Başak Burcu Günlük Aşk Falı

21 Aralık 2014
Aşk hayatınızdaki eksiklikler belki de kendinize yeterince zaman ayırmamanızdan kaynaklanıyor olabilir. İlişkiniz gün içinde hoş sözler işitebilir, sevinebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Başak Burcu Günlük İş Falı

21 Aralık 2014
Bugün de işleriniz sizin planladığınız doğrultunun dışına pek çıkmayacak. Ufak tefek sapmaları pratik zekanızla kontrol altına alabilecek, gün sonunda rahatlayacaksınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Başak Burcu Günlük Para Falı

21 Aralık 2014
Paranın esiri bir yapınız olmamasına rağmen, bu konuda endişelenmekten kendinizi alamıyorsunuz. Para gereken yerlere bayağı kafa yormuşsunuz. Durumunuz düzelecek.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Aralık 2014
Hırsızlıklara dikkat! Sokakta yürürken çanta çaldırma gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2014
Kendinizle ne kadar gurur duysanız yeridir. Kendi hayatınızı idare ettiğiniz gibi başkalarının hayatındaki boşlukları da dolduruyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar adeta siz olmadan yapamaz duruma gelmişler. Zaman bu durumun baskısını üzerinizde hissetseniz de yapınızı değiştiremiyorsunuz. Ortamınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. En iyisi bir tatile çıkın.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgili Başaklar bedenen ve zihnen sizi yorabilecek hiçbir şeye müsaade etmeyeceğiniz Ay-Yay burcu seyri gün boyu etkilidir. Bu enerji altında genel olarak ailevi ve duygusal konularda sorunlarla uğraşmak istemeyiz. Detaylarla uğraşmadan, sıkıntıya düşmeden günümüzü geçirmek ve işlerimizi yapmaktan yana olacağız. Saat 08:57 Ay-Neptün görünümü, hayata güven dolu sarılmamızı sağlayacak birine ihtiyaç duyduğumuzun göstergesidir. Her şeyi oluruna bırak diyen iç sesiniz nedeniyle, yanlış birinin bile peşinden gitmeye hazır olursunuz. Sizin arzunuz rahatlamak ve huzur bulmaktır. Ancak dikkatli olmayı da bilelim dostlarım. Saat 11:31 Merkür-Neptün olumlu görünümünde,  kişi hedefleri konusunda hassas ancak bir o kadar da hırslıdır. Bu çelişken duygusal hallere rağmen insan yine de vizyon sahibi olmak için çabalar. Ailevi konulardan tutun da, arkadaşlıklara kadar her alanda geçmişin izleri üzerinizde hakimdir. Bir yanınız kendin için savaş, elindekini koru ve geleceğin için mücadele etmelisin der, diğer yanınız deyim yerindeyse beyaz atlı prens veya prensesin özlemindedir. Hisler mantığın iki adım ötesindedir bugün. Sezgiler oldukça güçlüdür. Gerçekler ise pusuda durmaktadır. Size cesaret verecek ve tümüyle sahiplenip koruyacak bir ilişkinin özlemi yüreğinizin tam merkezinde durur. Saat 19:08 Venüs-Uranüs arasında oluşan zorlu görünümle, risk içeren ve sonrasında rahatsız edici olan durumların gerek ilişki gerekse parasal konularda dikkatli bir şekilde ele alınmasını gerektiriyor. Çünkü eğer yolunda gitmeyen bir ilişkiniz varsa bugün sıkıntı yaşanabilir. Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, şu sıralarda yaşadığımız ailevi ve finansal anlamdaki sıkışmalara çözüm bulabilmek ve artık rahatlamak istediğimizi gösteriyor. Saat 23:33 Venüs-Pluto kavuşumu, ilişkilerdeki sevgi alışverişinin simgesi olduğu gibi, hayatın güzel yanlarını hissedebilmeniz açısından da değerlidir. Pluto ise tümüyle dönüşüm anlamındadır. Demek oluyor ki bu kavuşum aşk hayatınızla ilgili konularda yeni bir dönüşümün simgesi. Sorunlu birlikteliklerin tamir edilmesi anlamında etkili görüyorum. Devam eden sağlam ilişkileri benzetme yerindeyse birbirine yapıştırıcı bir yansıma. Yeni başlayacak olan ilişkilerde ise, temelin güçlü olmasını sağlayıcıdır. Fakat burada şunu da belirtmek isterim. Eğen ayrılmaya karar vermiş bir çiftseniz daha fazla birbiriniz üzerinde güç gösterilerinde bulunmayınız. Aranızdaki farklılıklar nedir? Karşınızdaki kişi nasıl biri? Aşk sizin için ne anlam ifade ediyor? Bunları gözden geçirin. İster yeni bir ilişkiye başlayın,  isterseniz eskiye dönün veya isterseniz ilişkinizi bitirmeyi düşünün hiç fark etmez. Size tavsiyem hiçbir şey için söz vermeyin. Gözünüzü bir takım şeylerin boyamasına müsaade etmeyin. Sadece mantıklı düşünün ve durumunuzu gözden geçirin, tutkularınızın esiri olmayın. Zamanı en olumlu şekilde değerlendireceğiniz bir gün diliyorum. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Tutkular ve kıskançlıkların yoğun olduğu gün içinde ilişkilerinizde dikkatli davranmak zorundasınız. Bu günlerde, risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Ev­den çı­kar­ken her­şe­yi ya­nı­nı­za al­dı­ğı­nız­dan ev­de yap­ma­nız ge­re­ken­le­ri ta­mam­la­dı­ğı­nız­dan emin olun. Bu sa­ba­hın ka­rı­şık ruh ha­li si­zi ev ve ai­le ko­nu­la­rın­da et­ki­le­ye­cek. Re­ha­vet ne­de­niy­le ge­cik­me­ler de söz ko­nu­su ola­bi­lir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bu hafta sonu, bazı konuları zorlamak çok doğru olmasa da veya ısrarcı olarak enerji kaybına uğrasanız da, önümüzdeki haftalar da, şansınızı deneyebileceğiniz konuların olumlu geri dönüşleri olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Daha fazla kazanma imkanı varken az kazanmayı tercih etmeyin. Bereketli bir dönemle karşı karşıyasınız. Ek gelir fırsatlarını iyi değerlendirin.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün sizin için yalnız kalmak, kendi kendinize düşünmek ve geçmiş ile şimdi arasında bir denge kurmak faydalı olacaktır. Aşk ve sevgi konusunda yoğun özlemler ve beklentileriniz söz konusu ancak bu beklentilerinizi gözden geçirerek, hayatınızı daha güzel bir hale nasıl getirebileceğinizi tespit etmeli ve geçmiş konulara gerekirse artık bir nokta koyabilmelisiniz. 19.00 sonrasında enerjiniz oldukça yükseliyor, akşam saatlerinde ilişkilerinizde keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz..
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu