Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça iyimser bir gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz ilişkinizden kaynaklanıyor. Sabah sevdiğinizle ilgili iyi bir haber alabilirsiniz.
28 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde ortada dolaşan bazı söylentiler zaman zaman güvensizlik yaşamınıza neden oluyor. Bugün duyacağınız olumsuz söylentinin aslı astarı yok, içiniz rahat olsun. Olumlu söylentinin ise gerçekleşme ihtimali çok fazla.
28 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanızda fayda var. Mali durumunuz sandığınız kadar parlak değil.
28 Haziran 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Sizin için en hayırlısı onun söylediklerine kulaklarınızı tıkamak olacak.
28 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın içinde. Ne istediğinizi bilmeniz, çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum meyvelerini verdi. Şimdi bütün sorun bunu korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. O da sizin kararlılığını takdir ediyor.
27 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs arasında gerçekleşiyor. Değişim ve yenilik isteyen birey, öyle bir adım atmak ister ki, çekilen tüm sıkıntılara değsin ve geleceği garanti altında olsun. İşte bu bakış açısı sizde baskı yaratabilir. Ancak şartları gözden geçirmek ve bu enerjiye güvenerek değişimde bulunmamak gerekir. Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, başkalarının bizi değerli bulmasını, önemsemesini istediğimizin işaretçisi. Bu nedenle hırslıyız ve duygularımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Özellikle istemediğimiz bir şeye zorlandığımızı, kısıtlandığımızı, reddedildiğimizi, önemsenmediğimizi düşünürüz. Oysaki bu bizim hissettiğimiz bir şey olabilir. Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünüm etkisinde, inandığımız ve bizim için önemi yüksek olan ne varsa onu duyarlılıkla sahipleniriz. Vatanımız, toprağımız, dostlarımız, eskiye ait anılarımız kıymetlidir. Güvencemiz ve yarınlarımız için atılacak tüm adımların, verilecek kararların bu görünüm nedeniyle enine boyuna düşünülmeden alınmamasında yarar var. Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor. Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,
27 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişken ruhun, seni radikal kararlar almaya zorlayabilir. Bazı olaylar, hayatla ilgili planlarını değiştirebilir.
27 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlük duygularınız sizi farklı boyutlara götürecek karşınız çıkan kişilerin orijinal yönleri, akılcı kimliklerinden etkileneceksiniz. Kısa süreli bu aşklara bağlanmamalı, geçici duygular için kendinizi yıpratmamalısınız..
27 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal işbirliklerinizde daha dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerdeki iletişimsel başarılarınız ile göz dolduracaksınız. Hürriyet Aile /
27 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Gizli kalan olaylar sizi strese sokabilir. İşlerinize yön kazandırmak için daha fazla mücadele verebilirsiniz. Emin olmadığınız işlere başlamayın. Ticari konularda daha esnek olmak durumunda kalabilirsiniz. Hızlı kararlar almayın. Eğitsel konulara yönelebilirsiniz.
27 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda tatsızlık çıkmasını istemiyorsanız yalnız çalışmalısınız. Bugün hayatınızın en ilginç günü olabilir. Ani bir haksızlığa uğramanız an meselesi. Sevdiğinize özelinizi açın.
27 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

(22 Ağustos-23 Eylül) Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.
27 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla iletişim kurma konusunda mücadele, soğukluk ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilir, kendiniz de bizzat mesafe koyabilirsiniz. Keskin sınırlar çizmeden önemli paylaşımlarınızı bir diğer güne ertelemeniz gereken bugün, planlanan yolculuklar, eğitimler ve doktorlar, öğretmenlerle ilgili konularda geçici sorunlar yaşayabilirsiniz.
27 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizden yükselen arzuları denetim altına almayı başaracaksınız. Böylece çok daha mantıklı ve tutarlı davranacaksınız. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri dengeleyebilir, kendinizi çok daha rahat ve keyifli hissedebilirsiniz. Yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacak, planlı davranacaksınız.
27 Haziran 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maneviyatınızı yüksek tutabilirsiniz. Ziyaretler, anlamlı etkinlikler ve sakin ortamlar size huzurlu gelecek. Kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.
Reklamı Kapat