Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Küçük de olsa, sevgilinizin problemlerini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Doyumlu ilişkiniz uzun ömürlü görünüyor. İlişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor.
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor. Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir.
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu alışverişte duygusallığınızı bir yere kilitlemeniz gerekebilir.
28 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi çok özleyen yaşlılara ziyaret yapmak için iyi bir gün. Bu ziyaret sonrasında kendinizi onlardan daha da mutlu hissedebilir, bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar verebilirsiniz. Bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi biraz daha zinde buluyorsunuz. Yakında mutlu bir habere hazır olun.
27 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 16:50 olana dek  Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kafanız karıştığında, bir şeye sinirlendiğinizde veya birileri sizi anlamamakta ısrar ettiğinde, elden geldiğince soğukkanlı olalım. Çünkü panik ve stres insanı zorlayabilir. Ay boşluk etkisi altında, sağlık kontrolü, kişisel bakım, temizleme, hijyene dikkat etme, çanta ve dolabınızı düzenlenme, mesajlarınızı gözden geçirmek gibi aktiviteler için gayet olumludur.Saat 16:50 Ay-Terazi burcu geçişi, partnerimiz, ailemiz veya çevremizde bulunan kişilerle olan ilişkimizde uzlaşının önemini işaret ediyor. Bu pek işimize gelmeyebilir. Bildiğimiz gibi hareket etmek isteyebiliriz. Ancak başkalarının sesine kulak vermemiz, anlaşmaya çalışmamız yararlı olabilir. En azından huzursuz olmak istemiyorsak. Burada şu husus çok önemli. Bize karşı çıkan kişi veya kişilerin hayatımızdaki önemi nedir? Eğer partnerimizi seviyorsak, onu kaybetmek istemiyorsak tabii dikkat etmeliyiz. Ailemizden birisiyse, evde huzursuz olmamak için anlaşma yoluna gidebiliriz. Fakat çok samimi olmadığımız hatta hiç tanımadığımız birileri canımızı sıkıyorsa tabii ki kendimizi korumalıyız. Saat 19:16 Güneş-Merkür kavuşumu, yapıcı, gerçekçi ve elle tutulur olan ilişkilere, iş ortaklıklarına ihtiyacınız var. Karışık, dolaşık işler ve ilişkiler bir fayda sağlamadığı gibi, gelişiminizi engelleyen krizlere neden olabilir.  Siz gelişimi, büyümeyi hedef almalısınız.  İçinde bulunduğunuz durumu şöyle bir gözden geçirin. Temel ihtiyaçlarınızı, uyumlu ve sağlıklı bir şekilde elde edebileceğiniz beraberliklere yöneliniz. Riskten uzak durunuz ve gelişmeye önem veriniz.  Zamanla bütün engeller aşılır. Deneyimler yaşanır, kişi edinmesi gereken tecrübeye kavuşur.  Gün boyu her işinizde kolaylıklar dileğimle,
27 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen, siz gizli bir güç arayışı içindesiniz. Bugün paylaşım konusunda oldukça hassas davranacaksınız.
27 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ve evle ilgili konularda aldığınız ortak bir sorumluluk varsa bugün kendinize ait olan kısmını ihmal etmeyin. Size ait olmayan görevleri de üstlenmeniz gerekebilir. Rahatlık, sevdiğinizle aranızda gerginlik yaratacak.
27 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimler ve olanaklar için uygun bir gündesiniz. Fakat borç, alacak, vergi, nafaka, tazminat, miras, kredi, komisyon, sponsorluk, iş birliği gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda daha titiz hareket etmelisiniz. Kariyer fırsatlarına hazırlıklı olun.Günün Atmosferi:Hakikatin peşindeyiz! Bugünün iletişim trafiğinde bol bol soru sormak ve doğru cevapları bulmak gerekiyor. Araştırmalarımızı hızlandırmalıyız. Sabah saatleri biraz kontrolümüzün dışında ve türlü aksiliklerle geçebilir. Fakat günün geri kalanında aradığımız cevapların tamamına erişebiliyoruz. Merkür'ün konumu birkaç gün boyunca, bize özellikle yazılı ve sözlü her türlü iletişimde kendimizi doğru ifade etme fırsatı tanıyor. Sosyal ilişkilerde, iş görüşmelerinde, toplantılarda ya da yazışmalarda diyaloglarımız çok daha rahat ilerleyebilir.
27 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Kendi içinize dönebilirsiniz.
27 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç sizinle. Her sorunu çözmeniz mümkün.
27 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.
27 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatınız, görüşmeleriniz, eş, ortak ve yakın dostlarınızla olan iletişiminiz, yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim süreçlerinizde çeşitli tatminsizlikler yaşayabilir, şartların yüzde yüz sizin istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinden itibaren olumlu haberler alabilir, aşk hayatınızda romantik görüşmeler yapabilir ve iletişimde başarı elde edebilirsiniz.
28 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkiniz veya ortağınız olan kişilerle mesleki konuda hissettiğiniz baskı bahanesiyle gerilim yaşamanız mümkündür.Üstelik karşılıklı empati ve duygusal destek ihtimallerinin de minimumda yaşanacağı göz önüne alınırsa, olumsuz hissedebileceğiniz ve iç dengenizi bulmakta zorlanabileceğiniz bir gün deneyimleyebilirsiniz. Mars/Uranüs olumsuz açısı etkisi nedeniyle kendi bağımsızlığınıza dönmeniz ve hayatınızdaki partnerlerin dertleriyle çok da haşır neşir olamayabilirsiniz. Akşam saatlerini sakin ve nezih ortamlarda geçirebilirsiniz.
27 Ekim 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahatlerde sevdiğiniz insanla oldukça keyifli bir zaman sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte seyahatte, tatilde veya dış ortamlarda güzel işbirliklerine ve tekliflere açıksınız.
Reklamı Kapat