Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
10 Şubat 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Zamana duyduğunuz güven, umutlarınızı boş çıkartabilir. Şimdi hatalı davrandığınızı düşünüyorsunuz. Ama geri dönüp bir şeyleri yoluna koymak için biraz geç kalmış görünüyorsunuz.
10 Şubat 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. İş hayatınızın ilişki sorunları karmaşık. Saplantılara daha fazla katlanmak istemiyorsunuz.
10 Şubat 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yakında bir para haberiniz olabilir. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin sıkıntısı yakında. Harcamaları biraz daha kısmanız gerekiyor. Çarşı, pazarın cazibesine çok kapılıyorsunuz.
10 Şubat 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi zaman zaman üzen bazı özelliklerinizi değiştirmekten sürekli kaçınıyorsunuz. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor.
10 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyor, bu değişiklikler için fırsat kolluyorsunuz. Bu akşamki bir gelişme size ilk adımı attırabilir. Her şeyin çok göz önünde yaşanıyor olması, özel arzuların ve beklentilerin yeşerememesine yol açabiliyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz
10 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 01:02 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu rahatlatıcı, huzur verici, aşkı ruhumuzda hissetmemizi sağlayıcı bir enerjidir. Sizlerin, sakinleşmenizi, olumsuz duygulardan uzak kalmanızı, romantik ve ılımlı yaklaşımlarla çevrenizi kucaklamanızı destekleyicidir. Aşık olmak isteriz veya aşkı ruhumuzun derinliklerinde kucaklamaktan yana oluruz. Saat 09:54 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişki meselelerinde iletişim, paylaşım ve aynı yöne bakabilmenin önemini vurguluyor. Ayrı yolların yolcusu olduğumuzu geç de olsa anlayıp zaman kaybetmekten yana olmayacağız. Bu görünüm, hayatımızla ilgili her konuda doğru bir tercihte bulunmamızı sağlıyor. Seçiciyiz, dikkatliyiz ve güven unsurunu çok daha fazla önemsemekteyiz. Yaş tahtaya ayak basmamak için önce önümüze bakmamız gerektiğini artık çok iyi biliyoruz. Buna göre geleceğimizi tasarlayacağız. Saat 11:00 Ay-Satürn görünümü, hayatın tüm güzelliklerini huzurla, sevgiyle yaşamak varken, para kazanmaya ve hayatımızı garanti altına almaya çalışıyoruz. Buna mecbur olmak dahi bizi yoruyor çoğu zaman. Duygusal anlamda sıkıntılı olabiliriz. Saat 13:34 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz. Saat 18:56 Ay-Mars görünümü, size aşkta cesaret, özgüven, kendinizden eminlik ve bir o kadar ılımlılık katıyor. İsteklerinizi elde etmek amaçlı gücünüz yüksek. Romantik duygularınız yükselişte. Ancak neyi istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz. Saat 21:56 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sosyal ve özel yaşam arasındaki dengenin sağlanışıdır. Hem arzu ettiğiniz gibi özel hayatınıza, hobilerinize, sevdiklerinize zaman ayırırsınız hem de sosyal yaşamınıza önem verirsiniz. Güvenilir, sağlam ve verimli tercihlerde bulunmamız dileğimle,
10 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çekiciliğinizi ve kişisel enerjinizi birleştireceksiniz. Bugün, aşk yaşantınızı renklendirmek için, duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak ve sevdiğiniz kişiyi büyüleyeceksiniz. Onun size olan hayranlığı daha da artabilir. Karamsarlık için uygun bir gün değil. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz.
10 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak. Yeni arkadaşlar edinebilir, yeni grupların arasına katılabilirsiniz.
