Başak Burcu Günlük Aşk Falı

31 Ekim 2014
Ne kadar gizli tutmaya çalışsanız da bugün yarın herkes ilişkinizi öğrenecek. Gizlilik neden ayrıca ? Bunu gerektiren bağlarınız yok ki. Geçmişteki hayal kırıklıkları mı ? Hiç gerekçe değil.

Başak Burcu Günlük İş Falı

31 Ekim 2014
Çok rizikolu bir işe kalkışıyorsunuz. Bir etik sorunu değil tabi ki, ama yine de zor silinir bir başarısızlık unvanı alabilirsiniz. Kariyerinizi kaybedebilirsiniz. Bu yeteneklerinizi değil, ama elinizdeki yetkileri biraz aşan bir iş gibi görünüyor. Bugün bir kez daha düşünün.

Başak Burcu Günlük Para Falı

31 Ekim 2014
Bugünlerde işyerinin size çok ihtiyacı var ve bunu karşılıyorsunuz. Ama sizin de ona çok ihtiyacınız var, o ise ayak sürüyor. Bilirsiniz ama patronluk biraz da budur. Hiç sağa sola borç başvurusu yapmayın. Sıkıntının ömrü bir iki hafta görünüyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

31 Ekim 2014
Geçmişle ilgili bir baş ağrınız var. Zaman geçtikçe kendinize yakıştıramadığınız bir hatanız bu hengame arasında bile beyninizdeki yerini koruyor. Paylaşın birileriyle.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Tatil, artık rüyalarınıza girmeye başladı. Ama belki de bu gün alacağınız birlikte tatil önerisini, hiç tatil düşüncem yok diyerek geri çevireceksiniz. Tatil, artık rüyalarınıza girmeye başladı. Ama belki de bu gün alacağınız birlikte tatil önerisini, hiç tatil düşüncem yok diyerek geri çevireceksiniz. Bu konuda asıl niyetsizlik gösteren patronunuz olduğu için rüyalarda tatil yapıyorsunuz. Yoksa çoktan uçup gitmiştiniz. Çok küçük bir sağlık meselesi biraz özen istiyor.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Sevgili Başaklar saat 04:48 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün,  işlerinizi  başarıyla yerine getirmek, verimli bir hayat sürmek, sağlıklı yaşamak, hünerlerinizi geliştirip işinizde ustalaşmak, işsizlik sorununuza bir an önce çare bulmak, iş ortamınızda huzurlu ve güvende olmak, sosyal haklarınızdan dilediğiniz şekilde yararlanmak kısaca huzurlu bir çalışma ortamında kendinizi göstermek arzunuz yüksektir. Bugün, hem bu isteklerinizi hem geçtiğimiz haftaki gelişmeleri hem de şu anki durumunuzu gözden geçirerek durduğunuz noktayı ve yapmanız gerekenleri tespit etmeye çalışabilirsiniz. Sizin isteklerinizle- dış dünyanın sundukları, girişimlerinizle-elde ettikleriniz, beklentilerinizle-sonuçlar arasında farklılıklar varsa doğal olarak günü stresli geçirmeniz mümkündür. Burada cevaplanmayı bekleyen bir soru kafanızı karıştırabilir. İş hayatımla ilgili isteklerim mi önemli yoksa bana sunulanlarla mı yetinmeliyim. İşte bu noktada nasıl davrandığınız son derece önemlidir. Eğer arzu ettiğiniz gelişmeler olmazsa bu haftayı sessiz bir şekilde geçirebilir, yeni bir girişimde bulunmaktan vazgeçebilirsiniz.Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, yakın çevremizle alakalı konular, geçmişe ait meseleler, iş hayatımız ve ilişkilerimiz bizi zorlayabilir. Nasıl bir dünyada yaşıyorum diye içimizden geçiririz. Üzülürüz, bazen kızarız, hayatın bizi  test ettiğini düşünürüz. Bu saatlerde fikirlerini sevdiğimiz insanlarla konuşmak bizi rahatlatabilir. Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bütçemizi gözden geçirmek, ödenecekleri ayırmak, yolculuk, alışveriş v.b konular üzerinde bir hesaplamada bulunmak yönünde önem taşıyor.Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen, günlük yaşamınızı baş edebileceğinizden fazla zorladığınızdan, bazen gerçeklerden kaçıyorsunuz. Sizin dışınızda olan konularda bile yetenekleriniz ortada. Gerçek dostlarınızla, sizi çıkarları için kullananları ayırın.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Mantıklı hareket etmek ve duygusal dürtülere yenik düşmemek bugünü daha huzurlu hale getirebilir. İstemediğiniz planlara dahil olmak zorunda kalabilirsiniz. Katılıp katılmama kararı sizde olacak unutmayın.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Karşınızdaki kişileri motive etmek ya da harekete geçirmek için seçtiğiniz yol ya da sesiniz gereğinden daha sert olabilir. Biraz sakin tonda konuşmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamıza göre hareket etme isteğimiz artıyor. İstediğimiz şeyi, istediğimiz zaman ve istediğimiz yöntemle gerçekleştirmek istiyoruz. Diğerlerinden onay almak niyetinde olanlarımızın bu türlü davranmak istemesinin tek nedeni ise, ekip psikolojisine uygun davranma iyi niyeti ya da bir şekilde çemberin dışına çıkmama eğilimi olacaktır. Ancak, bu durum nedeniyle kendimizi normalinden daha fazla engellenmiş veya kısıtlanmış hissedebiliriz. Dolayısıyla, ikna ederek ilerleme ya da kafasına göre takılmaktan kaçınma fikrine sıcak bakmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
İş, üretim ve çalışma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni bir iş programı ya da üretim planı gündeme gelebilir. Ekip çalışmalarında sonuç odaklı yaklaşımlarda bulunmanız herkes için daha iyi çözümler sağlayabilir. Gün içinde evcil hayvanınıza dair bazı gelişmeler yaşanabilir. Bu durum dikkatinizi dağıtabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Kendinize zaman ayırdınız ve sonunda dinlendiniz. Artık daha dinç ve dinamiksiniz. İş performansınız herkesi şaşırtacak ve çok etkileyecek. Fakat kendinize çok az zaman ayırıyorsunuz.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2014
Bugünlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!