Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Mart 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün tatile çıkma hayalleri içinde olacaksınız. Kendinizi moralman iyi hissedeceksiniz. Yaşamı adeta yeniden seveceksiniz. Askıya aldığınız gönül işiniz hakkında yeniden olumlu düşüneceksiniz. İlişkiniz çok yakında resmi bir boyut kazanacak. Sevgilinizle evlilik planları yapabilirsiniz.
31 Mart 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş ile ilgili bir konuda ortaklarınız ya da görüşme yaptığınız bazı kimseler uzun zamandır sizden haber bekliyorlar. Bugün onlarla haberleşme fırsatı yakalayacaksınız. Yeni bir iş teklifi aile gündeminize gelecek ve yaşamınızda yeni bir sayfa açılacak.
31 Mart 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Ne kadar tutumlu olmaya çalışsanız da bu konuda asla başarılı olamıyorsunuz. Bugün yaptığınız aşırı harcamalar yüzünden aile içinde sıkıntılı anlar yaşayacaksınız.
31 Mart 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çalışma hayatına kendinizi o kadar çok kaptırmışsınız ki, sevdiğiniz kimi insanların sizden yavaş yavaş uzaklaştıklarını fark etmiyorsunuz.
31 Mart 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı beklentilerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Sübjektif yaklaşıp yanlış yorumlar yaptığınız bir mesele, şu günlerde sizi sevindirip kendinize kızgınlık duymanıza neden olacak. Sosyal bir insansınız. Yine ilgi duyduğunuz sosyal bir faaliyetin içine girmek niyetindesiniz. Böylece hayatınızın biraz da olsa monotonluktan kurtulacağını düşünüyorsunuz.
30 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 15:35 Ay-Neptün görünümüdür. Yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz tamdır. Saat 18:50 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, hedeflerimiz konusunda fazlasıyla hırslanıyoruz. Önümüze çıkabilecek tek bir engele bile göz yummamız mümkün değil. Hatta içimizden -Her şey benim elimde, ben istemezsem şu durumları yaşanması mümkün değil diye düşünürsek güven duygumuzu cilalamış oluruz. Ayrıca her türlü anlaşmazlık kendiliğinden çözüme kavuşabilir. Saat 21:20 Jüpiter-Pluto görünümü, ailemiz-geleceğimiz-evliliğimiz-iş ortaklığımız, yuvamızla alakalı konularda bir dönüşüm ve değişimin işaretçisidir. Kolay değil belki ama biz bu konuları artık çok bilinçli şekilde ele almalıyız. Eğer huzurlu, güvenli bir hayat sürmek istiyorsak, eğer mutlu ve doyumlu bir ilişki yaşamayı arzuluyorsak gerçekçi ve tarafsız şekilde duruma bakmalıyız. Evli çiftler kendi aranızdaki sorun çocuklarınıza yansıyabilir. Yeni yuva kuracaklar, eğer birbirinizi iyice tanımadan evleniyorsanız ileride tatminsiz ve mutsuz olabilirsiniz. Yuvanızda huzur ve güveni karşılıklı olarak sağlamalısınız. Bu çok önemli. Birbiriniz üzerinde baskı kurmak, problemleri görmezden gelmek yanlıştır. Bu görünüm, sağlıklı bir yaşam, huzur dolu bir yuva, ortaklaşa bir hayatın ancak karşılıklı sorumluluk ve sevgiye dayalı yürütülebileceğini işaret ediyor. Bunun tersi bir durum, kopuşlara neden olabilir. Üç ayların nurlu başlangıç gün ve gecesi olan Regaib Kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum.
30 Mart 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Girdiğin ortamlarda fark yaratıyorsun. Hoşlandığın biri varsa çekici tavrınla bugün onu etkileyebilirsin.
30 Mart 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün; istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz.
30 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnızlığa tahammül etmek istemeyeceğiniz bir gün. Depresif duygular ve agresyon arasındaki farkı iyi ayırt etmelisiniz yaşadığınız ruh halinin sorumlusu kimse değil. Eski arkadaşlardan sürpriz yaklaşımlar yüzünüzü güldürebilir.
30 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için istek duyabilirsiniz. Bazı yönlerden de kısıtlama içinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Alacağınız yardımlarla sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Yabancılarla ilgili konularda destek alabilirsiniz.
30 Mart 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı savunma yapacaksınız. Verici yönlerinizi olumlu yansıtabiliyorsunuz. Güven duygunuz gelişiyor.
30 Mart 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz sosyal bir gündesiniz. Arkadaşlarınızın varlığı hayata güven duygunuzu artırırken umutlarınızı da diri tutabilir. Pozitif bir bakış açısı içinde olabilirsiniz.
30 Mart 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnızlığa tahammül etmek istemeyeceğiniz bir gün. Depresif duygular ve agresyon arasındaki farkı iyi ayırt etmelisiniz yaşadığınız ruh halinin sorumlusu kimse değil. Eski arkadaşlardan sürpriz yaklaşımlar yüzünüzü güldürebilir.
31 Mart 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizde merhamet, yardımlaşma ve şefkat duygularının daha çok varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde bulunduğunuz ortamlara şifa verebilecek şekilde duyarlı ve onarıcı olabileceksiniz. Toplum yararına çalışan kurum ve sosyal faaliyet projelerine yönelebilir ve insanlara bu şekilde yardım edebilir, şefkat gösterebilirsiniz. İlişki veya ortaklık konusunda takıntı yapabileceğiniz koşullar oluşabilir. Yahut ilişkinizde kıskançlık sendromları yaşamaya müsait bir ruh yapısına bürünebilirsiniz.
30 Mart 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanı sahiplenmek, güçlü duygularla ona sevginizi göstermek sizi zorlayabilir. Bu etkiler iyimserlikle başlayabilir ama yol açacağı çekişmeler sizi ve karşı tarafı yorabilir.
Reklamı Kapat