Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sabah saatleri duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla iletişiminiz sizi mutlu edecek şekilde gelişecektir. Duygusal açıdan pozitif etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok iç dünyanıza döneceksiniz ve duygusal sorunlar yaşamaya açık olacaksınız. Özellikle yalnız kalmayı tercih edebilir ve duygusallığa karşı isteksizlik duyabilirsiniz. Günün ikinci yarısında duygusal konularda dikkatli olmalısınız.
23 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Günün ilk yarısında bazı işlerinizi tamamlamak için fırsatlar bulacaksınız ve sizi rahatlatacak bazı haberler alabilirsiniz. Özellikle zihinsel aktiviteniz çok iyi olacaktır. Günün ikinci yarısı ise kendinizi kontrol etmenizin zor olacağı durumlarda kalabilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. İş ortamınızda duygusal nedenlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz ve rutin işlerinizde çeşitli sorunlar çıkabilir. İşinizle ilgili girişimleriniz için sabah saatlerini tercih edin.
23 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştirebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
23 Temmuz 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün yeni bir girişimde bulunacaksınız günün ilk yarısını tercih etmelisiniz. Akşam saatleri duygusal konularda dikkatli olun.
23 Temmuz 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Esnek yaklaşımlarınız bugünlerde küçük problemlerin büyümesine yol açabilir. Tavrınıza karşı eleştirilere sübjektif yaklaşıyorsunuz. Kendinizi belli sınırlarda tutmak istediğiniz bir gelişmede, bugünlerde başrollerde olabilirsiniz. Bağımsız karar veremeyecek, birtakım ısrarların etkisinde kalacaksınız. Daha iradi, kararlı olmanız gereken bir dönemdesiniz.
23 Temmuz 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 23 Temmuz saat 12:46 Aslan burcunda doğacak Yeniay, isteklerimizi kendimize güvenli şekilde ifade etmemizi sağlayan ve ailemiz başta olmak üzere, çocuklarımız, ilişkimiz, yeteneklerimizle ilgili konularda bizi destekleyicidir. Görünümler bize, Yeniayın etkileri hakkında net bir bilgi verecektir. Ay-Uranüs görünümü bu Yeniayda ailemiz başta olmak üzere bizim için kutsal değerde olan ne varsa onun üzerine titreriz. Hiç kimsenin bu konularda bir ters hareketine bile tahammül göstermeyiz. Ailemize ait olan mal, mülk veya ailemizin emaneti, yadigarı olan her şeyi koruma altına alırız. Hatıralara önem veririz. Yenilikleri sevsek de, eskiye ait olanların kıymetini koruruz. Çabucak tepki gösteririz ancak bu değer verdiğimiz konularda olur. Ay-Mars kavuşumu, aşkta bizi bir hayli enerjik kılan, kararlarımızı cesaretle vermemiz sağlayan bir kuvvettir. Kendimizi göstermek, ortada olmak, takdir edilmek isteriz. Babalık ve annelik duygumuzun yükseldiği zamandır. Spor, aktivite içeren etkinlikler, tatile çıkmak, yenilikler, değişimler tümüyle ilgimizi çeker. Her an her yerde olabiliriz. Girişimci ruhumuz ve enerjimizle dikkatleri üzerimizde toplarız. Yeniayın olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,
23 Temmuz 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınırlarını zorlayan her şeyden uzaklaşmak isteyebilirsin. Maddi konular gündeminde, bu konuda ailenden destek görebilirsin.
23 Temmuz 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleğinizde ilerlemek istediğiniz zaman, duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Bulunduğunuz çalışmalar, yeni şartları da beraberinde getiriyor.
23 Temmuz 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli kalmış bazı sırlar öğrenebilirsiniz.Seyahat veya eğitim ile ilgili planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
23 Temmuz 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Aslan burcundaki yeniay kişiliğinizi ve gücünüzü daha çok ortaya koymak isteyebileceğinizi anlatıyor. Aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha gayretli davranabilirsiniz.
23 Temmuz 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı savunma yapacaksınız. Verici yönlerinizi olumlu yansıtabiliyorsunuz. Güven duygunuz gelişiyor.
23 Temmuz 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.
23 Temmuz 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizle ilgili muazzam destek ve şans elde ederken, hayatın keyifli taraflarına odaklanabilir, kendinizi güzelleştirmek adına güzellik ve bakıma yönelebilir, ilişkilerinizde duygusal ve romantik bir gün geçirerek, moral ve yaşam enerjinizi arttırabilirsiniz.
23 Temmuz 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş bugün Aslan burcunda bir ay boyunca parıldamaya başlayacak. Eğlenmek, neşelenmek, dostlarla vakit geçirmek, aşık olmak, çocukları mutlu etmek için şans sizden yana olur. Ayrıca ekstrem sporlar yapmak, yeni hobiler edinmek için harika bir hafta sonu sizi bekliyor. Bugün beklenmedik davetlere katılabilir, dostlarınızla müzikli bir mekanda felekten bir gün çalabilirsiniz.
23 Temmuz 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Bu dönemde çocuğunuzun hayatıyla ilgili kararlar alabilirsiniz.
Reklamı Kapat