Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgi bağlarınız sapasağlam duruyor. Buna rağmen tatlı sert bir ilişki içinde olmanız sizi şaşırtıyor. Karakterlerinizdeki sivrilikler, sizi hırçın ama hep heyecanlı garip bir ikili yapıyor.
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş çevrenizde iyi dostluklarınız var. Bugünlerde onlarla önemli görüşmeleriniz olabilir. Teknik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyecek, bunun çarelerini arayacaksınız.
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz. Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, bir iki insanı hiç etkileyemiyor.
29 Haziran 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerde maddi anlamda bir depresyon yaşayabilirsiniz. Sonuca çabuk ulaşmak için zorladığınız bir mesele, size çok pahalıya mal olabilir.
29 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olabilir. Sizi üzmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili bir kırgınlık yaşayacaksınız. Tartışmalı, yorucu geceler sizi bitkin bir sabaha uyandırıyor. Arkadaş çevrenizdeki çözümsüz tartışma merakı, size artık biraz itici geliyor gibi.
29 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:12 Ay-Uranüs kavuşumu, mesleki konularda bir değişimin, yeni bir kararın işaretçisidir. Eğer işinizden ne zamandır memnun değilseniz ayırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz. Ancak şunu belirteyim ki, yaşanması muhtemel olan yeni bir değişimdir. Bu değişim, yaşamınızda yeni bir yol açabilir. Eğer siz bir karar verip ayrılmayı düşünüyorsanız, yukarıda yazdığım noktalara lütfen dikkat ediniz. Saat 10:46-13:03 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresinde, başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Saat 13:03 itibariyle Boğa burcunda ilerleyen Ay, iç dünyamızda huzurun  işaretçisidir. Tensel ve maddi konularda güvenli olana yönelirsiniz. İstikrarlı hareket etmeye çalışabilirsiniz. Arkadaşlık ve eş ilişkilerinde sıcaklık, besleyicilik, koruyuculuk, güvenlik gibi konular sizin için gayet değerlidir. Güvenliğimizi her anlamda önemsememiz dileğimle,
29 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vade işlerden hoşlanıyor ve hiçbir işinizi aceleye getirmekten hoşlanmıyorsunuz. Maddi ve ilişkiler konusunda kaçırdığınız konular yeniden karşınıza çıkacak. Kariyer ve toplumsal başarınıza güç veriyor. Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumları içinizden yargılamalı ve bu konuda taviz vermemelisiniz
29 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Resmi iş ve görüşmelerinizi günün ilk yarısında halletme şansınız var. Ancak kalıcı karar ve adımlar söz konusu olursa tedbirli davranmak ve boş vaatlerden, sonrasında pişmanlık duyabileceğiniz şeylerden uzak durmak gerekecek.
28 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı durumların doğal akışında ilerlemesine izin verin. Kişisel anlamda zorlu mücadeleler veya rekabet ortamları söz konusu olabilir. Özgün fikirleriniz olumlu algılanabilir ve kişisel gelişiminize faydası olacak bir ortam oluşmasını sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
29 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Başarı için çok çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizden destek almak sizi motive edecektir. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla göz önünde tutmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra koşullar değişebilir. Geleceğinizle ilgili konularda daha fazla destek alabilirsiniz.
29 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızla, mantığınız arasında kalıp zorlanabilirsiniz. Konuya bakış açınız çok önemli. Uzun vadede mantığınızla hareket etmek sizin için daha iyi.
29 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız sizi sarsıyor ve planlarınızı değiştiriyor. Buna alışık olmadığınızı düşünüyor ve zaman zaman da korkuyorsunuz. Yaşamın hep kontrol altında tutulması fikrine nereden kapıldınız ki? Kendinizi serbest bırakın. Evinizle ilgili değişiklikler yapın.
29 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu süreçte içinizi kaplayan pozitif duygular birlikte olduğunuz herkese yansıyarak olumsuz ve ümitsiz bir olayı dahi pozitife çeviren sevinç ve mutluluklara sebep olan haberler alırsınız. Negatif duygulardan, korkulardan ve tüm sıkıntılardan sıyrılarak oldukça hoş vakitler geçireceksiniz.
29 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde mesleğinizle ilgili herhangi bir başlangıca girişmeksizin düşük enerjilerle vakit öldürebilirsiniz.Öğle saatlerinden itibaren arkadaşlık ilişkilerinizde merhamet, yardımlaşma ve şefkat duygularının daha çok varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemde bulunduğunuz ortamlara şifa verebilecek şekilde duyarlı ve onarıcı olabileceksiniz. Toplum yararına çalışan kurum ve sosyal faaliyet projelerine yönelebilir ve insanlara bu şekilde yardım edebilir, şefkat gösterebilirsiniz.
29 Haziran 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızdaki düşünceler sizi endişelendirmeyecek. İşlerinizde önemli bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Çok önemli işlerinizi ve görüşmelerinizi sabah saatlerine denk getirmeyin.
Reklamı Kapat