Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor.
27 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor. Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz.
27 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz.
27 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar. Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız.
27 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Fakat ufak, tefek görülen istismarları sineye çekmenize de neden olabiliyor. Eski tanıdıklarla sevindirici rastlantılar olabilir. İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak.
26 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 04:11-17:27 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı kişilerle aranızda fikirsel anlaşmazlık yaşanabilir.  Bunlar çok önemli meseleler olmayıp, istenirse ılımlı bir şekilde üstesinden gelinebilir. Saat 15:28 Jüpiter-Satürn görünümü, sizin için bir çevre değişikliği, yeni bir düzenleme, sıkıldığınız bir işten ayrılma veyahut sağlığınızla ilgili konulara eğilme yönünde önemlidir. Kısıtlandığınızı, bunaldığınızı, fikirlerinizi ifade etmekte zorlandığınızı düşünüyorsanız, fiziksel ve bedensel anlamda kendinize özen gösteriniz. Moral ve motivasyonunuzu güçlendirecek aktivitelere yöneliniz. Saat 17:27 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, ailemiz başta olmak üzere, otorite konumunda bulunan her kim varsa, bu kişilerle aramızda yaşanması muhtemel baskıları işaret ediyor. Uymak zorunda olduğumuz görevlerimiz ve sorumluluklarımız var. Artık bir işe yaramayan ve sürdükçe sıkıntı vermekte olan meseleleri geride bırakmak isteyebilirsiniz. Bunlar parasal, sağlık, ilişki, iyi niyetin kötüye kullanılması anlamında olabilir. Saat 18:04 Ay-Mars görünümü, parasal ilişkilerde veya yatırımla ilgili konularda aceleci karar vermemek gerektiğini işaret ediyor. Güvenilir olana yönelmekte yarar var. Sizi zorlayabilecek durum ve kişilere karşı tedbirli olalım. Bu görünüm Mars geri hareketi nedeniyle geçtiğimiz Nisan ayındaki bazı meselelere tekrar bakmanızda etkilidir. Saat 22:59 Ay-Venüs görünümünde, hislerinizi, duygularınızı güvendiğiniz insanlarla  dostlarınızla paylaşınız. İçinizde biriktirmek, sizi boş yere yormasın, enerjinizi düşürmesin. Gönlünüzden geçen isteklerinizin gerçekleşmesi dileğimle,
26 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda oldukça çekimser davranmakla, partnerinizin hakkınızda farklı düşünmesine neden olacaksınız. Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sizin sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz.
26 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizin daha önce vermediği ve o nedenle de hazırlıklı olmadığınız tepkileri ile mücadele etmeniz gerekebilir. Önemli ve anlayış gösterilmesini beklediğiniz bir iş konusunda anlayış görmekte zorlanabilirsiniz.
26 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel gelişiminizi ön planda tutmanız gereken günlerdesiniz. Ortaya çıkan duygusal durumlar geleceğinizle ilgili olumlu adımlar atmanız için sizi teşvik edebilir. Evde veya yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler stresi azaltmanızı ve istediğiniz gibi bir hayat yaşamanızı sağlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız gece saatlerini biraz huzursuz veya uykusuz geçirmiş olabilirler. Genel hatlarıyla bakıldığında, ilişkilerin zorlandığı bir süreçteyiz konuyla ilgili Pazartesi yazımın etkileri halen yürürlükte. Bugün maddi başlıklı konularda dikkat gerektiren bir gün. Özellikler sabah saatleri zorlayıcı görünüyor. Akşamüstü saatlerine kadar halsizlik, belirsizlik, kararsızlık ya da ne yöne gideceğini bilememe türünde durumlar ön planda olabilir. Akşam saatlerinde ise, ilişkilerde daha akıcı diyaloglar içerisine girilebilir veya keyifli paylaşımlarda bulunulabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatında toparlamanız gereken konular gündeminizi meşgul edebilir. İşinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Geleceğinizle ilgili yaptığınız planlarda bazı konulara fazla takılabilirsiniz. Gün içinde başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. İşlerinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Hizmet aldığınız konularda aksamalar olabilir.
26 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Edebiyat... Hanenizle ilgili yenilikler gündemde veya yeni evliliklerden söz açmakta. Ortamınız huzurlu ve dingin olacak. Bugün tapu işleri ile de uğraşabilirsiniz.
26 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kırılganlığınız yüzünden oldukça stresli günler yaşamanız mümkün. Aşırı hassas ve alıngansınız. Bu sıralar bazı ailevi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Her zamankinden güçlü olmanız gereken bir günde kırılganlığı bir tarafa bırakın. Bu zor günlerde yalnız olamayacağınızı da bilin.
26 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
27 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz ve ortaklığınızla ilgili pürüzleri aklınıza getirseniz bile çözebilmek veya çözülmesi için çaba göstermek adına doğru enerjilere sahip değilsiniz.En iyisi bugün akşam saatlerine kadar akışta kalıp hayatınızın krizli alanlarına odaklanmak için sabretmeyi bilmelisiniz. Ay’ın Kova burcuna geçişiyle birlikte ortak kazanımlar üzerine planlama yapabilmeniz olasıdır.Genel olarak ise; Ay bugün 03:12’de boşluk etkisine girecek ve 16:27‘de Kova burcuna geçiş yapacak. Bu saatlere kadar önemli işlerinizi bitirmek için fırsatınız var. Ay Oğlak’ta çalışma ve yaşam temponuzu yüksek bir motivasyon ve kararlılıkla sürdürebileceğiniz enerjiniz olacak. Ancak yeni iş projelerinden kariyerle ilgili kararları almaktan, bütçeniz üzerinde etkisi olabilecek radikal kararlardan uzak durmakta Ay boşluktan çıktıktan sonra harekete geçmekte yarar var.Ay Kova burcuna akşam saatlerinde geçtikten sonra dostlarla, arkadaş çevrenizle sosyalleşip bağlantı kurabileceğiniz daha özgürce ve kendi yapmak istediğiniz şeylere yönelip ilginç saatler geçirebileceğiniz bir süreç başlıyor olacak. Artık Merkür’ün de geri hareketi sona erdiği için bugün ve yarın dilediğiniz gibi elektronik aletler alabilir, kendinize yeni bilgisayarlar, cep telefonları alabilirsiniz.
26 Mayıs 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda birtakım sıkıntılar, engeller, problemler ve bozulmalar oluşabilir. İletişime dayalı önemli işlerinizde de bazı sorunlara açık olabilirsiniz.
Reklamı Kapat