Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mart 2015
Birçok yaşanacak şeyin sevgiliniz tarafından saptanması sizi sıkıyor olsa da bunun sevimli yanlarını da görmelisiniz. Güzellik olarak algılamayı başaracağınız şeyler anlam değiştirmekte gecikmeyecek.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

27 Mart 2015
Düzenli ve toplayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

27 Mart 2015
Küçük birikimlerinize karşı sürekli kışkırtılıyorsunuz. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz. Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçler olabilir.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mart 2015
Göz yumacağınız bazı küçük hatalar, ilgili kişiye kazandırmaya çalıştığınız yaşamsal deneyimleri zenginleştirebilir.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Araştırmacı özellikleriniz bugünlerde iş görebilir. Kendinize uzak gördüğünüz kazanımlar çok yakınınızda. Akraba ilişkilerinde geçim, geçimsizlik konularında geçici üzüntüler söz konusu. Fedakar dayanışmalarınız, çevrenizde beğeni kazanıyor. Bazı yaşanan olayların kolay, kolay unutulamayışı, birçok olayın da yaşandığı yerde unutulup gidişi hüzün nedeniniz olmamalı.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Sevgili Akrepler Cuma gününe, saat 09:42 itibariyle  oluşacak ilkdördün etkisiyle başlıyoruz. 20 Mart  tarihinden bu yana yaşanan veya alınan kararları gözden geçireceğiz.  Ardından ailenizle alakalı konular, eğitim hayatınız, mesleki uzmanlığınız, gönül meseleleriniz gibi geniş bir yelpaze içinde, sahip olduğunuz değerlerinizi koruma ve kollama ihtiyacınızı gayet önemli hale getiriyor.  Hedefinize varmak ve hak ettiğiniz konuma ulaşmak arzusu ister istemez içinizde büyük bir hırs yaratabilir.  Bu hırs doğal olarak sizi besler, büyütür ancak bir o kadar da hassaslaştırır. Acaba doğru yolda mıyım, gerçekten ne yapmak gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim türden sorular kafanızın içinde dönüp durur. Peki ne yapmak gerekiyor? Kendinize güvenmekten asla vazgeçmeden, yeteneklerinizin farkında olarak duruma bakınız.  Yeniliklerde bulunmak için duygularınızın değil mantığınızın sesine kulak veriniz.  Geçmişte yaşananlar ters gitti diye veya tam tersine çok iyiydi de şimdi işleriniz bozuk diye gerilmeyiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bunun gibi neler gördünüz, neler geçirdiniz. Sinirlerinize hakim olunuz ve bilinçli bir şekilde hareket ediniz. Saat 13:13 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizi güçlendirmek isterken, karşı tarafın rol yaptığını sanmanıza yol açabilir. Evet sizinledir ancak farklı bir dünyada yaşıyor gibidir. Saat 21:29 Ay-Venüs arasındaki görünüm, sizden farklı düşünen ancak bir çok konuda anlaşabileceğiniz bir kişiyle karşılaşmanızı sağlayabilir. Ancak görünenlere değil, ne kadar sağlam olduğuna bakmanız gerekir. Amacınız,  yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtacak düzeni kurmaktır. Bunun için uzun vadeli düşünmek en doğrusudur. Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Yengeç'te yer alan Ay ve aşk yaşantınızla ilgili duygu değişimlerine ve sallantılara neden olabiliyor. Ani davranışlardan uzak kalmalı ve çevresel faktörlerden etkilenmemelisiniz. İlişkinizi sorgulayacak konuşmalardan uzak kalmayı başarırsanız, durumun geçiciliğini kavrayabileceksiniz.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Özgür olmak ve istediğiniz yönde yol almak isteğiniz yoğun olacak bugün. Ancak mecburen yapmak zorunda kaldığınız işler ne yazık ki buna engel olacak. Bunun savaşını vermek yerine hep yaptığınız işlere eğlence katabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Önemli konularda girişimlerde bulunmak ya da bazı adımlar atmak istiyorsanız, birkaç gün geciktirmeniz yararınıza olur. Çünkü hafif gergin açılar, hayal kırıklıklarına neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Toplumsal ve kişisel özelliklerinizin örtüştüğü bir gün. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebileceksiniz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Ağırlığı parasal konulara vermeye başlayacağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Mevcut maddi durumunuz, sizi tatmin etse ve endişelerden korusa da, diğer taraftan gereksiz masraflara, özellikle de lüks tüketimine yönelmenize yol açabilir.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Gün boyunca ailenizle iletişiminizi geliştirebilir, aile terapisine gidebilir, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir ve arkadaş çevrenizle evde eğlenceli etkinlikler düzenleyebilir, örneğin keyifli oyun partileri yapabilirsiniz. Özel hayatınızda dengeleyici, uyumlu ve sevgi dolu yaklaştığınız pozitif bir gündesiniz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu