Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Zaman zaman arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığını hissediyor. Sizden bu konuda anlayış bekliyor. Onun arkadaşlarıyla ilişkisine gereğinden fazla müdahaleniz, arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini eleştirmeniz onu üzüyor.
24 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu yüzden el üstünde tutuluyorsunuz. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.
24 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınızın ödenmesiyle ilgili fazla iyimserlik içindesiniz, kısa vadede bir umut gözükmüyor. Bir satın alma işinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
24 Haziran 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz. Tanık olacağınız bir tartışmada görüşlerinizi söylemeniz istenebilir, hassas olmanız gerekiyor.
24 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bugünlerde bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle gereksiz endişeler yaşayabilirsiniz. Bu günkü parlak enerjiniz, sizi ütopik düşünceler içine sokabilir. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir.
23 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Saat 00:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, hayallerin gerçeğe dönüşmesini isteğimizi işaret ediyor. Anılar gözlerimizin önünde canlanır. Hassas ve oldukça sezgisel bir şekilde, her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak küçücük şeylerden bile mutluluk duyarız. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları görmezden geliriz. Bu saatte, çok yeni bir karar almak sakıncalı olabilir. Beklememizde yarar var. Saat 15:32 Ay-Satürn karşıtlığı, çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda veya günlük hayatınızda belli bir zorlanmaya, daha fazla çalışmaya, bazı kişilerle anlaşmakta zorlanmaya neden olabileceğini işaret ediyor. Madem işaret bu, o zaman bize düşen, fiziksel ve ruhsal sağlığımızı önemsemek, gereksiz meseleleri büyütmeden, dengeli hareket etmek olmalıdır. Saat 21:46-24 Haziran saat 01:07 arasında, İkizler burcunun son derecelerinde boşlukta ilerleyecek Ay, bir iki konu üzerinde bir hayli kafamızı yorduğumuzu gösteriyor. Bazen mantıklı düşünüyoruz bazen de dağılıyoruz. Böyle bir etki altında tam bir odaklanmanın sağlanması kolay değil. Hislerimizi bizi şefkatli olmaya yöneltirken, içimizdeki ses mantıklı düşün diyor. Bu gelgitler arasında karar vermek yerine, olana bitene bir daha bakmak yerinde olur. Her işinizde kolaylıklar dileğimle,
23 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir iş teklifi alman tüm planlarını bozabilir. Bu dönemde hoşlandığın kişiye dair düşüncelerin değişebilir.
23 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizin konularına sahip çıkmak alışkanlık halini almış. Bugün yine bazı konularla ilgili çalışmalar sizi bekliyor.. Sıra dışı ilişkiler peşinde olmanız yüzünden, aşk konusunda problem yaşıyorsunuz. Çelişkiler söz konusu.
23 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel riskleri üzerimize almaktan kaçarak, yerine geçmişimizdeki insanları suçlayarak bundan kurtulmaya kendimizi itebiliriz. Vicdanlı olmakla başkasına acımak arasında ise önemli bir çizgi vardır. Bunu iyice ayrıştırmalıyız. Hürriyet Aile /
23 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişiler önem kazanabilir. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz.
23 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabırlı davranarak korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için kendinizi zorlamıştınız. Şimdi ilgili gelişmeler sizin istediğiniz...
23 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
23 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
23 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli düşmanlarınızın varlığını keşfedebilirsiniz. Pasif agresif tavır takınmak yerine sakinliğinizi koruyarak, zorlukları aşabilirsiniz. Aileniz için bir mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Yoğun çalışma temposu ve gösterdiğiniz çaba bedeninizi yorar.
23 Haziran 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koşturmalarınız yerini daha az enerjiye bırakacak. Yaşadığınız olayları bilinçaltı süzgecinden geçirin. Böylece kafa karışıklığından kurtulmuş olacaksınız.
Reklamı Kapat