Başak Burcu Günlük Aşk Falı

3 Mart 2015
Ona karşı daha ilgili olmanızda fayda var. Onun size şans tanıyan tavrını, umursamazlık gibi görmeyin. Sevgiliniz bazı şeyleri şimdilik sorun etmiyor gibi görünüyorsa da, siz ilişkinizin problemli geleceğini hazırlıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

3 Mart 2015
Geçmiş hatalarınızdan çıkardığınız dersleri iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki ayrıntılara bu kez fazla takılmamaya bakın. Kolay, kolay gerginlik yaşamayacağınız bir iş hayatı içinde olmanız bir şans.

Başak Burcu Günlük Para Falı

3 Mart 2015
Sağlam olduğunu düşündüğünüz duyumları yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olacak. Bu sevincin arkasında barındıracağınız birtakım kaygıları gizli tutmamanız gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Mart 2015
Rahatsızlık duyduğunuz konulara gösterdiğiniz tepki, bazen bir şeyleri düzeltmek yerine tırmandırmaya yol açıyor. Daha nezaketli tavırlarla anlatmaya çalışacağınız sıkıntılarınız, çok daha kolay anlaşılacak.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Sevgili Başaklar saat 02:36 Ay-Venüs görünümü Salı gününün ilk etkili enerjisidir. Sizin maddi konular başta olmak üzere, ortaklaşa işlerde bazı meseleler yüzünden sıkıldığınızı işaret etmektedir. Gururunuz bir takım kişiler, olaylar yüzünden incindiği için, canınız da sıkkın bir şekilde güne uyanırsınız. Düşünürsünüz olan biteni. Aslında yaşananlar öylesine gariptir ki, bir rüya olmasını istersiniz. Değerinden fazla veriyorum insanlara, akıllanmam lazım diyerek yüzleşmede bulunursunuz. Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü ilişkinin selameti açısından her iki tarafın da arkadaşça konuşmanızı gerektiricidir. Yersiz ve abartılı olan tavırlar geri dönüşümü olmayan sıkıntılara yol açabileceğinden dikkatli olmakta yarar vardır. Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu,  bir yanıyla duyarlılığımızı yükseltse de, en fazla etkili olduğu alan güven duygumuzdur. Hayatın zorluklarıyla baş edebilmek için, kendimize özen göstermemiz gerektiğini düşünürüz. Kimse bizim, zayıf yönlerimizi bilsin istemeyiz. Bu enerji size güçlükleri aşabilmenin, kendinize inanmakla mümkün olacağını söylüyor. Saat 10:47-4 Mart saat 13:57 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Saat 14:25  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, fiziksel ve ruhsal anlamdaki yenilenmenin, güçlenmenin, eski sorunlarınızı şimdi tekrar ele alarak bunları gözden geçirmenin işaretçisidir. Öyle olaylar veya deneyimlerden geçirir ki sizi,  artık neyin ne olduğunu gayet iyi bilirsiniz. Dış dünyada etkin olmanın yolu, kendi iç dünyamdaki zenginlikleri keşfetmekmiş dersiniz. Maddi ortaklıklarınızı, özel hayatınızı farklı bir bakış açısıyla ele almaya başlarsınız. Destek gördüğünüz gibi köstekleyen insanları da bu görünüm sayesinde daha iyi anlarsınız. Paranızı korumayı, kiminle iş yapılır, kiminle yan yana gelinir, kime sırlar verilir, bütün bunları kafanızın içinde oturtmayı öğrenirsiniz. Yaşanan bazı sürpriz gelişmeler, belki sizi durdurucu etki yaratmış olabilir. Davalar, hukuksal konular, sağlık problemleri, sadece kendini düşünen kişiler nedeniyle yaşanmış her ne varsa bunları bir tecrübe olarak görerek, bundan sonrasında çok daha seçici ve dikkatli olmayı öğrenirsiniz. Güzelliklerin sizin için  her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Duygularınızda yanılma payınızın bile olması, sizi çileden çıkarmaya yetiyor. Bugün derin düşünceler içindesiniz. Yaşamınızı farklı yönlerden sorgulamanız sayesinde, detayların arkasındaki gerçek olayları görebiliyorsunuz. Bugün, bastırdığınız duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermek yerine olaylara müdahale etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Bugün kendi kendinizi dinginleştirmek ve huzurlu bir ortam yaratmak elinizde. Buna engel olacak her türlü dış sesi hatta vesvese yaratan iç sesinizi kısıp ruhunuzu tazeleyin. Ruhsal tarafınızı besleme şansınız yüksek.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Ortaklık gerektiren maddi bir girişiminizle veya duygusal bir konuyla ilgili şanslar başlıklarında haklıydınız. Bu alanda sezgilerinize güvenmenin olumlu sonuçlarını gözlemleyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Satürn ve Mars’la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Eskiden yaşadığınız olumsuzluklara kafanızı takabilirsiniz. Sizi daha depresif yapabilir bunlar. Eskiyle olan hesabınızı tamamen kesin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Bugün rutin işler ve bunların detayları ile dolu olacaktır. İlgilenmeniz gereken her işe tek başınıza girişmeyin. İşbirliği konusunda olumlu etkiler aldığınız için, size yardım edecek bir insanla birlikte çalışmak son derece yararlı olacaktır.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Eş ve ortakların maddi durumu ile ilgili problemlerin size yansıyabileceği bugün, öfke ve stres seviyenizi çok iyi ayarlamanız gereken, mümkün olduğunca sizi sakinleştiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır, zira gün içinde anlık öfke patlamaları yaşayabileceğiniz yoğun bir enerjiden geçmektesiniz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu