Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkideki içe dönüklüğünüze karşın, sevgilinizin sezgileriyle her şeyi yerli yerine oturtabileceksiniz. İlişkinizde gittikçe egemen olmaya başlayan temelsiz korkularınız, bugünlerde siz terk edebilir.
24 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Birtakım düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, tartışmayı kısa sürdürecek.
24 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Şimdiden toparlamaya giriştiğiniz para, sizi oldukça rahatlatabilir. Rahat günler hızla yaklaşıyor gibi. Bir satın alma işiniz var. Pahalı, ama zorunlu görünüyor
24 Şubat 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı ertelemeler, mantıklı davranabilmek için zaman kazandırabilir. Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz.
24 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
24 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:45 Merkür-Satürn görünümü, üzerinde düşünülmüş veya karşımıza çıkan teklifleri, durumları değerlendirme yönünde olumludur. Günün genelinde ise, ailemiz, yuvamız, maddi kazanımlarımızla ilgili gözden geçirmelerde bulunalım. Gerektiği yerde disiplinli olacağız. Hangi konular üzerinde geleceğe dönük bir şeyler yapmak istiyoruz bunları tespit edeceğiz. Yapılacak görüşmeler, ödenmesi gerekenler, alacaklarımız neyse bunları derleyip toparlayacağız. Saat 18:41 Ay-Venüs olumlu görünümü, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırsızlıktan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı iyi kullanmamız lazımdır. Kapris, gereksiz alınganlıkların, saplantılı düşüncelerin günü değildir. Karşılıklı diyalogla çözülmeyecek sorun yoktur. Hayatın bize sunacaklarından şüpheye düşmeyelim. Çünkü her gecenin bir aydınlığı mutlaka vardır. Mutlu ve huzurlu bir gün dileğimle,
24 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uğraştığın ne varsa odaklanmakta zorlanabilirsin. İşlerinde dikkati elden bırakmamanda fayda var.
24 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Kimseye güvenmiyor ve özel kazançlarınızı kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.
24 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde ne istediğinizi fark edememek sizi zor durumda bırakabilir. Önemli tercihler yapmak durumunda hissedebilirsiniz. Çevrenize karşı daha hassas cümleler kurmanızı ve kırıcılık noktasına dikkat etmenizi öneririm.
24 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile fertlerinden birine yardım edebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İletişim gün içinde önem kazanabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular hassaslaşabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var.
24 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizden hoşnut olacağınız, kontrollü davranmanın yararını hissedeceğiniz bir gün. Paraya yönelik konularda fikrinize başvurabilirler. Yardımınızı esirgemeyin.
24 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizle ilgili sorumluluklarınız ve özel hayatınızda ilgilenmeniz gereken konular arasında kalabilirsiniz. Bu durum sizde bir parça gerilim yaratacaktır. Alışverişe çıkarak rahatlamaya çalışmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde, bomboş bir cüzdanla dönebilirsiniz.
24 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve ailenize ilişkin konular sizi bugün meşgul edebilir. Dekorasyon, tadilat işleriyle, mutfağınızla, yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Merhamet, şefkat duygularınız öne çıkabilir.
24 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle eve tıkılmak bugün sizi sıkabilir. Dolayısıyla onları da kırıp incitmeden özgürleşmenin yollarını aramaya çalışmalısınız. Teknolojik ve çağın ilerisindeki muhabbetlere açıksınız. Bugün mümkünse geçmişten ve eski adetlerden biraz kopmalı, geleceğinizle ve kendinizi konumlandırdığınız ileri bir tarihle ilgili zihin çalışması yapabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konularda bilgiye ulaşıp durumu lehinize çevirebilecek şartlara sahip bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizi dönüştürmek ve ün kazanmaya odaklı özel etkilere sahip bulunuyorsunuz.
24 Şubat 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ailenize ve ev hayatınıza yöneleceksiniz. Ortaya koyacağınız güçlü iletişiminizle yapmak istediğiniz işleriniz için rahatlıkla harekete geçebilirsiniz. Hemen demoralize olmamaya çalışın.
Reklamı Kapat