Başak Burcu Günlük Aşk Falı

19 Nisan 2014
Aşk yaşamınızda gerilimsiz bir gün içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişi kadar siz de uysal ve sakin bir ruh hali içine giriyorsunuz. Birbirinize olan sevginiz bütün engelleri aşıyor.

Başak Burcu Günlük İş Falı

19 Nisan 2014
Bugün mesleki bakımdan yeteneklerinizi ortaya koyacak ortamlar bulacaksınız. Olumlu düşüncelerinizle çevrenizdeki insanların takdirlerini toplayacaksınız.

Başak Burcu Günlük Para Falı

19 Nisan 2014
Para konularına bugün hiç kafa yormasanız daha iyi olur. Biraz kaderci davranarak yeni gelişmeleri beklemelisiniz. Bu arada aşırı harcamalardan uzak durmaya çalışın.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

19 Nisan 2014
Kendinizi çeşitli eğlencelerden fazla uzak tutmamaya bakın. Gerilimlerinizi atmak ve kendinize gelmeniz için böylesi daha hayırlı.


Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Küçük akraba toplantılarında bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla telefonlaşmakla yetineceksiniz. Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdaki insanların da sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Sizin gibi olmayanlara katlanamıyorsunuz. İnsanların değişmesini bekleyemezsiniz.

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Sevgili Başaklar cumartesi  günümüz saat 01:19 Ay-Venüs mücadeleci görünüm etkisi  altında başlıyor. İç dünyamızda kendi bildiğimiz şekilde hareket etmekte, kendimizi ifade etmekte, bilgimizi tecrübemizi belli bir alanda gösterme anlamında zorlanmalar yaşanabilir. Aslında bu zorlanmaların altında yatan neden, geçmişin üzerimizdeki etkisi olabilir. Belki çok özgür yetiştirildik, bu yüzden birilerinin üzerimizde baskı kurmasına tahammül edemiyoruz. Belki de ailemiz bizi sürekli gözetip koruyan bir yapıdaydı. Şimdi bu nedenle ilişkimiz veya yaşamsal konularda hassasız. Hangisi olursa olsun, bu görünüm sevgi ihtiyacımızın şeklini, bizim isteklerimizi, partnerimizin davranışlarını gün boyu düşünmemize neden oluyor. Biz ne istiyoruz, hayat bize sunuyor? Bu sorgulamada başarılı olmanın yolu, önce kendimize bir bakmak sonra içinde bulunduğumuz duruma göre ne yapacağımıza karar vermek. Saat 02:59 Ay-Mars arasındaki yararlı görünüm, düşündüğünüz yenilikleri, uygulamak istediğiniz planları gözden geçirmeniz anlamında önemlidir.  Gerekirse yeni bir yere taşınmak veya iş değiştirmek yönünde karar alabilirsiniz. Sizin istediğiniz eskilerin deyimiyle, tebdil-i mekanda fayda var sözüne uygun bir yenileşme arzusudur. Saat 14:49 Ay-Merkür olumlu görünümü iç dünyamızda bir şeyleri konuşmak, ifade etmek arzumuzu işaret etmektedir. Fakat etrafınızdaki insanların çoğu zaman sizi anlamadıklarını hissedebilirsiniz. Hesaba uymayan, çoğu zaman sizi yoran meseller üzerinde kendinizce tespitlerde bulunabilirsiniz. Mutlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Bugün gücünüzü ortaya koymaktan hoşlanmayacak ve duygularınızı saklama gereği duyacaksınız. Özellikle iş çevrenizde bazı yanlışlıklar söz konusu olabilir. Görüşlerinizi paylaşmak niyetinde değilsiniz. Sonuçların ortaya çıkmasını bekliyorsunuz. Dostlarınıza aracı kullanarak yardım edebileceğiniz bir gün..

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Evde sadece mekânı kullanan birbirine yabancı kişiler olmakla yetinmeyip konuşarak duygu ve düşünce anlamında da yaşamı paylaşan insanlar olma şansı yaratın. Başkalarına ayırdığınız zamanı sevdiklerinizden esirgemeyin.


Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Bazı tanıdıklarınız sizin için bazı konuları halletmeye gönüllü olabilirler veya sizin yerinize bazı işleri yapabilirler. Bu yardımsever insanları bulmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.


Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
BUGÜN ruh sağlığınız için evinizde dinlenmeyi ön plana çıkarmalı ve kariyerinizle ilgili çalışmalarınızı ertelemelisiniz.

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Nisan 2014
Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir.

Geçmiş Başak Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!