Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Duygusal aktiviteleriniz ön plana çıkacak ve sevgilinize bugün kendinizi tamamıyla açacaksınız.
28 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bazı gerginlikler yaşayacağınız bir gündesiniz. Amirinizden maaşınızla ilgili olumsuz bir haber alabilirsiniz ve bu durum sinirlerinizi yıpratabilir.
28 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Son günlerde yaptığınız aşırı harcamalar neticesinde önümüzdeki günlerde bir takım sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Biraz dikkatli olmalısınız.
28 Temmuz 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizin üstüne aşırı düşüyorsunuz ve bu sizde zihinsel bir yorgunluk yaratıyor. Böyle devam ederseniz sizinle birlikte ilişkiniz de çok yıpranacak.
28 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Çevrenizde yeni gelişmeler olabileceği gibi bir tanışma ile hayatınızda bazı köklü değişiklikler de olabilir. Bazı konularda karar vermeniz için henüz çok erken. Yakınlarınızın görüşlerini almalı ve onların tecrübesinden yararlanmalısınız. Bu aralar bir ev değişikliği düşünebilirsiniz.
28 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü toplum içinde huzur ve güvenliğinizi bir hayli önemsemenizi sağlar. Çünkü  bir problem oluştuğunda, bunun tüm hayatınızı etkileyeceğini düşünürsünüz. Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle olan sıkı bağımızın, yardımcı olmanın, düzenleme, bedensel ve duygusal anlamda gelişimi gözetmenin işaretçisi. En yakınımızda bulunan kişiden, toplumsal ilişkilere kadar geniş alanda güven ve istikrarın peşindeyiz. Saat 12:34 Ay- Chiron görünümü, hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir. Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, proje ve planlarımızı hem kazanç hem de güvenilirlik çerçevesinde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Soru işaretleri ve belirsizlik içeren bir şeyin içinde yer almamalıyız. Saat 18:13-21:17 arasında Ay boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde romantik bir kutlama, huzurlu bir aile ortamı, sevdiğinizle baş başa olmak veya aranızda sorun varsa ondan haber almak sizi fazlasıyla keyiflendirir. Herhangi bir konuda yeni bir karar almak bildiğiniz gibi boşlukta sakıncalıdır. Ruhunuzu dinlendiren uğraşılar güzel bir akşam geçirmeniz için faydalıdır. Saat 21:17 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde yeni bir şeyler yapmak, planlarımızı gözden  geçirmek, dinlenmek, her duyduğunuza inanmamak, araştırmak iyi olur. Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,
28 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz.
28 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi olarak büyük şanslar elde edebilirsiniz. Fakat ailevi meseleler ve eşinizle aranızın açık olması elde ettiğiniz olanaklara sevinmenizi engelliyor. Bir karar aşamasındasınız fakat sevdikleriniz ve alışkanlıklarınızdan kolay vazgeçemeyen biri olarak ertelemeyi tercih ediyorsunuz.
27 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zamanı doğru kullanmalı ve başarmak istediğiniz konulara harcamalısınız. Her detayı önceden görmek aradığınız ve istediğiniz sonuçları önünüze çıkartabilir. Yaratıcılığınızı kullanın ve olayların güzel bir şekilde ilerlediğine şahitlik edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, sürpriz haberler, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan olaylar veya bazı konularda artan farkındalık türünde durumların ön plana çıktığı günlerdeyiz. Farklı kişilerle iletişimde olmak ufkumuzu geliştirmekle kalmayıp, pek çok konuyu farklı açılardan görmemizi veya farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Fikir alışverişleri artıyor, yaratıcılığımız yüksek ve zihnimiz açık. Farklı fikirlerimizi ve yeteneklerimizi göstermek için uygun günlerdeyiz ya da teknolojik araçlar sayesinde fikirlerimizi hızla yayabiliriz. Üzerinde yoğunlaştığımız işlerin ilerlemesi kolay olabilir veya maddi başlıklı konularda adımlar atabiliriz. Ay’ın olumlu açıları yukarıda yazdıklarımı daha uygulanabilir hale koyacaktır. Ancak, şaşırtıcı durumlar veya nereden geldiğini, ne söylemeye çalıştığını ya da ne yapmak istediğini anlayamayacağımız kişilerle karşılaşma ihtimalimizin de olduğu günlerdeyiz aklımızda bulunsun bir ihtimal. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. İşleriniz için daha çok çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Zirvede kalmak sizin için önemli olabilir. İş hayatınızdan istediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Geçmiş konulara takılıp kalmamanızda fayda var.
28 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.
28 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız.
28 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
28 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğlene kadar arkadaşlarınızın sorunları ve ağır enerjilerini taşımak zorunda kalabilirsiniz. Ancak akşamüzeri kendinize döneceksiniz.Zihniniz birden fazla konuyla meşgul olabilir ve bugün sizin için en uygun durum, iç seslerinizi mümkün olduğu kadar azaltmak ve beyin dalgalarınızı düşük tutmak olacaktır. Kararlarınız ve hedefleriniz ortaklarınız veya partnerinizin direktiflerine göre şekillenebilir. Kendinizi bu konuda baskı altında ve özgünlükten uzak hissedebilmeniz olasıdır. Söz dinlemek zorunda kalabilirsiniz.
28 Temmuz 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunacağınız sosyal ortamlarda kendi kişiliğinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyacaksınız. Birden fazla işle uğraşıyorsanız para konularında hâlâ tereddütleriniz olabilir.
Reklamı Kapat