Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Hayati bir kararın eşinde sayılabilirsiniz. İlk kararı veren siz olursanız kendinize güveniniz daha az yıpranacak. Sürdürdüğünüz ilişkiyi bir an önce bırakmanız için her türlü gerekçeniz var gibi görünüyor.
23 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek. Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.
23 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz. Ama paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler de pek akıllıca görünmüyor.
23 Ocak 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan bir güvensizlik içine giriyorsunuz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde bir tespit olduğunu söyleyenler sizi yanıltıyor olabilirler.
23 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde, kendinizi hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor.
23 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Ay-Yay burcu geçişiyle yeni haftamız başlarken, iş hayatımız veya günlük tempomuzda hareketlilik bir hayli yükselebilir. İyimser düşünebilmemiz için, etrafımızdaki insanların tavırları çok önemlidir. Dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsak da, iş veya özel hayatınızla ilgili konulardaki belirsizlik bizi biraz zorlayabilir. Olumlu düşünmemizde yardımcı olacak kişilerle olmaktan zevk alırız. Saat 10:36 Ay, Neptün ile zorlu görünüm yaptığında, yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken, önümüze ardımıza iyi bakalım. Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,
23 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlulukların seni sıkıştıracak. Yetişemeyeceğini düşünürsen, yakınlarından yardım alabilirsin.
23 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyor ve hırslarınızın esiri oluyorsunuz. Merkür aktif yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Planladığınız işleri bir an önce yaşama geçirmek istiyorsanız, güçlü bir iş birliğine ihtiyacınız olacak. Bugün kendinize zaman ayırmalı ve yapacaklarınız konusunda kesin bir plan dahilinde çalışmalar üretmelisiniz.
23 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde günlük yaşamınızdaki karışıklık ve karmaşa yorucu olabilir ancak ilerleyen saatlerde pratik çözümlerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kaygı ve evhamdan uzak durmaya çalışın.
23 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organizasyon yapabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızı planlamanız sizi rahatlatacaktır. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Bitirmeye çalıştığınız işlere yönlenmenizde fayda var. Karşınızdaki insanları anlamakta zorlanabilirsiniz.
23 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı açıklamakta geç kalmayın. Zaman su gibi gidiyor. Aşk konusu biraz da fedakarlık gerekiyor. Geçmiş sizlere her zaman anılarınızı tazeletmek için bir neden.
23 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamınız, bu ortamdaki kişiler veya iş hayatınızda yürüttüğünüz projeler, üzerinizde baskı oluşmasını sağlayan unsurlar haline gelebilirler. Diğer taraftan kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak bazı hoş sürprizler ve gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz.
23 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
23 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamınızda ve özellikle hizmet sektöründeyseniz yepyeni bir fikri deneyimlemek için proje geliştirmeye yatkın olabilirsiniz. İş ortamınızdaki kişilere karşı daha kollayıcı ve kabullenici bir tavır içinde bulunabilirsiniz.Zinde kalabilmeniz için vücut egzersizlerine yönelebilir, beden sağlığınızı spor sayesinde dinamik bir konumda tutabilirsiniz. Ortaklığınız ve partnerliğinizle ilgili diyaloglarda ilham verici ilerlemelere sağlayabilirsiniz. Bilhassa ortak fikirlerde uzlaşma, idealizm ve sınırsız ihtimaller üzerinde düşünebilme yeteneği geliştirilebilir.
23 Ocak 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlardan ve çevrelerden kolay sıkılacak, farklı aktiviteler içine girmek isteyeceksiniz. Bugün, özellikle sağlığınızı fazla zorlayacak olaylardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.
Reklamı Kapat