Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizdeki netlikler, ilişkinizde sonsuz bir güven duygusu içinde olmanızı sağlıyor. Ama bunun getirdiği rahatlık da birtakım sorulara yol açabilir. Hızlı gelişmeler çok mümkün. Dikkate almanız gereken bazı şeyler var.
20 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni, değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz.
20 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz.
20 Temmuz 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok önemsediğiniz bir projeniz koşulların değişmesi nedeniyle ertelenebilir.
20 Temmuz 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelip geçici bir gerginlik içindesiniz. Yeni tanışma ortamlarında kişilik özelliklerinizin dışında davranışlar gösterebilirsiniz. Abarttığınız bazı problemlerinizi yeniden gözden geçirmenizde yarar var. İkili bir ilişkinizde önemli kararlar aşamasındasınız. Bu ilişkide biraz daha zaman kazanmanız yararlı olabilir, acelecilikten kaçınmalısınız.
20 Temmuz 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 04:13 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, egonuzu güçlendiricidir. Dışarıdan gelen olumsuz tepkilere, sert yanıtlar verebilirsiniz. Kendi alanınızı, sınırlarınızı korumak istersiniz. Tutkulu, bir hayli arzulu şekilde duygularınızı yansıtırsınız. Saat 08:41 Ay-Uranüs karşıtlığı, parasal konularda dikkatli olmamız, işimizi sağlam temele oturtmamız gerekiyor. Güvence çok önemli. Yeniliklere açığız. Gelen haberlere dikkat edelim. Peşin hükümlü olmayalım. Saat 12:05 Ay-Satürn görünümü, ciddi düşünmeyi, bugün yapılacak işlerin başarısı adına daha fazla mücadele etmenizi sağlıyor. Ancak sonuç gayet olumlu olacak. Saat 15:12 Ay-Mars görünümü, gizli ve kimsenin bilmesini henüz istemediğimiz projeler üzerinde çalışmamız anlamına gelir ki, bunları tam olarak bitirmediğimiz için biraz sıkılırız. Bu görünüm, araştırma, üzerinde çalışma, derinlikli bir şekilde meseleleri gözden geçirmenin işaretçisidir. Saat 15:52 Ay-Kuzey düğüm görünümü, maddi-manevi açıdan güçlü olmak istersiniz. Ancak iş ortamı veya sağlıkla ilgili problemler bugün sizi daha fazla yorabilir. Sakinlikle gözden geçirmenizde yarar var. Gönülden sevgilerimle,
19 Temmuz 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde yöneticilerinle yapacağın problemlerde soğukkanlılığını kaybetmemelisin. Tecrübelerine güvenmelisin.
20 Temmuz 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularınızla ilgili kalıcı ve istikrarlı yatırımlar yaparak kendinizi geleceğe daha iyi hazırlayabilmenin yollarını arayacak ve şu an içinde bulunduğunuz durumu daha da iyileştirme adına harekete geçmek isteyeceksiniz.
19 Temmuz 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda sorumlu olduğunuz işlerde kriz yaratan durumlar oluşabilir. Ailenizle ilgili bazı konularda endişe duymanız olasıdır. Duygusal olarak ruh haliniz biraz dalgalı olması mümkün olur. Genel olarak sağlık kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmemeniz yararınıza olacaktır. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.
19 Temmuz 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin oldukça güçlü ve derin olacağı bir gün olabilir, olayların veya kişilerin gizemli veya kapalı yönlerini keşfetmek isteyebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.
20 Temmuz 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edeceksiniz. Bu da size artı puan kazandıracak. Patronunuzun gözünde yükseleceksiniz. Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alacaksınız. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak.
19 Temmuz 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz isteksiz ve kararsız bir tutum sergilemeniz mümkün. Ancak, dikkatinizi evinize yöneltecek, yenilikler yapacaksınız. Yeni eşyalar alabilir, eşyaların yerini değiştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetine katılabilirsiniz.
20 Temmuz 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır.Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Belki Hindistan’daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin. Balık
Reklamı Kapat