Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

24 Nisan 2014
Hislerinizin kuvvetiyle sevgi konularınına aşırı duyarlı yaklaşabilirsiniz. İlişkinize yenilik getirmek isteyebilirisiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimlisiniz ama önünüzdeki engelleri görmezden gelmeyin.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

24 Nisan 2014
İş yerinizde artan sorunlar sizi yoruyor. Sorunlarla baş etmek için çevrenizde sizin kadar yetenekli kimselerin bulunmaması ile de zihinsel ve fiziksel bir yorgunluk içerisindesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

24 Nisan 2014
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor. İşbirliği konularında temkinli olun.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Nisan 2014
Her ne kadar kontrollü bir kişi olsanız bile bugün duygusal açıdan ani reaksiyonlara çok daha açıksınız. Yapmanız gereken işler sizi pek rahat bırakmayabilir.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün ikili ilişkileriniz konusunda karmaşık bir tutum sergilemeniz mümkün. Fikirlerinizdeki ayrılıkların tartışmalara yol açması mümkün. Sağlık konusunda hasssiyetler yaşayabilirsiniz. İlaç kullanma ve bilmediğiniz tedavileri uygulama konusunda dikkatli olun. Yaşadığınız mekânları düzenlemede güçlük çekebilirsiniz. Gün içerisinde uzaklardan beklediğiniz haberlerin olumsuzluk taşıması olasıdır. Zaman zaman umutsuzluğa kapılmanız mümkün.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili Yengeçler saat 09:55 Ay-Balık burcu geçişiyle Perşembe gününü selamlayacağız. Yaşamımızın akışını düzenleme konusundaki yeteneğimizi,  ortaya çıkartan bu enerji, sınırlamalardan kurtularak kendimize yönelmemizde bize yardımcıdır. Sevgi-şefkat duyguları yükselen inancınızla birlikte sizi sarıp sarmalar. Hayata bakış açınızı yenileyen ve sizi başka insanlarla irtibatta bulunmaya ve onları kardeşçe selamlamaya çağıran yöneticiniz Ay, çevrenizdeki insanların hayata bakış açıları ne olursa olsun  onları sevgiyle kucaklamanızı sağlar. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, duygusal ihtiyaçlarımızı fazlasıyla önemseyeceğiz. Huzuru yüreğimizin içinde hissetmek ve güven içinde yaşamaktan yanayız. Bu saatlerde kendimizle barışık şekilde işlerimizi yapabilir, etrafımızla bağlantıda bulunabiliriz. Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar. Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu başkalarının duygularını anlamanızda, sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda destekleyici olan bu görünüm, hayatın zorlu yanlarından ziyade, bizim için önemi olan güzellikleri kucaklama arzumuzu büyütüyor. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak, özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Partnerinizin tutum ve davranışlarınızda kusur aramak onu üzebilir, fakat siz bildiğiniz konularda taviz vermekten yana değilsiniz. Kısa süren küçük yolculuklar gündeminizi kapsayacaktır.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Seyahatler ve standart koşturmanın dışına yapacağınız ufak kaçamaklar için elverişli bir gün olacak. Yeni mekânlar, yeni insan-lar, hayatınıza çok şey katıp san-ki ilk andan itibaren sizi yakından tanıyor gibi içinize işleyebilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Ani değişiklikler veya beklenmedik olaylar daha hızlı düşünmeyi ve düşünceli davranmayı gerektirebilir. Yaklaşımınızı ve bakış açınızı değiştirmeniz çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Duygusal anlamda akıcı bir yoğunluk içinde olacaksınız. Ufkunuzu açacak sizi geliştirecek konuların ve kişilerin peşinden gitmeye çok hazırsınız. Dünyayı tanıma ve anlama isteği duyabilirsiniz. Yalnız buna nerden başlamanız gerektiğini bulamamış olmanız da yüksek bir ihtimal. Belki önce bir kütüphaneye uğramalısınız.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
DUYGU derinliğine sahip bir kişi olarak bir çok ayrıntıya takılıp kalabilirsiniz. Gizli tavırların size kazandıracağı hiçbir şey yok.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Tüm gün boyunca günlük işleriniz ve bunların detayları ile meşgul olabilecekseniz de, günün içinde barındırdığı potansiyeller, hiç beklenmedik bir anda program dışına çıkmanızı da gerektirebilir. Yeni yaklaşımlar benimsemek zorunda kalabilirsiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!