Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ruhsal durumunuz, biraz da gönlünüzün boş olmasından kaynaklanıyor gibi. Bu moralle gönül işleri olmaz düşünceniz, pek duygulu görünmüyor. Bugünlerde aşka dair bakışınız bir anda değişebilir.
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döndüğünüz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alabildiniz. Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli.
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Planladığınız küçük para yatırımlarının bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir.
12 Aralık 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Arkadaşlarınızın sizin için, hoş bir sürpriz hazırlığı olabilir. Bu akşam bütün cazibeniz üzerinizde olmalı.
11 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde içinizde hissettiğiniz coşkular size yeni kararlar aldırabilir. Yaşadığınız bu heyecana bir ad takıp onu tanımlama niyetinizde bazı yanılgılar gözleniyor. Büyük üzüntü ve birazda imreniyle yolcu ettiğiniz dostunuzdan gelen haberler sizi sevindirecek. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtabilir de.
11 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:00 Ay-Terazi burcu geçişinde, gelir ve gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak isteğiniz son derece yoğundur. Çünkü böyle bir durumun sağlanması halinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz kolay olacaktır. Sadece maddi anlamda değil, manevi açıdan da güzelliklere sahip olma arzunuzun yükseldiği bugün, uyumlu ve huzur dolu bir hayat yaşamak için neler yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhumuza hoş gelen ne varsa onunla ilgilenmemizi sağlar. Eğer canımız bir şey istiyorsa bunu yapmaktan zevk alırız. İlişkimizde sahiplenici davranırız. Karşımızdaki kişinin davranışlarını önemseriz. Kaba saba hareketler gördüğümüzde bunun hoş bir davranış olmadığını dile getiririz. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
11 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ne yapacağın konusundaki kararsızlığın gerilmene sebep oluyor. İlişkilerinde gerçeği arayacağın bir gün
11 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınızla hareket etmeniz mümkün. Olaylar sizi heyecanlandıracak. Karar vermek size zor gelebilir. Zaten bu devre içinde karar vermek yerine olayları izlemek daha doğru. Gelişmeler, kararınızı belirleyecek.
11 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Senin servetin düşünebilme kapasitenin ürünüdür. Servetinin ölçüsünü öğren. Kişisel gücün tek gerçek yatırımındır.
11 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gelecek yönünde beklentilerinizde değişiklikler olabilir. Başarılı olmak istediğiniz konularda en iyisini yapmak için çalışabilirsiniz. Gün içinde güçlü iletişiminiz sayesinde işlerinizi halledebilirsiniz. Gizli kalmış konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kardeşlerinizden yardım alabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir.
11 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda ki  belirsizliklerin netleşmesi ile huzur bularak ilişkinizi yeniden yapılandırabileceğinizi müjdelemekte. Bekar Başaklar ilişkiniz yoksa yeni bir aşk yaşayabilir kısa sürede resmileştirme kararı alabilirsiniz. Bu olumlu etki iş yaşamınıza da yansıyacak. Yaşadığınız onca haksızlıktan sonra güçlü bir şekilde ayağa kalkacaksınız. Kendinizi hiç olmadığınız kadar güçlü ve kararlı hissedeceksiniz bu haliniz size bir çok kapıyı aralayacaktır. Doğru yerde doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Beklentilerinizi hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin. Ufak tefek zorluklar söz konusu olsa da kazanan siz olacaksınız. Kendinize inancınız sizi şu anda bulunduğunuz noktadan çok daha farklı yerlere taşıyacaktır.
11 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin.
11 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Mars'ın bu alanda çıkmasıyla birlikte gereksiz harcamalardan kurtulma imkanınız olabilir. Bütçenizdeki delikleri kapatmak için önünüze çıkan fırsatları da değerlendirebilirsiniz.
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim partnerle ilişkilerinizde zorlanmalarla karşılaşmanıza neden olur. Bir türlü işin gerçek yüzünü görememekten şikayetçi olursunuz. Aslında bu gerçekliği görmek istemeyen kişi kendinizden başkası değildir.
11 Aralık 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinize yönelik harcamalarınızda gerçekçi davranmaya özen göstermelisiniz. Eğlenceli ortamlarda gözler sizin üzerinizde olabilir. 
Reklamı Kapat