Başak Burcu Günlük Aşk Falı

28 Kasım 2014
İlişkinizde ileriyi düşünerek düzenlemeler ve planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gün. Partnerinizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi mutlu edecektir.

Başak Burcu Günlük İş Falı

28 Kasım 2014
Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.

Başak Burcu Günlük Para Falı

28 Kasım 2014
Bugün maddi konularda istediğiniz atılımları yapabilirsiniz. Önemli konularda gecikmeler yaşayabileceğiniz bugün, bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Kasım 2014
Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Görüşlerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bugün iletişimden kaynaklanan sorunların geride kalacağı söylenebilir. Yolculuklarınızda önemli koşullar elde edebilirsiniz. Fakat yine de acelecilik yüzünden fırsatları gözardı etmeyin.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Sevgili Başaklar, 28 Kasım saat:04:26 - 17 Aralık saat:05:53 tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Ev satın almak konusunda birkaç kez düşünün. Mali anlamda ödemelere ve gücünüze göre tüm planlarınızı gözden geçirin. Hesap kitap yapın, dağılmayın. Bir ofis açmayı mı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak mı yapacaksınız. İyi düşünün. Gurbette misiniz, yurdunuza mı dönmeyi düşünüyorsunuz? Şartlarınızı gözden geçiriniz. Proje, tasarım, elle yapılan tüm çalışmalar bu dönemde ofis veya ev içinde yoğun olacaktır. Ailede, doğru iletişimin, dürüst ve mantıklı konuşmaların önemi büyük. Bir karar alınacaksa, mutlaka iyi etüt yapılmalıdır. Bu geçiş Zihnimizin fazlasıyla çalışmasına neden olur. Mükemmeli isteyen biz, daha fazla derinlikli düşünmeye, her durumu duyarlı bir şekilde incelemeye, çok fazla okumaya, çok fazla öğrenmeye çalışırız. Ancak bunun sınırını bilmezsek, dağılırız, dalgınlaşırız, çabuk unuturuz, stres yükleniriz. Saat 11:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı kendimizi çalışma hayatımızda olsun veya günlük yaşamda olsun istediğimiz gibi ifade etmekte zorlandığımızı düşünebiliriz. Neyin nasıl yapılması gerektiğini söyleyen insanlar veya bir takım engeller yüzünden zorlandığımızı düşüneceğiz. Saat 19:14-29 Kasım saat 00:03 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Tamamlamanız gereken işler gözünüzde büyüyebilir. Hele birileri son anda engel çıkarmaya kalkışırsa, buna tepki gösterebilirsiniz. Zorlukların sizi yıldırmaması, gücünüzün her daim yüksek olması dileğimle, Gününüz güzellikler içinde geçsin. Kalben sevgilerimle, 


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Disiplin gerektiren işlerde, kendinizi cesurca ortaya koyacak ve gözlemciliğinizi özel bir şekilde aktaracaksınız. Bugün Ay'ın konumu sizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirmek isteyeceksiniz. Dostluğunuzu karşı tarafa yansıtabileceğiniz bir gün.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Bugünler aile ilişkilerinizde denge adına çaba isteyen günler. Sizinciddiye almadığınız durumlar diğer aile fertlerinin daha fazla yorulmasına sebep olabilir. Bazı şeyleri de üzerinizde n atmanızın zamanı gelmiş olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Artık sizin için faydası olmayan iş, ilişki ya da iş birliklerini veya duygusal ya da ticari sorumluluklarınızı daha net görmenizi sağlayacak gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
İş hayatı ve işe dair sorumluluklar öne çıkıyor. Üretkenliğiniz artacak. İş düzeninizde bazı değişiklikler olabilir. Çalışma ortamınızda daha uyumlu ve rahat enerjiler gözüküyor. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminiz artabilir. Tabi bu durum yüzünden sorumluluklarınızı bir parça ihmal edebilirsiniz. Programınızı aksatmayın.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Yöneticiniz Merkür aşk yaşamınızla iş hayatınıza denge sağlıyor. Bugünün tadını doyasıya çıkartacaksınız. Önemli gelişmeler, psikolojik birtakım sorunlarınızı üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Şanslı döneme girmek üzeresiniz...

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2014
Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik projeler ve planlar ön plana çıkacak. Önünüzde birçok fırsat var. Eğer zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz bu fırsatları kaçırmamış olacaksınız.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!