İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Bugün sevgilinizle bazı konularda uzun uzun konuşma ve karara varma fırsatı bulabileceksiniz. Akşam bir yerlere gidebilirsiniz.
21 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert etmemelisiniz. Önemli bir iş toplantısına katılabilirsiniz.
21 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda tutumsuz olmanız sizi çoğu zaman zor durumda bırakıyor. Bugün yapmanız gereken bir harcama için borç alabilirsiniz. Borçlarınız gittikçe birikiyor.
21 Şubat 2019

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız büyük olmasa da bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlam adımlar atmaya kararlısınız. Bugünler istikrar günleriniz olabilir. Görev ve sorumluluk bilinciniz, yeni yükümlülükler üstlenmeye eğilimli. Bu yükümlülüklerin üzerine sağlam donelerle gitmeniz gerekecek. Gün içinde küçük bir toplantı, beklemediğiniz ölçüde büyük anlamlar taşıyabilir. Bu toplantıda özgüveninizi diri tutmanız yararınıza olacak.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay günün çoğunluğunda Başak burcunda ilerliyor. Güne başlangıçta Ay ve Venüs arasındaki olumlu kontak ailenizi ilgilendiren bir konuda olumlu destek sağlayabilir. Saat 04:51-17:17 aralığında Ay boşlukta ilerlemesine devam edecek. Uzun sürecek bu zaman diliminde yeni işlere başlamak iyi bir fikir olmayabilir. 17:17 itibariyle Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay Kiron'la karşıt açısını kesinleştirdiğinde aşk hayatınızda ve çocuğunuzu ilgilendiren durumlarda yara almaya açıksınız. İletişim kurarken ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz. Elinizde olmadan kalp kırabilirsiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde bu durum düzeliyor. Aşkınızın ağır basacağı bir sürece ilerliyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
20 Şubat 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneğini farklı alanlarda kullanacaksın!Girişimci ruhuna söyleyecek söz yok ama gerçekten ne için çabalıyorsun bunu sorgulamaya hazır mısın? Gezegenlerin konumu işlerini yoluna koymak konusunda seni zorlayacaktır. Bu durum huzursuz olmana neden olabilir. Aynı zamanda aile içinde onay vermediğin bazı gelişmelere tepki gösterebilirsin. Yani bazı konular gözünde büyürken bazı konuları da abartabilirsin. İlişkisi olmayan bir İkizler burcuysan, gün içerisinde gelecek aşk itirafına nasıl tepki vereceğini bilemeyeceksin. Sanatla ilgilenen bir İkizler burcuysan, yeteneğini farklı bir alanla birleştirmek isteyebilirsin. Akşam saatlerinde evdeki bulunan küçük elektronik cihazlardan birinin bozulması, seni zor durumda bırakabilir.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İKİZLER
20 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konula gündeminizi etkileyebilir. Babanızla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Güven aradığınız ilişkilere çekilebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde bugün detaylar çok daha ön planda olabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde karar vereceğiniz olaylar karşısında farkındalığınız artabilir.
20 Şubat 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde iş yerinizde herkesin sorununu anlattığı ve tarafı olmanızı istediği kişi haline gelebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki herhangi bir konuyla ilgili olarak kurduğunuz ortaklıklar veya giriştiğiniz işbirlikleri, bugün önem kazanmaya başlayabilir. Sorunların çözümlerinin üzerinde tartışılması ve plan yapılması, günün ana temaları olabilir.
20 Şubat 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için hareket eşittir bereket. Daha fazla sosyalleşmeniz gerekiyor. İnsan ilişkilerinizi kuvvetlendirmelisiniz. Bazen bu konuda zorlanıyor, yüzeysel kalıyor olabilirsiniz. Daha fazla organizasyonlara iştirak etmelisiniz. Sağlıkla ilgili konulara dikkat. Bedeninizi dinleyin. Uyarıları boş vermeyin.
20 Şubat 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay?ın Başak burcundaki seyahati sizi ev konularında karınca misali çalışkan yapacak. İş ve ev arasındaki trafiği ciddiyetle organize eder, aynı anda birden çok işi bir arada halledebilirsiniz. Yeni iş projeleri geliştirmek, ya da gayrimenkul konularıyla ilgilenmek için zaman ayırın. Zira son vagonuna cesaretle atladığınız ekspres tren sizi arzuladığınız her hedefe hızlıca götürür.
21 Şubat 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu alınganlıklarınızı onaracağınız koşullar gelişiyor. Bir konuya odaklanıp program dahilinde ilerlerseniz gelişme kaydedebilirsiniz.
Reklamı Kapat