Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ocak 2015
O geçmişte yaşadığı bazı sorunların etkisinden henüz kurtulabilmiş değil. Sizin onu anlayan tavrınızı biraz daha sürdürmeniz gerekebilir. Giderek yoluna giren bir ilişkinin itici gücü olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

29 Ocak 2015
İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Bu tavrınızın sadece getirilerini görmemelisiniz. Hak ettiğiniz birçok kazanım, dönemsel engeller nedeniyle kapınızda bekliyor, sabırlı olmanız gerekecek.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

29 Ocak 2015
Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz. Parayla ilişkiniz ciddi revizyonlar gerektiriyor. Önümüzdeki günlerde uzaktan izlemenizin yetmeyeceği bir para tartışmanız olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ocak 2015
Kendi sorunlarının çözümünde insanların önünü açmalısınız. Bazı yakınlarınızın sorunlarına bütünlemesine eğilmeniz, onların daha çok sorun üretmelerine neden olabilir.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Kendinize kurduğunuz dünyayı başkalarından bu kadar soyut görme arzunuz, adı konmamış bir yalnızlık arayışının göstergesi oluyor. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Sevgili Yengeçler Perşembe  günümüz saat 00:36  Ay-İkizler burcu geçişi altında başlıyor. İsteklerinizi elde etme arzusu veren ve sizi harekete geçirici olan bu enerji huzursuzluk da yaratabilir. Eğer bir şeylere kafanızı takılıysa, lütfen bir daha düşününüz. İyi niyetinizin kullanılmasına izin vermeyiniz. Saat 03:57 itibariyle  Ay-Venüs zorlu görünümü altında, sıradanlaşmış, sırf bağımlılık duyulduğu için sürdürülmüş hatta kimi zaman haddinde fazla iyi niyet gösterilmiş kişiler nedeniyle kendinizi tuhaf bir boşluk içinde hissedebilirsiniz. Ne kadar yüzeysel düşünüp rahat etmeye çalışsanız da, bir şekilde gelip merkezinde yer almaya çalışabilirler. Tabii ki böyle durumda gerçekçi düşünmek en doğrusudur. Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığında pek sabırlı değiliz. İnsanlar, gönlümüz, aklımız susmuyor sanki. Bir şeyler yanlış gidiyor. Bunu anlatmaya çalışıyoruz. Ancak çalışma ortamında veya özel hayatımızda bizi anlamadıkları gibi, üzerimizde kurdukları baskı nedeniyle bunalabiliriz. Sağlığımız için, elden geldiğince sakin olmaya çalışmalıyız. Çalışma ortamında özellikle buna dikkat etmek zorundayız. Saat 12:10 Ay-Neptün görünümü bir meseleyi işinize geldiği şekilde anlamak istediğinizi  gösteriyor. Bunun nedeni, yaşanılanların pek de hoşunuza gitmemesi yüzünden. Ancak gerçekçi olmak zorundayız. Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü uygulamak istediğiniz yenilikler üzerinde düşünmenizi sağlıyor. Beklemeye pek tahammülünüz yok. Eğer istediğiniz kriterlere uyan bir takım teklif veya seçenek karşınıza çıkarsa kabul etmek isteriz. Ancak ben derim ki, iyice düşününüz. Bildiğiniz gibi Merkür geri hareket dönemindeyiz. Yaş tahtaya ayak basamayız. Saat 21:35 itibariyle Ay-Merkür görünümü altında, duygularımızı sözle ifade etmekte zorlanırız. Özellikle sevdiğimiz insanlar yanlış bile yapsa, üstünü örteriz. Ancak bu bir işe yaramadığında canımız sıkılır. Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Kişisel yatırımlarınızı ve finans konularınızı gözden geçirmeniz gereken bir gün. Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Duygusal bağlarınız, kendinizi ifade etmeniz açısından size güçlükler yaratıyor. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Moral bozmaya, heves kaçmasına müsait bir ruh halindesiniz. Ancak bu durum günün verimini düşürebilir. Enerjinizi düşüren insanlardan özellikle uzak durun. Doğru giden işlere bakın. İlerlemek için bunu görmeye ihtiyacınız var.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Belli bir durum ya da kişi olayların sizin istediğiniz gibi gelişmesi konusunda engel oluşturması sürpriz olsa da, ilk şaşkınlığın ardından yeni model ve gelişmeler daha fazla hoşunuza gidebilir. Diğerlerinin sizden istediği gibi değil kendi istediğiniz gibi ilerlemelisiniz. Ne kadar özgün olursanız o kadar dikkat çekeceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Keşif niteliğinde veya faydalı fikirler aklımızda kolaylık yerini alabilir, yenilenme enerjisi ve farkındalığımız yüksek. Ancak, öğle sonrası saatlere kadar, ilişkilerden fazla şey beklememiz, gerçekçi olmamamız ya da hayallere kapılmamız durumunda sıkıntılı durumlar veya hayal kırıklıkları oluşabilir. İlişkilerde sakinliği korumak, ani tepkilerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde daha eğlenceli ve hızlı diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
PARLAK bir gün. Kendinize olan güveniniz sayesinde, işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. İş ve özel hayatınızda, her şey çok güzel olacak.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Son derece hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakından ilgilenmeniz gereken pek çok iş olsa da, içinde bulunduğunuz yüksek tempo, strese sebep olmayacaktır. Diğer taraftan, yoğunluk ve yorgunluktan kaynaklanan hatalardan da kaçınmak için önlem almalısınız.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ocak 2015
Bugün ilişkilerle ilgili gösterdiğiniz tolerans ve barışçıl tavra rağmen, karşınıza çıkan insanların problemli davranışları ve agresif tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Yakın dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla gerilimlere açık bir günden geçmektesiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu