Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün sevgiliniz size karşı anlamsız hareketler sergileyebilir. Onu anlamaya çalışın ve bir kavga ortamından uzak durun çünkü sevgiliniz bu sıralar çok hassas.
24 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda çok şanssız bir gün geçireceksiniz. Tembelliğinizle göze çarpacak ve amirinizden azar işiteceksiniz. Büyük bir işi kaybedeceksiniz.
24 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Taksitli alış-veriş ve ev masraflarınız yüzünden parasal sıkıntılar çekeceksiniz ve bir süre daha durumunuz düzelmeyecek.
24 Şubat 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu aralar sağlığınızla ilgili problemler gündeme geldi. Bir kaç gün daha istirahat etmeniz gerekiyor.
24 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir. Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların, çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
24 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:45 Merkür-Satürn görünümü yeni gelişmelerin, yeni fırsatların işaretçisidir. Günün genelinde ise, çalışma hayatımızı, sağlığımızı, iş haklarımızı, ortaklaşa paylaşımlarımızı ciddiyetle ele alacağız. Durumumuza, gücümüze, beklentilerimize bakacağız. Yere sağlam basıyor muyuz, başkalarına ihtiyaç duyuyor muyuz, hangi konularda bir şeyler yerli yerine oturmuyor bunları gözden geçireceğiz. Saat 18:41 Ay-Venüs olumlu görünümü, hedefleriniz doğrultusunda yapmanız gerekenlerin farkına varabilirsiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, kısa süre içinde o fikrin nasıl uygulamaya döküleceğini ve bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabilirsiniz. Finansal açıdan sürpriz yaratabilecek yatırımlardan uzak durabilirsiniz. Ancak eğer aklınıza yatan bir fikir varsa ve gerçekten sizin için faydalı olacaksa sonuna kadar üzerine gitmekten de çekinmezsiniz. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,
24 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu için planlarını bugünden yapmak isteyebilirsin. Ancak son dakika her şey tersine dönebilir.
24 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, isteklerinizi içinizde saklamaktan yanasınız.
24 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ofis ortamında ekstra sorumluluklar sizi rahatsız edecek boyuta gelebilir. Üstlerinizden önemli ölçüde iyi adımlar alabileceksiniz. Finansal konularla ilgili duyacağınız haberler güzel bir etki yaratabilir.
24 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz olaylara ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konular keyfinizi kaçırabilir. Sorumlu olduğunuz konular sizi daha fazla sıkıştırabilir. Sabırlı olmaya çalışın. Bazı konularda kabullenir olmanız gerekebilir. İlerleyen zamanlarda keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz. Sanatsal işlerle uğraşabilirsiniz.
24 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli tartışmaların içerisine girmemek için daha net sorular sormalısınız. Bazı konuları hafife almanız sahip olduğunuz şeyleri kaybetmeniz anlamına gelebilir.
24 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal hayatınız aniden canlanabilir. Girdiğiniz sosyal ortamlarda ise, çeşitli nedenlerle yapacağınız harcamaların miktarlarına dikkat etmeyebilirsiniz. Giderinizi göz önünde bulundurmalı, tutumlu olmayı unutmamalısınız.
24 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınıza güçlü kişiler ve mücadele gerektiren konular çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekebilir, sakin kalmaya çalışmalısınız.Derinlik ve konsantrasyon gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz.
24 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki krizleri aşmak adına insanlarla temasa geçebilir, sizi özgürlükten uzaklaştıran bazı olumsuzlukların üzerine korkusuzca gidebilirsiniz. Teknoloji kullanımınız yükselecektir. Ortaklaşa elde edilen kazanımlarda yükselişe geçebilmek için teknoloji destekli adımlar atmanız gerektiğini benimseyebileceksiniz. Özel ilişkinizi kalıcı kılmak için özel etkilere sahipsiniz. Aşkınızı uzun soluklu bir evliliğe dönüştürebilmek veya hobinizi paraya çevirmek için ortaklıklar kurabileceğiniz bir durumdasınız.
24 Şubat 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, özel hayatınızdaki ağır sorumluluklarınız için sevdiğiniz insandan güçlü destekler göreceksiniz. Danışmanlıklardan ve başka insanların tavsiyelerinden büyük fayda sağlayabilirsiniz.
Reklamı Kapat