Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bugün bazı güzel sürprizler yaşayacaksınız ve duygusal olarak kendinizi güçlü ve cesur hissedeceksiniz. Sevgilinizle güzel bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir.
19 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Amirinizle olan yakın ilişkileriniz yüzünden işyerinizde bazı arkadaşlarınız tarafından kıskanılacaksınız. Amirinizle olan yakın ilişkilerinizi çevrenizden gizlemek zorundasınız.
19 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda çok dikkatli davranıyorsunuz ve harcamalarınızı kontrollü bir biçimde yapıyorsunuz. Bu sayede yakında çok istediğiniz bir şeyi satın alabileceksiniz.
19 Ağustos 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

İç dünyanızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Hayal gücünüz ve yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bir gündesiniz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaktaki bir dostunuzun da etkisiyle bazı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Bu kararlar hayatınızı oldukça fazla etkileyecektir. Bu etki önceleri olumsuz gibi görünebilir fakat zamanla olumlu olacaktır. Fakat sizi asıl endişelendiren alacağınız bu kararlara aile büyüklerinizin tepkisi.
19 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 07:06 Ay-Venüs kavuşumu, hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzu, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilme gücünüzü yükselticidir. Saat 18:17-20:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında temkinli olmak yapılacak en doğru harekettir. Sosyal hayatınız başta olmak üzere duygu dünyanızla ilgili konularda kendi temelinizi güçlendirmek ve güvenliğinizi sağlamak olgusu ön plandadır. Kafanızın içindekileri uygulamak yerine, üzerinde düşünmek yararlıdır. Fakat tam tersine, ani bir karar vermeye kalkışmanız sakınca doğurabilir. Benim tavsiyem Ay-boşluk süresince, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan rutin işlerinizi yapmanızdır. Saat 20:55 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişinin, egonuzu yükseltici etkisiyle, kendi bildiğiniz şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yana davranabilirsiniz. Öyle kafasını fazla kurcalayacak veya yoracak meselelerle uğraşmaktan yana değildir. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle iletişimde bulunurken olgun ve ılımlı bir şekilde davranmanız yararlı olabilir. Kaldı ki bugün siz ne düşünürseniz düşünün karşınızdaki insanın yanlış anlama ihtimali fazladır. Mantıklı bir insan oluşunuz kimlerle nasıl konuşmanız gerektiği yönünde yine en doğru yolu bulmanızı sağlayıcıdır.
19 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığını körükleyen gökyüzü, bugün yanında olacak. Arkadaşın için hazırladığın davetiye övgü toplayacak.
19 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bilinçaltınızı daha da yoğunlaşmasına neden oluyor. Bugün Ay'ın konumu, duygusal takıntılarınızı ön plana çıkararak kendinizi tanıma fırsatı verecektir. Sıkılmanız için hiç bir neden yok. Bilinçaltı rüyalarınız yoğun.
19 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelirlerinizi güvence altına almak amacıyla sözleşmeler yapabilirsiniz. Bazı ödenmeyen borçlara ekstra dikkat etmelisiniz.
19 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaş çevrenizle ilgili değişikliklere daha çok zaman ayırmanız mümkün. Kendi duygusal durumunuzu da anlamaya gayret etmelisiniz.
19 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar fazlasıyla ciddi olabilir.
19 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
19 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca partneriniz ve dostlarınızla keyifli diyaloglar geliştirebilir, birlikte plan yapabilir, sosyal etkinliklerde yer alabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler ve hukuksal konularda fırsatlara açık bir gündesiniz.
19 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda günü birlik gezilere katılarak sosyal hayattan kopmamaya çalışın. Zira bu günlerde birden çok çözüm bekleyen konu sizi depresyona sokabilir. İlişkiler üzerinde son dört aydır yaşadığınız süreci tekrar gözden geçirip, içsel enerjinizle ne istediğinizin altını çizin. Ayağınızı yere sıkı bastıran zaman içinde size derin dönüşümler yaşatacak olan ilişkileri sevgiyle kabul edin.
19 Ağustos 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bugün iletişim kopukluklarına, aksaklıklarına, paylaşımlarınıza her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Daha yavaş ve temkinli hareket edebilirsiniz.
Reklamı Kapat