Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini biliyor, yine de aşksız yapamıyorsunuz. Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmek hiç aklınıza gelmediği için çelişki yaşıyorsunuz. Yine çok bağlandınız ve yine bağımsız davranmayı beceremiyorsunuz.
23 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde problem yaşadığınız birisi aranızdaki buzları eritmek için size bir jest yapabilir. Siz karşılık verip vermemek de karasız kalabilirsiniz. Diğer arkadaşlarınız da buzları eritmenizden yanalar.
23 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olabilirsiniz. Bu karışıklık çözüldüğünde hem sizin hem de yakınlarınız para sorunu kökten çözülebilir. Bu konu şimdilik gündeminizde değil ama zamanı gelince yeterince önem vermelisiniz.
23 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınız parasını yanlış kullanmak üzere. Görüyor ama işine karışmak istemiyorsunuz. Oysa sizin müdahalenize ihtiyacı var.
23 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkesin çekingenlik gösterdiği veya çok rahat davrandığı durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntı yaşıyorsunuz. Bu yüzden zaman zaman yaşadığınız çekingenlik nedeniyle sizi ulaşılmaz bulanlar var. Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bu akşam yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz öğrenilecek, ama size belli etmeyecekler.
23 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 01:41 Ay-Venüs olumlu görünümü, evinize bir an önce ulaşmak ve dinlenmek arzunuzun göstergesidir. Huzur bulmak, rahatlamak istersiniz. Saat 02:16 Ay-Mars görünümü, hayatınızla ilgili mevzularda özgürce ilişki yaşamak ve size ait değerleri korumak son derece önemlidir. Kendinizi ifade gücünüz yüksektir ve hedeflerinizi ele geçirme arzunuz büyüktür. Ancak hangi konuda olursa olsun, bu saatlerde sakin olmakta yarar var. Saat 13:32-23:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı engeller ve tersliklerle karşılaşabiliriz. Bunlar bizim elinizde olmayan sorunlardır ve uğraştırıcıdır. Sakin ve bilinçli hareket etmek lazım. Tersliklerin neden olabileceği strese karşı dikkatli olalım. proje ve planlarımızı tekrar gözden geçirelim. Ancak uygulamaya koymayalım. Saat 23:14 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, partnerinizle veya yakın çevrenizle temasınız yoğunlaşır. Arkadaşça paylaşımları önemsersiniz. Sevgilinizin dengeli ve tutarlı davranışlarda bulunmasını arzularsınız. Etrafınızdaki insanların size karşı dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Gereksiz konularla meşgul edilmekten hoşlanmazsınız. Ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızı incelersiniz. Baskı altına alınmaktan hoşlanmazsınız. Özgür olmak, dilediğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
23 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karar vermekte zorlanabilirsin. Etrafındaki insanlardan fikir almanın sana faydası dokunabilir.
23 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikteliğinizde kişiliğinizi ortaya koyacak davranış biçimlerini benimsemeniz yüzünden, sevdiğiniz kişinin tepkisini alabilirsiniz. Onun duyarlı yapısı karşısında bazı hareketlerinize kısıtlama getirmek zorunda kalacaksınız..
23 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sözsel ifadelerimize dikkat etmemiz gereken bir zaman dilimindeyiz.
23 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz projelere yön vermek isteyebilirsiniz. İşlerinizi belirginleştirmek için destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkileriniz önem kazanabilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili değişiklikler olabilir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar gündeme gelebilir. Olaylara sakin yaklaşmanızda fayda var.
23 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bir haber hayatınızı aniden değiştirebilir. Başınızı kaşıyacak zaman bulamayabilirsiniz. Birinin yersiz sözleri yüzünden keyfiniz kaçabilir.
23 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.
23 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik işler, rutininiz ve çalışma şartlarınızla ilgili durumlar, gelişmeler ağırlık kazanabilir. Detaylara, hesap işlerine her zamankinden fazla önem verebilirsiniz. Mükemmeliyetçi yönleriniz ön planda.
23 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzdaki Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim sizi bir anda inatçı, dediğim dedik bir lider haline getirebilir.İnsanların bu yanlış algıya kapılmasını önlemek için özellikle ev ortamında sessiz kalıp iyi bir dinleyici olmayı seçin. Bu uzun vadede size çok yardım edecektir. Zira insanların inatçı tavırlarıyla bu şekilde daha kolay başa çıkabilirsiniz. Neşenizi bozan ortamlarda bulunmamaya özen gösterin.
23 Kasım 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş, hizmet ve sağlık alanlarınız yoğun olacak. Parasal konularda çabuk tepki verebilirsiniz. Aile hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. 
Reklamı Kapat