Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İlk hareketi sizin yapmanız bekleniyor olabilir. Onun henüz, ilgisini belli etmekten yana olmadığı açık. Bunun nedenini sonradan da arayabilirsiniz. Hala neyi, niçin beklediğiniz hiç anlaşılmıyor.
24 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Fırsatçı birisiniz, fırsatları değerlendirmeyi biliyorsunuz. Bugünler ise, yeni fırsatlara oldukça açık. Son günlerde biraz hırs yapıyorsunuz. Yükselme planlarınız, sizi bazen doyumsuz gibi gösterebiliyor.
24 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Çok sayıda insanı içine alan bir para tartışması içinde olacaksınız. Tutumlusunuz, fakat tutumlu davranmanın koşullarını bulamıyorsunuz. Birikim yapamamaktan şikayetçisiniz.
24 Mayıs 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Özel konularda, özel ilişkilerde inatçı kararlılığınız size zarar getiriyor. Çok özel bir konuyla ilgili size dönük düşüncelerin değişmesi, sizin konuya bakışınızda bazı değişiklikler göstermenize bağlı.
24 Mayıs 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı güçlüklerinizin üstesinden gelebilmeniz için danışmanız gerekecek kişiler var. Yüklendiğiniz sorumluluklar, sizi bugünlerde alışılmışın dışında birtakım yoğunluklara sokabilir. Bilgi ve deneyim aktarıp elde edeceğiniz yararlı ilişkiler söz konusu. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlar, ilgi alanlarınızdaki tercih sıralamanızı değiştirebilir.
24 Mayıs 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 05:13 Ay-Merkür kavuşumu tüm kararlarınızı doğru, verimli, güvenilir şekilde ele almanızda rehberlik ediyor. Saat 14:14 Ay-Neptün görünümü, yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz tamdır. Saat 22:09-25 Mayıs saat 15:16 arasında boşlukta olacak Ay etkisinde, yarım kalan işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Sizi ilgilendiren bazı konularda yüreğinizin sesini dinlemek gayet ferahlandırıcı olabilir. Sezgilerinizin gücü, kafanızın içinde çözümsüz kalmış konuları aydınlatmanızda size rehber olabilir. Günümüz huzura, sevgiye, barışa, kardeşliğe vesile gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
24 Mayıs 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlulukların seni depresif yapabilir. Yurt dışı bağlantılarında kendini dengede tutmaya dikkat etmelisin.
24 Mayıs 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yardımlarınıza alışan insanlar, yaşamın diğer pencerelerinde de sizi yanlarında görmek istiyorlar. İşte bu noktada, bazen taşan sabrınızla hemen “kötü insan” oluyorsunuz. Herkesin bir yaşam kuralı olduğunu onlara belirtin.
24 Mayıs 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize akıllıca çözümler bulacaksınız. Mali uzmanlık gerektiren konulara karşın başarılı sonuçlar alabilirsiniz.
24 Mayıs 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek yönünde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız durumlar olabilir. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlar var. Beklemediğiniz olaylar karşısında tepkisel davranabilirsiniz. Bazı konularda bitişler meydana gelebilir. Sosyal olaylar gündeminizi etkileyebilir. Karar almanız gereken konularda net olamayabilirsiniz.
24 Mayıs 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Duygusal karmaşa hissedebilirsiniz ancak dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacak ve yaratıcı çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Karamsar konulardan uzaklaşın ve dikkatinizi pratik konulara odaklayın. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve projelerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.
24 Mayıs 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde küçük başarılar sizi tatmin etmiyor ama ancak küçük başrılardan sonra büyüklerin tadına varabilirsiniz. İnsanlara istediğinizi kolayca yaptırma yeteneğinizi iyi değerlendirdiğiniz taktirde önünüzde çok parlak günler uzanıyor.
24 Mayıs 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla zaman geçirmek keyfinizi yerine getirebilir ancak güç çatışmalarına, sürtüşmelere açık bir gün olabilir, ilişkiler konusunda fazla inatçı ve dediğim dedik olmamak gerekebilir.
24 Mayıs 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski arkadaşlarınızla buluşup, anıları canlandırıp nostalji dolu sohbetler için şahane bir gün. Yeme ve içme konusunda tatlıyı abartmamalısınız. Gündelik hayatın kuralcı temposu, çizdiği sınırlamalar ve zamana karşı yarış sizi çok yormuşa benziyor. Haftanın kalan günlerine enerjinizi saklamak için bu fırsatı kaçırmayın. Ev ile dış dünya arasındaki tempoyu dengelemekte zorlanacaksınız.
24 Mayıs 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızın istekleriniz konusunda size yardım edebileceğini görüyorsunuz. İstemekten korkmayın ve planlarınıza sevdiklerinizi de dahil edin. O zaman daha rahat harekete geçeceksiniz.
Reklamı Kapat