Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz. İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama onun da bu kadar ilgiyle yetinecek biri olmadığını anlamış olmanız gerekiyor.
14 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz.
14 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Çok dış müdahaleli para ilişkiniz sancılı. Bu konuda çok akıl vereniniz var. Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz. Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir.
14 Aralık 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Açık sözlüsünüz. Ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz. Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir.
14 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir. Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor.
13 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, iş hayatınızla alakalı konularda veya genel olarak sorumluluklarınız söz konusu olduğunda çabuk tepki verebilir, özgür olmak isteyebilirsiniz. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. İnatlaşmalardan kaçınmakta yarar var. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları dize getirmeniz anlamında yararlıdır. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, aşkta kaybetmek değil kazanan olmayı istersiniz. Sezgilerinizin gücü sayesinde, etrafınızda olan biteni rahatlıkla fark edebilirsiniz. Ancak renk vermez, fikirlerinizi kendinize saklarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, koruma duygunuzun yüksek olduğunu gösteriyor. Değerleriniz öylesine kıymetli ki, onlara bir zarar gelmesin diye, üzerlerine titrersiniz. Bu görünüm, cinsel anlamda güçlü bir tutkunun işaretçisidir. Sevdiğinizi öylesine bir kıskaç altına alırsınız ki, elinizden kurtulması zordur. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
13 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygu karmaşası içindesin. Gün içinde eski konular hakkında gel-gitler yaşıyorsun.
13 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızla ilgili değişimlere hazır olmanıza rağmen, güvenliğe ve huzura ihtiyacınız var. Sevdiklerinizin desteğinin önemli olduğunu biliyor ve partnerinizden ilgi bekliyorsunuz. Çevrenizle ortak bir sistem geliştirmelisiniz.
13 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeye homurdanmaya başlarsan, fırsat kapıyı çaldığında bile anlamaz ve gürültüden şikâyetçi olursun. Biraz daha olayların akışında davranmalısın.
13 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel konularda sorumluluk alabilirsiniz. İlişkileriniz sizi duygusal olarak ani kararlara itebilir. Değişmesi gereken durumlar sizi zorlayabilir. Gün içinde işlerinizde sıkışıklıklar olabilir. İşlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırabilir. Karşınızdaki insanlarla görüşmelerinizde yapıcı olmaya çalışmalısınız.
13 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlıkla ilgili konularda ilgili uzmanlarla, doktorlarla, terapistlerle görüşmeler yapabileceğiniz ve bilginizi artırmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Pek çok bilgi ve tecrübeye hevesle yaklaşabilirsiniz ancak doğru kaynaklara ulaştığınızdan emin olmalısınız.
13 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece güçlü istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Alkollü içeceklere ve yemeklere düşkünlük gösterebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmaktan ve parasal sıkıntılarınızı yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinize karşı anlayışlı davranmalısınız.
13 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
14 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür le Güneş gündelik hayatınızı konu eden 6. evinizde kavuşuyor.Rutin işlerinizi halletmek her şeyden önemli olacak. Evcil hayvanınızın sağlığına dikkat etmelisiniz. Zehirlenmelere karşı bir hassasiyet söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınızla eğlenmeye bakın.
13 Aralık 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve hizmet alanlarınızda çözüme kavuşması gereken konular olabilir. Daha önceden konuştuğunuz bir iş gündeme gelebilir. Etrafınızdaki konulara mantıkla yaklaşacaksınız. 
Reklamı Kapat