Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin sizin tarafınızdan sınırlandırıldığını hissetmesi, kendinizle bazı hesaplaşmaları gerektirebilir. İlişkiniz sorun edilip toparlanmaya fazlasıyla değer görünüyor.
14 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Birkaç kişi olarak başladığınız bir atılımda sizi yalnızlıklar bekliyor. Cesaretli adımlarla bundan karlı çıkabilirsiniz. Yeni bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde iş hayatınız size bazı şaşkınlıklar sunabilir.
14 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Para konularında biraz kaygılı görünüyorsunuz. Bugünlerde beklentili olarak yüklü harcamalar yapabilirsiniz. Fakat kesin sonuç paradan çok isabetli, akılcı kararlara bağlı olacak.
14 Aralık 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Anlayış ve sevecenlikle bazı yanlışları bertaraf edebilirsiniz. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, birtakım suçluluk duygularından kaçışı işaret ediyor.
14 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmenizde yarar olacak. Özel yaşama biraz korumacı bir mantıkla bakıyorsunuz. Bu da sizde, kapalı, fazlaca sırları olan gizemli, biraz da hoş bir imaj yaratıyor. Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız.
13 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında işiniz, sağlığınızla ilgili konuları ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almak gerekiyor. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa tabii ki huzurunuz kaçar. Siz de bütün sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut tümüyle kendinizi işe vererek unutmaya çalışırsınız. Ancak bütün bunların çözüm olmadığını bilirsiniz. Saat 16:58 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde, kendinizi güçlü görme arzunuz bir hayli yükselecek. İnandığınız her ne varsa onun peşinden koşarak başarılı olmak istersiniz. Günlerdir birilerini idare etmekten yorulan ruhunuz, bugün sadece kendinizi düşünmekten yanadır. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu burcunuzda oluşuyor. Bu güçlü enerji etkisiyle, her konuya hakim olmak, her insan üzerinde etkin olmak istersiniz. Asla geri adım atmak, taviz vermekten yana değilsiniz. Hedefinize kitlendiniz mi onu elde etmeden bırakmazsınız. Güçlükler sizi yıldırmaz. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
13 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinin ihtiraslı şekilde ilerlediği bugünlerde, yeni tanışacağın birini görünüşünle çok etkileyeceksin.
13 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşantınızda yeniliklere ihtiyacınız var. Rutin ilişkilerden sıkılıyor ve olaylara farklı bir şekilde bakıyorsunuz. Duygusal konularda ani çıkışlarınız partnerinizi bir çok konuda şaşırtıyor. Olumlu ve hareketli bir gün.
13 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer. Bu yüzden iki düşün bir söyle, bir düşünüp iki söyleme, her söylediğini düşün fakat her düşündüğünü herkese, her yerde söyleme.
13 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilemediğiniz koşullar sizi zor duruma sokabilir. Stresler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi zor durumlara sokacağınız durumlar olabilir. Gün içinde iletişimde olduğunuz kişilerle çatışmaya girmeyin. Yaşanan değişimleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz.
13 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda iletişime, anlaşma ve sözleşme konularına, tartışma, pazarlık ve görüşmelere açık olacağınız bir gün olabilir. Ancak hızlı ve aceleci davranmadığınızdan emin olmalısınız. Yanlış hesapların problem yaratabileceğini göz ardı etmemelisiniz.
13 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler daha sıcak ve olumlu olmaya başlıyor. Olaylara karşı daha yumuşak ve anlayışlı bakabilirsiniz. Böylece hem moraliniz hem de kendinize olan güveniniz yükseliyor. Hanım arkadaş ve yakınlarınızla daha yoğun ilişkiler içine girebilir, onların desteğini alabilirsiniz.
13 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile yaşamınıza ağırlık verebilir, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir ve evde sevdiklerinizle eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz. Alım satım işlerinizde başarı olan bugün, finansal konularda beklediğiniz bir parayı alabilir, özel hayatınızda romantik bir teklifle karşılaşabilirsiniz.
14 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür ile Güneş para ve kazanç alanınız olan 2. evinizde kavuşum yapıyor. Bugün gelir kaynaklarınızı artıracak sözleşmeler imzalamak, yeni iş projelerine atılmak, yatırım kararları almak için sizin açınızdan oldukça uygun. Yurt dışında gayri menkul edinmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
13 Aralık 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda daha önceden konuşulmuş işleri gözden geçireceksiniz. Önemli bir para meselesi karşınıza gelebilir. Bu konuda mantıklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. 
Reklamı Kapat