Koç Burcu Günlük Aşk Falı

18 Eylül 2014
Koç burcu insanları aşk konusunda popülerliklerini arttırmaya başladı. Sadakat, güvenirlik, hoşgörü kimi özellikleri partnerleri tarafından takdir görüyor. Çevrenizde gizli hayranlarınız bulunabilir. Aşk hayatınızın yeni yönlendirmelere açık olduğunu da düşünebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

18 Eylül 2014
Gereksiz endişeleriniz sizi zarara uğratabilir. Ofis arkadaşlıklarında sınırlara dikkat. Kendinizi başkalarına kullandırmamalısınız. Sizin iyi niyetinizden istifade edenler çok oluyor ve aslında siz onları pek dikkate almamayı seçmişsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

18 Eylül 2014
Para durumunuzda bir düzelme yaşayabilirsiniz. Eski bri tanıdığınız size yol göstermeye çalışacaktır. İnsanlar sizin bazı harcamalarınıza kızıyor. Özellikle ailenizden bir yakınınız bu konuda size müdahale edebilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Eylül 2014
Sokaklarda yalnız yürürken dikkatli olun. Bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Bu tür tehlikelere karşı ayık olmalısınız.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Hayatınızın şu döneminde en çok dostlarınızın ilgi ve sevgisine gereksiniminiz bulunuyor. Kendinize veya dostlarınıza yeterince zaman ayırdığınız söylenemez. Bir kaosun içine giriveriyorsunuz. Bugün belki bunları düşünmeye zaman ayırabilirsiniz. Sizin biraz düşünüp değerlendirme yapmaya ve sorgulamaya ihtiyacınız var. Hayatın akışına kendinizi bırakmanız, ilerde sakıncalı durumlar ortaya çıkarır.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Sevgili Koçlar, Perşembe günümüz, saat 00:38 Ay-Uranüs görünümüyle başlıyor. Meslek ve özel hayat, ilişkimiz ve kişisel girişimlerinizle alakalı konularda hem hassasız hem yenilikten yanayız. Mücadele etmek zorunda hissediyoruz kendimizi. Sisteme ve haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Değerlerinize son derece önem verdiğiniz için, birileri bunları hafife aldığında ve size baskı uygulandığında pek sabırlı olmazsınız. Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, aileniz, eviniz ve çıkarlarınız söz konusu olan her durumda  güvenliğe önem vermenizi sağlar. Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, ailemizi ilgilendiren mevzularda hassas düşünmenin işaretçisidir. Evimiz sınırları içindeki her durumu önemseriz. Düşüncelerimize karşı çıkan veya desteklemeyen, uzlaşıya açık olmayan  kişilerle anlaşmak bu saatlerde zor olabilir. Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10  arasındaki  Ay-Boşluk etkisi  süresince, bizi tedirgin eden korku ve endişelerimizden uzak durarak, güven duygumuzu asla kaybetmeden akşamı geçirmemiz açısından önemlidir. Boşluk etkisi Yengeç burcunda oluştuğu için, evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde daha hassas davranabiliriz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alıngan olabiliriz. Duygusal konularda içimize dönerek, geçmişte bu yana yaşananları gözden geçirebiliriz. Bazen kızarız, içerleriz, sıkılırız ancak biliriz ki, köklerimizden kopmamız zordur. Güven içinde yaşamak bizim için son derece önemlidir. Kimi anlarda sarılacak bir dost, yaren ararız, kimi zaman kendi kendimize yetebilmenin yollarını araştırırız. Bugün, yenilik anlamındaki işlerde  tedbirli olmalı,  işimize, ilişkimize, evimize, ailemize ve kendimize karşı iyi davranmalıyız. Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Bugün günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok işler var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın yerleşik düzeni sizin tarzınız olmayabilir. Üstelik kişisel başarının önemli olmadığı ortamlarda değişikliğe ihtiyacınız olacak.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Ev ve aile nitelikli sorumluluklarınız günün çoğunluğunu alacak gibi görünüyor. Yorucu da olsa unutmayın ki, sevdikleriniz size güveniyor. Yarım bırakmak ya da devretmek gibi şeylere yeltenmeyin. Ailede huzur önemli.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Başarıların ortaya çıkacağı bir gün ya da bazı gelişmeler veya olaylar yüzünüzü güldürebilir. Her ne olursa olsun keyfini çıkartacağa benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Gün içinde duygusal dalgalanmalar yaşama ihtimaliniz var. Ancak kararlı olursanız özellikle emlak alanındaki işlerinizde önemli ölçüde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yatırımlarınızda sağlamlık arayışı ve kalıcılık vurgusu öne çıkıyor. Ev ve aileye dair konularda ise akılcı yaklaşımlarınız uyumu arttırabilir. Sabırlı olmaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
KAFANIZDA sorun haline getirdiğiniz konuların kendiliğinden hallolduğunu göreceksiniz. Yaşadığınız pozitif şeyler sizi motive ediyor.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Eylül 2014
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!