Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2015
Sonunda sizi aramaktan usanacak. Ondan bu kadar hoşlandığınız halde küçücük bir meseleyi büyütüyorsunuz. Bugün ilk arayışında onunla konuşup konuşmamakta tereddüt edeceksiniz. Yaptığı gafın farkında, sizden sadece biraz anlayış isteyecek.

Akrep Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2015
İşyerinizde birisiyle asla yıldızınız barışmayacak gibi görünüyor. İkinizin de anlaşılmaz biçimde uzattığınız bu çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Bugün biraraya gelip konuşmanız için tesadüfler yaratılabilir. Değerlendirmekte isteksiz davranabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2015
Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle ilgili övgüler alıyorsunuz, bunun size maddi bir yararı olmuyor. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2015
Duygularınızla mantığınız çelişecek, bugün problemlerinizin çözümünde mantığınızın sesini dinlemeniz gerekebilir.


Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Yeni dostluklara çok açık olmanıza karşın, biraz ince eleyip sık dokuyorsunuz. Dün size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluktan bugün pişmanlık duydunuz. Bunu telafi etmeye çalışacaksınız. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma sorumluluğu içindesiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olacak.

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Sevgili Akrepler Çarşamba günümüzün, saat 12:02 olana dek bölümü Ay-boşluk etkisi altındadır. Başkalarına karşı mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz. Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir.  Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez.  Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir. Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde güven, sadakat, huzur olguları bizim için kıymetli olduğunun işaretçisidir. Hem bugünümüz  hem de ilerisi adına düşündüğümüzde bunu bize yaşatabilecek bir partnerin ve beraberliğin özlemi içinde, seçimlerimizi gözden geçireceğiz. Gün boyu  güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bütçenizi aşabilir veya başkalarını etkilemek için gereksiz alışverişler ya da harcamalar yapabilirsiniz. Yapacağınız harcamalar stres yaratabilir ya da olumsuz sonuçları olabilir. Bütçe planı yapmanızda ve harcama alışkanlıklarınızı değiştirmenizde fayda var. Bazı konularda daha önce uyarılarda bulunduysanız ve olmazsa olmazlarınızı sıraladıysanız, arkasında durmanız gerekebilir.

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Günü eşinizle bir arada yapacağınız veya onunla ilgili olarak yerine getirmeniz gereken işlere ayırın. Neden bu kadar başkaları için çabalıyorum diye düşünmeyin. Sağladığınız fayda sizin de yüzünüzü güldürecek sonuçlar sunacak.


Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bazı konularda gerçekleri size uygun olacak şekilde çarpıtıyor olabilirsiniz veya olduğundan farklı davranan kişiler sizi hayrete düşürebilir. Düşüncelerinizin gerçeğe yakınlığı konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Gerekli konularda başvurular yapmak veya girşimlerde bulunmak için olumlu günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlık, tembellik veya netleştirilemeyen durumlar söz konusuyken, öğle sonrası saatlerde, parayla ilgili işler, alışverişler, ticaret başlıklı konular başta olmak üzere daha rahat akan ve üretken bir gündeyiz. Planlarımızı uygulamaya koyabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Bugün ikili ilişkilerinizdeki karşıtlıklarla ilgilenebilirsiniz. Yaşayacağınız olaylarla ilgili denge de kalmak zor olabilir. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizde paylaşım içinde olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri de organizasyona katmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle zaman geçirmek iyi fikir olabilir.


Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Yaşantınıza karışılmasına izin vermiyorsunuz. Bu ara sizin için özgürlüğünüz o kadar önemli ki sevmekten bile korkar hale gelebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Karşı cinsle ilişkilerinizde problemler var. Ya onlar sizi anlamıyor veya siz kendinizi anlatamıyorsunuz. Biraz içinize dönük yaşıyorsunuz. Onlarla aranızda hep mesafe var. Ancak bunu olumsuz bir olay gibi görmeyin ve özgürlüğünüzün tadını çıkarın.

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İş hayatınızda, birlikte çalıştığınız kişilerle daha samimi, sıcak ilişkiler kurabileceksiniz. Özellikle sağlığınızla ilgili daha keyifli ve de güzel bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Eğer ki yalnızsanız, iş ortamınız sayesinde tanışacağınız kişilerle gönül ilişkilerine girebilirsiniz. Ya da terfi alacağınız dönemdir.

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Rutin işlerinizi tamamladıktan sonra ilginizi daha çok özel hayatınıza veya ortaklaşa yapılacak olan işlerinize yönelteceksiniz. İnsanlara yol göstermekten büyük keyif alıyorsunuz.

Geçmiş Akrep Burcu Burç Yorumu