Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Birlikte inanılmaz saatler geçiriyorsunuz. Ama ikinizin de iş yaşantısı aranıza sık, sık ayrılıklar koyuyor. Onu çok seviyorsunuz. Devamlı onun yanında olmak istiyorsunuz.
17 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Hareketli işi seviyorsunuz, ama belli bir zamandan beri temponuz sizi yıpratacak kadar arttı. Bu şekilde götüreceksiniz. Çünkü işinizi çok seviyorsunuz. İş yaşantınızdaki hareketlilik sizi adeta hiç etkilemiyor gibi.
17 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor. Para sıkıntılarınızı siz arttırıyorsunuz. Çok kolayca harcıyorsunuz.
17 Ekim 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Uzun sürecek bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuk nedeniyle duygusal davranıp problem çıkartmamanız gerekiyor.
17 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde sevinciniz daha büyük olacak. Bugün içinizde bir kırgınlık var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu kırgınlığın tek taraflı yaşanmadığını ve sorumluluğun da tek tarafta olmadığı inancı içindeler. Bu konuda biraz daha objektif olmanız gerekecek.
17 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür, çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Kişisel tercihlerimize, ilişkilerimiz, maddi ve manevi ortaklıklarımıza bakacağız. Bütün bunlar üzerinde bir hayli dikkatli, derinlikli, konulara hakim ve odaklanmış bir şekilde gözlemde bulunacağız. İlişkilerimize bir bakacağız. Bizim üzerimizde kimler tesirli, biz hayatta neleri önemsiyoruz, kimlerle iş birliğine yatkınız ve kimlerle birlik ve bütünlük anlamında sorunlar yaşıyoruz? Bunları gözden geçireceğiz. Öyle alttan almaya pek niyetimiz olmayacak ancak çıkarlarımız söz konusuysa, kaybetmeyi de göze almayacağız. Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,
17 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularına söz geçirmeyi öğrenmelisin. Kalbinin karışıklığı işine yansıyacak. Geçmişi geride bırakmalısın.
17 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin her zamanki çözümcü yapınız sayesinde, bazı olaylar çok çabuk geçecek ve dinginliğe kavuşacaksınız.. Bugün çevresel koşullarınızda gözle görülür bir hareketlenme ortaya çıkıyor. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.
17 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı basitleştirin. Daha net ve kalıcı hedeflere yönelin.
17 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir. İstediklerinizi yapmakta zorlanacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Kişisel anlamda dönüşüm yaşayabilirsiniz. Teknik konularda destek alabilirsiniz. Aynı meslek grubundan kişilerle organizasyon yapabilirsiniz.
17 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugünden itibaren burcunuza ilerliyor. Kendinizi ifade etmek, sözlerinizle, konuşmalarınızla, hitabetinizle kendinizi göstermek artık çok daha kolay. Çevrenizi, sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz.
17 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.
17 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile finansal anlamda beklediğinizi alabilir, alım satım işlerinizi başarıyla gerçekleştirebilir, para akışı konusunda rahat edebilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemek, kendinize olan güveninizi insanlara göstermek ve iş hayatında yeni bağlantılar kurmak için ideal bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerde huzur ve güven duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.
17 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk iş gününde düşüncelerinizi, fikirlerinizi gerçeğe çok daha rahat dönüştürebilir, hayata geçirebilirsiniz. Acil durumlar, çatışma ve krizlerin rahatlıkla çözüleceği ve etki yaratmayacağı bir dönemdir. Bugün başlattığınız işlerde istikrar ve başarı oranı daha yüksek olacaktır.
17 Ekim 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından artık plan ve projelerinizi rahatça konuşabilirsiniz. İlginiz tamamen kendinize yönelecek. 
Reklamı Kapat