Başak Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mart 2015
Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkinize zaman ayırabilirsiniz. Venüs, aşktaki şansınız ve çekiciliğinizin oldukça güçlü olabileceğini belirtiyor. Hareketli ve canlı bir gün olsa da ilişkinizde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

29 Mart 2015
İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Kendinizi organize çalışmalarda ve arkadaş çevrenizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

29 Mart 2015
Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mart 2015
Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken zamanı ayırmalısınız.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mart 2015
Sosyal yönünüz güçlü olacağından çevrenizle iyi ilişkiler kurabilir, arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Beden sağlığınıza özen göstermek isteyebilirsiniz. Sporla ilgilenmek istiyorsunuz. Bununla ilgili kararlar alıp uygulamaya başlamak için ideal bir gün. Hiç beklemediğiniz teklifler almanız ve değerlendirmek istemenizde olası.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Sevgili Başaklar cumartesi günümüz saat 03:14 Ay-Pluto karşıt görünümüyle başlayacak. Bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meseleler üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Saat 04:09 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.  Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz. Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Saat 04:11 Venüs-Jüpiter görünümü, kendinize özen göstermeniz, huzurunuzu her şeyin üzerinde önemsemeniz, fiziksel ve ruhsal sağlığınıza kıymet vermeniz yönünde etkilidir. Siz bunlara ne kadar değer verirseniz, sizi kimsenin üzmesine izin vermemiş olursunuz. Bu birkaç gün boyunca ilişkilerinizde özellikle bilinçli hareket ediniz. Size söylenenlere ve sizin verdiğiniz sözlere dikkat ederseniz deyim yerindeyse güvenli sularda yüzmüş olursunuz. Samimiyet ve iyi niyet çok önemli. Kiminle beraber olursanız olun, sadakat ve istikrar olgularını öne alarak düşünün. Göz boyayan, abartılı şeylere değil, gerçekten elle tutulur, gözle görülür olanı tercih edin. Venüs-Boğa burcunda maddi ve manevi konulardaki girişimlerin simgesidir. Bunları enine boyuna düşünerek yapıyorsak, olumlu sonuçlarıyla karşılaşmamız mümkün olacak demektir. Keyifli, kendinizle barışık bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Arkadaşlarınızla enerjik ve olumlu işbirliği halinde olmanız ufkunuzun açılmasına neden oluyor. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Hırçın ve istediğinde direten insanlarla bir arada olmak zorunda kalabilirsiniz. Uyum sağlayan rolünüz onlara da örnek olacak. Ama eğer bozuk, yanlış ve hatalı olanı düzeltmekte direnirseniz işiniz daha zor olacaktır.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Belli konularda ardınıza bakmadan ilerlemek, belli adımlar atmak ya da girişimlerde bulunmak konusunda çekinceleriniz olabilir. Ancak, sadece ileri bakmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe’ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay’ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Her zaman sergilediğiniz güven veren imajınızın aksine sizden hiç beklenmeyen bir şeyler yapabilirsiniz. Ancak bunun bedeli olacağını bilin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Çevrenizdeki insanlar, sürekli olarak size izlemeniz gereken programı, yapmanızı bekleyen işleri hatırlatabilirler. Yine de siz, onları dinlemeyebilir ve sadece canınızın yapmak istediği iş veya uğraşlara yönelebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Gün boyunca ciddi ilişkiler, evlilik ve kariyer konusunda güçlü insanlardan destek alma, devam eden iş ve ilişkilerinizi güçlendirme fırsatınız sözkonusu olacak, ancak eğer problemli bir ilişkideyseniz, sorunların daha da büyümesi olasılığı vardır. Akşam saatlerinde ilişkileriniz açısından muazzam bir teklif alabilir, aşk duygusunu çok daha yoğun hissedebilirsiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu