Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Şubat 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak sizi rahatsız edecek bir konu varsa bugün çözüm yolunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi sevgi hissine çok yakın hissedeceksiniz. Duygusal hayatınızda bir hareketlenme olabilir. Sevdiğiniz insanla bazı yeni planlar yapabilrisiniz ve bunları bir an önce uygulamaya geçebilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmaya uygun bir günde olacaksınız.
14 Şubat 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz ve bu yaklaşımları dikkate almanız sizin için önemli olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Yeni kişilerle tanışabilir yada yeni bazı oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
14 Şubat 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve yeni bazı girişimerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı yeni maddi kazançlar elde etme yolunda çalışmalar yapabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz ve başarılı olacaksınız.
14 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Atacağınız adımların öncesinde tekrar düşünme alışkanlığınız, adımlarınızın yerli yerine oturmasını sağlıyor. Bugünlerde iyimserliğiniz, size bazı kapıları açabilir. Yeni açılımlara yönelebilirsiniz. Bugün müthiş bir iyi niyet içindesiniz. Bu iyi niyeti bütün gün üzerinizde taşımak için, belli problemli insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz.
14 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 14 Şubat -5 Mart tarihleri arasında Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Eşimiz, iş ortağımız, mali durumumuzla yakından ilgilenmemizde yarar var. Psikolojik olarak birilerine ihtiyaç duymak, kredi veya hukukla alakalı meselelerle uğraşmak ve bunlarla ilgili verileri gözden geçirmek zorundayız. Endişeli olabiliriz. Ancak burada önemli olan çözümcü düşünmektir. Böylece huzursuz olmayız. Saat 00:59 Mars-Jüpiter görünümü, iş hayatımızı, aşk yaşantımızı, çevremizle olan her türlü irtibatımızı güçlendirici, umutlandırıcı ve moral gücümüzü yükselticidir. Sevdiklerimize düşkünlüğümüz, tutkumuz artar. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendimizi daha iyi hissederiz. Hislerimizi, amacımızı belli ederiz. Hedefimize varmak, isteklerimizi elde etmek amacıyla mücadelemizi sürdürürüz. Gayretliyizdir. Saat 04:37 Ay-Neptün faydalı görünüm etkisi altında, farklı bir hayat sürdürmek ve yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir. Saat 17:27 Ay-Pluto görünümü, bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veya düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz. Saat 22:35 Ay- Chiron görünümü, hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir. Bir gün değil, 365 gün 6 saatimiz aşkla sarmaş dolaş yaşansın Aşkla gelene selam olsun Aşktan söz eden her dem var olsun….iremSU   Keyifli bir aşk günü geçirmeniz dileğimle,
14 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bugün seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız.
14 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplarla, ortak fikir ve zevk birliği ettiğiniz kişilerle bir arada olmak iyi gelebilir. Eğlence yaratmakta ve çevrenizdeki insanlarında eğlenmesine katkı sağlamakta zorlanmayacaksınız. Enerjinizi yükseltecek ortamlara yönelin.
13 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonunda, yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşabilir, küçük şeylere kafayı takmak yerine önemsediğiniz amaç ve hedeflerinize konsantre olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
14 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün düşüncelerinizde yeni konulara yer açmalısınız. Aynı zamanda arkadaşlarla bir araya gelmek keyifli olabilir.
14 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir hayli enerjik olacağınız bir gün. Sorunlarınızı halletmek isteyebilirsiniz ama her konuyla ilgilenmek yerine önem sırası vererek hareket etmelisiniz.
14 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, aklınızı kurcalayan bir mesele olmasa bile, sakin bir ortama çekilmek, kendinizle başbaşa kalmak, biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak, özel hayatınızla, olasılıkla da ailenizle ilgili konular, sizi rahat bırakmayabilirler.
14 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgililer Günü’nü arkadaş ortamları içinde keyif ve huzurla geçirebileceğiniz bir gökyüzü ortamı bulunuyor. Dahil olduğunuz bir arkadaş grubu ile etkinlikte bulunmanız olasıdır. Merkür hayatınızın krizli alanlarını yönetebilmek için size fırsatlar sunabilir. Bu konuda yeni yöntemler ve fırsatlar geliştirmeniz için kendinizi öğrenmeye açık bir hale getirebilirsiniz. Genel olarak ise; Sevgililer Günü’ne harika bir durumda, Ay Boğa burcundaki konumuyla giriyoruz. Merkür Kova burcuna giriyor. Gezmek, restoran ve kafeteryalarda yemek, içmek, keyif almak için çok uygun bir gündeyiz. Gökyüzünde zorlayıcı etkiler yok. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak, sevgilinize hediye almak ve ne istediğinizi bilerek mağazaları dolaşmak için harika bir gündesiniz. Bu özel günün bir diğer gökyüzü desteği de Merkür’ün Kova burcuna geçişi. Merkür Kova burcundayken yeni arkadaşlıklar kurup, bol bol arkadaşlarla vakit geçirmek sohbet ortamını destekler. Haklara, eşitliğe, politik ve sosyolojik normlara daha fazla dikkat ederiz. Özgür düşünmek, özgürlüklerimize önem vermek isteriz. Oldukça zeki ve orijinal fikirler öne süren kişilerle bir arada olabiliriz. Yeni çıkan elektronik cihazların alış verişlerini 6 Mart’a kadar olan bu süreçte yapabiliriz.
14 Şubat 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu pazar iletişime dayalı ortaklaşa işlerinizde güzel tekliflere açık olacaksınız. Aşk hayatınızda da kısa vadeli keyifli planlarınız devrede olacak. Ayrıca finansal konuları konuşmak ve planlamak adına uygun zamanlara giriş yapıyorsunuz.
Reklamı Kapat