Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2015
Aşka bakışınızı biraz gevşetebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Bu duygu, yaşamınızda özel bir yer tutuyor. Bu da, zor bulan, zor seven, zor ilişki sürdürülen biri olarak bilinmenize yol açıyor.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2015
Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz. Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2015
Akşam bir para tartışmanız olabilir. Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Bu konudaki acelecilik, size gelecekte üzüntü yaşatabilir.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2015
Bazı önyargılarınızdan kurtulmanız yararlı olacak. Geniş biri olarak değerlendirip sorunlarına uzak durduğunuz bir yakınınızın koşullarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Arkadaş çevrenizde bazı insanlarla sohbeti koyulaştırıp karşılıklı yeniden tanışma seansları yapabilir, böylece aradaki yüzeysel sorunları asgariye indirebilirsiniz. Ama yine de aşırı duygusallığınızı dengelemeye, kimi ne kadar tanışmış olduğunuza iyice dikkat etmelisiniz. Bugün hayatınızın her alanındaki ilişkilerinizde uyumluluğu arttırma çabalarınız olacak.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sevgili Akrepler Perşembe günümüz saat 00:44,  İkizler burcunda oluşacak Dolunay etkisinde başlayacak. Parayla ilişkili iş veya özel ortaklıklarda dikkatli olmak gerekiyor. Birilerine güvenip yola çıkmamak lazım. Tamam dediğimiz işler bir bakmışız ummadığımız şekilde gelişmiş. İş veya özel anlamda ihtiyacımız olan desteği alamamışız. Bunları hesaba katmak durumundayız. Maddi konularda girişimde bulunurken, şartlarımızı gözden geçirelim. Borç alıp-vermek gibi konularda atımızı sağlam kazığa bağlayalım. Ne olur ne olmaz. Ay-Satürn karşıt görünümü, bu Dolunayda,  ilişkimizde pek de huzurlu olmadığımızı işaret ediyor.  İhtiyaçlarımız, ödemelerimiz, bizi sıkıştıran durumlar nedeniyle gerginiz. Sakin olup nasıl bir çözüm bulabiliriz, buna bir bakmak gerekiyor. Ay-Merkür karşıtlığı, bu Dolunayda, bir yandan kendi kendinize söylenirsiniz, diğer yandan hesap kitap yaparsınız. Maddi konular bunların başında yer alır. Böyle anlarda hesabi düşünelim. Çünkü bu Dolunay,  insana fazladan para harcatabilir. Dolunay ışığının, gerçeklerin farkına varmamızda rehberlik etmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Planlı bir şekilde davrandığınız zaman, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. . Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Bugün, Ay

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Dolunay ile birlikte maddi konularda bir takım girişimler yapılabilir. Ya da daha önce yaptığınız bir girişimin sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekebilir. Kaynak yaratma telaşı var. Ancak maddi konularda yanılma payı da yüksek.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sadece işinize yarayan iş, plan, ilişki veya sistemleri hayatınızda alıkoyup, diğer haz etmediğiniz, işinize yaramayan veya sizi sıkan ne varsa kurtulabileceğiniz günlerdesiniz.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu olaylar size bir tür kriz getirebilir. Sinirlerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Gün içinde sizi uğraştıracak olaylardan uzak durun. Sorumlu olduğunuz konulara vereceğiniz mücadeleler önem kazanabilir. İlerleyen saatlerde ilişkilerinizde tersliklere dikkat etmelisiniz.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Büyük oynuyor, fazla kazanmak istiyorsunuz. Yapmış olduğunuz birikimlerinizi bir anda tüketmek istiyorsunuz. Sevdiğinizi üzmeyin.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte kariyer alanınız vurgulanırken, bu süreçte kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmaya konsantre olabilir, kendi içinizde çalışmalarınız ve kariyer hedeflerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Mars’ın yeni aya karesi ile, aile büyükleri, kurumlar ve patronlarla ilişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken ve olası problemlerin size yansıyabileceği bir süreç sözkonusu iken, ilişkilerinizde ya hep ya hiç vurgusu ön plana çıkıyor olacak. Yeniay haftasında vereceğiniz kararlar, Satürn’ün Merkür ve Venüs ile yapacağı uyumlu görünümlerle desteklenirken, bu süreçte yabancı bir ülkeye gidebilir, yurtdışına yerleşmeyi düşünebilir, sizden uzak bir şehir veya ülkede olan birisi ile flört etmeye başlayabilir, basın yayın, müzik ve eğitim alanlarında daha çok para kazanabilir ve bunlardan faydalanabilir, hayatınıza katkısı olacak yeni eğitimler alabilirsiniz. Hafta genelinde ilişkilerinizde sorun olan konuları zorlamamak ve zamana bırakmak faydalıyken, sorunsuz devam eden ilişkilerde birçoğunuz bu süreçte evlenmeye karar verecek ve yalnız olanlarınız da yeni bir ilişkiye başlıyor olacaksınız.

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz bu dolunay zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Borç, alacak-verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda.

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek. Riskli işlerden kaçınmalısınız. Maddi kazançlarınıza odaklanmışken ortaya çıkacak bir borç veya ödeme sizi zorlayabilir. Kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu