Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan son derece güçlü olacağınız bir gündesiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin güzel gelişmeler olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle güzel zaman geçirebilir ve birlikte zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Her ikinizi de mutlu edecek şekilde zaman geçirmeniz moralinizi düzeltecektir. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. İsteklerinizi gerçekleştirmeye çalışacaksınız ve bu konuda cesur davranacaksınız.
23 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Kararlı ve net yaklaşımlarla çalışmaya devam edeceksiniz. Girişimleriniz için doğru anı seçme yeteneğinizi en iyi şekilde kullanabileceksiniz. Daha çok spontan davranışlar göstereceğiniz bir gündesiniz.
23 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Koşullarınızı değiştirmek için bir düşünce geliştirebilirsiniz.
23 Ocak 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi doğru olarak kullanmayı başaracaksınız. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
23 Ocak 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
23 Ocak 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamız, Ay-Yay burcu geçişiyle başlıyor. Bu enerji, parasal anlamda güçlü, rahat, zengin olma arzunuzun işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik veya istediğiniz bir şeye sahip olmak sizin için son derece önemlidir. Saat 10:36 Ay-Neptün görünümü, aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam diyerek tutkularımızın peşinden gitmemiz için destekliyor. Yeni haftanın hepimiz için, güzellik, huzur, barış ve sevgi dolu geçmesi dileğimle,
23 Ocak 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrene verdiğin pozitif etkiden, herkes bugün nasibini alıyor. Dış görünüşünle ilgilenmek için ideal bir gün.
23 Ocak 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak’taki Merkür kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor. Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz.
23 Ocak 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde harcamalarınız ve para konularında biraz daha dikkatli olmalısınız. İlerleyen saatlerde iş ve para konularına daha çok odaklanabilir, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı değerlendirebilirsiniz.
23 Ocak 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeteneklerinizle ilgili konulara daha fazla eğilebilirsiniz. Parasal durumunuzla ilgili yeni adımlar atmak için uygun bir günde değilsiniz. Bitirmeniz gereken işlere yönelebilirsiniz. İşlerinizi toparlama fırsatınız olabilir. Riskli işlerde aldanmalar olabilir. Sözleşmelere dikkat edin. Yanınızdaki değerli eşyelerınıza sahip çıkın.
23 Ocak 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ciddi rekabetle karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle duygusal dünyanızı başkaları yönetmeye çalışacak. Partnerinizle aranızda gerginlik başlayacağı gün de denilebilir. Bugün kuralcı yönünüzü yok etmelisiniz.
23 Ocak 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılarla iş bağlantıları veya iş ortaklıkları, yabancı ülkelere yatırımlar, yurtdışındaki eğitim programları veya uzak bir ülkeye yerleşme planları, gençler için başka bir ülkede okuma imkanı sağlayacak burs teklifleri günün konuları arasındadır.
23 Ocak 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla iletişiminiz ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde belirsizlikler, yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, aşk hayatınızda size verilen sözlere hemen inanmak yerine bir süre karşınızdaki insanlara zaman vermek ve bu sözleri yerine getirip getirmediğini gözlemlemek faydalı olacaktır. Sanat sahne işleri yapanlar için maksimum derecede faydalı bir zamanda bulunuyorsunuz.
23 Ocak 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dilediğiniz konular üzerinde yatırım yapabilir, çılgınca da olsa hayalinizde canlandırdığınız konular için para harcamaya girişebilirsiniz.Maddi ve manevi kaynaklarınızı insanlığa fayda ve yardımlaşma için nasıl kullanabileceğinizi tasarlayabilirsiniz. Yatırımlarınızın zihinsel tatmine götüren yolda harcanıyor olması manevi tatmin sağlamanıza neden olabilir. Sosyal aktiviteler, kardeşler ve komşularla ilgili çok ilham verici diyaloglar ve iletişim zenginliğine sahip durumdasınız. Dargınlıklar giderilebilir ve dostluklar geliştirilebilir.
23 Ocak 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bu durum içgüdüsel olarak size para harcattırabilir. Hayatınızın genelinde bir monotonluk söz konusu olabilir ya da siz böyle hissedebilirsiniz.
Reklamı Kapat