Koç Burcu Günlük Aşk Falı

30 Mart 2015
Sevgilinize karşı çok açıksınız. Onun üzerine çok fazla düşüyor ve onu çok fazla şımartıyorsunuz. Biraz daha mesafeli olmalısınız. Bu gün akşama doğru sevgilinizle beraber hoşça vakit geçirecek, kalabalık ortamlara gireceksiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

30 Mart 2015
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

30 Mart 2015
Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzünden zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Mart 2015
Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli , sizi kullanmalarına müsade etmemelisiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bugün dik başlı olmanız yüzünden pek çok konuda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Oysa çok çabuk ve net bir algılama yeteneğiniz var. Bu özelliğinizi inatçılığınızla ve işlerinizi son ana bırakma huyunuzla baltalıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevgilinize karşı biraz gizemli davranırsanız, onun sizi kıskanıp üzerinize düşmesini sağlarsınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Sevgili Koçlar saat 02:40 itibariyle etkili olacak Ay-Güneş olumlu görünümüyle yeni haftamız başlıyor. Bu enerji, kendinize has tavırlarınızla girdiğiniz her ortamda ilgi odağı olmanızı  veya olabilmek adına en dikkat çekici  yönlerinizi ortaya koymanızı sağlayıcıdır.  Hatta sizi taklit etmeleri, merkez almaları gururunuzu fazlasıyla okşayabilir. Saat 10:47 Venüs-Pluto olumlu görünümü, parasal kazanç ve kariyer anlamındaki işlerinizde ilerisi adına umutlandırıcıdır. Kişi izleyeceği yol ve yöntemleri, ulaşmak istediği zirveyi kafasının içinde sağlam bir zemine oturtmalıdır. Kesinlikle güven içinde yaşamak amacındadır. Bu amaçla, ilerlediği yolda asla yılmaz ve elde edene kadar çabalar. İlişkilerini sağlam tutmaya özen gösterir. Çünkü bunun kendisine kazandıracağı faydaların gayet iyi bilincindedir. Pozitif yönü ağır basan bu görünüm, üretimin ve verimliliğin işareti olduğu gibi, kişinin geleceğe yaptığı bir yatırımın da  simgesidir. Saat 16:18 Ay-Venüs mücadeleci görünümü,  parasal konularda risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket etmenin önemini gösteriyor. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini bilmesiyle mümkündür. İşte o zaman insan, doğru  ve yerinde kararlar alabilir. Çünkü bugün aşırı hırs bize yanlışlar yaptırabilir. Saat 16:56-31 Mart saat 21:12 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında gergin bir durumla karşı karşıya kalırsanız sakin olunuz ve olan biteni  tekrar gözden geçiriniz.  Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda, bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız.  Günlük aktivitenizde, kendinizi kabul ettirmekten yanasınızdır. Takdir edilmeyi, söylediklerinizin onaylanmasını, size karşı gelinmemesini istersiniz. Ancak önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması  zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir. Boşluk dilimi içinde,  aşk hayatınız, çocuklarınız, spekülasyon, eğlence kısaca hayatı güzel algılamanızı sağlayan  konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız  açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Bugün kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyor ve duygularınızı istediğiniz gibi sergileyemiyorsunuz. Çok çeşitli düşüncelere sahip olmanıza rağmen, ahlaki konulara geleneksel değer yargısıyla yaklaşarak, sizi tanıyan bir çok kişiye olumlu örnek oluyor ve çevrenizi etkiniz altına alabiliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bugün özel hayatınızı paylaştığınız biri ile maddi bir mevzu yüzünden karşı karşıya gelebilirsiniz. Çocuğunuzun bir ihtiyacı nedeniyle hiç istemediğiniz bir harcama yapmanız da söz konusu olabilir. Bunun kavgasını vermeyin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda kafanızda bazı fikirler ya da öngörüleriniz olabilir. Bazı konuların hızlanmaya başladığını hissediyorsanız, olayların yatışması veya yerli yerine oturması için birkaç gün beklemek daha yararlı olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Pluton arasında oluşan olumlu açı, ikili ilişkilerimizde tutkuyu ön plana çıkartabilir. Önümüzdeki beş gün için, sevgi temalı ilişkiler açısından oldukça kuvvetli etkiler altındayız. Sadece kıskançlık veya gereğinden fazla sahiplenme türünde ufak tefek pürüzlere dikkat etmekte fayda var derim Niobe’ce!. Bugün öğle saatlerinde ilişkilerde elektirkli bir ortam oluşabilir, ancak geçici zira akşamüstüne doğru yenileyici ve küçük sürprizler niteliğinde gelişmeler yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Kartınız Dua... Dilekleriniz olsun diye dualar ediyordunuz sonunda hedefe vardınız. Ancak başarınızın devamı için daha çok yolunuz var.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz, bu konular veya kavramlarla bugün ilgilenmeniz gerekli olabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2015
Bugün Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında finansal durumunuzla ilgili geçici bir zorlanma yaşayabilir, özel ilişkilerinizde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu yeniay zamanında yaşamın içindeki tüm ikili ilişkilerinizde geçmiş kalıplarınızı kırıp, yeni başlangıçlar yapmak için fırsatlarınız olacak ancak bu fırsatları elde etmek için öncelikle hayatınızdaki ruhunuza yük olan insanlardan kurtulmanız gerekmekte.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu