Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle bugün çok küçük ve önemsiz bir konu yüzünden tartışmaya gireceksiniz ev ilerleyen saatlerde bu kavga büyüyecek. Soğukkanlı davranırsanız bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Yakında rahatlayacaksınız.
19 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.
19 Ağustos 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek zorunda kalacaksınız.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi oldukça yalnız hissediyorsunuz. Aslında çevrenizde bir çok insan var. Fakat bu insanların pek azı dostluklarıyla sizi tatmin edebiliyor. Siz her zaman daha fazlasını istiyorsunuz. Bu şekilde düşünmeye devam edersiniz mutsuz olmanız kaçınılmaz.
19 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, kendinizi ifade etmek, yolculuklar, insanlarla bağlantı kurmak, tatlı dillilik, bildiklerini çevrenizle paylaşmak istersiniz. İnsanları etkilemenin kolay olduğu bir dönemdir. El becerilerinizi sergileyebilir, yaratıcı tarzda düşünürsünüz. Ancak iş ilişkilerinde hassasiyetiniz yüksektir. Huzursuzluklar, ortamda bulunan kişilerin tuhaf hareketleri, yoğunluk canınızı sıkar. Kendinizi güvende hissetmezsiniz. Kafanıza bir şeyleri takarsınız sonra da bunu büyütürsünüz. Benim tavsiyem izninizi bu zaman denk getirip, dinlenmenizdir. Yoksa verimli çalışmak zor olur. Bu dönem, kazanç anlamında işlere yönelmenizi sağlar. Bazıları yaz sezonu için belli bir süreliğine ek iş yapabilir veya bu türden işlere yönelebilirsiniz. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
19 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihnin gerçekten çok hareketli? Aklına olur olmadık anılar ve düşünceler gelebilir. Eğer yapabiliyorsan bugüne dair önemli işlerini başka bir güne ertelemen daha faydalı olacaktır. Maddi kazançlar konusunda temkinli olman gereken bu günlerde çıkarlarına denk düşen kişilerle bir araya gelebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişiyle günü birlik seyahate çıkabilirsin. Gün içerisinde bir araya geleceğin arkadaşlarınla keyifli bir sohbet geçirebilirsin. Elektronik eşyalarınla ilgili beklenmedik sorunlar, bazı planlarını ertelemene neden olabilir.
19 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dostlarınızla aranızda halletmeniz gereken ciddi problemler söz konusu ise agresyonunuza hâkim olamayabilir ve kendi görüşünüzün doğru olduğu noktasında baskıcı davranabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel alanda oldukça hareketli ve canlısınız. Aşkta eğlenceli ve keyif veren konular var. Hayatın güzel yönlerine fazlasıyla açıksınız.
19 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

AŞK hayatınızda duygu dolu bir günü sizi bekliyor. Sahip olduğunuz güzellikler için şükredin. Meslek hayatınızda karışnıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz...
19 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.
19 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aşk hayatınız açısından muazzam bir günden geçmektesiniz. Flört teklifleri ile karşılaşabilir, varolan ilişkilerinizde özellikle akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile romantizmi daha yoğun hissedebilir, varolan olası problemlere çözümler üretebilirsiniz. İşlerinizin tanıtımı, çocuklarınızla ilişkileriniz ve aşk hayatınızdaki iletişim açısından pozitif bir günde bulunmaktasınız.
19 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken aşk, hobi, yaratıcılık alanınıza ışık tutacak.Sosyal ilişkilerinizin canlı olacağı bir iş gününe merhaba diyorsunuz. Komisyon faaliyetlerinden gelir elde edersiniz. Eğlence sektörüyle ilgili konular ön plana çıkar. Dernek, örgüt faaliyetlerinde aktif rol alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı geliştiren bir eğitime katılmak harika olacaktır. aşk
19 Ağustos 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu ayın en problemli zamanları geride bırakıyorsunuz. Merkür’ün düzelmesiyle  beraber kendinizi ve yapacağınız işleri daha rahat ifade edeceksiniz. Sosyal çevreniz ve parasal işlerinizde iletişiminiz sağlamlaşmaya başlayacak.
Reklamı Kapat