Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin sizin tarafınızdan sınırlandırıldığını hissetmesi, kendinizle bazı hesaplaşmaları gerektirebilir. İlişkiniz sorun edilip toparlanmaya fazlasıyla değer görünüyor.
14 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Birkaç kişi olarak başladığınız bir atılımda sizi yalnızlıklar bekliyor. Cesaretli adımlarla bundan karlı çıkabilirsiniz. Yeni bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde iş hayatınız size bazı şaşkınlıklar sunabilir.
14 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Para konularında biraz kaygılı görünüyorsunuz. Bugünlerde beklentili olarak yüklü harcamalar yapabilirsiniz. Fakat kesin sonuç paradan çok isabetli, akılcı kararlara bağlı olacak.
14 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Anlayış ve sevecenlikle bazı yanlışları bertaraf edebilirsiniz. Aile içindeki birtakım küçük hesaplaşmaları yakın geçmişin bir yerlerine bağlama isteği, birtakım suçluluk duygularından kaçışı işaret ediyor.
14 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmenizde yarar olacak. Özel yaşama biraz korumacı bir mantıkla bakıyorsunuz. Bu da sizde, kapalı, fazlaca sırları olan gizemli, biraz da hoş bir imaj yaratıyor. Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız.
14 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 07:10 Ay-Venüs görünüm etkisinde sınırlar ortadan kalkıyor, sevgi birliği öne çıkıyor ve aşk olmazsa olmazımız olarak gönül tahtımıza kuruluyor. Güzellikleri düşünüyor, olumlu dilekler içinde karşılıyoruz günü. İstiyoruz ki, ayrılık dargınlık uzlaşmazlık ve kötülükler olmasın. İnsanlar sevgi içinde yaşasınlar. Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Saat 07:44 Ay-Jüpiter görünümü hayatın tüm güzelliklerini huzurla, sevgiyle yaşamak varken, para kazanmaya ve hayatımızı garanti altına almaya çalışıyoruz. Saat 10:31 Ay-Satürn görünümü, önemli bir konuda karar vermemizi sağlıyor. Çevremizle bağımızı güçlendiriyor. Bize yönelen güzel yaklaşımların işaretçisi oluyor. Bu saatlerde huzurluyuz ve isteklerimizi elde edebilecek güce sahibiz. Saat 19:34 Ay-Neptün kavuşum etkisinde romantik paylaşımlar, huzur verici güzel sözler duymak isteriz.
14 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Belirsizliklerden sıyrılıyorsun! Senin için önemli bir gün. Evrak düzenlemek, eşya göndermek, posta yoluyla halledeceğin buna benzer kritik işlerin varsa bizzat kendin ilgilenmelisin. İşinden memnun olmayan bir Akrep burcuysan, iş ilanlarını takip etmeye başlayabilirsin. İkili ilişkilerinde gergin olmana neden kafandaki belirsizlikler olabilir. Uyum ve denge arayışında olacaksın. Öyle ki sevgilinle ya da eşinle hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Gün içerisinde çocukların ekstra sorumlulukları ile ilgilenmen gerekebilir. Bunlarla birlikte evde ya da ofiste yapılacak tadilatlardan kaçınmanda fayda var. Özellikle elektrik bazlı işlerde profesyonel birine danışmalısın.
14 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte aranızda kırgınlık oluşan arkadaşlarınızla aranızda bir uzlaşmaya gidebilirsiniz. Size yaptıkları açıklamalarda kendi eksik yönlerinizi de fark edebilirsiniz.
14 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizi şaşırtabilir. Gün içinde ani tavır değişikliği içinde olmamaya özen gösterin. Planlarınızdaki değişikliklere çabuk ayak uydurmanızda fayda var. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
14 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sonunda sıkıntılar sona eriyor ve Akrep burçları genel gelir gider dengesinde fazlasıyla yukarıya taşınmaya başlıyorlar. Kazançlarınız giderek artacak ve belki de asıl problem gelirlerinizi yönetmek konusunda yaşanacak. Kariyerinizde de parlama zamanlarınız yaklaştı. Tahta oturmanıza az kalmış.
14 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken güç topladığınız bir gündesiniz. Bu güç ilişkilerinizde sizi söz sahibi ve rahat kılabilir. Akşam saatlerini daha rahat ve keyifli geçirebilirsiniz. Hayatın kontrolünün elinizde olduğu bir gün.
14 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında iletişimin hızlandığı bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı değerlendirmek için de daha fazla kafa yorabilirsiniz.
14 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alkol tüketimine dikkat! Ayrıca her türlü keyif veren maddenin aşırı kullanımından kaçınmak gerekir. Böyle insanların da size fayda vermeyeceğini kabullenmelisiniz. Meditasyon yapmak, inançları sorgulamak, spiritüel grup çalışmalarına katılmak ve yalnızlığınızın keyfini çıkarmak için harika bir gün.
14 Aralık 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu romantik ilişkilerde sorunlar, yanlış anlaşılmalar olası. Çelişkiler, yanılsamalar, yönsüzlük duyguları yoğun olabilir. Önemli konuşmaları sabah saatlerinde yapın. Bugün yaratacı beceriler, yazı yazmak için koşullar uygun.
Reklamı Kapat