Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler çok yakınınızda.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
Olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor. Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden olabilir.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Sevgili Yengeçler Pazar günü boyunca çevrenizdeki kişilerin ne düşündüğünü, ne yaptığını merak edebilir, öğrenmeye çalışabilirsiniz. Saat 06:40 itibariyle etkili olacak Ay-Yay  burcu geçişi, bu meraklılığın nedeni, yeni düşünce ve deneyimlere açık olma arzunuz ve belirsizliklerle baş edebilme ihtiyacınızdan kaynaklanmaktadır.  Pazar günü olmasına rağmen, bazılarınız önümüzdeki haftaya iş anlamında daha sıkı hazırlanmak istediğinden,  gün boyu çalışmayı tercih edebilirsiniz. Bir durumun her iki yönünü görebilmenin kolay olduğu bugün, bir konuda karar vermeye çalışırken bütün verileri toplayarak incelemeniz faydalıdır. 26 Ekim saat 12:43-5 Aralık saat 01:56 tarihleri arasındaki Oğlak burcunda ilerleyecek Mars ilişkiniz, iş ortaklığınızla, partnerinizle ilgili konularda sabır, direnç ve soğukkanlı olunması gereken zaman dilimidir.  Oğlak burcundaki Mars,  duygularını gizleyen, taviz vermez ancak sorumluluk sahibi  bir partneri işaret edebilir. İlişkinizin niteliğine göre üzerinizde hakimiyet kurabilir.  Eğer bir ilişkiniz yoksa  bu kişilikte olan birisini kendinize çekersiniz.  Bu süreçte, birlikte olduğunuz kişi veya olacağınız kişinin, seçkin ve statü meraklısı olduğunu söyleyebiliriz. Doğal olarak sizin üzerinizde liderlik kurmaya çalışması, verdiği kararlardan dönmemesi mümkündür. Mars Oğlak burcunda güçlü olduğu için, bu durumda hem ona kızabilir hem de ondan uzak duramazsınız.  Eğer bu davranışlar sizi rahatsız ediyorsa bu durumdan memnun olmadığınızı ifade edebilirsiniz.  Mars karşıt burcunuzda olduğuna göre, bu dönemde enerjiniz düşer. Sorumluluklarınız artar. Mücadele alanınız ilişkinizdir. Bir şeylerin sağlamlaştırılması için sabırlı olmak durumundasınız. Hedeflerimizi gerçekleştirmemiz,  güven dolu yarınlar kurabilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Yöneticilik konusunda çevrene ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor. Bugün güven duygusuna ve onaya ihtiyacınız var. Fakat tepkilerinizin ani bir şekilde ortaya çıkması, birçok sorunu da beraberinde getirebilir. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Bugün kendime özel işlere vakit ayırayım diye niyet ettiyseniz aradığınızı bulamayabilirsiniz. Bugün yaptıklarınız daha çok diğer insanlara hizmet edecek. Ancak huzuru da bu şekilde bulacaksınız. İstekleri geri çevirmeyin.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Ev, aile veya sağlığınızla ilgili yaşanan engellemeler veya aksilikler azalıyor. Düzelmeye başlayan ilişkiler biraz nefes almanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu durağanlaşarak Pazartesi gününden itibaren düzelecek olan Merkür, 3 haftadır iniş çıkışlı devam eden ve iletişim başta olmak üzere, yorucu yansımaları olan aksiliklerin de düzelmesi anlamına geliyor. Yani, üç gün daha bilgisayar, elektrik elektronik aletler, mekanik cihaz veya telefonlara bağlı problem ya da yanlış anlaşılmaları göğüslüyoruz. Ardından, rahat ediyoruz. Doğru iletişimde buluşmak üzere, herkese iyi haftasonları…

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
KARŞI cinsle ilgili sizi ilgilendirmeyen bir konunun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Gücünüzden faydalanmak isteyenler olabilir.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmayın. Yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin. Bazı yatırımlardan karlı çıkabilirsiniz.

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!