Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Temmuz 2015
Sadece zamanını iyi değerlendirememesi nedeniyle yeterince görüşemiyorsunuz. Yoksa her şeyin önünde siz varsınız. İş yoğunluğu, arkadaşları, çevresi sizde haksız kıskançlıklar yaratıyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

1 Temmuz 2015
Ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Karşınızdakiler size gerekli olan güveni bir türlü veremiyorlar. Kısa bir süre içinde gözükmemekle birlikte, olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

1 Temmuz 2015
Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var. Size yardım edeceklerdir. Ama bu konuda acele etmezseniz zararlı çıkabilirsiniz. Birikiminiz küçük olduğu için zaman, zaman harcamayı düşünebiliyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Temmuz 2015
Size sitem etmiyorlar, ama bugün birkaç eski dostu ararsanız, vefasızlıkla damgalanmaktan kurtulabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Temmuz 2015
Çok yakınınızın gönül işleriyle ilgili alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Bugün sizi de ilgilendiren bir tartışmada geri planda durmanızda yarar var. Konuyu enine boyuna düşünmeden fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Düşündüklerinizi hemen söylemekten yanasınız, ama bu kez hızlı davranmak sizi yanılgıya düşürebilir.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Sevgili Yengeçler saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, bir yanıyla  inanç aşılıyor diğer yanıyla hayal kırıklığı yaşadığımız meseleleri üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Saat 13:20 itibariyle gerçekleşecek Ay-Merkür karşıtlığında, dengeli paylaşımlarda bulunmanın ve huzur kaçırıcı kişi ve durumlardan uzak durmanın gayet önemli olduğunu biliniz. İş hayatınızla ilgili konularda ve özellikle duygusal meselelerde  gayet dikkatli bir şekilde, dengenizi muhafaza ederek  ve mantığınızı ön plana alarak hareket etmeniz yararlıdır. Dolduruşlara gelmeyiniz. Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor. Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, maddi ve iş hayatınızla ilgili konularda olumlu yönde desteklenmeye ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Özellikle bu saatlerde sevilmekten, takdir edilmekten, değerli bulunmaktan zevk alırsınız. Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Yay burcunda boşlukta kalacak Ay, gündelik iş temponuzu ilgilendiren  tüm  hizmetler, çalışma yöntemleriniz  kişisel gayretleriniz,  iş ve  iş ortamınızla alakalı her durum (iş arkadaşlarınızla olan ilişkinize kadar) stajla alakalı tüm konular, yaşamınızı günlük işleriniz açısından düzene sokmak,  evcil hayvanlarınız ve sağlığınızla ilgili konularda düşünmeden verilecek kararlardan uzak durmamız anlamına gelmektedir. Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Bugün, işinizle ilgili konularda girişimci davranmalı ve hakkınızı her şekilde aramalısınız. İş hayatınızda yeni tanıştığınız insanlarla iletişime önem vermeli, onlardan gelen öneri ve tekliflere sıcak bakmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün aşkta şans sizden yana. Duygular yoğun ve karşılıklıdır, tadını çıkarın.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Özverili gayretlerinizin sonuçlarını almak zamanı, artık gelmiş olabilir. Yeni görev ve iş fırsatları, çalışmalarınızın takdirini maddi ya da manevi biçimde elde etme imkanı çıkacak. Mütevazilikle kabul edin sunulanları.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Hayatınızı güzelleştirmek istiyorsanız sınır tanımamalısınız. Hayatın size fırsatlar sunduğu günlerdesiniz. Yaşamınızı geliştirmek ve güzelleştirmek anlamında en olmayacak şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı hazırlıklı olmanız gereken bir gündesiniz. Finansal konulardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde verdiğiniz kararları değiştirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda düzenlemeler yapacağınız zamanlar olabilir.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Henüz yeni tekliflere kapalısınız. Uzun süren iş sıkıntılarınızı gözden tam olarak geçirmelisiniz ki yenilikleri fark edebilesiniz. Değişime hazır olmalısınız.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Paranızı dikkatli harcamalısınız. Şans oyunlarına fazla güvenmeyin. Para konusunda tutumlu olmalısınız. Sonra sıkıntıyı siz çekersiniz. Dış görünüşünüzü şu günlerde epey ihmal ediyorsunuz. Nerede o eski bakımlı haliniz? Çevrenizdekiler buna çok şaşırıyorlar.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
Gün boyunca kendinizi özgüvenli ve sıra dışı bir enerji ile ifade edeceğiniz bu zaman diliminde kariyeriniz ve iş hayatınızla ilgili güzel fırsatlar yakalayabilir, beklemediğiniz ani bir para girişi yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, sevginizi partnerinize daha fazla göstermeyi tercih etmelisiniz.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Haziran 2015
Sürpriz bir iş teklifi durumu söz konusu olabilir, bayan desteği ile özellikle veya finans anlamında beklenmedik bir kazanç, gelir durumu söz konusu da olabilir. İşinizle-kariyerinizle alakalı bu hafta baya havalısınız, üstlerinizden sürpriz övgüler, davranışlar görebilirsiniz. Eğer yalnızsanız iş vasıtası ile tanıştığınız biri ile flörtöz durumlarda söz konusu olabilir.

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2015
İş alanlarınızda beklenmedik olaylarla parasal konularda şanslı etkilere sahip olacaksınız. Olaylar, beklediğinizden daha fazla para kazanmanıza veya parasal bağlantılar içine girmenize neden olabilir

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu