Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Kasım 2014
Hayati bir kararın eşinde sayılabilirsiniz. İlk kararı veren siz olursanız kendinize güveniniz daha az yıpranacak. Sürdürdüğünüz ilişkiyi bir an önce bırakmanız için her türlü gerekçeniz var gibi görünüyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

26 Kasım 2014
Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek. Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

26 Kasım 2014
Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz. Ama paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler de pek akıllıca görünmüyor.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Kasım 2014
Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan bir güvensizlik içine giriyorsunuz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde bir tespit olduğunu söyleyenler sizi yanıltıyor olabilirler.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Maddi konularda aldığınız akılcı kararların yararını görmeye başlayacağınız bir gündesiniz. Gereksiz bir meraklılık içinde olduğunuz düşünülüyor, bununla ilgili bazı uyarılar alacaksınız. Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayacak. Ayrıca bu konudaki ısrarcı araştırmalarınız aklı başında bazı arkadaşlarınız tarafından pek doğru bulunmuyor.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüz, saat 04:37 Merkür-Satürn kavuşumuyla başlayacak. Bu enerji, aşk evinizde etkili olacak. Tutkulu ve hayli baskın arzularımız ön planda olacak. Ya benimsin, Ya hiç kimsenin sözüyle çevrelenmiş gibiyiz. Odaklanacağız ve aşkı yeniden yüreğimizin içinde anlamlandıracağız. Evet, ben şöyle olsun istiyorum diyeceğiz ve dediğimizin peşinde olacağız. Ruhumuz ciddileşecek. Öyle pembe bulutlar içindeymiş gibi ele almayacağız aşkı. Tam tersine siyahı görmekten yana olacağız. Ancak bu siyah, bizi aydınlığa taşıyacak. Çünkü korkularımızla yüzleşeceğiz ve sonunda korkmadan yürümeyi öğreneceğiz. İçi boş sözlere, samimi olmayan tavırlara dur diyeceğiz. Kanmadığımızı, yorulduğumuzu söyleyeceğiz. Yaklaşana gerçekçi, hayatımızda olana hakikatler ışığında bakacağız. Elimizde ne var, ne yok bunları bilmek isteyeceğiz. Sonunda aşk nasıl olmalı, sorusuna cevap bulacağız. Çocuklarımız, kendimizi ifade, hayatla olan alışverişimizle ilgili dönüşümde bulunacağız. Saat 10:07 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, ilişkinizin niteliğine göre partneriniz üzerinizde hakimiyet kurabilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu kişilikte olan birisini kendinize çekersiniz. Bu enerji altında, birlikte olduğunuz kişi veya olacağınız kişinin, seçkin ve statü meraklısı olduğunu söyleyebiliriz. Doğal olarak sizin üzerinizde liderlik kurmaya çalışması, verdiği kararlardan dönmemesi mümkündür Saat 17:30-21:23 arasında Ay boşlukta olacağından, problemler istenirse pekala çözülür.  Bu saatler arasında eşinizin bazı sorunlarıyla uğraşmanız mümkündür. Büyükleri veya genel olarak iş hayatıyla ilgili sıkıntılarında yanında olmanız, bireysel isteklerinizi dayatmaya çalışmayınız. Saat 21:23 sonrası Kova burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, esnek düşünmenin önüne geçicidir. Ben haklıyım diye diretmek yerine  ortama göre hareket etmekte yarar vardır. Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2014
Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz.Yönetici gezegeniniz Ay, duygusal konularda değişim göstermenizin uygun olacağını gösteriyor. Yaratıcılık konusunda farklılığınızı çevrenize hissettirebileceksiniz. İlginç konuşmaların yaşanacağı dost ve aile toplantıları sizi bekliyor, ve ilginizi yeni konulara yönelteceğiniz bir gündesiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bugün el becerisi ya da yetenek isteyen bir konuda eğer yeteri kadar bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz çok fazla ısrarcı olmaman ızda fayda var. Amaç eğlence bile olsa, bugün eğlenceyi yaratmakta zorlanabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz. Olaylara olumlu açıdan yaklaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Malum bir süredir çoğumuz kendi hayatlarımızda oldukça zorlu zamanlar yaşadık, gergin hissettik veya gerilimli ortamlar ya da zorlu olaylar nedeniyle pek çok konuda toleransımızı yitirdik. Bu durum çoğumuz için geçerli olduğundan, şikayet, eleştiri, tavsiye ya da yorumların asıl niyeti ya da şiddeti ne olursa olsun diğer tarafı üzme ihtimali yüksek olabilir. Dolayısıyla, bazı cümleler kurarken kelimeleri dikkatli seçmek ve karşı tarafın yanlış anlamasını engellemek gerekiyor. Tabii mümkünse!!! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bugün açık düşmanlar ve rekabete dair konular öne çıkıyor. İşe dair konularda daha dikkatli ve soğukkanlı olmanızda fayda var. Gerek işinizde gerekse evliliğinizde dengeleri gözetmeye özen göstermelisiniz. Aşırılıklardan uzak durmalısınız. Anlaşmalar ve sözleşmelere dair çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Yeni başlayan ilişkiler, arkadaşlıklar varsa bunun sayesinde tanıyacağınız insanlarla beraber iş konusunda atılımlar yatırımlar yapabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bugünlerde işleriniz yolunda gitmiyor. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Sabırlı olunuz. Zaten bu da sizin burcunuzun bir özelliği. Hayatta elde ettikleriniz hep sabrınızın sonucu. Duygularınızı kontrol edin. Olaylar karşısında serinkanlı olursanız, artı puan kazanabilirsiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!