Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mayıs 2015
Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

27 Mayıs 2015
Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor. Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

27 Mayıs 2015
Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mayıs 2015
Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar. Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Dışa açık, dışarıyla çok ilgilisiniz. Bu çevrenizi zenginleştiriyor. Fakat ufak, tefek görülen istismarları sineye çekmenize de neden olabiliyor. Eski tanıdıklarla sevindirici rastlantılar olabilir. İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sevgili Yengeçler Çarşamba gününe, saat 05:21-28 Mayıs saat 00:42  arasında Ay boşluk etkisi altında uyanıyoruz. Bu süre içinde, aksiliklerden hoşlanmayız. Ancak, sakin olmakta yarar görüyorum. Bu süre içinde hangi konuda olursa olsun, incelemeden,  detayları gözden geçirmeden,  üzerinde düşünmeden bir adım atmayalım. Çevremizdeki insanlara, durumlara sabır göstermemiz zor olabilir. Saat 13:37 Merkür-Mars kavuşumu, sizin kafanızı kurcalayan bir çok mesele olduğunun işaretçisidir. Bunları hem geçmişe dönük hem de ilerisi adına düşünerek bilinçli şekilde gözden geçirme vaktinizdir. Zekamız aslında gayet iyi çalışıyor. Eğer şöyle bir analiz edersek, dağılmadan olan bitene bakarsak, bir de gereksiz noktalara takılmazsak, hakikaten neden-sonuç ilişkisi kurarak, bizi sıkıntıya düşüren durumları çözebiliriz. İçinize atmanızdan yana olmadığımı söylemeliyim. Fakat her şeyi de kafanıza takarak, ne olursa olsun yeter artık diyerek telaşla kararlar verirseniz sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Merkür geri hareket dönemindeyiz. İş hayatınız, çocuk meseleleri, aşk yaşamınızla ilgili konuları lütfen büyütmeden, tekrar bir gözden geçiriniz. Hani derler ya son pişmanlık fayda etmez diye. O zaman biz de bilinçli düşünelim ki, sonradan pişman olmayalım. Saat 22:45 Venüs-Chiron olumlu görünümü, kendimiz, ilişkimiz, hayatımızla ilgili konularda çaba sarfetmemiz gerektiğini gösteriyor. Yaşadıklarınız veya içinde bulunduğunuz durum nedeniyle kendinizi kurban gibi görmeyiniz. Her deneyimin insana kattığı bir olgunluk mutlaka vardır. Bunu da unutmayalım. Yüreğinizin güzellikleri ışığınız olsun. Her işinizin yararınıza olacak şekilde gelişmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Ay'ın konumu, iletişim evinizi etkiliyor. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat gizli korkularınızı yenmelisiniz. Düşündüğünüzü şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün aklınız daha çok görünenin ardında yatan nedenlere yönelik çalışıyor. Ancak fazlasıyla şüpheci yaklaşımlar da işlerinize ve ilişkilerinize köstek olabilir. Gereksiz varsayımların üzerinden gidip sıkıntı yaratmayın.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün yapmanız gereken işleri ve planlarınızı gözden geçirerek tek tek hepsini aradan çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu esnada, bazı kişileri kızdırmamaya, ihmal etmemeye ya da yormamaya dikkat etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geri giden Merkür’ün Mars’la kavuşumu ve Neptün’ün hafta boyu oluşturduğu yanıltıcı açılar, öncesi olan işleri gözden geçirmek, toparlamak, eksikleri tespit etmek veya yaşananlara bağlı olarak eksiklerin farkına varmak için gerekli ortamı oluşturabilir. Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir. Ancak, yeni girişimlerde bulunmak veya yeni kişilerle tanışmak için hiç de uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Bu hafta iletişim problemlerine özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Merkür retrosunun yanı sıra yaşadığımız unutkanlık, dalgınlık ve kararsızlık türünde problemler işlerin iyice karışmasına neden olabilir veya aldatılma riskimizi arttırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün mesleki gruptan tanıdıklarınızla birlikte olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda olmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işleriniz daha hızlı ilerleyebilir. Gün içindeki küçük aksamalar olabilir. Keyfinizi kaçırmamaya çalışın. Gün içinde arkadaşlarınızla küçük kaçamaklar yapmak size iyi gelecektir.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Çevrende olanlardan çabuk etkilenen birisin. Kendini dış tesirlerden tamamen kurtardığında mutlu olacaksın. Böylece endişelerinden sıyrılacaksın.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Gün içinde arkadaşlık ilişkileriniz, çocuklarınızla iletişiminiz ve aşk hayatınızda geçici olarak soğukluk, mesafe veya güç mücadeleleri hissedebilirsiniz. Oysa ki siz bireysel olarak sevgi ve anlayışla hareket ettiğiniz bir günde olduğunuz için, kişilere zaman vermeli, mücadeleye girmeden sevgi ve anlayışla hareket etmeye devam etmeyi tercih etmelisiniz.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Hem maddi konularda rahatlama ve sorunların çözülmesi söz konusu hem de, ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda sizi destekleyen koşulların meydana gelmesi söz konusu. Aile ve eve ait konularda olası krizleri başarılı bir şekilde yönetebilecek, bu alanlarda hedefleriniz ne ise bu birkaç gün elde etmek çok daha kolay olabilecek

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün, geçmişle ilgili konu ve olaylar su üstüne çıkabilir. Bunlara ani ve fazla sert tepkiler vermeye yatkın olabilirsiniz. Olaylara yaklaşımınızın daha tedbirli olması gerekiyor.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu