Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Son zamanlardaki yeni yönelimler sorun çıkartabilir. Dışarıda aradığınız küçük mutlulukları gereksinme nedenlerinizle yüzleşmelisiniz. Yakında bazı oluşumlar sizi tedirgin edebilir.
24 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük İş Falı

Geçmiş yanılgılar, yeni girişimlerin yön göstericisi olabilmeli. Bu bakış, geçmiş olumsuzlukları bugünün avantajına dönüştürebilir. İş bağlantılarınızdan bu günlerde çok sevineceğiniz haberler alabilirsiniz.
24 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük Para Falı

Gelir durumunuz pek sakınmadan harcayabilmenizi sağlıyor. Kısa vadede sorunlu para ilişkileri görünmüyor. Uzun zamandır sürüncemede olan beklentileriniz hareketlenebilir.
24 Temmuz 2016

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk hayatınızdaki duygusal karmaşayı bir an evvel sona erdirmelisiniz.
24 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli bir istikrar kazandırmak istediğiniz ilişkilerinizde düzenlemelere gidebilirsiniz. Ortaya koyup tartışmaya açmaya hazırlandığınız bir konu, sizi bu davranışa itecek. Bazı tavırlarınızın insanlar tarafından yanlış anlaşıldığını düşünüyorsunuz. Ama bu tavırlarınızda yanlış anlamayı kolaylaştıracak taraflar da oldukça fazla.
24 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 10:06-15:33 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya  bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp,  ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Zorluklarla uğraşmak istemeyiz. Saat 15:33 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında, bencil düşünen, sadece kendi çıkarı için bizi kullanan veya kullanmaya kalkan kişilere, dünyaya savaş açmamız anlamındadır. İnsanların menfaatlerini nasıl da ihtirasla koruduklarını düşünürüz. Kendimize bir bakalım. Biz kimler için ne özveride bulunmuşuz ve kimler  bizim yaptığımızın kıymetini bilmemiş. Bazen tedbirli olmak iyidir. Saat 19:17 Ay-Güneş görünümü, başkalarının üzerinde etkin olma çabanızın göstergesidir. Elinizde olmadan biraz hırslı tepkilerde bulunabilirsiniz. Bu gücünüzü kanıtlamak içindir. Özellikle mali ve duygusal açıdan güçsüz görünmemek için, dikkat edersiniz. Her birimiz için keyifli bir Pazar günü geçmesi dileğimle,
24 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde duygusal konulara uzak gibi görünmeniz, farklı yorumlara neden oluyor. Fakat, size yakın kişiler, mesleki çalışmalarınıza derin bir şekilde bağlılık gösterdiğinizi ve işlerinizi mükemmel bir şekilde yaptığınızı biliyor. İyi niyetli girişimciliğiniz her zamanki gibi ses getirecek. Dostlarınız sizden haber bekliyor.
24 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizin desteği ile daha fazla sosyalleşme ve size yarar sağlayan insanlarla bir araya gelme şansınız olabilir. Ona kulak verin. Bu sayede onun da sizi dinlemesini sağlayabilirsiniz. İlişkide uyumu yakalayabilirsiniz.
22 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizi size katkısı olacağını düşündüğünüz kişilerle paylaşabilirsiniz. Heyecanınız, planlı haliniz ve motivasyonunuz belli noktada işleri düzene koymanıza yardım edebilir. Bazı kişilerin fikirlerinizi çalmasını istemiyorsanız gereken tedbirleri almalı veya yazılı beyana önem vermelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında eşinizle ilgili konularda, ilişkilerde daha hassas olabilirsiniz. Öğle sonrasında parasal konularda daha akılcı düşünmelisiniz.
24 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sırlarınızı vermemeye çalışın. Size ceza olarak geri dönebilir. Her insanı dost zannetmeniz son derece sakıncalı. Sırlarınızı saklayıp arzu ettiklerinizi yapın.
24 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun zamandır beklediğiniz atılımları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın.
24 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşiniz bugünlerde sizi her anlamda destekleyecek ve başarılarınız için size katkıda bulunacak. Bu sayede ilişkiniz mükemmel hale gelebilir. Siz de eşinizin desteği karşısında onun da kendisini ifade etmesine izin verecek ve onu dinleyeceksiniz. Açık sözlü fakat kırıcılıktan uzak davranacaksınız.
24 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünkü yoğun duygular bugün de doludizgin devam etmektedir. Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir.Romantizm, merhamet, insancıl davranışlar ve şefkat duyguları ile ilişkinize sarılabilir ve hayalinizdeki geleceği partnerinizle paylaşabilirsiniz. Duygularınızı aktarmak konusunda sınırsız olabileceğiniz bir gündesiniz. Hafta sonunun vermiş olduğu olumlu enerjilerle partneriniz veya sevgilinizle deniz kıyılarına kısa hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz. Akşama doğru maneviyat değer kazanacaktır.
24 Temmuz 2016

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gününüzü geçirirken yalnız kalmamaya ve kalabalık ortamlarda bulunmaya özen göstereceksiniz. Ortaklaşa para durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Ödemelerinizi kafanızda planlamak da gün içinde vakit ayıracağınız konulardan biri olacak.

23TEMMUZ 2016 BAŞAK BURCU YORUMU
Reklamı Kapat