Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizin bir ayrıcalık taşımasını, gözlemlediğiniz diğer beraberlikler gibi renksiz heyecansız olmamasını istiyorsunuz. Ama bunun için harcadığınız çabada yalnız kaldığınızı düşünüyorsunuz.
21 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazır olun. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.
21 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bir alacağınızın ödeneceğinden şüpheniz var. Bu sizin keyfinizi kaçırıyor. Bir satış işinde size bazı yamalarınızı kapatabilecek bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz.
21 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Biri tarafından yakından ilgiyle izleniyorsunuz. Onun sizinle ilgili görüşleri bir iki kişi tarafından çok önem taşıyor. Etrafınızı dikkatle incelerseniz bunları fark edeceksiniz.
21 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Her tatil dönüşü aynı şeyleri yaşıyorsunuz. Tatilde tanıştığınız insanları sık sık arıyorsunuz. Bunu bugün de yapacaksınız. Aile içinde problem yaptığınız,üzülmenize neden olan birisi var. Ona zaman, para ve emek harcamak zorundasınız. Yurtdışından eski bir dostunuz şu günlerde sizi düşündürüp, kafanızı karıştıracak önerilerle dönecek.
20 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:52 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, önyargılı düşünebiliriz. Eğer birileri arkamızdan iş çeviriyorsa buna göz yummayız. Tepkimizi gösteririz. Saat 06:35 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, kendimizi rahat ve özgür hissetmeyiz. Şartlar maddi-manevi anlamda bizi mücadele zorluyor. Yorgunuz ve tabii ki gerginiz. Bu saatlerde bir yerlere gitmek, uzaklaşmak isteyeceğiz. Saat 07:23 Ay-Mars kavuşum etkisinde birilerine mecburen veya sevginizden dolayı katlanırsınız. Ancak pek de hoşunuza gitmez. Bazen de siz kendinizi dışarıdan uzak tutarsınız. Karışık duygular yaratabilir. Dostlarla konuşmak, soyut çalışmalar, kültürel aktiviteler size iyi gelecektir. Birilerine karşı içten içe sinirlenebilirsiniz. Sakin olalım. Saat 08:59 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, zihnen ve bedenen kendimizi gözden geçirmenin işaretçisidir. Ailevi ve duygusal meseleleri bu saatlerde mantıklı bir şekilde ele alırsak, sıkıntılarımızın üstesinden gelebilecek çıkış yolları bulabiliriz. Saat 16:45 Ay-Venüs zorlu görünümü, ilişkilerimizde iki yönlü düşünmeye neden olabilir. Bir yandan tutkuyla ona bağlıyızdır ancak diğer yandan sanki avuçlarımızın içinden kayıp gidecek gibidir. İşte bu ikilem, bu saatlerde sizi rahatsız edebilir. Lütfen ilişkinizi gerçekçi şekilde analiz ediniz ki, huzurunuz kaçmasın. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
20 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni kararlar almakla kalmayacak ayrıca kendine bu konuda son derece sadık kalacaksın. İş hayatında sana faydalı olacak, gelişimini destekleyecek kişilerle tanışabilirsin. Ortak mallar, hesaplar ve yatırımlar ön planda çıkabilir. Uzun zamandır çözüme kavuşmamış konular bir sonuca yaklaşırken, sen de nihayet derin bir nefes alabileceksin. İşinden memnun olmayan bir Balık burcuysan, gelecek tekliflere açık olduğunu gösteren davranışlarda bulunabilirsin. Değer verdiğin kişiyle yiyeceğin romantik akşam yemeği, günlük kaygılardan uzaklaşmanı sağlayacak. Uzun süredir görüşmediğin arkadaşlarınla telefon görüşmesi yapacaksın. Çok değer verdiğin bir eşyanın kaybolması panik olmana neden olabilir.
20 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızla ilgili önemli bir dönemin bitişi ve yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Kendinize olan güveniniz ve yapacağınız iş ile ilgili araştırmacı yönünüz sayesinde önemli mevkilere gelebilirsiniz.
20 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde finansal konularınız ile ilgili gelişmeler olabilir. Borçlarınızı yapılandırabilir ya da elinizdeki imkânları farklı yatırımlar için kullanabiliriz. Risk analizi yapmanızda fayda var. Ani kararlar için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla zaman harcamak ve enerjinizi boşaltmak isteyebilirsiniz.
20 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek size keyif verecek. Zaten siz sanatçı ruhlu insanlarsınız.
20 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikktini çekiyor. Bir dostunuzdan yardım göreceksiniz. Sanatsal olarak verimli bir dönemdesiniz.
20 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir. Önce huzursuz olsanız bile sonra keyiflenecek ve hoş vakit geçireceksiniz. Yapmak istediklerinize yönelik çeşitli düşünceler içine girebilir, kararsızlıklar duyabilirsiniz. Fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var. Harekete geçmeden önce anlatmayın.
20 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltı çalışmaları yapmak için harika bir gün. Gördüğünüz rüyalar sizin için önemli anlamlar taşıyabilir. Aile dizimi, regresyon, şifa çalışmaları ile ilgilenebilirsiniz. Elde olmayan nedenlerden ötürü krizler patlak verebilir. Gündelik hayatta akışta kalmaya özen gösterin. E mail trafiğiniz yoğunlaşır.
20 Eylül 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı hassasiyetler, kafa karışıklığı söz konusu olabilir. Günü beklentiler üzerine kurgulamayın. Açık havada hareket halinde olmak size iyi gelir.
Reklamı Kapat