Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün, ateşli tartışmalar, duygusal konuşmalar, romantizm dahil her şey olabilir. Dışarıdan çok sorunluymuş gibi görülüyor ama ikinizin de bütün bu iniş çıkışları yaşamaya enerjiniz var.
20 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizdeki genel ekonomik sıkıntı artık size de yansıyabilir. Aklınızdan zaman zaman bir iş değişikliği geçiyor ama bugünlerde buna cesaret edemeyebilirsiniz. Kısa vadede bir değişiklik gözükmüyor.
20 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Çok kolay kazandığınız bir ek gelir artık kesilebilir. Bu da sizin harcamalarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Canınız sıkılacak ama dünyanın sonu değil.
20 Ekim 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Abartıdan kaçınmalı, her şeyi tadında bırakmalısınız. Küçük tartışmaları büyütmek önemli sorunlara dönüşebilir.
20 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdiye kadar hiç umurunuzda olmayan şeyleri umursamaya başladınız. Başkalarının yaşamınız hakkındaki düşünceleri isteklerinizi gerçekleştirmenizin önünde engel olabilir. Bugün yine yapmak istediklerinizle başkalarının istekleri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ayaklarınızı yerden kesebilir.
20 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, duygularınızı anlayan, size huzur veren kişilerle bir araya gelmenin işaretçisidir. Ruh huzur bulmayı, maddi-manevi anlamda güven içinde olmayı arzular. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, önemli konularda karar vermemizi sağlıyor. Çevremizle bağımızı güçlendiriyor. Bize yönelen güzel yaklaşımların işaretçisi oluyor. Bu saatlerde huzurluyuz ve isteklerimizi elde edebilecek güce sahibiz. Saat 12:43 Ay-Venüs olumlu görünümü, ışığı altında, sınırlar ortadan kalkıyor, sevgi birliği öne çıkıyor ve aşk olmazsa olmazımız olarak gönül tahtımıza kuruluyor. Güzellikleri düşünüyor, olumlu dilekler içinde karşılıyoruz günü. İstiyoruz ki, ayrılık dargınlık uzlaşmazlık ve kötülükler olmasın. İnsanlar sevgi içinde yaşasınlar. Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,
20 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Senin en güzel yanın ne ile karşılaşırsan karşılaş iyimser tavrından hemen feragat etmiyor olman. Baksana etrafındaki olaylar bin parçaya bölünmene sebep olsa da mücadelenden hiç vazgeçmiyorsun. Kimse senin bitmek tükenmek bilmeyen enerjinle ve pozitif bakışınla baş edemez. Çalıştığın iş yerindeki haksızlıklardan ya da bireysel olarak çalıştığın sektörden artık çok sıkılan bir Aslan burcuysan, telefonunu hiç yanından ayırma derim. Çünkü daha önceden başvurduğun iş teklifleri yeniden karşına çıkabilir. Eski bir dostun dahi sana iş konusunda yardımcı olabilir. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, arkadaşlarının akşam buluşmasını reddetmeden önce bir kez daha düşünmeye ne dersin?
20 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle olan ilişkilerinizde geçmiş kırgınlıklarınızı unutur ve an'ı yaşama kararı alırsanız oldukça keyifli ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte yaşananları artık unutun ve önünüzdeki güzel günlere odaklanın.
20 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiklerinizle bir arada olmak ve yaratıcı konularla uğraşmak için oldukça uygun. Yaratıcı bir konuya da zaman ayırın.
20 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşınızla para konuşması içindesiniz. İşinizle alakalı yolculuk yapıp başarılı anlaşmalar yapacaksınız.
20 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün.
20 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün fikirlerinizden ya da doğru düşündüğünüzden emin olmak için biraz daha çaba harcamanız gerekebilir. Öte yandan konuşmalarınızda, yazılarınızda engin bir yaratıcılık içinde olabilirsiniz.
20 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alkol tüketimini artırabilirsiniz. Duygusal zekanız ve paylaşımlarınız sizi şair yapar. Çocuğunuza karşı çok verici davranabilirsiniz. Sınırları zorlamamakta fayda var. Haftanın son iş gününde ödeme tahsilatları dikkatli takip etmelisiniz. Gecikme ve faizlerle karşılaşabilmeniz mümkün.
20 Ekim 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş aşklar, romantik anılar gün boyu sizi meşgul edebilir. Duygularınızı yoğun ve derin yaşayacaksınız. Bedensel hazların doğasına kapılırak beklenti içinen girerseniz, günün sonunda hayal kırıklığı yaşarsınız.
Reklamı Kapat