Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde aşk dünyanızda farklı hareketlenmelere hazırlıklı olun. Dolaylı yollarla alacağınız duyumlar, sizi bugünün yeni heyecanlarından bir an alıp çok gerilere götürebilir.
27 Nisan 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İstediğiniz çok özel görüşme için bugün bir fırsatınız olabilir. Çok gönülden çalışıyorsunuz. İlişkilerdeki pürüzler ve kazancınızdan duyduğunuz memnuniyetsizlik, hiçbiri sizi frenleyemiyor.
27 Nisan 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Hassas olunması gereken ilişkilerde para alışverişleri zarar getirebilir. Parayla ilişkinizi belli bir disiplin altına almanız gerekiyor. Bu konudaki bütün eleştirmenleriniz iyi niyetli.
27 Nisan 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yüreğinizdeki duygusal kararsızlıklar acele netlikler gerektiriyor. İş yaşamınız, özel yaşamınızın hareketlenmelerinden fazlaca etkisi altında.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkilerinizin sağlığı açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemdeki inatçılıklar konunun temel sorunu gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. Hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerini ortaya çıkaracaksın. Aynı zamanda yeni uğraşlar içine girebileceğini işaret ediyor gökyüzü.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve yakın çevrenizle olan ilişkilerde agresyonu kontrol edemeyebilirsiniz. Sevgi ilişkilerinde sınır problemi yaşarsanız hakkınızı net bir şekilde ortaya koyun.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminizden daha farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İlgi duyduğunuz konularda başkalarıyla görüşebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Gün içinde kurduğunuz ilişkiler sizin için önemli olabilir. Sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. Bu durum işlerinizi ilerletmeniz için fırsat olabilir.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun vadeli planlarınızı detaylı biçimde dile getirmek istiyorsunuz. Ancak beklediğiniz etkiyi yaratmaları için sunumlarınızı başka bir güne ertelemeniz daha faydalı olabilir.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve para konularında sıra dışı yaklaşımlarınızla çok farklı sonuçlar elde edebilir, ortak gelirleriniz, kazançlarınızla ilgili farklı fikirler üretebilir, hızlı, ani kararlar alabilirsiniz. Her zamankinden değişik yargılarınız olabilir. Ancak riskleri iyi hesapladığınızdan emin olmalısınız.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı kontrol etmek bugün size zor gelecek. Olaylardan ve gelişmelerden çok kolay etkilenebilirsiniz. Ancak, anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Yapmak istediğiniz girişimleri sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Moralinizi ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öncelikli olarak mekanik, elektronik ve elektrikli araç gereçlerin kullanımında başınıza tatsız kazalar gelmesi olasılığına karşı tetikte olmalısınız. Ortak kazanımlar ve maddi yükümlülüklerle ilgili yeni teknolojileri inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz. Sanatsal ve görsel etkinliklerle vakit geçirmeyi arzu edebilirsiniz. Hatta görsel sanat dalı veya oyunculuk dersi de almanız mümkündür. Ruhani inançlarınızı sorgulayabilir, bu konular üzerinde düşünebilirsiniz. Yeşilin yoğun olduğu diyarlara yolculuk etme hevesi duyabilirsiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne seyahat, eğitim ve dış ortamlarınızdaki işlerinizle başlayabilirsiniz. Bu alanlarda aldığınız kararları uygulamadan önce şartları kontrol edin. Sevdiğiniz insan sizi destekliyor. 
Reklamı Kapat