Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı, öncelikle kendiniz için yaşamayı denemeli, bunu bencillik gibi görmemelisiniz. İlişkide özveriyi biraz abartarak kullanıma sokuyorsunuz. Bu tarz, heyecanı yeterince yaşayamamanıza neden olabiliyor.
18 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Kafanızdaki birtakım soruları açığa çıkarmanız yararlı olacaktır. Sürekli görüştüğünüz arkadaşınız, sizi iş konusunda daha kararlı görmek istiyor. Hedeflerinizin ön hazırlığında daha niyetli görünmeniz beklenebilir.
18 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz. Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor.
18 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı dostluklarınıza eleştirel gözle yeniden bakmanız, bu ilişkilere yarar getirebilir. Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlılık, bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Hesap konusunda ihmal ve dalgınlıklara ve maddi kayıplara karşı dikkatli olmaya çalışmalısınız.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Bu enerji olaylara, insanlara bir fotoğrafçının karesinden bakmaya benzer. O kadar dikkatli hareket edersiniz ki, gördüğünüz en ufak bir pürüz anında gözünüze çarpar. Her şeyi sınıflandırırsınız. Şu güzel, bu çirkin diyerek en güzeli elde etmek istersiniz. Çünkü mükemmelin peşindesinizdir. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünümü, mantıklı ve gayet akıllı hareket etmemizi sağlıyor. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, ilişkide her iki tarafın da, ortaklaşa önemli bir karar vermesini sağlar. Ciddiyetle hareket edilir. Önemli konularda konuşulur ve uzun vadeli düşünülür. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamındaki çatışmaların önüne geçemeyişin, radikal kararlar almana neden olabilir.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızla ilgili harcamalarınızda dikkatli olmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Zira bu günlerde evdeki hesap çarşıya uymayabilir. İkili ilişkilerde ise beklediğiniz cevapları karşı taraftan almanız zor olurken bunu hiç ummadığınız yakın çevrenizden öğrenmek işinizi kolaylaştırabilir. Ancak bu aldığınız cevapların doğruluğundan da emin olmak üzere biraz düşünmenizi tavsiye edebilirim.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. Bilginin kaynağına inerek, detaylı araştırmalar yaparak iş konusunda bilginizi arttırabilirsiniz. Düzenlenen eğitimlere katılmak, grup çalışmaları yapmak ufkunuzu genişletebilir. Geleceğiniz ile ilgili konularda planlarınızı yaparken endişeli bir tutum içinde olacağınız anlar var. Olayları akışa bırakmakta fayda vardır.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çözüm bulmanız gereken durumlarda daha yapıcı davrandığınız bir dönem. Pratik çözümler bulabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan duyacağınız karşılaşmalar olabilir. Kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak enerjinizi yükseltiyor. İsteklerinizi çevrenize yansıtacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkıp ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı yükseltin ve elinize geçen fırsatları kullanmaya çalışın. Aslında gelişmeler güzel. Fakat, bugün huzursuz ve alıngan bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Sosyal ve kültürel faaliyetiniz artıyor.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Para değil huzur olsun yeter diyeceğin bir gün seni bekliyor. Çalışma ortamındaki çatışmaların önüne geçemiyor oluşun, radikal kararlar almana neden olabilir. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan, ilişkinin geleceğini sorgulayabilirsin. Artık her alanda daha emin adımlarla hareket etmek istiyorsun. Yakın arkadaşının senin hakkındaki gerçek düşünceleri öğreneceğin bir gün olabilir. Evliliğinde sorunları olan bir Yengeç burcuysan, biraz uzaklaşmak ve yalnız kalmak isteyebilirsin. Arkadaş çevren ve aile ortamınla ilişkilerin güzel bir seyirde ilerlerken, olumsuzlukları göz ardı etmen takdir edilmeni sağlayacak. Tansiyon problemi olan bir Yengeç burcuysan, kendini stresli durumlardan uzak tutmalısın.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, bugün sizi oradan oraya koşturup peki çok işi aynı anda çözmenize destek verecek. Kardeşinizle bir program yapabilir, uzun zamandır konuşmaya fırsat bulamadığınız sohbeti gerçekleştirirsiniz. Çay saati için masanızı kusursuz yiyeceklerle donatıp keyfini sürebilirsiniz. Bu güzel atmosfere komşularınız da dahil olabilir.
18 Haziran 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinize ayıracağınız vakit sizi mutlu edebilir. İş alanlarınızda halledilmesi gereken konulardan ziyade kendi cebinize girecek parayla ilgilenin. 
Reklamı Kapat