Koç Burcu Günlük Aşk Falı

26 Ekim 2014
İlişkide haksızlığa uğradığınız şeklindeki yaklaşımınızda gizli bencillikler var. Onun aşırı alınganlıklarına karşı daha ilgili tavırlar belirleyebilirsiniz. Zamanla her şeyin değiştiğini göreceksiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

26 Ekim 2014
Bugünlerde yararlı iş gezileriniz olabilir. Mesleğinizde yeni aşamalar kaydetmek istiyorsunuz. Yetkililerinizle ilişkilerinizi daha ılımlı bir platforma taşımanızda yarar var.

Koç Burcu Günlük Para Falı

26 Ekim 2014
Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor. Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

26 Ekim 2014
Haksızlığa uğramayacağınıza çok inandığınız bazı ilişkilerinizde, zor kabulleneceğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Konuyla ilgili girişimlerinizde belli yalnızlıklarınız olacak.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Son zamanlarda yeniliğe karşı gösterdiğiniz duyarlılık, sizi yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz yeni oluşumlar içine sokabilir. Moral durumunuzu ve onunla bağlantılı olarak beden sağlığınızı pozitif etkilenmelere açmalısınız. Olumsuzluğa koşullanıp ele aldığınız bir çok konu, esasında belli umutlarınızı geliştirebilecek boyutlarda sürprizlere açık.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sevgili Koçlar cumartesi günümüzün en etkili görünümü, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Venüs kavuşumudur. Bu enerji tutkularımızı bir hayli yükseltiyor. Sahip olmayı istediğimiz ne varsa onu elde etmek için her türlü yolu deneyebiliriz. Sözgelimi, bir miras veya hisseli bir paranın-malın-mülkün bölüşümünde kendi payımıza düşeni bir an önce almak isteriz. Bir davamız varsa ve uzun zamandır uğraşıyorsak, kazanmak için her yolu deneyebiliriz. İlişkilerde öncelikle kendi çıkarımızı kollarız. Eğer kafamıza takmışsak ne yapar eder yolumuzdan geri dönmeyiz. Diyelim ki, sevgilimiz veya eşimiz bizden ayrılmak istiyor ancak biz bunu istemiyoruz. Onu geri döndürmek için, uğraşırız. Yeni bir ilişkiye adım atmışsak, sevgilimizi cinsel açıdan etkilemeyi de düşünürüz. Bu kavuşum, finansal veya özel ortaklıkların niteliğine göre anlam kazanır. Ancak bir noktayı işaret edeyim ki, öyle pek masum davranmaktan yana olmadığımız, başkalarının üzerinde bir hayli etkili olmaya çalışacağımızın işaretçisidir. Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta cinselliğin önemini vurguluyor. Hatta ilk kez deneyimlemekten zevk alacağınız heyecanlara açıksınız. Arzularınıza sınır koymaktan yana değilsiniz. Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Derinden derine sizi rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışı içinde değerlendiriniz. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız. Finansal ve ilişki anlamındaki meseleler üzerinde akıllıca hareket ediniz. Yeni bir karar vermek yerine, durumunuzu gözden geçiriniz. 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz seyirle ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Bir yandan akıllıca duruma bakmak diğer taraftan partnerinizin de fikirlerini almak yararlı olur. Ortaklaşa düşünme zamanı da diyebiliriz. Kararlar alınabilir ve sorunlar varsa bunlar birlikte çözüme kavuşturulur. Eğer partnerimizle yeni tanışmışsak, en önemli konu birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmenizdir. Hakça adilce barış içinde konuşmakta yarar var. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışmamız doğru olacaktır. Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var. Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel desteğine ihtiyacınız olabilir. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmelisiniz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı, özel egolarınızın dışında tutuyorsunuz. Bugün, sosyal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirecek ve halletmeniz gereken konuları gündeme getireceksiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Günün ilk yarısı istediğiniz şekilde kafa dinleme, özgürce vakit geçirme şansı bulabilirsiniz. Ancak öğleden sonra isteseniz de böyle bir lüksünüz yok. Sorumluluk almanız ve işlerin peşinde koşturmanız şart olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz konular gerçek olabilir. İlerlemenizi durdurmamalı ve bu uğurda bütün kaynaklarınızı gözden geçirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
KISKANÇLIĞINIZ yüzünden eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Güçlü yapınız ve inatçı kişiliğinizle üstesinden gelebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2014
Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. İhmal etmeyin. Sizden haber bekliyor.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!