Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizdeki donukluk hiçbir şekilde yok olmayacak gibi görünüyor. Akşamki tartışmadan sonra kalan umutlarınızda yok oldu. Ama onu incitme fobiniz var. Bu yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürmeyi düşünüyorsunuz.
30 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bazı çalkantılar var. İş hayatının genel sorunları iş yerinizde en uç biçimiyle yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyor, ışık göremiyorsunuz.
30 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Ağır bir ödemenin altından yeni kalktınız. Sizi çok sarstı. Gelirinizi arttırmak için başka fikirleriniz var. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız.
30 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

İş hayatınızda sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar genel memnuniyetsizlikte özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar.
30 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki iki hafta boyunca, yeni ayın etkisi size, başkalarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığınız özverileri ve bu uğurda, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı nasıl arka planda bıraktığınızı hatırlatabilir.
30 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sosyal ve özel yaşam arasındaki dengenin sağlanışıdır. Hem arzu ettiğiniz gibi özel hayatınıza, hobilerinize, sevdiklerinize zaman ayırırsınız hem de sosyal yaşamınıza önem verirsiniz. Saat 04:58 Ay-Merkür görünümü gayet olumludur. Özellikle ilişkilerde ılımlı bir havanın esmesini sağlar. Aradaki buzlar çözülür. Sevecen, şefkatli, iç huzuruyla dolu olarak hayatı kucaklarız.Saat 06:04 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.Saat 07:03 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sizi geliştirici, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcı, iç barışıklığı ve kişisel hedef bilinciyle hareket etmenizi destekleyicidir.Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir hafta geçirmemiz dileğimle,
30 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.
30 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaratıcılık isteyen iş ve uğraşlarınız söz konusu olduğunda yeteri kadar yüksek bir performans gösterememe riskiniz var. Çocuklarla olan ilişkilerinizde de sorunlar yaşanabilir. Olayları fazla kişiselleştirmeyin.
30 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde mental anlamda kafanız çok çalışıyor olacak. Düşüncelerinizin sizi nereye taşıyacağını merak ediyorum doğrusu Niobe’ce. 4 Haziran civarında, gerginlik yaşadığınız kişilerle ilişkilerinizi rayına sokabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizde sınırları aşmak isteyebileceğiniz veya aşabileceğiniz günlerde olacaksınız. Sahip olamayacağınız şeyler sizi çekebilir. Ancak, özellikle parasal başlıklı konular sorunlara açık ve ortak kaynak kullanımı gerektiren iş ve ilişkilerde problemler yaşanabilir, dikkat! 
30 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki iki hafta boyunca, yeni ayın etkisi size, başkalarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığınız özverileri ve bu uğurda, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı nasıl arka planda bıraktığınızı hatırlatabilir.
30 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Akrepler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın yakında geliyor.
30 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşey yolunda gidecek. Yeni bir insan hayatınıza girebilir. Ve yaşamınızı değiştirebilir. Agresif tavırlardan vazgeçip daha uyumlu olmaya çalışmalısınız. Aşk, sizi derinden etkileyen bu olguyla karşılaşmak, dengenizi bozuyor.
30 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca hayata dair umutlarınızın arttığı, kendinizi moralli hissettiğiniz, yeni ilişki tekliflerine açık olduğunuz, çocuklarınızla iletişiminizin güçlendiği, tatil planları yapabileceğiniz, eğitimler ve seyahatlerde fırsatlarınızın olduğu, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz bir zamanda iken, akşam saatlerinde hayatınızdaki insanların problemleri ve problemli tavırları geçici olarak size yansıyabilir.
30 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli ve etki tepki üzerine kurulu enerjilerle dolu bir haftaya başlıyorsunuz.Özel hayatınızda kendinizi huzurlu hissediyor olmanız toplumsal ortamlardan gelebilecek fırsatları gölgeliyor. Maddi potansiyelinizi de tamamıyla maddi krizlere doğru yönlendiriyorsunuz. Hayatınızdaki soyut ve somut tüm çatışma alanlarını paylaştırmak zorunda hissediyorsunuz.Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcunda kalmaya devam edecek. Haftanın ilk günü olması ve bugünün Ay günü olması, Ay’ın da Balık burcunda ilerlemesi güne değişken, akışta kalmanız gereken ruh halinizin sık sık değişim göstereceği bir atmosfer yaratıyor. Günlük işlere hemen atılmak bakımından kendinizi çok enerjik hissetmeyebilirsiniz. Belki ne kadar gayret etseniz de arzu ettiğiniz yüksek bir tempoya veya verimliliğe kavuşamayabilirsiniz.Yardımsever, iyilik etmekten hoşlanan yanınızı ortaya çıkarabilecek bu atmosfer ile yakın çevrenizdekilerin iyiliği için hayır diyemeyeceğiniz ve kendinizden özveride bulunacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bugün yaratıcı çalışmalar yapmak, deniz kenarında vakit geçirmek, ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak için harika bir gün. Maddi düzenle değil de daha manevi daha ruhsal temalarla gününüzü geçirebilirsiniz. Yüzmek, su sporlarına yönelmek, vücudunuzu dinlendirecek masajlar yaptırmak içinde harikadır.
30 Mayıs 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve eğlence hayatınız sizi hareketlendirebilir ama yine de bazı duygusal meseleleri halletmek isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili haberler ve konular hayatınızda öne çıkabilir.
Reklamı Kapat