Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

26 Mayıs 2015
Unutmaya çalışmak kolay değil. Her an akılda tutmak da pek sağlıklı görünmüyor. Belki de hala bir şansınız vardır. Ama araya biraz zaman sokmanız da gerekli olabilir.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

26 Mayıs 2015
İş ortamınıza renk getirme çabalarınızı, fazla kuralcı gözlerle görenler de var. İçtenliğinizi dengelemeye çalışın. Sorun çıkarmamaya özen gösteriyorsunuz. Bugünlerde bu özelliğinizin işe yaramayacağı gelişmeler yaşayabilirsiniz

Akrep Burcu Günlük Para Falı

26 Mayıs 2015
Gerekmediği kadar paraya endekslediğiniz konular var. Bu konularda daha başka çözümler bulabilirsiniz. İkili ilişkilerde amacını aşan ifadeler, onarılması güç kırgınlıklara neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Mayıs 2015
Arkadaş çevrenizi daha gerçekçi insanlarla zenginleştirebilirsiniz. Bu tercih, yaşamınızın birçok alanında önünüzü açacak.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir dert yaşıyorsunuz. Bu dert sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden kazançlı olarak çıkacaksınız. Bazı ilişkileriniz sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde radikal değişiklikler yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde aile içinde yaşayacağınız bir problem sizi üzecek

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 11:51 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Aile büyükleri başta olmak üzere sizden yaşça büyük kişilere, işveren ve üst pozisyonda bulunan insanlara  karşı sabırlı olmak gerekiyor. Önemli işlerle ilgili start vermemek, hırslı davranmamak, toplum içindeki itibarınızı ön planda tutmak gerekiyor. Saat 11:51 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişi, günlük planlarımızın ve işlerimizin  bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi gerekiyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum. Saat 20:09 Venüs-Uranüs görünümü,  iş hayatınızla ilgili konular üzerinde sabırsız davranmanıza neden olabilir. Çalışma ortamındaki kişilerle olan irtibatınızda tahammülünüz düşük olabilir. Serbest çalışmak, dilediğiniz gibi hareket etmek istersiniz. Bazılarınız bu etki altında, iş koşullarınız nedeniyle ailenizden uzak kalmanın tedirginliğini yaşayabilirsiniz. Sakince gözlemde bulunmamız gayet iyi olur. Saat 20:18 Güneş-Ay arasındaki ilkdördün partnerinizle olan paylaşımınız, maddi konularda desteklenme arzunuz, sorunlardan kurtulmak arzunuz ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme ihtiyacınız bir hayli yoğun olacaktır. İlişkinizle alakalı mevzularda tek taraflı bir paylaşımdan ziyade hayatınızı garanti altında hissedeceğiniz bir hayatı sürdürmek niyetindesiniz.  Size destek olmasını beklerken aslında amacınız birbirinizin kölesi, kurbanı haline gelmekten ziyade geleceğe yönelik amaç ve projelerinizi belirlemek olmalıdır. Bir hafta önceye bir bakalım. O günden bu yana ne gibi gelişmeler yaşandı, eksikler var mı, bunları gözden geçirelim. Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Ay Aslan burcunda ilerliyor ve tepe evinizde sizi etkiliyor. İdealleriniz ve hırslarınız ön planda olacak. Acele kararlar verebilir ve mesleğinizle ilgili hatalara düşebiliriniz. Bugün, dengeli düşünmeye ihtiyacınız var. Mesleki alanlarınızda başarınızı hızlandırmak ve gücünüzü ispat etme savaşı içindesiniz fakat biraz beklemeyi yeğlemelisiniz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Yeni fikirler veren, yeni yol ve yöntemler gösteren kişilere karşı direnç göstermeyin. Sırf size ait değil diye güzel bir fikri reddetmeyin. Belki de hayatınızı kolaylaştıracak, boş vakit yaratacak kolaylıklar yaratırsınız.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bazı anlaşmaları zorlamak ya da bazı kişileri bazı konulara ikna etmek istiyorsanız, yanlış zamanlama. Bırakın işler kendi akışında ilerlesin. Kimse zorlanmalara tahammül edemeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Venüs ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, bazı ilişkilerde istikrarsızlıkların, gerilimin, kopuşların veya inişli çıkışlı diyalogların nedeni. Önümüzdeki (üç gün önce başladı)üç gün için artan özgürlük isteği ileride pişman olabileceğimiz adımlar atmamıza neden olabilir. Diğer bir alternatif de, son derece çekici birisinin veya plan ya da işin dikkatimizi dağıtması olasılığı olabilir. Bu süreçte başlayan ilişkiler beklenen uzunlukta olmaz genellikle bilginize. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bugün gündeminiz hareketlenebilir. Yazışma ve konuşmaların yoğunlaştığı zamanlar içindesiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgileneceğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde çalışma hayatınızdaki sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz. İşleriniz detaylandırmak zorunda kalabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Yeni tanıştığınız kişilerle aşırı samimiyetiniz göze batmaya başladı. Bu arada eski dostlarınızı ihmal etmeye başladınız. Bunun çok yanlış bir tarz olduğunu bilmelisiniz. Eski dostlarınıza her zaman ihtiyaç duyacağınızı unutmamalısınız. Onların gönlünü bir an önce almalısınız.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Gün içinde ilişkilerle ilgili tekliflere açık olduğunuz, yeni görüşmeleri değerlendirebileceğiniz, sevgi ve aşk duygusunu daha yoğun hissederek, hayatın keyifli ve eğlenceli taraflarına odaklanabileceğiniz son derece mutluluk veren bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Para, finans, bütçe konuları yaşamınızın sıkıntılı anları olabilecek. Para yüzünden gerilebilir, ödemeler gelmeyebilir, para yüzünden tartışmalar yaşamaya açıksınız, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bu aralar riskli yatırımlar için hiç uygun değil, borç vermek ve almak içinde. Para yüzünden ne kendinizi ne de bir başkasını kırın.

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İşe dayalı seyahatleriniz ve görüşmelerinizde koparıcı etkilere sahipsiniz. Oluşan sorunlar karşısında farklı tepkiler verebilirsiniz. İş alanlarınızda esnek ve anlayışlı davranmak size çok şey kazandırabilir.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu