Başak Burcu Günlük Aşk Falı

20 Ekim 2014
Duygusal açıdan keyifsiz olacağınız bir gündesiniz ve duygusal durumunuz tüm yaşamınız üzerinde etkili olacaktır. Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı ihmalkar davranabilirsiniz ve bu aranızda sorunlara yol açabilir. Duygularınızı kontrol etmeniz zorlaşıyor ve duygusal kararlar alma tehlikeniz var. Aşk hayatınızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük İş Falı

20 Ekim 2014
İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak gelişmeler olabilir. Mantığınızı geri plana iterek duygusal bir karar verebilirsiniz ancak bunun sonuçları ilerki günlerde sizin için zarar verici olabilecektir. Çevrenizdeki insanların sizden beklentileri artabilir ve bu iş yaşamınızda sizin için rahatsız edici olacaktır. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı

20 Ekim 2014
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı maddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Ekim 2014
Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Çevrenizdeki insanlarla iletişimlerinizde bazı aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz bazı haberler gecikebilir ve planlarınızda aksaklıklar olabilir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve gün için moral durumunuzda değişimler olacaktır. Daha çok iç dünyanıza dönemeyi tercih edeceksiniz ve günü yalnız geçirmek isteyebilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Sevgili Başaklar yeni bir haftaya adım atıyoruz. Ay-Başak burcu geçişi gün boyu etkili olacak. Mantığınızın sesi,  bugün sizin en büyük destekçinizdir. Her konuda planlı davranmanızı sağlar. Seçtiğiniz özenli sözler,  güven duygunuz,  insanları kolaylıkla etkiniz altına almanızda joker kartınızdır. Giyim stiliniz, titizliğiniz, her ayrıntıya önem vermeniz, çevrenizdeki insanlar tarafından epeyce beğenilir. Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek,  sabretmek eskisi gibi kolay değildir. Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, sevdiklerimizi, ailemizi, kendimizi mutlu etmenin işaretçisidir. Hoşumuza giden bir şeyler almak, evimize harcamalarda bulunmak, yaşadığımız yeri güzelleştirmek isteriz. Yeni bir yere taşındıysak dekorasyon işlerine ağırlık veririz. Ofis ve evde hareketlilik göze çarpar. İlişkilerimizi güçlü tutmayı, paylaşımda bulunmayı seçeriz. Saat  23:32 Ay-Satürn  zorlu görünümü, ilişkinizle alakalı konularda her şeyi olduğu haliyle kabul etmek veya tam tersine harekete geçerek mücadele etmek arası çelişkili tepkilere neden olabilir. Aslında içinizdekileri tam anlamıyla söze dökebilmeniz mümkün değildir. Bazen kelimeler boğazınızda düğümlenir kalır. Ancak bir şey var ki, tutkularınız oldukça derindir. Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, elimizde olmayan bazı meseleleri iyimser bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Ancak bizim asıl arzumuz, maddi anlamda güçlenmek. Alacağımızı vereceğimizi bilmekten yanayız. Kafamızda soru işaretleriyle yaşamak istemiyoruz. Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınızda derin ve güzel bir farklılık göze çarpıyor. Partnerinizin duygusal yönlerini görerek, ona daha fazla bağlandığınızı göreceksiniz. Bugün, fazla ketum davranmamalı ve siz de, hislerinizde saydam olmalısınız. Analizci yönlerinizin her an tetikte olması, sizi gereğinden fazla yoruyor.

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Güne kendinizi yeteri kadar ifade edemediğiniz, yeteri kadar anlaşılmadığınız hissiyle başlama ihtimaliniz var. Ne derler? Nasıl karşılarlar diye düşünmeyi bir kenara bırakın. Size öyle gelmese de ifadeleriniz hedefini bulacak.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2014
Eğer değmeyecekse bazı konuları telafi etmeye çalışmak zaman kaybı olabilir. Ancak, değeceğini düşünüyorsanız, hiç durmayın, bir şeyler yapın! Tüm burçlar için gün geneli: Veriler, göstergeler ya da ortaya çıkan bilgiler yanlış adım atıyor hissi yaratabilir. Verilmiş sözler ya da çizilmiş yol haritaları üzerinde doğru kararlar alarak ilerlemek için doğru yorumlamak gerektiğinin farkına varabileceğimiz bir hafta sonu. Aniden, belli düzenlemelerin veya anlaşmaların ya da bağlayıcı sözlerin içinde yer almamak isteği hissedersek, bu hissi görmezden gelmek yerine gerekli düzenlemeleri yapmak daha doğru olacaktır.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza daha çok özen göstermek isteyebilir, yaşam tarzınızı değiştirme kararı alabilirsiniz. Beslenme ve spor alanlarında daha planlı hareket edebilirsiniz. Görünüşünüzde ufak değişiklikler yapabilir, bu yönde harcamalar yapabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
BİR konuda kendinize hedef koyabilirsiniz. Zoru başarıp bu hedefinize ulaşmamak için aşamayacağınız hiç bir engel yok. Yeter ki vazgeçmeyin.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2014
Yeni bir günde çok büyük gelişmeler beklemeyin. Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!