Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
3 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda herşey çok güzel gidiyor ve çok mutlusunuz. Yalnız sevgilinizle son zamanlarda pek sık görüşemiyorsunuz. Ancak, bu ayrılık çok uzun sürmeyecek, endişelenmeyin.
3 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Eğitimiz veya işinizle ilgili gayret etmenize rağmen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çünkü kapasiteniz üzerinde çalışıyorsunuz. Biraz çalışmalarınıza ara vermeli ve dinlenerek enerji toplamalısınız.
3 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bütçenizi zorlayacak harcamalar yapabilirsiniz. Bütçenizi iyi belirlemeli ve bu bütçeyi aşacak harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde borçlarınızı ödeyemez duruma gelirsiniz.
3 Mayıs 2016

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevrenizde sevdiğiniz insanların yaptığınız fedakarlıkları görmemesi sizi üzecek ama siz üzerinize düşeni yapmanın gönül huzurunu duyabilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konularda haksızlığa uğramışlık duygusu yaşıyorsunuz. Bu kırılgan günleri geride bırakacaksınız. Akşama yakın yapacağınız bir görüşme, sizde büyük sevinçler yaratabilir. Umutların gerçeğe dönüşmesi için önünüzde elverişli günler var. Hareketlenmeye çok hazır göründüğünüz bir gelişmeye biraz daha gerçekçi bakmanız yararlı olacak.
3 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Saat 06:25-11:55 arasında Ay  boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum.  Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında  fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu boşluk etkisi,  bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa,  bunları çözüme kavuşturmak için  mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız. Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, ilişkide her iki tarafın da ortak bir hedef belirlemesi, iyi niyetle hareket etmesi, birbirine destek vermesi yönünde faydalıdır. Bu görünüm sayesinde ilişkideki dengeler yerli yerine oturtulur. Eğer bir problem varsa, bir taraf bu problemi gidermek adına adım atmıyorsa, diğer taraf onu uyarır. Beraberlikte kararlar gelecek düşünülecek şekilde ele alınır. Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde özellikle  dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım. Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,
3 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde gelişen olayları çok fazla gözünüzde büyütüyorsunuz. Düzensizlik karmaşası canınızın sıkılmasına neden oluyor. Etrafınızda sizi destekleyen gerçek dostlarınızın olduğunu bilmek, sizin için sevindirici bir olay. Kendinizi motive edecek konulara ihtiyacınız var. Bugün düşüncelerinizde yoğunlaşma zorlukları yaşayabilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve ikili ilişkiler konulu şeyler bugün size iyi gelecek. Sanatsal faaliyetler, bunların icra edildiği ortamlar, eğlenceli insanlar, yeteneklerinizi sergileyeceğiniz işler, keyif adına yaptığınız uğraşlar için uygun bir gün.
2 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günlerinde, enerjiniz yüksek ve motivesiniz. Belli girişimlerinizi uygulamaya koymak ve istekli olduğunuz alanlarda ilerlemek için güzel günler. Özel ilişkileriniz destekleniyor. Hoşlandığınız kişilerin ilgisi hoşunuza gidebilir. Hafta ortası civarında ise, diğerlerinin fikirlerine kulak vermemeniz durumunda birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşanabilir. Hafta sonuna doğru farklı yeteneklerinizi keşfedebilir veya gösterebilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah yaptığınız işlerde destek alabileceksiniz. Aşk hayatınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Yine de bazı konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Gün içinde çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Sorumlu olduğunuz konulardaki değişiklikler sizi yorabilir.
3 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkinize kimseyi karıştırmayın. Bu konularda yapılan her farklı yorum içinde bulunduğunuz sorunlu durumu daha da çıkmaza götürebilir.
3 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, görev ve sorumluluklarınızla ilgili olarak bazı konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak kendinizi ifade etme ihtiyacı duymanız mümkündür. Ayrıca, yükümlülüklerinizi başarıyla yerine getirip öne çıkmak isteyebilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.
3 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın dağınık alanlarını toplamak ve pratik bir yaklaşımla detaylara önem vererek toparlanma gerekliliği hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yoğun ve derin bir dönemden geçeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde sevgi, merhamet ve şefkat dozunu yükselteceksiniz. Müzik, dans ve sanatsal hobiler bugün biraz daha hayatınıza dahil olabilir.   Genel olarak ise; bugün tüm gün Ay Balık burcunda kalacak. Bu konumda Ay oldukça hayalci, etkiye açık ve hassas bir tablo çizer. Başkaları için fedakarlık yapmak, özveride bulunmak ve insanlara yardımdan kaçınmamak gerekebilir. Daha yumuşak enerjiler altında olacağınız, çok fazla zora gelmek istemeyeceğiniz gün olacak. Canınızın istemediği bir işi yapmaktan kaytarabilirsiniz. Kendinizi akışa bırakarak, doğal ritminizi gözlemleyin.    Duygularınızı, sezgilerinizi daha belirgin olarak hissedebilirsiniz. Algınız ve kırılganlığınız artabilir. Bugün duygusal karmaşaya ve strese daha kolay düşebileceğiniz için sakin olmalısınız. Bugün hayır diyemeyeceğimiz birileri olacaktır. Sevgi ve şefkat göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak size oldukça iyi gelecektir.    Loş ışıkta, yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, ruhani çalışmalar yapmak ve günün karmaşasından kaçmak arzusu ile gece elinize bir kadeh şarap alıp televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz.
3 Mayıs 2016

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınız, sevdiğiniz insanla aranızda arabuluculuk yapabilirler ya da arkadaşlarınızın yanında sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz. Kalbiniz boşsa dış ortamlarda bulunun.
Reklamı Kapat