Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ağustos 2014
Aşk yaşamınızda kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve duygularınızı olumlu olarak sevdiğiniz insana aktarabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi dengelemeyi başarıyorsunuz. İçinizden geldiği gibi davranmak eğilimine girebilirsiniz ve duygusal durumunuzda hoşunuza gidecek değişimler olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. Bazı planlarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz ve kendinizi iyimse hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

29 Ağustos 2014
Çalışmalarınıza olumlu olarak devam edebileceğiniz bir gündesiniz ve başlattığınız bazı işleri bugün tamamlamak için elinize çeşitli fırsatlar geçecektir. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Küçük bir fırsatı iyi değerlendirirseniz sizin için çok olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız. İşiniz konusunda olumlu bir gün geçireceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

29 Ağustos 2014
Maddi konularda genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve küçük bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Elinize geçecek imkanları olumlu olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ağustos 2014
İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. İletişimleriniz size şans getirici nitelikte olacaktır.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. İçtenlikle yapacağınız bir girişim sizin için olumlu olacaktır. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Sezgisel yetenekleriniz artıyor ve sezgilerinize güvenebilirsiniz. Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Sevgili Akrepler Cuma günümüz saat 08:30 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacak. İç dünyamızda rahatlamak, ilişkilerde dengeli paylaşımlarda bulunmak ve ruhsal-duygusal anlamda huzura kavuşmak istiyoruz. Ayağımıza takılan, bizi yormakta olan, zorlayan ve gerginleştiren ne varsa tespit etmeli ve kurtulmalıyız. Bir şeyler bize meydan okuyor ve biz de çözeceğimiz yerde onlarla olan bağımızı sürdürüyorsak, nasıl rahatlayabiliriz ki. Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi sadece siz değil, tüm burçların dikkatlice gözden geçirmelerde bulunmaları gereken bir görünümdür. Şöyle bir hedeflerinizi, hayattan beklediklerinizi, sosyal yaşamınızı, amaçlarınızı, sizi destekleyen kişi ve durumları gerçekçi bir açıdan ele alınız. Gittiğiniz yol, uyguladığınız yöntemler, birlikte yol aldığınız kişiler, plan ve projeleriniz ne durumda? Bu şekilde ilerleyerek nereye varabilirsiniz? Bunları düşününüz. Somut, belirli bir yön tayininde bulunmak için acele etmeden, bütün olasılıkları mercek altına alınız. Aşk hayatınızla ilgili konularda gerçekçi düşünmekten vazgeçmeyiniz. Ancak endişeli tepkilerde de bulunmayınız. Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasındaki  Ay-boşluk süresince partnerinizle alakalı meseleler üzerinde sakin olmanızdır. Çünkü birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Birisiyle önemli bir meselede görüşmek mi istiyorsunuz. Bu saatler arasında randevulaşmayınız. Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü Ay-Boşluk etkisi altında oluşacağı için, sizlerin mesleki konularda ve sizi rahatsız eden, üzen ilişkilerinizi mutlaka gerçekçi ve ileriye dönük bir şekilde ele almanız yararlı olur. Geleceğiniz önemli ve siz kendi hayatınızın dümenindesiniz. Doğru bir şekilde olan bitene baktığınızda, bu yolda güvenli şekilde ilerlersiniz. Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
İş ve çevre konularında eskiye duyacağınız özlemler size hata yaptırmasın. Geçmiş sorumluluklarınız artık orada kaldı. Kendinizle ilgili yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var. Bugün sosyal yanınız çok güçlü. Çevrenizdekilerle bütünleşmek adına yaptığınız çalışmalar sayesinde önemli atamalar yapacaksınız. Önemli kişilerden destek alacasınız.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Siz bir şeyler için çabaladıkça birileri sanki işlerinizi özellikle karıştırıyor ve hedefinizi tutturmanıza engel oluyor bugünlerde. Ortak çalışmalarınız, ön planda yer almanız gereken işlerdeki duruşunuzu daha netleştirin.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Yapmayı planladığınız yapısal değişiklikler diğerlerinin hayatlarını da etkileyebileceği için, tarzınız olmasa da, yapmayı planladıklarınızı diğerleriyle de paylaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, estetikle ilgili veya aşk ilişkilerinde olumlu adımlara açık bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinden itibaren ise, bu verimli, yaratıcılık içeren ve sevgi alışverişlerine açık atmosfer gerginleşebilir. Olayların beklenmedik şekilde gelişebilme ihtimali, ani açıklamalar veya ilginç olaylar nedeniyle planlarımızda değişiklik yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla, her konuda ve anda hazırlıklı ve gelişmelere uyum sağlayabilecek durumda olmamızda fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Bugün kendinizi akışa bırakmanız gereken koşullar var. İçinde bulunduğunuz durumları kontrol etmek yerine karşınızdakini anlamaya öncelik vermelisiniz. Karşılaştığınız durumların olgunlaşma sürecinizin bir parçası olduğunu unutmayın. Üstünüzdeki gereksiz duygusal yüklerden kurtulmanızı sağlayacak enerjileri iyi değerlendirin.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
HER şeye herkese bir kulp takıyorsunuz. Biraz öz eleştiri yapmak sizi kendinize getirecektir. Yakınlarınızla pozitif şekilde iletişim kurun.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!