Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ağustos 2015
Onu sevdiğinizi nasıl belli etmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Yaptığınız şirinliklerle bir şeylerin anlaşılmasını bekliyorsunuz. Siz bunları düşünürken, o bu akşama doğru gelip sizinle konuşmak isteyecek.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

31 Ağustos 2015
Başınızı kaşıyacak vaktiniz yok bugün. Bu yoğunluk içinde bir çıkış arayacaksınız. İşlerinizin bu kadar birikmiş olması geçen günlerdeki gevşek çalışmanızdan kaynaklanıyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

31 Ağustos 2015
Para darlığınızı bertaraf edecek birkaç kapınız var. Bu sefer de yine onları çalacaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var. Her darda kaldığınızda destek bulmanız rahat harcamanıza yol açıyor.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ağustos 2015
Katılmak istediğiniz sportif faaliyet sizi umduğunuzdan çok yorabilir. Bunun için bir uzmandan onay almalısınız.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Bazı şeyleri çok kuruntu yapıyorsunuz. Kafanız hep bu kuruntularla dolu oluyor, başka şeylere odaklanamıyorsunuz. Meslekten bir arkadaşınızın kurduğu işe duyduğunuz ilgi, sizi kendi başınıza bir şeyler yapma isteğiniz doğrultusunda umutlandırıyor. Bugün gündeminizde hiç hazır olmadığınız, bu nedenle biraz başınızı ağrıtacak bir konu var.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 09:54 Ay-Satürn görünüm etkisinde başlıyor. Ciddi ve bilinçli şekilde hareket etmemizde ve bilinçli düşünmemizde yardımcı olan bu enerji, aşk hayatımız, çocuklar, eğitimden ticari konulara kadar geniş alandaki sorumluluklarımızın da farkında olmamız lazım. Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, ailevi yaşantımızı, ilişkimizi, kariyer hayatımızı gözden geçirirken, eşit-hakça-adil biçimde hareket etmeye ve edilmesine önem vermeliyiz. Bu konularda aceleyle veya duyarlılıkla kararlar almamalıyız. Çünkü bugünlerde özellikle yakınlarımızla, uzak akrabalarımızla, çevremizle aramızda yaşanması muhtemel hassasiyetler bir hayli önem taşıyor. Durumumuzu bilinçli şekilde gözden geçirmemizde, seçeneklerimizi mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almakta yarar var. Saat 11:34  Ay-Koç burcu geçişinde, güven duygumuzu ayakta tutmalıyız. Hayatın bizden alıp götürdüklerini düşünmek yerine, bize kazandıracaklarını düşünmek tabii ki faydalıdır. Sorumluluklarla başa çıkmak için, insanın önce kendisine inanması şarttır. Siz de bu saatlerde kendinize lütfen özen gösteriniz ve yapmayı düşündüklerinizi kafanızın içinde tasarlayınız. Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, agresif tepkilerde bulunmanız gayet doğaldır. Aslında bu durum, dışa aksettirilmeyen  öfkenin yarattığı gerilimsel bir haldir.  Bu iki yolla kendisini hissettirir. Ya her şeye ani tepki gösterirsiniz veya tepki vermeniz gereken konularda köşeye sıkışmış gibi beklersiniz.


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Diğerlerinin görev ve sorumlulukları yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Her zaman yalnız ilerleyemezsiniz. Yapabileceğiniz şeylerin sınırları olduğunu bilmeli ve bunu diğerleriyle de paylaşmalısınız. Bazı ilişki, ortaklık ya da iş birliklerinin gelişmek için zamana ihtiyacı var. Endişelerinizi dile getirebilir ve eleştirilere kulak verebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Gün ortasında iş ortamında yeteri kadar verimli şeyler üretememe, potansiyelinizi tam olarak sergileyememe riski var. Bu tarz iş ve girişimler söz konusu olduğunda daha çok günün erken saatlerini değerlendirmeye gayret edin.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Karar vermeniz veya seçim yapmanız gereken konular, planlar veya işler varsa, dikkatli adım atmalı ve endişeli olduğunuz konularda hızlı ilerlememelisiniz. Belki de, bazı konuların yeniden ele alınması veya yanlış yapmamak için üzerinde düşünülmesi gerekiyor ola bilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay, enerjimizi yükseltse de, cesaretle yapmaya kalktığımız işlerde yanılma payımız olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya yanılgılar gündemde. Yanıltıcı kişilere dikkat etmemiz gerekebilir ya da bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilir, gerçekleri isteklerimize veya görmek istediğimiz şekilde yorumlayabiliriz. Daha sorgulayıcı ve şüpheci olmalıyız. Hayallerde ve rüyalarda artış görülebilir. Su başlıklı konular da gündemde olacaktır önümüzdeki birkaç gün boyunca. Gece saatlerinde, ufak tefek streslere ve gergin diyaloglara dikkat etmeliyiz veya genel anlamda huzursuz bir uyku söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Gün içinde iş hayatınızla ilgili konular daha fazla gündeme gelebilir. Bazı işlerinizi yapılandırmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizdeki acele verilmiş kararlara dikkat etmenizde fayda var. Üstlerinize kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Akşam saatleri yeni şeyler öğrenmek için uygun zamanlar olmayabilir.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Birbirinden çok farklı kültürden kişilerle görüşebilir ve olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Şanslı günlerinin etkisini hayatınızda hissedeceksiniz.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Üstlerinizden destekler alabilir, oldukça göz önünde olabilirsiniz. Yalnız iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda yeri geldiğinde sizden bazı fedakarlıklar yapmanız beklenebilir. Kariyerinizle ilgili konularda aşırı hayalperest davranmamalı, ayakları yere sağlam basan hedefler ve istekler içinde olmalısınız.

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ağustos 2015
Uzak çevrenize karşı anlayışlı ve kabullenici yönleriniz ön planda olacak. Seyahat ve eğitim alanlarında şansınız son derece yüksek görünüyor. Başkalarının yardımına koş- mayı çok seviyorsunuz. Bunu yaparken abartıya kaçmaktan kaçınmalısınız.

YENGEÇ BURCU 29 AĞUSTOS 2015 BURÇ YORUMU
Uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir. Ortaya çıkacak bir seyahat, bire bir görüşmelerinizi veya işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Duygusal olarak içinizde oluşan stresi iyi organize etmelisiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu