Koç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Mart 2015
Aşk yaşamınızda işler iyiye doğru gidiyor. AslInda çok sevilen birisiniz. Çevrenizdeki pozitif enerji aşk yaşamınıza yansıyacak. Sevdiğinizle kendinize zaman ayıracaksınız. Birlikte planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz. Akşama doğru bir süprizle karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

1 Mart 2015
Bugün iş yaşamınızda problemli, yapısal olarak değişken, kararsız, uyumlu ama sıkılgan bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki kimi insanlarla geleceğinizle ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Kime ne laf anlatacağınızı bilemeyebilirsiniz. Sevimli, canayakın tabiatınız iş yerinde size hayranlar kazandırsa da, ruhsal yönden kırgın bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

1 Mart 2015
Maddi konularda sorumluluk taşımaya başlayacaksınız. Paraya dayalı bir konuda yüksek sorumluluk isteyen bir konuma gelmeniz muhtemel. Bu nedenle hesap kitap işlerine biraz daha özen göstermeniz gerekecek.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Mart 2015
Aile ilişkilerinize karşı duyarlı olun. Özellikle sizden yaşça büyük bir insan ilgi bekliyor olabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Bugünü dikkatinizi toplamaya çalışarak geçirebilirsiniz. Geçmişle ilgili bir konu çok zamanınızı alabilir. Bu nedenle nostaljik ortamlardan kaçınmalı, geriye değil, ileri bakmalısınız. Kimi sağlık problemlerinizi de ciddiye almanız gerekebilir. Bir takım ziyaretler sizi etkileyecek. Aile içi ilişkilerinizde olayların gelişimi tam istediğiniz gibi olacak. Ama insanlara yaklaşım tarzınız çok önemli.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Sevgili Koçlar tüm gün Ay-Boşluk etkisi altındayız. Tedirginliklerimizi,  korku ve endişelerimizi biraz olsun geride bırakmaya çalışalım. Güven duygumuzu kaybetmeden durumu gözden geçirmekte yarar var. Evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde bir hayli hassasız. İşimize, ilişkimize, evimize, ailemize ve hepsinden önemlisi kendimize iyi davranalım. Saat 17:55 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  kişiyi  yeniliklere hazırlar ve başarılı çıkışlarda bulunması için teşvik eder. Düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinmezsiniz. Ben derim ki, tüm olasılıkları akıllıca gözden geçirelim. Merkür astrolojik olarak Kova burcunda gayet olumludur. Eğer ileriye dönük bir projeniz veya bir fikriniz varsa, bunu topluluk veya bir grubun içinde kabul ettirmek yönünde düşünürsünüz. Saat 23:15 Merkür-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Fikirlerimiz yenilikçi, düşüncelerimiz bir hayli etkileyici ve bu isteklerimizi ifade gücümüz hem toplumsal ilişkilerde hem de aşk hayatımızla ilgili meselelerde bir hayli abartılıdır. Aşkı isteriz, hayatın güzelliklerini talep ederiz, kendimizi en özel konumda görmek isteriz. Ancak unutmayalım ki, Jüpiter geri hareketi devam ediyor. Bizim de aşkta gerçekçi olmayı bilmemizde fayda var. Bize söylenenle, söylediklerimize dikkat etmemiz tabii ki faydalıdır. Dilden çıkmaya görsün bir SÖZEtkisi ulaştığı yerde anlaşılırKimi söz sahibinin güzelliğine yakışır, gönlü huzurlandırırKimi söz sahibinin zehrini taşır,,,,yüreğimizi acıtır......iremSU Mutlu pazarlar dostlarım, Can yürekleriniz güzel sözlerle huzur bulsun. Kalben sevgilerim sizlerle olsun.  


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015

Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz fakat, bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Kafanıza koyduğunuz bir konuda yenilgiyi kabul etmiyor ve savaşmayı yeğliyorsunuz.


Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Yaratıcı görüşlerin sunulduğu bazı arkadaş gruplarınadahil olacaksınız. Yeni ve canlandıracak arkadaşlarla yolunuz kesişebilir. Yeni insanlar sizin geleceğe dair planlarınızı ve umutlarınızı da revize etmenize sebep olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Belli bir kişiye ve projeye dikkatle yaklaşmalısınız. Ne zaman ne yapacağınızı ve ne zaman ne söyleyeceğinizi ölçerek hareket etmeniz gereken bir gün. Aksi takdirde, bazı olaylar hoşunuza gitmeyebilir veya stres yaratan durumlar oluşabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay’ın Güneş ve Neptün’le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs’le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Son derece asabi ve gergin olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bu sinirliliğin sebebi, karamsarlık nedeniyle herşeyde bir aksaklık veya çözümsüzlük görmenizden kaynaklanacaktır. Mantığınızı kullanın ve kara gözlük takmayı bırakın.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Bugün 09.58'de Balık burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte ruhsal ve bedensel olarak iyileşme dönemine giriyor, huzur, sevgi ve şefkat duygularını daha fazla deneyimlemeye başlıyorsunuz. Ev, aile ve yerleşime ait konular ile ikili ilişkilerinizi iyileştirmek adına fırsatlarınız olacak

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu