Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

22 Eylül 2014
İlişkinizde ileriyi düşünerek düzenlemeler ve planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gün. Partnerinizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi mutlu edecektir.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

22 Eylül 2014
Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

22 Eylül 2014
Bugün maddi konularda istediğiniz atılımları yapabilirsiniz. Önemli konularda gecikmeler yaşayabileceğiniz bugün, bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Eylül 2014
Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Görüşlerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bugün iletişimden kaynaklanan sorunların geride kalacağı söylenebilir. Yolculuklarınızda önemli koşullar elde edebilirsiniz. Fakat yine de acelecilik yüzünden fırsatları gözardı etmeyin.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Sevgili Akrepler saat 06:05 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak görünümle yeni haftaya adım atıyoruz. Titiz ve oldukça dikkatli bir şekilde ileriye yönelik hedeflerinizi, dostluklarınızı ve amaçlarınızı gözden geçirmeniz anlamına gelmekte. Ancak bu gözden geçirmede maddi ve manevi kayıp-kazanç ikilemini kafanızın içinde oturtmaya çalışabilirsiniz. Eğer bu konularda soru işaretleri uyandıran ve sizi rahatsız eden durumlara varsa doğal olarak sıkılmanız mümkündür. Saat 06:07 Neptün ile karşı karşıya geliyor. Aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım. Saat 06:39 Mars-Neptün arasındaki zorlayıcı görünümünde, maddi konular başta olmak üzere aşk hayatınızla ilgili konularda hayati bir karar vermenizden yana değilim. Sizi kim ve hangi neden, fedakarlıkta bulunmaya sevk ediyorsa, bu fedakarlığın size bir faydası var mı, buna değer mi diye bir düşününüz. İnandığınız yolda tabii ki ilerlemelisiniz, hamlede bulunmalısınız. Ancak gerçekten inanılır mı, değil mi diye bir bakınız. Başkalarının düşüncelerinden, tavırlarından etkilenmeyiniz. Siz eğer aklınız başınızda soğukkanlı bir şekilde düşünürseniz, hiç kimsenin tavsiyesine ihtiyacınız kalmaz. Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, güçlü insanlardan destek görmenizi sağladığı gibi, bazı değişimlerin sizi çok daha önemli bir çevrenin içinde yer almaya hazırladığını belirtiyor. Yani artık hedef çıtanızı biraz daha yükseğe çıkarma vaktinizdir. Yeni haftanın sizlere bol şans, huzur ve mutluluklar getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Duygularınızın derinliği karşısında endişeye kapılabilirsiniz. Bugün, sizi üzecek olaylardan uzak kalmayı çalışın. Özellikle yaşadığınız ve karşılaştığınız her şeyin ince hesaplarını yapıyor olmanız, size yarardan çok zarar getiriyor. Mantığınıza güvenseniz bile, meraklı yönlerinizi yüzünden hatalar yapabiliyorsunuz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Bugünlerde ileriye dairhedeflerinizi netleştirmekte zorlan ıyorsunuz. Hesapta olmayan aksilikler , bir türlü sonucunu göremediğiniz belirsizlikler keyif kaçırıyor. Keyfi olan şeyleri planın dışında bırakıp zorunluluklara bakın.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
Gün itibariyle hassasiyetler artıyor. Yarın, ilişkiler açısından daha güzel bir gün. Dolayısıyla bugün(cumartesi) için tartışmalı ortamlara ya da hassas konulara girmemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
İşten yana kazançlar ve desteklerle ilgili hareketlilik gözüküyor. İşe dair sorumluluklarınızı yerine getirmek öncelik kazanacak. Tamamladığınız projelere dair maddi kazançlar olabilir. Destekçilerinizle iletişiminizi güçlendirme fırsatı yakalayacaksınız. İçinde bulunacağınız ortamlarda ani gerginlikler meydana gelebilir. Dikkatli olun.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
YAKIN dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!