Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Kasım 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Sizin onu kendi çevrenize sokmaktan çekindiğinizi düşünüyor. Bunu açıkça dile getiremediği için de biraz sıkıntılı. Onun sizin arkadaşlarınızla yapmak istediği programlara açık olmanızda yarar var.
19 Kasım 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliği bugünlerde gündeminizden düşebilir. Bunda işyerinde yapılacak yeni düzenlemenin de payı olacak. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili bugün yeni bir bilgi alabilirsiniz.
19 Kasım 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz için biraz daha paraya ihtiyacınız var. Hayallerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugünlerde hepsinin birden gerçekleşmesi mümkün gibi gözükmüyor.
19 Kasım 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı yakınlarınızda empati duygusunun olmadığını düşünüyorsunuz ama zaman zaman siz de empati kurmakta zorlanıyorsunuz.
19 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Hassas bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de gereksiz alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Sizin başkalarını düşündüğünüz kadar, sizi düşünmediklerini sanıyorsunuz. Oysa yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyor ve beğeniliyorsunuz. Siz daha açık bir insan olduğunuz için duygularınızı daha rahat gösteriyorsunuz. Herkesten aynı şeyi beklemeniz doğru değil.
19 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 07:30 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir. Saat 19:26 Ay-Merkür görünümünde haberler alabiliriz, çocuklarımız ve sevgilimizle iletişim ön plandadır. Tüm dualarımızın kabulü dileğimle, Mevlit Kandilimiz kutlu olsun. Gönülden sevgilerimle,
19 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün senin için oldukça özel bir gün olacak. Bir anlaşmaya ya da sözleşmeye imza atacaksan olumlu gelişmeler söz konusu. İşinden memnun olmayan bir Aslan burcuysan, sektörün dışındaki bir yerden teklif alabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişinin arkadaşlarıyla olan sorunu ilişkinize yansıyabilir. Görüşlerini açık bir şekilde dile getirmen yanlış anlaşılmana neden olabilir. Sanatla ilgileniyorsan, önemli bir anlaşma sağlayabilirsin. Bu anlaşma kariyerin adına önemli bir dönüm noktası olabilir. Akşam saatlerinde ailenle bir araya gelebilirsin. Yakın akrabalarınla ilgili öğreneceklerin seni şaşırttığı kadar düşündürecek.
18 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularınızla ilgili bazı problemleri aşmanız adına mükemmel fırsatlar kapınızda olacaktır. Çözüme ulaşmış her şey bugün sizleri huzura kavuşturuyor olacak.
19 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah tartışmalara açık olabilirsiniz. Hassasiyetleriniz ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için çaba sarf edeceksiniz. Bugün aşk gündeminizi oluşturabilir. Güçlü duygular içinde olacağınız zamanlar var. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapmak isteyebilirsiniz.
19 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bir haber keyfinizi arttıracak. Duygularınızı denetlemenizin zor olduğu bir gün. Bazı haberlerden etkilenebilirsiniz. Uzaklarda bulunan yakınlarınızla görüşecek, yardımını isteyeceksiniz.
19 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.
19 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşka dair her türlü konuda coşku ve heyecan içinde hareket etmek istediğiniz bir gün olsa da bir noktada duygularınızı kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın. Bonkörlüğünüz, koruma içgüdünüz karşısında kendinizi maddi olarak koruduğunuza emin olmalısınız.
19 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda geri gitmeye başlayan iletişim gezegeni Merkür, aşk hayatınızda yanlış anlaşılmanıza neden olur. En iyisi 8 Aralık’a kadar sessizliğinizi koruyun. Geçmişten gelen bir aşk yeniden kapıda! Çocuğunuzun bu dönemde kaprisleri sizi yorar.
19 Kasım 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten gelen üretimlerin kazanca dönüşmesini sağlayan önemli olaylar söz konusu.  Aksilikler yaşanabilir kurban aramadan işe odaklanmak önemli. Uluslararası konulardan hareket olası.
Reklamı Kapat