Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
4 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Siz istemeseniz de o kişiye yavaş yavaş bağlanıyorsunuz. Ama duygularınız karşılıksız değil. İlişkiniz de birbirinize açık olmanız gerekiyor. Duyguları gizlemek için doğru zaman değil.
4 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde yaşanmış olan ufak bir ağız dalaşını özel hayatınızdaki insanlara anlatmak isteyecek, bu şekilde rahatlayacaksınız. İşleriniz aslında hiç de fena gitmiyor.
4 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Sizden para isteyen arkadaşınıza yardımcı olsanız da elinizden gelecek bir yardım yok. Yatırımlarınıza öncelik vermeniz gerekiyor. Çok yakında sizin paraya ihtiyacınız olacak.
4 Mayıs 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Açık kalpliliğiniz size pahalıya malolabilir. Her aklınızdan geçeni pat diye söylemeniz doğru değil.
4 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyalliğinizi genişletme niyetiniz, sizi birden çok alanın ilgilisi yapıyor. Bunların bir kısmının, hiç içine girmeden de sizin tarzınız olmadığını görebilirsiniz. Kafanızın karışmasına, yeni değerlendirmeler içine girmenize neden olan gelişmeler var. Ani yargılamalar ve kararlar risk taşıyabilir. Kendinden daha emin yaklaşımlarınız, zor oluşturulmuş arkadaşlıkların zedelenmemesini sağlayacak.
4 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, aileniz, eviniz ve özel ihtiyaçlarınızla ilgili alış-satış veya önemli konularda aceleyle karar vermeyiniz. İyice araştırınız ve artı eksileriyle durumu ele alınız. Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, borç-alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor. İster istemez bunlarla ilgili bir problem varsa, akılcı ve gerçekçi şekilde ele almalısınız. Başkaları zorluk çıkartıyorsa, tek başınıza sıkıntılarınızı aşmanın yolunu bulmak lazım. Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,
4 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirerek, istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz.Kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir gün.
4 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki yorucu ve mücadele isteyen tempo konusunda biraz olsun frene basmaya ihtiyaç var. Henüz yorgunluk hissetmiyorsanız bile en azından kısa bir mola verin. Enerjinizi dengelemek için gereken bu olabilir.
4 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahatler, kültürel aktiviteler, eğitimler veya karşılıklı fikir alışverişleri ön planda. Yeni şeyler denemekten, farklı tarzlarda kişilerden ya da ilginç hayat tarzlarından çekinmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
4 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle sorunlar olabilir. İşlerinizdeki sıkışıklık keyfinizi kaçırabilir. İkili ilişkilerinizde dada gerçekçi yaklaşmak durumunda kalabilirsiniz. Yaşanan değişime ayak uydurmanız gerekebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlar gündeme gelebilir.
4 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

MADDİ konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz da tavan yapacak. Yüksek hedeflerinize ulaşmak için bakış açınızı esnetmelisiniz.
4 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılarla biraraya gelme şansınızın olacağı bir gün geçireceksiniz. Kendileriyle birlikte bulunacağınız ortam, işle de ilgili olabilir, eğlenceye yönelik de. Ne olursa olsun, geçirdiğiniz vakit son derece keyifli olabilir.
4 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ilişkilerinizdeki kayıpları düşünmek yerine, kendinize olan güveninizi yüksek tutmalı ve ruhunuzun asıl ihtiyaçlarına odaklanmayı tercih etmelisiniz. İş hayatınızda beklentilerinizin hemen karşılanmayacağı bugün, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ruhsal olarak güçlü olacak, rüyalar, yaşamın içindeki anlamlı işaretler yoluyla evrenden destek alabileceksiniz. Ani maddi kayıplara karşı finansal durumunuzu dengeli tutmalısınız.
4 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel olarak eriştiğiniz çok değerli bir farkındalığı fırsata çevirmek için özel fırsatlara sahipsiniz. Akşam saatlerine kadar özel ilişkiniz veya ortaklığınızla ilgili duygusal boşluk hissetseniz de zihninizdeki değerli konulara odaklanıp elinizde belki de farkında olmadığınız çok özel maddi, manevi değerleri ve bilgileri gözden geçirmeye odaklanın. Genel olarak ise; bugün Ay 07:09’da boşluğa girip 19:05’e kadar boşlukta kalacak ve sonra Koç burcuna geçiş yapacak. Bugün Güneş ve Jüpiter arasında oluşacak olumlu açı güzel etkiler yansıtıyor. En pozitif kabul edilen transitlerden biridir. Uyum, denge ve iyi duygular içinde olmakla alakalıdır. Kendiniz için iyi bir şeyler yapabileceğiniz bir süreçtir. Tembellik edebilir, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuğa çıkabilir, içinizde neşe ve heves hissedebilirsiniz. Hayatınıza dair düşünebilirsiniz. Neler başardığınızı ve neler başarmak istediğinizi planlayabilirsiniz. Evrensel gerçekliğin nerede yattığına dair bir felsefe geliştirip, hayatınızı o yönde şekillendirmeye karar verebilirsiniz. Eğer pozitif anlamda hayatınıza çıkan fırsatları zamanında değerlendirmişseniz, şans karşınıza çıkabilir ya da şans yaratabileceğiniz fırsatları fark edebilirsiniz.
4 Mayıs 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa hareket etmek durumunda kalacağınız para işleriniz olabilir. İş yaşantınızda önemli konuşmalarınız olacak. Bugün, arkadaşlarınıza karşı anlayışlı olmaya özen göstermelisiniz.
Reklamı Kapat