Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

21 Aralık 2014
Ay etkisi sayesinde kendinizi çok hassas hissedebilir, duygusal yaşamınızda olumlu beklentiler içine girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden fazla ilgi görmeniz sizi mutlu edebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Akrep Burcu Günlük İş Falı

21 Aralık 2014
Bu gün eğitim konularında yenilik yapabilir ,yazılı ve sözlü iletişimin ve kısa seyahatlerin yoğun olabileceğini gözleyebilirsiniz. Gezegenlerin oluşturduğu rahat açı iletişimde rahatlama getiriyor. Kendinizi ayrıntı gerektiren işlere yoğunlaştırabilir, günlük işlerinize hız kazandırabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Akrep Burcu Günlük Para Falı

21 Aralık 2014
Ticari seyahatlerinizin ve bağlantılarınızın sonuçları olumlu sonuçlanabilir. Alışveriş yapabileceğiniz bir gün.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Aralık 2014
İş yaşamında daha sebatkâr olmalı ve kararlı davranmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Bugün ufuklarınızı geniş tutmalı ve başkalarının görüşlerine açık olmalısınız. Öğreneceğiniz çok şey olabilir. Aradığınız değişiklikleri yapmak için fazla uğraşmanıza gerek yok. Sezgilerinize daha çok önem vermeniz doğru olacaktır.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sevgili Akrepler saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü etkisi altında Pazar gününe merhaba diyoruz. Bu oluşum özgürlüğünüzü hiçbir şeyin engel altına almaması için hem sağlığınızı hem de iş hayatınızı, zorunluluklarınızı gözden geçirmenizi sağlıyor. Bu gözden geçirmede korku ve kaygı duymak yerine, hayata sarılmakta yarar var. Gelin bugün, tüm  kuvvetimizle başarılı olmaya odaklanalım. Böylece gereksiz yüklerin altına girmeyelim dostlarım. Bu enerjimizi kilitlemekten başka hiçbir işe yaramaz çünkü. Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü sizi öncelikle başkalarıyla güç birliğinde bulunmanız yönünde teşvik ederken, ilişkilerinizi her anlamda düzenlemenizde yardımcı oluyor. Siz kimlerle nasıl iletişimde bulunduğunuzu, şöyle bir gözden geçirerek daha dikkatli olmaya çalışabilirsiniz. Bu görünüm, sizi ciddiyet taşıyan beraberliklere, bulunduğunuz ortamda sorumluluk alarak hayatınızı kazanmaya çağırıyor. Aslında sizi bir hayli kuvvetlendiriyor diyebiliriz. Eksiğini gören birey bunları tamamlamak için gayret ediyor. Hesabını bilerek hareket ediyor. Kendisini tatmin etmeyen bir ilişkinin kurbanı olmuyor. Seçimlerini daha düzgün yapıyor. Aşk yaşamı düzene giriyor. Karşısına çıkan kişiyi her yönüyle analiz ediyor ve ciddiyetini anlamak istiyor. İşte bütün bunlar aslında problemlerin çözüme kavuşmasını, sevgi alış verişinin dengeli hale gelmesini sağlıyor. Ayrılıklar, anlaşmazlıklar, pürüzler bir şekilde yoluna girebiliyor, becerilerinize göre kendinizi ifade edebilmeniz kolaylaşıyor diyebiliriz. Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir. Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız yoğundur. Bu zaman dilimi içinde, şu meseleyi halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman bu kısa boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın. Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir dönemdesiniz. Dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Dostlarınızla haberleşecek, işinizle ilgili yurt dışı açılımları için gerekli belgeleri toplayacaksınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Bazı işlerin pratikleştirilmesi için ek çaba göstermeniz, kalıcı yeni bir düzen getirmek için hizmet satın almanız gerekebilir. Temizlik ve tertip konusu sizin için hayatı hızlandıracak bir unsur. Bunun için yol bulmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Güç mücadeleleri söz konusu olabilir. Kendi yollarından gitmenizi bekleyen kişilerle muhatap olabilirsiniz. Yaşamsal kalitenizin ve yaratıcılığınızın arttığı günlerdesiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Koşullarınızın hızla değiştiği bir dönemden geçmektesiniz. Bu yeni dönemde tam olarak istediğiniz gibi hareket edememek söz konusu olabilir. Sanki bir hazırlık ve bekleme dönemindesiniz. Bazı elde olmayan nedenler özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olarak meşgul edici de olabilir. Neyse ki Merkür burcunuzda ilerlerken sezgilerinizden yararlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde eğitim, hareket ve iletişim hayatınıza daha fazla girebilir. Bu arada sosyal konular, arkadaşlarla ciddi çalışmalar da mümkün.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Sevdiğiniz kişi bugün size çok daha fazla zaman ayıracak ve değer verdiğini kanıtlayacak. Bu muhteşem sevginin karşılığını siz de ona sunacaksınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün ikili ilişkiler ve yakın dostluklarınızda kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz, sizin için uyumlu ve sevgi dolu görünümler var. Aşk ve sevgi ihtiyacınız artarken, varolan koşulları iyileştirebilmek için enerjinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz günlerden birindesiniz. Para konusunda yeni ilerlemeler sağlayabilirsiniz. 19.00 sonrası gruplarla hareket etmek, arkadaş çevrenizle keyifli vakit geçirmek ve organizasyonlarda yer almak için harika bir zaman, eğlenmeye bakın
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu