Başak Burcu Günlük Aşk Falı

26 Kasım 2015
Üzerine örtmek istediğiniz bir mesele, bugün yine aranızda tartışma konusu olabilir. Haklı olan sizsiniz, o da bunu biliyor ama kendisini size karşı savunmak zorunda hissediyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

26 Kasım 2015
Bütün parlaklığınız üzerinizde. Çok beğenildiğinizi fark etmenize rağmen farkında değilmiş gibi davranıyorsunuz. Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak.

Başak Burcu Günlük Para Falı

26 Kasım 2015
Kendi kendinizi idare etme çabanız, bazı harcamalarınıza dikkat etmenize neden oluyor. Bu davranışınız, yakınlarınızın takdirine neden oluyor ama onlar yine de size desteklerini sürdürmek istiyorlar.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Kasım 2015
Ailenize düşkün olmanız iyi bir duygu ama bu duyguyu zaman zaman abarttığınızın siz de farkındasınız.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Sabah saatlerinde yaşayacağınız durgunluk öğle saatlerinden itibaren yerini yoğun bir enerjiye bırakabilir. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Sizden bir konuda akıl isteyen bir dostunuza pratik çözümler önermeniz, size minnet duymasına neden olacak.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Sevgili Başaklar saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba gününe adım atarken, şöyle bir geriye çekilerek durumunuzu sakin bir biçimde ele alınız. Bir şeyleri düzenlerim umuduyla olayların üstüne gitmek risk almak demektir. Özellikle boşluk etkisi altında verilen kararlar daha sonra tekrar düşünülmeyi gerektirir. Oysaki kendinizi rahatlatıcı olan yöntemleri denemek faydalı olacaktır.Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu, aileniz ve ev içindeki sorumlulukların sizi biraz zorlamasına neden olabilir. Belki de daha önce verdiğiniz bir kararı şimdi tekrar ele almanızda yarar var. Bu kavuşum başka bir yerde yaşamak, çalışmak, görev üstlenmek veya tümüyle yaşamınızı değiştirecek bir yenilikte bulunmanın da göstergesidir. Fakat koşullara, şartlara, duruma iyice bakmakta yarar var. Aileyle ilgili kararların da ortaklaşa alınması gerekir. Eğer evinizden çalışıyorsanız, kendinizi tanıtmanız, birilerine ulaşmanız zaman alabilir. Bu sizi yıldırmasın. Hedefinizden eminseniz, her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Yeter ki, planlı ve disiplinli çalışmaya özen gösterin.  Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, ailevi ve ev ile alakalı konularda düşünülen yeniliklerin dikkatli bir şekilde ele alınması gerektiğini gösteriyor. Bir de ilişkinizle ilgili meselelerde birbirinizin sınırlarını aşmadan konuşmak yerinde olur. Arkadaşlıklarda da aynı durum geçerlidir. Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, eviniz  veya şahsi harcamalarınızın  düzgün bir bütçe çerçevesinde gerekli ve gereksizler tespit edilerek yapılması yararlı olur. Böylece açılmamış olursunuz. Yolculuklar, değişiklikler, yenilikler aceleye getirilmemelidir.Saat 19:16 İkizler burcunda  ilerleyen Ay, yenilikte bulunmak, yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır.Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Bugünlerde dalgın olabilirsiniz. Dolayısıyla sözlerinizde durmakta ya da randevularınıza yetişmekte zorlanabilirsiniz. Hatta görevlerinizi aksatmanız dahi söz konusu. Özellikle ailenizle ilgili konuların işinizi veya kariyerinizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Maddi konulara karşınızdakilerle aynı pencereden bakamıyorsunuz bugünlerde. Ancak size göre en doğru olan şeyleri satın almak ya da paranızı gönlünüzden geldiğince harcamak kısmı gerçekten bir takım zararlara sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım 2015
Kendinize ve yapmayı sevdiğiniz işlere zaman ayırmak istiyorsunuz, ama yapılması gereken o kadar çok iş, göreve ve sorumluluk var ki! Ne yapacağınıza karar vermeyebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün içinde hayatınıza yeni anlamlar katmak için başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızı sorgulayacağınız bir günde olabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Sizi ruhsal olarak etkileyecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizin netleşmesi sizi rahatlatacak. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Etrafınızdaki karşı cinsin ilgisini çekmekten bıktınız. Özellikle de bu ara ters davranışlara maruz kalmış olabilirsiniz. İş yerinizde daha siyasi davranın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Gün boyunca çalışma hayatınız açısından son derece destekleyici görünümler altında varolan iş ilişkilerinizi geliştirebilir, daha fazla kişiye ulaşabilir, kalabalık ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bugün maddi durumunuzu geliştirmeniz ve konusunda şanslarınız sözkonusu iken, özel hayatınızda uyum ve dengenin hakim olduğu, sevgi duygularının ön plana çıktığı bir zamandan geçmektesiniz.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Merkür'ün Neptün ile kuracağı sert kontak ile bu hafta imza atmak, ortaklık başlatmak için çok uygun bir hafta olmayabilir, genel anlamda yanıltıcı ve hayal kırıklığı yaratabilir, dikkatli olmakta yarar var. Ev içinde su tesisatı ile ilgili minik sorunlarda oluşabilir

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2015
Aile hayatınızın sorumlulukları önem kazanıyor. Bu sorumluluklar üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı sorunlar oluşabilir. Kendinizi kandırmaya açık olacaksınız.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu