Başak Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ocak 2015
Yakın gelecekte ilişkiyi sarsacak bir sorunlar görünmüyor. Kaprisleri tadında bırakmak, beraberliği güvence altına alacak. Son günlerdeki gelişmeler, olumlu bir gidiş gibi görünüyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

26 Ocak 2015
İş yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli. İş dışı özel bir konu, iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

26 Ocak 2015
Üstlendiğiniz sorumluluklar, bir an önce paylaşımı gerektiriyor. Bu sorumluluklarda yalnız görünüyorsunuz. Birtakım ilişkilerde zorlamalar, kaçınılmaz gibi görünüyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ocak 2015
Kendinizle ilgili planlarınız, başkalarının çıkarlarıyla çok içiçe. Bu konuda bir ayrıştırma size yarar getirecek.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Hareketli ve hedeflerinize yöneldiğiniz bir gün geçirmeye hazır olun. Yeni bir görev üstlenebilir yada görevinizin bilincine daha iyi bir şekilde varabilirsiniz. Amaçlarınıza ulaşmanız kolay yoldan olmayacaktır ancak mücedele etmeyi bırakmayın. Bugün bazı yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Duygusal açıdan dengeli ve güçlüsünüz. Bugün çnemli olan bazı şeyleri görmek için ilk adımları atacaksınız. Uyumlu davranmanız size şans getirecektir.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Sevgili Başaklar Pazar gününe, saat 08:35 Ay-Koç burcu geçişiyle uyanacağız.   Kaygılarımızı  gidermek ve kafamızın içindeki sorulara  cevap bulmak isteriz.  Hırslanırız ve bencilleşiriz. Halimize derman olanı, derdimize çare bulanı yanımızda görmek isteriz.  Eğer birileri her şey  yolundaymış gibi hareket ediyorsa, tepki gösterebiliriz. Saat 13:27 Ay-Uranüs kavuşum etkisi altında, başkalarının bencil yaklaşımları, sadece kendilerinden yana düşünmeleri bizi sinirlendirebilir. Sonradan pişman olmamak için kararlarımızı bir kez daha gözden geçirmemizde yarar var. Saat 15:02 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek,  sabretmek eskisi gibi kolay değildir. Saat 23:52 Ay-Jüpiter görünümü, belki bir takım sebeplerle düşündüğünüz projeler veya planların tekrar ele alınması gerekir. Maddi veya manevi anlamda bir çok meselenin ele alınması gerekecek. Mutlu bir Pazar günü  geçirmeniz dileğimle. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Derin düşünmek güç kaybetmenize neden oluyor. Olayları kendi akışına bıraktığınız zaman, her şey kendi düzeni içinde gelişecektir. Her şeyi detaylarıyla düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Bugün ruhsal çalışmalardan, meditasyon, yoga v.b. Şeylerden fayda var. Kendinizi rahatlatacak bir çalışmaya yönelmeyip daha dünyevi işlerle uğraşmayı tercih ederseniz huzursuz ve akıcı olmayan durumlar söz konusu olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ocak 2015
İlişkilerinizde daha esnek olmalısınız. Uzlaşmacı olmanız durumunda ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz. Parayı kullanma biçiminizde ya da yatırımlarınızda yapacağınız değişikliklerin olumlu geri dönüşleri olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
AŞK: İyi niyetli olmanız bugün yeterli değil. Partneriniz her söylediğinizi yanlış anlıyor. Duygu yoğunluğu yaşadığınız bugün aşk konusunda mutsuz görünüyorsunuz. PARA: Haksızlığa gelemiyor ve kendinizden fazla iş arkadaşlarınızı düşünüyorsunuz. Siz bildiğiniz gibi devam edin ki onlar da doğru yolu öğrensinler. SAĞLIK: Gösterişi sevmenize rağmen bugün günlük bakımlarınızı aksatmaya başladınız.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Duygularınızın sizi sosyal ortamlarda ön plana çıkarabileceği bir gün geçirebilirsiniz. Bu duyguları iyi tanıyor olmanız, onları kolaylıkla dizginlemenizi, en uygun şekilde göstermenizi ve sözlü olarak ifade etmenizi sağlayacaktır. Başkalarını tavırlarınız ve sözleriniz ile etkileyebilir ve ulaşmak istediklerinize ulaşabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ocak 2015
Bugün günlük yaşamınızın içinde eğlence, hareket ve özgürlük ihtiyacınızın arttığı, farklı aktiviteler yapmak istediğiniz bir zamandasınız. Orijinal fikirleriniz çalışma hayatınıza renk katarken, yeni insanlarla tanışmak, arkadaş çevrenizle görüşmek bugün size iyi gelecektir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu