Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız eski aşkları tekrar gündeme getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak kötü yönde etkilenmeniz mümkün olabilir. Bir de aşk hayatınızı farklı alanlara taşımayın.
19 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Amirinizden aldığınız bir haber üzerine çok sevineceksiniz ve daha çok çalışmak için hırs yapacaksınız.
19 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınızda bir artış görülmesine rağmen bu harcamaları dikkatli yapıyorsunuz ve maddi sıkıntıya düşmenizi engelliyorsunuz. Yakın çevreniz size bu özelliğinizden dolayı imreniyor.
19 Ağustos 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Evinizle yada ailenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ve fikirlerinizi iyi ifade edeceksiniz ve bu sorunların üstesinden geleceksiniz.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorunlu bir gün sizi bekliyor. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle karşılaşmanız muhtemel. Bu gelişmelere vereceğiniz tepkilerde temkinli olmanız yararınıza olacaktır. Aile büyüklerinizle aranız her geçen gün düzeliyor. Bugün onlardan beklemediğiniz bir destek görebilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan süresince, iş hayatınızdaki ifade gücünüz ve zekanız bir hayli önem taşır. Akıllı olan kazanır diyelim. İnsanların ilgisini çekebilmek için sözleriniz, fikirleriniz etkileyici olmalıdır. Yetenek ve becerilerinizi mutlaka gösteriniz. Ancak şunu da ekleyeyim. Konuşmak kadar dinlemeyi bilmek de faydalıdır. Özel ilişkilerde, her iki kişi de, yaşamsal hedefleri anlamında ortak mı düşünüyorlar. Bu soru çok önemli. Ayrıca mali konularda da bu geçişin önemi var. Başkalarına bağımlı olmak yerine, kendi gücünüzle ayakta durmanız gerekiyor. Hedef belirlemeniz veya belirlenmiş bir hedefiniz varsa, buna ulaşmak için cesur olmalısınız. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
19 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Farkındalığının yüksek olduğu bir gün. Bazı konularda fazla duygusal davrandığını fark edebilirsin. Özellikle son zamanlarda biriyle karşı karşıya geldiysen, onunla uzlaşmak adına adım atmak isteyebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, alışverişe çıkabilir, kültürel etkinliklere katılabilirsin. Gün içerisinde bir araya geleceğin arkadaşların arasında yaşanacak tartışma seni de huzursuz edecek. Yaşam alanındaki birtakım değişiklikler, eşya alışverişi, dekoratif düzenlemeler gündemine gelebilir. Bugün aynı zamanda kardeşinin ya da kuzeninin hayatıyla ilgili aldığı kararla, tüm aile ciddi konuşmalar içine girebilir.
19 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişteki bazı hatıralarınızı anımsayabileceğiniz bir gün. Dünü bugünle kıyaslamak size bugün mutsuzluk şeklinde geri dönebilir. Anın tadını çıkarmalı ve yaşamdan keyif almaya bakmalısınız.
19 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün harcamalarınıza ve elinizdekilere daha çok dikkat etmelisiniz. Maddi kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek elinizde.
19 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

MADDİ olaylar da yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli olun. Yeni başlangıçlar için acele etmeli, yeni insanlarla ilerlemekte tereddüt etmemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
19 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Odak noktanızın ikili ilişkiler olacağı bugün, partneriniz ve yakın dostlarınızla son derece keyifli paylaşımlarda bulunabilir, güzel haberler alabilir, birlikte kaliteli zaman geçirebilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizin gününüzü neşelendirecek. Kendinize vermeniz gereken değerin farkına varacaksınız.İş ortamında bir kadından destek görebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için cesaretinizi toplayıp harekete geçebilirsiniz. Yurt dışıyla ticari faaliyetlerinizde gelişme kaydedersiniz. Yetenekleriniz sayesinde yeni bir kazanç ve gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında iş kurmayı düşünebilirsiniz.
19 Ağustos 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. Kariyerinizdeki görüşme ve konuşmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz, iletişiminizi sağlamlaştıracağınız bir döngüye giriyorsunuz. Parasal işlerinizde de rahatlamalar görülebilir.
Reklamı Kapat