Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

22 Aralık 2014
Partnerinizin ilişkinize yönelik beklentileri o kadar anlaşılmaz şeyler değil. Daha zaman ayırabilir ve beraberliğinizde daha verici davranışlar içine girip çelişkileri azaltabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

22 Aralık 2014
İşlerdeki bazı aksaklıklardan kısmen sorumlu tuttuğunuz kişilerle sürtüşmeleriniz olabilir. İş bağlantılarınızdan birinin ilginç önerileri, sizde yeni düşünceler geliştirecek.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

22 Aralık 2014
Küçük tasarruflarınızı çok yabancısı olduğunuz alanlarda değerlendirme niyetiniz pek gerçekçi değil. Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi bu sıralar sıkıntılar yaratabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Aralık 2014
Yaşantınızda yerli yerine oturtamadığınız dengeler var. Aşk yaşamınızı ön planda tutacağınız bazı düzenlemeler yapmanız gerekiyor
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Uzun zamandır kafanızda şekillendirdiğiniz bazı projeleri eş, dost çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Bu konuda destek ve katılım beklentileriniz uzun zamanlara endeksli. Bugünlerde birçok şeye eleştirel bakıyorsunuz. Şu sıralar abarttığınız seçiciliğiniz sempatikliğinizi azaltabilir. Çok yakında özlem gidereceğiniz ziyaretleriniz var.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Sevgili Yengeçler, 22  Aralık saat 01:03-20 Ocak 2015 saat 11:43 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş öz kimliğiniz ile partneriniz arasındaki farklılıkların belirgin hale geldiği zamanlardır. İlişkideki yerinizi oluşturabilmek için bir takım yenilgiler, belirsizlikler yaşanması ihtimali her zaman vardır. Her iki kişi de bu dönemde birbirine karşı açık ve dürüst şeklide yanaşabilirse, dış veya iç baskılarla el ele verilerek sorunlar çözülürse gayet faydalı olur. Genelde Oğlak süreçlerinde çok fazla duygusallık yoktur. Kararlar verilir, bir amaç üzerinde sağlam bir şekilde yürünüp yürünmediği hususları dikkate alınır. İlişkide sabırlılık esastır. Yani her iki tarafın da, bu beraberliğe duyduğu saygı ve sorumluluk hissiyatı kıymetlidir. İlişkisi olmayanlar bu süreçte genel olarak mesleki statüsü ve geleceği olan, dürüst ve güvenilir kişilere yönelirler veya bu nitelikte kişileri kendilerine doğru çekerler. Bu bir test dönemidir demiştik. Güneşin karşıt burcunuzda ilerleyişi, çiftler arasındaki ilişkinin niteliğini gözden geçirme anlamında, gayet kıymetli bir dönem diyebiliriz. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Saat 03:36 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Yeniayın iki görünümle ortaklığı var. Neptün olumlu görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır. Merkür ile görünümü, partnerinizle ciddi bir biçimde konuşmanın, aksaklıkları ortak bir biçimde ele alarak çözümlemeniz gerektiğini gösterir. Duygularınız oldukça ciddidir. Eğer karşınızdakinden eminseniz anlaşmaya hazırsınızdır. Ancak o, kendi fikirleri konusunda inatçı davranırsa doğal olarak bir şeyleri çözebilmek kolay olmayabilir. O güzelim yürekleriniz her zaman mutlu olsun. Yeniay, size hayırlı olanı nasip etsin. Kalben sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Yeniay e vlilik ve ortaklıklar yaşam alanınızda gerçekleşecek ve bu konularda adım atmanıza vesile olacak. Başlangıçlar, revizyonlar ve yeni bir aşamaya geçmeler konusunda kararlar alınabilir. Teklifler alınıp sonuç beklenecek.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte, evlilik, ortaklık, iş birliği veya bağlayıcı ilişkiler başlıklarında yeni başlangıçları ya da yeni bir ilişki başlangıcını veya yeni bir süreci işaret ediyor. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Mantığınızla hareket ettiğiniz zaman üstesinden gelemeyeceğiniz sorun yok. Kırgınlıkları son vermek için hemen harekete geçmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2014
Bugün saat 14:33’de Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte iş hayatı ve sağlık alanınız vurgulanırken, iş yaşamınızda hayallere kapılmadan, gerçekçi adımlar atmanız ve olası tekliflerdeki şartları iyi değerlendirmeniz yararlı olacaktır. Geçici olarak depresif etkiler yaratabilecek olan yeniay zamanı, karaciğer, ruh sağlığı ve kilo kontrolünü ilgilendiren alanda daha özenli olmanız faydalı olacaktır. Bu süreçte görüşmelerinizde sağlam ve akılcı kararlar alarak, iş ve özel yaşamınızda ileriye yönelik yeni hedefler belirleme şansınız olsa da, her alanda önceliği kendinize vermeniz ve “gelecekte bu gerçekten bana iyi gelecek mi ?” sorusunu düşünerek hareket etmeniz zamanı etkili kullanmanızı sağlayacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu