Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

18 Nisan 2014
Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bazı beklentileriniz bugün gerçekleşebilecektir. Sevgilinizle birlikte güzel vakit geçirme şansınız olacaktır. Özgürlük isteğiniz ve duygusal enerjiniz artıyor. Duygusal olarak yoğun deneyimler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yaşamdan zevk alacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte yeni değerlendirmelerde bulunacaksınız ve isabetli kararlar almayı başaracaksınız. Duygusal olarak olumlu etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

18 Nisan 2014
Kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Daha önceden sizi rahatsız eden bir konunun üzerinizde oluşturduğu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Bir fikir çatışmasından güçlü çıkmayı başaracaksınız ve sizin için başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün olacaktır. İletişimlerinizin ve çevrenizle bağlantılarınızın oldukça yoğunlaşacağı bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız girişimlerde başarılı olacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

18 Nisan 2014
Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve bu konularda dengeli davranmayı başaracaksınız. Harcamalarınızda dikkatli davranacaksınız ve elinizdeki olanakların bilincindesiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Nisan 2014
Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecektir. Objektif bakış açınızı korumaya çalışmalısınız.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Genel olarak bir rahatlama hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bazı gerilimlerinizde bugün kurtulabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte hoş vakit geçirme şansınız olacaktır. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz.Zihinsel olarak oldukça aktif olacaksınız ve aynı anda birden çok konuyu düşünmek zorunda kalacaksınız. Bir çok açıdan olumlu etkiler altında kalacağınız bir gündesiniz.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Sevgili Akrepler Cuma günümüz saat 04:19 Venüs-Jüpiter olumlu görünümüyle başlıyor. Gayet ılımlı, anlaşmaya hevesli, aşkla sarmaş dolaş bir şekilde hayatı kucaklamayı işaret eden bu güçlü enerjiyle rahatlıyoruz. Yunusun dediği gibi, yaradılanı seviyoruz yaradandan ötürü. Bu kolay olmasa da, gönlümüz tüm gücüyle huzur, güven, ılımlılık ve aşktan yana. Bu hisler bizi doğal olarak sakinleştirecek, inancımızı da güçlendirecektir. Saat 12:26 Venüs-Pluto görünümü, aşk olgusunu hayatımızda, olmazsa olmazımız olarak gönül tahtımıza oturtuyor.  Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Sözlerimiz ve tavırlarımıza da bu yansıyacaktır. Mars gerilediği için, belki yeni bir aşka adım atmak veya problemleriniz varsa ayrılmaya kalkışmak gibi kararlar yanlış olabilir. Fakat günün genelinde stresten uzak durmaya çalışacak, derinlikli düşünecek, birlik ve beraberlikten yana olacağız. Saat 19:39 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığıdır. Şu sıralar iş hayatımız, ilişkilerimiz yönünde kafamız karışıyor, gönlümüz sıkılıyor. Olanı olduğu haliyle mi kabulleneyim yoksa ortam şartlarına uyayım,  hangisi benim için doğru olur bilemesek de, en çok arzuladığımız olgu huzur bulmak. İç dünyamızda her şey adil olsun istiyoruz. Fakat insanların da buna iştirak etmesi gerekiyor. Bu  görünüm bize, sakin ol, her şey yoluna girecek, sen yeter ki, umutsuz düşünme diyerek destek veriyor. Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Bilinçaltı duygularınız yüzünden mantık karmaşası yaşayabilirsiniz. Zengin bir dünyanız var ve rutin olaylardan hemen sıkılıyorsunuz. Bugün, sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak. Prestij sizin için çok önemli ve kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Yatırımsal ve ticari konulara yatkın olacaksınız bugün. Normal şartlarda “nereden ne kadar kazanç elde ederim” diye kafa yormuyorsanız bile bugün gözünüz bu tarz detayları kesinlikle kaçırmayacak. Bunları değerlendirin.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Duygusal ihtiyaçlarınızı veya yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlerle ilgilenmeyi bir tarafa bırakmanız çok önemli fırsatları kaçırmanız anlamına geliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Para ve işe dair güzel gelişmeler olabilir. Özellikle kaynaklarınızı arttıracak işlerle ilgili çok sevindirici haberler gelebilir. Yeni fikirleriniz için ihtiyaç duyduğunuz destekleri bugün daha kolay bulabilirsiniz. Şirket içi bazı eğitimlere katılabilirsiniz. Yatırımlarınız büyüyecek. Yalnız bazı teknolojik aletlerinizi yenilemeniz gerekebilir.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
SOSYAL yaşantınıza ağırlık vereceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda neşeli olacaksınız. Çizginizi ortaya koyabileceksiniz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!