Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin sizin dışınızda sırdaşlar edinmesi ve onlardan etkilenmesi canınızı sıkıyor. Son zamanlarda oluşan bazı sorunları kendi aranızda tartışıp çözmek taraftarısınız.
23 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız sonuçlardan çok azını alabileceksiniz Çok önemli bir problemi halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bu işte şans size çok yardım edecek. .
23 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Senetleri yavaş, yavaş ortadan kaldırıyorsunuz. Yakında yeni bir harcamanız olacak. Çıkan paranın karşılığı epeydir özleminiz olduğu için bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.
23 Eylül 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok değer verip saydığınız bir tanıdığınızla ilgili duyacağınız aslı olmayan bir haber, berbat birkaç gün geçirmenize neden olacak.
23 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek. Mutlu, unutulmaz bir gün geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız masrafı gözünüz görmüyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi, yaşama şevki ile sizi fazlaca etkileyecek. Bundan sonraki yaşamınızda yer alması çok mümkün olabilir.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Uyumlu ve adil davranacağız. Sevilmek, değerli bulunmak isteyeceğiz. Bize olumlu davranıldığında biz de aynı şekilde karşılığını vereceğiz. Aşkta, çocuklarımızla ilgili konularda, evlilik gibi meselelerde geleceğe dönük düşüneceğiz. saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde haftayı karşılarken, eşimiz, sevdiklerimiz veya başka insanların güzel davranışlarıyla karşılaşırız. Herkes birbirine karşı anlayışlı olmaya çalışır. Bizim de arzumuz bu yöndedir. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımı, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa konularda dengeyi muhafaza etmekte yarar var. Aklınıza bir çok soru takılabilir. Ay-Akrep burcu seyri, saat 20:40 itibariyle başlıyor. Şans faktörünün insan hayatında ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Hangi noktadayım, sahip olduklarım nedir ve nereye doğru gidiyorum. Bu soruların cevabını bulmaya çalışırken, mantığınızla hareket etmek, sorun yaratan konularda çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yapmayı düşündüğünüz yenilikleri, geçmişte yaşadığınız olayları veya kişileri yeniden düşünmeli ve ele almalısınız. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, doğru bir analizle sorunların çözümlenmesini ve aklı başında düşünülmesini sağlar. İş veya özel yaşamınızı bu görünümün etkisi altında pekala düzenleyebilirsiniz. Siz eğer isterseniz her türlü işin altından kalkabilirsiniz. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Kişisel isteklerimizle, partnerimizin bizden beklentileri arasındaki farklılığın doğal karşılanması ve el birliği içinde hareket edilmesi gereken dönemin işaretidir. İlişkisi mutlu olanlar bu süreçte ortaklaşa hareket etmekten fazlasıyla zevk alırlar. İlişkisi olmayanlar karşınıza kibar, kendisiyle barışık bir kişi çıkabilir. İlişkisinde sorun olanlar biraz dikkatli olunuz. Eğer birbirinize karşı duyduğunuz aşk devam ediyorsa problemin üstesinden gelirsiniz. Sevgi-saygı-güven bitmişse, bir taraf kendi isteklerini öne alır, diğer taraf taviz vermez ve yollar ayrılabilir. Ancak Jüpiter-Terazide ilerlediği için ben yine de büyük bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağın haberler seni sevindiriyor. Düşüncelerine sahip çıkabilirsen, yakın arkadaşlarınla anlamsız sorunların çözülecek.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Dikkatli olun.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ile karar vermeniz gereken bazı ortak kazanımlarınız için çözümler bulmak durumunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde yaşadığınız çözümsüzlükler artık yeni fırsatları size sunacak.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için daha fazla fırsat bulabileceğiniz bir gündesiniz. Gündeminize yeni işler eklenebilir. Mahkeme ile ilgili konularınız gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde finansal konularda destekler bulabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tereddütlü bir gün geçiriyor ve çeşitli çözümler üretmeye çalışıyorsunuz. Bugünlerde her konuda haberdar olmak için her kapıyı zorluyorsunuz.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta ve ilişkilerde emeklerin, gayret ve çabavnın öne geçeceği bir dönem başlıyor. Bugün ise ilişkiler, evlilik, birliktelik konuları biraz daha hassas olabilir. Karşılıklı uyum, denge, adalet kavramları önem kazanabilir.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok dikkatli olmasanız bile ve istekleriniz güçlü. Kendinize ve yaptıklarınıza inanacaksınız. Büyük bir enerjiyle harekete geçebilir, elinize geçen fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aşk potansiyeliniz yüksek.
22 Eylül 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ikili ilişkilerde ve ortaklı işlerde göstermeye başlayacaksınız. Eşinizin veya sevgilinizin hayatının detayları ön planda olacak. Önemli iş görüşmeleri kafanızdaki bazı şüpheleri yok edebilir. 
Reklamı Kapat