Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz boyunca gözden kaçırdığınız bazı hatalarınızla bugünlerde yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz. Sandığınız gibi geri dönüşü olmayan bir yolda değilsiniz. Sizden küçük de olsa bir adım bekleniyor.
19 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız, ama bunun genel bir sıkıntının parçası olduğunu da biliyorsunuz. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor.
19 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili öğütleri şu sıralar çok önem taşıyor. Günü kurtarma yöntemi, sonradan kazandığınız bir özellik. Ama sizi hızlı bir maddi çöküntüye götürebilir.
19 Şubat 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Taviz vermediğiniz konularda biraz gevşeme içine girmeniz halinde, özel bir ilişkiniz rayına oturacak.
19 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zamanlama konularında gösterebileceğiniz eksiklikler, yeni oluşturmayı düşündüğünüz ilişkilerde kötü başlangıçların nedeni olabilir. Daha sabırlı yaklaşımlar içine girmelisiniz. Aile içi ilişkilerde duygusallığınızı abartmamanız gerekiyor. Bu ilişkilerde sizi etki altına alan yaklaşımlar, bu ilişkilerdeki bağınızı biraz daha sıkmaya yönelik.
19 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 03:15 Ay-Satürn görünümü, birilerinin düşüncesizliği yüzünden canınızın sıkılmasına yol açar. Mecburen işleri yoluna koymak zorunda kalırsınız. Saat 03:41 Mars-Kuzey düğüm görünüm etkisinde yeni bir işe adım atabilirsiniz. Bir iş görüşmesi olumlu sonuçlanır. Hoşunuza giden ve sizi mutlu eden gelişmeler yaşanabilir. Saat 17:34 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisi, hangi konunda olursa olsun istek ve arzularımızı kısıtlanmadan, mecbur olmadan ifade edebilme isteğimizi işaret ediyor. Hayat bazen bizi test ediyor, sınıyor. Biz kendimiz gibi olmadığımız bir yerde, bir işte, bir ilişkide asla doyuma ulaşamayacağımızın farkındayız. Saat 18:18 Ay-Mars görünümü, parasal yönde halledilmesi gereken işler kafanıza takılabilir. Bunları aceleye getirmeden, üzerinde iyice düşünerek ölçüp tartınız. Böylece doğru bir yol izlemiş olursunuz. Hafta boyunca işlerinizde başarı ve gönül huzuru dileğimle,
19 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Farkını hissettireceğin bir gün. Uyku problemi yaşıyorsan, bugün tükettiğin içeceklere dikkat et.
19 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhunuzda huzuru aramak için çabalayacağınız, maneviyat yönünüzü görüp iyileştirmek isteyeceğiniz içsel bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bugün daha fazla bu gibi konularla vakit geçirmek, ruhunuza taze kan bulmak isteyeceksiniz. Aile yaşamınızda ise birtakım farklı olaylar yaşayabilir özellikle babanızın yaşamındaki bazı süreçler aileye yeni bir düzen getirme kararını aldırabilir.
19 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük rutininiz içinde hareketli ve hızla karar almanız gereken durumlar oluşabilir. Çalışma ortamınızda, iş arkadaşlarınızla ilgili konularda bir takım dalgalanmalar olabilir. Bu alanda risk alabilirsiniz. İş organizasyonunuz içinde liderlik etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bugün sağlık konusunda da dikkatli olmanızda fayda var.
19 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sürekli olarak değişim enerjisini görmezden gelemezsiniz. Değişim rüzgarına ayak uydurmanız gereken çok önemli bir dönemin içindesiniz. Bugün size zarar veren tüm bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz gerçekçi düşünün ve kendinizi olabildiğince geliştirin iş ilişkilerinizde çok dikkatli sabırlı davranmayı tutarlı bir şekilde sürdürebilirseniz iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba deyin. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır. Bilirsiniz bir söz vardır. Kontrolsüz güç, güç değildir diye. O zaman yapılması gereken, gücü mantıklı bir şekilde kullanmaktır. Bunun yolu ise, gerçekçi davranmaktan geçer.
19 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevrenizde ortaya çıkacak bir soruna müdahale etmek ve çözüm getirmek için hiç hesapta olmayan bir sorumluluğu yüklenmeniz gerekebilir. Bu sırada, fazla karamsar yaklaşımların işleri sadece daha da karıştıracağını unutmamalısınız.
19 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile finansal anlamda beklediğinizi alabilir, alım satım işlerinizi başarıyla gerçekleştirebilir, para akışı konusunda rahat edebilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilemek, kendinize olan güveninizi insanlara göstermek ve iş hayatında yeni bağlantılar kurmak için ideal bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerde huzur ve güven duygusunu daha yoğun hissedebilirsiniz.
19 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle sevdiğiniz kişiyle aranızda daha güçlü bir bağ oluşur. Birbirinize kalbinizi açar romantik kelimelerle duygularınızı ifade edersiniz. Dans ve ritim duygunuzu geliştiren her türlü etkinlik bu dönemde size iyi gelecektir. Geçmişte affedemediğiniz kişi veya kişilerle barışma zamanı konuyu uzatmaya gerek yok.
19 Şubat 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak çabuk fikir değiştirmeniz, iş arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırabilir. Başkalarına karşı daha açık olmalısınız.
Reklamı Kapat