Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
İnatçı bir karakterle bir arada ilişki sürdürmeniz çok zor. Sevgilinizi bazı durumlarda tanıyamıyorsunuz. Ondan hızla uzaklaştığınızı hissediyor, karamsarlığa düşünüyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
kendiniz de çok iyi biliyorsunuz ki, geçenlerde almış olduğunuz karar, çalışma hayatı için biraz duygusal. Bu duygusallıkla işlerin sekteye uğrayacağını görmenize rağmen, kararınızdan cayacak gibi görünmüyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
Elinizdeki para aceleyle bir yerlere uçmak istemiyor. Onu çok kolayca bir araya getirmediniz. Hemen bir işe yatırma düşünceniz, birçok arkadaşınıza yalnış bir hareket gibi geliyor. Bunu düşünmeniz gerekiyor

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
Kendinizi mükemmel bir sevgili olarak görüyorsunuz, ama ilişkinizde kendinize de sormanız gereken sorular olabilir. Örneğin, onu ikna etme yönteminiz pek yapıcı değil.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Genel olarak kaygılı ve içsel anlamda sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Dikkatinizi öncelikli konulara çevirmeniz sizin için kolay olmayacaktır. Ailenizle ve evinizle ilgili çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve enerjinizi bu konulara harcamanız gerekebilir. Bugün yeni bir girişimde bulunmak sizin için doğru olmayacaktır. Sinirsel bazı gerilimler yaşama ihtimaliniz olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Olaylara esnek ve soğukkanlı olarak yaklaşmaya çalışmalısınız.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Akrepler Cuma gününe,  saat 00:57 itibariyle burcunuzda  oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının yansımalarıyla atım atıyoruz. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber açıklayacağım. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmada,  ilişkilerde güçlü taraf olmayı istediğinizi  hem tutkulu ve baskın kişi olmaya çalışacağınızı gösteriyor. Size oldukça çekicilik katıyor. Karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yükseliyor. Saat 00:57 burcunuzda  oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, kariyer hayatınızla ilgili konular üzerindeki gelişimin tamamlanmak üzere olduğunu göstermektedir. Çıkarlarınızın, ne yöne gitmek istediğinizin farkındasınız.  Gelişime katkıda bulunan insanlarla ilişkide bulunacağız. Bu Tutulma  yeni bir karar, girişim, adım atmak için gayet uygun ve olumludur. 9 Kasım tarihini bekleyin ve ondan sonra planlarınızı yürürlüğe koyun. 11 Kasım tarihi itibariyle eğitim, ticaret, iş girişimi ve yenilikler açısından olumlu yönde güçleniyorsunuz. Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın güçlendirici etkisiyle şifalandığınızı gösteriyor.  Hani bazen öyle rüyalar görürüz ki, sanki gerçekmiş gibidir, kimi zaman öyle hayaller kurarız ki, gerçekleşmesi an meselesidir. İşte bu tutulma,  hem sezgilerinizi, mistik yönünüzü destekleyici hem de, ideallerinize sahip çıkmanız için kuvvetlendiricidir. Bir yanıyla güç aşılırken diğer yanıyla besleyici ve büyütücüdür. Neye inanırsak bizim olabilir. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmanın güçlendirici iksir olduğunu söylüyor. Dış etkenlere karşı sizi koruyor ve güven duygunuzu yükseltiyor. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlıyor.  Hayatınızı olumlu ve güçlü yönde değiştirmenizde size destek oluyor. Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Ay burcunuzda ilerlerken, zaman kavramı ile problemleriniz var. İşlerinizi zamanında yetiştirerek gerekli disiplini sağlamalısınız. Duygusal konularda fazla hassas olduğunuz bir gün Kendinizi ifade ederken, baskıcı kişiliklere karşı tepki oluşturacaksınız. Mars'ın konumu, maddi konularda ise, bazı borçlarınızı tahsil edeceğinizi gösteriyor.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Önümüzdeki günler kendinizle ilgili yatırımlar yapacağınız, görünür işler ortaya çıkaracağınız bir döneme işaret ediyor. Buna yönelik çalışın. Planlama kısmını ihmal etmeyin önemli ve uzun vadeli bir adım atacaksanız.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Öncelik listenizi yapmanız gerekiyor. Ne istediğinizi tanımlayarak, nelerin ya da hangi yolların sizi istediğiniz şeye taşıyacağını bulabileceğiniz bir süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak güçlü enerjilerle dolu bir süreç içine giriyorsunuz. Kişisel konularda farkındalığınız artacak. Sağlığınızla ilgili olarak yaşam tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yenilenme arzunuz oldukça kuvvetli gözüküyor. Ancak yaklaşımlarınızda biraz daha kontrollü olmalısınız.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
AŞK: Partnerinizle tartıştığınızda biraz alttan almanız gerekiyor. Sürekli olarak ben haklıyım yarışı içerisindesiniz. Böyle bir yere varamazsınız. Sadece onun sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Uyumlu davranın. PARA: Bugünlerde iş yerinizde çok fazla olumsuz düşünmeye başladınız. Değer verdiğiniz insanları gözden çıkaracak bir hal almaya başladınız. SAĞLIK: Yalnız çıkılacak bir tatile ihtiyacınız var. Kendi başınıza kalmanız kesinlikle size gerekli.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. İş ve aşk birarada yürümez demeyin.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!