Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Haziran 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin tadını çıkartamıyor, feci şekilde kıskanılıyorsunuz. Bunun için özel bir çaba harcamadığınızı savunsanız da dışardan pek öyle görünmüyor. Bu oyuna bir son vermelisiniz.
26 Haziran 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerin koynuna atacak ve günü onlarla cebelleşerek geçireceksiniz. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden haber alabilirsiniz
26 Haziran 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Kazancınız gayet tatminkar, sıkıntı çekmenizin ana nedeni biraz müsrif oluşunuz. Ama para konularında şans her zaman sizinle. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberleriniz olacak.
26 Haziran 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Dönüp aldığınız bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bu bilgi sizi yanlış yönlendiriyor olabilir.
26 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İçiniz biraz buruk. Çünkü yakında çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı uzaklara uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açabilir.
26 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 01:54 Ay-Satürn görünümü, hayatın tüm güzelliklerini huzurla, sevgiyle yaşamak varken, para kazanmaya ve hayatımızı garanti altına almaya çalışıyoruz. Buna mecbur olmak dahi bizi yoruyor çoğu zaman. Duygusal anlamda sıkıntılı olabiliriz. Saat 02:46 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında,  sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların etkisi altındayız. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız  oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözler duymak isteriz. Saat 10:10 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sizi geliştirici, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcı, iç barışıklığı ve kişisel hedef bilinciyle hareket etmenizi destekleyicidir. Saat 10:36 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sosyal ve özel yaşam arasındaki dengenin sağlanışıdır. Hem arzu ettiğiniz gibi özel hayatınıza, hobilerinize, sevdiklerinize zaman ayırırsınız hem de sosyal yaşamınıza önem verirsiniz. Saat 15:30 Jüpiter-Pluto görünümü, sizin gelecek hedeflerinizi düzgün ve hakikaten yararlı şekilde düzenlemeniz yönünde olumludur. Ayrıca değişim ve yenilenmesi gereken yakın çevrenizle alakalı konuları da gündem maddeniz içine alarak gözden geçirmenizi sağlar. Son sekiz yıldan bu yana yaşadığınız deneyimler, bunların sizde bıraktığı izler doğal olarak size bir çok tecrübeler kazandırmış olmalı. Artık yüzeysel, hiçbir işlerliği olmayan fikirlere, insanlara, durumlara prim vermiyor olmalısınız. Kimler geldi kimler geçti diyoruz ya aynen öyle. Önümüzdeki Haziran sonuna kadar, eğitim, iş veya başka bir nedenle başka bir çevreye dahil olabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek amaçlı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Saat 22:55-27 Haziran saat 10:08 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Sizi ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum.  Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa,  bunları çözüme kavuşturmak için  mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
26 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine gerecek ve uzun zamandır beklediğiniz performansı yakalayacaksınız. Karşıt görüşte olan insanları ikna etmeniz kolay olacaktır. Yeteneklerinizin anlaşılması için, yakın çevrenizde olan insanları hoşnut etmeyi denemelisiniz.
26 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski bir ilişkiniz ile ilgili bazı şeyler kulağınıza gelebilir bugün. Söylenmiş ya da söylenmemiş bir söz, yeni bir gelişme ya da sizinle de bağlantısı olan eski bir meselenin iç yüzü ortaya çıkıp size geçmişi düşündürtebilir.
25 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz. Sosyalleşmek veya kısa mesafeli yol yapmak askıda kalan sorunları çözmenizi kolaylaştırabilir. Sabırlı ve anlayışlı olmalı, öfkenizi mutlaka kontrol etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı daha iyi anlatabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak aşkta biraz daha gerçekçi olmaya bakın.
26 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Şanslı bir dönem yaklaşıyor.
26 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta herşey herzaman kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz.
26 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde güç mücadeleleri, mesafe ve soğukluk yaşayabileceğiniz için, bu geçici etki altında önemli konuları paylaşmayı tercih etmemeli, kişilere ve kendinize en azından bir gün zaman tanımalı, olası problemlerde daha anlayışlı ve sabırlı davranmayı tercih etmelisiniz.
26 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak yoğun ve derin bir gün deneyimleyeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde sevgi, merhamet ve şefkat dozunu yükselteceksiniz.Müzik, dans, sanatsal hobiler bugün biraz daha hayatınıza dahil olabilir. Hayatınızın zevk aldığınız alanlarından ziyade çocuklarınız ve eşinizin sorunları ile meşgul olabilir, kendinizden fedakarlık edebilirsiniz. Duygusal bir film izleyebilir, romantik bir komedi tiyatro oyununa gidebilirsiniz. Pazar gününüzü ruhsal olarak kendinizi huzurlu hissettiğiniz etkinliklere ayırmalısınız.
26 Haziran 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Size yaşam enerjisi, dayanıklılık, korkusuzluk, güç ve sağlık veren Mars olumsuz açılarında bu konularda problemler çıkar. Aşırı yorgunluk hali, hiçbir şey yapmak istememek, diğer taraftan kendini beğenmişlik ve egoistçe davranışlar özellikle duygusal ilişkilerde ortaya çıkar.
Reklamı Kapat