Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Temmuz 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Birçok çıkış yolu var. Ama siz bunlara sırtınızı dönüyorsunuz. İlişkide alttan alıp ödün verme korkusu tarafları uzlaşmaz yapıyor. Ortak zevklerinizle yeniden başlayabilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bağladığınız iş ilişkileriyle daha sık görüşmeler size yarar getirebilir. Son zamanlarda yaşadığınız güvensizliği yenmeniz gerekiyor. Değişik düşünceler içine girebilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Zorlanacağınız bir gün olabilir, alacak ve borç konularında canınızı sıkacak uyarılar alabilirsiniz. Zamana bıraktığınız bazı birikmeleri çabuklaştırma ihtiyacı duyacaksınız.
26 Temmuz 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Belli konularda kendinizle hesaplaşma fırsatlarınız olacak, değerlendirmelisiniz.
26 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki erkekler bir baş belasına dönüşebilir. Sizin düşündüğünüz tek şeyde o kişiyi ezmek veya ondan bir an önce kurtulmaktadır. Ruhunuzun karanlık yönü ile bu süreçte sıkça karşılaşırsınız. Kıskançlığınız, şüpheleriniz artar ve etrafınızı rahatsızlık boyutuna ulaşabilir.
26 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 09:19-18:38 arasında Ay boşlukta etkisinde, bazı meseleler sizi daha fazla rahatsız eder. Her kafadan ayrı ses çıkınca doğal olarak gerilim yaşanabilir. Özellikle insanların bencil halleri, sadece kendi fikirlerine saygı duymaları, günün bu kısa aralığında huzursuzluk duymanıza neden olabilir. Saat 18:38 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, seçme şansınızın olmadığı veya halledilmesi şimdilik kaydıyla zor olan meseleleri önünüze getirebilir. Bu kimileri için iş hayatı bazılarınız için aşk,  bir çoğunuz için maddiyatla alakalı olabilir. Ay-Boğa burcunda yönetici olduğu için doğal olarak belli bir sakinlik oluşacaktır. Böylece ılımlı bir şekilde sorunlarımızı halledebiliriz. Gün boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizinle olsun. Adım attığınız her mesele, umduğunuz gibi sonuçlansın. Can-ı yürekten sevgilerimle,
26 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygu alış verişi içinde bulunduğunuz zaman, kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz.
25 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor. Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
26 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok önemli değişiklikler gündemde olabilir. Bu hafta, güçlü karakteriniz ve karizmanız bir taraftan sizi cazip kişi haline getirirken diğer taraftan insanların yanınıza yaklaşmakta zorlanmasına neden olabilir. Sizden neden çekindiklerine anlam veremeyebilirsiniz, ama çekiniyor olma ihtimalleri yüksek. İş hayatınızda fikirlerinize değer verilen veya fikirlerinizin faydalarının görülmeye başladığı sürece giriş yapıyorsunuz. Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel
26 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamızda bazı değişiklikler olabilir. İşlerinizdeki yavaşlama sizi yorabilir. İş arkadaşlarınızla organize olmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinizi tamamlamak için ilişkiler önem kazanabilir. Yeni revizyonlara gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte program yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için doğru bir zaman olabilir.
26 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.
26 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.
26 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte kariyer alanınız vurgulanırken, bu süreçte kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmaya konsantre olabilir, kendi içinizde çalışmalarınız ve kariyer hedeflerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Mars’ın yeni aya karesi ile, aile büyükleri, kurumlar ve patronlarla ilişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken ve olası problemlerin size yansıyabileceği bir süreç sözkonusu iken, ilişkilerinizde ya hep ya hiç vurgusu ön plana çıkıyor olacak. Yeniay haftasında vereceğiniz kararlar, Satürn’ün Merkür ve Venüs ile yapacağı uyumlu görünümlerle desteklenirken, bu süreçte yabancı bir ülkeye gidebilir, yurtdışına yerleşmeyi düşünebilir, sizden uzak bir şehir veya ülkede olan birisi ile flört etmeye başlayabilir, basın yayın, müzik ve eğitim alanlarında daha çok para kazanabilir ve bunlardan faydalanabilir, hayatınıza katkısı olacak yeni eğitimler alabilirsiniz. Hafta genelinde ilişkilerinizde sorun olan konuları zorlamamak ve zamana bırakmak faydalıyken, sorunsuz devam eden ilişkilerde birçoğunuz bu süreçte evlenmeye karar verecek ve yalnız olanlarınız da yeni bir ilişkiye başlıyor olacaksınız.
26 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde angarya işlerinizle boğuşurken kendinizi olumsuz bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinden itibaren, ilişkiler anlamında destekleyici etkiler altında olacaksınız. Ruhunuzu besleyen, merhamet duygunuzu hissettiren birileriyle ilişkiye yönelmeye ve olumlu duygular yaşamaya başlayabilirsiniz. Derin duygularınız ve hayranlığınız yoğun bir sevgiye ve aşka dönüşebilir. Ayrıca mevcut ilişkinizde romantik anlar yaratabilirsiniz. Hayatınızdaki diğer ortaklıklarda da olumlu enerjileri hissedeceksiniz.
26 Temmuz 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük ritminizi akşam saatlerinde beklenmedik olaylarla hızlandırabilirsiniz. Kendinizi enerji anlamında son derece güçlü hissediyorsunuz. Özel hayatınızda fedakârlıklarınızı aza indirmelisiniz
Reklamı Kapat