Başak Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2015
Siz de eşitsiz ilişki kurduğunuzun farkındasınız ama değiştirmek için bir şey yapmıyorsunuz. Kendisini size kanıtlamak için çok çaba harcıyor. Karşılıklı olarak aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaşıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2015
Geleceğinizin çok parlak olduğunu siz de biliyorsunuz, herkes de farkında. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.

Başak Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2015
Bu konuda sizin kadar becerikli olmayan insanlarla dirsek teması halindesiniz. İşlerin yolunda gitmesi ortak kazanımlara, ters gitmesi ise esas olarak sizin üstleneceğiniz kayıplara neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2015
Başkalarının ne düşündüğünü bilmenize de ihtiyaç var. Siz de arada bir yanılıyor olabilirsiniz. Düşüncelerinizdeki kararlılık, bağnazlılıkla çok benzeşiyor.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
İsteklerinizi gerçekleştirmede hiç bir engel tanımıyorsunuz. Gelecekle ilgili çok güzel planlarınız var. Uygun koşulları oluşturmanız zaman alabilir. Bugünlerde uzakça bir yere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Yol durumunun uygun olması halinde, görmediğiniz, bilmediğiniz bir yere gitmek sizi heyecanlandıracak. Üstelik bu yolculuğun ucunda maddi bir kazanç da söz konusu.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Sevgili Başaklar,  Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Bazı anlarda, sizin doğrularınızla diğerlerinin bakış açısı arasındaki fark kimi gerginliğe neden olabilir.  Böyle durumlarda sabırlı olmak tabii ki kolay değil. Ancak çatışarak günü keyifsiz geçirmektense, her zamanki gibi mantıklı düşünmekte fayda var. Saat 03:53 Merkür-Jüpiter görünümü günün geri kalanında, iş veya özel yaşamınızla ilgili durumları mantıklı bir şekilde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Herhangi bir konuda karar vermeden önce mutlaka artı ve eksileriyle ele alınız. Gözünüze çarpan noktaları umursayınız. Bunların ileride çıkarabileceği zorlukları göz ardı etmeyiniz. Dinlenmeye önem veriniz. Hoşunuza giden aktivitelere, kişisel bakımınıza, zihninizi canlandırmaya çalışınız. Müzik dinlemek, kitap okumak, yazmak, notlar almak yararlı olabilir. Fazla abur cubur tüketmeyiniz. Dedikodu ve gereksiz laf sözden uzak durunuz. Sizi rahatsız edebilecek kişilere karşı belli mesafenizi koruyunuz. Uzun zamandır başlamak istediğiniz bir projeniz varsa, bu enerjiden yararlanınız. Keyifli, gönlünüzce geçecek mutlu bir Cumartesi günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Gücünüzün farkındasınız. Bugün, aynı düşünceye sahip arkadaşlarınız da desteği ile yeni projeler üreteceksiniz. Özgürlük duygunuzu kişisel zevklerinizle kombine edeceğiniz özel günlerden biri. Çalışma yaşantınızda çalışkan ve disiplinli davranarak, çevrenize iyi bir örnek teşkil ediyorsunuz. Ayaklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün iş konulu bir takım görüşmeler yapmanız gerekebilir. Herkese açıkça aktarılmayacak bilgileri kendinize saklamayı bilin. Henüz olgunlaştırılmayan görüşleri uluorta paylaşmak motivasyon düşüren tepkilere sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Bazen kadere güvenmek ve ilerlemeyi sürdürmek en doğrusudur. Diğerleri halinden memnun olduğuna ve aynı şekilde düşündüğüne göre, sizin detaylara ya da prensiplere takılı kalıp fren yapmanızın bir anlamı olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün tamamlanması gereken işler, günlük görevler açısından meşgul geçebilir. Farklı düşünen insanlarla ilgilenmeniz de mümkün.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Önemli biriyle tanışmanız duygularınızı değiştirebilir. Çalışmalarınıza gereken önemi vermelisiniz. Bir haber gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir şans adeta kucağınıza oturacak.

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden finansal konular, ilişkilerdeki kendinize özgü tavırlarınız ve aktarmak istedikleriniz konularında belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi bir yeni karar vermeden, zamanın akışına güvenmeniz faydalı olacaktır.

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Temmuz 2015
Güneş – Neptün etkileşimi ile de özellikle yalnız olanlar romantik ilişkilere ve kişilere çekilebilir, birliktelikleri olanlar ise keyifli, romantik bir hafta geçirebilirler partnerleri ile birlikte. Partnerinize hoş bir sürpriz yapabilir, hediye alabilir ya da romantik bir atmosferde yemek organize edebilirsiniz.

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün aşk, hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Hayata daha sevgisel yaklaşmak isteyeceksiniz. Kafa dinlemeyi tercih ettiğiniz bu dönemde, enerjinizi dış ortamlarda atmayı ihmal etmeyin.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu