Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

21 Nisan 2014
Son birkaç günün gergin ortamından kurtulup ilişkinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bugün sevgi konusunda bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Sevdiğinize bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

21 Nisan 2014
Huzursuz bir ruh yapısına sahip oluşunuz iş yaşantınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Yakınlarınızdan da bu konuda büyük bir destek görüyorsunuz. İletişim ile ilgili konulara ağırlık vermek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

21 Nisan 2014
Boğa dan aldığınız olumlu etkiler, size ideallerinizde gerekli cesareti verirken fazla enerjinizi olumlu bir şekilde dengelemeniz konusunda uyarıyor. Risk almaktan çekinmeyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Nisan 2014
Bugün özellikle öğleden sonra büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Esnek olmaya gayret etmeniz sorunların büyümesini engelleyecektir.


Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2014
Bugün çevrenizle olan ilişkileriniz yoğunlaşabilir ve alım satım ile ilgili konular gündeme gelebilir. Günlük hayatınızda yapabileceğiniz ufak değişiklerle son derece verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Ailenizle ilgili bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Sevgili Yengeçler saat 04:28 itibariyle Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. İlişkinizde eğer bazı meseleler canınızı sıkıyorsa, birbirinizin farklılıklarını tehdit gibi görmeyiniz. Her ikiniz de bu ilişkide eşit ölçüde sorumluluklara sahipsiniz.  Kaldı ki, sizin gibi duyarlı  bir insan, kime nasıl davranacağını ve  nasıl bir yol izlemesi gerektiğini gayet iyi bilir. 20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu dönemde maddi yönden güvende olmak ve  genel olarak huzurlu bir yaşam sürmek isteyeceksiniz. Gerek sosyal yaşamda ve gerekse özel hayatınızda güven olgusu ön planda olacak. Yatırımda uzun vadeli olana yönelinir. Üretime dönük düşünülür. Riskten uzak durulur. İstikrar olgusu her alanda önemsenir. Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgilerinizin güçlenmesini ve güçlenen bu sezgilerin başkalarına rehberlik amaçlı kullanılması anlamına gelebilir. Maddi dünyanın sıkıcı baskılarından manevi dünyanın tatlı huzur duygusunu yaşamaya davet edebilir. Saat 20:40 Venüs-Chiron kavuşumu, öncelikle ilişkilerimize bakış açımızı, eğitim düzeyimizi, bilgiye verdiğimiz önemi, kendimize olan inancımızı, nelere kendimizi adadığımızı, engelleri aşabilme kuvvetimizi, direncimizi, şans kavramını nasıl ele aldığımızı, başka insanlarla aramızdaki iletişimi tümüyle gözden geçirmemizi sağlıyor. Böylece nerelerde pes ediyoruz, neler bizi bağımlı kılıyor ve hangi meselelerde gayretliyiz anlamış olacağız. Not: Sevgili Yengeçler, Jüpiter-Uranüs-Pluto arasında 20 ve 21 Nisan tarihlerinde oluşacak büyük kare görünümün niteliğini dikkatli biçimde gözden geçirdiğimizde sanıldığı gibi stres yaratıcı olmadığını anlarız. Çünkü içeriğini biliriz, ona göre yol belirleriz. Uranüs-Koç burcu geçişi, iş hayatınızla ilgili konularda beklenmedik bazı durumlar, dalgalanmalar yaratsa da, biz yeniliklere açık bir yüreklilikle evet demeyi bilmemiz lazım. Eskimiş ve çoktan anlamını yitirmiş, bize hiçbir şey kazandırmayan işleri, uğraşıları artık geride bırakmamız gerekiyor. Jüpiter burcunuzda sizi desteklemeye devam edecek. Pluto-Oğlak burcunda,  bir eşten, bir iş ortağından ne beklediğimizi anlamamızda rehberlik edecek.  Zaman zaman partner baskıları söz konusu olacaktır. Bunları iyi anlarsak, hayatı daha kaliteli yaşarız. Yoksa sürekli huzursuzluk ve içsel fırtınalarla boğuşup dururuz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Aşk konularında kendinizi enerjik ve yeni olaylara hazır hissediyorsunuz. İlişkinizle ilgili olaylara daha gerçekçi bakmak isteyebilir ve cinsel anlamda güçlü potansiyel duygular içinde olabilirsiniz. Bugün, karşılaşacağınız kişilerin donanımlı yapılarından olumlu etkiler alacaksınız. Kendinizi ispat etmenin tam zamanı.

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Eşinizle birlikte yapacağınız planlar bugüne en çok huzur ve mutluluk katacak olan şeyler. İş ya da görev değişimi gibi konular yüzünden sizden yana beklenti yüksek olabilir. Bunun stresini partneriniz sayesinde atacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Kendinizi belli bir plana bağlamanızın ya da anlaşmaların noktası virgülüne uygulanmasını beklemenizin kimseye bir faydası olmayabilir. Bunun yerine esnek olmanız size fazlasını kazandıracaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu, bazı konularda kesin bir karara varmanız, kesin tavır koymanız ya da belli seçimler yapmanız istenebilir ya da gerekebilir. Ancak, ne olursa olsun ya da her ne kadar elinizde yeterince veri olduğunu düşünseniz de bir karara varmamakta fayda var. Zira, önümüzdeki 10 günlük süreçte yaşanabilecek farklı gelişmeler, şaşırtıcı olaylar veya ani gelişmeler bugün yapılan seçimleri etkileyebilir. Dolayısıyla, alınması gereken kararları veya gidilecek yolu belirlemeden önce 10 güne ihtiyaç var.

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
SEZGİLERİNİZİN doğru çıkıyor. Bu şekilde çevrenizdeki olayları kısa sürede çözümlüyorsunuz. Maddi sorunlar kafanızı kurcalıyor.

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
HAFTANIN başındaki en önemli konu, bir hamilelik haberinin gelmesi veya bir velayet davasının lehinize sonuçlanması olabilir. Belki de artık bir çocuk odası hazırlama zamanınız geliyor. Ancak gelişmelerin size yaşattığı sevince iyiden iyiye kapılıp maddi durumunuzu sarsacak harcamalardan kaçınmayı unutmamalısınız. UZUN vadeli bir bütçe hazırlayın ve gelirlerinizle giderlerinizi dengeli halde tutmaya özen gösterin. Haftanın ortalarına doğru bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz veya bu yönde bir fırsat kapınızı çalabilir. Ancak, bu konuda dikkatli olun, çünkü beklentileriniz karşılanmayabilir. Bu seyahatin sizi tatmin edeceği yönünde şüpheleriniz var...

Geçmiş Yengeç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!