Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Ay ın rahat açısının yaptığı olumlu etkiler iç huzurunuzun ve kişisel çekiciliğinizin yüksek olabileceğini belirtiyor. Aşkta istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde beklenmedik koşullarla karşılaşacaksınız. Fakat yine de diplomatik davranarak ilişkilerinizi geliştirebilir ve çalışmalarınızın sonuçlarını maddi olarak da görebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Kişisel gelirinizi ve parasal durumunuzu etkileyen hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar ve riskler söz konusu olurken daha dikkatli olmalısınız.
21 Şubat 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İleriye yönelik hedefleriniz ani değişiklikler gösterebilir. Bu arada, önümüzdeki dönemde yakın çevreniz ve arkadaşlarınız kararlarınızı yakından etkileyebilir.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kış ortasında gelen bahar duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün büyük kısmında Ay hareketini Başak burcunda sürdürüyor. Günün başında Ay ve Venüs arasındaki açı ilişki ve evlilik hayatınızdaki sorunları çözmede şans verebilir. Günün genelinde 04:51-17:17 arasında Ay boşlukta olacağından var olan işlerinizi tamamlamak, yeni bir işe başlamaktan daha iyi olacaktır. Saatler 17:17 olduğunda Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor olacak. Geçtiği gibi de Kiron'la karşıt açı yapıyor. Duygusal olarak yara almaya, kırılmaya müsait bir zaman diliminde olacaksınız. Maddi olarak da bir yara alabilirsiniz. Bir borçla karşılaşabilirsiniz. Bu durum fazla sürmüyor. İlerleyen saatlerde enerjiniz düzeliyor. Günü güzel kapatıyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
20 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş konular uğraştırabilir!Özel sektörde çalışan bir Balık burcuysan, konuşkanlığın sayesinde kurumunun önemli adımlar atmasını sağlayabilirsin. Hayatınla ilgili aldığın önemli kararlardan emin misin? Bu soruyu ben değil bugün gezegenlerin konumu sana sorgulatacak. Planların konusunda hırslı bir tutum sergilerken, hayatında seninle ilgili önemli sorumlulukları olan insanları dahi sorguya çekebilirsin. Problem varsa bunları birlikte çözmek yerine tek taraflı hata araman bu dönem sağlıklı olmayacaktır. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, geçmişte bıraktığınız bazı sorunların gün yüzüne çıkmasına neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Fevri çıkışlar yapmak yerine, toparlayıcı davranmalısın.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

BALIK
20 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerde yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Her zaman gösterdiğiniz fedakarlığı karşınızdakinden bekleyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda detaylara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde çatışmalar çıkabilir.
20 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş konularında daha atak olabilmeniz için evren sizi destekliyor. Aldığınız kararlar sezgilerinizle birleşince muazzam oluyor.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, kendinizi tüm dünyaya tanıtmayı, sosyal statünüzü, kariyerinizin bulunduğu noktayı veya çevrenin gözündeki imajınızı herkesin bilmesini arzu edebilirsiniz. Bugünkü eylemleriniz de, bu arzuya yönelik olacaklardır.
20 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burçları için güzellik dönemi başladı. Ancak çok fazla değişiklik yapmaktan, daha doğrusu her değişikliği bir arada yapmaktan kaçınmalısınız. Yavaş yavaş. Bir gün saçınızsa, diğer hafta kaşınız olsun. Her şeyi bir günde halletmeye çalışmayın. Çok çalışmaktan başka çareniz yok. Kafanızdakileri elde etmek için, kendinizi ortaya koymanız gerekiyor.
20 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, ikili ilişkilerinizde hızlı kararlar almanıza yardım edecek. Partnerinizle birbirinize nasıl faydalı olabileceğinizi irdelersiniz. İş toplantılarınızda önemli kararlar alırsınız. Diğer yandan terfi etmek ya da başka bir iş alanına geçmek için planlar yaparsınız. Bu konuda önünüze çıkan fırsatları değerlendirin.
21 Şubat 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu fikir birliği aramaktan ziyade kendi ideallerinize önem verin. İlişkilerde yenilenmeler, romantik konularda gelişmeler olası.
Reklamı Kapat