Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. Ama ilişkiniz de duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Dinginlik, huzur, anlayış şimdilik size yetiyor. Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün.
26 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz. Bugün küçük bir övgü sizi mutlu edebilir. Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir.
26 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama giyim söz konusu olduğunda kendinizi tutamıyorsunuz. Yeni şeyler almadan önce gardırobunuzu gözden geçirmeniz yerinde olur.
26 Eylül 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Ailenizi çok önemsiyor ve onlar için gereksiz yere endişeleniyorsunuz. Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.
26 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde. Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir.
26 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız iki önemli görünüm etkisinde başlayacak. Bunlardan ilki, saat 10:00 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter kavuşumudur. Maddi-manevi anlamda geleceğinizi belirlemek gayet önemlidir. Bütçenizin ayarını bilmeniz, olur olmaz harcamalardan kaçınmanız ve sorumluluğunuz olan kişilere karşı da adil davranmanızda yarar var. Aynı şekilde onların da, sizin haklarınızı gözetmeleri gerekir. İş yaptığımız insanlarla sözleşme ve hukuk kurallarına uygun şekilde alışverişimiz olmalıdır. Sırf iyilik, güzellik olsun diye taviz veremeyiz. Birilerinin vermesini de bekleyemeyiz. İkinci görünüm saat 21:43  Satürn-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Ailevi ilişkiler,  geleceğimiz güvencemiz gibi önemli konular üzerinde aklımız başımızda düşünmelisin diyor. Sözgelimi bir yuva kurabilirsin veya sorunlu bir evliliğin varsa ayrılabilirsin veyahut kendine yeni uğraşılar bulabilirsin. Emekliye ayrılabilirsin. Bütün bu durumlar yeni bir bakış açısıyla hayatı ele almanı sağlayabilir. Önemli olan gelişen  durum ve hayat şartlarına göre kendini yenilemendir, yapmak istediklerini belirlemendir diyor. Yeni haftamızın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,
26 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişi ile yolculuk yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar içindesiniz.. Bazı yarım kalan işleriniz yüzünden aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmek açısından temkinli davranmak zorundasınız.
26 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir ortaklık talebi ya da birlikte girişilecek bir projenin teklifini alabilirsiniz bugünlerde. Çekingen durmak yerine iyice araştırın. Sorup soruşturun. Uzun vadeli ve kazanç sağlayacağınız bir ortaklığın adımı olabilir bu.
26 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize güveniniz tam ve maddi başlıklı konularda şanslı günlerdesiniz. Maddi başlıklı konularda fırsatlarla karşılaşabileceğiniz yılın en şanslı günleri. 
26 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı stresler meydana gelebilir. Bazı konularda fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gelecekle ilgili konularda alternatif planlar yapmanız gerekebilir. İşlerinizi toparlamalısınız.
26 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Anahtar... Koşturmacalar içinde aşkı yakalamanız an meselesi. Ancak doğru insan karşınıza çıksa bile yakalayamayacak kadar yoğunsunuz.
26 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
26 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ruhsallık alanınız canlanırken, anlamı rüyalar görecek, geçmişten kişilerle karşılaşmalar yaşayacak ve kendinizi dinlendirmek için biraz geri planda duracaksınız. Bu zaman diliminde olası rahatsızlıklarınızda hızla iyileşebileceğiniz bir zaman sözkonusu iken, Mars’ın görünümü, iletişim konusunda kayıplara sebebiyet verebileceği için özellikle özel yaşamınızda iki kere düşünüp konuşmanız gereken ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir zaman sözkonusu olacak. Bu zaman diliminin en iyi haberi ise Satürn’ün Venüs ve Merkür’e olan uyumlu görünümüyle, sizin gelirlerinizdeki ciddi artış ve aşk hayatınızda yeni insanlarla tanışma ve devam eden ilişkileri evlilik veya bir adım öteye taşıma niyetinin doğması olacak. Yeniay haftasında gelirlerinizde artış görürken, geleceğe yönelik projeleriniz desteklenecek ve iş görüşmelerinizden pozitif etkilerle ayrılacaksınız. Yeter ki bu süreçte öfkenizi, sevginizi, kısaca her duygunuzu bastırmadan, insanlara sakin ve dengeli davranışlarla aktarın ve ılımlı tavrınızı koruyun.
26 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltınızın harekete geçeceği, kendinizi duygusal ve zihinsel olarak güçlü hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Tansiyon riskiniz varsa dikkatli olmalısınız.Öfke ve adrenalini tetikleyen duygularınızı dışa vurmakta zorlanabilirsiniz. Maddi manevi sürprizlere açık bir durumdasınız ve karşınıza gelecek olayları kabullenme dürtüsü taşıyorsunuz. Sosyal hayatınızda kalabalıklar arasında çok uyumlu diyaloglar deneyimleyebileceğiniz bir etki altında bulunuyorsunuz. Maddi yatırım fırsatlarına açık ve odaklı bir durumdasınız.
26 Eylül 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınıza çok önemli bir iş fırsatı gelebilir. Paranızın bu tarihten sonra çoğaldığını görebilirsiniz. Bu tarihe denk gelen işleriniz varsa kesinlikle hiç düşünmeden imzayı atın.
Reklamı Kapat