Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
30 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Belki de kısa bir heyecanla yetinmek zorunda kalacaksınız. Onunla bir şeyler yaşama isteğinizi zor dizginlemenize karşın, bu ilişkiye başlayacağınıza dair bir belirti göstermiyorsunuz.
30 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar, sizi tanıyanları şaşırtıyor. Bunun sizi gaza getirip eforunuzu arttıran bir etki yarattığı imajı veriyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
30 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
30 Haziran 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir kefalet işinin sonunda bazı sıkıntılar görünüyor. Bugünlerde bir yakınınıza kefil olmanız istenebilir ve bununla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.
30 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremeyişiniz, yarın kötü bir güne başlamanıza neden olabilir. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kalacaksınız. Bugünlerde aile ilişkilerine alışılmadık biçimde zaman ayırmanız bütün bireyleri sevindiriyor. Ailenize sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz.
30 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 30 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek  yöneticiniz Merkür, güven içinde yaşama arzumuzu yükseltiyor. Artık geleceğimizi düşünerek kararlar vereceğiz. Kariyer hayatımızı, hedeflerimizi önemseyeceğiz. Ona göre seçimler yapacağız, kararlar vermeye çalışacağız. Aile içinde, birlikte olduğunuz kişilerle, arkadaşlarınızla olan ilişkinizde yarım yamalak değil bütünlük duygusu içinde hareket edilmesine dikkat edeceğiz. Kimlerle yola çıkıyorsak, bizim hassasiyetimize kıymet veren insanları tercih edeceğiz. Böyle insanları destekleyeceğiz. Geçmişte olanlara takılı kalmamak lazım. Yaşandı bitti diye düşünüp önümüze bakmamızda yarar var. Ailemiz, arkadaşlarımızla bağımız güçlenecek. Mistik faaliyetler, sanatsal konular, gruplarla ilişkiler, eğitmenlik, ailelere, kadınlara yönelik faaliyetler, sosyal yardımlaşmalar bu dönemde önemlidir. 30 Haziran-2 Ağustos Akrep burcunda ilerleyecek Mars, eğitim-öğretim, girişim, iletişim, çevre ilişkileri, kısa yolculuk, günlük uğraşılar, haberleşme, yazılı belge gibi geniş bir alanda her türlü olasılığı göz önüne alarak hedeflerinizi belirlemeniz, saptamalarda bulunarak ona göre bir yön tayin etmeniz anlamında sizi güçlendiricidir. Sınırlarınızı gayet güçlü bir şekilde korumanızı sağlar. Başarılı olma isteğini yükselten, önünüze çıkan engellere aldırmadan bildiğiniz yolda yürümenizi sağlayan Mars-Akrep etkisinin gücü, dağılmanızın da önüne geçerek, amacınız ne ise o  doğrultuda hareket etmenizi sağlamasıdır.  Başarılı olacağınız alanlara yönelin, ilgili kişilerle bağlantıya geçin ve kendinize güvenin. Bu iki geçişin de, olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,  
30 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi sorunların gündemi kapsamasıyla düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalar karşısında sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Anında çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları kısa vadede oluşturun. Duygusal konularda her şey sizin istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Bu dönem kısa vade çözümleri unutmalısınız.
30 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa yürüttüğünüz işlerde başlangıçta neye niyet etmiştiniz diye hatırlamak, hafızaları biraz zorlamak gerekebilir bugünlerde. Bu tarz bir duraksama, plan revizyonları ve birlik duygusu için ilaç gibi gelebilir.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren kendinizi daha iyi ifade edebilir ve söylemek istediklerinizin daha iyi anlaşıldığını gözlemleyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren ilişkiler ve iş birlikleri ön plana çıkabilir. Grup aktiviteleri, arkadaşlarla veya akrabalarla görüşmeler hız kazanabilir. Mesafe önemli olmaksızın ziyaretler, seyahatler ya da iletişim artıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içindeki yanlış anlamalar sizi zor durumlara sokabilir. Çocuklarınızla ilgili mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili ani kararlar vermeyin. Tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde yalnız kalmak size iyi gelebilir. İçsel hesaplaşma yaşayabilirsiniz.
30 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorun çıkaran ve nedenlerini merak ettiğiniz pek çok şeyin cevabı kendi içinizde. Olaylara sadece görünen kısmı ile bakmayıp sorgulayın.
30 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda oldukça dikkatli davranmanız gerekiyor.
30 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlar, etkinlikler, düğün, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, geleceğe dair proje ve çalışmalarınıza hız kazandırabilir, arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanlarla keyifli ortamlarda yer alabilir, mutlu bir gün geçirebilirsiniz ancak akşam saatlerinde ilişkilerinizde daha anlayışlı ve ılımlı olmaya ihtiyacınız olacak.
30 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir sanatsal faaliyet için eğitim almayı düşünebilirsiniz. Görsel sanat dalı olabildiği gibi tiyatro ve şan dersi de almak mümkün olabilir.Diğer taraftan ruhani inançlarınızı sorgulayabilir, bu konular üzerinde düşünebilirsiniz. Doğanın ve yeşilin yoğun olduğu diyarlara yolculuk etme hevesi duyabilirsiniz. Ay ve Merkür kavuşumu iletişiminizi yumuşatacaktır.
30 Haziran 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde yaşadığınız sorunlar geride kalıyor. Arkadaşlarınızla tatil planları önem kazanacak ve çevrenizdeki hareketlenmelerle sosyal ortamlardan istediğiniz faydayı sağlayacaksınız.
Reklamı Kapat