Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Prensip sayıp kendinize koyduğunuz sınırlamalar, yakın bir zamanda karşınıza mutluluğunuzu engelleyen yasaklar olarak çıkacak, hazırlıklı olun. Çalışma ortamınızda size dönük ilgiler, bugünlerde açığa çıkabilir.
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Gerekenin yapılmadığı durumlardaki tutumunuz, biraz daha hoşgörüyle daha verimli neticeler verebilir. Kökten değişikliklere girebileceğiniz, değişik önerilere hazırlıklı olun, ilgi duyacaksınız.
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Zayıf davranabileceğiniz ilişkilerde, bugünlerde para alışverişleriniz olabilir. Parayı değerlendirme konularında daha hayata uygun planlar, sizi hedeflerinize yakınlaştıracak.
25 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha tavırlı olacağınızı tahmin ettiğiniz bir gelişmede çekimserlik sergileyeceksiniz. Sizi kararlı davranışlardan alıkoyan, birtakım duygusallıklar barındırıyorsunuz.
25 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır içinizden atamadığınız kaynağı belirsiz sıkıntılara karşın, güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlence tercihlerinizde sevgilinizle çelişebilirsiniz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.
25 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:38 Venüs-Mars karşıtlığı, parasal ve ilişki konularında Mart ayında verilen kararların veya planların tekrar gözden geçirilmesinde önem taşıyor. Bir yere gidebilir, birisiyle görüşebilir, bir problemi çözmeye çalışabilirsiniz. Yeniden yapılacak bu gözden geçirmeler, önümüzdeki Ağustos ayında evlilik, yeni bir yere yerleşim, kazanç anlamındaki işlerin netleşmesinde etkili olacaktır. Saat 07:26 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır.  Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Üstümüzdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerji diyebiliriz. Saat 10:39 Ay-Jüpiter görünümü, sorumlulukların farkında olarak, işlerinizi dikkatle yapmanın göstergesidir. İyi niyetli düşünmeye gayret edersiniz. Bazı meseleler sizi yorar, düşündürür. Ancak siz üstünüze düşen bir şey varsa, insanlara gönülden yardımcı olursunuz. Saat 12:35 Ay-Merkür görünümünde zihnimiz,  maddi kazanç, birikim, güvenli bir yaşam sürme, iş hayatımız gibi temel konulara  odaklı çalışıyor. Piyasanın durumu, mevcut şartlarımız, elimize geçen ve bütçemiz konusunda bilinçli hareket etmekte yarar var. Saat 17:21 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. Saat 18:44 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işimizde daha titiz çalışmamızı, olumlu yönde gelişmemizi destekleyicidir. Başkalarına destek oluruz, kendimize güvendiğimiz için, zorlukları daha kolay aşabiliriz. İşlerimizi detaylı bir şekilde takip ederiz. Günün tüm gelişmelerinin arzu ettiğiniz doğrultuda olması dileğimle,
24 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş münasebeti nedeniyle katılacağınız ortamda ilginizi cezp edebilecek konular olacak ve burada mantıklı görüşlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Daha sonra dostluğunuzun ilerleyebileceği entresan kişilerle tanışabilirsiniz. Bu kişilerle ilginç aktivite planları yapabilir, sosyal yardım konularında girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize güveniniz yerinde.
25 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük bölümünü mesleki iş ve girişimler, önemli kişilerle ve resmi kurumlarla yapılacak görüşmeler, talepler, sunumlar, beğeni amaçlı atılımlar açısından destekleyici olacak. Bugün gözler sizin üzerinizde olacak.
