Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ciddiye almayıp karşılıklı olarak önemsemediğiniz küçük problemleri, şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz. Bugünleri, o günlerin bakışıyla değerlendirmeniz sandığınız kadar da zor olmayabilir.
13 Şubat 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız. Yeni görüşmeler, yenilenmiş bir yöntemle beklenenin çok üzerinde sonuçlar verebilir.
13 Şubat 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Durumunuza asla razı olmayan, her koşulu değerlendirmeye çalışanlara karşı kızgın bir imrenme duyuyorsunuz. Çabalarınız, size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açabilir.
13 Şubat 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Zamanında belirenmiş mesafeler, potansiyel bir problem gibi yaklaşan ilişkileri yararlı hale bile getirebilir.
13 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerdeki gelişmeler, sizin yararınıza değişmek üzere. Hiçbir çaba göstermeden ve farkında olmadan aldığınız desteğin bunda çok payı var. Sevgi bağlarınızdaki kopuklukları onaracaksınız. Kendinizi değişik bulduğunuz konularda, çevrenizdeki insanlarla epeyce ortak davranışlar içinde görünüyorsunuz. Karşılıklı etkileşimler söz konusu olabilir.
13 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cumartesi günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 03:10 Güneş-Ay görünümüdür. Bir yerden gelecek  para veya manevi destekler anlamında beklentilerinizi işaret ediyor. Bunların gerçekleşmesi halinde bir çok sıkıntınızdan kurtulacağınızı düşünürsünüz.  İşte bu görünüm sizi hem hırslandırıyor hem de ister istemez sabırsız kılıyor. Nasıl kılmasın ki? Son zamanlarda garip bir şekilde askıya alınan işler nedeniyle bedeniniz yorgun, kafanız dolu. Bugün rahatlamak istiyorsunuz. Saat 05:15 Ay-Venüs olumlu görünümü sayesinde, davranışlarınızla çevrenizdeki insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakmanız mümkündür. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Birileriyle buluştuğunuzda veya görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her söze dikkat edersiniz. Saat 12:32-13:36 arasında etkili olacak  Ay-Boşluk süresince, başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz. Saat 13:36 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, güven olgusunu öne çıkaracak. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Zaten bu saat itibariyle oluşan etkiler altında güven duygumuz yükseleceğinden eskilerin deyimiyle sağlam ata oynamamız gerektiğini bileceğiz. Huzurumuzu önemseyeceğiz. Bastığımız yeri bileceğiz. Cumartesi gününün her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,
13 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda samimi ve rahat olduğunuzdan insan ve iş ilişkileriniz oldukça iyi şekilde yürür. Etrafınıza yaydığınız olumlu enerji, dönüp dolaşıp size geri gelir. Maddi anlamda da güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Karşı cinsle iyi ilişkiler, paylaşımlar, beraber geçirilecek hoş vakitler de günün getirisidir.
13 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün günün ilk yarısı ve özellikle de öğlen saatleri, gereksiz hırçınlıklar ve kavgacı ifadeler nedeniyle canınızın sıkılmasına zemin hazırlayabilir. Kendinizi kişisel çatışmalara değil de ufkunuzu genişletecek tecrübelere açın.
13 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonunda, içinde bulunduğunuz toplulukları yönlendirme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, size katılmamaları durumunda sinirlerinize hakim olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
13 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında, duygusal açıdan huzursuz edebilecek konular olabilir. Neyse ki daha sonraki saatlerde daha rahat edebileceksiniz.
13 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır olumsuz giden olaylar nedeniyle ilişkinizde sorun yaşıyor gibi görünüyorsunuz. Karşı tarafın beklentilerini çok iyi dinlemelisiniz. Hem ona hem kendinize acı çektirmek doğru değil.
13 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yönünüzün baskın olacağı bir gün geçirebilirsiniz. İşlerinizle ilgili çalışmalardan vakit ayırıp, eğlenceye yönelik sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yanınızda bulunan arkadaşlarınız, kendilerine ayırdığınız vakit sayesinde memnuniyet duyabilirler.
13 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.
13 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğlene kadar hayatınızın krizli ve toparlanması gereken konularında yüksek bir enerjiyle çareler üreteceksiniz. Öğle saatleri bir parça isteğiniz düşse bile öğleden sonra zihinsel aktiviteler ve kişisel gelişimle ilgili size huzur ve keyif verebilecek etkinliklere katılabilirsiniz. Akşam saatleri sizin gibi düşünen kişilerle keyifli felsefi sohbetlere katılabilirsiniz. Genel olarak ise; Ay bugün saat 12:33’te boşluğa girecek, çok kısa bir süre boşlukta kalacak ve 13:36’da yüceldiği Boğa burcuna geçiş yapacak. Boşluk zamanlarında akışta kalmak, radikal kararlar almamak, değişiklikleri ve yeni adımları boşluk sonrasına bırakmak gerekecektir. Ay, Boğa burcuna geçtikten sonra Koç enerjisinin sabırsız, maymun iştahlı, hızlı enerjisi yerini sabırlı, sakin ve istikrarlı Boğa enerjisine bırakacaktır. Ay’ın huzurlu olduğu bu burçta biz de bu rahatlıktan payımızı alırız. Rahatlamak, huzur bulmak, kalabalıklardan uzak kalıp keyfimize bakmak isteriz. Bugün zor işlerden ziyade pratik olabileceğimiz işleri halletmeli, sıcak bir atmosferde, yüksek dinamizm içermeyen mekanlarda dostlarla, aileyle ve sevdiklerimizle vakit geçirmeye yönelebiliriz. Evde zaman geçirmek bu günün temasına en uygun düşen eylem olacaktır.
13 Şubat 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, oldukça hareketli ve keyfinize yönelik geçebilir. Bazı programlarınızı gözden geçirmelisiniz. Konuşmalarınızda çok fazla kontrolcü olmayın. Duygularınızı serbest bırakmalısınız.
Reklamı Kapat