Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Aralık 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aydınlanmasını istediğiniz bir konu bir süre daha açığa çıkmayacak. Bu konuyu henüz sizinle paylaşmaya hazır değil. Bir süre onu zorlamamanız gerekiyor. O hazır olduğunda her şeyi anlatacak.
2 Aralık 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Son derece yaratıcı bir devreden geçiyorsunuz. Yaratıcılığınızı yeterince geliştirebileceğiniz ilişiklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni arayışların size kazandıracağını hissediyorsunuz. Bu hissiniz sizi yanıltmayacak.
2 Aralık 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Evinizle ilgili yapmak istediğiniz bir değişiklik size umduğunuzdan pahalıya gelebilir. Önceden ayrıntılı bir hesap çıkarmanız gerekebilir. Belki de bazı ihtiyaçlarınızı ertelemelisiniz.
2 Aralık 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Etrafınızda olup bitenler sizin için çok önemli ama bunlara önem verdiğinizi göstermediğiniz taktirde kim bilebilir. Daha açık olmalısınız.
2 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruh haliniz çok iyi, son derece neşelisiniz. çevrenizde bu neşenizi paylaştığınız pek çok yakınınız var. Ama çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bu özelliğiniz, sizin dostluğunuzdan yararlanılmasına da neden oluyor. Bugün ya da yarın kalabalık bir grup içinde olabilirsiniz.
2 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 06:15 Ay-Neptün görünümü, olayları büyütmeden asıl olana yönelmeniz gerektiğini göstermektedir. İnancınızı ayakta tuttuğunuz sürece, hem ilişkinizdeki paylaşım güçlenir hem de kafanızın içindeki sorulara cevap bulmanız kolaylaşır. Saat 06:46 Mars-Jüpiter görünümü, finansal gelir, yatırım, bankacılık işlerimiz ve bu yöndeki ilişkilerimizi uyumlu şekilde sürdürmemizi sağlıyor. Kazanmak, kazandığımızı sevdiklerimiz ve kendi geleceğimiz için kullanmaktan yanayız. Belki bu yüzden her şeyi hesap ediyor, adım attığımızda bize ne getirir, ne kaybettirir diye düşünüyoruz. Birikim yapmayı, ev sahibi olmayı, bir yuva kurmayı, yuvamızda değişiklikler yapmayı istiyoruz. Bu görünüm, eşimizle, sevgilimizle güzel bir gün geçirmenin veya bunu planlamanın işaretçisidir. Eğer bir yatırımımız varsa bugünlerde çoğalması, uygun şekilde değerlendirilmesi mümkündür. Ev, emlak alımı, dekorasyon, ofis çalışmaları, evde vakit geçirmek bu görünümün etkisinde bize zevk verir. Sevdiklerimizi ve kendimizi mutlu edebiliriz. Saat 19:27 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında sağlığımıza özen göstermeliyiz. Kendimizi korumayı bilmeliyiz. İlişkide baskın davranmaya çalışan partner, canımızı sıkabilir. Bizim istediğimiz, gizli saklı hareket etmemesi ve dürüst davranması. Kaba hareketlerden hoşlanmayacağız. Saat 21:39 Ay-Jüpiter görünümü, evdeki huzurun ve olumlu yöndeki paylaşımın sizin için gayet kıymetli olduğunu, partnerinizle ortaklaşa bu huzurun sağlanması halinde kendinizi iyi hissedeceğinizi görüyoruz. Fakat eğer eşiniz mesafeli veya biraz baskın kimlikte ise, bu saatlerde biraz keyifsizlik hissedersiniz. Göz ardı etmeye çalışırsınız. Fakat el ve gönül birliği sizin için çok önemlidir. Bütün işlerimizde kolaylıklar, ilişkilerimizde sevgi dolu paylaşımlar ve gün boyu güzellikler bizlerle olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle, Not: Aralık Aylık videolarınız alttaki linktedir. http://kadin.mynet.com/kadintv/Yengec-burcu-2016-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir
2 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay ve Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve organizasyon işlerden duygusal bir keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aşkta şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Seviliyorsunuz ve ilgi görüyorsunuz.
2 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak çok yoğun olmasanız da doğru eğilimler ve içgüdülerle ikili ilişkilerde ilerleme sağlayabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkinizde ciddiyet gerektiren bir konu gündeme gelebilir. Hizmet alanınızdaki işlere yüklenebilirsiniz.
2 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, sizin tarzınızdan tamamen farklı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Evinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Önümüzdeki hafta içinde, bazı konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Belli başlı konular eski yöntemlerle ilerliyor olsa da siz keskin zekânızla daha iyisini ortaya koyabilirsiniz.Günün Atmosferi:Aktif ve pratik yaklaşımlar, ancak akşam saatlerinde tedbirli olmalıyız Hedeflerimize ulaşabilmek için daha disiplinli ve motive olmalıyız. Önümüzdeki günlerde yurt dışı görüşmelerimiz, ziyaretlerimiz ve eğitimlerimiz artabilir. Yeni girişimler ve projeler için aksiyon almaya başlayabiliriz. Fakat bir yandan da gergin ve riskli ortamlardan uzak duralım ve mümkün olduğunca sakinliğimizi koruyalım. Bizi yoran ve yıpratan konularla meşgul olabiliriz.
2 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi belirleyebilir. İkili ilişkilerinizde daha fazla denge arayışı içinde olabilirsiniz. Bu durum gün içinde yorucu bir hal alabilir. Duygusal olarak derinleşebilirsiniz. Bazı konularda değişim yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yanlış anlaşılmadan kaynaklanan problemler çıkabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.
2 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.
2 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.
2 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.
2 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak çok yoğun olmasanız da doğru eğilimler ve içgüdülerle ikili ilişkilerde ilerleme sağlayabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkinizde ciddiyet gerektiren bir konu gündeme gelebilir.Fazla akılcı ve resmi olmak nedeniyle aranızda duygusal soğukluk meydana gelebilir. Aynı şekilde ortaklığınızla ilgili mali ve yönetimsel konularda fikir ayrılıkları ve tarafların birbirine baskı uygulama durumu meydana gelebilir. İlişkilere ve ortaklıklara başlangıç yapmak için fırsatlara sahipsiniz. Hizmet alanınızdaki işlere yüklenebilirsiniz.
2 Aralık 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem özel hayatınızdaki hem de iş konularındaki sorumluluklarınızın giderek artacağı bir süreç başlıyor. İşinizle ve sağlığınızla ilgili konulara odaklı bir ay geçireceksiniz.
Reklamı Kapat