Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı, belki doğru insanda, ama çok yanlış bir yerde aradınız. Şimdi de bulduğunuzun aşk mı olup olmadığını sorguluyorsunuz. Yazık ki artık bu sorgulamanın bir yararı gözükmüyor. Ders çıkarmaya bakmalısınız.
29 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Hayatınızda iş olanaklarını neden olarak gösterip büyük bir değişiklik yaptınız. Ama bu değişikliğin içinde iş hayatınızla birlikte birçok şey vardı. İş konusunda daha doyumlu bir hale gelmiş değilsiniz. Diğer kayıplarınızı ise sadece yad edebileceksiniz.
29 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para durumunuzda gözle görülür bir ferahlama söz konusu. Fakat bunun köklü değişiklikle bir bağlantısı görülmüyor. Bir yakınınız büyük bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor.
29 Ağustos 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kafanızda yine toplu bir değişiklik fikri geziniyor. Bu bir geriye dönüşse çok az şeyi yerinde bulabileceksiniz.
29 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok ciddi bir olayda haddinden fazla bağımsız davrandınız. Bazı durumlarda insanların özgürlük sınırlarını doğru ölçemiyorsunuz. Sizi sürekli ve çok özleyen birisi var. Ondan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünmemiştiniz. Bu karşılıklı özlem çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek.
29 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamızın önemli etkinliği, saat 09:32 Merkür-Venüs kavuşumudur. Merkür yarın itibariyle gerileyeceği için, kardeşleriniz, eğitim, ailevi konular, duyarlı olduğunuz meseleler, komşuluk ve çevre ilişkileri, yolculuk, iş girişimleri gibi geniş bir alanda gerçekçi bir analizde bulunmak, artı ve eksileriyle bu mevzuları gözden geçirmekte yarar var. Bugünlerde düşünülen ve üzerinde plan yapılan işler Ekim ayı başlarında yerine oturmuş olur. Bugün konuşulanlar daha sonra tekrar ele alınabilir. Onun için kesinkes konuşmamak, durumlara gerçekçi şekilde bakmak, incelemek gerekiyor. Saat 11:11 itibariyle Aslan burcunda ilerleyen Ay etkisinde, ihtiyaçlarımızı, bütçemiz çerçevesinde ele almamızda yarar var.  Özelikle evimizi ilgilendiren masraflar ve kendimizle alakalı birebir ihtiyaçların sağlanması birkaç gün boyunca epeyce etkili. Ancak bunlar güzellikler, hoşluklar adına olan harcamalardır.
29 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani gelişen olaylara karşı temkinli ve belirgin bir tavır içindesiniz. Özgürlükçü yapınızın daha fazla ortaya çıkacağı bir gün.. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor.
29 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alış verişe çıkmanız ve bir takım ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bir miktar para harcamanız gerekebilir. Ölçüyü kaçırmamak ve lükse kaçacak nitelikte bir takım ödemelerin, borçların altına girmemek önemli bugün.
29 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren 6 ay içinde, sözel veya yazılı yeteneklerinizi paraya çevirebileceğiniz, halkla ilişkiler, medya veya sosyal medya alanlarında kendinizi gösterebileceğiniz ya da işinizle ilgili değişikliklere gidebileceğiniz günlerde olacaksınız. Mart ayında başladığınız işlerin neticeleri yüzünü gösterebilir veya Mart ayında yapamadığınız seyahat planlarını bu sefer uygulamaya koyabilir, gerçekleştiremediğiniz planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, araç gereçlerle ilgili problemler söz konusu olabilir veya kısa yolculuklar esnasında aksilikler yaşanabilir.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
29 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün para durumunuzla ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlarla işlerinizi toparlayabilirsiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.
29 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

KAZANÇLARINIZIN artışı, kariyerinizle paralel ilerlerken, enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz.
29 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
29 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
29 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel imajınızda, hedeflerinizde ve odak noktası olarak belirlediğiniz konularda atılım yapabilirsiniz. Tüm bu başlangıçların teması aile veya kendi organizasyonunu kurmak üzerine odaklanacaktır. Kendi iç dünyanıza dönüp değerlendirme yapma şansına da sahip bulunuyorsunuz. Ancak gizli düşmanlıkların ortaya çıkabileceği, ikili ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda size duygusal baskı oluşturan durumlarla karşılaşabileceğiniz ihtimaline karşı da hazırlıklı olmalısınız. Bu hafta ruhsal terapiye başlamak için güçlü enerjilere sahipsiniz.
29 Ağustos 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerindeki planlarınız öğleden sonra farklı konulara kayabilir. Yakın çevrenizle aranızdaki sıkıntıları doğru ilişkilerle ve sevginizi ortaya koyarak düzeltebilirsiniz.
Reklamı Kapat