24 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kendinizi ifade etmekte hiç zorlanmayacaksınız. İlişkiler esnasında daha dikkatli cümleler kurmak daha doğru olabilir. Yaratıcılık gerektiren işleriniz önümüzdeki ay boyunca kanatlanıyor ya da yaratıcılığınız çok yüksek diyebiliriz. İkili ilişkilerde biraz daha dikkatli hareket etmekte fayda var. Duygusal anlamda hassas günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor ve Venüs ve Mars arasındaki gergin görünüm kesinleşiyor(bir hafta boyunca etkili). İkili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından kontroldışına çıkan tutumları, kutuplaşmaları ve tartışmaları akla getiren ve aynı zamanda karşı cinsle etkileşimi arttıran bu görümlerle ilgili detaylı yazımı dün ele aldığım için bugün uzun uzun yer tutmuyorum. Pazartesi yazımı okumanızı tavsiye ederim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabah saatleri iletişim konusunda kısmetli olabilirsiniz. İşlerinizdeki planlarda değişiklikler olabilir. Otorite olan kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz de fayda var. İkili ilişkilerinizde geçmişte kalan konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.
25 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bebek haberleri sizi mutlu edecek. Bekar Koçlar evlilik kararı almak için armudun sapı üzümün çöpü demekten sıkılmadınız mı?
25 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
25 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.
24 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, spesifik konularla ilgili bilgilendirmeye sahip olmak için destek alabilirsiniz. Kariyer ortamınızda beklenmedik gelişmelere karşı bir parça duygusal baskı hissedebilirsiniz. Güç ve otorite üzerine kurgulanan çekişmelerden uzak durmalısınız.Genel olarak ise; bugün Ay 07:40’ta Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ciddi, sorumluluklarınızın bilincinde, kararlı ve çalışkan bir biçimde işlerinize yönelebilirsiniz. Oğlak günlerinde devletle, resmi kurumlarla, otorite figürleri ile ilişkilerde, finans, hesap, bütçe, planlama ve her türlü organizasyonda ilerleme kaydedebilirsiniz. Oğlak sizi biraz daha kasvetli ama daha gerçekçi kılacak bir atmosferi temsil eder. Abartılı tavırlar, rasyonel mantıktan uzak bir tutum geri tepebilir.Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor. Venüs İkizler burcunda yer aldığında kişi düşündüğünü hızla ve rahatlıkla ifade edebilir. Düşüncelerde zenginlik, bol sohbetli, edebi ve düşünsel kalitesi yüksek ortamlar yaratır. Venüs İkizler’de bilgi toplama merakı artar ve toplanan bilgi mükemmel bir biçimde kıyaslama ve oranlama yapmak için kullanılabilir. Ancak Venüs tüm artı niteliklerini İkizler burcunda bir avantajdan dezavantaja dönüştürebilir. İletişimde fazla konuşma ve bir adım yol alamama olabilir. Dedikodu ve tavşana kaç, tazıya tut bir tavır sergilenebilir.İkizler ticaretin gezegeni sayılan Merkür’ün yönettiği bir burç olduğu için ve Merkür’ün de Venüs’ün yönettiği Boğa burcunda yer alacağı için parayla ve para piyasaları ile ilgili konularda istikrarsız inişler ve çıkışlar görebiliriz. Venüs bu burçta ilişkileri, sosyalleşmeyi, yeni insanlarla kültürlerle tanışmayı kültürel faaliyetleri bilgi edinme arzusunu arttırır. Yeni iş anlaşmaları yapmak eğitimlere katılmak istersiniz. Kardeşlerle, komşularla, yakın akrabalarla, okul arkadaşları veya öğretmenlerle daha sık görüşebilirsiniz.Venüs İkizler’de oldukça flörtçü olduğu için ilgi alanınız da genişler. Bazen aynı anda iki kişiden bile hoşlanabilirsiniz. Kime karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Edebi çalışmalar için güzel bir hazırlık ve planlama dönemi olabilir. Zihninizde nasıl yazacağınızı gayet güzel bir biçimde planlayabilirsiniz. Ancak bazen yazmaktan çok anlatmak daha cazip gelebilir.
25 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu birkaç gün yakın ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız biraz zor görünüyor. Özellikle karşı cinsle anlaşmak sizin için kolay olmayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız.
Reklamı Kapat