Başak Burcu Günlük Aşk Falı

13 Ekim 2015
Bu ilişkide sadakat, sizin için her şeyden önemli. Fakat işi abartıyor ve sadakatin takipçisi, denetçisi oluyorsunuz. Bu aşırılık, sizi pek cazip bir sevgili haline getirmiyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

13 Ekim 2015
Bir yetkilinin basiretsizliği hepinizin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açıyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. Herkes suskun dururken kahramanlık yapmanız gerekmiyor.

Başak Burcu Günlük Para Falı

13 Ekim 2015
Senedinizin hazırlığını daha tamamlayamadığınız için, biraz sıkıntılısınız. Borca girmek istemediğiniz için de, bu paranın hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşünüyorsunuz..

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

13 Ekim 2015
Bugün telefonla yapacağınız bir görüşmede çok atak bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Özgüvensiz bir izlenim sizi zararlı çıkartacak.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bazı planlarınızı gözden geçirebilir, yenileyebilir veya kendinize yeni programlar yapabilirsiniz. Artık size hitap etmeyen, verimliliğini yitirmiş iş, girişim, hizmet, iş birliği veya ilişkileri sonlandırmanın ve yeni bir saya açmanın zamanı da gelmiş olabilir.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Sevgili Başaklar, saat 03:06 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, maddi konularda başkalarının yararını gözetecek şekilde düşünerek, kendi isteklerimizden vazgeçebileceğimizi gösteriyor. Bu genelde ilişkilerimizi daha fazla öne alarak düşünmenin işaretçisidir. Oysaki bu Yeniayda titizlikle incelemek ve gözden geçirmelerde bulunmakta yarar var. İyi niyetimizin su istimal edilmemesi için bu gereklidir. Yeniayın oluştuğu güne Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlıyoruz. Bu da gösteriyor ki, parasal konularda acil kararlar vermeye açığız. Merkür-Satürn görünümü ise, paramızı risk altına alabilecek yatırım, kiralama, satın alma gibi konularda hesabımı bilmenin önemini vurguluyor. Yeniayın, tüm dünyada barış, birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde vesile olmasını diliyorum Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bazı planlarınızı gözden geçirebilir, yenileyebilir veya kendinize yeni programlar yapabilirsiniz. Artık size hitap etmeyen, verimliliğini yitirmiş iş, girişim, hizmet, iş birliği veya ilişkileri sonlandırmanın ve yeni bir saya açmanın zamanı da gelmiş olabilir.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2015
Bugün biraz da detaylara bakabilmek size her zamankinden daha çok fayda sağlayacak. Özellikle iletişim halinde olmanızı gerektiren bir işiniz, yazacak ya da söyleyerek bir bilgi aktarımınız varsa hatalardan kaçının.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Duygusal açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalı, ani tepkiler göstermekten kaçınmalısınız. Büyük beklentiler içinde bulunacak, yatırıma yönelik çalışmalarınızı arttıracaksınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda engelleri aşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla yenilenme ihtiyacı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari oluşumlarınız için yeni kararlar alabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni fikirler geliştirebileceğiniz zamanlar içindesiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Güzel yaşamak istiyorsanız gözlerinizi bağlayarak yaşamayın. Aksaklıklarınızı keşfederek ve onlardan sıyrılarak daha fazla güçlenebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Gün içinde kendinizi toplum içinde iletişim yeteneklerinizle ön plana çıkarabileceğiniz, iş yaptığınız kişiler ve ailenizle etkili iletişim kurarak, özel yaşamınızda ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz, pozitif etkiler almaktasınız.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Toplumsal olayların üzerinizde yarattığı psikolojik etki yüzünden bir süre daha sıkıntı çekeceksiniz. Kış aylarını spor yaparak karşılamak size iyi gelecek. Kalbini kırdığınız bir arkadaşınızın gönlünü almalısınız. Güzel sözler ve minik bir armağan bunun için yeterli olabilir.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Yeniay, paraya dayalı işlerinizde ve varsa ticaret hayatınızda yeni başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı işleriniz için bu tarih ve sonrası harekete geçin.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu