Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi elinizin altında sandığınız için kendinize fazla güvenlisiniz. Ama sevgiliniz hayatınızda daha çok yer almak, daha fazla söz sahibi olmak istiyor. Bu haklı isteklere karşı daha dürüst olmalısınız. Bugün bu konuda size sitem edebilir. Açık konuşmak sorun yaratabilir, ama uzun vadede yararını görürsünüz.
25 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Dayanamayıp müdahale ettiğiniz zamanlar oluyor. İş yaşamınızda her iş sizin doğrudan sorununuz değil unutmayın. Her problem müdahalenizi beklemiyor. Bu yanınızı törpülemeniz halinde, çalışma arkadaşlarınızın size karşı davranışlarının nasıl değiştiğini göreceksiniz.
25 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Elinizdekiyle yetinmek istemiyorsunuz. İnsanın maddi durumunda da sürekli aşama kaydetmesi gerektiğine inanıyorsunuz. Ama bunun tümüyle size bağlı olmadığını da biliyorsunuz. Yine de bugün planlar yapacaksınız.
25 Ağustos 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün, beklettiğiniz canınızı sıkan bir konuda artık karar vermeniz için size baskı yapılabilir.
25 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok şeyi aştığınızı söylemenize rağmen, hala tutucu yanlarınız var. Bazı durumlarda statükoya çok bağlısınız. Bugün bir arkadaşınız bunu size hatırlatabilir. Siz de her zamanki gibi bunların özel durumlar olduğunu söyleyip savunmaya geçeceksiniz. Böyle davrandığınız için yakınlarınız bazen yanınızda ne zaman, nasıl davranmaları gerektiğini bilemiyorlar. Bir an önce bitmesini istediğiniz uzun süreli bir kırgınlığınız var. Bunu gerçekten istediğinizi belli etmelisiniz.
25 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 06:41  itibariyle İkizler burcunda oluşacak sondördün, çevrenizle olan iletişime önem verdiğinizin göstergesidir. Sorular sorarak etrafınızda olan biteni anlamak istersiniz. Bu görünüm, her türlü durumu iki yönüyle görebilmenizi, iş hayatınızla ilgili konularda sizi yoran, rahatsız eden mevzulara inceleyici tarzda bakmanızı sağlayıcıdır. Kendinizi sürekli haklı görmek, başkalarının sizi takdir etmelerini beklemek veya fikirlerinizi ifade ederken baskı uygulamak yanlış olabilir. Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, çevrenizle iletişimi güçlendirici ve hedeflerinizi gerçekleştirmenizde sizi aktif edicidir. Her işi kolaylıkla halledebilecek gücünüz var. Saat 21:06 Ay-Neptün görünüm etkisinde,  size söylenen veya vaat edilen sözlere çok dikkatli olunuz. İyice dinleyerek doğruluğunu anlamaya çalışınız. Eğer önemli bir konuda karar verecekseniz bu saatte bunu yapmayınız. Çünkü hem kendinizi hem de bir başkasını yanlış yönlendirebilirsiniz. Hassasiyetin yüksek olduğu bu görünüm altında, kolayca çözülebilecek bir mesele büyük bir  problem haline getirilebilir. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizde ilerlemek ve iş yaşantınızda gelişmek istiyorsanız, arkadaş çevrenizde güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Kazançlarınızın artışı, kariyerinizle paralel ilerlerken, enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz.
25 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tartışmalı ortamlarda haklı olduğunuzu ispatlama telaşına kapılmayın. Günün ikinci yarısı fikir çatışmaları artacak. Hızlıca verilen kararlar, aniden verilen tepkiler size zarar verebilir. Zihninizi dinginleştirmeye çalışın
24 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün bazı konulardaki gerçekleri kafanızda toparlayabilir, çalışmalarınızı ve araştırmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Öğrendiklerinizi başka şeylerle birleştirin. Birkaç gün için, kesici eşyalarla veya objelerle uğraşırken dikkatli olmakta fayda vardır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek ümitlerinizle ilgili yeni planlamalar yapacağınız bir gündesiniz. Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için mücadele verebilirsiniz. Duygusal yönden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayal ettiğiniz konularda gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Alternatif planlar geliştirebilirsiniz.
25 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Fazla titiz davranarak detaycı bir tavırdasınız. Bu durumda kendinizi de mutsuz edebilirsiniz. Olaylara karşı olduğu gibi bakmayı öğrenmelisiniz. Çevreniz de bunu istiyor.
25 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.
25 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.
25 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi değer yaratma konularında ilerlemeye devam ediyorsunuz. Yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Paranın değeri ve yönetimi üzerine ilerleyeceksiniz.Diğer taraftan manevi değerlerinizi gözden geçirebilir, özellikle iş ilişkilerinizde kurmuş olduğunuz manevi bağları ve güven telkinini mercek altına alabileceksiniz. İlişki ve iletişim kurma adına değerli fırsatlara sahip bulunuyorsunuz. Cinselliğin etkin olabileceği ilişkilere çekilebilirsiniz. Gece saatlerinden itibaren içinize kapanma eğilimi içinde bulunabilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
25 Ağustos 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde olup biten olaylara karşı biraz ters tepkiler verebilirsiniz. Bazı konuşmalar sizi hemen aşağıya çekebilir, duygusal olarak kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz.
Reklamı Kapat