Koç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Nisan 2015
Sevdiğinizle olan ilişkinizin daha duygusal bir boyutta gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Tutarlı yaklaşımlarınızın ilişkinizi geliştireceği bir gündesiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

26 Nisan 2015
Kendinize duyduğunuz güvenin azalabileceği bugün, önünüze sürülen işi başarısızlık yapmak korkusu ile kabul etmeyebilirsiniz. Oysa pratik fikirlerinizi ortaya koyarak işin üstesinden gelebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

26 Nisan 2015
Parasal ve maddi konulara daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir. Belki de bütçenizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Yeni yatırımlar için zor koşullar getirebilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Nisan 2015
Gergin bir gün. Özellikle işe ait stresler ilişkilerinize güçlü bir şekilde yansıyacaktır.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün, kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Sizin için ön planda olan konuların başında yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sevgili Koçlar saat 02:55 Aslan burcunda oluşacak  ilkdördün etkisi altında Pazar gününe merhaba diyeceğiz. Bu oluşum, güvenli yaşama arzunuzu yükseltebilir. Size önerim, kesinlikle kendinize olan inancınızı kaybetmemenizdir. Her ne kadar bazı konular içinden çıkılmaz olsa da, sizi güçlü tutacak olan tek olgu, inancınızdır. Siz inancınızı beslediğiniz ve güzel şeylerin olacağını umut ettiğiniz sürece, hiçbir engelin sizi durdurması mümkün olamaz. Parasal, çocuklarınızla ilgili meseleler, aşk hayatınızla ilgili konularda durumunuzu bugün bir gözden geçiriniz. Saat 18:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, güven duygumuzu, yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki, yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. İşte bu görünüm, bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur. Gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilenler iç huzuru denilen zenginliğe sahiptirler. İşte bu zenginliğe asla paha biçilemez. iremSU Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Ay kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerliyor. Yaşam kaliteniz ve coşkunuzu iki katına çıkarırken enerjinizi dengeleme konusunda uyarı getiriyor. Yapacağınız her türlü aktiviteye duygusal performansınızı aktaracaksınız. Aşk yaşantınızın oldukça renkli geçeceği bu günde, ani tartışmalardan uzak kalmayı da başarmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün keyif almayı ve kafanızı dağıtıp rahatlamayı planlıyorsanız öğleden sonra için yapılacak planlara uymaya çalışın. Günün ilk yarısı bu tarz konular coşku yerine sıkıntılı ruh halleri verebilir.Kişisel çatışmalar gündemde.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Belli anlaşma, iş birliği veya düzenlemelerin istendiği gibi gitmeyeceğine dair ipuçları yüzünü gösterebilir. Belli yöntemlerinizi veya gidilen yolları gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesiyi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, ilgilenmeniz gereken detaylı günlük işler olabilir ve bunlar hem vaktinizi alabilir, hem de dikkatinizi dağıtabilirler.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Gün boyunca ilişkilerinizde şifa, iyileşme ve dönüştürme enerjisi ile, geçmişte bugüne sorunlu olan konuları iyileştirebilir, sorunlara çözüm bulabilir, hayatınız açısından maddi manevi sizi ileriye taşıyacak kararlar alabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu