Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Kendi kendinize sorup yanıtladığınız sorulardan doğru cevaplar almanız pek mümkün olmayacak. Sevgilinizdeki son değişikliklerle ilgili meraklarınızı açığa çıkartmalısınız.
19 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Karşılığını yeterince göremediğiniz iş yoğunluğunuzun, genel yorgunluğunuz ve moralsizliğinizdeki belirleyiciliği oldukça fazla. Dönem dönem içinizi dolduran isteksizliğin, temelindeki nedenlerle ilgili yanılgılarınız var.
19 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde alacağınız para haberleri, sizi yeni düşünceler içine sokabilir. Günü geçen ödemelerinizle ilgili olarak, yakında sonuç alacağınız görüşmeleriniz olacak.
19 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi etkilediği konularda size yararlı olduğunu düşünen kişiler, farkında olmadan bazı kararlarınızı geciktiriyor. Zorlandığınız kararlarınızda birtakım etkilerden kurtulmanız, bu kararlarınızı kolaylaştıracak.
19 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle ilgi toplayabilirsiniz. Bu ilgi, ekip çalışmalarınızda size başarılar getirebilir. Arkadaşlık konularında daha yakın tanışma fırsatları yaratacaksınız. Karmaşık bulduğunuz bir konuyla ilgili gönülsüz girişimlerinizde, başarılar söz konusu. Sağlamcı yaklaşımlarınız özgüvenli karakterinizle bazen çelişebiliyor.
19 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:15 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir. Saat 03:41 Mars-Kuzey düğüm görünümü, aşkta bonus bir gün olduğunun işaretçisidir. Büyüyen gelişen ve canlandıran her şey sizin için kıymetlidir. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili yeni bir kararın verileceği gün. Olumlu bakış açınız ile her türlü fırsatı altına çevirirsiniz. Saat 17:34 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bildiklerimizi açık ve net bir dille ortaya koymamızı sağlıyor. Tecrübelerimizi önemseyeceğiz. Fikirlerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Kişisel anlamda gelişimimize önem vereceğiz. Arzu ettiğimiz bir yolda ilerlemeyi, özgür olmayı, seçimlerde bulunmayı tercih edeceğiz. Saat 18:18 Ay-Mars görünümü, aktif ve gayet hevesli bir şekilde isteklerinizi dışa ifade etmenizde yardımcıdır. İnandığınız bir davanın peşine düşersiniz. Aşk hayatınız, çocuklar ve yaşamınızla ilgili meseleler üzerinde hakimiyetiniz yüksek olur. Hafta boyunca işlerinizde başarı ve gönül huzuru dileğimle,
19 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyalleşmenin faydalarını göreceksin. Kararsızlık yaşadığın bir konuda, bir arkadaşından ilham alabilirsin.
19 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eski sorunlarınızı kafanızdan atarak bazı düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları yeniden gözden geçirmelisiniz.
19 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten gelen finansal sorunlarınızla ilgili artık net bir plan çıkarmalı ve arka planda neler oluştuğunu gerçek mânâda öğrenmelisiniz.Bu,ileriyi görmeniz için gerekli ve önemlidir.Yaşamı ilerletebilmek için önce sağlam planlar yapmalı ve sonra uygulama aşamasına geçmeliyiz.Fakat gerçekçi bir plan oluşturmadığımız sürece yaşadığımız şeyler yine aynısı olacağından bu noktada ciddi olmakta fayda vardır.
19 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayat görüşlerinizde çok daha cüretkâr ve net olabileceğiniz bir gün. Özgür ve cesur duygulara sahipsiniz. Dinamizminiz ile fikirsel bir konuya öncülük etme ve sahip çıkma duygusunu yaşayabilirsiniz. Uzak kişilerle ve yabancılarla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Bugün ani bir şekilde bir gezi planı yapabilir ya da seyahate çıkabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Cesur doğanız başkalarının sözcülüğünü yaparak zarar görmenize sebep olabilir. Gün içinde ailenizden insanların baskı ve kontrollerine maruz kalmanız mümkün. Bu durum sizi sinirlendirip kırabilir. Sizlere tavsiyem birbirinizle güç mücadelesi ve baskın gelmek adına sonradan pişman olacağınız davranışlar sergilemekten kaçınmanız olacaktır. İşlerinizde olan olumlu gelişmeler ve maddi konularda ki rahatlamalar sizi kendinize getirdi. Şimdi yaşama sıkı sıkı sarılın isteklerinizin üzerine kararlı ve disiplinli bir şekilde gidin yılmadan yorulmadan çalışma zamanı. Bu süreçte yeni bir eğitim programına katılabilir sanatsal içerikli konularda yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.
19 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuları gözünüzde fazla büyütme eğilimindesiniz. Paranızı dilediğiniz gibi harcamayı istiyorsanız da, mevcut konulardaki maddi kaygılar ve geleceğe yönelik parasal planlamalar, sizi bundan alıkoyabilir.
19 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aşk hayatınız açısından muazzam bir günden geçmektesiniz. Flört teklifleri ile karşılaşabilir, varolan ilişkilerinizde özellikle akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile romantizmi daha yoğun hissedebilir, varolan olası problemlere çözümler üretebilirsiniz. İşlerinizin tanıtımı, çocuklarınızla ilişkileriniz ve aşk hayatınızdaki iletişim açısından pozitif bir günde bulunmaktasınız.
19 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün Balık burcuna yerleşmesiyle bugün kazancınızda bereketlenme olur. Ortak paylaşımlardan beklemediğiniz bir akış olacaktır. Sözleşmeleri imzalarken dalgın olmadan tüm maddeleri dikkatle okumalısınız. Metafizik konular, spiritüel temalar ilginizi çeker. Bunlarla yakından ilgilenen şair ruhlu birine de aşık olabilirsiniz. Keyfini çıkarın.
19 Şubat 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, dış ortamlarda daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor.    
Reklamı Kapat