Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Gördüğünüz esneklik ve anlayış zor bulunur ölçülerde. Size bu ilişkide, daha verici olmak ve ona daha fazla zaman ayırmak düşüyor. Aşk ilişkinizdeki mutluluğunuz sizi yeniliyor.
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Geleceğiniz parlak görünüyor. Birlikte çalıştığınız insanları ritminize uydurmak için zorlayabiliyorsunuz. İyi bağlantılarınız var. Onlarla ilişkilerinizde iyi ve zamanında iş çıkartıyorsunuz.
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız.
18 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Vefa, minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Evinizde misafir ağırlayabilir, başka bir eve konuk olabilir, sofralar, yemekler hazırlayabilirsiniz. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamıza saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle adım atacağız. Saat 11:41 Ay-Başak burcunda seyrine başlayacak. Aşkı bilirsiniz. Öyle ince elemeye sık dokumaya pek gelmez. Aşk kısa süreli bir anın, uzun soluklu bir yansıması gibidir. Ancak Başak burcu günlerinde kişi, yaşadığı ilişkiyi detaylı bir şekilde ele alır. Karşısındaki kişiyi tanısa bile, sanki ilk kez tanıyormuşçasına inceler. Konuşmak, fikir alışverişinde bulunmaktan zevk alır. Eğer ilişkisinde sorunlu bir dönem yaşıyorsa, bu inceleme iki misli artar. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünümü, her konuda dikkatli ve titiz düşünmenin göstergesidir. Farklılık aranır ancak riskli işlere kalkışılmaz. Kişi, kendisi için neyin doğru ve yanlış olacağını bilerek hareket eder. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, olgun davranmanın, sorunları mantıklı şekilde çözümlemenin işaretçisidir. Doğru ve yerinde kararlar verilir. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaycılığın sayesinde, tüm ayrıntılara hakim olacaksın. Bu sayede neyin önemli olduğunu belirleyebilirsin.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerek iş gerekse aşk ilişkilerinizde daha baskılayıcı ve kıskanç bir yapıda olabilir, kişilerle aranızda rekabet durumundan kaynaklanan bencillik ve kutuplaşmalar yaşayabilirsiniz. Bazı konular üzerinde ailenizle fikir ayrılıkları yaşanabilir ve onların bencilce davranışlarını tolere etmek durumunda kalabilirsiniz.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Hareketli gündeminizde yaratıcılığınızı keyif aldığınız konulara aktarabileceksiniz. Uluslararası konular gündeminizde olabilir. Bu konulardan para kazanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları akıllıca değerlendirmeniz size para kazandıracaktır. Hobilerinize yönelebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok neşeli değilsiniz ancak kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Mükemmeliyetçiliğe eğiliminiz artacak. Sevgilinizi rahatsız olabilir.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Olayları farklı açılardan ele alabilirsiniz. Üstelik son derece dikkatli ve tedbirli davranacak çok iyi açıklamalar yapacaksınız. Dikkatiniz ve ifade gücünüz yükseliyor. Son derece ikna edici davranmanız mümkün.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaycı yapın sayesinde, tüm ayrıntılara hâkim olacaksın. Bu sayede neyin önemli neyin önemsiz olduğunu da belirleyebilirsin. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, yeni yatırımların peşine düşebilirsin. İş arayışında olan bir Boğa burcuysan, maddi olarak kendini dizginlemeye çalışman, stres yaratabilir. İlişkisi olan yahut evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişinin yapacağı sürpriz ile heyecanlı anlar yaşayabilirsin. Akşamüzeri bir araya geleceğin arkadaşınla birlikte önemli kararlar alabilirsin. Baba ailesinden bir akrabanın sağlık sorunları kaygılanmana neden olurken; onun için neler yapabileceğine ilişkin düşüncelere kapılabilirsin.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi oldukça çalışkan ve üretken hissedebilirsiniz. Toprak alım satımı ile ilgilenmek için harika. Diğer yandan iş hayatınızda çaba harcadığınız alanlarda somut geri dönüşler almaya başlarsınız. Cesaret ve dayanıklılık gerektiren ilerde başarı şansınız oldukça yüksek. Aşırı inatçı davranmaktan kaçınıp öfkenizi kontrol ederseniz, zafer sizin.
18 Haziran 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata eğlenceli ve biraz rahat açıdan bakacaksınız. Özel hayatınızda şanslı etkileşimler devrede olacak. Hayatı, karşınıza geldiği gibi yaşamalısınız. 
Reklamı Kapat