Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Mart 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

İçinizden atamadığınız bir güvensizliği bastırmak istemenize rağmen zaman zaman açık ediyorsunuz. Bu güvensizliğinize üzülmenin yanı sıra kırılıyor da. Gerçekten de bunu hiç hak etmiyor.
17 Mart 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda yaşanan bir iletişim sorunu sizin sayenizde çözülecek. İş çevreniz başkalarının yarattığı sorunları sizin çözmenize alıştı. İnsan ilişkilerindeki samimiyetiniz ve pratik zekanızla bu konuda hiç zorlanmıyorsunuz.
17 Mart 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Ummadığınız bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Yakın bir gelecekte, elinize hayallerinizi gerçekleştirecek bir para geçebilir.
17 Mart 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Hoşgörünün de bir sınırının olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu yalnız sizin için gerekli değil. Hoşgörü gösterdiğiniz kişinin hayatı öğrenmesi için de gerekli.
17 Mart 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz
17 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, gelecek bir teklif ve fırsatın göstergesidir. Üzerinde derinlemesine düşünürsünüz. Bu bir grup içinde yer almak, bir projenin üzerinde çalışmak, araştırmak yönünde de faydalıdır. Bu Yeniay ciddi bir ilişkiyi, destekleyici arkadaşlıkları, empatide bulunmayı, insanlarla amaca dönük yapılacak paylaşımları işaret ediyor. Kaldı ki bunlar sizi bir hayli mutlu edecektir. Bu Yeniay Mars-Oğlak burcuyla örtüştüğü için, neyi hedefliyorsanız onu elde edecek güce sahipsiniz. Eğitimden iş girişimlerine kadar geniş bir alanda adınızdan söz ettireceksiniz. Size tek tavsiyem, lütfen aceleci olmayın. Çünkü her şey yolunda giderken, ufak bir engelle karşılaşmak veya bir şeylere sinirlenmek zaman kaybetmenize neden olur. Yavaş yavaş ilerlemek, acele edip yanlış yapmaktan iyidir. 17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek Mars, başta mesleki ihtisas konuları olmak üzere, eğitim hayatınız, inancınız, çevrenizle olan her türlü temasınız, keşif ve araştırma konularınız, yüksek düzeyde bilgilenmeniz, yabancılarla olan temasınız ve yurtdışı faaliyetlerinizle ilgili alanlarda, temkinli ve gayet güçlü bir şekilde, isteklerinizin peşinden gideceğiniz bir zamanı göstermektedir. Bu enerji burcunuzla uyumlu ve olumlu bir görünüm yapacağı için doğal olarak sizler açısından olumlu bir zamanı göstermektedir. Mars Oğlak burcunda zaten düşünmeden taşınmadan hareket etmenin önüne geçer. Ben bu sürecin sizler gibi sakin, mantıklı ve sağlam kararlar almaktan yana olan kişiler için gayet yararlı olacağını düşünüyorum. Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,
17 Mart 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evcimen bir günündesin. Oldukça sakin ve huzurlu bir gün geçirirken daha düzenli bir yol çizebilirsin.
17 Mart 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Meydana gelen olaylardan biraz fazla etkilenmeniz mümkün. Duygularınızı denetlemeniz gereken bir gün. Katı bir tavır içine girmekten kaçının. Parasal konulara yönelik beklediğiniz bazı gelişmeler gecikebilir.
17 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel ilişkilerinizde ki sorunları daha gerçekçi bir şekilde görmek adına geri adım atabilir ve kendi içinize çekilip orada çözüm yollarını bulmak isteyebilirsiniz. Bazen sizler de bilirsiniz ki yaşadığınız bir ilişkiden uzaklarda olunca görmediğinizi daha iyi görür duymadığınızı daha iyi duyabilirsiniz. Bu nedenle bazen ilişkiye bir nefes arası vermek her iki taraf için de iyi sonuçlar doğurabilir. Bu noktada sizler için alternatif çözüm yolları üretmek hiç de zor olmayacaktır.
17 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Balık burcundaki yeniay içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlarla ilgili konuları yeniliyor. Gelecek beklentileriniz üzerinde yeni hayaller içinde olabilirsiniz.
17 Mart 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Azimli çalışmanızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Önemli iş teklifleri alabilir yeni ve hızlı gelişmelerle kariyerinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Kendinize hedefler belirleyin ve ilerleyin. Çalışmaktan cesur adımlar atmaktan korkmayın. Bugün yakın çevrenizde eş ya da yakınlarınız dolayısı ile muhatap olmak zorunda kaldığınız birisi ile geçmişte yaşadığınız olumsuz bir olay yeniden tezahür edebilir ve öfkeniz oldukça şiddetli bir şekilde ortaya çıkabilir. Fakat oto kontrolünüz öylesine yüksektir ki bu kez geçmişte haklıyken haksız duruma düşmenize sebep olmayacak şekilde haklarınıza akıllıca tavırlar sergileyerek sahip çıkacaksınız. Bu bir hukuksal konu ya da dava ise kazanacak maddi anlamda kazanımlar elde edebileceksiniz.
17 Mart 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamın akışı bugün birdenbire hızlanabilir. Uzun zamandır sonuçlanmasını beklediğiniz bazı işlerin bittiği haberini alabilirsiniz. Ertelenmiş, ihmal edilmiş konularla uğraşmaya, sürüncemede kalmış olanları tamamlamaya başlayabilirsiniz.
17 Mart 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay öncesinde sosyal ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız konusunda biraz daha ihtiyatlı davranmanız, kontrolünüz dışı gelişmelere hazılıklı olmanız gereken bir gündesiniz. Günü belirsizlikler ve karmaşık durumlar şekillendirebilir.
17 Mart 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Balık burcunun 28. derecesinde Yeni Ay meydana geliyor. Merhamet, fedakarlık, iyimserlik, empati gibi konuları masaya yatıracağınız başlangıçlar sizi bekliyor.Sosyal ilişkilerinizde alma verme dengesini kurma ihtiyacınızı gözden geçirmelisiniz. Gösterdiğiniz fedakarlıklara karşınızdakilerin de cevap vermesi gerekir. Herkese hak ettiği kadar değer vermeyi unutmayın. Balık
17 Mart 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ortamlar ve işler anlamında önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmak ve onların sonuçlarını almak önem kazanıyor.
Reklamı Kapat