Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Daha dışa açık, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı bir tavır sergilemenizde yarar olacak. İlişkinizi biraz daha içtenlikle yaşayarak içe kapanmış, küskün görüntünüzden arınabilirsiniz.
21 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Veriminiz, iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir. Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı.
21 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz teklifler var. Ekonomik durumunuz, sizin dışınızdaki bir gelişmeyi doğru değerlendirip katılmanız halinde, birdenbire atağa kalkabilir.
21 Şubat 2019

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinize zaman ayıramadığınız yolundaki yakınmalarınız, o kadar çözümsüz görünmüyor. Koşulları biraz zorlamanız gerekiyor.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde iletişim konularında bazı tıkanmalar söz konusu. Bununla ilgili olarak, muhtemelen yapacağınız kimi görüşmelerden, beklentinizin altında kazançlarla çıkabilirsiniz. Sağlık konularında bazı endişeler, bir uzman desteği ile daha serinkanlı değerlendirmelere dönüşecek. Kısa da olsa, buna bir süre zaman ve enerji harcamanız gerekecek.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün çoğunluğunda Başak burcunda hareketini sürdürecek. Günün ilk zamanlarında Ay ve Venüs arasındaki olumlu görünüm sayesinde kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Saat 04:51-17:17 aralığında Ay hareketine boşlukta devam edecek. Yeni bir şey yapmak yerine eski işlerinizi toparlamak daha iyi olacaktır. 17:17 itibariyle Ay Terazi burcuna geçiyor. Kiron ile kontak kurmasıyla beraber sizler sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yaptığınız bir hareketle eski rahatsızlığınız da nüks edebilir. Hiçbir şeyiniz yokken de kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Ayrıca duygusal olarak da çıkmazda olabilirsiniz. Hepsi akşamın ilerleyen saatlerinde geride kalacak. Sadece en ufak olumsuz bir gidişatta hemen tepki vermeyin. Sevgiler, Astromeri
20 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dinlenmek iyi gelecek!Bugün Ay?ın konumu bilinçaltının sana oynamak isteyeceği oyunlara şaşırmana neden olabilir. Zamanı olan işlerin erken tarihe alınması, telaşlanmana neden olabilir. İşinden ve bulunduğun pozisyondan mutlu değilsen yeni alanlara ve farklı sektörlere yönelmek isteyebilirsin. İlişkisinde, evliliğinde, aile içinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, düşüncelerini rahatlatmak için kendine bir iki günlük molalar verebilirsin. Evinden uzaklaşmak ve kalbinle beynin arasındaki savaşa ara vermek sana iyi gelecektir. Çocukların varsa, kişisel gelişimlerini destekleyecek etkinlikler düzenleyebilirsin. Son zamanlarda sık sık baş ağrıları yaşıyorsan, kontrollerini yaptırmanda fayda var.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

AKREP
20 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğinizle ilgili yeni ümitler besleyeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları etkileyebileceğiniz zamanlar var. Kişisel yeteneklerinizi sosyal konularda kullanabilirsiniz. Çalışma hayatınızda zorlandığınız zamanlarda, başkalarından destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha fazla kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.
20 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi samimi bir paylaşım içerisinde hissedince huzurlu oluyorsunuz. Bu paylaşımlar çok büyük dünyalar kuruyor.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihniniz sürekli maddiyat ile meşgul olacaktır. Özellikle de düzenli geliriniz ve taşınmazlarınız ile ilgili bazı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bunlar ve ilgili konuları, yakın çevrenizle paylaşmaya ihtiyaç duymanız da mümkündür.
20 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamdaki dengelerin bozulması sizi tedirginleştirmişti ancak bugün durumu biraz da olsa toparlamanızı sağlayacak etkiler söz konusu olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda beklenmedik haberler alabilirsiniz. Kafanızda çok fazla düşünce var. Aksiyon almadan biraz daha düşünmenizi tavsiye ediyorum.
20 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, bugün arkadaşlarınıza vakit ayırmanız gerektiğine işaret ediyor. Onlara yardım etmek, fikir vermek, ortak çalışmalarda beraber ilerlemek öne çıkabilir. Dernek ve örgütlerin toplantıları ya da organizasyonlarında aktif görev alabilirsiniz. Gündelik çalışma düzeniniz ya da kullandığınız ofis aniden değişebilir. Aynı anda iki farklı ofisi kullanabilirsiniz.
21 Şubat 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrede gelişen olaylar sizi harekete geçirebilir. Asılsız bilginin konunun özünü bozmasına izin vermeyin. Uzun vadeli eğitimler, anlaşma ve planlar için koşullar elverişli.
Reklamı Kapat