Koç Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ekim 2014
Bugünleri ilişkinizde yeniden tanışmalar için değerlendirebilirsiniz. Eksik kalmış bazı şeylerin varlığı, günden güne kendini hissettiriyor. Karşılıklı beslenen güvensizlikler açık tartışmaları gerektiriyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

30 Ekim 2014
Çok önemli görüşmelerde ciddi gelecek kararları alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda doyumlar içinde görünüyorsunuz. Detayları yerinde değerlendirip çözmeniz, ilişkileri kolaylaştırıyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

30 Ekim 2014
Tasarruflarınızı bugünlerde karşılaşacağınız önerilere karşı korumaya almanız gerekebilir. Para konularında, parayı daha önemser davranışlara girmeniz yararlı olacak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ekim 2014
İnisiyatif gerektiren konularda doğru yoldasınız. Bir konudaki baskılanmalar karşısında göstereceğiniz iradi tavırlar, sizi olumsuz etkilenmelerden kurtaracak.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Herkesin çekingenlik gösterebileceği veya çok rahat davranabileceği durumları olabilir. Bazı ilişkilere bu şekilde bakmıyor, boş yere sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman, zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar da var. Bir aile bireyinizle beraber, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bugünlerde yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz, bir şeyleri düzeltmeye yönelik gibi görünüyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili Koçlar Perşembe günümüz, saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu oluşum, ikili ilişkilerde işbirliğini mutlaka öğrenmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Ben demek yerine biz demelisin,  buna yönelik iletişimde bulunmalısın, adil olmalısın diyor. Bu kavuşum kimi Koçlar için beraberlikteki sorunları çözebilmek adına konuşmanın, bazı Koçlar için gerginlikten uzak durarak partnerle ortak bir yol belirlemenin, kısaca bencilliği bırakmanın işaretçisidir. Bekar Koçların, evlilikle ilgili mantıklı karar vermelerini sağlayan bu görünüm, yakın çevremiz ve iş ortaklıklarımızla ilgili konulardaki görüşmelerin işaretçisi olabilir.Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları bu saat dilimi içinde mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim. Saat 15:52 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu geçişi, problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir.   Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremezGünün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim, size yardımcı olacaktır. Yaşam dengelerinizde, aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Bugün bir çok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar da, şartlar sizden yana olacak. Fırsatları doğru kullanmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün size her zamankinden çok görev verebilirler. Altından kalkacağınıza inanç olduğu belli. Kusursuzluğu tek başına yaratacağım diye ısrar etmeyin. Biraz da destek alma ve organize hareket edebilme becerinize ihtiyaç var.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Çok sakin denilemeyecek olaylara ve gelişmelere açık bir gün. Gezegenlerin tahrik edici etkilerini hafifletebilmek için, uzlaşmacı olmaya, ani tepkilerden ya da ani hareketlerden kaçınmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün de iş hayatına dair konular öncelikli gözüküyor. Resmi kurum ve kuruluşlardaki işleriniz sizi oldukça zorlayabilir. Üstlerinizle olan iletişiminizde özenli ve akılcı olmanızda yarar var. Ayrıca gün içinde annenizle olan iletişiminizdeki yoğunluktan dolayı işten yana dikkatiniz dağılabilir. Paylaşımlarınızda ölçülü olun.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
YENİLİKLERE açıksınız. İçinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Karamsar davranmayı bırakın ve akılcı bir yaklaşımı seçin.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Her şeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!