Başak Burcu Günlük Aşk Falı

28 Ağustos 2014
İlişkinizde duygularınıza çok kapılıyorsunuz ve bazı mantıksız hareketler sergiliyorsunuz. Bununla beraber bazen kıskançlık krizine giriyorsunuz ve sevgilinize güvensizliğinizi belli ediyorsunuz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

28 Ağustos 2014
İşinizi çok seviyorsunuz ve işyerinizdeki çalışma azminiz bazı insanlar tarafından kıskanılıyor. Politik davranmalısınız ve olumsuzluklara böylece imkan vermemelisiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

28 Ağustos 2014
Sevgiliniz ve yakınlarınıza yaptığınız harcamaların sonucunda önümüzdeki günlerde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara daha çok eğilmeniz gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Ağustos 2014
Sevgilinizin ihtiyaçlarını yerine getirmiyorsunuz ve onu bu sıralar çok ihmal ettiniz. Bu tutumunuzdan partneriniz çok şikayetçi.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Olaylardan veya kişilerden fazlasıyla etkilenmeye açık bir gündesiniz. Bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Çevrenize karşı hassas ve ani tepkiler verecekseniz. Gün içinde mizacınızda ve davranışlarınızda değişimler tutarsızlıklar olabilir. Ailenizle aranızdaki sorunlar bugün gündeme gelmeyecek. Bu sizde rahatlık yaratabilir.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Sevgili Başaklar saat 00:54 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay, sosyal çevrenizde bulunan kişilerle bağlantı kurmanızı sağlayıcıdır. Nezaket ve hakkaniyet içinde hareket edilmesini istersiniz. Bazı belirsiz durumların çözüme kavuşmasını dilersiniz.  Siz adil bir paylaşım istiyorsunuz. Bencil tavırlardan hoşlanmıyorsunuz. Ne varsa açıkça ortaya konulmalı diye düşünüyorsunuz. Ay-Terazi burcu geçişi, maddi konularda da  birebir etkilidir. güzellikleri arzularız, hoşumuza giden bir şeyi satın almak isteriz. Sevdiklerimizi memnun edecek ufak tefek harcamalarda bulunabiliriz. Birileri de bizi mutlu edebilir. Saat 19:43 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, her ihtimale karşı mali konularda bütçeyi aşmamak gerektiğini işaret ediyor. Aklımızda yapmak istediğimiz yenilikler var. Ancak bunlar için planlamayı bilmek gerekir. Bu görünüm, bir haberin gelişiyle, yeni bir karar vermemiz anlamına da gelir. Yarar ve zararını hesaplamamızda yarar var. Saat 23:03 Ay-Pluto zorlu görünümü, özellikle ilişkinizle alakalı konularda hem paylaşıma açık davranırsınız hem de derinlikli düşünürsünüz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, bugün görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Hırslı ortamlarda bulunmak istemiyor fakat, iş bitirici yönlerinizle kesin çözümler elde ediyorsunuz. Spor yapmak için kendinize zaman ayırmalı ve eğlenceli ortamlarda bulunmalısınız.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugün cömertliğiniz üzerinizde olacak. Aman kimsenin hakkı bende kalmasın diyorsunuz. Ancak aynı şeyi kendi hakkınız için de gözetmelisiniz. Sizin emeğinizin karşılığı olan para da bir şekilde elinizden akıp gitmesin.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bazı kişiler bazı sorunları çözmek istermiş gibi görünmelerine rağmen bu amaçtan kilometrelerce uzakta olabilirler. Dolayısıyla, mükemmel ve mantıklı önerilerinize iş düşebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Parasal birikimler ve harcamalar konularında hareketlilik gözüküyor. Alacağınız bazı haberler maddi açıdan size yeni ufuklar açabilir. Alım satım işlerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Detaylara gösterdiğiniz özen sayesinde çalışmalarınıza destek bulmanız kolaylaşacak. Görüşmelerinizde karşınızdakini anlamaya öncelik verin.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
DAHA önce yarım bıraktığınız işler varsa bugün normal işlerinize ilave olarak karşınıza çıkabilir. Bu durum sizi bir hayli yoracak gibi.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!