Başak Burcu Günlük Aşk Falı

26 Nisan 2015
Onun size eskisi kadar yakın davranmamasının nedeni sizin birtakım hatalarınız. Sevgiliniz sizin aşka biraz çıkarcı bir mantıkla yaklaştığınızı düşünüyor. Bunu reddederek bir şey çözemeyeceksiniz. Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

26 Nisan 2015
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlattı. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.

Başak Burcu Günlük Para Falı

26 Nisan 2015
Para sorunlarınızı çözmekte zorlanıyorsunuz. Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz. Bilemezdim ki, türünden avuntularınız var, ama işe yaramıyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Nisan 2015
Biraz soğuk almış gibisiniz. Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sabah saatleri beklediğiniz gelişmelerin olmaması sizi sıkabilir ve bir çok şeyi yeniden değerlendirebilirsiniz. Özellikle sizi rahatsız edecek bazı haberler alabilirsiniz. Ancak günün ikinci yarısında keyfiniz yerine gelecektir. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olacaksınız ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Özellikle sizi etkileyecek değişik deneyimler yaşama şansınız olacaktır. Ancak kendinizi iyi kontrol etmeye çalışmalı olaylara esnek bakmalısınız.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sevgili Başaklar Pazar günümüz, saat 02:55 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisiyle başlıyor. Bu oluşum, ilişkinizi ilgilendiren konularda sevdiğiniz kişiye karşı daha ılımlı ve hoşgörülü yaklaşarak sorunlarınızı çözmek taraflısı olabilirsiniz. Kimileri, sevdikleri kişiyle ileriye yönelik konularda anlaşmak niyetinde olabilirler. Bu etki altında, canınızı sıkan, sizi güçsüz bırakan, kadere mahkum eden kişi ve olaylardan artık uzak durmak niyetindesiniz.Saat 18:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, bir yanıyla duyarlılığımızı yükseltse de, en fazla etkili olduğu alan güven duygumuzdur. Hayatın zorluklarıyla baş edebilmek için, kendimize özen göstermemiz gerektiğini düşünürüz. Kimse bizim, zayıf yönlerimizi bilsin istemeyiz. Bu enerji size güçlükleri aşabilmenin, kendinize inanmakla mümkün olacağını söylüyor.Gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilenler iç huzuru denilen zenginliğe sahiptirler. İşte bu zenginliğe asla paha biçilemez. iremSUHuzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sabah saatlerinde söylenen bir söz canınızı sıkabilir. Bazı şeyleri haddinden fazla takıntı haline getiriyorsunuz. Kasıt ya da zarar verme amacı olmadığı sürece ne kadar kötü olabilir diye düşünün. Hoşgörü sizden başlamalı.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Belli bir duruma diğer kişilerin gözleriyle de bakmanızda fayda var. Sonuçta bu kişiler de kendilerince ellerinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Bakış açılarını anlamaya çalışmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Yeni başladığınız ilişkinizde bugün her şey yolunda gibi görünüyor. Oysa diğer günler bu durum değişebilir.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugününüzü yakın arkadaşlarınızla birlikte geçirmek için dayanılmaz bir istek duyabilirsiniz. Onlarla sohbet etmek, renkli ortamlarda bulunmak ve çeşitli faaliyetlere katılma fırsatınız varsa değerlendirin. Size çok iyi gelecektir.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
İkili ilişkilerinizi geliştirmeniz, iyileştirmeniz ve problemlere çözüm sağlayarak yeni ve daha mutlu eden bir ilişki modeline geçebilmeniz için ideal bir gündesiniz. Görüşmeler gerçekleştirebilir, sevdiğiniz kişilerle kaliteli iletişim kurabilir ve bekarsanız yeni ilişki tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu