Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

27 Şubat 2015
Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

27 Şubat 2015
İş yerinizdeki yorgunluğunuzu üstünüzden atmak için bir yardıma ihtiyacınız olabilir. İşinizde yetkin biri olmanız, yorulmanıza neden olabiliyor. Aslında verimli ve güzel bir iş günü geçireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

27 Şubat 2015
Parasal destekleriniz bir hayli çok. Bunları, toparlanana kadar kullanabilirsiniz. Parasal konularda rahat bir insan olmanız ise para sıkıntılarınızı önemsememenize yol açıyor.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Şubat 2015
Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla aranızda tartışmalar çıkabilir. Bir arkadaşınızla gizli bir kırgınlık yaşıyorsunuz.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Aileniz içinde sizi çok mutlu eden biri var. Onunla ilgili bugünlerde bazı girişimleriniz olacak. Cesaretli birisiniz. Fakat zamanında üstüne cesaretle yürüdüğünüz şeylere karşı şimdi çekingenlikler gösterebiliyorsunuz. Ama ne yazık ki dünya her zaman verimli ve harika değildir.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Sevgili Akrepler saat 14:49 olana dek etkili Ay-boşluk ilerleyişi altında Cuma günümüz başlıyor. Partnerinizle alakalı meseleler üzerinde mantıklı olalım. Çünkü birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Birisiyle önemli bir meselede görüşmek mi istiyorsunuz. Boşluk bitimine dek bekleyiniz. Saat 12:05 Merkür-Kuzey düğüm ile görünüm yapacak. Şu sıralarda hem ailevi hem de iç dünyamızda ilişkilerimizi gözden geçiriyoruz. Öyle pek kimseye de ne düşündüğümüzü veya nelerin bizi baskı altına aldığını ifade edemiyoruz. Şartlar gereği, üzerimize düşen her ne ise onu bir şekilde yapsak da, asıl arzumuz hiçbir şeyin üzerimizde baskı kurmaması. Rahat mıyız, hayır tam anlamıyla değil. Ancak ayaklarımızın üzerinde durmamız gerekiyor. Bu da bizi bazen yoruyor. Saat 14:49 Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde, güvenli ve huzur verici olana yöneliyoruz. Ancak sevgi ile yol alabileceğimizin gayet iyi farkındayız. Merak ettiğimiz konularda kitaplar, dergiler karıştırabilir, müzik sayesinde ruhumuzu dinlendirebiliriz.


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Önemli gelişmelerin başlangıcındasınız. Aktivitelerinizin sınırlarını yeniden belirlemelisiniz. Algılama yeteneğinizin güçlü olduğu bir gün. Dostlarınızla görüşmelisiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. İş yaşantınızda atılımlar söz konusu olsa da, siz biraz daha beklemelisiniz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün zihinsel anlamda kendinizi çok aktif hissedeceksiniz. Yeni bir şeyler öğrenmek, değişik görüşlerin paylaşıldığı ortamlarda bulunmak, tecrübelerin aktarıldığı konuşmaların ortasında durmak konusunda hevesiniz yüksek.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
İlginç bir gün olabilir. Bazı konular tam istenilen şekilde giderken, bazıları asparagas haber mahiyetinde yanılgılarla dolu olabilir. Paranızı doğru yere yatırmalı, korumalı veya mal varlıklarınıza sahip çıkmalı ve en iyi maddi seçenekleri bulana kadar beklemelisiniz. Risk alma eğiliminde olsanız da, beraberinde getireceği strese değmeyecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısında belirsizlikler veya dalgınlıklar var. Öğle sonrası saatlerde Yengeç burcuna geçecek olan Ay’ın her zaman olduğu gibi, ev, aile ve vatan konularının başlığı altında ele alınması gerekiyor. İlişkilerimize, milli değerlerimize ve ailemize ait duygularımız canlanıyor. Sevdiklerimizle vakit geçirmek istiyoruz ve duygusallaşıyoruz. Haftanın ilk günlerinde yazdığım gerilimi ve beklenmedik gelişmeleri akla getiren etkiler de önümüzdeki iki ay boyunca olduğu gibi, bugün ve yarın da devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Yaşamınızda yeni bir rota çizdiniz ve doğruyu yaptınız. Yeni yolunuz engebeli de olsa sizi rahata kavuşturacak. Eski hatalarınızı tekrarlamayın yeter.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün iç dünyanızda yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi bastırmaya çalışmaktan vazgeçebilirsiniz. İçinizde yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek için çaba harcamanız mümkün. Ancak bu mücadelenin sizi dengesizleştirmesine izin vermeyin.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Şubat 2015
Bugün ruhsal olarak paylaşımcı, ilerlemeye yönelik ve güçlü bir tavır sergileyeceksiniz. Ev ve aileye yönelik konularla meşgul olabilir, çalışma hayatınızda değer verdiğiniz kişilerden destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla iletişim problemlerine açık bir gün geçirmektesiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu