Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Onun geçmişe bağlı yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Oysa o, eski defterleri çoktan kapatmış görünüyor. Bugün ondan heyecan verici bir öneri gelebilir.
16 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de, bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var. Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız.
16 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Para konusunda aşırı iyimsersiniz. Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz.
16 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Öğlene doğru alacağınız bir davete olumlu yanıt verip vermemeniz göstereceğiniz enerjiye bağlı. Ama kendinizi toparlarsanız hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
16 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekleyebilir. Sabah saatlerindeki evcimen haliniz, öğleden sonra yerini sokağa çıkma isteğine bırakacak. Ortak akşam programı önerileri alabilirsiniz. Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız.
16 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 07:13 Jüpiter-Pluto görünümü, ilişki-iş ortaklığında olumlu yönde bir değişim ve dönüşümün işaretçisidir. Problemleri pozitif bir açıdan yorumlayarak, uygun çözüm yolu bulmanızı sağlayıcıdır. İş, eğitim, ilişki anlamında bakış açınızı yenileştiren, olgunlukla gerçekleri görmenizi sağlayan bir içsel dürtüdür. Fırsatlar çıkartır, olanaklar sunar. Bir evlilik kararının, uzun seyirli bir ilişkinin, verimli bir iş ortaklığının kurulmasında, karşılıklı çıkarların korunup kollanmasında önemli bir zamandır. Öyle gelişmeler yaşanır ki, kendinizi bir ilişkide nereye koyduğunuzu, ne istediğinizi bilerek hareket ederiniz. Bir basamak atlanışı, bir yolun ayrımı, bir şeyin farklı bir form haline getirilişi diyebiliriz. Saat 13:54 Ay-Pluto kavuşumu tutarlı ve sağlam olanı tercih eden sizler açısından gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz. Saat 13:57 Ay-Jüpiter görünümü, ciddi projelerin işaretçisi ve sorumluluk aldığınız her şeyde başarılı olmanızı sağlayan bir enerjidir. Maddi konularda sizi destekleyen bir eşin varlığı veya bir iş ortağının olumlu yaklaşımı hoşunuza gider. Saat 23:27 Ay-Mars görünümü, hoşumuza gidecek paylaşımlarda bulunabilir, tutkulu, aşk dolu bir saat geçirebiliriz. İfade tarzımız gayet güçlü ve otoriterdir. Değer verdiğimiz konular üzerinde gayet ciddi bir şekilde düşünebiliriz.
16 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz gergin ve sıkıntılı bir tutum içine girebilir, sevdiğinize karşı anlayışsız davranabilirsiniz. Ya da sevdiğinizin sizi anlamadığından yakınabilirsiniz. Aslında ona biraz daha ilgi göstermeniz gerekiyor. Beklentilerinizi açık ve kırıcı olmadan ifade etmeli, biraz hoşgörülü olmalısınız.
16 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde sizden beklenenleri gözünüzde fazla büyütüyor ve olmayan sorunlar yaratıyorsunuz. Bugün, partnerinizi yanlış algılamanız mümkün. Onun sizin için iyi niyetli yaklaşımlarını farklı değerlendirebilirsiniz.
16 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı önemli anlaşmalarla ilgili sözleşmeleri imzalarken dikkatli olmalı, ayrıntılara her zamankinden daha önem vererek incelemelisiniz. Aksi takdirde bunlar geleceğe yönelik başınızı ağrıtacak öncelikli konular hâlini alabilir. Bu anlamda karşılıklı ilişkilerinizde kafanızdaki her türlü soruya cevap bulana kadar beklemeli en son imza atma girişiminde bulunmalısınız.
16 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel uğraşlarınızın yanında medya ve uluslararası konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde eğitsel konularda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Birçok konuya birden odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. Hepsini birlikte ilerletmeniz zor olabilir bazı işlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir.
16 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Asılmış Adam... Yüzünüz gülerken içiniz ağlıyor adeta. Eski bir dostunuzla aranıza giren mesafe sizi çok yormuş ya da üzmüş ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.
16 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal halinizde dalgalanmalar olabilir. Kendinizden ve yaptıklarınızdan memnun olsanız da, bazı ailevi sorumluluklar nedeniyle bir parça rahatsızlık hissedebilirsiniz. Bu geçici etkiyi çok fazla önemsemeyin. Aksi takdirde rahatsızlık duyarsınız.
16 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, çocuklarınızla iletişim konusunda olumlu adımlar atabilir, aşk hayatınızda yeni tekliflerle karşılaşabilir ve kendinizi en iyi şekilde göstereceğiniz sunum ve gösterilerde yer alabilirsiniz. Dolunay size ikili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atma imkanı sunarken, ilişkisi devam edenler için bu zaman dilimi, ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek etkidedir.
16 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünde toprak elementinin güçlü olması, sizin için güvene dayalı konular hakkında sağlıklı kararlar almanız anlamı taşır. Kimlerle işte riske gireceğinizin kararını buğu alabilirsiniz. Duygular yerine mantık ön planda olur. Toprak arsa, gayrimenkullerle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.
16 Ocak 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek adımlarınızı iyi yönlendireceksiniz. İnsanlara vereceğiniz akıl ve destek hem onların hayatlarını hem de sizin yaşamınızı zenginleştirebilir. 
Reklamı Kapat