Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

22 Kasım 2014
Aşkın kurallarla yaşanamayacağını düşünüyorsunuz. Size göre birtakım koşulların aşkın önünü kesebilmesi olanaksız. Ama yine de kuraldışı bir aşkı yaşayabileceğinizden pek emin değilsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

22 Kasım 2014
Çalışma arkadaşlarınızın daha çok, fazladan çalışmasına neden olabiliyorsunuz. Çünkü bazı işler elinize yapışıyor, onları pek gerekli değillermiş gibi isteksiz yapıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

22 Kasım 2014
Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Kasım 2014
Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Tedirgin, kararsız bir görüntü size kaybettirecek.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Sevgili Yengeçler, saat 14:32 itibariyle Yay burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında cumartesi gününe merhaba diyoruz.  Bu Yeniay, çalışma hayatımızla ilgili konularda önemlidir. Bu da işimize hevesle sarıldığımızı gösteriyor. İş ortamında da insanların biraz daha nazik ve hoşgörülü olmalarını bekliyoruz.  Eğer yeni bir işe adım attıysak alışma döneminde çevremizdekilerden güzel sözler duymak istiyoruz. İlgi duyduğumuz alanlarda kendimizi geliştirme, bilgilenme, öğrenme, deneyim sahibi olma yönünde arzuluyuz.  Ne kadar çok bilgi sahibi olursak, o denli gelişmemiz, büyümemiz  mümkündür. Tabii ki derinlikli düşüneceğiz  ancak fırsatlar karşımıza çıktığında cesur olmalıyız. Yeniayın etki süresi dahilinde, 23, 27 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde hem psikolojik hem de fiziksel sağlığımız çok önemli. İşimizle alakalı konularda da bu dönemde, hem içinde bulunduğumuz duruma bakacağız hem de eğer bir yenilik düşünüyorsak tüm olasılıkları gözden geçireceğiz. Aman iş olsun da, demek yok. Verimli çalışmak için huzurumuz  her şeyden önemli. Bir de parasal konularda lütfen açılmayalım. Bugünün yarını var sözünü unutmayalım. Yeniayın sizlere arzu ettiğiniz yolda ve hedeflerinize uygun şekilde ilerlemenizde destek olması dileğimle,  


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Onların sevincine ortak olacaksınız.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Bugün alışverişe çıkmak için pek uygun bir gün değil. Bol keseden harcayan, her şeyi satın alınabilir görüp savurganlık edebilen bir enerjidesiniz. Elinizdekinin değerini artırmaya yönelik girişimleri destekliyor gökyüzü.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Belli konularda harekete geçmekten, belli gruplara katılmaktan ya da kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmemelisiniz. İşlerinizi ciddiye almanız durumunda işle ilgili bazı konular lehinize çalışmaya başlayabilir. Bazı iş birlikleriniz ya da ilişkileriniz olumlu yönde ilerlemeye başlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde fikir alışverişleri, yazışmalar, anonslar, toplantılar ve görüşmeler artıyor, ama baskıcı atmosfer(kişiler?), içsel endişeler, sınırlayıcı durumlar ya da genel anlamda bir kasvet gün bir an önce bitse hissi yaratıyor. Çevredeki kişilerin tuhaf tavırları, garip diyalogları veya istikrarsız ya da inatçı hareketleri gerçekçi olmayan kişilerle olduğunuz hissine kapılmanıza neden olabilir ya da tam tersi, siz, çevredekiler tarafından bu şekilde algılanabilirsiniz. Yanıltıcı kişilere ve kararlara karşı tedbirli olmak gerekebilir ya da bazı kararsızlıklar veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Mevcut etkiler bir zamanlar hoşumuza giden ya da yararlı bulduğumuz, ama artık bize hitap etmeyen iş, düzenleme, ilişki veya alışkanlıklardan kurtulmamıza olanak tanıyabilir. Yarından itibaren ise, enerji tamamen yenileniyor, boş bakışlardan hoş bakışlara geçiş var! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Karanlıktayken birden ışığı göreceksiniz sanki. Meraklı ve sorun giderici yanınız işinize yarayacak. Yinede bu ara her şeye karışmayın.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!