Koç Burcu Günlük Aşk Falı

4 Eylül 2015
Unutulmaz bir yere koyduğunuz eski gönül sancınız ara ara hala içinizi acıtıyor. Onun unutulmazlığı, aşk adına aşka hiç benzemeyen sıradan ilişkilerin ötesine geçmenizi engelliyor. Mutsuz ve umutsuzsunuz. Bugün ondan bir haber alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

4 Eylül 2015
İşin yoğunluğunun ve bu işe mecbur oluşunuzun üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı bu gün de hissedeceksiniz. İşi hayatınızı işyerinizde bırakıp ağız tadıyla tatil geçirmekte zorluk çekiyorsunuz. Yakınlarınız sizi bu konuda uyarabilirler.

Koç Burcu Günlük Para Falı

4 Eylül 2015
Bugünlerde yaşadığınız ve eziklik hissettiğiniz bir para konusu aklınızdan çıkmıyor. Çok ağır bir tempoda çalışırken bile parasızlık çekmeyi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir düzelme olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Eylül 2015
Aile bireylerinden birisiyle daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor. Uzaktan onun sorunlarını anlayamıyor ve sıcak ilişki kurmakta zorlanıyorsunuz


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugünü başka günlerden ayıran bir özellik var. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Sevgili Koçlar Perşembe günümüz hem maddi hem de manevi konular üzerinde sakinleştirici ve sabırlı düşünmenize yol açıcı Ay-Boğa burcu geçişiyle devam ediyor.  Doğal olarak günlük aktivitede kendimize karşı  dürüst olduğumuz gibi, başkalarını da yanıltmaktan hoşlanmayız.  Huzur duygumuz önemlidir. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, işlerimiz ve mali konular üzerinde hesaplamalarda bulunmamızı sağlıyor. Saat 09:50 Ay-Pluto güçlendirici görünümü,  başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız. Saat 12:20 itibariyle etkili Ay-Venüs görünümü, seçkin bir yaşam sürme arzumuzu belirleyicidir. Eğer paramız varsa, güvendeysek, hayata daha fazla sarılırız, sevildiğimizi hissederiz. Bizi mutlu hissettirecek olan ne varsa ona sahip olmak isteriz. Saat 15:24 Ay-Mars mücadeleci görünümü, değerlerinize büyük bir güven duygusuyla sahip çıkmanın önemini gösteriyor. Bunu yaptığınızda hayatın ne kadar keyifli ve güzel olduğunun farkına varmanız kolaylaşıyor. Saat 20:53 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı görünümü güç, huzur ve  güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz  güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz. İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Günü doğru planlamanız durumunda sıralamaya koyduğunuz işleri tek tek halledebilirsiniz. Tamamlanılması gereken işleri bitirmek için uygun koşullar oluşabilir. Sizi rahatlatan kişilerle vakit geçirmek için de zaman ayırmalısınız. Geçmişte yaşanan şeylerin veya başlanılan işlerin nedensiz olmadığını ve bir amacı olduğunu görebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugün işten gelen kazancınızın verimi yüksek olacak. Ne kadar emek ortaya koymuşsanız o kadar şey elde edeceksiniz. Özellikle günün erken saatleri maddi içerikli iş anlaşmaları yapmak açısından oldukça destekleyici olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Mevcut durumların dikkatle ele alınması ve hassas olunması gerekiyor. Ancak, anlayışlı olmaktan çok uzak tavırlar nedeniyle, ilginç konularda ani gelişmeler veya aniden alevlenen tartışmalar söz konusu olabilir. Genel anlamda aşk hayatınızın ve sosyal yaşamınızın renkli aktığı günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Gün içinde bilemediğiniz konular canınızı sıkabilir. Sabah saatlerinde planlarınızda değişiklik olabilir. Bu durum sizi duygusal yönden etkileyebilir. Öğleye doğru ikili ilişkilerinizdeki tutumunuza dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılan durumlar yaşanabilir. İçe kapanabilirsiniz. Kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
SEZGİLERİNİZİN güçlü olduğu bugün içinde bir çok olaya farklı bir bakış açısı getireceksiniz. Araştırmacı yönünüz de güçlü.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
İş yerinizde güçlü kişilerden destekler, büyük güçlü iş projeleri, finansal anlamda sizi tatmin edecek işsel gelişmeler söz konusu olabilecektir. Kısacası iş ve kariyer odaklı ama olumlu gelişmelerin olacağı bir hafta sizleri bekliyor olacak. İş konularında girişimci olabilecek, rahatlıkla risk alabileceksiniz. Uğraştığınız iş her ne ise sizi biraz zorlayacak olsa da kolay kolay geri adım atmayacaksınız.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Maddi konular gündeminizden düşmeyecek. Kendinizi para alışverişi içinde bulacaksınız. Bazı ödemeler moralinizi bozsa da alacağınız güzel haberler bu sıkıntılarınızı dağıtacak.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu