Koç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Kendinizi yeni insanlar arasında denetleme ihtiyacınızın altında, partnerinizin kıskançlık duyguları var. Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, tartışmalı günlerin sayısı gittikçe artabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
Olumsuz yaklaşımların bilinçli olduğuna dair inancınız, sizi yanıltabilir. Sürdürdüğünüz çelişkilerin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.

Koç Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
Uzaktaki bir dostunuzun maddi zorluklarına duyduğunuz ilgi, bugünlerde sizi birtakım harcamalara sokabilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Çıkarcı bir ilişkide zarar görüyorsunuz. Bazı şeyleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuda kırıcı olmaktan çekinmemelisiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Koçlar Salı günümüz,  saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle başlıyor ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. İş hayatınızla ilgili konularda titiz çalışma ve yoğunluğun, ince eleyip sık dokumanın işareti olan bu iki durum,  özgür hareket etmek isteyen bireyin önünde engel oluşturur. Özellikle sabah saatlerinde kişi kendini kıstırılmış gibi hissedebilir. Ay-Boşluk etkisini de hesaba katarsak,  ufak tefek de olsa bazı şeylerin sizi gerginleştirmesi mümkündür. Boşluk süresince yanlışları, ters giden durumları, etrafındaki insanları, olayları gayet iyi algılarsınız. Bu algılama doğal olarak işimize yarayabilir. Bazı kişiler tabii ki ters tepkilerde bulunarak bizi kızdırabilirler.  Bunlar görülmesi muhtemel durumlardır. Olağan karşılamalı, elimizden geldiğince sakin olmaya çalışmalıyız. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, ikili ilişkilerde işbirliğini mutlaka öğrenmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Ben demek yerine biz demelisin,  buna yönelik iletişimde bulunmalısın, adil olmalısın diyor. Bu kavuşum kimi Koçlar için beraberlikteki sorunları çözebilmek adına konuşmanın, bazı Koçlar için gerginlikten uzak durarak partnerle ortak bir yol belirlemenin, kısaca bencilliği bırakmanın işaretçisidir. Bekar Koçların, evlilikle ilgili mantıklı karar vermelerini sağlayan bu görünüm, yakın çevremiz ve iş ortaklıklarımızla ilgili konulardaki görüşmelerin işaretçisi olabilir. Saat 14:11 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, beraberliğinizle alakalı her meseleyi gerçekçi bir şekilde ele almamız,  düşünceleriniz farklı bile olsa, birbirimizi dinlememiz ve saygı göstermemiz yönünde ikaz ediyor. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz.Bugün, özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz. Ani hareketlerden uzak kalın. Kazalara müsait bir gün.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Günün ilk yarısı için arkanı zdan atlı kovalıyormuş gibi aceleci davranmayın. Bir şeyler başlatma enerjiniz yüksek olacak. Ancak belki de bazı şeyleri, fikirleri bekletip pişmesini sağlamak çok daha akıllıca olabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İlişki ya da iş birliklerinizle ilgili katı ya da kesin fikirleriniz olsa da, diğerleri sizin görüşlerinizi paylaşmıyor olabilirler. Tavırlarınızı buna göre belirlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Hizmet ve organizasyon alanlarındaki projelerinizi hayata geçirmek açısından son derece uygun bir gündesiniz. Özellikle detayların önemli olduğu çalışmalarınızda daha başarılı olabilirsiniz. Ancak öğle saatleri aksaklıklar meydana gelebilir; dikkatli olun. Akşama doğru ortaklıklar ve rakiplere dair konular öne çıkabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
HER konuda çevrenizdeki insanlarla iş birliği yapmanız gerekiyor. Elde etmek istediğiniz bir başarı varsa tek başınıza halletmeye çalışmayın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!