Koç Burcu Günlük Aşk Falı

20 Nisan 2014
İlişkinizde net, belirgin tavırlara ihtiyaç var. Her anlamda cazibe ölçülerinize uyan ilişkinizde, yine de yolunda olmayan bir şeylerin varlığını hissetmeniz, pek anlaşılır görülmüyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

20 Nisan 2014
Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. İş ortamınızda bu beklentide birileri olabilir. Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz da talepkar olmanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

20 Nisan 2014
Önümüzdeki günlerde bazı kayıplar görünüyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir. Çok iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Nisan 2014
Sınırların zorlandığını düşündüğünüz, bir ilişkide belli bir süre tarafsız davranmanız doğru olacak.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Çevrenizdeki insanlara ve gelişen olaylara karşıdaha çok duygusal yaklaşımlar göstereceğiniz bir gündesiniz. Ani tepkiler gösterebilir ve işlerinizi bitirmek için genel bir sabırsızlık duyabilirsiniz. Konular karşısında duygusal davranmak yerine objektif yaklaşımlar benimsemelisiniz. Kişisel gelişiminize hizmet edecek yeni girişimleri başlatmak için elinize önemli fırsatlar geçebilir. Duygusal açıdan kendinizi hassas hissedeceksiniz ve bu ilişkilerinizde çeşitli sorunlar yaşamanıza yol açabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 04:28 Ay-Oğlak burcu seyriyle başlıyor. Yaşamınızı yakından ilgilendiren her konuda, öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta sorumluluklarınızın farkında olmaktır.  Eyleme geçmeden önce sonuçların nereye varacağını iyi hesap etmeniz lazımdır. 20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Uzun vadeli düşüneceğiz ve paranızı risk altına almaya çalışacağız. Kazancınızla alakalı konularda sabırlı olmak, üretmeye dönük hareket etmek, güvenliği önemsemek gerekir. Sizler bu süreçte paranın satın alma gücünün, parayı kazanmanın aslında kişiye özgürlük kazandırdığını bilmelisiniz. Saat 16:16 Ay-Neptün görünümü, sevgi olgusunun önemini hatırlatıcıdır.  Tüm kirlilikleri ve sahtelikleri ortadan kaldıran bu duygu, hayatın içindeki zorlukları, insafsızlıkları, kavgaları, maddi hırsları bir yana koyarak kucaklaşmamızı sağlıyor. Saat 20:40 Venüs-Chiron kavuşumu bilinçaltımızın derinliklerine sızan, geçmişte yaşanmış veya hala yaşanmakta olan,  zorlandığımız- fedakarlıkta bulunduğumuz- bazen takıntılı ve bağımlı bir şekilde tutunduğumuz- kurtulamadığımız belki de kurtulmak istemediğimiz meseleleri, duyguları ele almamızı gerektiriyor. Kendimizi yargılamadan, hayatı suçlamadan, üstünü örtmeden, boş vermeden olan bitene bir bakalım. Not: Sevgili Koçlar, 20 ve 21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Jüpiter-Uranüs-Pluto öncü kare görünüm, farkındalık yaratıcı ve kişiyi belli bir baskı altına alıcı olsa da, harekete geçiricidir. Her şeyden önce yaşınız, şartlar ve konumunuz olarak bir takım değişimler yaşanıyor. Bunların tümü hem iş hayatınız hem toplum içindeki yeriniz hem de kişisel anlamda sizi yepyeni bir yaşama hazırlamaktadır. Bazen baskı altında bazen de sürpriz bir şekilde h gerçekleşen değişimleri doğal karşılayıp, -Değişiyorum ve hayatıma yepyeni bir sayfa açıyorum diyerek karşıladığınızda kazanan siz olursunuz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Beklentileriniz konusunda oldukça derin bir sorgulama içindesiniz. Çevrenizin sizden gizlediğini zannettiğiniz bazı konular, kafanızda soru işareti oluşturabilir. Düşüncelerinizde yoğunlaşabilir ve hırslarınızı istediğiniz konularda kullanabilirsiniz. Bugün kendinizi yargılama konusunda oldukça başarılısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Çalışmaktan zevk alacağınız, boşa geçen zamana tahammül edemeyeceğiniz etkiler altındasınız. Tatil günü olmasına rağmen evde kalsanız bile aklınız hatta uğraşınız sadece işinizde olacak. Üretkenliğinizin kıymetini bilin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bazı beklenmedik gelişmeler veya ters giden olaylar planlarınızda yapılması gereken ufak tefek rötuşları görmenizi sağlayabilir. Hızla müdahale etmeniz durumunda büyük plan bozulmamış olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu, bazı konularda kesin bir karara varmanız, kesin tavır koymanız ya da belli seçimler yapmanız istenebilir ya da gerekebilir. Ancak, ne olursa olsun ya da her ne kadar elinizde yeterince veri olduğunu düşünseniz de bir karara varmamakta fayda var. Zira, önümüzdeki 10 günlük süreçte yaşanabilecek farklı gelişmeler, şaşırtıcı olaylar veya ani gelişmeler bugün yapılan seçimleri etkileyebilir. Dolayısıyla, alınması gereken kararları veya gidilecek yolu belirlemeden önce 10 güne ihtiyaç var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
BUGÜN gücünüzü ortaya koymaktan hoşlanmayacaksınız. Özellikle iş çevrenizde bazı yanlışlıklar söz konusu olabilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bu haftanın en önemli konusu, hiç hesapta olmayan iş fırsatlarının birdenbire karşınıza çıkması olabilir. Aynı zamanda, yürütmekte olduğunuz çalışmalar varsa, bunlarla ilgili olarak bazı başarılar yakalamanız, belki de bunlar yoluyla bir gelir elde etmeniz, bu haftaki etkilerin hayatınızdaki diğer yansımaları olabilir. AİLE içi ilişkilerin derinleşmeye başlayabileceği bu dönem içerisinde, aile çevrenizden de bazı yardımlar almanız olasıdır. Bunlar, maddi konulara yoğunlaşabileceği gibi, bir işinizi tamamlamanıza veya maddi kaynaklı olmayan bir sıkıntınızı gidermenize de yönelik olabilirler. Banka kredisi almak istiyorsanız, aile üyeleriniz size kefil olacaktır.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!