Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

26 Nisan 2015
Aşk yaşamınızda daha çok durumunuzu korumaya çalışacağınız ve yeniliklereden kaçınacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi tam olarak anlatabileceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve kararlarınızda iradeli davranmayı başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Duygusal anlamda sabah saatleri bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

26 Nisan 2015
Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

26 Nisan 2015
Maddi konularda genel anlamda başarılı olacağınız ve gelir gider dengenizi ayarlayabileceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki imkanları olumlu bir şekide değerlendirebilir ve kendinize yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Maddi konulardaki girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Nisan 2015
Bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecek ve moralinizi düzeltecektir. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sabah saatleri bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız ancak bu durumun sizi motive edici etkisi de olacaktır. Özellikle sabah bazı yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve sizi net sonuçlara ulaştırabilecek çalışmalar yapacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor ve yeni girişimler yapabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor ve olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sevgili Akrepler saat 02:55 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisi altında, Pazar gününe adım atarken,  partnerinizin sizden farklı görüşleri nedeniyle biraz canınız sıkılabilir. Yapılması gereken, sizi rahatsız eden konuları gerilimli bir şekilde ifade etmek yerine, bu durumun sizi üzdüğünü ılımlı bir şekilde izah etmeye çalışmanızdır. Bazılarınız için bu görünümün anlamı,  maddi kazanımlarınız ve mesleki konularda kendinizi kimi zaman güvensiz hissetmeniz demek olabilir. Sistemli ve düzenli bir hayat sürmek istediğiniz halde yaşanan belirsizlikler ve rutinlik canınızı sıkmaktadır. Benim tavsiyem, ani kararlar vermek yerine aksayan noktaları gözden geçirmenizdir. Saat 18:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, kendinizi güçlü göstermek ve hiçbir zorluğun sizi ezip geçmesine izin vermemek arzunuzu işaret ediyor. Üstünüzdeki sorumluluklar bir hayli yorucu olsa da, siz başarılı olabilecek kadar güçlüsünüz. Hiç tedirgin olmayın. Her güçlükte mutlaka bir hayırdır vardır dostlarım. Gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilenler iç huzuru denilen zenginliğe sahiptirler. İşte bu zenginliğe asla paha biçilemez. iremSU Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün ay tepe evinizde ilerlerken, üstünlük duyguları içinde olabilirsiniz. Toplumsal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsanız, bugün zamanınızı dengeli bir şekilde kullanmalısınız.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün hiç ummadığınız bir yerden ek bir ödeme ya da unuttuğunuz eski bir alacak meselesi gündeme gelebilir. İşinizin, emeğinizin karşılığı olan paranın dışında bonus niteliğinde bir para sizi bugünlerde çok sevindirecek.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Neler olup bittiğini anlamakta zorlanabileceğiniz, bazı kişilerin ne yaptığının farkında olmadığı sonucuna varabileceğiniz bir hafta sonu. Ani durumları doğru yönetebilmek için esnek olmak ve planları gevşek tutmak daha doğru olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Koşullarınızın hızla değiştiği bir dönemden geçmektesiniz. Bu yeni dönemde tam olarak istediğiniz gibi hareket edememek söz konusu olabilir. Sanki bir hazırlık ve bekleme dönemindesiniz. Bazı elde olmayan nedenler özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olarak meşgul edici de olabilir. Neyse ki Merkür burcunuzda ilerlerken sezgilerinizden yararlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde eğitim, hareket ve iletişim hayatınıza daha fazla girebilir. Bu arada sosyal konular, arkadaşlarla ciddi çalışmalar da mümkün.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Kartınız Alfa... Kartınız size bugün birkaç uyarıyı aynı anda yapıyor. Elde edebileceğiniz bazı menfaatlerinizi gözetip kollamayı iyi bilmelisiniz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün, iletişimin son derece büyük bir artış göstermesine şaşırmayın. Kuracağınız diyaloglar yoluyla, şimdiye kadar haberdar olmadığınız ama öğrenmekten çok hoşlanacağınız konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabileceğiniz, varolan ilişkilerinizi romantizmle sürdürüp, etkili görüşmeler ve iletişimle iyileştirebileceğiniz, birlikte kaliteli vakit geçirebileceğiniz ve işlerinizin tanıtımlarını en iyi şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Çocuklar, aşk hayatı ve tatiller konusunda pozitif bir gündesiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu