Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Ağustos 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Bir paranoya yaşıyorsunuz. Kuyunuzu kazdığına inandığınız kişi komşuluk ilişkisi gibi biri. Onda baştan çıkartan bir cinsi cazibe görüyor ve arsızca sevgilinize oynadığını düşünüyorsunuz. Bunu sevgilinizle, ama ona inanmaya eğilimli olarak konuşmalısınız. Rahatlayacaksınız
26 Ağustos 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Fazla hırslı biri çabuk kurulma zaafınızın farkında, sizinle oynayabilir. Bu zaaflarınız bir edilgen olduğunuzu göstermiyor. Ama abartı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor.
26 Ağustos 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bazı sorunlar gündemde. Bu sorunların sebebi sizin hesapsız harcamalarınız ve beklenmedik harcamalar. Bugünlerde birilerinden borç istemek zorunda kalabilirsiniz.
26 Ağustos 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizin işyerinizden bir süre kopup sevgilinizle tatile çıkmanız gerekiyor. Bunu en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz.
26 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yersiz üzüntülere çok açıksınız bu günlerde. Temkinli olmalısınız.Sizi üzmeyi düşünen biri yok. Farkında olunmadan yapılan kırıcılıklar dışında tabi. Atmaya cesaret edemeyip ertelediğiniz adımın artık basabileceği bir yer yok. O şansı yitirdiniz. Sorunlarınızı fazlaca açıp paylaştığınızı sandığınız biri, sizi daha az sorunlu yapabilecek yetide değil.
26 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 09:56 Mars-Neptün arasındaki zorlayıcı görünümünde, maddi konular başta olmak üzere aşk hayatınızla ilgili konularda hayati bir karar vermenizden yana değilim. Sizi kim ve hangi neden, fedakarlıkta bulunmaya sevk ediyorsa, bu fedakarlığın size bir faydası var mı, buna değer mi diye bir düşününüz. İnandığınız yolda tabii ki ilerlemelisiniz, hamlede bulunmalısınız. Ancak gerçekten inanılır mı, değil mi diye bir bakınız. Başkalarının düşüncelerinden, tavırlarından etkilenmeyiniz. Siz eğer aklınız başınızda soğukkanlı bir şekilde düşünürseniz, hiç kimsenin tavsiyesine ihtiyacınız kalmaz. Saat 20:03 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zorluk çektiğiniz konular üzerinde iletişimin son derece önemli olduğunun göstergesidir.  Duruşunuzla, güven duygunuzla ikna edemeyeceğiniz bir kimse olacağını  sanmıyorum. Saat 23:12 Ay-Venüs görünümü dost sandığımız, güvendiğimiz bazı kişilerin hiç de ummadığımız tavırlarıyla karşılaşmamıza neden olabilir. Bu saatlerde mesafeli olmakta yarar var.
26 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzü ve düşüncelerinizi, çevrenize aksettirebileceğiniz olumlu bir gün. Duygularınızla, bulunduğunuz toplumda idealist davranıyorsunuz. Ortak çalışmaların zevk verdiği bir ortamda, bireysel enerjinizi kanıtlamak gibi fırsatları kaçırmamalı ve sevdiğiniz kişiyle enerjilerinizi birleştirmelisiniz.
26 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir hesap hatası sizi gereksiz denilebilecek bir senin benim mücadelesinin içine sokabilir bugünlerde. Özel ilişkilerinizi, arkadaşlıklarınızı zedeleyebilecek çıkışlardan ve hızlıca varılan yargılardan uzak kalmaya gayret edin.
26 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Alışılmadık olaylar yaşadığınız günler. İlginç arkadaşlar edinebilir, akılda kalıcı olaylar yaşayabilir veya akıl sınırlarınızı zorlamanızı gerektiren görev veya anlaşmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi göstermek veya ispat etmek için özgün düşünmeniz ve alışılmadık yöntemler geliştirmeniz gerekecek. Maddi başlıklı konularda çok dikkatli olun! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcı kişilere ve bizi profesyonel şekilde aldatmaya çalışanlara özellikle dikkat etmemiz gereken günlerdeyiz. Veya kendi yanılsamalarımız, paranoyalarımız, gerçek dışı endişelerimiz ya da yanlış değerlendirme ve kararlarımız olabilir(Mars – Neptün). Plan veya anlaşmaları ertelemek ya da en ince ayrıntıyı dahi atlamamak gerekiyor daha mantıklı görünüyor. Ancak, özellikle öğle sonrası saatlerde bilgi edinmek, haber almak, iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmak veya eğitim başlıklı konularla ilgilenmek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatleri ise, dün yazdığımız(bugün tekrar etmiyorum, isterseniz internet sayfalarımızdan okuyabilirsiniz) stresli etkiler devrede yine. İlişkilerde kırıcı olmamaya ve karşılıklı meydan okuma türünde gereksiz çekişmelerden kaçınmaya çalışmamız yararlı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Duygusal çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Gün içinde rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.
26 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ara verdiğiniz işlerinizi tamamlayacaksınız. Artık kafanız karışmasın. Her düşündüğünüz ve uygulayacağınız işler için başkalarının aklına ihtiyaç duymanız ne kadar doğru?
26 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.
26 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte kariyer alanınız vurgulanırken, bu süreçte kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmaya konsantre olabilir, kendi içinizde çalışmalarınız ve kariyer hedeflerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Mars’ın yeni aya karesi ile, aile büyükleri, kurumlar ve patronlarla ilişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken ve olası problemlerin size yansıyabileceği bir süreç sözkonusu iken, ilişkilerinizde ya hep ya hiç vurgusu ön plana çıkıyor olacak. Yeniay haftasında vereceğiniz kararlar, Satürn’ün Merkür ve Venüs ile yapacağı uyumlu görünümlerle desteklenirken, bu süreçte yabancı bir ülkeye gidebilir, yurtdışına yerleşmeyi düşünebilir, sizden uzak bir şehir veya ülkede olan birisi ile flört etmeye başlayabilir, basın yayın, müzik ve eğitim alanlarında daha çok para kazanabilir ve bunlardan faydalanabilir, hayatınıza katkısı olacak yeni eğitimler alabilirsiniz. Hafta genelinde ilişkilerinizde sorun olan konuları zorlamamak ve zamana bırakmak faydalıyken, sorunsuz devam eden ilişkilerde birçoğunuz bu süreçte evlenmeye karar verecek ve yalnız olanlarınız da yeni bir ilişkiye başlıyor olacaksınız.
26 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde maddi ve manevi olarak birileriyle tartışmak veya gerilim yaşamak mümkündür. Kredi ve ödemelerle ilgili görüşmeler yapabilir, oranları değerlendirebilir, maddi krizleriniz mevcutsa bunları toparlamak için haberleşme yapabilirsiniz.Hizmet alanınızda önemli bir teknik ayrıntı ile yeni bir düzen veya yönteme başlangıç yapabilirsiniz. Hizmet alanınızda değişikliğe gidebilirsiniz. Bağımsız çalışmak için girişimde bulunabilirsiniz. Ancak günün en keyif veren konusu hayatınızın keyif alanlarında yapacağınız atılımlardır. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
26 Ağustos 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulardaki güvensizlikleriniz tavan yapabilir. Planlarınızı gözden geçirmeli ve sizi zorlayacak planlardan uzak durmalısınız. Kimseye yaşadıklarınızı hissettirmiyorsunuz.
Reklamı Kapat