Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda her şey yoluna girecek. Büyük kavgaları artık sevgilinizle yaşamak istemiyorsunuz ve bu konudaki girişimleriniz ve çabalarınız olumlu sonuçlar verdi.
21 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük İş Falı

Bugün işiniz konusunda yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yalnız insanları yönetme ve istediğiniz gibi yönlendirme konusunda aşırıya kaçmamaya çalışmalısınız.
21 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük Para Falı

Maddi açıdan çeşitli anlaşmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle çevrenizdeki insanlardan maddi projelerinize ilişkin fikirler alma ve bunları değerlendirme şansınız olacaktır.
21 Şubat 2017

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınıza ilişkin konularda küçük sorunlar yaşayabileceğinizden kendinizi fazla yormamaya çalışmamalısınız.
21 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinde gecikmiş kararları alma ve oyalanmadan hayata geçirme zamanı. Birkaç gün içinde aile içi ve aile dışı ilişkilerinizde buna zorlandığınızı hissedeceksiniz. Başarılı denemelerinizin arkasında hakkını veremediğiniz önemli bir destek ya da destekleriniz var. Bu konudaki daha duyarlı değerlendirmeler, başarıların arkasını getirebilir.
20 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:13 Ay-Mars görünümüyle yeni haftamız başlıyor. Ailevi veya finansal konularda düşünülen yeniliklerin gözden geçirilmesinde yarar var. Artı ve eksileriyle ele alırsanız daha kolay ilerlersiniz. Saat 15:31 Ay-Merkür görünümü, riskli işlerden uzak durmamız gerektiğini vurguluyor. Zaten bizim de gönlümüz, böyle davranmaktan yana ise, rahatça tespitlerde bulunabiliriz. Yine iş, ilişki, duygusal konular bizim için önemli olacak. Saat 17:38 Ay-Uranüs görüm etkisinde, gurur duyabileceğiniz bir yuva ve güven dolu bir hayat özlemi yüreğinizin içinde kök salmaya başlar. Özellikle boşanmak üzere olan bir kişiyseniz nafaka davanızla veya miras anlamında işleriniz varsa bu konularda derinlemesine düşünebilirsiniz. Saat 19:49 Ay-Jüpiter görünümü, ailemizin varlığı, bir yuvanın huzuru nasıl önemliyse, bizim için para da aynı şekilde kıymetli. Çünkü parasız mutluluk da bir yere kadar diye düşüneceğiz. Özgürlüğümüz, bizi baskı altına alan her şeyden uzak durmak istiyoruz. Hem yuvamızı güzelleştirmek hem de hoşumuza gidecek alışverişler etkili gözüküyor. Ancak tabii ki bütçemizi zorlamayalım. Bir davet verebiliriz veya önemli bir günü kutlayabiliriz. Saat 20:56 Ay-Chiron görünümü, sizi biraz hassas kılabilir. Değerinizin bir türlü bilinmediğini ve bu yüzden bir hayli zaman kaybettiğinizi düşünürsünüz. Yeni haftamız sizin için hayırlı gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tempolu bir gündesin. Yeni projelere dahil olabileceğin bu günü daha çok dışarıda geçirebilirsin.
20 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız.
20 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile fertleriyle restleşme ve rekabet duygularına dikkat. Aşkta önemli adımlar alabileceksiniz. Sosyal yaşamın aranılan isimlerinden olmak size çok iyi gelebilir.
20 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili konularda aniden gelişen durumlar olabilir. Geçmişte kalan konular gün içinde karşınıza çıkabilir. Kardeşlerinizden yardım alabilirsiniz. Toprak veya emlak konularında yeni planlar yapabilirsiniz. Parasal konularda destek görebilirsiniz. İş hayatınızda başarılı olmak için verdiğiniz mücadelelerin meyvesini toplayabilirsiniz.
20 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinizde size verilen talimatları çok iyi dinleyin ve uygulayın. İlerleyen günlerde bazı sorunları böyle önleyebilirsiniz. Bugünlerde bir hayli dalgın ve dikkatsiz davranıyorsunuz.
20 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem kendinizi, hem de işlerinizi gözlerden uzak tutmak, insanlardan uzakta bulunmak isteyebilirsiniz. Bu, planlarınızın bir parçası olabileceği gibi, boş vakitlerinizi bile kendinizle başbaşa geçirmenize yol açacak bir içe dönme eğilimi de olabilir.
19 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aile içi ilişkileriniz ve değer verip, alanınıza aldığınız insanlarla olan iletişiminizde olumlu fırsatlar elde ederken, evinizle ilgili değişiklikler yapabilir, ruhsal olarak çok daha pozitif bir gün geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş 120si ile ruhunuza iyi gelen paylaşımlarda bulunabilir, mutluluğu partnerinizle evinizde hissedebilirsiniz.
20 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Komşularınız ve arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar yüzünden sorunlar çıkabilir. Kafanızı karıştıran kuruntular içine girmeniz mümkün. Ancak, kendinize olan güveniniz sarsılmayacak. Çalışmalarınızı sürdürmeyi başaracaksınız.
20 Şubat 2017

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile fertleriyle restleşme ve rekabet duygularına dikkat. Aşkta önemli adımlar alabileceksiniz. Sosyal yaşamın aranılan isimlerinden olmak size çok iyi gelebilir.
Reklamı Kapat