Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ekim 2014
Hassas bir dönem yaşadığının siz de farkındasınız, bugün özenli davranmanızda yarar var. Zaman zaman gizleyebildiğiniz hırçınlığınız bugün açığa çıkabilir. Onun kalbini kırmak istemiyorsunuz, ama bazen düşüncesizce söylediğiniz sözler onu kırıyor

Akrep Burcu Günlük İş Falı

30 Ekim 2014
Kendi düşüncelerinizi aktarma, başkalarının düşüncelerini de öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. İşteki hareketlenmeye ayak uydurmanız sizin yararınıza olacak. Bugün bu konuyla ilgili bir görüşme ya da toplantı yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

30 Ekim 2014
Beklediğiniz bir para son anda elinize geçebilir. Bir yakınızdan para konusunda eleştiri alabilirsiniz. Günübirlik bütçe yapmak bazen sizi çok zorluyor. Gün boyu bir hayli gerginlik yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ekim 2014
Bugünlerde daha fazla dinamik olmanız gerekiyor. Çevrenizdekiler sizden daha fazla enerji ve ataklık bekliyor.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Güne hareketli ve güzel bir başlangıç yapacaksınız. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bugün işinizle ilgili risklere girmekten kaçınmalısınız. İş konusunda enerjinizi doğru yönlendiremeye bilirsiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusallığa karşı bir isteksizlik olabilir.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili Akrepler saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşum etkisi altında Perşembe günümüz başlayacak. Bu oluşum, dışarıdan içe yönelerek, ilişkilerimizi elimizden geldiğince tarafsız bir şekilde gözlemlemeye çalışmanın doğru olacağını gösteriyor. Eğer beklentilerimiz bir ilişkide karşılanmıyorsa, bütünlük yoksa, gönül birliği kurulamıyorsa doğaldır ki, insan pek de olumlu düşünmez. Hatta bencil mi olmak gerekir diye içinden geçirir. Bu görünüm hayatın genelinde, beraberliklerde bir olmak ve bir arada olmak adına neler yapılması gerektiğini düşünmenin işaretçisidir. Bu sağlanacak mı, sağlanmayacak mı, ona bakacağız ve buna göre ilişkimize bir yön çizeceğiz. Ayrıca mali ilişkilerimiz, arkadaşlıklarımıza da bakacağız. Kendi içimizde süzgeçten geçirme günümüz diyebiliriz. Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yarım kalan işleri bitirmek, çevrenizle iletişimde sakin olmak yararlıdır. Ancak  bir sorunu çözebilmek için tartışmaya kalkışmak yanlış olur. Bilgisayarınızı kontrol etmekte fayda var. Randevularınızı tekrar gözden geçirmek gerekir. Bir de duyduğunuz haberlere, olan biten her şeye mantıklı yaklaşalım ki, yanılmayalım. Saat 15:52 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, partnerinizle birbirinizin farklı düşüncelerine saygı duymanızda yarar var. Ortak düşünebilme olgunluğu kolay değildir. Ancak denememizde yarar var. İşte bunu başarabilen çiftler gün boyu lezzetli paylaşımlarda bulunabilirler. Soğukkanlı düşünmenin, olayları büyütmeden akışına bırakmanın pes etme anlamına gelmediğini her iki tarafın da bilmesi gereken bugün, amacınız ilişkinizi sürdürmekse problemleri  arkadaşça çözmeye çalışmak, dürüst yaklaşımlarda bulunmak en güzelidir. Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Venüs burcunuzda ilerlerken, düşüncelerinizi abartmaktan yanasınız. Burcunuzun mantık burcu olduğunuzu biliyorsunuz. Rekabetçi yapınız aşkta da kendini gösteriyor. Sevgilerinizi farklı yaşadığınız için, yanlış anlaşılıyorsunuz. Tutkulu yapınız; sizi farklı ilişkilere sürüklerken, düşünmeniz gereken çok şey var.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Ciddi ve önemli görüşmeler, yazılı ve sözlü talepler için uygun bir gün. Güven veren ve ikna eden bir tarz ile çıkacaksınız insanların karşısına. Buna ihtiyaç duyacağınız işlerde kullanabilirsiniz kelimelerin gücünü bugün.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Ani veya sert kararla alma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, alacağınız kararlar sizi normal yolunuzun dışına çıkartabilir. Dolayısıyla, ani tepkilerden kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sözleşmeler, resmi evraklar, bürokratik işlerinize dair sabırlı ve dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Gün içinde kardeşler ve yakın çevreye dair değişiklikler yüzünden yoğunluk yaşayabilirsiniz. Unutmayın, bu süreçte taşıyabileceğiniz kadar sorumluluk üstelenmeniz ve yapıcı bir dil kullanmanız herkes için daha iyi sonuçlar sağlayacak.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Ekonomik olarak sıkışık olmanıza rağmen birilerinin emri altına girmek istemiyorsunuz. İş yerinizi zor duruma soktuğunuzu bilmelisiniz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Bu bencilliğe bir son vermenin zamanı geldi de geçiyor bile. Etrafınızdakileri, sizi seven insanları bu şekilde üzmeye hiç hakkınız yok.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!