Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Eylül 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Böyle ısrar etmeniz halinde onu kazanamayacaksınız. Israrcılığınız onu size yaklaştırmıyor, aksine uzaklaştırıyor. Onun istediği gibi bir süre daha arkadaşça götürmeyi deneyin, sonra zaten olacağına varacak.
23 Eylül 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizin korkunç yoğunluğu bugünlerde biraz azalacak, rahatlayacaksınız. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız.
23 Eylül 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Ödemelerinizin sıkıntısını çok erken yaşamaya başlıyorsunuz. Bugünlerdeki sıkıntılarınız dönemsel görünüyor. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak.
23 Eylül 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde birinin sizinle fazlaca ilgili olduğunu göreceksiniz. Sabırla sonucu beklemeniz gerekiyor. Bu ilginin alanı sandığınız gibi görünmüyor.
23 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yine şirinliğiniz üzerinizde. Yeni dostlarınızla günün tadını çıkartıyorsunuz. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranan insanlar size ilkel yaratıklar gibi geliyor. Ama yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz olacak.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Kendimizi gayet güçlü ve emin şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Geleceğe dönük umutlu düşünmemizi sağlıyor. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu rahatlatıcıdır. Bu saatlerde fırsat bulursak dışarıda bir yemek, dostlarla sohbet etmek, kısa bir mola vermek, sevdiğimizle buluşmak veya hoşumuza giden bir şeyler yapmaktan zevk alacağız. Dikkatleri üzerimize çekebilecek güce sahibiz. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Tam olarak emin değilsek, yeni bir karar vermek yanlış olabilir. Her durumu artı ve eksileriyle gözden geçirmekte yarar var. Saat 20:40 itibariyle etkili Ay-Akrep geçişinde, ailevi veya özel konularda gözden geçirmede bulunursunuz. Duygularınızı dışa karşı bir maskeyle gizlersiniz. Duruma göre, başkalarının davranışlarına göre gerektiğinde tavrınızı belli edersiniz. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, maddi ve manevi anlamda bir hayli titiz düşünmenizi sağlıyor. Ancak bu titizlik verimli bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olacaktır. Merkür-Başak burcunda akıllıca kararlar verilmesinde yardımcınızdır. Endişeye gerek yok. Sadece kendinize güvenmeniz yeterli. İnancınızı kaybetmeyiniz. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, can bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz. Bu dönemde Aslanlar, karşıt görüşte olan kişilerle çatışmadan, belli bir uyum ve denge çerçevesinde, yapılarında bulunan cömertlik, sıcak yüreklilikle ilişki kurmaya çalışırlar. Ancak her zaman bu böyle olmayabilir. Bazen arzularımız, hayata bakış açımız gereği veya geçtiğimiz süreç nedeniyle biz de insanlardan anlayış, samimiyet bekleriz. Bir problem olduğunda, tek başımıza altından kalkmaya çalışsak da, başkalarının da bize destek olmasını, anlayış göstermesini bekleriz. Çünkü bizim de arzularımız ve isteklerimiz vardır. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Açık fikirli oluşun bugün çıkmazda olan konularda kolaylık sağlıyor ve ilişkinde tutarsızlıkları görmeni kolaylaştırıyor.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşantınızla ilgili ihmal ettiğiniz konuların güncellik kazanması, size fazladan sorumluluk getirecektir. Elinizdeki işlerin gelişmesiyle ilgili duraklamalar yaşayabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz yeni bir boyuta giriyor.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ofis arkadaşlarınızla aranızda karşılıklı anlayışı ve sınırlarını koruyun. Hakim olan bazı stres yaratan durumlarında sona erdiğini görebileceksiniz.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konularla ilgili eğitim almaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar açığa çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlişkilerinize daha olumlu bakabilirsiniz. Akşam saatlerini evinizde sevdiklerinizle geçirebilirsiniz. Geçmişte kalan konular gündeme gelebilir.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Mükemmel çıkardığınız işler hakkında sizi çekemeyenler dedikodu yapabilirler. Asla umursamayın. Başarılı bir zaman içine girdiniz.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda, iş ve para konularında daha kısmetli bir döneme ilerliyorsunuz. Attığınız adımların sonuçlanması size keyif verebilir. Alım satım, yatırım konularında keyifli gelişmelerden mutlu olabilirsiniz.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı ve alışılmışın dışında konulara yönelebilirsiniz. Planlarınızı uygulamaya başlamadan önce konuyla ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Kıskandığı için veya farkında olmadan zarar verebilir. Tedbirli davranın.
22 Eylül 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimliğinizi, yakın çevre alanında göstereceksiniz. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim ve bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. 
Reklamı Kapat