Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Canlı, hayat dolu kişiliğiniz ilgi odağı olabiliyor. İçinizdeki dalgalanmaları bir parça başıboş bırakabilmelisiniz. İlişkiye başlamadan, ilişkinin kar, zarar hesapları içine fazla girmemelisiniz.
18 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İşleriniz bugünlerde yüzünüzü güldürecek. Belli bir zamandır düşmüş olan iş hacminizi, yine orta seviyelere getirebileceksiniz. Bunda çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizin de payı var.
18 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Parasızlığın canınıza tak ettiği günlerden sonra, şu günlerde yaşadığınız geçici problemler sizi sarsacak gibi görünmüyor. Tedbiri asla elden bırakmamanız çok doğru bir davranış.
18 Haziran 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı problemleri tepkisizlik içinde zamana bırakmak yararlı olabilir. Yaşamınızdan çıkartamayacağınız ilişkiler içinde kalıcı hale gelmiş gibi görünen sıkıntınız, önümüzdeki günler içinde çözüme doğru yönelecek.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belirsiz koşullar ve karmaşık durumlar karşısında akışta kalmak iyi bir seçenek belki de. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Yalnızlığınızın, tek başına olmanın tadına varabilirsiniz, meditasyon ve yoga gibi çalışmalar için uygun bir gün olabilir.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-burcunuzda ilerleyecek. Kişi etrafında olan biteni anlamak istiyor. Yaşadığı dünyanın sorunlarını, kendi kişisel yolunu ve varmak istediği hedefini düşünüyor. Gerçekten mükemmeli yakalamak için çabalaması gerektiğinin farkında. Zaten Ayın güçlü ışığı altında olduğunuz için bütün bunları gayet akıllıca gözden geçirmeniz mümkündür. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünüm etkisinde yeniliklere açığız. Fakat güvenli olup olmadığına bakacağız. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, çocuk sahibi olma veya çocuklarımızla ilgili konulara ciddiyetle yaklaşırsınız. Olgun ve kendinizden emin şekilde hareket edersiniz. Aşkta ne istediğinizin bilincindesiniz. Doğru seçimlerde bulunabilir, ilişkide aradığınız güveni yakalarsınız. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüveninin tavan yaptığını hissedeceksin. Yapılan olumsuz eleştirilere karşı kendini güçlü hissediyorsun.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk ve ilişkilerle ilgili kalıcı ve sağlam adımlar atmanın zamanı geldiğine inanıyor ve bu adımı atacak cesareti kendinizde bulabiliyorsanız hiç vakit kaybetmeyin derim. Zira bazı şeyler geç olmadan ilişkinizi kurtarmanız ve artık birbirinizi incitmeden hareket etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Egonuz ne kadar az olursa aşkta o kadar mutlu olursunuz.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Beraber çalıştığınız kişilere yaptığınız işle ilgili bilgiler verebilirsiniz. İşi geliştirmek ya da tamamlamak için ekip çalışması yapmanız olasıdır. Yaptığınız işle ilgili sorumluluklarınız artacaktır. Bu konuda araştırmalar içine girebilir, işi detaylandırıp bir akış programı hazırlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık problemleri ile ilgileneceğiniz anlar var.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bezdirebilirsiniz. Her ortama uyabilmek için yapacağınız tek şey çevrenizle iletişim düzeyinizi yüksek seviyelerde tutmak.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başladığınız işleri sürdürmeye devam edeceksiniz. Sakin ve kararlı davranacağınız bir gün. Meydana gelen bazı gelişmeler yüzünden sıkılabilirsiniz. Karar vermeniz zor olabilir veya istekleriniz artabilir.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgüveninin tavan yaptığını hissedeceksin. Sana yöneltilen olumsuz eleştirilere karşı kendini güçlü hissediyorsun. Çalışma alanını zevkine göre dizayn etmen, motivasyonunu artıracak. İş arayışında olan bir Başak burcuysan, iş bulana kadar, çeşitli kurslara yazılmak isteyebilirsin. Eğer toplumsal meselelerle ilgileniyorsan bugün etrafındaki insanlar sana akıl danışabilir. İlişkisi olan yahut evli bir Başak burcuysan, değer verdiğin kişiyle katılacağınız davette gözler üzerinizde olacak. Yakın arkadaşının, her ne kadar özünde iyi biri olduğunu düşünsen de bazı kırıcı davranışları, arana mesafe koymana neden olabilir. Gün sonunda yalnız kalmak isteyebilirsin. Artık, daha fazla kendine odaklanıp, yeni şeyler keşfetmeye hazırsın.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay, isteklerinizi karşınızdakilere daha kolay aktarmanıza yardım edecek. Analitik zekanızla ve pratik çözümlerle, iş hayatınızı kolaylaştıracak kişilerle fikirlerinizi paylaşıp, mutlu olursunuz. Faydalı olmak ve çabalarınızın karşılığını görmek bugün sizi mutlu eder. Diğer yandan arka plandan güçlü bir otorite figürünün desteğini arkanıza alabilirsiniz.
18 Haziran 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız haberler sizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelebilir 
Reklamı Kapat