Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2015
Aşk hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sevgilinizin mutluluğu bugün size de yansıyacak ve beraber güzel bir gün geçireceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2015
İş hayatınızda bugün merakla beklediğiniz bir gelişme olumsuz sonuçlanacak ve sizi fazlasıyla huzursuz edecek. Gününüzü rutin işlerinizi bitirmekle geçireceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2015
Para durumuzda bugün aldığınız ani bir haber üzerine bazı değişiklikler belirecek. İşlerinizi bir kenara bırakıp parasal konulara ağırlık vereceğiniz bir gün geçireceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2015
Kendinizi son zamanlarda çok boşladınız ve sağlık durumunuzla ilgili bir kaç probleme tepkisiz kalıyorsunuz. Dikkatli olun.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2015
Bir süredir ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sıkıntılı ve uyumsuz bir psikoloji sergileyebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberlerin bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz olabilir. Akşam saatleri sizin için neşeli geçebilir. Yakın dostlarınızla eğlenebilir onlarla uzun süreden beri yapmadığınız şeyleri yapabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Sevgili Yengeçler saat 08:51 itibariyle Ay-Uranüs görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji, eşinizin iş-sağlık veya ailevi problemlerinin sizi rahatsız etmesi anlamına gelebilir veya ilişkinizle ilgili konularda birbirinizin değiştirilmesi mümkün olmayan fikirlerine saygı göstermeniz yararlı olur. Saat 14:25 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık partnerinizin sizinle, sizin de aynı şekilde onunla beraberliğinizi ilgilendiren konularda üzerinde konuşmanız, ilişkinizin niteliğine göre el ele vermeniz veya tam tersine tartışmanız anlamına gelebilir. En ufak bir terslik sizi  kolaylıkla derinden etkileyebilir. Sözgelimi, konuşulmayan veya bilinmeyen durumlar, geleceğinizi içeren ancak elinizde olmayan meseleler kısaca  her şey hakkında duyarlılık gösterebilirsiniz. Partneriniz veya bazı kişiler size baskı uygulamaya kalkışabilirler.  Aklı başında ve mantıklı, tarafsız bir şekilde olayları gözden geçiriniz. Saat 21:50-31 Temmuz saat 00:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu durum, partnerinizle aranızda belli bir mesafe oluşması anlamına geleceğinden, her ikiniz de, duygusal düşünmekten ziyade, ciddiyetle hareket etmeyi tercih edersiniz. Bazı önemli meseleleri konuşmak bu saatlerde pek kolay olmaz. Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Ay boyunca Venüs aslan burcunda Retro yapacak. Duygusal hayatlar ön plana çıkacak.. evlilikler sorgulanacak. Eski dostluklar ve sevgililer ortaya çıkacak. Geçmiş aşk ilişkileri sorgulanacak. Keşifsel iç güdümüzün yoğunlaşması ile bilmediğimiz konulara ilgimiz artıyor. Küçük kazalara ve konuşurken pot kırmaya müsait bir dönemimiz. Yaşam mücadeleniz içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar... devamı...

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Bugün evlilik ve ikili ilişkilerde sorun yaşanabilir. Karşılıklı hoşgörü ve tolerans eksikliği dikkat çekecek. Verilen bir sözün yerine gelmesi ya da sorumlulukların gerçekleşmemesi sebepli sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışın.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Resmi ya da resmiyet içeren konularda ortaya çıkabilecek ani durumlar veya ortaya çıkan haberler maddi içerikli başlıklarda(kredi, vergi, prim, miras, burs v.b) etkili olabilir. Ortak kaynak kullanımı gerektiren anlaşmalar esnasında dikkatli olmalı, detayları atlamamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Eşinizle ilgili konularda daha hassas olacağınız bir gündesiniz. Tepkilerinize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Öğle saatlerinde çatışmaya açık olaylar yaşanabilir. Gün içinde uyum içinde kalmakta zorlanabilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı kendinizi korumanız gerekebilir. Akşam saatlerinde sorumluluğunuz artabilir.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Bugün alacağınız haberlerle ağzınız açık kalabilir. Şaşkın ve sevinçli duygular yaşayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumu dışarıya yansıtmayın.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Duygularınız kabaracak. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Gün boyunca yakın çevre, kardeşler ve akrabalarla ilişkilerinizi geliştirebilir, onlara zaman ayırabilirsiniz. Görüşmelerinizin çok olacağı bugün, iletişim konusunda alınganlığa açık bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
İlişkiniz yahut ortaklığınızla ilgili somut kararlar almak için düşüncelerinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Bu kararlar duygusallıktan ziyade somut ve maddi kararlar olabilir. Bugün partnerinize veya varsa ortağınıza karşı soğuk ve katı bir tutum içinde olmamaya özen gösterin, kalbinizi açın onlara.

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2015
Özel yaşantınızda karşı taraftan çok şey bekliyorsunuz. Bugün ilişkinize güvensiz ve agresif yaklaşabilirsiniz. Güzel oluşumları görmezden gelmeyin ve dış ortamlarda ani tepkilerden kaçının.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu