Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bir boşluğa düştünüz ve ilişkinizi neredeyse her gün sorguluyorsunuz. Bu gidişle düzgün bir ilişki yaşamanız bir hayli zorlaşacak. Bu konuya bir çözüm getirmelisiniz.
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde bugün bazı projeleri değerlendirme fırsatı bulacaksınız ve yaratıcı önerilerde bulunacaksınız. Amirinizden takdir toplayacaksınız ve yakında bir zam haberi alabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Kendinize ve ailenize para harcamayı çok seviyorsunuz ve bu yüzden yakında maddi bir sıkıntıya düşmeniz söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sistematik ve dikkatli bir biçimde yapmalısınız.
19 Ağustos 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde çok dalgınsınız ve kendinizi toparlayamıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizle ilgili bir kaç sorun yaşayabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sağlık sorunlarıyla başlayabilir ve moralinizi bozabilirsiniz. Gün içinde ufak bir ev kazası geçirmeniz olası. Bir arkadaşınızdan beklediğiniz bir haber var. Fakat bu haberin gelmesi biraz gecikecek. Bu durum sinirlerinizi bozabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirerek üzerinizdeki sıkıntıları atabileceksiniz.
19 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 07:06 itibariyle burcunuz üzerinde kavuşum yapan Ay ve Venüs, duyarlılık ve hassasiyetinizin gözlerinizin içinden dünyaya yansıması halidir. Bakışlarınızla sevdiklerinizi süzer, gülümseyerek onları izleyebilirsiniz. Sıcacık bir yuva özlemi, sevdiklerinizle beraber olacağınız bir hayat, çocuklarınız ve güvenliğinizle örülü geçecek sizin için gayet olumludur. Saat 18:17-20:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde iletişime dikkat etmek yerinde olacaktır. İsteklerinizi veya beklentilerinizin mutlak kabulünü isteyebilirsiniz. Ancak bu zor olabilir. Tartışmak, inatlaşmak gereksizdir. Rutin işlerinize ağırlık vermenizi tavsiye ediyorum. Bu saatler içinde, sakin ve mantıklı bir şekilde sizi rahatlatacak aktivitelerde bulunmak, sözgelimi kısa molalar, kitap okumak, müzik dinlemek, dostlarla muhabbet etmek iyi gelebilir. Saat 20:55 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişinde, hem kendinize güvenmenizi hem de olayları kontrol altında tutabilmenizi destekleyicidir. Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir. Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. Hatta sırf bu yüzden de susmak zorunda kalıyor olsanız da buna değeceğini biliniz. Aslında bulduğunuz yöntemler ve geldiğiniz son noktaya şöyle bir bakarsak, kimi zaman siz de kararınızla ilgili çelişkiler yaşamıyor değilsiniz. Ancak olumlu yönde ilerlemek için en öncelikle ne yapmak istediğinizi kesinlikle bilinçli bir şekilde saptamalısınız. O zaman ikilemde kalmazsınız.
19 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte olduğun kişiye karşı duygusal yaklaşım içinde olacaksın. Kimseye taviz vermek istemiyorsun.
19 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız tüm işlerde, kendinize geniş süreler tanıyor ve araştırmalarınızı bu yönde genişletiyorsunuz. Akılcı yaklaşımlarınız bir çok kişiye ters gelebilir. Olaylara farklı mantıkla yaklaştığınız için, anlaşılmıyorsunuz.
19 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyükleriniz ve babanızın hayatıyla ilgili bazı sorumluluklar kafanızda bazı karışıklıklar yaratabilir.
19 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken şahsi konulara ve önem verdiğiniz duygusal durumlara zaman ayırabilirsiniz. Daha iyimser olmaya gayret etmelisiniz.
19 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade etmek için çevrenizdekileri şaşırtacak yollara başvurabiliyorsunuz. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor. Sorumluluklarınız artmaya başladı.
19 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
19 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta başında meydana gelecek Güneş tutulması öncesi ikili ilişkilerdeki rolünüzü derinlemesine irdelediğiniz bir hafta sonu var önünüzde! Herkese bakmak, fedakarlık etmek ve karşılığını alıp alamadığınızı sorgulamak önemli bir şekilde zihninizi meşgul eder. Ailenin tüm bireylerine yetmekten vazgeçin. Ara sıra da olsa maskeyi önce kendinize takmanız gerektiğini sakın unutmayın.
19 Ağustos 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tutulma öncesinde Ay burcunuzda ilerlerken hayatın sorumluluğunu üzerinizde daha fazla taşıyorsunuz ancak bu durum lider, yönetici konumunuzu daha da güçlendiriyor. Sezgileriniz ve güçlü hisleriniz dikkat çekiyor.
Reklamı Kapat