Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
Son derece önemsediğiniz bir arkadaşınızın, sizin sevgilinizle yıldızının barışmaması sizi üzüyor. Onun öngörülerine, sezgilerine, değer yargılarına kıymet veriyorsunuz. Aşkın bunların da üzerinde bir tercih olduğunu kabul etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Paranızı idare konusundaki beceriniz, parayı harcayacağını yer keyfinizse, sekteye uğruyor. Bir anda savruk biri olabiliyorsunuz. Yakındaki ödemelerinizi düşünmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Tanımadığınız ve gözünüze hoş gelmeyen birinin, yakın bir arkadaşınızla ne alıp veremediği olabileceğini merak ediyor ve çözemediğiniz bu tartışmaya müdahil olmaya niyetleniyorsunuz. Bu niyetiniz dostunuzu zor duruma sokabilir.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. Aile içi ilişkilerde sevimli huysuz tavırlarınızla çok seviliyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sevgili Akrepler, Çarşamba  günümüz  boyunca Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Saat 07:41 itibariyle etkili olacak bu geçiş, çevremizle olan ilişkimiz  ciddi tarzda olacaktır.  Düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. İç huzurumuz ve duygusal anlamdaki rahatlığımız, günün gelişmelere göre değişecektir. Çelişkili davranmayacağız. Fakat dış etkenler üzerimizde baskı kurarsa veya bir takım insanlar arzu etmediğimiz şekilde davranırsa keyfimiz kaçabilir. İşlerimizi planlama, başarılı bir şekilde halletme yönünde bugün gayet güçlüyüz. Saat 10:37 Ay-Merkür  görünüm etkisi altında gelişmeleri, aldığımız duyumları akıllıca gözden geçirebiliriz. Ancak pire için yorgan yakmayalım. Saat 10:51 Venüs, Ay ile zorlu bir görünüm oluşturacak. Etrafınızdaki kişilerin konuşmalarına,  davranışlarına karşı dikkatli olmamızda yarar var.  Baktınız ki, biri haksızlık yapıyor, tuhaf haller içinde, onu sakince uyarabilirsiniz. Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü,  aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmelerin işaretidir. Saat 22:32 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, bir yandan sorumluluklarımızı hatırlatırken diğer taraftan işbirliğine davet ediyor. Sevdiklerimize, yakınlarımıza karşı bugün her anlamda sorumluluk duygusu içinde hareket etmemiz şart. Kendimizi biraz güvensiz, tam olarak ifade edemiyor, olan bitene seyirci kalıyor, birileriyle mecburen anlaşmaya çalışıyormuşuz gibi hissedebiliriz. Zaten dış dünyada ciddi bir şekilde işimize gücümüze bakmaya, elden geldiğince nazik olmaya, iş dünyasının kuralları içinde hareket etmeye çalışsak da, geri tarafta bizi bir şeyler rahatsız edebilir. İnsanlarla bağlantıda kopukluk, zoraki iyi geçinmeye çalışmak gibi tavırlarda bulunabiliriz. Enerjimiz biraz düşüktür. Elden geldiğince içsel olarak dengemizi korumaya gayret gösteririz. Ancak gelin görün ki, duygularımızı bastırırız, belli etmeyiz. Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/akrep-burcu-aylik-yorumu.html Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün, çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Hoş konuşmalar ve iltifatlar arasında kalabilirsiniz. İnsanlar size iyi olduğunuz ve başarılı durduğunuz konularda sözleriyle destek verebilirler. Mütevazi olmayı abartmaya hiç gerek yok. Başarılıysanız kutlamalara fırsat verin.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Her istediğinizi yapma konusunda ciddi bir istek hissedebilirsiniz. Ancak, bu dileklerinizi beslemenin mevcut sisteminiz veya pozisyonunuz üzerinde değişiklik yapacağını da hatırlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Ticari alanlardaki işleriniz için hareketli bir süreç başlıyor. Zekanızı ve tecrübenizi gösterebileceğiniz koşullar var. Fırsatları doğru değerlendirirseniz işinizle ilgili şöhretiniz artabilir. Aynı durum eğitimle ilgili uğraşlarınız içinde geçerli olacak. Duygusal konuların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Seçimlerinizi aklınıza güvenerek yapın.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
GÖZE gelmiş gibisiniz. Ağzınızı bıçak açmıyor. Kısa sürede bu kadar enerjinizin düşmesi iyi değil. En küçük sorunu büyütmekten vazgeçin.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!