Koç Burcu Günlük Aşk Falı

18 Aralık 2014
Uzun süreden beri aşk hayatınızda yaşadığınız durgunluk bu hafta sonu yeşil ışık yakacak gibi. Bu arkadaşlarınızla katılacağınız bir toplantıda gerçekleşebilir. Bu güne kadar onu farkedemediğiniz için kendinizi yargılayacaksınız.

Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük İş Falı

18 Aralık 2014
İş arkadaşlarınızın birinden alacağınız bir haber sizde büyük sevinç yaratabilir. İşinize olan saygınız ve bağlılığınız, arkadaşlarınız ve yöneticileriniz arasında sizi kararlı, itibarlı yapıyor. Bu yakınlarda terfi edebilirsiniz.

Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük Para Falı

18 Aralık 2014
Kredi kartlarıyla harcama yaparken biraz daha dikkatli olmanızda yarar var. Zira sadece bu ay için değil, harcamalarınızda temkinli olursanız, belki de bu yıl sonuna kadar eliniz darda kalmaz.

Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Aralık 2014
Çevrenizde olan olayların ister istemez etkisinde kalıyorsunuz. Bu kadar duygusal olmayın.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2014
Hayatınızın ne kadar monoton olduğunu düşünüyorsunuz. Aslında bu durum biraz da sizden kaynaklanıyor. Ama sıkılmayın; arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi bugün içinde bulunduğunuz sıkıcı ve karamsar ortamdan uzaklaştırmak için adeta birbirleriyle yarışacaklar. Siz de bu durum karşısında şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşayacaksınız. Sizi ne kadar çok seven arkadaşlarınız olduğunu görecek ve olumsuz duygulardan sıyrılacaksınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz saat 02:31 Ay-Jüpiter olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji, karşılıklı her ilişkide uyum, paylaşım, ılımlılık, nezaket arayışımızı güçlendiriyor. Aşkı tenimizde, yüreğimizde ve çevremizde görmekten, hissetmekten yanayız. Popülerliğimiz yüksek. Karşı cins üzerinde etkili olmaktan yanayız. 17 Aralık saat 05:53 - 5 Ocak 2015 saat 03:08 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Merkür, mesleki konularda disiplinli düşünmemizi sağlayıcı, işlerimize sorumluluklarımıza odaklanmamızda yardımcı, kurallara uygun şekilde görevlerimizi yerine getirme anlamında destekleyici bir süreçtir. Bu dönemde patron konumundaki insanlarla iletişimde bulunurken, saygılı olmamız beklenir. Belli bir mesafeyi korumamız, zamanında işlerimizi yapmamız, bunları yerine ulaştırmamız gerekir. Saat 07:39-16:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. Sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür. Saat 16:51 Ay-Akrep burcu geçişinde, duygular yoğunlaşıyor, tutkulu hale geliyor. Hayata bakış açınız ne yönde ise, durumları o şekilde analiz etmeniz mümkündür. Bazen duygusal, bazen mantıklı kimi zaman katı bir tutum içinde olabilirsiniz. Tabii ki dengeyi kuracak olan kişi biziz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Aralık 2014
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Önümüzdeki günler sizin için zihninizi işinize odaklamanız gereken günler olacak. Planlamalar, detay ve dikkat gerektiren çalışmalar, tamamlamalar için enerji harcama ihtiyacı yüksek. Ortak edin insanları bugün bu gayretinize.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Bugünlerde hayatınızda nelerin değişmesini veya nelerin olmasını istediğinizi listelemeye başlasanız iyi olur. Çok yakın zamanda istekleriniz gerçek olabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Kartınız Araç... Sizler sürekli birileri ile yarışır durumda görünüyorsunuz. Ancak aşk konusunda pek başarılı olduğunuz söylenemez. Ona karşı biraz daha mütevazı olmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz. Ama dikkat.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2014
Öğlen saatlerinden itibaren ay boşlukta olacağı için bugün özellikle çalışma yaşamınızla ilgili yeni kararlar almamalı, iş görüşmeleri ve önemli toplantıları fırsatınız varsa bir sonraki güne ertelemeyi tercih etmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu