Koç Burcu Günlük Aşk Falı

3 Temmuz 2015
Mantığınızla değil duygularınızla hareket ediyorsunuz. Onun için ise duygulardan önce mantık geliyor. Sizin ilişkinizin en büyük problemi de bu. Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

3 Temmuz 2015
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız. İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Koç Burcu Günlük Para Falı

3 Temmuz 2015
Ailenizden birisi sizden maddi destek isteyebilir. Bu destek için koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekebilir. Bir ikilem yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Temmuz 2015
Bugünlerde biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Sabır size göre bir şey değil ama dişinizi sıkarsanız sonuç daha olumlu olacak.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Sizi böyle gören biriyle önümüzdeki günlerde kuracağınız dostluk onu çok şaşırtacak. Sizi yanlış anladığını itiraf edecek. Akşam üzeri alacağınız bir daveti kabul ederseniz hareketli bir gece geçirebilirsiniz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Sevgili Koçlar Cuma günümüz Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Ciddiyetle işlerimizi yapacağız. Sorumluluklarımızı önemseyeceğiz. Belli kriterler çerçevesinde hareket edeceğiz. Bu enerji pek hoşumuza gitmese de, bu noktalara dikkat etmemiz yararlı olur. Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Duygular arka planda olduğu için, varmayı istediğiniz  sonucu gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz.   Burada dikkat edeceğiniz nokta, yeni bir adım atmamaktır.  Toplumsal hayatınız, aile bireyleriyle olan ilişkiniz açısından da ciddiyet ve sorumluluk içinde hareket etmenizi sağlayacak bu oluşum, sorumluluklarınızı hatırlatıcıdır. Kısa süreli bir keyifsizlik yaratabilir. Saat 15:21 itibariyle Ay-Kova burcu seyir etkinliği, yeniliklere açığız ve hevesliyiz. Arkadaşlık ilişkileriniz, yakın çevrenizle olan temasımız yoğunlaşır. İletişimimiz güçlenir.Dostlarınızla yakından ilgilenebilir, işlerinizi çabucak halledebilirsiniz. Farklı bilgiler edinmek, bağımsız hareket etmek hoşunuza gideceğinden, etrafınızdakileri  kısıtlamak istemezsiniz. Ne istediğinizin bilincinde olarak seçimlerde bulunabilirsiniz. Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bugün, sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Kendinizle ilgili bir takım planlarınız var. Karamsarlığa kapılmazsanız, motive olduğunuz.  işlerinizde istediğiniz başarı size gelecektir. Sabırlı davranmaya çalışmalı ve abartılardan kaçınmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Bugün resmi nitelikte olan işleriniz için girişimlerde bulunmak gerekebilir. Tüm üzerinize düşeni yaptığınızdan emin olun. Maddi sorumluluklar da gündeme gelecek. İlerleyen saatler sosyal organizasyonlar için uygun.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Mevcut iş ve konularla baş etmenin tek yolu yaratıcı düşünmek olacağa benziyor. Bu alanda bazı endişeleriniz olsa da, görmezden gelmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. İletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Bugün evinizle ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Ailevi konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Sosyal konularınızda yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeniden harekete geçmek için kararlar alabilirsiniz. Fikirlerinizi yaymak için çevrenizden destek görebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Öylesine coşkulusunuz ki giriştiğiniz her işi eğlence haline getirebiliyorsunuz. Yılmadan çalışmak tam size göre. Ancak bir süre sonra şıpsevdi olabilir ve işinizi terk edebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Gün içinde eşya, dolap ve ev düzenlemesi yapabilir, kişisel sağlık ve bakımınızı ilgilendiren işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İş hayatınızda görüşmeler yapabileceğiniz, ilişkilerinizde kaygı üretmemeniz gereken bir gündesiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Güneş – Neptün etkileşimi ile kendinize dönmek, özünüzü keşfetmek, bilinç altı konuları ile ilgilenmek, rüyalarınızın etkisi altında kalmanızda kuvvetle muhtemel. Yalnız lütfen kazalara oldukça açık olacaksınız, dikkatsizce adımlar atmaktan çekininiz.  Hızlı araba kullanmamaya özen gösterin ve trafikte kimseyle tartışmayın.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Kariyer alanlarınızda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. İş hayatınızda diğer insanlardan istediğiniz maddi ve manevi yardımı alabileceksiniz. İş ve eğlence arasında gitgelleriniz olabilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu