Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün karşı cinse oldukça kaba bir tavır sergileyeceksiniz. Sizi bu kadar çok seven birisine bu şekilde davranmanızın ne kadar hatalı olduğunu, ancak onu arayıp da bulamadığınız zaman anlayacaksınız.
20 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Enerjiniz yüksek yalnız planlama hatası yapıyorsunuz. İşlerinizi son ana bırakıyorsunuz. Zamanında yapılmayan işler yüzünden aksamalar yaşıyorsunuz. Daha disiplinli ve düzenli olmalısınız.
20 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para konularında bügün oldukça şanslısınız. Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir.
20 Nisan 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu aralar kendinizi çok fazla dinliyorsunuz. Sürekli kafanızda olumsuz düşünceler dolaşıyor. Kendinizi dinlemeyi bırakın ve hayatın güzelliklerini yaşamaya bakın.
20 Nisan 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düzgün ve tutarlı olmaya çalıştığınız birtakım ilişkilerinizde, çabalarınızın karşılığını alamayabilirsiniz. Bu konuda, bazı kişilerde önyargıların hakimiyeti görülüyor. İlginç bulup merakla eğildiğiniz konular, bugünlerde cazibesini arttırabilir. Hak ettiği ölçüde önemsediğiniz bir gelişmeyi, birkaç gün içinde tamamıyla kontrolünüz altına alacaksınız.
20 Nisan 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Enerjimizi işlerimiz, planlarımız, projelerimiz üzerinde sağlamlaştırma yönünde odaklayacağız. Bir şeylerin canlanması, güçlenmesi için üstümüze düşenleri tespit edeceğiz. İşimizle ilgili kimlerle bağlantı kurabiliriz, bunları gözden geçireceğiz. Zaman zaman sağlığımıza iyi gelen, bize huzur veren molaları önemseyeceğiz. Pratik olarak işlerimizi düzenleyeceğiz. Kazanç ve geleceğimizin teminat altına alınması yönünde kendimizi odaklayacağız. Güneş-Boğa geçişinin hepimiz için huzur, güvence, maddi-manevi anlamda olumlu geçmesi dileğimle,
20 Nisan 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini geliştirmek istediğin konuya olumlu yaklaşıyorsun. Sevdiklerinle bir araya gelebilirsin.
20 Nisan 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı harekete geçirecek durumlarla karşılaşmanız mümkün. Son derece ilginç gelişmeler meydana gelebilir ve siz isteklerinizi açıklamaktan endişe duymayacaksınız. Enerjinizi yükseltecek bir aşk yaşayabilirsiniz.
20 Nisan 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilir, umudunuzu kestiğiniz bir zamanda harika bir geri dönüş alabilirsiniz. Bu size uzun zamandır hissetmediğiniz bazı duyguları tekrar yaşattıracak ve kendinizi rüyada gibi hissetmenize yardımcı olacaktır. Sevmek ve sevilmekten yana çok güzel etkiler altındasınız.
20 Nisan 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Mücadele edeceğiniz konular olabilir. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. Yeni fikirler anlaşmalar gündeme gelebilir.
20 Nisan 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün planladığınız işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirme imkanınız olacak. Değişime açık olmanızın getirdiği avantajlarla karşılaşacak ve işinizle ilgili maddi anlamda kazançlı çıkacağınızı olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Enerjiniz öylesine yüksek ve güçlüdür ki istekleriniz çevreniz tarafından kabul görecek ve insanların takdirini kazanarak desteklerini alacaksınız. Bugün hayal gücünüz ve sezgileriniz oldukça yoğundur. Risk gerektiren işlerde sezgilerinize güvenin. Hukuksal konularda sıkıntıları olan Yengeç’ler problemleriniz ortadan kalkacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin küçük şeylerden büyük tartışmalar çıkarmaya çalışır tarzda yaklaşımına tepkiniz oldukça sert olacaktır. Sizler yapınız gereği oldukça sabırlı insanlarsınız fakat her şey bir yere kadar… Sizin sabrınızı zorlamak hiç kimse için olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.
20 Nisan 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

HAFTANIN başındaki en önemli konu, bir hamilelik haberinin gelmesi veya bir velayet davasının lehinize sonuçlanması olabilir. Belki de artık bir çocuk odası hazırlama zamanınız geliyor. Ancak gelişmelerin size yaşattığı sevince iyiden iyiye kapılıp maddi durumunuzu sarsacak harcamalardan kaçınmayı unutmamalısınız. UZUN vadeli bir bütçe hazırlayın ve gelirlerinizle giderlerinizi dengeli halde tutmaya özen gösterin. Haftanın ortalarına doğru bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz veya bu yönde bir fırsat kapınızı çalabilir. Ancak, bu konuda dikkatli olun, çünkü beklentileriniz karşılanmayabilir. Bu seyahatin sizi tatmin edeceği yönünde şüpheleriniz var...
20 Nisan 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
20 Nisan 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa burcunun hüküm sürdüğü bir ay boyunca dostlarınızla vakit geçirip, gelecek hayatınız için planlar yapabilirsiniz. Yeni maceralara başlamak için büyük bir heyecan duyacaksınız.
20 Nisan 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde gösterebilirsiniz. Güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız.
Reklamı Kapat