Koç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Ocak 2015
Duygusal olarak dengeli olacağınız bir gündesiniz. Harekete geçmekle , işleri oluruna bırakmak arasında güzel bir denge kurmayı başaracaksınız. İçinde bulunduğunuz ortamlarda neşeli davranacaksınız ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Gündüz sezgileriniz olumlu olarak çalışacaktır ve duygusal açıdan bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise ani bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz ve yaşamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte zaman geçirmekten mutlu olacaksınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

27 Ocak 2015
Zihinsel olarak çok verimli olacağınız bir gündesiniz ve sizin için çok olumlu olacak kararlar alabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi anlamında olumlu adımlar atabileceksiniz. Beklediğiniz bazı haberleri bugün alabilirsiniz yada sizin için ilginç iletişimler söz konusu olabilir. Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. İlginizi çekecek ve sizde merak duygusu uyandıracak olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

27 Ocak 2015
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz. Ancak parasal planlarınızda hayaller kurmamaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Ocak 2015
Hayal gücünüzü verimli olarak kullanmalı ve içinizden gelen sesi dinlemelisiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Oldukça enerjik bir gün geçireceksiniz ve bir çok konuda kendinizi eyleme geçmeye hazır hissedeceksiniz. Ancak karar vermeniz ve gerçekten ne istediğinizi belirlemeniz zor olabilir. Zihinsel yeteneklerinizi son derece olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz ve güzel bazı iletişimlere girebilirsiniz. Enerji düzeyiniz son derece iyi olacaktır ve bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz ancak ani kararlar almaktan kaçınmalısınız. Akşam saatleri arkadaşlarınızla birlikte olabilir ve ani kararlar alabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Sevgili Koçlar saat 06:48  itibariyle, Boğa burcunda gerçekleşecek ilkdördün,  hedefine farklı ve sıra dışı yöntemlerle ulaşmak isteyen bireyin, maddi-manevi güvenliğini risk altına almak istemediğini gösteriyor. Ne kadar cesur ve yenilikçi düşünse de, bilinçaltında sağlam ve güvenilir olana pirim veriyoruz. Son bir hafta içinde yaşananların gözden geçirilmesi anlamında öneml olan ilkdördün,  iki ayrı isteğin birbiriyle çarpışması anlamına geldiği için, sahip olduklarınızı  dikkatlice korumanızda fayda var. 27 Ocak saat 16:59-20 Şubat saat 22:05  tarihleri arasındaki  Venüs-Balık burcu geçişinde, sosyal yaşantımızda, ilişkilerimizde ılımlı, merhametli yanlarımız ön planda olacak. Problemleri bir süreliğine rafa kaldırabilir,  ilişkiyi olduğu şekliyle kabullenip devam ettirmeyi tercih edebiliriz. Ancak bu yanlıştır. Durup bir bakmak lazım olan ve bitene. Eğer problem varsa bunların gözden geçirilmesinde yarar var. Venüs, kazanç evinizin yöneticisi olduğu için, bu geçiş maddi konularda da önem taşıyor. Fakat, hesabımızı bilmekte yarar var. Çünkü iyi niyetli yapılan yardımlar, sonucu düşünülmeden yapılan harcamalar bütçemizin dengesini bozabilir. Eş veya iş ortağımızın yanlış bir kararı da bizim için zorlayıcı olabilir. Bu geçiş, özellikle ikili ilişkilerde ve maddi konularda, bir içe yönelişin, karmaşık ve bizi rahatsız eden meselelerden uzak durma arzumuzun işaretçisidir. Gerçeklerden ziyade, yaratmak istediğimiz bir dünyayı ve ilişkileri kendimizce ele almak isteriz. Olumlu yönü ise, bizi karmaşaya sürükleyen ya da rahatsız eden mevzular üzerinde rahatlamak arzumuzun işaretçisidir. Eğer ilişkinizde mutlu iseniz Venüs bu dönemde romantizmin doruklarında gezinmenizi sağlar. İlişkide sorunlar varsa, ancak aşıksanız, problemleri görmezden gelebilirsiniz.  Düzelir, halledilir diye bakarsınız olan bitene. Hayatınızda biri yoksa, niyet eşittir kısmet diyerek tüm içtenliğimizle olumlu niyetlerde bulunabilirsiniz. Saat 23:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. Gerek özel veya gerekse iş anlamında ilişkimiz olan kişi  veya  kişilerle aramızdaki paylaşıma bir daha bakacağız. Bizim gibi düşünmek veya bizimle aynı yolda yürümek zorunda olmasalar da, en azından ortak bir noktada buluşuyor muyuz bu çok kıymetli. Yoksa kimse kimseye katlanmak veya boyun eğmek zorunda değil. Sonuçta ilişki bir bütündür ve bu bütünü oluşturan kişiler farklı görüş yapısında olsalar da, diyalog kesilmez  ve paylaşım olgusu önemsenirse, ayrılıklar ortadan kalkar ve beraberlik güçlenir. Biz de bugün bu doğrultuda duruma  bakacağız. Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Varsa eğer bir derdimiz, sıkıntımız şifa bulsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Bugün, birlikte olacağınız topluluklarda kendi özünüze dönmek isteyebilir çevresel olaylara ilgisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili bir olay.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Sabah saatleri sizin için önemli bir konuda sizin için değerli biri ile temel ayrılıklar yaşanabilir. İnatlaşmak sorunları çözmeyecek. Akşama doğru maddi kaygıları ortadan kaldıracak yeni gelişmeler gündeme gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ocak 2015
Bazı kişiler sizi duymuyor hissine kapılabilirsiniz. Bu türlü bir durumda, karşı tarafın yanlış yaptığını ya da konu her neyse duyulmasını sağlamak istiyorsanız, yöntem değişikliğine gitmenin faydasını görebilir, kendinizi farklı şekilde ifade edebilirsin Tüm burçlar için gün geneli: Yaşam enerjisi ve motivasyonu yüksek bir gündeyiz. Koç burcundaki Ay’ın Jüpiter ve Venüs’le olumlu açıları sayesinde, istediğimiz alanlarda kolaylıkla harekete geçebilir, hatta şanslı olanaklar ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. İkili ilişkilerimiz açısından da güzel ilişkiler kurabileceğimiz, eğlenceli, keyifli aktivitelere açık bir gün. Akşama doğru Boğa burcuna geçen Ay ise, akşam saatlerini daha ayağı yere basan ve dünyevi konulara ayıracağımıza ve güvenli adımlar atarak ilerlemek isteyeceğimize dikkat çekiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
İsteklerinizi ortaya koyacak ve gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada sevdiklerinizi fazla zorlamamanız gerekiyor.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Bugün, bireyselliğiniz de, sosyal adaptasyon yeteneğiniz de su yüzüne çıkacaktır. Sosyal ortamlarda huzur bulabilir ve rahatlayabilirsiniz. Kısıtlamalarla karşılaşmadığınız sürece işbirliği yapabilir ve grup çalışmalarına katılabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Ocak 2015
Gökyüzünde bugün dua, meditasyon ve dileklerinizi gerçekleştirecek çalışmalar yapmak için ideal bir zaman sözkonusu iken, rüyalarınız yol gösterici olabilir. İçinizde artan hoşgörü ve manevi değerler, bugün yaşamınızdaki ikili ilişkilere olumlu yansıyor.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu