Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda değişik duygular içerisindesiniz. Bazı şeylerle örneğin bir bakışla veya güzel bir sözle yetinmek yerine daha gerçekçi istekler içerisindesiniz. Kendinize yönelik bazı tereddütlerinizin de bu yolla gidereceğinizi düşünüyorsunuz. Duygu karmaşası içerisinde olduğunuz bugün önce kendi duygularınız netleştirmeli sonra onunla konuşmalısınız.
2 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Zihinsel faaliyetleriniz oldukça yüksek. Yalnız işinizle ilgilenmiyor arkadaşlarınızın işlerine de müdahale ediyorsunuz. Sizin yardım sandığınız bu müdahaleleriniz onların canını sıkıyor. Bu davranışlarınızı bırakmalısınız.
2 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin. Kişiliğinizde ve görüntünüzde zaman zaman gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilecek güçtesiniz. Geçmişteki çabalarınızın ödüllerini alabileceğiniz görülüyor.
2 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi ruhsal yönden iyi hissetmediğiniz zamanlar önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve sizi sıkan ortamdan kısa bir süre uzaklaşıp iyice düşünmelisiniz.
2 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli kurallarla sınırlandığınız bir konuda çabalarınızı arttıracaksınız. Hayatınızı durgun ama düzenli bir dengede görüyorsunuz. Düzenli bir hareketliliğe geçiş niyetinizde güçlükleriniz olacak. Bugünlerde şansınız yüksek. Fark edilme isteğinizi tatmin edebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. İletişim konularındaki beceriniz, zor ilişkilerde sonuçlar getirebilir.
2 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:35 Ay-Mars görünümü, bir yandan iç dünyanızda hassas tepkilerde bulunmaya müsait olduğunuzu, diğer taraftan keşif arzunun yükseldiğini göstermekte. Bu da gösteriyor ki, duygusal açıdan aktifsiniz. Kolayca durumları algılayabilir, amacınız yönünde hareket edebilirsiniz. Saat 13:23 Ay-Neptün kavuşumu, şifa verici huzurlandırıcı ve kendimizi akışa bırakmamızı sağlayıcı olan bu enerji, ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Saat 14:59 Ay-Güneş olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji birçok açıdan güç aşılayıcıdır. Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır. Saat 16:23 Ay-Jüpiter görünümü, günlük hayatın, işlerimizin akılcı biçimde ele alınması gerektiğini vurguluyor. Aşırı iyimserlik ve hayalcilik nasıl yanlışsa, fazla endişeli olmak da aynı şekilde yanlış. İşimize, gücümüze, sorumluluklarımıza önem vermeliyiz. Saat 19:38 Ay-Satürn görünümünde, ruh dünyamız gayet hassas ve hayatı uhrevi yönüyle ele aldığımız için mücadele etmek istemiyoruz. Ancak sorumluluklarımız var ve bunları yerine getirmek için, bilgilenmemiz, kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu iki farklı ele alış biçimi, bizi duygusal anlamda zorluyor. Saat 23:17 Ay-Pluto görünümü, mevcut iş ve toplumsal durumumuza gerçekçi şekilde bakmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
2 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel isteklerinizle karşı tarafı etkiniz altına alabileceğiniz bir gün. Tepe evinizdeki güçlü yıldızlar sayesinde direttiğiniz konularda başarılı olacaksınız. Bugün, toplumsal olaylara daha çok ağırlık verecek, özel yaşantınızla ilgili sorunları atlamak isteyeceksiniz. Partnerinizin sizinle aynı fikirde olmadığını görmek, kafanızı karıştırabilir.
2 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal tepkiler vereceğiniz ya da gereksiz kırılganlıklar göstereceğiniz durumlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Genel bir motivasyon düşüklüğü de söz konusu olabilir. Hayır diyememe sorununuz yeni sorunlara sebep olabilir.
2 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Rekabete hazırsınız ve enerjiniz çok yüksek. Mücadele gerektiren ortamlarda kolayca arayı açabilirsiniz. Hafta ortası civarında yapmak istediğiniz işlerde size yardım etmek isteyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni işbirlikleri söz konusu olabilir. Haftanın ikinci yarısı birincisine oranla daha yavaş veya sorunlu geçebilir, ama yine yardımınıza koşacak kişiler olacaktır veya siz bazı kişilere yapacağınız yardımlar sayesinde farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Bazı konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Gün içinde sizi zorlayacak koşullarla uğraşabilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşıt burcunuz Terazi ile sürekli çatışma halinde olacaksınız. Hava grubu burçlardan (İkizler, Terazi, Kova) uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Kendi işlerinizle ilgilenip duyarlı olun.
2 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İstekleriniz konusunda rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Sözleriniz havada kalmayacak karşı tarafta düzelmesi gereken bir özellik varsa konuşarak sorunu ortadan kaldırmanız çok daha kolay olacaktır. Merkür gezegeni saatlerce süren tartışma ve konuşmalara sebep olabilir, fakat tartışmalar kavgaya dönüşmez.
2 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.
2 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mayıs ayının ilk günlerinde belli başlı konulara yeterince vakıf olmadan, her şeyi enine boyuna ölçüp tartmanızda yarar var. Mevcut sorunları göz ardı etmek yerine, onları tamamıyla ortadan kaldırmaya odaklanmalısınız.
2 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sahip olduklarınızın maneviyatınızla bağlantısı var ve paylaşmayı biliyorsunuz. Duygusal olarak geçmişe dönüşler olabilir. Gönlünüzden geçenlerin gerçekleştiğini göreceksiniz.
Reklamı Kapat