Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Ama bu sorununuzu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz.
17 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz.
17 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızın arkası kesilmiyor. Gün yaklaşan bir borcunuz var ve siz onun hazırlığını bitirmiş değilsiniz. Bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekecek.
17 Ekim 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kafanızı kurcalayan bir konuya zihninizde ayır dığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.
17 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olacaksınız. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz.
17 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Aşk hayatımız, çocuk sahibi olma veya çocuğumuzla ilgili konular yine önemini koruyacak. Düşüncelerimizi çoğu zaman dışa karşı, gizleme gereği duyabiliriz. Bu üzülmemek veya tanımadığımız kişilere karşı bir güvenlik önlemidir. Gayet yararlı buluyorum. Bu süreçte aşk hayatımızla ilgili sorunları mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almak gerekir. Denetimde bulunmak, her şeyin bizim istediğimiz şekilde olması için ısrar etmek bu süreçte sakıncalıdır. Bu süreçte canımızı sıkan mevzular olduğunda, sözlerimize dikkat edelim. Bazen elde olmadan sarf edilen sözler, sonradan pişmanlık yaratabilir. Problemleri çözmenin yolu, onlara neden olan şartları, noktaları gözden geçirmekle mümkündür. Bunları tedavi etmek lazım, yoksa kendi kendimizi üzebiliriz. Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,
17 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir projenin ya da kredi başvurusunun haberini alabilirsin. Yeni yatırımlara yönelebilirsin.
17 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüveninizin sağladığı tüm konularda başarılı olmaktan gurur duyacağınız çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar, iş veriminizi daha da arttırıyor.
17 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aynı anda iki şey yapma, Gerekli olmadıkça hayal âleminde kaybolma.
17 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Bilemediğiniz durumlardan dolayı değişimler meydana gelebilir. Yakın çevrenizdeki koşullar değişkenlik gösterebilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz önem kazanabilir. Ticari konularda sizden daha bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.
17 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk zihninizde artık daha çok yer kaplayabilir. Sevdiklerinizi daha çok düşünebilirsiniz, sevgilinizi de. Heyecan duyduğunuz konularda, ilgi alanlarınızda araştırmacı olabilirsiniz.
17 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.
17 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
17 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolculuklar yine sizden yana olacak. Haftanın ilk iş gününde uluslararası konular ve yabancılarla kuracağınız iletişimde sorumluluk üstlenip başarılı bir sürece imza atabilirsiniz. Adil olmak, birimler arasındaki hassas dengeyi sağlamak adına önemli bir rol üstlenebilirsiniz. Yöneticilerinizin takdirini kazanabilirsiniz.
17 Ekim 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız ön plana çıkacak. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde becerileriniz artabilir. Eğlenceye dayalı alanlarda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. 
Reklamı Kapat