Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızdaki gelişmeler hayatınıza canlılık getirebilir. Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Birlikte gezmek ve alışveriş yapmak için fırsatlar bulabilir, aşk konusunda düşlediklerinize ulaşabilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi iş yerinizde rahat hissedeceğiniz bugün, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabileceğiniz görülüyor. Mesleki konularda sorumlu bir görev bilinciyle hareket etmeniz otoritelerin dikkatini çekebilir. Motivasyonlarınız yükselmenize yardımcı oluyor.
21 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İletişim konusunda son derece aktif bir gündesiniz. Yakın çevrenizde birçok kısa yola gidebilir veya sürpriz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmaların gündemde olabileceği bugün kardeşlerin veya dostlarınızın fikirleri size ilham verebilir.
21 Mayıs 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Parasal konularda daha dikkatli olmak gerekiyor. Kişisel kazancınıza güvenseniz bile olası büyük harcamalar başkalarının kaynaklarını da gerekli kılabilir.
21 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlerleyen saatlerde edineceğiniz bazı bilgiler, yakın ilginizi gerektirecek. Bilinçli yaklaşımlar isteyen tartışmalara girebilirsiniz. Net, kararlı tavırlarla kazançlı çıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür süregelen bitkinlik hissiniz, sizi başka nedenler aramaya yöneltip boşuna kaygılandırabilir.
21 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 21 Mayıs saat 05:14-21 Haziran saat:13:07 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş süresince, kimlerle ortaklaşa iş yapıyor, yaşıyor, paylaşımda bulunuyorsanız bu kişileri dikkatlice gözden geçiriniz. Kararların gayet akıllıca ele alınması gerekiyor. Eğer bir güvensizlik söz konusu ise, eğer bir şeyler sizi kırıyor, incitiyor, kafanızı karıştırıyorsa problemin köküne inmek ve mantıklı düşünmek lazım. Uzun vadeli düşünmek lazım. Bu süreci yöneten Merkür, 29 Mayıs tarihinde İkizler burcunda seyrine başladığında, çıkarlarımızı gözetecek, parasal konularda akıllıca düşüneceğiz. Saat 06:30-22 Mayıs saat 05:03 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aile büyükleri başta olmak üzere sizden yaşça büyük kişilere karşı ılımlı davranmak gerekiyor. Önemli konularda start vermemek, hırslı davranmamak, toplum içindeki itibarınızı ön planda tutmak gerekiyor. Bu zaman dilimi içinde eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı konularda hoşgörülü davranınız. Bir büyüğünüzle bir araya gelebilirsiniz. Eski ancak pek hoş olmayan meseleler üzerinde konuşabilirsiniz. Ancak ben tavsiye etmiyorum. Daha ziyade, huzur verici ve bütünleştirici yönde hareket etmekte yarar var. Boşluk etkisi altında yeni bir karar vermek, karar değişikliğine gitmek uygun olmaz. Bilakis gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır. Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir.
21 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Araştırmacı yönünü ortaya çıkaracaksın. Fikirlerinin boşa gitmediğini görmek seni gururlandırıyor.
21 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal itibarınız ve imajınız yanı sıra başkalarının sizinle ilgili ne düşündükleri, nasıl görüneceğiniz sizin için önemli olabilir. Alçakgönüllü, koruyucu, kollayıcı özelliklerinizi dışarıda sergileyebilirsiniz, duygularınızı, heyecanınızı, coşkunuzu göstermekten çekinmeyeceksiniz.
21 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim, ticaret veya yurtdışı ile ilgili çalışmalarınız bugün gündeminizi yoğun bir şekilde etkileyecek ve planlarınızda bazı değişiklikler yapabilecektir. Size gelen teklifleri eğrisiyle doğrusuyla değerlendirip programınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca bugün uzun süredir görmediğiniz bir dostunuzu görebilir, dargınlığınızı giderecek uzlaşmacı konuşmalar yapabilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işinizde başarıya odaklanabilirsiniz. Bu konuda daha inatçı ve iddiacı olabilirsiniz. Gösteriş yapmaktan, cömert olmaktan kaçınmayabilirsiniz. Finansal anlamda, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak ikili ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Size ait hissetmediğiniz duyguları sonlandırabilirsiniz. Yakın çevrenizde değişiklikler olabilir.
21 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak iş yaptığınız insanlara dikkat etmeli ve onlara paralel şekilde çalışmalısınız. Yanınızda durmasınız istediğiniz insanları kendi tarafınıza çekmelisiniz.
21 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
21 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ruhsal olarak eğlenceli, mutlu ve neşeli hissederken, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, ilişkilerinizde heyecanlı ve mutlu bir ruh hali ile keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 14.00'dan gece yarısına dek olan dönemde aşk hayatınızda romantik bir zaman dilimi sözkonusu iken, buluşma ve görüşmelerde yer alabilir, aşk hayatınızda mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya çalışanlarınızla aktif bir toplantı yaparak başlayacaksınız. İşteki dinamik proje yaptığınız görev dağılımıyla hız kazanacak. Bol heyecan ve stres kaynaklı baş ağrısı çekebilirsiniz. Derin nefes alıp, sakinliğinizi korumaya çaba gösterin. Aniden çıkan beklenmedik ödemeler canınızı sıkabilir. Ortak yürütülen projelerde ikilemde kalmamaya özen gösterin.
21 Mayıs 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kredi, banka, faiz, vergi, stopaj ve ortaklaşa elde edilen gelirler alanlarında kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.
Reklamı Kapat