Koç Burcu Günlük Aşk Falı

13 Ekim 2015
İlişkinizi mutluluk içinde götürüyorsunuz. Aşktan beklentileriniz oldukça alçakgönüllü. Onu koşulları içinde değerlendirmek gibi bir özelliğiniz var. Ama partnerinizin aynı şekilde baktığından pek emin görünmüyorsunuz..

Koç Burcu Günlük İş Falı

13 Ekim 2015
Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz. İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük.

Koç Burcu Günlük Para Falı

13 Ekim 2015
Yoldaki paranızın gelmesi an meselesi. Küçük birikiminize o parayı da ilave edip almayı düşündüğünüz şeyi bugünlerde alabileceksiniz. Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

13 Ekim 2015
Çıkarcı biriyle, onu yeterince tanımadan muhabbeti ilerletiyorsunuz. Sizin açınızdan, sonu pek hayırlı görünmüyor.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bazı konular beklediğiniz gibi gelişmeyebilir veya beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Bu beklenmedik değişiklikler şu an için sizi rahatsız etse bile, aslında günün sonunda sizin işinize yarayan sonuçlar doğurabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Sevgili Koçlar,  saat 03:06 itibariyle,  Yeniay-Terazi burcunda oluşacak. Partnerimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan ilişkimizi, önümüzdeki bir aylık süreçte, inceleme altına alacağız. Anlaşmanın yolu, kafa yapımızın, hedeflerimizin aynı veya farklı oluşuna göre gelişecektir. İşlerliği olmayan, verimsiz ilerleyen, fikirsel olarak ayrı yolların yolcusu olduğumuz bir beraberliği sürdürmek kolay değil. Yeniayın oluşacağı güne, Ay-Uranüs karşıtlığıyla başlamamız da, sürpriz gelişmelerin, anlaşmazlıkların olabileceğini gösteriyor. Ancak Diğer görünüm Merkür-Satürn etkisi ise, eğer istenirse pekala anlaşılabileceğini, ılımlı şekilde konuşmanın önemini vurguluyor. Yeniayın, tüm dünyada barış, birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde vesile olmasını diliyorum Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Kendinizi geliştirmenizi, hayata daha geniş açıdan bakmanızı sağlayacak işlerle meşgul olmalısınız. Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde ödülü veya takdiri hak ediyorsunuz. Ancak, sürekli tekrar edilen işlerle uğraşıyor olmanız hem sizin hem de diğerlerinin yapılan her şeyi kanıksamanıza yol açıyor olabilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2015
Yaşam alanınızı ve rutin görev ve sorumluluklarınızı gözden geçirmek, işe yarar ve pratik bir iş bölümü ve zamanlaması yaratmak için fırsat yaratın. Bu tip bir revizyon size uzun vadede de mutlaka kazanç getirecektir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Daha önce bir türlü karar verip uygulayamadığınız konularla ilgili daha sakin bir tutum içine giriyorsunuz. Sabah saatlerinde sıkıntılı olmakla birlikte öğleden sonraki saatler duygularınız yükselmeye başlayacak.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün ikili ilişkilerinizdeki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İletişimden dolayı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler vermezseniz olaylar rahatça çözülebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba gösterebilirsiniz. Kişisel olarak etkilendiğiniz durumların üstüne çok gitmemeye çalışın. Sabırlı olmanızda fayda var.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
İnsanlara şefkat ve özgüven aşılayabiliyorsunuz. Koşulsuz sevgi sizlerin en büyük hedefi zaten. Hayatınızda da böyle ışık saçmayı başarmaktasınız.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Gün içinde ikili ilişkilerinizde etkili iletişim kurarak hem özel hayatınız hem de iş yaşamınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir, teklifleri değerlendirebilir ve isteklerinizi daha rahat aktarabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Ortaklıklar ve evlilik dahil her türlü sözleşmenin önem kazanacağı bir döneme gireceksiniz. Bu yeni ay zamanında yakın çevrenizde yer alan arkadaşlarınızı daha iyi tanıyacaksınız. Kendinizi her konuda eleştirdiğiniz bir dönem başlıyor.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün oluşan yeniay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, ortaklı işleriniz alanınızda yeni başlangıçlarınızı ayağınıza taşıyabilir. Özel ilişkilerinizde ise önemli kararlar devreye girebilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu