Koç Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ağustos 2014
İş yerinizdeki çekişme size göre değil, uzak durmalısınız. Ancak insanların haksız tutumlarına da isyan etmemek elde değil. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğiniz,güzel söz söyleme becerinizi kullanmalısınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

31 Ağustos 2014
Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendirseniz. Parasal konulardaki kaygılarınız azalacaktır. Bugün parasal konularda sizi tatmin edecek gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

31 Ağustos 2014
Çevrenizdeki insanlar sizi her bakımdan beğeniyorlar ama sizin kendinize güveniniz az. Bu huyunuzu değiştirin.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ağustos 2014
İşinizle ilgili şu günlerde beklenen bir gelişme ayakta ve hazır olmanızı gerektiriyor.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Bugün kendinizi oldukça güçlü ve zinde hissedeceksiniz. Karşınızdaki insanların tekliflerini değerlendirirken sezgilerinize güveneceksiniz. İş ortamınızda da tavır ve davranışlarınızla olaylara mantıklı yaklaşımınızla göz dolduracaksınız. Kendinizi tüm parlaklığı ile göstermenin tam günündesiniz. Aşk Yaşamı :Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz ve duygularınız size yansımış durumda. İsteklerinizin unutulmasından duyduğunuz üzüntü ve rahatsızlık sona erecek. Duygusal yönden güçlüsünüz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Sevgili Koçlar, Ay-Akrep burcu etkinliği Pazar gününün tümünde bizimle beraber. Derinlerimizde yatan her mesele, duygu, durum ve kişi varsa onunla bizi buluşturuyor ve derinlikli gözden geçirmemizi sağlıyor. Saat 02:16 itibariyle etkili olacak Güneş-Ay olumlu görünümü, gündelik aktiviteniz içinde hem planlı hareket etmenizi  hem de arzuladığınız şekilde işlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Kişisel bakımınız ve sağlığınıza bilhassa önem verirsiniz. Saat 07:00 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta cinselliğin önemini vurguluyor. Hatta ilk kez deneyimlemekten zevk alacağınız heyecanlara açıksınız. Arzularınıza sınır koymaktan yana değilsiniz. Saat 09:09 Ay-Pluto olumlu görünümünde, arzularınız ön plandadır. İstediklerinizi elde ettiğinizde,  kendinizi daha güçlü ve daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Hatta sorunlarınızı, bu paylaşımı ön planda tutarak çözmeniz bile mümkündür. Aktif ve enerjik yapınız, gücünüzü belli amaçlar için yönlendirmenizde de bugün size yardımcıdır. Saat 22:10 Ay-Satürn kavuşum etkisi altında şartlarımızı mutlaka göz önüne alarak, kimsenin üzerimizde baskı kurmasına izin vermeden ve biz de ne yaptığımızı bilerek hareket edersek iyi olur. Eğer birileriyle ortaklığımız varsa,  bu kişilerle aramızda bir problem yaşanması halinde mutlaka hukuki haklarımızın farkında olalım. Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Ay'ın bulunduğu konum, meraklı yönlerinizi ortaya çıkarmaktadır. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen bir çok olayın, nedenini araştırabilirsiniz. Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak. Arkadaşlarınızın ev değiştirme sorunları için, sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler. Onların fikirlerine saygı göstermelisiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Sizi sözleri ya da yaptıkları ile strese, gergin bir ruh haline sokan insanlarla muhatap olmanız gerekebilir bugün. Sizden beklentileri yerine gelsin istiyorlar. Eğer inatla hayır cevabını alırlarsa mutlaka ısrar edeceklerdir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Ani hareketlerde bulunmadan veya ani tepkiler vermeden önce, olumsuz sonuçlarını gözden geçirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, herşey sona erdiğinde kendi kendinize ‘’aklımdan ne geçiyordu ki?’’diye sorabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
KENDİNİZ ya da çocuklarınızla ilgili eğitim konuları gündeme gelebilir. Konuyu herkesin fikrini alarak bir karara bağlamanız gerekecek.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2014
Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!