Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Partneriniz pire için yorgan yakacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen gösterebilirsiniz.
14 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek.
14 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz erken gibi. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar.
14 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.
14 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı kişiler ya da birtakım olaylar, seçilmemişler listenizde yer alabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi bir kararınız olabilir. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz hüzün getirse de bunun yararını göreceksiniz.
14 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 07:10 Ay-Venüs görünümü, hem kendi hem de partnerimiz adına ortak düşünmeyi sağlayıcıdır. Eğer sorunlar varsa unutulur ve kırgınlıklar tedavi edilmeye çalışılır. Yalnız olanlar kendi içlerinde hüzün taşısalar da, bu enerji sayesinde umutlarını tekrar filizlendirmeyi başarabilirler. Saat 07:44 Ay-Jüpiter görünümü, toplumsal ilişkilerimizde şefkatli, sevecen ve başkalarına karşı yardımcı olmaya çalışacağız. Çünkü maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarımız için desteğe ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Saat 10:31 Ay-Satürn görünümü, sevdiğimiz, değer verdiğimiz her şeye karşı ılımlı bir duruşun işaretçisidir. Hayattan zevk alırız, başarıyı önemseriz ve hayatın güzel yanlarının keyfine varırız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşırız, empatide bulunuruz. Kendimize güveniriz, inandığımız yolda gönül rahatlıyla ilerleriz. Saat 19:34 Ay-Neptün kavuşumu, kısa süreli olsa da, bizi ümitlendiriyor. Derinlemesine düşünmemizi sağlayan bu enerji altında gerek özel gerekse toplumda hayatta karşımıza çıkan problemlerin gerisindeki gerçeklere ulaşabiliriz.
14 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Keskin kararlar alacaksın! Güne oldukça hareketli başlayacaksın. Eğer yeni bir iş yeri açmak ya da çevreni bu anlamda geliştirmek istiyorsan bugün alacağın haberler kulağına hoş gelecek. Geçmişteki tecrübelerini şansa çevirebilirsin. İş arayışındaysan, kendini umutsuz hissedebilirsin. Hemen içine kapanmamalısın. Bu süreci lehine çevirmek için, kurslara yazılabilirsin. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, sevgilinin kıskanç tavırlarından bunalabilirsin. Bu durum seni keskin kararlar almaya itebilir. En yakın gördüklerin bugünlerde seni eleştiriyorsa artık bir kulak verme zamanı geldi demektir. Bugün aynı zamanda aile ve kardeşlerle bir araya gelmek önemli olacak. Ailede paylaşılan ortak mallar ve gelirler gündeme gelebilir. Bir evin satışına ve yatırıma dönüşmesi mümkün.
14 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır üzerinizde taşımış olduğunuz finansal ve hukuki problemlerinizi çözümlemek için bazı adımlar atıyor olacaksınız. Bu soruna sosyal çevreniz de dâhil olabilir.
14 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda alacağınız desteklerle sorumlu olduğunuz konuları sağlamlaştırabilirsiniz. Gelecekteki beklentilerinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşmak size iyi gelecek. Mesleki komitelerde görev alacağınız zamanlar var. İşlerinize yoğunlaşmanız gereken zamanlardasınız.
14 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş, gelecek, ben ve biz dengeleri arasındaki çatışma, hayatınızı zorlayabilir. Aslında Boğa burçlarının genel anlamda hayatlarında zorlanmalar söz konusu. Bir şekilde bu zorlanmalar ile yaşamayı öğrendiler hepsi bu. Hayat inatla üzerinize geldikçe siz de inatla onunla savaşır oldunuz. Bravo Boğa burçlarına!
14 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gündeminiz olabilir. Karşılık diyalog ve görüşmelerde bulunabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin hazırlıklı ve güçlü olabileceğini unutmayın. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.
14 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. Güçlü kişilerle temasınız ve iletişiminiz artabilir. Derin ve gizemli konulara da merak ve ilgi duyabilirsiniz.
14 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabit fikirli yanınızı ortadan kaldırmak için Merkür bugün meraklı, değişken, maceraperest Yay burcuna geçiş yapıyor. Okült bilgilere ilginiz artabilir. Tek bir konuya takılmadan merakınızı giderin. Hayatı farklı şekillerde algılamak için zihninizi meşgul edecek uğraşlar size iyi gelecektir.
14 Aralık 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu ortak idealleri paylaştığınız insanlar ve  sosyal çevrede olaylar başlangıç seyrinin dışında gelişebilir. Yanlış anlaşılmalar, bilgi akışında eksiklik yaşanabilir. Hassasiyetleriniz arttığı için melankoli ve yönsüzlük yoğunlaşabilir. Huzurlu ortamlarda bulunmaya çalışın.
Reklamı Kapat