Başak Burcu Günlük Aşk Falı

23 Temmuz 2014
Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi.

Başak Burcu Günlük İş Falı

23 Temmuz 2014
Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

23 Temmuz 2014
Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Temmuz 2014
Aşk yaşamınızda birtakım komplekslerden arınmanızda yarar var. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Bu belirleme doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu yerine getirmediğiniz gibi izlenimler bırakabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sevgili Başaklar 23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında Aslan burcunda ilerleyecek Güneş döneminde  enerjimiz bir miktar düşebilir. Otoritemizi kabul ettirmemiz, kendimizi ifade edebilmemiz, dış dünyada etkin bir şekilde rol oynamamız için bizim de dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Öncelikle  her şeyi kafamıza takmamak, en ufak bir olayda aşırı gururlu davranmamak, her şeyin mükemmel olmasını beklememek gerekir. Çünkü bu davranışlar, önce sağlığımızı etkiler ve ardından bütün enerjimizi alır götürür. Dinlenmeye, moralinizi güçlü tutmaya, kendimize zaman ayırmaya, fiziksel ve ruhsal anlamda güçlenmenizi sağlayacak aktivitelere yönelmeye çalışırsanız, süreci daha olumlu şekilde geçirirsiniz. Bu geçişin ilk etkili görünümü, 24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. İçsel gelişim anlamında etkin olup, moral ve motivasyonunuzu yükseltme yönünde etkilidir. İkinci görünüm, 27 Temmuz tarihinde Aslan burcunda oluşacak Yeniay. İç güvenlik, geri plandaki bir takım meselelerin kontrolü, arındırma, canlanma ve tazelenme anlamında aktivitelere yönelme konusunda önem taşıyacak. Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümü, eviniz ve ailenizle ilgili konularda mantığınızı öne alarak düşünmenizi sağlar. Kimi zaman şöyle bir geçmişe dönerek akıllı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yerinde olabilir. İnsanlarla bağlantı kurmaya olan ihtiyacınız bu enerji sayesinde ön plandadır. Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Duygularınızda farklı bir mantık var. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız. Bugün, partnerinizle birlikte vereceğiniz kararlar önemli olacak. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda gösterdiğiniz olumlu çaba sonuç veriyor. Üst düzeyde kişilerle görüşmeleriniz olacak ve fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Patronla aranızda söylenmemesi gereken şeylerin dile gelmesi yüzünden soğukluk yaşanabilir. Size göre size ait olmayan bazı işler üstlenmeniz bekleniyor olabilir. Angaryaların kıymetini tecrübeniz arttıkça anlayacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Üzerinizdeki gereksiz yükleri atıp hafifleme konusunda karşı konulmaz bir istek duyabilirsiniz. Ancak, gereksiz olarak gördüğünüz şeyler o kadar da gereksiz olmayabilir, dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
İşe dair konular ve sorumluluklarınız öne çıkıyor. Üstlerinizle olan iletişiminizde hareketlilik olabilir. Zaman sınırı olan işlerinize öncelik vermenizde fayda var. Evrak işlerinizde ufak tefek hatalar olabilir. Kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Başarı kavramıyla zihninizi çok meşgul edebilirsiniz. Kendinizi gereksiz yere strese sokmayın.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
UYKUNUZDAKİ düzensizlik dengenizi alt üst edebilir. Zihniniz yeteri kadar yorgunken buna bir de bedensel yorgunluğu eklemeyin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!