Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi partneriniz kadar istekli yaşamıyor oluşunuzdaki nedenleri keşfetmelisiniz. İlgisiz biri olduğunuz söylenemez, ama bu ilginin yeterli gelmediği, daha ilgili olmanız gerektiği oldukça belli.
24 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanabilirsiniz. Size daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçmelisiniz.
24 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Çok dış müdahaleli para ilişkiniz bugünlerde sancılı. Bu konuda çok akıl vereniniz var. Etkide kalıyor, hatalı seçimler yapıyorsunuz. Küçük birikiminiz fazla hareketli, kıvrak fikirlerle riske girebilir.
24 Mart 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
24 Mart 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek, ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız. Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak.
24 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 03:45 Merkür-Pluto görünümü, sizi güçlendiren, ne istediğinizi, ne yönde ilerlemeniz gerektiğini, ciddiyetle düşünmenizde rehberlik ediyor. Evet zorlanmalar oluyor. Bunu inkar edemeyiz. Fakat eğer bir yeteneğiniz varsa, çalışıp çabalıyor, öğreniyor, yan gelip yatmıyorsanız o zaman sorun yok. Yaşınız ilerliyor. Artık çocuk değilsiniz. Lütfen bir daha amacınızı, hedefinizi saptamak için derinlemesine düşünün olur mu. Böylece fırsatları değerlendirirsiniz. Oturduğunuz yerde kimsenin size altın tepsiyle bir şeyler sunmasını beklemeyiniz. Saat 15:46 Merkür- Jüpiter karşıtlığı, işlerimizi aceleye getirmeden, bir an önce bitireyim diyerek yanlış karar vermeden gözden geçirmemizin önemini gösteriyor. Sağlığımız, işimiz, gücümüz, hedefimizle ilgili konularda bilinçli olalım. Kontrol edelim, inceleyelim. Gözümüzden kaçan bir şey olmasın. Saat 19:03 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkinizde veya genel olarak insanlarla bağlantınızda kendinizi ve duygularınızı ifade ederken daha dikkatli davranırsınız. Otoritenizi kabul ettirmekten yana olursunuz. Aslında bunun nedeni biraz da insanların tavırları veya şöyle sizi anlayacak özel birinin olmayışıdır. Saat 19:33 Ay-Merkür görünümü, özgürce fikirlerimizi ifade etmemizi sağlıyor. Ailemizle ve çevremizle görüş alışverişinde bulunmada destek oluyor. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
24 Mart 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde hayatın üzerine geldiğini düşünebilirsin. Akşam saatlerinde ise neşen yerine gelecek.
24 Mart 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğru bildiğinizden şaşmıyor olmanız, çevrenizi oldukça kızdırıyor. İnatçı yapınızı biliyor, fakat kendinizi dizginleyemiyorsunuz. Bugün, olaylar karşısında soğukkanlılığınızı kaybetmemeli, daha ılımlı olmalısınız. Sakinliğe ihtiyacınız var.
24 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinize adım adım ilerlemek zamanı. Sosyalleşmeniz bugün size çok daha iyi gelecek.
24 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaylar ve hesap konularında aşırı titiz ve detaycı davranabilir ancak bu kez de ayrıntılarda kaybolma durumu yaşayabilirsiniz. Özellikle zihinsel anlamda enerjinizi doğru kullanmalı ve yorgunluğa dikkat etmelisiniz.
24 Mart 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.
24 Mart 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Normalde fırtınalı olan iç dünyanızda, bugün bir sakinlik söz konusu olabilir. Bunun verdiği huzuru, sosyal hayata atılıp eğlenerek daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetlerini geri çevirmeyin, pişman olmayacaksınız.
24 Mart 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla iletişiminiz ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde belirsizlikler, yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, aşk hayatınızda size verilen sözlere hemen inanmak yerine bir süre karşınızdaki insanlara zaman vermek ve bu sözleri yerine getirip getirmediğini gözlemlemek faydalı olacaktır. Sanat sahne işleri yapanlar için maksimum derecede faydalı bir zamanda bulunuyorsunuz.
24 Mart 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Teknolojik ve çağın ilerisindeki muhabbetlere açıksınız. Bugün mümkünse geçmişten ve eski adetlerden biraz kopmalı, geleceğinizle ve kendinizi konumlandırdığınız ileri bir tarihle ilgili zihin çalışması yapabilirsiniz. Ailenizden bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Böylelikle onları da kırıp incitmeden özgürleşmenin yollarını aramaya çalışmalısınız. Bugün iş yerinizdeki diğer insanlarla iletişimi zorlamak, baskıcı iletişim kurmak başınıza daha çok iş açmanıza yardımcı olur. Bu baskıcı iletişim etkisi dört gün etkili olacaktır.
24 Mart 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda bazı anlaşmazlıklar devrede olabilir ve bu biraz da sizin sabit düşüncelerinizden kaynaklanabilir. İş alanlarınızda iyimser etkilerle davranmaya özen göstermelisiniz.
Reklamı Kapat