Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Aralık 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Temkinli ve tedbirli başladığınız ilişkiniz hiç ummadığınız bir biçimde gelişiyor. Gönül eğlendirmek isterken bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar bağlanıyor. Şimdilik problem gözükmüyor.
2 Aralık 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip görülmeyen bu yolculuğun sonunda tahmin edilmeyen bir para var.
2 Aralık 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışınız zaman zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde böyle bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hemen çözülecek bir sıkıntı bu.
2 Aralık 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Vereceğiniz kararlarda size engel olmak isteyenler olabilir. Onlardan etkilenmemeye çalışmalısınız.
2 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni bir başlangıç için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan, bir türlü hayatınızdan çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Bunlar, eski sevgiliniz, eski arkadaşınız hatta ailenizden biri olabilir. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.
2 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 06:15 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak gerektiğini söylemektedir. İnatlaşmalardan kaçınmak şarttır. Hele hele karamsar düşünmek size bir yarar sağlamaz. Saat 06:46 Mars-Jüpiter görünümü, bulunduğunuz ortamı güzelleştirici etkinliklere, değişimlere, yeniliklere açık olmanın işaretçisidir. Bir şeyler canınızı sıkıyor olabilir. Ancak siz bu enerjiyi bir destek güç kabul edip kendi içinizde bir dünya yaratabilirsiniz. Küçük kaçamaklar, gizli ilişki, farklı birileriyle yazışmak, kitap okumak, müzik dinlemek, maceralar size iyi gelebilir. Bugün önemli olan, sıradanlıktan uzak durmak, sizi mutlu edici ufak da olsa değişiklikler yapmaktır. Sözgelimi kahvenizi dışarıda içebilirsiniz. Bir dostla buluşabilir, sohbet edebilirsiniz. Ev içinde sizi oyalayacak bir hobi edinebilirsiniz. İş ortamında masanızın üstüne sevdiğiniz bir obje koyabilirsiniz. Belki biriyle buluşursunuz, yazışırsınız, konuşursunuz. Siz bugün eğer isterseniz kendinizi mutlu edecek güzellikleri yaratabilirsiniz. Saat 19:27 Ay-Pluto kavuşum etkisinde, işler umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Kendine güvenli bir insan yaşanabilecek her türlü durumda belli esneklik içinde gelişmeleri ele alabilir. Saat 21:39 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkinizde veya genel olarak insanlarla bağlantınızda kendinizi ve duygularınızı ifade ederken daha dikkatli davranırsınız. Otoritenizi kabul ettirmekten yana olursunuz. Aslında bunun nedeni biraz da insanların tavırları veya şöyle sizi anlayacak özel birinin olmayışıdır. Belki de bu yüzden kendinizle baş başa kalarak rahatlamayı düşünürsünüz. Güne geç uyanmak, bedeniniz ve ruhunuzu dinlendirmek istersiniz. Bütün işlerimizde kolaylıklar, ilişkilerimizde sevgi dolu paylaşımlar ve gün boyu güzellikler bizlerle olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle, Not: Aralık Aylık videolarınız alttaki linktedir. http://kadin.mynet.com/kadintv/Akrep-burcu-2016-Aralik-ayi-yorumlari-nelerdir
2 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz. .Bugün, olayları daha net görmek için gerekli zamanı kendinize tanımalı ve yaşamınızı yeniden sınamalısınız.
2 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Empati duymaktan uzak, salt akılcı ve hesapçı bir tutumla kişileri kendi şekillendirdiğiniz üzere baskı altına almaya eğilimli olabilirsiniz. Kardeşinizle veya komşularınızla mesleki yardımlaşmada bulunup onlara yardımcı olabilirsiniz.
2 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular başlıca gündemiz olabilir. Özellikle bu konulara yoğunlaşmak durumunda kalabilirsiniz. Öte yandan yeni aşklar, yeni randevular da söz konusu. Tereddüt etmenize gerek yok. Arkadaşlarınızdan bu yönde destek görebilirsiniz. Hayatınıza yeni isimler katılabilir.Günün Atmosferi:Aktif ve pratik yaklaşımlar, ancak akşam saatlerinde tedbirli olmalıyız Hedeflerimize ulaşabilmek için daha disiplinli ve motive olmalıyız. Önümüzdeki günlerde yurt dışı görüşmelerimiz, ziyaretlerimiz ve eğitimlerimiz artabilir. Yeni girişimler ve projeler için aksiyon almaya başlayabiliriz. Fakat bir yandan da gergin ve riskli ortamlardan uzak duralım ve mümkün olduğunca sakinliğimizi koruyalım. Bizi yoran ve yıpratan konularla meşgul olabiliriz.
2 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda takip gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar olabilir.
2 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi bu aralar her şey rahatsız ediyor gibi. Evli olan Akrepler eşleri ile bazı sorunlar yaşayabilir. Öfke yerine dinlemeyi tercih edin. Bekarlar ise biraz daha rahat.
2 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
2 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.
2 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir çalışan olarak yöneticilerinizi memnun etmekte zorlanabilirsiniz. Empati duymaktan uzak, salt akılcı ve hesapçı bir tutumla kişileri kendi şekillendirdiğiniz üzere baskı altına almaya eğilimli olabilirsiniz.Medya, reklam ve tanıtım konularda yeni bir çalışma yapmak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kardeşinizle mesleki yardımlaşma sağlamanız mümkündür. Kısa yolculuklar ve iş tabanlı sosyal aktivitelerle ilgilenmek için özel fırsatlara sahipsiniz.
2 Aralık 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Riskli işlerde bulunmayın, para harcamalarınıza dikkat edin. Çocuk, aşk ve eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi yanıltabilir. Bunun sonucunda ileride sıkıntı çekebilirsiniz.
Reklamı Kapat