Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

31 Temmuz 2014
Rastlantılar kadar çaba da önemli. Bir gün, bir yerde hayatınızın aşkıyla karşılaşabileceğinize dair inancınızın, sizi duygusal bir tembelliğe sevk ettiğini göremiyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

31 Temmuz 2014
Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

31 Temmuz 2014
Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir. İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Temmuz 2014
Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor. Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2014
Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz. Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Sevgili Akrepler bayramın son günü, saat 06:15 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor. Bu enerji  güçlü insanlardan destek görmenizi sağladığı gibi, bazı değişimlerin sizi çok daha önemli bir çevrenin içinde yer almaya hazırladığını belirtiyor. Yani artık hedef çıtanızı biraz daha yükseğe çıkarma vaktiniz. Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü, yakın ve uzak tanıdıklarınızla olan bağlantıların, ailenizi ve sevdiklerinizle bir araya gelecek şekilde düzenlemede bulunmanın, gözden geçirmelerin işaretçisidir. Saat 16:27 Ay-Satürn  görünümünde, size söylenenden ziyade, derinlikli bir şekilde durumlara bakarak kararlarınızı verirsiniz. Hem titiz hem de güçlü bir şekilde günü planlamaktan yanasınız. Güzel ve keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Gireceğiniz sosyal ortamlarda kendinize özgü düşüncelerinizde dikkat çekeceksiniz. İsteklerinizin sınırı yok ama, her şeyi kafanızda öyle güzel kombine ediyor ve her şeyi en ince noktasına kadar hesaplıyorsunuz ki, sizi anlamak için, yaptığınız işlere bakmak lazım. Konuşmaktansa çalışmayı tercih edenlerdensiniz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Uzun zamandır görmediğiniz ya da görseniz bile özel zaman ayıramadığınız dostlarınıza adamak için güzel bir gün. Hal hatır sormak, özen göstermek, birikmiş haberleri aktarmak ve yalnız olmadığınızı hissetmek iyi gelecektir.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Risk alınacak gün değil! Diğerlerinin söylemek zorunda olduğu şeyleri dinlemeli ve bazı konularda size ne tür katılımları olabileceğine karar vermelisiniz. Etrafınızda gördüğünüzden fazla şey oluyor. Ani veya geliştirilmemiş tepkilerin bedelleri olabilir. Bazı tartışmaları açmak veya evde yapılacak değişiklikler bilgilendirici olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
İyimserliğiniz ve çalışkanlığınız yükseliyor. Sorumluluk duygunuz, çevrenizde olup bitene karşı sizi daha duyarlı kılabilir. Dernekler, meslek birlikleri gibi sivil oluşumların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Hatta böyle bir kuruluşun yemeğine davetli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp, ilginç sohbetler yapmanız mümkün gözüküyor. Vizyonunuz değişebilir.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Kartınız Geçiş... Yaşadıklarınıza değil yaşayacaklarınıza bakarsanız sizi daha rahat bir gün bekler. Kendinizi geçmişle üzüyor, sevdiklerinizden uzaklaşıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Yurtdışı işiniz olabilir. Oradaki izlenimlerinizle büyük bir yatırım yapabilirsiniz. Çok çalışmanızın karşılığını almaya başlayacaksınız. İş hayatınızda önemli atılımlar olacak. Rakiplerinizi bile safdışı bırakacak imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizden olumlu bir telefon alacaksınız.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!