Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

İnatçı huylarınızı bugün sevgilinize de göstereceksiniz. Beraberken sürekli sizin karar verdiğiniz şeyleri yapmak istiyorsunuz. Onun isteklerine saygı göstermiyor hatta eleştiriyorsunuz. Bugün bu tür davranışlarınız ile sevgilinizin kalbini kırabilirsiniz.
24 Mart 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizle ilgili küçük ve önemsiz görünen sorunlar ileride başınıza dert açabilir. Detaylara dikkat etmeli ve kendinizi her konuda öne atmamalısınız. Bugün iş yerinizde hırçın , inatçı bir tutum sergileyeceksiniz.
24 Mart 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bugün yaptığınız yatırımlar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zarar etme veya para kaybı yaşayabilirsiniz. Bu durum sizde moral bozukluğu yaratabilir ve yeni yatırım arayışları içerisine sokabilir.
24 Mart 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bunun dediğim dedik tavırlar içerisinde olacaksınız. Bu tavırlarınız sizi çok itici gösteriyor. Biraz daha anlayışlı ve başkalarının fikirlerine saygılı bir tavır sergilemeye çalışmalısınız.
24 Mart 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerdeki kırıcı tavırlarınız, haklı nedenlerle ama yanlış bir tarz olarak değerlendirilebilir. Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz.
24 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:45 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, mali sıkıntılarımızın ferahlığa kavuşması için, işimize ağırlık vererek, yeteneklerimizi ortaya koyarak, başarılı sonuçlar alabileceğimizi işaret ediyor. Demek ki, hesabımızı bileceğiz, kendimize güveneceğiz ve ayaklarımızın üzerinde duracağız. Kim dost, kim düşman artık fark etmemiz gerekiyor. Bunca yıl yaşananları unutmayalım. Madem muhasebe yeteneğimiz var. Doğamızda bu özellik var, olur olmaz borçlar altına girmeyelim. Saat 15:46 Merkür- Jüpiter karşıtlığı, başkalarından destek, yardım, fayda görme arzumuzun işaretçisidir. Bir şeyleri kontrolümüz altında tutmak, yönlendirmek isteriz. Tabii ki, maddi-manevi rahat etmekten yanayız. Ancak sadece birilerine güvenerek yola çıkamayız. Biz de elimizden geleni yapmalı, yetenek ve becerilerimizi kullanmalı, bilinçli hareket etmeliyiz. Saat 19:03 Ay-Jüpiter görünümü, disiplinli düşünmenin, sevdiklerimize olan sorumluluklarımızın ve ciddiyetin göstergesidir. Ancak paramız cebimizde varsa, bize iyi gelen dostlarımız yanımızdaysa, bir de huzurlu isek, değmeyin keyfimize. Tam tersi durumda neden bu böyle değil, neden şu şöyle değil diyerek kendimizi kısıtlarız. Elimizde olduğu kadar, gönlümüzden geldiği kadar hayata katılalım. Saat 19:33 Ay-Merkür görünümünde bizi rahatsız eden konular üzerinde konuşuruz. Bizi anlamalarını bekleriz. Anlaşılmayı umarız. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
24 Mart 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklın geçmişe takılmış giderken, akşam saatlerinde kendini eski fotoğraflara bakarken bulabilirsin.
24 Mart 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta zor fakat ilgi çekici günler yaşıyorsunuz. Neptün size olumlu destek verirken aşırı hassasiyet ve derin duygularda yoğunlaşma var. Yakın geçmişinizdeki olaylar istemeseniz de, aşkınıza pürüzler veriyor. Sabretmelisiniz.
24 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli proje teklifleri alabilirsiniz. Kariyerinizi bu alanda da yönlendirmek mantıklı gelebilir.
24 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle aşk konusunda aşırı takıntılı düşüncelerden uzak durmanız gereken bir gün olabilir. Zihinsel açıdan güçlü yönlerinizi ise yaptığınız işe ve yaratıcılığınıza aktarabilirsiniz.
24 Mart 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade etmek için çevrenizdekileri şaşırtacak yollara başvurabiliyorsunuz. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor. Sorumluluklarınız artmaya başladı.
24 Mart 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin yoğun olacağı, hareketli bir gün geçirmeniz mümkündür. Ilımlı yönünüz güç kazanabilir ve çevrenizi eleştirmek yerine yardımcı olmaya başlamanızı sağlayabilir. Bu şekilde, ilişkilerinizi de ilerletme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
24 Mart 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak pozitif ve iyimser etkilerle başladığınız bugün, partneriniz ve yakın dostlarınızın davranışları ile ilgili belirsizlikler, yanılgılar yaşayabilirsiniz. Bugün onların size söylediklerinden tam emin olamayabilir, asıl söylemek istediklerini gizlediklerini düşünebilirsiniz. Bekar olanlarınız için bugünün özel bir anlamı hayalinizdeki gibi bir teklifle karşılaşabilecek olmanızdır.
24 Mart 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ilgili operasyonlar için olumlu bir gündesiniz. Hizmet ortamınızdaki insanlarla küçük organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Rutinlikten kurtulmak adına önemli aşamalar sağlamak ve teknolojik gelişmeler kaydedebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için kendinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Günlük sohbetler cinsel içerikli olabilir, cinsel içerikli ürünler satın alabilirsiniz. Yaşamınızda gerçekleri öğrenmeye karşı adeta takıntılı bir tavra bürünebilirsiniz. Bu süreç dört gün etkili olacaktır.
24 Mart 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha önceden ilişkide olduğunuz kişilerden önemli haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır istediğiniz bir proje önünüze düşebilir. Parasal işlerinizde şansınızı doğru kullanmalısınız.
Reklamı Kapat