Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı soruların yanıtını zamana yaymak daha akılcı olacak. İlişkinizde, tartışmaya değmez pürüzleri tehlike çanları gibi algılamanız, bu pürüzlerden daha tehlikeli olabilir.
28 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Özgüveniniz ve isabetli öngörüleriniz sizi son günlerde biraz kışkırtıyor. Bazı plansız, programsız alınan kararlara karşı mücadelenizi biraz yumuşatabilirsiniz.
28 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Aklınızdaki masraflı değişiklikler bugünlere pek uygun görünmüyor. Bir para ilişkinizde inisiyatif sizden çıkmak üzere. Biraz daha sabırlı davranışlar, konuyla ilgili muhtemel tartışmaları da ortadan kaldıracak.
28 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Çok kararlı bir biçimde saklamaya çalıştığınız konu, beklemediğiniz gelişmelerle su yüzüne çıkmak isteyebilir.
28 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkes grup ilişkilerine ve kolektif yaşama sizin baktığınız gibi bakamıyor, kimi sorunlar da buradan kaynaklanıyor. Sizin değer yargılarınızdan çok etkilenen bir yakınınızla özel bir iletişim kurmaya çalışacaksınız. Arkadaşlıklarda canlı atak kişiliğiniz insanlar üzerinde biraz fazla istekli olabiliyor. Bugünlerde yaşayacağınız bir gelişme, sosyal yaşamınızda biraz daha dikkatli davranmanıza neden olabilir.
28 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 11:36 itibariyle Ay-Uranüs arasında olumlu görünüm,  kendinizi geliştirmenin, bilgilenmenin ve yenilikçi düşünmenin göstergesidir. Saat 23:19 Ay-Mars mücadeleci görünümü, işinizle ilgili konularda, arkadaşlık ilişkilerinde haksızlık karşısında, fikrinizi  dile getirmekten çekinmezsiniz. Bu görünümün ardından 29 Mayıs saat 00:06 olana dek Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, ruhunuz ve bedeninizi hapseden, zincirleyen her şey sizi rahatsız eder. Bir şeylerin sizi baskı altına almasından hoşlanmazsınız. Özgür olmak istersiniz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
28 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sistemlerin kişi değilsiniz fakat ele aldığınız tüm konuları pratik bir şekilde sonuçlandırmasını iyi biliyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu size daha disiplinli davranmanızı tavsiye ediyor. Kararlı davranmanız gereken olayların siz sunacağı avantajları görecek ve davranışlarınızı daha iyi yönlendireceksiniz. Çevrenize güvenmek istemeniz doğal.
28 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizi toparlamak konusunda biraz daha pratik çözümler üretmeye çalışın. Her zaman yaptığınız işleri bu kez bambaşka bir yol ile yürütmeye niyet edin. Bu sayede sadece hız değil kazanç da elde edebilirsiniz.
27 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimin arttığı zamanlardasınız. Sadece doğru bilgiyle yanıltıcı olanı ayırmak gerekecek. Elinize geçecek ya da edineceğiniz bilgiler hayatınızı olumlu etkileyecek değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. Maddi güvenceyi ön plana alan adımlar atmalısınız.
28 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça meşgul ve zihinsel açıdan verimli olabileceğiniz bir gündesiniz. Başkalarına yardımcı olabilecek uğraşlar içinde de olabilirsiniz.
28 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizle aranızdaki mükemmel uyum kıskanılabilir. Nazara gelmemeye çalışın.
28 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.
28 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında maddi durumunuz, eskiye ait borçlar, beklenmedik ortaya çıkan yeni maddi problemlerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple iyi bir mali planlama yapmanız gerekmekte. Aynı hafta baş bölgesi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Migren, baş ağrıları, kesici delici aletlerle ilgili kazalar ve genel olarak yaşamınızı tehlikeye sokacak riskli hareketlerden (örneğin hızlı araba kullanmak, madde kullanımı vb.) kesinlikle uzak durmanız gerekmekte. Çünkü bu yeniay haftası ölüm, yaşamsal tehlikeler ve ölüm ötesi konular evinizde gerçekleşirken, sizin bedeninize ve ruhunuza daha iyi bakmanız ve kendinizi daha fazla korumanız gerekiyor. Aynı süreçte aşk hayatınız ve çocuklarınızla iletişim konusunda problemler yaşayabilirsiniz.
28 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamınızdaki insanlarla küçük organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz.Hizmet alanınızda rutinlikten kurtulmak adına önemli aşamalar sağlamak ve teknolojik gelişmeler kaydedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili operasyonlar için olumlu bir süreçtesiniz.Genel olarak ise; Ay Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gece saat 23.00’da Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Kova burcunda yer aldığı günlerde daha hareketli, dostlarla arkadaşlarla birlikte olmak, sosyalleşmek, sohbet etmek ve haberleşmek isteriz. Bu nedenle, günlük ve monoton işlerden sıyrılmak kendi kafamıza ve zevklerimize uygun aktiviteler yapmak hatta değişik bir aktiviteye yönelmek isteyebiliriz. Daha bağımsız, kendi ilke ve prensiplerimizi yansıtan konuşmalar yaparak, sıra dışı, orijinal fikirlere sahip ve kendine özgü kişilerle bir arada olabiliriz. Kapalı, sıkışık, dar yerlerde olmak veya bizi boğan kişilerle olmaktan hoşlanmayız.Siyasi, toplumsal, insanlığı ilgilendiren konulara daha fazla ilgi duyabiliriz. Bu süreçte Güneş ve Venüs de İkizler burcunda olacağı ve İkizler de hava grubundan iletişim, arkadaşlık kurma, yeni şeyler yapma ve öğrenmeyi seven bir burç olduğu için bize bu iletişimsel atmosfer mutlaka yansıyacaktır. İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya ile meşgul olabilir, sosyal paylaşım sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Kendi bloğunuz veya sayfanızda paylaşımlar yaparsanız daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün.Grup enerjisinin oldukça güçlü olduğu bu günde topluluklarda aktif olmak için iyi bir gündesiniz. Ayrıca her zaman sosyalleştiğiniz gruplar dışında yeni ve yaratıcı fikirlerle uğraşan kişilerle kontakta olabilirsiniz. Toplu e-postalar gönderebilirsiniz. Yaratıcı ve ileri teknolojiyi ilgilendiren konulara ilgi duyabilirsiniz. Bilim kurgu, astronomi ve astroloji ile ilgili kitaplar okuyabilir veya yayınları takip edebilirsiniz.Mars bugün geri hareketini sürdürdüğü Yay burcundan gerileyip Akrep burcuna tekrar geçiş yapıyor. Mart ayının başında halletmekte başarısız olduğunuz, imkan bulamadığınız veya fırsatları değerlendiremediğiniz mali bir takım durumlar varsa bu konuya tekrar geri dönüp sonuçlandırmak, çözüm üretmek için stratejik ve hızlı kararlar almanız gerekebilir. İlişkilerde paylaşımlarla, sırlarla, cinsellikle veya para ile ilgili stresli durumlar ortaya çıkabilir.
28 Mayıs 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük işlerinizin peşinden gidebilirsiniz. İşlerinizi hallederken yakın çevrenizdeki insanlara vereceğiniz tepkilere çok dikkat etmelisiniz
Reklamı Kapat