Koç Burcu Günlük Aşk Falı

5 Temmuz 2015
İlişkinin kafanızdaki yükümlülükleri biraz abartı olabilir. Aşk beraberliğinizi daha tokgözlü değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizin, çok sevilen rolünün dışına çıkamadığını düşünmeniz bir yanılgı.

Koç Burcu Günlük İş Falı

5 Temmuz 2015
Yakında hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak. Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri olabilir

Koç Burcu Günlük Para Falı

5 Temmuz 2015
Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Temmuz 2015
Yadırgadığınız bazı davranışlardan daha az etkilenebilmeniz için bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi. Sevgilinizle bu anlamda yaşadığınız küçük, küçük sorunlar, konuyu abartmamanız halinde çözülebilecek.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Sevgili Koçlar Pazar günümüz,  saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu enerji, sosyal ilişkiler ve aşk hayatımızla ilgili yenilik hevesimizi ve bir gruba dahil olarak kendimizi ifade etme, öne çıkma arzumuzu işaret ediyor. Burada önemli olan, sizin ne yapmak istediğinizi bilinçli bir şekilde belirmeniz ve ona göre seçimlerinizi yapmanızdır. Saat 07:14 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünüm sayesinde, düşüncelerimizi özgürce ifade edebilme, daha geniş bir açıdan hayatı ele alarak düşünebilme ve çevremizdeki insanlarla yazım ve sözel anlamda ifade edebilme gücü kazanacağız. Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı hem kişisel hem de toplumsal ilişkilerin önemini vurguluyor. Arkadaşlarımızın bizi takdir etmesini, sevgilimizin bizi yüceltmesini istiyoruz. Toplumla birebir ilişkilerde demokratik davranırken, aşk hayatımızla ilgili meselelerde hükümran tavırlar gösterebiliriz. Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, çevrenizle olan her türlü sözel veya yazı dilinizi geliştirici bir enerjidir. Aşkta rahatlık ve özgürlük, ilişkide düşüncelerin paylaşımı, ahenkli ve hevesli tarzda konuşmak, düşünmek bu görünüm sayesinde kolaylaşır. Yolculuklar kısa seyirli olsa da, keyif vericidir. Görüşmeleriniz ister özel ister dostluklar anlamında olsun mutlu edicidir. Pazar gününe gayet uygun bir enerjidir. İnsanın rahatlaması, gönlünce hareket etmesi mümkündür. Bazıları için tatile çıkmak, yeni insanlarla tanışmak, yakınlarınızla sarmaş dolaş olmak anlamında güzel bir enerjidir. Saat 15:32-17:23 saatleri arasındaki Ay-Boşluk süresinde,  ileriye yönelik olarak düşünülen bir takım planlamalarda,  sosyal ilişkilerimizde, girişimde bulunmak istediğimiz konularda kafa karışıklığı yaşamamız  ve önümüzü görmekte zorlanmamız mümkündür. Sabırsız davranabiliriz. İdeallerimize yabancı olabiliriz. Ümitlerimizin azaldığını bile hissedebiliriz. İlişkilerimize dikkat edelim. Saat 17:23  itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı ve sezgilerinizi yükseltici enerji desteğiyle sezgilerimiz bir hayli yükseliyor. Aşkı, tenimizde, yüreğimizde hissetmekten yanayız. Bu enerji altında ruhumuz huzur bulmak ister. Her türlü olumsuzluktan, tuhaflıktan uzak durmak isteriz. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Sosyal ortamlarda kendinizi dışlanmış ve yalnız bırakılmış hissedebilirsiniz. Gerçek anlamda bir uzaklaşma olup olmadığını ancak siz yakın davranırsanız anlayabilirsiniz. Belki de kaynaşmak için bir adım sizden bekleniyordur.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Belli kalıpların dışına çıkabileceğiniz veya belli alanlarda rutini yıkabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Diğerlerinin önerilerini bir yere kadar dinleyip, çelişkili durumlara yeni yaklaşımlar getirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Olumlu beklentiler ve daha iyimser bir psikoloji söz konusu. İşbirliklerinden çok şey kazanabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Kartınız Papirüs... Bugün bazı görmediğiniz yerleri hayal ediyor ve gitme arzusunda bulunuyorsunuz. Bugün bir yere gidecek durumunuz yok. İşleriniz ve zamanınız kısıtlı.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Gün içinde ikili ilişkileriniz ve yakın dostluklarınız odak noktanız iken, keyifli etkinliklerde yer alabilir, özel hayatınızda sizi mutlu eden görüşmeler yapabilirsiniz. İlişkisi problemli devam edenler için, stres seviyesinin yükselebileceği bir zaman diliminde olacağınız için, problemli konuların üzerine gitmemeniz faydalı olacaktır.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi. Sevgilinizle bu anlamda yaşadığınız küçük, küçük sorunlar, konuyu abartmamanız halinde çözülebilecek.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Temmuz 2015
Bugün, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde en eğlenceli günlerden biri olacak. Sevdiğinizle iletişiminiz güçlenecek. Yakın çevrenizle beraber keyifli planlar içinde olacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu