Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Ekim 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki mutluluk yan etkilerini de gösteriyor. Aşırı iyimser bir gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz ilişkinizden kaynaklanıyor. Sabah sevdiğinizle ilgili bir haber alabilirsiniz.
25 Ekim 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Henüz ortaya çıkmayan ama sizi rahatsız eden bir konu bugünkü bir görüşmede gündeme gelecek. İyimserliğiniz işinize de yansıyacağından konuyu şimdilik fazla büyütmeyeceksiniz.
25 Ekim 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para pul işlerini askıya almış görünüyorsunuz. Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz.
25 Ekim 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Dikkatli değerlendirme yapmanız geleceğinizi etkileyecek. Ani kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu sizin zararınıza olacak.
25 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok heyecanlı görünüyorsunuz. İçiniz içinize sığmıyor. Birtakım yeni hazırlıklarınız var, alışılmışlığın dışında bir hareketliliğiniz gözleniyor. Pek çok konuda yeni seçimler öncesindesiniz. Bu tercihleri yaparken kararsızlık yaşayabilirsiniz. Tedbirli olmanızda yarar var. Bazı yakınlarınızla önümüzdeki günlerde problemler yaşayacaksınız.
25 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Salı günümüz, saat 06:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Astrolojik anlamı, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanız, titizlenmeniz, detayları önemsemeniz demektir. Çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir. Saat 07:16 Ay-Merkür görünüm etkisinde, duygularınızı ifade etmekten kaçınmayalım. İlişkinizi ilgilendiren konularda, partneriniz veya siz birbirinize karşı eleştirel davranabilir, gereksiz yere bazı şeyleri büyütebilirsiniz. Siz belki daha sakinsinizdir fakat o sizden fazlasıyla ilgi bekliyor olabilir. Bu durumda dikkatli davranmanız gerekir. Birbirinize hoşgörülü bir şekilde yaklaşmanızda yarar var. Saat 10:43 Ay-Güneş görünümü gayet olumludur. Hem istediğiniz işleri, düzenlemeleri yaparsınız hem de zevkli, tutkulu, arzulu bir şekilde davranırsınız. Hangi konu olursa olsun, her işin üstesinden gelebilirsiniz. Saat 23:55 Ay-Venüs görünümü ne kadar uyum sağlamaya çalışsanız da bazı kişilerle tatsızlıkların işareti olabilir. Siz titiz düşünürsünüz, karşınızdaki oldukça rahattır veya siz becerikli bir şekilde durumları kontrol altına almaya çalışırsınız fakat birlikte olduğunuz kişiler sizin gibi davranmadıkları için sinirlenebilirsiniz. Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
25 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerliyor ve isteklerinizi çok kolay karşı tarafa yansıtıyorsunuz. Duygusallığın zararlarından korktuğunuz için, ilişkinizde sağlam zeminler arıyorsunuz. Bugün sosyal yaşantınızda farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizle ilgili yorum yapmaktan çekindiğiniz bir gün içindesiniz.
24 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Akrep burcuna ilerleyen Merkür ile birlikte aşk yaşamınızda iletişimin rolü ve önemi artıyor. Sevgilinizle daha sık konuşabilir, yazışabilir, birbirinizi daha iyi anlamaya çalışabilirsiniz. Aşk ve tutkularınız zihninizi bu dönemde daha fazla meşgul edebilir.  
25 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Pozitif yaklaşımınız ve yaratıcı zekânız sayesinde iş çevreniz tarafından oldukça beğeniliyorsunuz. Üst düzey isimlerle olan ilişkiniz güçleniyor. Günün Atmosferi:Aklımız biraz dağınık ve tedirginiz Bu aralar jestlere sürprizlere ve yeni fırsatlara oldukça açığız. Hayatımız kısa yolculuklarla ve yeni gündemlerle hareketlenebilir. Pozitif düşünüyoruz ve sosyal hayatımız dinamizm kazanıyor. Etrafımızdakilerin ilgisi üzerimizde olabilir. Aşk hayatımızda da olumlu gelişmeler kendini gösteriyor. Şu sıralar yeni ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün'ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz bir nebze azalıyor ne yazık ki. Bir takım kişilerin bizi menfaatlerine göre şekillendirmeye çalıştıklarını gözlemleyebiliriz. Aklımız biraz dağınık ve duygusal endişe içinde olabiliriz. Karar alma noktasında zorlanabiliriz. Hatalarımızdan ders almamızda yarar var. Fakat kısa zamanda düzlüğe çıkıyoruz.
25 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde çok fazla sorumluluk alabilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir. Yazışma konuşmalarda aksilikler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırs yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Mücadele içinde olabilirsiniz.
25 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

NE istediğinizi bilemiyorsunuz bu aralar. Gelgitlerinizin şiddetli olacağı bir gün olabilir. Yeni dostluklarınızı pekiştirmenizde fayda var.
25 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
25 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
25 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal faaliyetlerin ve iş çevrenizdeki insanlarla girişilen etkinliklerin yoğun yaşanabileceği bir gün olacaktır.Odaklanacağınız konular ise söz konusu sosyal ilişkilerinizdeki alışveriş dengesini ve niteliğini irdelemek olacaktır. Cömert davranacağınız ve bunun karşılığını alacağınız keyifli ve aydınlık bir hafta sonu olabilir. Doğa yürüyüşlerini aksatmamalısınız. Sonbaharın tazelik hissettiren ikliminde kısa yürüyüşler yapmak için olumlu etkilere sahip bulunacaksınız. Kısa ve günübirlik gezintiler yapmak için de doğru bir zamandasınız.
25 Ekim 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa geziler, ziyaretler ve gezilecek yerler ilginizi çekebilir. Hayata ciddi gözlerle bakmamaya çalışın.
Reklamı Kapat