İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Hafta sonunda sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzdü. Bugün elinize onun gönlünü alacak bir fırsat geçebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir.
19 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız sizin için çeşitli konuşmalar yapıyor, sizinle ilgili olumlu bilgiler aktarıyor. Henüz bu konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok.. Onun bu çabası yakında parlak bir iş teklifi almanıza neden olabilir.
19 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılabilir. Siz konunun kapandığını sanıyordunuz, o yüzden yeniden açılması sabrınızı taşırabilir. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor.
19 Kasım 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekebilir. Aynı şekilde başkalarının da sizin yapıcı eleştirilerinize ihtiyacı olabilir. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gün.
19 Kasım 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir ben merkezli yaşıyorsunuz. Sizin için siz ve yapmak istedikleriniz var. Bu yüzden zaman zaman size sitem ediliyor. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Hepsi küçük küçük projeler ama yine de başkalarına ayıracak zamanı pek bulamıyorsunuz. Biraz planlı olursanız yakınlarınıza da zaman ayırabilirsiniz. Bugün yine bu davranışınız gündeme gelebilir.
19 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Saat 07:30 Ay-Satürn görünüm etkisinde parasal sıkışıklığa çözüm bulmaya çalışırız. Bir şeyleri halledebilmek, ilerlemek için mücadele veririz. Saat 19:26 Ay-Merkür görünümü, cesaretlilik, çabuk harekete geçmek, hızlanmak yönünde olumludur. İlişkilerde çiftlerin birbirini motive edici tarzda konuşmanız gayet yararlıdır. İletişim trafiğiniz yine yoğun olacaktır. Tüm dualarımızın kabulü dileğimle, Mevlit Kandilimiz kutlu olsun. Gönülden sevgilerimle,
19 Kasım 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendini oldukça enerjik hissedeceksin. Özellikle çalışmalarındaki hızın ve öğrenmedeki gücün çalışma arkadaşlarının gözünden kaçmayacak. İş arayışında olan bir İkizler burcuysan, başvuru yaptığın yerden gün içinde geri dönüş olabilir. Telefonunu sessizde bırakmamanda fayda var. Gönül kapın bugünden itibaren aralanmaya başlıyor. Eğer ilişkisi olmayan bir İkizler burcuysan bir süre önce arkadaşların aracılığı ile tanıştığın birisiyle görüşebilir, yoğun duygular yaşayabilirsin. . Hayatında senin için çok özel biriyle ilgili çok keskin kararlar alabilirsin. Uzun zamandır evlilik teklifi beklediğin sevgilin nihayet o beklenen teklifi gerçekleştirebilir. Günü sonunda mutlu olacağın haberler de alacaksın.
18 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde gerçek dışı bazı konuşmalar sizin üzerinize kalabilir, buna karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu durumu siz ne kadar anlatmaya çalışsanız da sizi anlamaya yanaşmayabilirler.
19 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kolayca risk alabilirsiniz. Ticari konularda daha girişken olacağınız zamanlar var. Sabah saatlerinde iletişimden kaynaklı tartışmalar olabilir. Aldığınız sorumluluklarınız için alternatif planlar yapmak isteyebilirsiniz.
19 Kasım 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aldığınız haberlerden etkilenebilir, duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Zihinsel faaliyetiniz çok hızlı olmakla birlikte dikkatinizi bir tek noktaya odaklamanız zor olabilir. Yakınlarınıza anlayış gösterin.
19 Kasım 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki, her şey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz.
19 Kasım 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ve birebir ilişkiler ve ortaklıklar ve bağlar kurma konusunda kendinizi oldukça enerjik hissedebileceğiniz bir gündesiniz ancak atacağınız adım ve yapacağınız girişimlerde biraz daha temkinli, dikkatli davranmayı unutmayın.
19 Kasım 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yay burcunda geri hareketine başlıyor. İletişim zorluklarını gidermek, herkesin ayrı ayrı fikrine değer vermek sizin için faydalı olacaktır. Dinlenmediğinizi düşündüğünüz zaman susmayı tercih etmelisiniz. İletişim kazalarına karşı her türlü tedbiri alın.
19 Kasım 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk gününde fikirlerinizin sosyal mecralarda duyulmasını sağlayacak olaylar gelişebilir. Merkür retrosu nedeniyle kafa karışıklığı, konsatrasyon bozukluğu yaşansa da idealleri sürdürmek önemli.
Reklamı Kapat