Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ağustos 2015
Aşk yaşamınızda dengeleri bozacağınız ve ilişkiniz üzerindeki kontrolleri kaybedeceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinize karşı bazı anlamsız hareketler sergileyebilir ve bunun yüzünden tartışmaya girebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

2 Ağustos 2015
Genel olarak işinizle ilgili olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Özellikle bugün bazı iş ilişkilerinizi yeniden değerlendirmeye fırsatlar bulabileceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

2 Ağustos 2015
Aileniz veya evinizle ilgili konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda küçük bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve yeni parasal kaynaklara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ağustos 2015
Bugün sağlığınızla ilgili ufak bir problem yaşayabilirsiniz. Mide rahatsızlığına yatkınsınız. Kendinize bakmayı ihmal etmeyin.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Bugün günlük temponuz oldukça yoğun. Evinizle ilgili bazı pürüzleri gidermeye çalışacaksınız. Yakın akraba, dost ilişkileriniz hissedilir düzeyde yoğunlaşacak. Sizi ziyarete gelenler olduğu gibi, sizin de ziyarete gittiğiniz insanlar olacak. Sevdiğiniz bir arkadaşınız sıkıntılı bir dönem geçirmekte ona destek olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Sevgili Akrepler Pazar günümüz saat 01:36 Ay-Balık seyri ile başlıyor.  Bu enerji, aşkı gözümüzde kutsal kılıyor. Ne olursa olsun, ne kadar acı çektirse de, ne kadar zorlasa da, yine de aşk her zamanki gibi galip geliyor. Güne, huzur bulmak, sevdiğimizle buluşmak veya sorunlarımız varsa bunların kendiliğinden düzelmesi umuduyla adım atmaktayız. Dileğim o dur ki, her biriniz için güzel bir gün olsun. Aşkı tenimizde hissedelim ve aşkla ilerleyelim. Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların etkisi altındayız. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız  oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz. Sevgiyi yüreğimizde bir çiçek gibi büyütüyor, duygularımızın karşılık görmesini umuyoruz. Çevremizdeki insanlarla, çocuklarımız, sevgilimizle, gönül gönüle kucaklaşmayı arzuluyoruz. Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  kimsenin sözüne, kararlarına  ve sizin hakkınızda ne düşündüğüne aldırmadan yolunuzu çizebilme gücü verir.  Merkür-Aslan burcunda seyrettiği için şu aralar hepimiz aklımıza güveniyoruz. Ancak ben derim ki, iş hayatınız veya ilişkiniz söz konusu ise, iyice düşünmeden kararlar vermeyiniz. Saat 23:40 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor. Partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz. Ona karşı tutkunuz bu enerji altında bir hayli derinleşir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,  


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinde etkilenecek ve düşüncelerinize yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarına sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. Derin düşünmekten sıkıldığınız anlarda geçimişteki tercübelerinizi örnek almalı ve yeniden yapılanmaktan korkmamalısınız.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Bugün işiniz ve mesleki atılımlarınız konusunda oldukça üretken bir enerjidesiniz. Yeni planlar, projeler üretmek, fikir uçuşması yaşayıp yeni yöntemler yaratmak ve geliştirici olan yeni iş bağlantıları sağlamak mümkün.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2015
Elinize geçecek bilgiler veya bazı tavsiye ya da teklifler bazı iş veya girişimlerinize ivme kazandıracak gibi görünse bile, bu teklifi veya bilgiyi getiren kişilerin gizli niyetleri olabileceğini aklınızın bir köşesinde bulundurmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Kendinizi daha akıcı ve yaratıcı bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı konularda, çocuklarla ilgili konularda daha rahat olabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
ATILIMLARINIZIN olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız kendinize zaman tanımalısınız. Koşullarınızı gözden geçirin.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Gerçekten taşınmalı mısınız, yoksa yaşadığınız yerde kalmalı mı? Ya da bulduğunuz ev veya herhangi nir gayrimenkul o kadar eder mi yoksa başkalarına mı bakmalısınız, ailenize hayatınızda ki önemli konuyu açmalı mısınız yoksa bir süre daha beklemek iyi mi olacak? Bu tarz sorular zihninizi biraz meşgul edebilir.

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ağustos 2015
Yakın çevrenizde oluşan aksilikler ve sorunlar bugün itibarıyla geride kalmaya başlayacak. 15 Eylül’e kadar kişisel hayatınızda ve sağlığınızda son kez önemli sorumluluklar üstlenmeniz için etkili bir dönem başlıyor.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu