilir ya da gergin hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise, yanıltıcı kişiler, aldatıcı etkiler ve yanılsamalar dikkatli olmayı gerektirebilir. Aynı zamanda ani kararların ve hızlı düşünmenin bize zarar verebileceği, yanlış zamanda yanlış şeyler söylememeye, tartışmalı ortamlardan kaçınmaya ve yolculuklar esnasında dikkatli olmaya çalışmamız gereken günlerdeyiz. Bu konu ve bu gece geri hareketine geçen Uranüs’le ilgili çok daha detaylı yazımı Pazartesi günü ele almıştım. Arzu ederseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel konularda fazla aktif olabilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalarınızın tarzına dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Gün içinde hayalleriniz ile gerçekler arasında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimler sizi yorabilir.
29 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle yüzleşerek doğruları görmeye başlayacaksınız. İnsanlar sizinle artık rahat iletişim kuruyor. İyimser ve uyumlu havanız sosyal çevrenizi genişletecek.
29 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin.
29 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca günlük rutin işlerinizi tamamlamak üzere hareket edebilir, ev, dolap, eşyaların temizliği gibi konulara öncelik verebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz bugün, öğleden sonraki saatlerde ilişkilerde kıskançlık, kontrol etme ve incitme gibi duygulara açık bir etkiden geçeceksiniz.
29 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün gün bol bol konuşmaya ve iletişime odaklanacaksınız. Konu olarak daha çok medya, reklam, eğitim danışmanlığı veya pazarlama alanlarında olabilir.Sabah saatlerinde bilhassa ulaşım ve haberleşme konularında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz, sürprizli gelişmelerin hayatınıza dahil olabileceği bir hafta sonu günü deneyimlemeniz olasıdır. Ani gelişmelere ve başlangıçlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Diğer taraftan aile kökleriyle ilgili ruhani bilgilere ulaşabilir, beklemediğiniz şaşırtıcı haberlerle yüzleşebilirsiniz.
29 Temmuz 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sinirli yapınızla olaylara kolay tepki vermeye meyillisiniz. Özel hayatınızdaki kişiyle eğlence hayatınıza yapacağınız harcamalar yüzünden bazı sert söylemler içine girebilirsiniz.
Reklamı Kapat