Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bugün, aşk konusunda isabetli kararlar alacaksınız. Doğru tespitleriniz ve tutarlı tavırlarınızla partnerinizi fazlasıyla etkileyeceksiniz.
19 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizde yapmak istediğiniz girişimler için uygun fırsatlar bulabileceğiniz bir gün. İletişimde yoğunluk yaşayabileceğiniz bu gün tasarlamadığınız gezilere çıkabilirsiniz.
19 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Maddi konuları yönlendirmede oldukça becerikli oluşunuz çevrenize güven telkin ediyor. Sizinle ortak çalışmak ve yatırımda bulunmak isteyen kişilerle kazançlı başlangıçlar yapmanız muhtemel.
19 Kasım 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.
19 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yakınınızın problemleri sizi çok meşgul ediyor. Oysa o yaşadıklarını sizin kadar önemsemiyor. Bugün yine ona zaman ayırıp akıl vermeye çalışabilirsiniz. Söyledikleriniz şimdilik onu hiç etkilemiyor. O bildiği gibi davranmakta kararlı. Öğle saatlerinde bir başka şehirde yaşayan bir yakınınızla ilgili çok sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz.
19 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 07:30 Ay-Satürn görünümü, para kazanmak amaçlı verilen mücadelenin göstergesidir. Evdeki hesap çarşıya uymadığında, zorluklara sabır göstermeniz kolay olmaz. Saat 19:26 Ay-Merkür görünümü, bir yanıyla insanlarla fikir alışverişinde bulunmamız ancak diğer yanıyla farklı bir sohbet arayışımızın simgesi. Güzel bir şeyler duymaktan yanayız. Ancak sıradan olmamalı ve bizde olumlu hisler uyandırmalı. Beklentimiz bu yönde olacak. Tüm dualarımızın kabulü dileğimle, Mevlit Kandilimiz kutlu olsun. Gönülden sevgilerimle,
19 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerin için büyük adımlar atacağın bir gündesin. Eğer bir süredir iş arayışı içinde olan bir Balık burcuysan bir yakınının aracılığı ile iş bağlantıları kurabileceğin insanlarla tanışabilirsin. Bu konuda hazırlıklı olmalısın, zorlanacağın bir görüşme olacak. Uzun zamandır ilişkinde sorunlar yaşıyorsan, çözüm yolunun tıkandığını hissedebilirsin. Aceleyle alacağın kararların pişmanlık getireceğini sen de biliyorsun. Bu yüzden biraz daha zamana bırakmayı tercih edebilirsin. Son zamanlarda evdeki kadın figürlerle sürekli konuşmayı ertelediğin konuları dile getirmekte ısrarcı olabilirsin. Ancak geçmişe dair konular konuşulsa da, çok verimli bir sonuca bağlanamayabilir.
18 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar sizi oldukça heyecanlandırabilir. Kendinizi oldukça hevesli ve canlı hissedebilirsiniz. Bu sizin her şeyi abartılı bir fedakarlıkla sergilemenize neden olmamalıdır.
19 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilemediğiniz konulardan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde sinirli tavrınız etrafınızdakileri incitebilir. Gün içinde uğraştığınız konularda risk almanız gerekebilir, dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili olaylar önem kazanacaktır. Akşam saatlerinde gizli koşullar söz konusu.
19 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Şimdiye kadar düşünmediğiniz şekilde düşünebilir, olayları farklı açılardan ele alıp değerlendirebilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmayın. Parasal sıkıntılar duyabilirsiniz.
19 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.
19 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi tamamen görev ve sorumluluklarınıza adadığınız, çalışıyorsanız iş hayatınız ve kariyerinizin ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bu durumun sizi, enerjinizi, sinirlerinizi yıpratmadığından emin olmalısınız.
19 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür Yay burcunda geri hareketine başlarken iş ortamınızdaki ilişkilere ışık tutacak. Bu dönemde iş hayatıyla özel hayat arasındaki dengeyi oturtmanız gerektiğinin farkına varırsınız. Geçmişten gelen konularla uğraşmak ve bunları tamamlamak isteyeceksiniz. Ama unutmayın, zaman her şeyin ilacıdır.
19 Kasım 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu yetersizlik duygusu, gelir gider dengesini koruyamama kaygısı söz konusu. Ani harcamalar, finansal konularda aksamalar yaşanabilir. Dengeyi koruyup üretmek önemli.
Reklamı Kapat