Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Birini sevdiğinizi gizlemiyorsunuz, ama esas kişiden de ısrarla saklıyorsunuz. Bu akşam konuşacağınız arkadaşınız, eşinizin yanında tavır alacak ve bu işi açığa çıkarmanızı isteyecek.
5 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde yabancısı olduğunuz bir işe küçük çapta ortak olacaksınız. İçinde çok güven duyduğunuz bir arkadaşınız olduğu için size cazip geldi. Yine de bazı endişeleri barındırıyorsunuz.
5 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Elinizden size göre çok sayılacak miktarda para çıktı. Bunun etkisini hissedeceksiniz. Fakat bu paranın karşılığını alacaksınız. Ekonomik durumunuz gözle görülür biçimde değişecek.
5 Mayıs 2016

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz bir uzmana görünmenizi gerektiriyor. Bu konuda daha hassas davranmalısınız.
5 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun bir süredir beraber olamadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızla paylaşacağınız yeni düşünceler, yeni umutları getirecek. Size belli artılar getirecek gelişmelere daha iradi olarak eklenmeniz gerekiyor. Olanaklarınızın sınırları genişleyebilir. Bunun için harekete geçmeniz gerekiyor.
5 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:12 Ay-Pluto görünüm etkisinde, gerek mesleki ve gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net, ılımlı şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz. Saat 07:17-20:11 arası Ay-Boşluk etkisi altında, sizi bunaltan, tedirgin eden konularda acil kararlar vermemek, iyice düşünmek yararlı olur. Böylece meseleleri farklı açıdan ele alarak rahatlayabilirsiniz. Saat 20:11  Ay-Boğa burcu geçişi, sakinlik, dinlenme arzusu, keyif veren her şeyi arzuluyoruz. Yanlışlardan, karmaşık olandan, huzursuzluk verenden uzak durmak isteriz. Dostlarımızla ilişkimizde, hayata bakış açımızda sağlamlık ve güvenlik arzumuz ön plandadır. Kendimizden başkasına güven duymamız pek kolay olmayabilir. O yüzden temkinli davranabiliriz. Eğer emin olursak, o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Her durumu, bilinçli şekilde gözden geçirmeniz dileğimle,
5 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün her şey istediğiniz gibi olacak. Yalnız eski hataları tekrar ederseniz, yine aynı problemler gündeme gelebilir. Her zamankinden daha çekici ve zarifsiniz. Çalışkan bir kişiliğe sahipsiniz. Sorumluluk almaktan yorulmuyorsunuz. Üstelik en zor işlere bile adaysınız. Bugün her konuda yine kendinizi öne atıyorsunuz. Biraz daha temkinli olmalısınız.
5 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kabuğunuzdan çıkıp farklı ve çılgınca şeyler yapmak geliyor içinizden bugün. Bu tarz hisleri boşa harcamak yerine daha işe yarar şeyler ve gereken değişimleri yaratmak adına kullanın. İsyankar tavırlardan kaçınmakta fayda var.
5 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerinizi farklı şekillerde değerlendirmenin faydasını görebilirsiniz. Sizi yönlendirmek için olmadık taktikler deneyen kişiler alacağınız kararlarda etkili olabilir. Kararlarınızı herkesten bağımsız almanızda fayda var. Kendi düşünceleriniz, söylenenlerden veya kulağınıza gelenlerden daha önemli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde normal akışın dışında gelişmeler veya değişiklikler söz konusu olabilir. Ardından Ay, akşam saatlerine kadar boşlukta. Dolayısıyla, işler istenen hızda ilerlemeyebilir, belirsizlikler, halsizlikler veya isteksizlikler söz konusu olabilir. Yanlış yapmamak için, işlerimizi hallederken daha dikkatli olmamızda fayda vardır. Ancak, unutmayalım Jüpiter’in destekleyici ve fırsatları önümüze taşıyan enerjisinin devrede olduğu günlerdeyiz. Sadece, Merkür gerilemesinin, iletişim, teknolojik araçlardaki sorunlar ve elektrikle ilgili problemleri önümüze taşıyan etkileri geçtiğimiz haftadan beri ve 22 Mayıs’a kadar devrede unutmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
5 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yaşamınızda başarılı olmak isteyebilirsiniz. Tamamlamak zorunda olduğunuz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışıklıklar olabilir. Geleceğinizle ilgili konularda hızlı kararlar almayın. İş yaşamınızdaki değişiklikler gelecek planlarınızı etkileyebilir. Uzun vadeli kararlar almak mümkün olmayabilir.
5 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insana kızabilirsiniz. Eğer konu maddiyatsa hırs yapmak yerine konuyu mantık çerçevesinde tartışmak daha faydalı olacaktır.
5 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.
5 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.
5 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi oluşturan alanda güç gösterileri yapmak, sabırsız davranıp diğer çalışanların üzerinde baskı kurmak ve öfkelenme durumlarına girmek gündemi oluşturacaktır. Siz en iyisi hafta sonuna olumlu başlamak adına kısa yürüyüşler yapıp Ay’ın Koç burcunda ilerlediği sabırsız ve gergin enerjiyi bir nebze uzaklaştırmaya bakın. Gerginlikten uzak kalın. Genel olarak ise; Ay bugün tüm gün Koç burcunda kalacak. Ay’ın Balık burcundan Koç burcuna geçmesi ile enerjiler gözle görülür biçimde değişmeye başlar. Enerjiniz yükselir, daha dinamik ve dışa dönük hissettiğiniz bir süreç başlar. Duygu dünyanız ve ruh haliniz de bu enerjiden etkilenerek tazelenir, yeni düşünceler fikirler ve hedeflerle dolu olursunuz. Sadece konuşmak değil, eyleme geçme zamanıdır Koç enerjisi. Cesaretle ve hevesle öne atılabilirsiniz. Ay Koç burcundayken atmosfere hız hakimdir. Herkesin içindeki çocuksu, atak, öfkeli, mücadeleci taraf açığa çıkar. Yollarda hızlı şoförlere karşı dikkatli olmalıyız. Tartışmalar kolaylıkla alevlenebilir, insanlar risk almaya daha yatkın olur. İçgüdüsel ve ani kararlar alabilirsiniz. Spor yapmak, rekabet etmek, karşı gelmek, cesaret göstermek istediğiniz konularda destek almak için uygun bir süreçtesiniz. Liderlik etmek, savaş sanatları ile ilgilenmek, askerlikle ilgili konulara eğilmek, fiziksel gücünüzü ve kas gücünüzü artırmak, bir iş görüşmesinde dinamik ve canlı görünmek isterseniz bu konum sizin için çok uygundur. Çabuk başlangıçlar ve bitişler, hızlı geçişler, konudan konuya atlamalar, sabırsız ve beklemeye tahammülü olmayan ve benlik duygusunun ön planda olduğu kişilerle karşılaşabiliriz.
5 Mayıs 2016

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal yönden iş sorumluluklarınız devrede olurken, sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde bazı tıkanmalara açıksınız. İsteklerinizi ve beklentilerinizi dile getirmelisiniz.
Reklamı Kapat