Koç Burcu Günlük Aşk Falı

20 Aralık 2014
O sizdeki değişikliğin farkında. Bugün sizinle açık konuşmak isteyebilir. Ondan uzaklaştığınızı fark etmenize rağmen onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu idare etmeye çalışmanız anlamsız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük İş Falı

20 Aralık 2014
Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var. İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük Para Falı

20 Aralık 2014
Hayallerinizin gerçekleşmesi için gerçekten de çok paraya ihtiyacınız var. Geliriniz hiç fena değil ama siz daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugünlerde daha kısıntılı yaşamanız gerekiyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Aralık 2014
Sorunları insanları kırmadan halledebilirsiniz. Sizin yaşamınızı yönlendirmek ister gibi davranan yakınınıza verdiğiniz tepki, onu kırmış gibi.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman, zaman karamsarlık yaşamınıza neden oluyor.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz, özgürce hareket etmek ve düşünmek anlamına gelen Ay-Yay burcu geçişiyle  başlayacak. Çevrenizdeki insanlara, yaşadığınız ortama, dünyada olup bitenleri görmek, bilmek, duymak isteyeceğiz. Okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak birçoğumuz için gün boyu etkili olacak. Her görüşten insanla bağlantı kurabileceğiz. İnancımız ve kendimize olan güvenimiz gayet yüksek olacak. Saat 08:57 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekleşiyor. Her şeyin iyi olacağına, yolunda gideceğine inanmak istiyor insan. Hayallerinin onu sürüklediği yerde olmaktan yana. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünüyor. Ancak bir yandan da iyimser düşünmeye gayret gösteriyor. Beklenmedik durumlardan uzak kalmak istiyor. Beklentileriniz bir hayli yüksek olacaktır. Olumlu bir gün olarak değerlendirebiliriz. Saat 11:31  Merkür-Neptün olumlu görünümünde kişi, yaşamıyla alakalı mevzularda hassas düşünür. Dış dünyanın karmaşasından kaçıp kurtulabileceği,  sığınabileceği, konuşabileceği bir aile özlemi duyar. Sevdiği insanların kendisine sahip çıkmasını ister ve aynı şekilde o da sevdiklerine ve değerlerine sahip çıkmaktan yanadır. Böyle bir görünüm altında kişinin gözlerinin önünden, geçmişte yaşananlar bir film gibi geçer. Anıları taptaze orada durmaktadır. İşte bütün bunlar kendisini kimi anlarda hüzünlendirse de aslında güçlü kılar. Problemler o kadar da gözünde büyümez veya büyümemesini içtenlikle diler. Saat 19:08 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümü, mesleki ve toplumsal ilişkilerin üzerinizdeki ciddiyet ve sorumluluğunu öne çıkarıyor. Ancak bir yandan da bireysel anlamda kısıtlanmak işinize gelmiyor. İşte bu iki farklı durum karşısında insan olumlu anlamda yeni çıkış yolları bularak ilerleyecek veyahut isyan ederek huzurunu kaçıracak. Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir. Saat 23:33 Venüs-Pluto kavuşumu parasal durumumuz ve mesleki konularda güçlü olma arzunuzun simgesi olduğu gibi, kendiniz adına en iyi kararı vermek için sabırlı olmanız gerektiğinin işaretidir. Mesleki konularda dönüşüm ve yenilenme anlamı taşıyan bu kavuşum, kelime yerindeyse durduğunuz noktanın adının konması için, işlerliğini çoktan yitirmiş her şeyin devre dışı bırakılması ve yerine yenilerinin gelmesi anlamı taşımaktadır. Zamanı en olumlu şekilde değerlendireceğiniz bir gün diliyorum. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün, çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları fazla irdeliyorsunuz. Bugün, olaylara çekimser davranmakla iyi ediyorsunuz. Sonradan vazgeçme olasılığınız çok fazla oluyor. İçsel sesinizi dinlemelisiniz. Ayrıntılar üzerinde takılmamalısınız. Gecikmiş işlerinizi tamamlamak için, önünüze çıkacak fırsatları yeniden gözden geçirmelisiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Er­ken sa­at­ler yol­lar­da dal­gın­lık, gi­de­ce­ği­niz yo­lu, dö­ne­ce­ği­niz so­ka­ğı şa­şır­ma gi­bi du­rum­lar söz ko­nu­su ola­bi­lir. Bi­raz da­ha dik­kat ve va­kit­li­ce ev­den çık­mak si­ze ka­zanç sağ­la­ya­cak­tır. Bir ka­fa ka­rı­şık­lı­ğı du­ru­mu mev­cut ola­cak.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgili Koç’lar bu aralar aklınıza gelen fikirleri hafife almayın! Fazlasıyla yaratıcı olabilirsiniz ya da yeni başlangıçlar ve yenilikler yapabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Size yakın olmak için vaatlerde bulunan, size tatlı diller döken bir arkadaşınıza dikkat edin. Her dediğinize evet diyen insandan hayır gelmez.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün yeteneklerinizi ilgilendiren ve maddi konularda hayatınızda önemli ilerlemeler getiren bir gün olacak. Kendinizi en iyi şekilde ifade edip gösterebileceğiniz, insanlara sadece mantıklı taraflarınız değil, duygusal yönlerinizi de gösterip, yeteneklerinizi fark ettirebileceğiniz sizin için son derece şanslı sayılan bir gündesiniz. Aşk hayatınızda olumlu bir atmosfer sözkonusu, bekar olanlar için beklenmedik paylaşımlar ve teklifler gündeme gelebilir.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu