Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Eylül 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor.
28 Eylül 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.
28 Eylül 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Geçen günlerde yaptığınız bir masrafın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak, kulağınızı bükecek birileri olmalı.
28 Eylül 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz. Bu nedenle düşündüğünüz tatili yapabilmek için, bugün sıkı çalışmanız gerekecek.
28 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayların ve insanların arkasındaki her şeyi kolaylıkla sezebiliyorsunuz. Bu sayede işinizde başarılı olabileceğinizin bilincindesiniz. Duygusal konularda eskisi gibi değilsiniz. Artık daha fazla romantik ve hissettiklerinizi kolaylıkla açıklayabilmeniz nedeni ile ilişkinizdeki sorunları da ortadan kaldırma fırsatları buluyorsunuz.
28 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, gayet olumlu ve düzgün bir çevrede, sıkı çalışarak, sistemli ve planlı hareket ederek kendinizi göstermeniz anlamında kuvvet sunuyor. Evet çok zorlanıyorsunuz. Bir çok engelle savaşıyorsunuz. Ancak bunların tümü, ilerisi adına doğru kararlar verebilmek, yön belirlemek anlamında faydalıdır. Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, hedefimize uygun adımlar atmamızda, işlerimizi dikkatli şekilde takip etmemizde yardımcıdır. Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, doğru bir hamlede bulunmamızı ve şartların çok iyi farkında olarak işlerimizi düzenlememizi sağlayıcıdır. Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlığında rahatlamak gerekir. Çünkü gün içinde, çalış çabala şu işi bitir, buraya koş diyen kurallar yormuştur bedenimizi.  Kiminle konuşsak aynı sorunlardan, endişelerden bahsetmişlerdir. Akşam saatlerinde, bir ses aşk sana yakın der.  Ne dersiniz, biraz rahatlamak için o sese kulak verelim mi? Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, iç dünyanıza çekilerek  ilişkiler-hayat-yaşananlar-geçmiş ve gelecek hakkında düşünebilirsiniz. Gelişiminizde size destek olanlar veyahut sizi bir hayli üzen kişileri şimdi yeni bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Kimler geldi kimler geçti ve şimdi durduğum nokta nedir diye iç gözlemde bulunabilirsiniz.  Bunların tümü aslında olumludur. İnsan gelişen varlık ve yaşadıklarımız tesadüf değildir. Bize kattığı nedir bunlara bakmak lazım. Saat 22:42 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir. İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,
28 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık olacak. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
28 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gideceğiniz bir arkadaş toplantısında normalde iyi anlaşan kişilerin arasındaki bağın gevşediğini fark edip canınız sıkılabilir. Yapıcı nitelikte olmayan eleştirel konuşmalar buna vesile olabilir. Konuşmalarınıza dikkat edin
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlama ve hazırlık yapma bugün yapacaklarınız üzerinde fark yaratmanızı sağlayabilir. Duygusal konular elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanızı engelleyebilir. Stresli hissedebilirsiniz, beklentilerinizin karşılanması için daha fazla çaba göstermelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
28 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili plan yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Sorumlu olduğunuz konuların bazılarını tamamlamak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Sıkışıklıklar olabilir.
28 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için elinize geçen fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu destekliyor. İsteklerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
28 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz.
28 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.
28 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş ortamlarınız ve toplumsal amaçlı organizasyonlara yöneleceğiniz bir hafta ortasına uzanıyorsunuz.Dostluk ilişkilerinizde deneyimlediğiniz alışveriş dengelerinin niteliğini sorgulayabilir, size fayda sağlayabilecek ve iyi hissettirebilecek kişilere yönelmek için bazı kararlar alabilirsiniz. Mesleki kazanımlarınızı arttırabilme hesabı yapabilirsiniz. Ay’ın Başak burcu geçişinde detaylı ve titiz bir hesap yapmak, adilane bir tutumla maddi ve manevi paylaşımları düzenlemek için uygun enerjilere sahip olabilirsiniz.
28 Eylül 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarınızda hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeleriniz var ama siz paylaşacak bir insan olmadığı zaman bütün bunları önemsemiyorsunuz.
Reklamı Kapat