Koç Burcu Günlük Aşk Falı

16 Eylül 2014
Aşk hayatınızda durgunuk bugün de devam ediyor. Sevgilinizle aranızdaki problemleri ortadan kaldırmak için yoğun istek bugün yoğun istek duyacaksınız. Fakat bu konuda girişimde bulunamayacaksınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

16 Eylül 2014
İşinizle ilgili ufak tefek problemler konsantrasyonunuzu etkileyecek. İş arkadaşlarınızdan birinin yokluğu iş yükünüzü bir hayli arttıracak. Fazla yorulmamaya dikkat edin.

Koç Burcu Günlük Para Falı

16 Eylül 2014
Parasal konularda başkalarının yardımına ihtiyaç duyacağınız bir gün geçireceksiniz. Bugün yatırım yapmak ya da paranızı daha akıllıca kullanmak yönünde fikirleriniz olacak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

16 Eylül 2014
Bugün doğru olmayan bir takım haberler alabilirsiniz. Bu haberlere kulak asmayın. Çevrenizde sözüne güvenmemeniz gereken insanlar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2014
Bugün güne oldukça neşeli başlayacaksınız. İçinizde yoğun bir enerji hissedeceksiniz. Bu enerjiyi dışa vurmak isteyeceksiniz. Gün içerisinde arkadaşlarınızla olmak onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizden biriyle bugün bol bol konuşma fırsatı bulacaksınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Sevgili Koçlar haftanın ilk gününe, İkizler burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyoruz. Bu enerji, duygularımızı inişli çıkışlı kılabilir. Dikkatli olmamız gerekir. Sabırsız davranmayalım. Etrafımızdaki gelişmeleri merak edebiliriz veya birileri fazla meraklı olabilir. Gerektiği yerde gerektiği şekilde konuşmayı bilelim. Saat 07:16 Ay-Venüs görünümü düşüncelerimizi söylemekten çekinmeyeceğimizi gösteriyor. Ancak şunu da bilelim ki, kimseyi değiştirmemiz mümkün değil. Saat 09:44 Ay-Jüpiter görünümü, sabah saatlerinde bir hayli aktif olmamızı sağlıyor. Hem yazışırız, konuşuruz hem de dilediğimiz gibi kendimizi ifade ederiz. İçimizdeki coşku bizi heveslendirir. Aşk hayatımız canlanır. Kısa sürse de, bu saatlerde keyfimiz yerindedir ve zamanı en aktif şekilde değerlendiririz. Saat 14:12 Ay-Uranüs olumlu görünümü,  zihinsel açıdan çabuk öğrenmenizi, kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır. Saat 19:52 Ay-Merkür görünümü, yakınlarımızla alakalı her konuyu merak etmemizi sağlarken, çevremizle olan birebir iletişimin de göstergesi oluyor. Aynı zamanda partnerimizi düşünüyoruz. İlişkileri önemsiyoruz. Bir söz duymak istiyoruz, Nasılsın, ne haber deseler, canlanırız, mutlu oluruz bu saatlerde. Yeni eğitim hayatında tüm ailelere ve öğrencilerimize başarılar dileğimle, Mutlu haftalar ve can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Zihinsel aktivite gerektiren her türlü işte başarı şansınız var. Üreteceğiniz çözümler, aklınıza gelen fikirler, yaşanan bir olayın içinde keşfedil en yeni durumlar günü hareketlendirecek. Uçmasın yazın aklınızdan geçenleri.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Eylül 2014
Bir fırsat kendini gösterirse veya bazı olumlu olanaklara kavuşursanız anında değerlendirmeniz gerekiyor. Büyüme ve ilerleme arzusundasınız ve bu amaçla daha çok çalışabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflerimizi, amaçlarımızı devreye sokmak, hareketlerimizin arkasında durmak, ürün veya planlarımızı sunmak için oldukça olumlu astrolojik etkiler altındayız. Dolayısıyla, tanıtmak, başvurmak, tanışmak, iletişim kurmak ya da teklif etmek başlıklarından hangisi sizi ilgilendiriyorsa perde kapanmadan fırsatları değerlendirmek için güzel bir haftasonu!

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Bugün yerinizde durmakta zorlanacaksınız. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz öncelik kazanabilir. Kısa ziyaretlerde bulunmanız gerekebilir. Paylaşımlarınız artacak. Yalnız sohbetlerinizde daha sabırlı ve düşünceli davranmaya dikkat etmelisiniz. Duygu ve düşüncelerin aktarırken ısrarcı olmak olumsuz sonuçlar doğurabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Bir konuda hırs yapabilirsiniz. Bu işinizde büyümek, çok para kazanmak vs her konuda olabilir. Platonik, sevgi yaşayanlar vazgeçin artık bu sevdadan.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

15 Eylül 2014
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!