Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda ciddi dalgalanmalar yaşayacaksınız. Sevgilinizle ilişkinizi değişik bir boyuta taşıyacaksınız. Olumlu gelişmeler yakında gerçekleşecek fakat duygusal olarak güçlü olmalısınız.
21 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Size verilen işleri zamanında yerine getiriyor ve işyerinizde güvenilir eleman pozisyonundasınız. Ciddi sorumlulukları üstlenmek zorunda kalabilirsiniz, bu size göre olmayabilir.
21 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

İşyerinizdeki başarınız yakında ödüllendirilecek ve takdir edileceksiniz. Yakında maaşınıza zam haberi alabilirsiniz, buna çok sevinecek ve yakınlarınızla paylaşacaksınız.
21 Mayıs 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün ani tepkilerden kaçınmaya çalışın ve mantığınızla hareket edin. Sizi üzmek isteyenlere karşı aldırış etmemeye çalışın.
21 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni edindiğiniz dostlar, kendinizi çaresiz gördüğünüz bir konuda yardımcı olma niyeti taşıyorlar. Bununla ilgili duygusal yoğunluklar ve yakınlaşmalar söz konusu. Önümüzdeki günlerde beslediğiniz kimi umutların gerçekçi olduğuna dair belirtiler almaya başlayacaksınız. Yine de riskli adımlar, aceleci kararlardan uzak durmalısınız.
21 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar 21 Mayıs saat 05:14-21 Haziran saat:13:07 tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Yolculuklar, sosyal ilişkiler, plan ve projeler yürürlüğe konabilir. Etrafımızla iletişim bir hayli yoğundur. Yeni insanlar tanımak, yeni yerler görmek, bilmek arzusuyla doluyuz. Bu geçişi yöneten Merkür, 29 Mayıs tarihinde İkizlerde seyrine başlayacak. Kazanç anlamındaki işler için olumludur. Kurulacak bağlantılar, girişimde bulunulan işler, görüşmeler faydalı geçer. Saat 06:30-22 Mayıs saat 05:03 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı kişilere toleranslı davranmamız kolay değildir. Haksızlıklara karşı fazla tepki veririz. İnatlaşırız. Esnek düşünmediğimiz için, farklı görüşlere tahammül göstermeyiz. Ben boşluk etkisi altında kişisel bakımınızla ilgili işlemleri uygun görüyorum. Ancak yenilik, değişim anlamındaki kararlar için uygun görmemekteyim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Ay burcunuz üzerinde boşlukta olacağı için, hangi konuda kendimizi daha güçlü ifade etmek istiyorsak, o konular hakkında bilgilenelim, okuyalım, öğrenelim. İlişkilerimizde baskın tavırlar sergilemeyelim. Ters bir durumla karşılaşırsak, beklemede kalıp üzerinde düşünelim.
21 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinden memnun değilsen, tekliflere sıcak bakabilirsin. Eski sevgilinle ilgili duyacaklarına şaşırabilirsin.
21 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün burcunuza ilerliyor, cesaretinizi, alçakgönüllüğünüzü, cömertliğinizi daha fazla sergileyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi daha fazla gösterebilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi ortaya çıkarabilir, heyecan ve keyif duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizler için haftanın en hareketli günü olabileceğini söyleyebiliriz. Zira bugün yaşadığınız olaylar sizlere insanlara karşı çizeceğiz sınırların nerede olması gerektiğini çok iyi gösterecektir. Çok değer verdiğiniz ve sevdiğiniz insanların aslında sizin bu sevginize hiç layık olmadığını bugün yaşayacağız olaylarla deneyimlemeniz mümkün.
21 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi, her ortamda oldukça iyi ifade edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için ideal bir gün olabilir. Finansal konularınızı gözden geçirebilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Tiyatro, sahne, güzel sanatlara ilgili duyabilirsiniz. Etkinliklere katılmak için, daha istekli olabileceğiniz bir gündesiniz.
21 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arınmayla ve pozitif hislere girmeyle ilgili verdiğiniz kararlar çok doğru. Finansal anlamda da kendinizi düzene sokmalısınız. Yenilenme size çok iyi gelecek.
21 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.
21 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde değişen şartlara ayak uydurarak, yeni fikirleri kabul etmek, fikirlere direnç göstermeden hayatın akışına uymak faydalı olacaktır. Partneriniz ve dostlarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz bu zaman diliminde, 14.00'dan gece yarısına dek olan süreçte finansal işlerinizi tamamlayabilir, partnerinizle romantik bir akşam geçirebilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi fikren besleyen, sosyal ilişkileri güçlü yeni biriyle tanışabilirsiniz. Fakat bu yeni heyecana kapılıp eskiyi bir kalemde silmek sizin için doğru olmayacaktır. Uluslararası konular, yabancılarla ilişkiler, eğitimler bugün hız kazanabilir. Finansal konular, harcamalar, gelir ve giderler arasında denge kurma ihtiyacı gündeminizi dolduracaktır. Yaratıcı fikirleri zihninizde canlandırıp, kalıcı kılmak için harika bir gün.
21 Mayıs 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal çevreniz, hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar ve işten elde edilecek gelirler için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışabilirsiniz.
Reklamı Kapat