10 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı şeylerin yarım kalması veya yapılmaması durumunda eleştiri ya da şikayetler söz konusu olabilir. Eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Hayatınızda yenilikler yapabilmek ve değişikliğe gitmek için nelere ihtiyacınız olduğunu tespit edebilirsiniz. Bazı konulara özgün yaklaşımlarınız veya deneyeceğiniz farklı teknikler ya da teknolojiden faydalanmanız çeşitli şansların ve fırsatların önünü açabilir. Aşk hayatınız ön planda. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Estetik ve sanatsal başlıklı konularda, yaratıcılık gerektiren işlerde veya aşk hayatımızda yeniliklere ve parlak fikirlere açık beş günlük süreçteyiz. Tam da sevgililer gününe yakışır şekilde, bu etkiyi en iyi hafta sonu hissedeceğiz aslında. Sevdiğimiz kişilerle yakın ilişkiler kurmamızı sağlayacak hoş planlar yapabilir, sevdiğimiz kişiler tarafından şımartılabiliriz. Ya da maddi açıdan olumlu olaylara veya karlı alışverişlere açık günlerdeyiz diyebilirim Niobe’ce. Bazı adımların maddi karşılıkları yüzünü gösterebilir bugünlerde. Verici ve yardımseveriz, başkaları için güzel şeyler yapmak ruhumuza iyi gelecektir. Ayrıca enternasyonel konular, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk, bilişim veya genel anlamda finansal başlıklı konularda olumlu gelişmeler veya görüşmeler yaşanabilecek günlerdeyiz. Önemsediğimiz konuları görüşmek için de güzel bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
10 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız konular için mücadele verebilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha pratik işlerde kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sorumluluklarınız gün içinde değişim gösterebilir. Aşk hayatınız gündeme gelebilir. Gün içinde çatışmalara dikkat edin. Tavrınızı ortaya koyarken karşınızdakini de dinlemeye çalışın.
10 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

El becerisi gerektiren işlerde özgün şeyler üretip keyfinizi artıracağınız bir gün. Dostlarınızla ettiğiniz sohbetlerde siz de çok şey öğreneceksiniz bugün.
10 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızla beraber vakit geçirmek isteyebilir, bunun için çeşitli programlar yapabilirsiniz. Bu kişiler de sizin yaptığınız programlara uyacak ve davetlerinizi kabul edeceklerdir. Birlikte çeşitli eğlence faaliyetlerinde bulunmanız veya değişik sosyal ortamlar içinde yer almanız mümkündür.
10 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz, ikili ilişkilerinizde mutluluk veren bir enerjide olmanıza rağmen, kişisel olarak bazı kararsızlıklar yaşayabilir, yönsüzlük ve agresiflik hissedebilirsiniz. Bu etkinin geçici olduğunu bilerek hareket etmeniz ilişkileriniz açısından faydalı olacaktır.
10 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir Mars’ın sizin burcunuzda ilerlemesi nedeniyle iç gerginliklerinizin olması olağandı. Bugün hizmet alanınızdaki insani yardımlaşma, verimli ve olumlu fenomenler sayesinde yumuşadığınızı gözlemleyeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizdeki özgüven ve dayanışma göstergelerini iyi değerlendirmek durumunda olduğunuzu unutmamalısınız. Genel olarak ise; bugün Ay Balık burcundaki geçişine devam ediyor. Jüpiter ve Venüs gibi iki iyicil gezegenin olumlu açı yaptığı bugün olumlu bir enerji yaratma fırsatı mevcuttur. Çünkü iyimserlikle dolu olabileceğiniz, mutluluk ve neşe yaratabileceğiniz bir transittir. Değişik sosyal ortamlara girebilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Uzak yerleri keşfetmek ve yeni deneyimler yaşamak için oldukça pozitif bir fırsattır. Kendinizi cömert ve verici hissedebilirsiniz. Sizin olumlu ve sevecen ruh haliniz başkalarına da yayılacaktır. Sizden yaşça büyük kişilerden fırsat ve yardım görebilirsiniz. Tüm ticari faaliyetler ve para konuları için çok olumlu bir transittir.
10 Şubat 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişime dayalı çok güzel iş teklifleri karşınıza gelecek. Arkadaşlarınız ve yakın çevreniz arasındaki köprüyü iyi bir şekilde oluşturacaksınız. Onlardan büyük şanslar göreceksiniz.
Reklamı Kapat