Başak Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mayıs 2015
Oturmuş ilişkiyi kalıcı bir birlikteliğe dönüştürme niyetleri söz konusu. Henüz zamanı değil derken, kafanızda belirlenmiş bir zamanlama da görünmüyor. Partnerinizin bu konudaki kararlılığı sizi hayati bir karara götürebilir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

27 Mayıs 2015
Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi. Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı

27 Mayıs 2015
Kazançlı para hareketlenmeleri gündemde. Verimli alışverişler, sizde birtakım kaygılarla kararsızlıklar yaratabilir. Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mayıs 2015
Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız bir zihin karışıklığı, sizi duygusal davranışlara itebilir.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor. Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor. Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sevgili Başaklar saat 05:21-28 Mayıs saat 00:42  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çarşamba gününe bu şekilde başlayacağız. Bu süre içinde, etrafımızdaki gelişmeleri fazlaca inceleriz. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa bunu dile getiririz. Açık sözlü ve fazlasıyla dürüst olduğumuzu düşünsek de, birileri bizim için farklı gözlemde bulunabilir. Şartlarımızı yetersiz bulabiliriz. İşler yolunda yürümediğinde endişelenebiliriz. Boşluk süresince, çevrenizle olan irtibatınızda iletişime dikkat etmekte yarar var. Mantıklı bir insan olarak bu konuda daha dikkatli olacağınızı düşünüyorum. Saat 13:37 Merkür-Mars kavuşumu, iş hayatımızla ilgili konuların, hedefimizin tekrar gözden geçirilmesi yönünde faydalıdır. Bildiğiniz gibi yöneticiniz Merkür geri harekette. Bu durum kararlarımızı hızlı bir şekilde yürürlüğe koymadan önce, düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Şu günlerde yapılan incelemeler, ilerisi adına doğru bir yön tayin etmemizde yardımcıdır. Bir proje üzerinde düşünmekte, bilgilenmekte, eksiklerimizi tespit etmekte, tamamlamakta olumludur. Ancak aklınıza eseni yapmanız, hele bunu hiç düşünmeden uygulamanız tabii ki bu dönemde yanlış olabilir. Mali anlamda da düşüneceğiz. Getiri-götürü hesabı yapacağız. Karşımıza çıkan bir teklif veya durumu ayrıntılı analiz edeceğiz. Bunlar faydalıdır. Daha önce başlanmış işler bugünlerde hızlı şekilde bitirilir. Saat 22:45 Venüs-Chiron olumlu görünümü seçimlerimiz kaderimizdir sözünü hatırlatıyor. Duyarlı düşünen, sevilmek, huzur bulmak, güvenmek isteyen kişi bugüne dek yaptığı ilişki seçimlerini gözden geçirerek, artık akıllıca kararlar vermelidir. Ne kurban durumuna düşürmeli kendini ne de bir başkasının kendisini üzmesine izin vermemelidir. Yüreğinizin güzellikleri ışığınız olsun. Her işinizin yararınıza olacak şekilde gelişmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2015
Ay'ın burcunuzda ilerlemesi sizi çevrenize karşı duygusal tavırlar takınmanıza neden oluyor. Onlarla ilişkilerinizde bazı pürüzlerin çıkabileceğini gösteriyor. Duygusal değişimleriniz işinizi arka plana atmanıza neden oluyor. Maddi konularda istediğiniz performansı yakalamak için biraz daha beklemelisiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
İşlerinizi yürütürken hırslı ve hevesli bir enerjiniz olacak bugün. Herhangi bir engele, eleştiriye ya da sınırlamaya çok fazla tahammülünüz olmayacak. Aksine sabırlı ve olgun tavırlar da bugün artı puan kazandıracak.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugünlerde herkes her işin kendi bildiği yoldan yapılması gerektiği konusunda ısrarcı olailir. İnatçı tutumları değiştirme arzusundaysanız, bir kere daha düşünün derim Niobe’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geri giden Merkür’ün Mars’la kavuşumu ve Neptün’ün hafta boyu oluşturduğu yanıltıcı açılar, öncesi olan işleri gözden geçirmek, toparlamak, eksikleri tespit etmek veya yaşananlara bağlı olarak eksiklerin farkına varmak için gerekli ortamı oluşturabilir. Daha önce yaşanmış iletişim problemleri varsa onarmak, ilişkileri düzeltmek imkanı doğabilir. Ancak, yeni girişimlerde bulunmak veya yeni kişilerle tanışmak için hiç de uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Bu hafta iletişim problemlerine özellikle dikkat etmemiz gerekiyor. Merkür retrosunun yanı sıra yaşadığımız unutkanlık, dalgınlık ve kararsızlık türünde problemler işlerin iyice karışmasına neden olabilir veya aldatılma riskimizi arttırabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Bugün kendinizle ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizde ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Keyfinizi kaçırmamaya özen gösterin. Hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelebilir. Eğlendiğiniz aktiviteler yönelebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Bugün dalgın olabilirsiniz. Kendinizi bu kadar fazla rahatlığa alıştırmamalısınız. İşinizi tehlikeye atmayın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Gün içinde partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla iletişim kurma konusunda mücadele, soğukluk ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilir, kendiniz de bizzat mesafe koyabilirsiniz. Keskin sınırlar çizmeden önemli paylaşımlarınızı bir diğer güne ertelemeniz gereken bugün, planlanan yolculuklar, eğitimler ve doktorlar, öğretmenlerle ilgili konularda geçici sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Mali anlamda hedeflerinize ulaşmak sizin için biraz daha kolay olabilecek. Müşteri ve iş kazanmak, finansal anlamda kazancınızı arttırabileceğiniz koşullarla da karşılaşabilirsiniz. Para meselelerinde hayatınıza bir nevi hız geliyor. Yalnız kendinizi ifade ederken sert, kırıcı ifadeler kullanmamaya özen gösterin.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mayıs 2015
Daha önceden konuşulmuş bir iş için hemen harekete geçme isteğiniz yüksek olabilir. Konuşmalara fazla ters ve sert tepkiler verebilirsiniz. Bu, iş yaptığınız insanlarla aranızı açabilir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu