Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Sorup sordurduğunuz kişi yalnız değil, hayatında iyi kötü biri var. Öğrendiniz bunu ama yine de soruşturmanızı yarıda kesmeyi düşünmüyorsunuz. Karşıdan bir işaret almış da değilsiniz. Bu kararlılığınızı insani değerlerinizin neresinde mazur gördüğünüzü düşünmelisiniz.
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Çok genç bir yakınınızın başarı grafiği hızla yükseliyor. İçten memnuniyetinizin arasına küçük bir kıskançlık sıkışmış gibi. Ama onunla yakın iş ilişkileri içine girecek gibi görünüyorsunuz. Şimdilerde iş yaşamınız genel olarak sorunsuz. Yakın geçmişin sevimsizlikleri de unutulmuş gibi.
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Harcarken elinize çok yakışıyor, hakkını veriyorsunuz. Şu tasarruf uyarılarını biraz ciddiye alsanız iyi edersiniz. Çünkü çok yakında yerine geri gelmeyecek bir para çıkışınız var. Bu konuda dayanışma gelecek bir yer de görünmüyor. Gelecek bir miktar üzüntü taşıyor olabilir.
26 Ağustos 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Önem vermiyor gibi göründüğünüz birinden gelen üzücü haber, duygularınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak.
26 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başınızda kavak yelleri esiyor. Ama daha yukarılarda fırtına bulutları toplanıyor. Şöyle bir toparlanmanız lazım. Bu gidiş nereye diye kendinize sormanız lazım. Çoktan unuttuğunuz birinden haber gelecek. Onu unutmuş oluşunuza şaşıracaksınız. Yeni haftanın ortalarındaki bir alışveriş tatsızlık yaratacak. Uzun zaman aklınızdan çıkmayacak.
25 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Saat 06:41 itibariyle İkizler burcunda sondördün oluşacak. Güneşin burcunuzda ilerlemesi nedeniyle, güçlü bir ifade tarzına sahipsiniz. Ay-İkizler burcunda her konuda öne çıkmanızı sağlıyor. Etrafınızdaki olayları gayet iyi ayırt edebilir, neyin yanlış ve neyin doğru olduğu konusunda tespitler yapabilirsiniz. Bu durum doğal olarak eksiklerinizi tamamlamanızı ve daha olumlu bir şekilde hareket ederek, kendinize en uygun seçimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Kafanızın içinde işinizle alakalı konular baş sırayı alabilir. Bunun en önemli nedeni, mesleki konulardaki doğru bir tercihin sizi toplum içinde iyi bir yere getireceğine olan inancınızdır. Size düşen iyi bir strateji belirlemek ve gerginliğe düşmeden seçim yapabilmek olmalıdır. Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım. Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, iş-ev arasında koşturmanın, bazen gerginliğin, çoğunlukla hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde mücadelenin işaretçisidir. Benim tavsiyem akıllıca hareket etmenizdir. Saat 21:06 Ay-Neptün zorlu görünümü, birileri veya bir şeyler hakkında  erken karar vermememiz, önyargılı düşünmemiz gerektiğini hatırlatıyor.  Durumu iyice bir anlayalım ve sağlıklı bir karar verebilmek için olasılıkları inceleyelim. Bazen insan bir olayı taraflıca ele almaz. Sadece o an için, hissettikleriyle harekete geçer. Biz sakin kalalım ve gerçekçi düşünelim. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, kariyer ilişkilerinizde yoğunluk yaşamanıza neden olabilir. Bugün, gizemli olaylara ilgi duyacaksınız. Birtakım şeylerin sizden saklandığını hissedecek fakat sakinliğinizi koruyacaksınız. Romantik yönlerinizi ortaya çıkaracak yeni ortamlar ilginizi çekecektir. Boyun kaslarınıza dikkat edin.
25 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanları idare edip herkesi kontrol etmek, düzeninizin kabul edilmesini beklemek gibi şeyler bugün hem sizi hem de birlikte olduğunuz insanları yoracak. Siz esneklik göstermemekte direnirseniz aynısı sizi de bulabilir.
25 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşırı harcamalar yapabilirsiniz. İletişim sorunları sabrınızı zorlayabilir. Bugünlerde ekip çalışmalarından çok yalnız çalışmaya özen göstermenizde fayda var. Artan sorumluluklar ve görevler dikkatle yaklaşmayı gerektiriyor. Sosyal yaşam zorlayıcı görünüyor, mümkünse bugün evde kalıp rahatlatıcı işlerle uğraşmak daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta başında uzun uzun yazdığım zorlu açılar bugün kendisini gösterebilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir(örneğin ben, Pazartesi günü oldukça büyük simsiyah bir Akreple karşılaştım evde, ben onu bulmadan o beni bulmaz umarım diye endişeliyim), riskli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz, rekabetçi, meydan okuyan, liderliği elinde tutmak isteyen veya saldırgan kişiler, acele veya yanlış adımlar atmamıza neden olabilirler. Karşı tarafı da dinleyerek ilerlemenin faydası olacaktır. Hızlı hareketler ufak tefek kazalara neden olabilir. Kemikler ve dişlerle ilgili sorunlara, maddi zorluklara açığız. İhmal, önemsememe veya tembellik edilen konular büyük problemlere neden olabilir. Örn: Gecikecekseniz haber vermelisiniz veya ben mutlaka o akrebi bulmalıyım v.b. (Detaylar önemliydi ve Pazartesi makalemizde mevcuttu, okumanızı öneririm Niobe’ce). Aynı zamanda, yanıltıcı kişilere ve yanılsamalara bağlı büyük adımlar atmamaya çok dikkat edelim. Altından kalkamayacağımız işlere girişme ihtimalimiz yüksek. Boyumuza aşan işlere kalkışmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularla ilgili mevzular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yaşadığınız olaylarla ilgili güven arayışı içine girebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemeniz konuları daha rahat çözmenize yardımcı olacaktır. Olaylara daha farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konular sizi duygusal olarak zorlayabilir.
25 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.
25 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
25 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınız açısından son derece destekleyici görünümler altında varolan iş ilişkilerinizi geliştirebilir, daha fazla kişiye ulaşabilir, kalabalık ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bugün maddi durumunuzu geliştirmeniz ve konusunda şanslarınız sözkonusu iken, özel hayatınızda uyum ve dengenin hakim olduğu, sevgi duygularının ön plana çıktığı bir zamandan geçmektesiniz.
26 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizi ilgilendiren alanlarda görüşmeler yapabilir, işinizi geliştirebilir, otorite figürleriyle diyaloglara dalabilirsiniz. Karar almaktan ziyade fikir alış verişi yapmaya özen göstermelisiniz. Ancak sabah saatlerinde bu konularla ilgili ailenizle kısa bir gerginlik yaşamanız mümkündür. Ortaklaşa kazanılan gelirlerde beklenmedik artışlar veya başlangıçlar meydana gelebilir. Sıra dışı bir ilişkiye çekilmeniz mümkündür. Marjinal konulara ilginiz artabilir. Diğer taraftan arkadaş ortamınızdan biriyle keyifli bir ilişki için tanıştırılabilirsiniz. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
25 Ağustos 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşnizde bugün kendinizi yeteri kadar güvende ve huzurlu hissetmeyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla bazı konular örtüşmeyebilir. Ailenizdeki sorumluluklar sizi aşağıya çekiyor.
Reklamı Kapat