Başak Burcu Günlük Aşk Falı

1 Ağustos 2014
Bir şeylerin eskimiş olmasının, insanların kendilerini potansiyel sadakatsiz gibi görmelerine yol açtığı doğru olabilir. Ama uzun süreli aşkların sorumluluk ve şartlar altında ezildiğini düşünseniz de, duygusal çıkarlarınızın ne tarafta olduğu çok belli oluyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

1 Ağustos 2014
Gelişmelere iradi etkinizi ister istemez çektiniz. Artık koşullara müdahale etmeyi düşünmüyorsunuz, sizin dışınızda gelişmeler olacak. Yeteneklerinizden sonuna kadar yararlanabileceğiniz koşullar, kendiliğinden oluşmak üzere.

Başak Burcu Günlük Para Falı

1 Ağustos 2014
Paylaşmacısınız. Ama insanların destek gereksinimlerini açıkça beyan etmeleri gerekiyor. Para sizin için bazen, tutumluluğunuzun yararlarını gösteren ve bu yanınızı onure eden bir araçtan başka bir şey değil.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Ağustos 2014
Hayallerinizi ortaya koyduğunuz ölçü ve koyma biçiminiz, destek görmenizin önündeki en büyük engel gibi diriyor. Kafanızda yarattığınız şeyler çok gerçekçi olmayabilir ama bunları kabul edilebilir hale getirebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Oldukça iddialı ve başarılı bir grubun içine katılmamak için direniyorsunuz. Birlikte olmayı reddetmek yerine bu durumu kabullenmeye çalışmalısınız. Bir imkan gibi değerlendirip bu anlamda birtakım çıkar hesapları içine girmeniz çok doğal. Bugünlerde, kendinizi şanslı bulduğunuz konulara bütün enerjinizle odaklanmalısınız.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Sevgili Başaklar 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, geri planda hazırlık dönemidir. Sözgelimi bir sergi, oyun, yarışma, sınav, senaryo yazarlığı, zeka oyunları gibi alanlarda çalışma dönemi olarak faydalıdır. Genelde dışarıyla pek temasınız olmaz. Kafanız, belli bir konuya odaklanmıştır. İş hayatında, laf söz taşıyan kişilere karşı dikkatli olunuz. Yaptığınız işe odaklanınız. Bırakın hakkınızda ne düşünürlerse düşünsünler. Kendinizi strese sokarsanız yanlışlar yaparsınız. Bu süreci, duygu dünyanız ve ruhsal anlamda güven duygunuzu yeniden temin etmek ve yeni bir yol tespit etmek yönünde düşünme sürecidir.  Dinlenirsiniz, biraz kendinizle baş başa kalırsınız, toparlanırsınız. Biraz başınızı dinlenmek amaçlı yıllık izninizi kullanabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz alanlara yönelmeli ve hiçbir şeyin sizi üzmesine, yenmesine izin vermemelisiniz. Eğer pes edip, her meseleyi gözünüzde büyütüp, gereksiz işlere kafanızı takarsanız, sizi zor durumda görmek, düşmanlarınızın işine yarar. Onun için, yorumda belirttiğim noktalara mutlaka dikkat ediniz. Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, mali konular, cinsel hayatınız, miras, hisseli paralar, nafaka, duygusal ve fiziksel anlamdaki sorunlarınızı bir an önce çözüme bağlamak istersiniz.  Sizi bağlayan, zorlayan, beklemede tutan, ileriye gitmenize engel olan her türlü olumsuzluktan, takıntılardan bir hayli bıkmış durumdasınız. Bu bıkkınlık gün boyu belli bir stres yaratabilir. Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, sosyal yaşantımızda, güvenlik ve huzur ilkesinin bilhassa önemli hale gelmesini sağlıyor. Kişi huzur bulmak ve çevresindeki insanlara güvenmek, inanmak istiyor. Özellikle yakın çevresindeki insanları gözden geçiriyor ve ne kadar doğru insanlar olduklarını inceliyor. İletişimde bulunacağı kişileri seçiyor. Ayrıca etrafında olan bitenlere dikkatle bakıyor. Yıllar sonra anladım ki, Bağırıp çağırmaya gerek yok Sesini duymak isteyene Bir fısıltın yeter..................iremSU   Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Bugün çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Bugün, her konuda sağlığınızla ilgili özverili davranın.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
En çok direnç gösterdiğiniz arkadaşlarınız bu aralar size en çok faydayı sağlayacak olanlar. Karşı çıkmak, inatlaşmak, tam tersi olana ikna etmeye çalışmak yerine, acaba bu kişiden ne öğreneceğim diye bakmak faydalı olur.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Diğerleri için elinizden geleni yapmak istemeniz güzel, ama sizin için önemli şeyleri kaybetme pahasına ilerlememelisiniz. Zamanı doğru kullanamamak sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Para ve destekler konuları bir hayli hareketli geçebilir. Özellikle yaşlı erkekler veya otorite figürlerinden yana zorlayıcı ve tartışmalı ortamlar oluşabilir. Daha kurnaz davranmanız gerekiyor. Destek arayışınıza daha modern ve cesur fikirli kişilerden başlamalısınız. Maddi kaynaklarınızda artış olabilir. Ancak bir süre için harcamalarınızı kısmalısınız.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
BEKLEDİĞİ insandan gereken yakınlığı göremeyen Başaklar, evcil hayvanlarla, doğayla iç içe olup bu eksikliklerinizi gidermeye çalışın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ağustos 2014
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Ani öfkenizi yenmelisiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!