Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Ekim 2014
Hoş talepkarlığınız, daha henüz işin başındayken biraz baskılama gibi algılanabilir. Birlikte geçen hafta sonundan sonra, bugün de birlikte olma isteğiniz biraz fazla gibi.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

21 Ekim 2014
Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek. Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

21 Ekim 2014
En temel ihtiyaçlarınızı birer, birer lüks kapsamına almanız, gelecek adına korkular yaratıyor. Satın alma niyetlerinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Ekim 2014
Bugünlerde biraz daha gerçekçi yaklaşımlarla daha olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Varsayımlarla hareket ettiğiniz konularda hüsran yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanız gerekebilir. Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin isteklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Sevgili Yengeçler saat 06:05 Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünümle Salı günümüz,  başlayacak ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerleyecek. İş hayatınızla ilgili konular üzerinde titizlikle çalışmanın yaratabileceği endişelerin göstergesidir. Bu endişe yakın çevrenizde bulunan kişilerle aranızda da oluşabilir. Siz insana hizmet ve yardımınıza ihtiyacı olan kişiler konusunda hassas düşündüğünüz halde bazı kişilerin gereksiz detaylar üzerinde durmaları nedeniyle üzülebilirsiniz. Ay-boşluk etkisi altında her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, ailenin bir arada uzlaşı içinde ve anlaşma yollarını açık tutarak iletişimde bulunmasını sağlar. El ele veriştir, gönül birliğinde bulunmaktır. Dinlemektir, anlamaktır. Huzur için bir araya gelmek, varsa sorunlarımız bunları tarafsız bir bakış açısıyla ele almaktır. Bencillikten uzak düşünebilmektir. Sadece siz değil bir arada yaşadığınız kişilerin de buna uygun düşünmesidir. Birbirinizin ihtiyaçlarını anlamaktır. Maddi açıdan hesaplamalarda bulunmak, birbirinize destek olmaktır. Bazen hani yüreğinizi bir şeyler burkar, acıtır, incitir, susarsınız, sineye çekersiniz. İşte bu görünüm, onları dile getirmek, rahatlamaktır. Kardeşlerinizle, yakınlarınızla ilgili konuların görüşülmesidir. Ev alanı içinde samimiyetin oluşmasıdır. Saat 14:11 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, kim olursa olsun, sizden farklı düşüncede olabileceğini ve anlayışlı olmamız gerektiğini hatırlatıyor. Tabii ki sizin gibi hassas kişiler için bunu başarmak kolay olacaktır. Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Ortak işler içinde olduğunuz kişilere karşı duygusal tepki gösterebileceğiniz bir gün. Onlardan bazı kişilerin size olan sinsi tavırları canınızı sıkabilir. Tahakküm altına girmek istemiyorsunuz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi sonucunda; kafanız oldukça karışık. Fakat yine de, başarınızın devamı için çevrenizle olan uyumunuzu sert tepkilerle sonlandırmayın.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün alacağınız bazı haberler ya da yolunuza çıkan bazı detaylar hiç beklemediğiniz ek uğraşılar açabilir başınıza. Sorun her kiminle ise, çözüm adına tek taraflı değil karşılıklı fedakarlıklar yapılması gereke cek.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Karşınızdaki kişilerle fikir çatışması yaşayabileceğiniz ve farklı kutuplara düşebileceğiniz bir gün. Herkesin biraz zamana veya mesafeye ihtiyacı olabilir. Ardından, seçim yapmak ya da seçenekleri değerlendirmek daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Eğitime ve araştırmaya dayalı çalışmalarınız için günün ilk saatleri oldukça uygun gözüküyor. Ticari alanlardaki işlerinizi halletmek için elinizi biraz çabuk tutmaya bakın. Kardeşlere ait konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Fedakarlık göstermeniz gereken durumlar var. Akşamı evde dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün çok zekisiniz. Akılcı yaklaşım tarzınız ve soğukkanlılığınız bir çok işi çözmenize sağlıyor. Maddi kazanç için uygun bir zamandasınız. İş çevrenizde çok fazla iltifat alıp, şımarabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size bir şey kazandırmaz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!