Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
4 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle aranızda her şey çok güzel gidiyor. Onu seviyorsunuz. Zamanınızın çoğunu onunla geçiriyorsunuz. Ailenizin de bu ilişkiyi kabullenmesi ve onaylaması sizi çok mutlu ediyor. Fakat sevgilinizin ailesi bu ilişki konusunda kararsız. Zaman zaman ilişkinizle ilgili istemediğiniz diyaloglar geçiyor.
4 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızın başında aldığınız bir karar sizin bütün hayatınızı yönlendirebilir. Katı tavırların içine girmeniz sizi hep zorlayabilir. İş konusunda daha esnek davranmak isiz rahatlatacaktır. Sosyal aktiviteleri hiç bir zaman boşlamayın, sosyal yönünüzü kıskananları da dikkate almayın.
4 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda çok tutumlu değilsiniz. Özellikle evinizle ilgili çok masraf yapıyorsunuz. Bu masraflar dekorasyonla ilgili olabileceği gibi gelen giden misafirler için yaptığınız masraflar da olabiliyor.
4 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün duygularınızı kontrol etmeye çalışmalısınız. Düşünmeden, iyi tahlil etmeden karşılaşacağınız olaylara tepkiler vermemelisiniz.
4 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize güvenli ve moralli olduğunuz konularda aceleci kararlar sakıncalar getirebilir. Bu bağlamda ekip içinde bazı görüşmelerin, bir kısım şeyleri belirleyici özelliği olabilir. Ev konulu telaşlı koşuşturmalar söz konusu. Yeni düzenleme niyetleri, coşkusu kadar, gerilimini de getirecek. Akılcı ve mutlaka ortak tercihler olası gerginlikleri azaltabilir.
4 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, yüksek eğitim, bir şehre veya ülkeye yerleşim, hukukla alakalı konular, ticaret, yolculuklar, akademik uzmanlık, sportif faaliyetler gibi konularda girişim arzunuzu ve harekete geçme hırsınızı yükselticidir. Saat 20:34 Ay-Satürn arasındaki olumlu enerji akışı, eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız. Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,
4 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen, siz gizli bir güç arayışı içindesiniz. Bugün paylaşım konusunda oldukça hassas davranacaksınız.
4 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi ifade etmek konusunda cesaret gösterin. Bir bilginin paylaşılması, yabancılarla yapacağınız işler, özgüven gerektiren bir girişim açısından planlı ve organize hareket etme gücünüz var. Kullanın bu gücü.
4 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerde( kredi, alacak verecek, sponsorluk, burs, nafaka, miras, sigorta, prim v.b) dikkatli adımlar atmalı ve sonuçlarını ya da sizden beklenenleri doğru anlamalısınız. Değişiklik yapma isteğiniz artıyor. Tartışmalardan kaçının. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
4 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle hassas durumlar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha yoğun tecrübeler içinde olabilirsiniz. Sizin için güzel şeylere zaman ayırabilirsiniz. Duygusal açıdan ani gelişmeler meydana gelebilir. Risk almaktan kaçınabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm ilişkilerinizde olumlu sonuç almak için ilk etapta güven vermeyi çok iyi sağlıyorsunuz. Bu durum en çok iş yaşamınızda başarılı oluyor. Şansınız açık.
4 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tüm gününüzü bazı görev veya sorumluluklarınıza ayırmanız gerekebilir. Ancak; bu durum, sizi sıkıntıya veya strese sokmayacaktır. Aksine, gerçekleştireceğiniz bazı faaliyetler, kendi başlarına size büyük keyif verebilir.
4 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatı ve çocuklarla iletişiminizde hissettiklerinizle beklentilerinizi paralel tutmanız ve tatminsizlik hissine karşı, elinizde olan değerlere odaklanmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, özel hayatınızda sizi yüksek bir enerjiye taşıyan yeni tekliflerle karşılaşabilir, enerjinizi her alanda coşkulu ve pozitif bir şekilde ifade edebilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak boşlukta hissediyor olsanız bile maddi alanda esaslı bir fırsata sahip olduğunuzu fark etmeli ve uyguladığınız iş her ne ise olası fırsatın buradan gelebileceğine odaklanmalısınız. Mesleki hırslarınızın karşılığını alabileceğiniz ve kendinizi bu konuda tatmin olmuş hissedebileceğiniz özel bir etkiye sahip olabilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay 07:09’da boşluğa girip 19:05’e kadar boşlukta kalacak ve sonra Koç burcuna geçiş yapacak. Bugün Güneş ve Jüpiter arasında oluşacak olumlu açı güzel etkiler yansıtıyor. En pozitif kabul edilen transitlerden biridir. Uyum, denge ve iyi duygular içinde olmakla alakalıdır. Kendiniz için iyi bir şeyler yapabileceğiniz bir süreçtir. Tembellik edebilir, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuğa çıkabilir, içinizde neşe ve heves hissedebilirsiniz. Hayatınıza dair düşünebilirsiniz. Neler başardığınızı ve neler başarmak istediğinizi planlayabilirsiniz. Evrensel gerçekliğin nerede yattığına dair bir felsefe geliştirip, hayatınızı o yönde şekillendirmeye karar verebilirsiniz. Eğer pozitif anlamda hayatınıza çıkan fırsatları zamanında değerlendirmişseniz, şans karşınıza çıkabilir ya da şans yaratabileceğiniz fırsatları fark edebilirsiniz.
4 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, neşeli ve eğlenceli yönleriniz ortaya çıkacak. Özel hayatınıza ve aşk durumlarınıza karşı kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Duygusal değişimleriniz yüksek olacak.
Reklamı Kapat