Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Ekim 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Daha dışa açık, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı bir tavır sergilemenizde fayda var. İlişkiniz biraz çalkantılı görünüyor. İçe kapanmış, küskün görüntünüzü değiştirmeniz gerekiyor.
29 Ekim 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Veriminiz iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir. Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı.
29 Ekim 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alabilirsiniz. Ekonomik durumunuz, bu teklifi değerlendirebilmeniz halinde, birdenbire atağa kalkabilir.
29 Ekim 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Zaman ayıramamaktan söz edip kendinizi kandırıyorsunuz. Şartları zorlarsanız, kendinizle ilgilenebileceğiniz çok zamanınız olabilir.
29 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önünüzdeki seçeneklerden bir tanesi sizin için çok zararlı olabilir, dikkatli bir tercih yapmak durumundasınız. Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek bir olayı olumlayacaksınız. Olayla ilgili çok değişik bakışlar da var. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değerlendirmenizde ısrar ederseniz, kazançlı çıkabilirsiniz.
28 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, ciddiyetle üzerinde durduğunuz ve sizin için hayati önem taşıyan konularda güçlenmek, desteklenmek istersiniz. Evet belki birilerine bağımlıyız veya iyi niyetle yaklaşıyoruz. Bu bizim zayıflığımız gibi görünse de, en azından bugün, bir şeylerin düzeleceğini ve rahatlayacağınızı düşünürsünüz. Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu, maddi konforumuz, iç huzurumuz bizim için önemli. Özellikle bize karşı nazik ve anlayışlı davranan, bizi düşünen kişileri memnun etmekten kaçınmayız. Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerimizle olumlu paylaşımların işaretçisidir. Evimizin ve kişisel ihtiyaçlarımızın karşılanması amaçlı alışverişlerde bulunuruz. Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını veya ailenizi ilgilendiren harcamaların ciddiyetle yapıldığı, hesaba uygun şekilde halledilmesini sağlanacağını işaret ediyor. Taşınma, satın alma, evinizi güzelleştirme yönünde uzun vadeli düşünmekte yarar vardır. Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, çocuk sahibi olmak yönündeki kararların mutlaka iyi düşünülmesi lazım. Farkında olmadan açılabiliriz. Bu da sonrasında bütçemizi zorlar. Bir de eğlenceye, keyifli bir şeyler almaya yönelik harcamaların da dikkatlice ele alınmasında yarar var. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,    
28 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bugün, sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Fikirlerinizin desteklenmesinden hoşnut kalacak ve motivasyon konusunda güçlenerek, veriminizi daha da arttırmak isteyeceksiniz. İlişkileriniz istediğiniz tarzda canlanıyor.
28 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Anne-babalar çocuğunuzla ile ilgili yapacağınız bir harcama bugün sizi biraz yorabilir. Harcama yapmadan da bir şekilde çözüm üretebilir miyim diye düşünün. Bir ihtiyacı ödünç alarak işinizi geçici şekilde çözebilirsiniz.
28 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev ve aile yaşantınızda sorumluluklarını aksatan kişiler sizi zor durumda bırakabilir ve onların yükünü de üzerinize alabilirsiniz. Fakat sizin de kendinize ayıracak zamanınız olmalı. Buna ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Günün Atmosferi:Hoş sürprizler ve iltifatlar günü… Bugünlerde belli konularda ahengi yakalamak, keyif almak ve özgür hissetmek istiyoruz. Ufak tefek jestler, iltifatlar, armağanlar, kısa geziler ya da yurt dışıyla görüşmeler gibi başlıklarla günlük hayatımız canlanıyor. Pozitif bir ruh haline sahibiz. İlgi çekiyoruz ve ilişkilerimiz güçleniyor. Aşk hayatımızda da aynı şekilde olumlu etkiler altındayız. Gerek arkadaşlık ilişkilerimiz gerekse özel ilişkilerimiz karşılıklı fayda üzerine kuruluyor. Yaşanan acı ya da tatsız olaylar unutuluyor, kırdığımız ya da kırıldığımız kişilerle pek çok şeyi düzeltme imkânı buluyoruz. Gece saatlerinden başlayıp Cumartesi akşamüstüne kadar, geçen hafta ve bu Pazartesi günü yazdığımız gergin konuların ve son dakika gelişmelerinin sıklaşacağı bir dönem söz konusu olabilir. İşle ilgili kritik görüşmeleri ya da buluşmaları ertelemeden halletmekte fayda var.
28 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler sizi rahatlatabilir. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Ticari konularda başarılı olabilirsiniz. Başkalarından yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi fazla sorumluluk almış ve yorulmuş hissedebilirsiniz.
28 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş dönemde yaşadığınız bazı gerginlikler bugün de tekrar edebilir. Özellikle sevdiğiniz insanlarla aranızda her an kopukluklar olabilir. Çevrenize sırlarınızı açmayın.
28 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.
28 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
28 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar yahut evliliğinizle ilgili konularda üzerinizde duygusal baskı hissetmeniz mümkündür.Hayatınızın keyifli alanlarıyla ilgili sanki hak etmiyormuşsunuz gibi bir suçluluk duygusu hissetmeniz de olasıdır. Akşam saatlerinde komşularınızla vakit geçirmek ve çene çalmak sizi ruhsal olarak rahatlatabilir. Ancak herhangi bir ciddi başlangıç ve haberleşme konusunda yarını beklemeniz daha avantajlı olacaktır. Günün teması sakin kalmak ve çok da gerginliğe yol açmayan konularda durağan beklemek olacaktır.
28 Ekim 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yuvanızla ilgili düşündüğünüz maddi konulara eğilmenizde fayda var. Kazançlarınıza ve sahip olduklarınıza dair planlarınızı hayata geçirmeye çalışın. Kendinizi iyi hissedeceksiniz
Reklamı Kapat