İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin altında bunu korumak adına harcadığınız emek kadar, karakterlerinizin de birbirini tamamlıyor olması yatıyor. Bu akşam ona çiçek götürmeyi ihmal etmeyin.
21 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Elinizin altındaki bir iş, bazılarınca çapınızı aştığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.
21 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Ödemelerinizi gününde alamayışınız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor. Bu yüzden sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız.
21 Eylül 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Davet alıp gideceğiniz bir yerde size pek tat vermeyen birisinin size yakınlaşma çabasını göreceksiniz. Bu kişi iyi niyetten çok, çıkarcı bir anlayışla size yaklaşıyor, dikkat etmelisiniz.
21 Eylül 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanların aldırma dedikleri ufak sorunlar sizi korkutuyor. Bu küçük sıkıntılar süreklilik arz ettiklerinde, çok büyük bir sorun kadar insanı sıkıp bunaltabiliyorlar. Bugün bunlardan bir kısmını sıkıntıları yaşadığınız ilişkiler içersinde çözmeyi düşünüyorsunuz. Çok sevimli bulduğunuz bir arkadaşınızla birlikte yararlı bir konuda işbirliği içindesiniz. Bu işbirliğine yüklediğiniz anlamlar var. Bu konuda bir hayal kırıklığı görünmüyor.
20 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 02:52 Ay-Kova burcu geçiş etkinliği sizi gün boyu destekleyicidir. Çevrenizle bağınız güçlüdür. Saat 06:35 Ay-Uranüs görünümü, dışa dönük ve sosyal olmamızın önüne geçen şartlara isyanımızdır. Maddi-manevi anlamda güvence elde etmek isteriz. Saat 07:23 Ay-Mars kavuşumu, inandığınız bir dava için verilen mücadeledir. Farkınızı ortaya koymak için çaba gösterirsiniz. Bazıları sizi tuhaf bulabilir. Bu umurunuzda olmaz. Saat 08:59 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, ailevi ve yerleşim yerinizle alakalı konuların, titizlikle ve geleceğe dönük bir şekilde ele alınmasını sağlıyor. Saat 16:45 Ay-Venüs zorlu görünümü, hala çözümlenmemiş ve bizi rahatsız eden bazı problemlerin göstergesidir. Sözgelimi, ilişkimizle alakalı konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Düşünürüz ama işin içinden çıkmakta zorlanırız. Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,
20 Eylül 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün katılacağın toplantılar varsa istekli ve kararlı görünmek zorunda kalacaksın. Yapacağın her türlü fikir alışverişlerinde kardeşlerden destek geliyor. Gücüne güç katacağın günler seni bekliyor. Eğitimi devam eden bir İkizler burcuysan, çift ana dal, yurtdışı değişim programlarıyla ilgili araştırmalar yapabilirsin. Evli bir İkizler burcuysan, eşinin önyargılı davranacağı konular gündeme gelebilir. İçsel olarak kendini oldukça huzurlu hissedeceksin. Yaşanan bazı sıkıntıları, akışına bırakmak isteyebilirsin. Fazla rehavete ve gamsızlığa kapılmaman, karşılaşacağın olumsuzlukların üstesinden gelebilmen önemli. Akşam yemeği için bir planın yoksa ani bir davet alabilir, diğer tüm planlarını iptal edebilirsin.
20 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizle ilgili beklenmedik durumlar söz konusu olabilir ve bu durum hayatınızda stresli anlar yaşatabilir. Kimsenin bilmesini istemediğiniz sırlarınız ortaya çıkabilir.
20 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kendiniz için farklı konulara yönelebilirsiniz. İlginizi çeken şeyler için eğitimlere katılabilirsiniz. Aniden gelen fikirlerle, arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. İşlerinizde daha yaratıcı olacağınız zamanlar bulabilirsiniz. Yakın çevreniz ile bir araya gelmekten, keyifli anlar paylaşmaktan mutlu olabilirsiniz.
20 Eylül 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizdeki başarılar başınızı döndürüyor. Ancak aşk hayatınızda kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz.
20 Eylül 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir kıskançlık yaşayacaksınız. Bu iş veya aşk hayatınızda olabilir. Yeni konulara el atmanın tam zamanı. Sevdiğiniz varsa havailik etmemeli ve ona sadık kalmalısınız. Sevdiğiniz yoksa karşınıza beğeneceğiniz kimseler çıkacak.
20 Eylül 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sizi heyecanlandıracak durumlarla karşılaşmanız mümkün. Olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Duygularınızı denetim altına almanızda yarar var. Sevdiğinize karşı biraz daha ilgili davranın. Sevdiğinizin anlamadığını düşünebilirsiniz.
20 Eylül 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim ve akademik konularla ilgili gelişmeler yaşayacağınız bir gün sizi bekliyor. Vize, pasaport işleri için evraklarınızı tamamlayın. Para işleri ile ilgili partnerden destek görebilirsiniz. Yurt dışında yaşamak fikri size bir anda cazip gelebilir. Konuyla ilgili tüm detayları masaya yatırma zamanı.
20 Eylül 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uluslararası konular, seyahat programları ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Gün oldukça yoğun ve hareketli geçecektir. Yeni, özgün ve pratik fikirler yaratmak mümkün. Ancak aşırı uçlarda olmaktan kaçının.
Reklamı Kapat