Başak Burcu Günlük Aşk Falı

17 Eylül 2014
Aşk konularında gözle görülür bir enerji kaybı söz konusu. Gönlünüzü hareketlendirme çabaları, yaşamınızın her alanını renklendirebilir. En azından kendiliğinden gelen sürprizleri fark edebilmelisiniz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

17 Eylül 2014
İş ortamınızın şartları muhtemel kazançlı görebilmenize elverişli değil. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı

17 Eylül 2014
Paranın doğurduğu sorunlarla yakından tanışık olmanız, sizi sıkı önlemlere yöneltiyor. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikiminiz oluyor. Yakında kaçamayacağınız büyük bir alışverişiniz olabilir.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

17 Eylül 2014
Duygusalsınız, ama bunu gizleme çabalarınız var. Bu da bazı ciddi etkilenişimleri yalnız yaşamanıza neden oluyor.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Çok özel dostluklarda, önyargılı yaklaşımlar üzüntüler doğurabilir. Son yaşanılan olayların yol açtığı dönemsel yalnızlıklar yakında yok olabilir. Önümüzdeki günler içinde sevinçleriniz var. İlginç bulacağınız değişik biriyle mutlu günler geçirebilirsiniz. İnatçılığınızı aşırılığa götürdüğünüz durumlardan, sonradan farkına vardığınız zararlar görebiliyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Sevgili Başaklar,  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Dış dünya ile hassas bir şekilde iletişimde bulunmanızı sağlar. Eski günleri anabilir, dostlarınızı arayabilir, sevdiklerinize olmak istersiniz. Size ait olan her şey bugün önemlidir. Saat 05:34 Ay-Neptün görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit etmenizi sağlar.  Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır. Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz. Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, her türlü ilişkinin maddi manevi anlamdaki  yarar ve zararı  üzerine tarafsız düşünmenin işaretçisidir. Adil ve hakça, herkesin yararına olacak şekilde yapılan düzenlemelere ihtiyaç duyulduğunu işaret eder. Kişi, kendini destekleyen, güven içinde yaşamasını sağlayan ilişkilere yönelir. Kazanmak ve kazandığını bölüşmekten yanadır. Bunu da dışarıdan bekler. İşte bu görünüm, gerçekçi bir şekilde bütçemizi ele almakta, gerginlikten uzak bir şekilde ayarını yapmakta yardımcınızdır. Geciken alacakların tahsilatı için yapılacak görüşmelerin de işaretçisi olabilir. Ayrıca iş hayatınız ve kazancınızla ilgili meseleler de bugün gözden geçirilir. Saat 21:32 itibariyle Venüs-Chiron karşı karşıya geliyorlar ve ilişkilerimiz test ediliyor. Başak burcunda ilerleyen  Venüs, partnerimizle ortaklaşa düşünmenin önüne geçiyor. İnsan ister istemez titizleniyor, her şeyin kendi düşündüğü gibi olmasını istiyor. Bu olmadığında başlıyorsunuz her şeyi didiklemeye. Peki didikliyorsunuz diyelim. Neden hala bu kadar fedakarlıkta bulunuyorsunuz. Ondan sonra da her konuda şikayetçisiniz. Ya, mantıklı bir şekilde ilişkinizi gözden geçirin veyahut bu denli kendinizden ödün vermeyin. Eğer uzun zamandır birlikteyseniz, onu tanımış olmalısınız. Değişmiyorsa, değiştirmeye zorlamanız ne işinize yarayacak. Diyelim ki, yeni tanıştınız. O zaman lütfen zaman tanıyın birbirinize. İş konularında da, hemen sonuç alayım diye, kendinizi hırpalamayınız. Zamanla eksiklerinizi tamamlarsınız ve mutlaka başarılı olursunuz. Eğer böyle giderse boş yere kendinizi üzmeye devam edeceksiniz. Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,  


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Bugün idealist yapınız ön plana çıkacaktır. Yeteneklerinizi geliştirme konusunda çabalarınızın güncellik kazanması, kazançlarınızı da olumlu şekilde etkileyecektir. Bugün kardeşlerle ilgili iletişim problemleri gündeme gelebilir ve aile içinde bu konuların yorumu yapmanız gerekebilir. Duygusal karışıklığınız devam ediyor.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Maddi kayıplara açıksınız bugünlerde. Ticari bağlantılarınız ya da bu konuda fırsat gibi görünen mevzular sizi yanıltabilir. En çok fikrine değer verdiğiniz güvenilir kişilerleyken bile tarafsız ve mantıklı olmaya gayret edin.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2014
Bazı ilişkilerinizi veya bazı durumları mantık çerçevesinde gözden geçirebilir, güvenilir ya da gerçekçi olup olmadıklarını sorgulayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Bugün arkadaş toplantıları ve ortak uğraşlar yönünde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İletişim becerileriniz sayesinde arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. İşten yana destekler konularında hareketlilik gözüküyor. Bağlantılarınızla olan iletişiminizi sıcak tutmaya özen gösterin. Girişimleriniz meyvesini verebilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Kartınız Deli... Sözleriniz bugünlerde başınıza iş açabilir. Bazı cümleleriniz yanlış anlaşılabilir ve bu aşkta gerginlik yaratabilir. Sözlerinizi seçerek kullanın.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!