Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle aranızda belirlediğiniz özel anma günlerinizi çok sık unutuyorsunuz. Sevgiliniz ona gösterdiğiniz ilgiyi arkadaşlarına övgüyle anlatıyor. Unutkanlığınızdan kurtulursanız mükemmel bir partner olacaksınız.
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde sizinle ilgili güzel şeyler düşünülüyor. İş tecrübeniz ve bilginizle çok beğeniliyorsunuz. Büyük bir özveri içinde çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz yakında sizi çok sevindirecek biçimde karşılığını görecek.
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Özellikle akşam gezmelerinde, gece çıkmalarında tam bir para canavarı oluyorsunuz. Dün ve bugün yaptığınız harcamalar yarınki ödemeleriniz için problem yaratacak.
30 Eylül 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevdiğiniz birinin ailesindeki bir sağlık sorunu için bir miktar paraya gereksinimi var. Onur meselesi yapıp bunu dile getiremiyor.
30 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de varsınız. Hafta içinde bu konuyla ilgili bir çağrı alabilirsiniz. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız. Bugün yaşadığınız da tamamen böyle bir üzüntü. Akşam çok sevinip mutlu olacağınız konuklarınız gelecek. Onlarla güzel vakit geçireceksiniz. .
30 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 10:52 itibariyle Ay-Terazi burcu geçişi, ev içinde veya bulunduğumuz ortamda ılımlı bir şekilde hareket etmemizi gerektirir. Farklı düşünceler, farklı kimlikteki insanlarla anlaşmakta bazen zorlanabiliriz. Çabuk karar vermemiz zor olabilir. Bütün olasılıkların gözden geçirilmesinde yarar vardır. Huzur başımızın tacı haline gelir. Saat 14:58 Ay-Mars görünümünde evimiz içinde bir takım sorunlar nedeniyle huzursuz olabiliriz. Anlayışa, huzura, sevgiye olan özlemimiz artar. İsteriz ki, partnerimiz anlayışlı olsun veya insanlar huzurumuzu kaçırmasın. Saat 19:54 Ay-Jüpiter kavuşumu huzurlu bir akşamı işaret ediyor. En azından gün içinde yorulan ve zorlanan bedenimizi dinlendirmek, evimizde sevdiklerimizle olma ihtiyacımız yüksek. Bunun için üstümüze düşeni yapabiliriz. Başkalarından da bunu bekleriz. Günün ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Bol şans dileklerimle,
30 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailede bazı dengelerin gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, kendinizle ilgili karamsarlık söz konusu oluyor. Fakat bilgilerinizi sergileme konusunda oldukça başarılısınız.
30 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde ve ev ortamında keyifler yerinde bugün. Normalde olmayan kadar çok destek alıp verme söz konusu. Siz kendi yapabileceklerinizi sınırlamadan ortaya koyun kalanını üstelenen bir sevdiğiniz mutlaka olacaktır.
30 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı daha basit tutmalı ve altından kalkabileceğiniz şeylere odaklanmalısınız. Maddi anlamda zararlı veya altından kalkamayacağınız sözler vermeniz evde sorunlara veya karşıt görüşlere neden olabilir. Kişisel gelişiminize ve önemsediğiniz kişilerle ilişkilerinize önem vermelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerde Ay yine boşlukta olduğu için kafamızı toplamakta zorlanabilir, halsizlik, endişeler veya kararsızlık türünde ruh halleri ya da belirsizlik içeren durumlar nedeniyle biraz da yavaşlayabiliriz. Ancak, sabah saatlerinde zihnimiz açık, hızlı düşünebilir veya istediğimiz konularda harekete geçebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yazışmalarınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken gündesiniz. İletişim bugün sizin için önemli olabilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz önem kazanabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler olabilir. Evdeki teknik konularla ilgilenebilirsiniz.
30 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde sağlık sorunları ile uğraşan her insanın derdine koşmayı ilke edindiniz. Sağlığınıza özen gösterseniz iyi olacak. Kendinizi ihmal ederek çok kötü besleniyorsunuz.
30 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Uzaktan gelecek biri hayatınızın akışını değiştirecek.
30 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
30 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ve komşularınızla ilgili olumlu ve sıcak duygular tesis edilecektir. Biraz geçmişe dönük anılardan konuşulabilir. Bu tatlı anıları hatırlayıp ilişkilerinizi dengeye oturtabilirsiniz.Hak, hukuk arayışı ön planda olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde uzlaşma ortamınızın odak noktası olabileceği, sosyal topluluklar arasında olabileceğiniz bir günü deneyimliyorsunuz. Zihinsel olarak fazla hayalci ve idealist davranıyor olabilirsiniz. Ayaklarınızın yere basması için sosyal çevrenizden uyarı ve eleştirilerle karşılaşabilirsiniz.
30 Eylül 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızdaki ilişkilerinizde her eye tek bir açıdan bakmamaya özen göstermelisiniz. Bugün aklınız çözüme yönelik çalışabilir. İş hayatınızdaki önemli değişimler parasal olarak işinize yarayacak ve sizi rahatlatacak.
Reklamı Kapat