Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir tanışma dönemi size daha çok heyecan verecek gibi görünüyor.
19 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünüyorsunuz.
19 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Bugün, bir para alışverişi işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu kaybın miktarı sizi şaşırtacak. Hiçbir şekilde faka basmayacağınıza olan inancınız biraz sarsılacak.
19 Ekim 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir, iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir. Bu hafta tartışmalardan uzak durmanızda yarar var.
19 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yakın dostunuzla birbirinizden süratle uzaklaşıyorsunuz. Bunu o da sizin kadar sorun ediyor, sizin kadar üzülüyor. Müdahaleci davrandığınız bazı durumlar oluyor. Bu tavrınız, konunun içindeki diğer insanlarca hoş karşılanmıyor. Buna dikkat etmelisiniz. Bugüne aktardığınız bazı sorunlar vardı. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayacaksınız.
19 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar 19 Ekim saat 22:12 Terazi burcunda Yeniay, maddi açıdan rahat, konforlu, elit, seçkin bir yaşam sürmek isteğimizi vurguluyor. Venüs Terazi burcunda ilerleyerek, bu Yeniayı çok güçlü şekilde yönetiyor. Bu durum, bizim de ilişkilerde özellikle paylaşıma önem vermemizi, kendimizi güzel hissetmek istediğimizi, bize iyi gelen her şeye meylimizin yükseleceğini işaret ediyor. Ancak harcamalar artabilir. Bunların mutlaka dengeli ve ölçülü olmasına özen gösterelim. Şimdi birlikte Yeniayın görünümlerine bakalım ve gelişmeleri daha yakından görelim. Rahat bir yaşam arzusunun yükseldiği bu Yeniayda, bütçeyi aşmamak gerekiyor. Güzel şeylere yöneleceğiz ama dikkat etmeyi bilmeliyiz. Bu dikkat veya standart yaşamak sizi biraz rahatsız edebilir. Cebinizdeki paraya göre moraliniz yükselir veya düşebilir. Fakat dışa karşı bu durumu belli etmezsiniz. Güçlü gözükmeye çalışırsınız. Bu Yeniayda, aileniz, yuvanız ve geleceğin güvencede olması sizin için son derece önemlidir. Para kazanmak amaçlı işlere yönelirsiniz. Eviniz sizin için güçlü bir limandır. Orada mutlu olursunuz, kendinizi iyi hissedersiniz. Bir kısım Başaklar kredi çekerek kira öder gibi ev sahibi olmayı düşünürler. Aileden uzakta olanlar, yuva özlemi duyarlar. Bu Yeniay size yeni kazanç kapıları açabilir, bir borç kapatılabilir, bir alacak tahsil edilebilir. Ancak bir tavsiyem var, riskli yatırım ve harcamalardan kaçınınız. Bu Yeniayın hepimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
19 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şansını kullan. İş hayatında isim yapmış kişilerle tanışabilir, ortak hedef konusunda bir araya gelebilirsin.
19 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Koşulların sizi zorladığı davranış şekilleri ile duygusallığınız arasında kalmanıza ve çelişkiler yaşamınıza yol açabilir. Gizlilik sizi çekici kılabilir.
19 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Nefret ve intikam hissi size büyük zararlar verir. Uyum ve denge ararken bu tuzak içine düşmeyin.
19 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili yeni çözümler üretebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızdan alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Yetenekleriniz doğrultusunda daha fazla konu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
19 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Değer ve güven kavramlarınızı sorgulatan, uyanışlara neden olan bir yeni ay sizi bekliyor. Zor olsa da kalıpları kırdıracak enerjiler kapıda ve bunu yakın çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde hissedebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinize farklı bir empati ve sevecenlik boyutu katabilirsiniz.
19 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.
19 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim konusunda kesin kararlar vererek, karşınızdaki insanlara kendi kurallarınızı ve sınırlarınızı anlatmak yerine, kendinize kararlarınızdan emin olup olmadığınızı daha iyi anlamak için zaman tanımalısınız. Gün boyunca görüşmeler, yazışmalar, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerde geçici problemler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha moralli hissedecek, ilişkilerinizde ruhunuza iyi gelen etkiler, paylaşımlar göreceksiniz ancak bugün için karşınızdaki kişilerin fikirleri yüzde yüz size uymadığı zamanlarda tartışmamalı, konuların üzerine gitmemeyi tercih etmelisiniz.
19 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür bugün Jüpiter ile birlikte hareket edecek. Zihninizin dedektif gibi çalıştığı son derece yaratıcı fikirlerle donandığınız bir gündesiniz. Kardeş ve yakın akrabalar hayatınızda önemli bir gündem oluştururlar. Bir bilinmezi keşfetmek ve ortaya çıkarmak sizi şaşırtabilir.
19 Ekim 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu yeniay, maddi konularda ve varsa ticaret hayatınızda başlangıçlar ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Paraya dayalı işleriniz varsa bu tarihten sonra harekete geçmelisiniz. 
Reklamı Kapat