Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

çoktan kapattığınızı sandığınız bir defterin sayfaları tekrar açılabilir. Ortak bir dostunuz eski sevgilinizden sizi sarsacak bir haber getirebilir. Hiç ummadığınız halde etkilenebilirsiniz. Bugünlerde yeniden bir yakınlaşma olabilir.
28 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz bir çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Bugün bir araya gelip konuşmanız için araya girenler olacak. Bu fırsatı değerlendirirseniz, sorun çözülecek gibi gözüküyor.
28 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Kendinizden çok başkaları için para harcama huyunuz takdir ediliyor ama sonunda sıkıntı çeken siz oluyorsunuz. Bir arkadaşınıza verdiğiniz bir söz sizi maddi olarak sarsabilir.
28 Haziran 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Sık sık karşılaştığınız bir durum bugün yine başınıza gelebilir. Mantığınızla duygularınızın arasına sıkışabilirsiniz. Bugün mantığınızı dinlemenizin zamanı.
28 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir zamanda size yakınlık gösteren birine karşı gösterdiğiniz soğukluktan bugün pişmanlık duyacak, bunu onarmaya çalışacaksınız. Bu tavrı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, ince eleyip sık dokuduğunuz için gösterdiğinizin farkında değil. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine girebilirsiniz. Sonuç, umutlu görünüyor.
27 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde bize düşen aklı başında hareket etmektir. Bir anlık heves ve dürtülerin esiri olup, sonradan pişman olmak istemiyorsak bugün özellikle önümüze ardımıza bir bakalım. Mesleki ve ilişki konularında şu aralar kiminiz fazlasıyla umutsuz, bazılarınız ise bu sefer tamamdır diyecek kadar sevinçli. Ancak ben yine de her şeyin dibini iyice kontrol etmenizden yanayım. Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, size sabır ve kararlılık gücü verir. Parasal konularda isteklerinizi kabul ettirmekten yanasınız. Sizi kimsenin durdurması, hafife alması mümkün değildir. Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünüm etkisinde, bizim için olmazsa olmaz değerlerimizden asla taviz vermeyiz. Haksızlığa gelemeyiz. Uzak bir şehirde, ülkede yaşıyorsak yurdumuzu özleriz. Ailemiz başımızın tacıdır. Alıştığımız bir yerden veya kişiden ayrılmak bizi üzebilir. Bu görünüm etkisiyle, eğitimden iş hayatımıza hatta ilişkimize kadar her meselenin tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Böylece doğru bir karar verirsiniz. Yolculukta güvenliğinize önem veriniz. Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir. Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,
27 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kabuğundan çıkmaya hazır mısın? Şimdi biraz dışarıya yönelme vakti. Akşam arkadaşlarınla buluşabilirsin.
27 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda beklediğiniz performansı çevre ilişkilerinizle bütünleştirebileceksiniz. Katılacağınız sosyal aktivitelerde karşılaşacağınız kişilerden güzel bir elektrik alabilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları için uygun bir gün.
27 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitiminiz ya da seyahatleriniz ile ilgili gelişmeler önem kazanabilir. İdealistliğiniz içinizdeki coşkuyla önemli kararlar almanıza sebep verebilir. Hürriyet Aile /
27 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda etkin olabilirsiniz. Gün içinde ön planda olmak isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz bir olayı yönlendirmek isteyebilirsiniz. Bir işi geliştirmek için sorumluluk almak isteyebilirsiniz. İstikrarlı bir başarı için çaba göstermeniz gerekebilir.
27 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Kadın... Devlet işlerinizde başarı sağlamış olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kişiler çıkabilir. Kibir yapmanız sizin zararınıza olacaktır.
27 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.
27 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde güç mücadeleleri, mesafe ve soğukluk yaşayabileceğiniz için, bu geçici etki altında önemli konuları paylaşmayı tercih etmemeli, kişilere ve kendinize en azından bir gün zaman tanımalı, olası problemlerde daha anlayışlı ve sabırlı davranmayı tercih etmelisiniz.
27 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatinizi yönelttiğiniz konularla ilgili meydana gelen gelişmeler nedeniyle ani kararlar alabilirsiniz. Kararlarınızı uygulamaya başlamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde yarar var. Harcamalara dikkat edin. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler giderek daha yoğun olacak.
27 Haziran 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Göz önünde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Bolca gezecek, dolaşacak ve yaşadığınız sıkıntıları geride bırakma arzusuyla davranacaksınız.
Reklamı Kapat