Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ağustos 2014
Aşk yaşamınızda sorumluluk duygunuzun artabileceği fakat anlaşılamamaktan yakınabileceğiniz bir gün. İçinize kapalı kalma isteğiniz yanlış anlaşılabilir. Endişelerinizi abartmamalısınız ama gün boyunca ortaya çıkan gelişmeler karşısında daha sabırlı davranmanız gerekmekte.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

1 Ağustos 2014
Çalıştığınız ortamda yumuşaklığı ve sabrı bir kenara bırakıp, dişlerinizi göstermeniz gereken bir gündesiniz. Yoksa bir yığın iş sorumlulukları üzerinize kalabilir ve kimse de iş yoğunluğunuzun farkına varmaz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

1 Ağustos 2014
Maddi konuların ön planda olacağı bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ağustos 2014
Sağlık konusunda hasssiyetler yaşayabilirsiniz. İlaç kullanma ve bilmediğiniz tedavileri uygulama konusunda dikkatli olun.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanabilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecek. Konuşmalarınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılma probleminizden kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimli olmakla birlikte bazı pürüzlere de hazırlıklı olmalısınız.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Sevgili Yengeçler  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Perşembe gününe uyanıyoruz. Çevremizle ilişkimizi güçlü tutmak isteyeceğiz. Bazen terslikler olsa da, belki ben yanlış anladım,  öyle söylemek istememiştir diyerek anlayış gösterebiliriz. Ancak, içimiz ne diyor, bu çok önemli. Eğer bir şeyler size uymuyorsa, bunları ifade etmekte yarar var. Bugün pek çalışmak istemeyebiliriz. Saat 17:47-19:09 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Aksiliklerden hoşlanmayız. Sakin olmakta yarar görüyorum. Bu süre içinde hangi konuda olursa olsun, incelemeden,  detayları gözden geçirmeden,  üzerinde düşünmeden bir adım atmayalım. Çevremizdeki insanlara, durumlara sabır göstermemiz zor olabilir. Saat 19:09 Ay-Terazi burcu geçişi genel olarak ev içinde veya bulunduğumuz ortamda ılımlı bir şekilde hareket etmemizi gerektirir. Farklı düşünceler, farklı kimlikteki insanlarla anlaşmakta bazen zorlanabiliriz. Çabuk karar vermemiz zor olabilir. Bütün olasılıkların gözden geçirilmesinde yarar vardır. Huzur başımızın tacı haline gelir. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün, bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz..Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir. Ayrıca zevklere aşırı düşkünlük, sağlık sorunlarınızda beraberinde getirebilir.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Çok konuya dağılmamaya gayret edin. Yola çıkmışken uğrayacak yerler, bir şeyi araştırırken, dikkatinizi çeken yan konular, sohbetlerin ana amacından sapması, dağılmanıza ve bu nedenle de çok zaman harcamanıza sebep olacak.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Hiçbirşey nedensiz olmuyor. Dolayısıyla, olan bitene hemen dahil olmak yerine biraz araştırmak daha doğru olabilir. Bazı konuşmalar ve görüşmeler bazı işleri ele alış biçiminiz ya da yöntemleriniz üzerinde yenilikçi etki yapabilir. Yetenekli kişilerle bir araya gelerek uyumlu bir takım çalışması ortaya koyabilirsiniz. Kendinize güveniniz diğerlerinin neler yapabileceğinizi görmesini sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Hareketli ve fırsatlarla dolu bir gündesiniz. Ticari alanlarda dikkatiniz sayesinde getirisi yüksek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tabi bu yeni işlerin getireceği ek sorumluluklar da olacak. Merak etmeyin, çalışkanlığınızla üstesinden geleceksiniz. Eğitim ve araştırma alanlarında güzel haberler alacaksınız. Yorgunluğunuza değecek.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
YAŞAMINIZDA yapacağınız ufak tefek değişiklikler size ilaç gibi gelecek. Yeniliğe ihtiyacınız var. Eski hesap kitaplar kapansın artık.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!