Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ocak 2015
Onunla paylaşmak istemediğiniz, daha doğrusu paylaşmayı göze alamadığınız sorunun tek taraflı olarak altından kalkamayacaksınız. Önümüzdeki günler sorunu ikinci ortağına açma yoluna gidebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

28 Ocak 2015
Sizi şaşırttığı kadar da sevindiren haberler alacaksınız. Sevinciniz, haberin size olması gerekenden çok geç ulaşmış olmasına duyacağınız tepkiyi azaltacak. Bazı girişimleriniz birileri tarafından baltalanıyor olabilir.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

28 Ocak 2015
Tatil sonrası değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki yeni bir gelişme ekonomik olarak rahatlamanızı sağlayacak, ama çabanızla gelişmeyi izden yana çevirmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ocak 2015
Bazı tartışmaların sonu, daha başından belli oluyor. Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel bir haber alacaksınız. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Sevgili Akrepler saat 04:18-29 Ocak saat 00:36 arasında Ay-boşluk etkisi altında inatçılık, kıskançlık özellikle ilişkide bir hayli baskın olabilir. Düşüncelerinizi savunma, kendinize ait olanı sakınma arzunuz yoğundur.  Her durumu  sağlama almak istersiniz. İlişkinizle alakalı konularda veya özel hayatınızla ilgili meselelerde eğer arzu etmediğiniz durumlar yaşıyorsanız, bunların bir an önce düzelmesini istersiniz. Ancak boşluk etkisi altında dikkat etmeniz gereken konu, sadece kendinizin haklı olduğunuzu düşünmemektir. Eğer bir problem varsa, her iki tarafın da gözden geçirmede bulunması gerekir. Saat 07:04 Merkür-Uranüs görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. Özgürlüğümüz bizim için son derece kıymetli. Ancak birileri bizi  sıkı çalışmamızı bekliyor. Biz de istemediğimiz hiçbir şeye zorlanmak istemeyeceğiz.  Doğal olarak yeni bir iş arayışına girişebiliriz. Yazışmalarda bulunabiliriz. Eğer kafamıza yatan bir teklifle karşılaşırsak bunu değerlendirmekten kaçınmayız. Ancak unutmayalım ki, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Her şeyin sağlam ve köklü olmasına dikkat edelim derim. Aceleyle kararlar vermeyelim. Geçtiğimiz 14 Ocak tarihinde başlanmış, adım atılmış olan işlerimizi gözden geçirelim. Ailemiz, evimizle alakalı meseleleri mantıklı şekilde ele alalım. Hayatın güzel yanlarını fark edebileceğimiz bir gün olsun. Her şey gönlümüzce olsun.


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Çevrenizde oldukça hareketli bir yapı sergiliyor ve alışkanlıklarınız ön plana çıkıyor. Bugün, gezmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Konsantrasyon eksikliğinizden dolayı yaşayacağınız pürüzler için, başkalarını suçlamamalısınız. Öz güvenizi destekleyecek dostlara ihtiyacınız var. Aşk yaşantınızda bir çok alternatif sizi bekliyor.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Evde bazı eşyaların yerini değiştirmek ihtiyacı duyabilirsiniz bugün. Yeni alınan şeylerin eve girişi, yerleştirilmesi gibi şeyler de söz konusu olabilir. En elverişli, kullanışlı ve rahat olan yerleşimleri tercih edin.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Beli amaçlarınıza ulaşmak için yapılması gereken ekstra işleri gereksiz bulabilir ya da bu tür taleplerle gelen kişileri geri çevirebilirsiniz. Ancak, halen yapılması gereken şeyler olmadığı konusunda bu kadar emin misiniz gerçekten? Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde aşırılıklara ve abartmaya açığız. Gereğinden fazla yeme içme, konuşma, abartılı duygular içerisine girme türünde etkiler; gün genelinde ise, kararsızlık hali veya halsizlik söz konusu olabilir. Ancak, aynı zamanda yenilikçi düşünebileceğimiz, gelişmiş hayaller kurabileceğimiz, ani ve faydalı fikirler geliştirilebilecek ya da ani seyahatlere veya yeni şeyler öğrenmeye eğilimi arttıran üç günlük süreçteyiz(özellikle Perşembe günü ve gecesi!). Önümüzdeki üç gün için, keşif niteliğindeki fikirleri boş geçmemek lazım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
BOŞA vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Akrepler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Duygularınız yoğunlaşacak ama dışarıya yansıyacak bir açıklık bulamadığından içinizde bir parça gerilim doğuracaklardır. Bu durumla kendi başınıza mücadele etmek yerine sevdiklerinize açılırsanız, son derece rahat ve huzurlu bir gün geçirmeniz mümkündür.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ocak 2015
Gün içinde ruhsal dünyanızın ve sezgilerinizin güçlü olarak vurgulandığı, aile ilişkileri ve değer verdiğiniz insanlarla ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, partnerinizle veya eşinizle evinizde keyifli ve romantik bir zaman geçirebileceğiniz, ev alım satımı, evle ilgili düzenlemeler ve aile ilişkilerini geliştirebileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu