Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Böyle kısa ayrılıkları sık yaşadığınız halde, her seferinde ilk kez ayrılıyor duygusunu yaşıyorsunuz. Bu ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor. Aşkınızın canlı kalmasını sağlıyor.
21 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşünüyorsunuz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.
21 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Bir zaman önce yaptığınız harcamanın şimdi ne kadar gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Bazı harcamalarınız gerçekten çok lüzumsuz. Çevrenizde bu konuda sizi uyaracak birileri de yok.
21 Eylül 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz daha tempolu çalışmanız gerekiyor. Yoksa planladığınız tatili yapamayabilirsiniz. Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz.
21 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünüyorsunuz. Zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Öğlen saatlerinde bir yolcunuz var, onu uğurlayacaksınız. Bu size aylar gibi gelecek kısa bir ayrılık. Yolcunuz da hayatınızda çok özel yeri olan biri.
20 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 02:52 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde günümüz başlıyor. Ailevi konularda uyumlu davranmaya çalışmak pek kolay olmayabilir. Yaşanan bir takım olaylar, çelişkili durumlar, dengenizi bozabilir ve sizi gerginleştirebilir. Sürpriz gelişmeler, ister istemez kafa karıştırabilir. İradenizi ön planda tutarak durumları ele almakta yarar var. Saat 06:35 Ay-Uranüs görünümü, monoton bir hayatın bizi yorduğunu, yenilik istediğimizi gösteriyor. Maddi-manevi anlamda güvence arıyoruz. Bir şeyler yaparak, bir çıkış yolu bularak rahatlamak istiyoruz. Saat 07:23 Ay-Mars kavuşumu, belli bir amaç ve hedefe odaklanmanın, yararlı ilişkilere yönelmenin işaretçisidir. Siz bu kuvvet sayesinde yeteneklerinizi bir grup, takım veya organizasyonda gösterebilirsiniz. Yeniliklere, değişime özellikle mesleki alanda açık olmanızda yarar var. Sosyal, hümanist ve insancıl duygularınız sayesinde yeni fırsatlar, kazançlar elde edebilirsiniz. Saat 08:59 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, başkalarına yardımcı olmanın hazzını, geleceğinizi düşünerek bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor. Saat 16:45 Ay-Venüs zorlu görünümü, bizi ilişkilerimizde çileden çıkarmaya devam ediyor. İleri gitsek olmuyor geri gitsek hiçbir işe yaramıyor. Vazgeçsek ayrı sancı, devam etsek kafa karıştırıcı. Hem ruhsal hem de fiziksel açıdan bugün hiç kimsenin üzerimize gelmesinden yana değiliz. Hatta en ufak bir hesap soruşta inceldiği yerden kopsun diyerek gerilimli tepkilerde bulunabiliriz. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
20 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik koşturmalarını başkalarına yıkman ve bugün sonuçlanması için ısrarcı olman sıkıntı yaratabilir. Tepkisel davranışlar karşısında sert tepkiler verebilirsin. Üzerindeki yılgınlık hissini bir kenara bırakıp hayatını yeniden düzenleyeceksin. Parasal konulardan ziyade içsel huzurunu yakalayabileceğin konulara yönelmeye çalışman, etrafındakilere her şeyin para olmadığını hatırlatacak. Özel sektörde çalışan bir Boğa burcuysan ve özellikle müşteri odaklı bir alandaysan, müşterilerle anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Evli bir Boğa burcuysan, eşinin ailesiyle akşam yemeği yiyebilirsin. Ailevi konularda bir aile büyüğün yapmak istediği iş için, imtiyaz vermeni isteyebilir. Hemen karar vermeden önce iyice düşünmeli, emin değilsen kararını ileri bir tarihe ertelemelisin.
20 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafa karışıklığı ile başlayan ilişkilerde ilerleyen zamanlarda ani bitişler yaşayabilirsiniz. Bu sonuç, kalbinizin sesini dinlemenizin yaşamınızda ne denli önemli olduğunu hatırlatabilir.
20 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda sorumlu olduğunuz konuların üzerine gitmek ve sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde yeteneklerinizi kullanarak başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Ailevi konular gündeminize gelebilir. Bazı konularda kendinizi ifade etmek için çaba göstermeniz olası. Sosyal çevrenizle bir arada olmak size iyi gelecektir.
20 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Fikirlerinizi süsleyerek sunduğunuz için ikna kabiliyetiniz mükemmel. Sizde şeytan tüyü var.
20 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu kadar çok üzmeyin kendinizi, herşey olacağına varır. Yaşantınızdaki gel-gitler çok fazla etkilemesin yaşantınızı. Biraz daha fazla kendinize güvenir ve tutarlı davranırsanız sevdiğiniz kişi hatasını anlayacaktır. Böylece son gülen siz olacaksınız.
20 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte çok hoş programlar yapabilir, birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar yapabilir, uzun seyahat programları tasarlayabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki iletişim son derece yoğun olacak. Onunla ilgili farklı beklentileriniz olabilir. Sakin olun.
20 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde köklü değişimler yapabilirsiniz. İş değiştirmek için karar alsanız da görüşmelerinizi haftaya bırakmakta yarar var. Aşk hayatınızda inadı bir kenara bırakın. Partnerinizin istekleri karşısında mantıklı çözümler üretme zamanı. Sabrın sonu selamettir. Teknolojik konulara ilgi duyabilirsiniz.
20 Eylül 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizi harekete geçirecek yaratıcı faliyetler söz konusu. Aşk, yaratıcılık ve talih alanı yeni başlangıçlara gebe. Sabah saatlerinde iş ve kariyer alanınızda telaş, huzursuzluk söz konusu olabilir.
Reklamı Kapat