Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

6 Mart 2015
Birlikteliğinizin artık belli bir noktaya varmasını ve karşılıklı sözler verilmesini istiyorsunuz. Karşınızdakinin üstüne gitmeyin. Sevginiz gerçekse bu sözlerin verilmesine gerek bile kalmaz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

6 Mart 2015
Alacağınız bir mektup ya da email, aylardır beklediğiniz müjdeyi verebilir. Bu haberi iş arkadaşlarınızla paylaşmakta acele etmeyin. Gelişmeleri önce kendiniz takip etseniz daha iyi olur.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

6 Mart 2015
İş anlaşmalarınızı gelecek paralar doğrultusunda yapmak istiyorsunuz. Yalnız hiç ummadığınız bir yatırım size büyük kazançlar getirebilir. Önce bu parayı bir araya getirmeniz gerekecek.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

6 Mart 2015
Bugün içinde birisiyle buluşmak için randevulaştıysanız, bunun için tenha bir yerdense umumi bir yeri tercih edin.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Çevrenizdekilerin düşüncelerine önem veriyorsunuz. Toplumda saygın bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunu başarmışsınız. İnsanların sizi ciddiye alması hoşunuza gidiyor. Bugün bir arkadaş toplantısında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yalnız bu toplantıda söylemek istemediğiniz bir şey ağzınızdan kaçabilir ve sonradan çok pişman olabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Sevgili Yengeçler  günün tamamında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Yakın çevre bağlantılı her konuda titiz davranmanız, hareketlerinize gayet dikkat etmeniz, hizmet duygusuyla dolu olmanız anlamındadır. Her şeyin düzgün bir şekilde yürümesi için elinizden geleni yaparsınız. Yaşadığınız çevredeki bir ufak sorun veya can bildiğiniz insanların başındaki bir problem en az onlar kadar sizi ilgilendirir. Hassasiyetiniz ön plandadır. Fakat bunun altında yatan en önemli sebep, hayatı daha düzgün ve huzurlu yaşamak adınadır. Tabi ki kimi zaman eleştirel davranabilir ve bazı kişileri uyarma gereği duyabilirsiniz. Bu tamamıyla sevgi ve iyilik adınadır. Saat 02:19 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm sağlam olan ilişkileri kuvvetlendiricidir. Ayakları sımsıkı yere basan, gerçekten kendine tam anlamıyla güvenen bir partnerle olmak size güven kazandırır. İlişkinin özündeki samimiyet ve dürüstlük sizin için her zaman kıymetli olmuştur. Problemleri olan çiftler için bu enerji, adil ve tarafsız bir şekilde düşünülmesi halinde her sorunun altından kalkılacağını garanti eder. Cinsel uyum, beraberliğin devamı için tabii ki gereklidir. Ancak bugünkü görünüm, sevgi birliği ve anlaşmanın çok daha kıymetli olduğu gerçeğini vurgulamaktadır.Gün boyunca arzu ettiğiniz gelişmeler sizlerle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken, karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. Bugün inatla kendi fikirleriniz savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz.Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Hayatınızda köklü değişiklikler yaratacak bir plan gündeme gelebilir. Bu değişim belki de hayatınızdaki diğer kişileri de etkileyecek. Kendi başına bir hal çaresi aramaktansa eşinizden destek isteyin. Sizi motive edebilir.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
İniş çıkışlı tavırları olan kişileri anlamakta zorlanabilir ve çevrenizdeki kişilerin davranışları nedeniyle şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Ancak, yine de mantıksız düşünce veya tavırlara dikkat çekmek veya bazı koşullara itiraz etmek için doğru bir gün olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Aynı ortamda çalıştığınız kişilerin davranışları ile kendi yapabileceklerinizi sürekli karşılaştırmak sizi negatif etkiliyor. Çünkü, bazı davranışlarınızın doğallığı kayboluyor. Sempatik tavırlarınızla çevrenizin sevgisini kazanıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Bugün, maddi kazanç sağlamak konusunda olumlu etkiler alacaksınız. Dükkanınızda satışa sunduğunuz veya evinizden ikinci el olarak satacağınız bazı ürünler, tahmin ettiğinizden daha büyük bir kazanç sağlayabilirler.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Bugün arkadaş çevrenizle ve özel yaşamınızla ilgili geçici problemler yaşayabilir, sabrınızın sınandığını düşünebilirsiniz. Görüşme ve toplantılarda aradığınızı bulmanızın biraz daha zor olduğu bugün, başta maddi konular olmak üzere size verilen sözlere güvenmekte acele etmemeli, şartları dikkatli değerlendirmeli ve kararlarınızı acele vermemelisiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu