Koç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mart 2015
İlişkilerinizde aceleci hareket etmeye ve spekülasyona meyilli olabileceğiniz bir gün. Sorunlarınızı tek başınıza halledemeyeceğinizi kabullenmek, sevdiğinizle ilişkinizi rahatlatabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

27 Mart 2015
Günlük çalışmalarınızda aşırı yük altına girmiş gibi hissedebilir ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz. İş yerindeki yoğun çalışmanın sağlığınız üzerinde olumsuz etki yapması muhtemel.

Koç Burcu Günlük Para Falı

27 Mart 2015
Kaynaklarınızı ve maddi varlıklarınızı daha etkin kullanma yolları arayabilirsiniz. Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Yaptığınız tasarruflar ya da yatırımlar üzerine yeniden düşünün. Değişikliklere gidebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mart 2015
İleriye dönük düşünebilmelisiniz. Şu anki şartlar elverişli olsa bile önümüzdeki günlerde belirsizlik yaşayabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Fiziksel bakımdan formda oluşunuz, kendinize olan güveninizi arttırıyor. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İletişimci yapınızı ön plana çıkartmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Sevgili Koçlar Cuma günümüz, önemli bir enerji etkinliğinde başlıyor. Saat 09:42 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak  ilkdördün, yanlış gidene müdahalede bulunarak sınırınızı korumaya çalışırsınız.  Duruşunuz, kendinize olan hakimiyetiniz ve cesaretiniz fazlasıyla yüksektir. Ancak dozunu iyi ayarlamalıyız. İlkdördün etkisi altında,  hassasiyetiniz yükselebilir. Haksızlıklar karşısında susmanız pek kolay olmayabilir. Sizi ne mutlu ediyor, neye gereksiniminiz var bunları tespit etmek ve  dile getirmek ihtiyacı duyabilirsiniz.  Birisi hakkınızı yiyorsa, -Arkadaş sen bana karşı yanlış davranıyorsun diyerek tavır alırsınız.  Ufak tefek rahatsızlıklar fiziksel anlamda yaşanabilir.  Kendinizi güvence altına almak için var gücünüzle çalışabilirsiniz. Eğer yanlışınız varsa, birinin uyarıda bulunmasından pek hoşlanmazsınız. Ancak dengeli hareket etmek lazım. Çünkü tam tersi durumda  çatışmalar kaçınılmaz olur ki, bugün bundan uzak duracağız. Saat 13:33 Ay-Neptün olumlu görünüm etkisi altında, huzurlu olmak  ve mutlu yaşamak istiyoruz.  Sevdikleri yanında olsun istiyoruz.  Hislerimizi öyle kolay kolay kimseyle paylaşmayız.  Çünkü onlar bizim  gayet özenle sakladığımız duygularımız. İncinmekten çekinebiliriz. Saat 21:29 Ay-Venüs olumlu görünümü, ailevi konularda, çocuklarınızla ilişkide veya evinizle alakalı mevzularda ve parasal konularda  yaşanmış eski sorunların çözümlenmesini sağlayıcı bir yansımadır. Güven ve huzur vericidir. Kişi bir yandan mali anlamda güçlü kararlar verebilir diğer yandan ailesini, değerlerini sahiplenir ve kollar. Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Maddi konuların üstesinden gelebilmek için, bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Dışa dönük ve paylaşımcı yapınızı biraz daha dengelemeli, sezgilerinizden yola çıkarak, bazı önlemler almalısınız. Bugün duygu yoğunluğunuza dur diyemiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Bugün aileden biri sizin için önemli sayılabilecek bir mevzuda kafanızı karıştıracak. Öncelikleriniz arasında olmayan duygusal bir mesele öne sürülerek fikrinizi değiştirmek isteyebilirler. Duygusal hareket etmemeye çalışın.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Ölçülü sözler vermemeniz durumunda, bugünü veya tüm hafta sonunu yapmış olduğunuz bu hareketten pişmanlık duyarak geçirebilirsiniz. Altından kalkamayacağınız sözler söyleme ya da verme ihtimaliniz yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Kafanızı karıştıran bir konuda aslında gerçekleri hissediyor yada biliyorsunuz fakat ısrarla sessiz kalmayı seçiyorsunuz. Vakit kaybediyorsunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Enerji seviyenizin yüksek, motivasyonunuzun da yerinde olması, sizi, bugün büyük düşünmeye, büyük planlar üzerinde çalışmaya itebilir. Yine de aşırı özgüven sorun yaratabilir; gereksiz risklere girmekten kaçının.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu