Koç Burcu Günlük Aşk Falı

25 Mayıs 2015
Prensip sayıp kendinize koyduğunuz sınırlamalar, yakın bir zamanda karşınıza mutluluğunuzu engelleyen yasaklar olarak çıkacak, hazırlıklı olun. Çalışma ortamınızda size dönük ilgiler, bugünlerde açığa çıkabilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

25 Mayıs 2015
Gerekenin yapılmadığı durumlardaki tutumunuz, biraz daha hoşgörüyle daha verimli neticeler verebilir. Kökten değişikliklere girebileceğiniz, değişik önerilere hazırlıklı olun, ilgi duyacaksınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

25 Mayıs 2015
Zayıf davranabileceğiniz ilişkilerde, bugünlerde para alışverişleriniz olabilir. Parayı değerlendirme konularında daha hayata uygun planlar, sizi hedeflerinize yakınlaştıracak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Mayıs 2015
Daha tavırlı olacağınızı tahmin ettiğiniz bir gelişmede çekimserlik sergileyeceksiniz. Sizi kararlı davranışlardan alıkoyan, birtakım duygusallıklar barındırıyorsunuz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Uzun zamandır içinizden atamadığınız kaynağı belirsiz sıkıntılara karşın, güne güzel başladınız. Hafta sonlarını dolu dolu yaşamayı biliyorsunuz. Çok hareketli olmayan eğlence tercihlerinizde sevgilinizle çelişebilirsiniz. Bu akşam yeni insanlarla tanışacaksınız. Yakın bir zamanda hayatınızı çok etkileyecek bir gelişme yaşayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Sevgili Koçlar saat 07:05 Ay-Jüpiter kavuşumu, Pazar günümüzün tek görünümü olup, güven duygumuzu, yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki, yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. İşte bu görünüm, bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur. Saat 13:49-25 Mayıs saat 11:51 arasında etkili Ay-Boşluk süresince,  duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız,  kısaca hayatı güzel hissettiren konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız  açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015

Olayların duygusal boyutundan çok, mantıksal yönünü düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Kombinasyon burcunuz İkizler'de ilerleyen Mars, kişisel özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle koordinasyon şeklinde kullanacağınız bir ortama hazırlıyor. Yurt dışı olayların hızla gelişeceği bir performans sergileyeceksiniz.


Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Anne-babalar çocuğunuzla ilişkinizi güzelleştirip geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ona sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda değil de onun dilinden konuşacak şekilde davranın. Ancak bu sayede sözlerinizi duyurabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs 2015
İçerisinde bulunduğunuz durum sizi çok fazla memnun etmeyebilir. Belli hayallerinizle vedalaşmadan önce, yine de durumu bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Sevdiklerinizle bir arada olmak ve hayatın güzel yönlerine açık olmak mümkün. Kendinizi geliştirebileceğiniz uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Fakat iş hayatınızdaki sorunlar canınızı sıkacak. Bunların nedeni sizsiniz çünkü düşünmeden karar veriyorsunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dostlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İş hayatınızda irili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı, iş hayatınızda yenilikler yapmalısınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda yüksek bir enerjiyle ifade edebilir, ışığınızı yansıtabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde toleranslı ve daha sabırlı olmanız gereken bugün, spora gidebilir, varolan işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Yurt dışı, yabancılar, eğitimle ilgili konular ve hukuksal konularda ciddi zorlanmalar, kontrol dışı gelişmeler oluşabilir. Vize, paraport işleriniz var ise tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olun, sıkıntı yaratabilir, bürokratik engele takılabilirsiniz. Kısacası bu hafta seyahatler biraz sıkıntılı. Psikolojik anlamda da çabuk yorulabilir, uyku düzeninizde bozulmalar söz konusu olabilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Mayıs 2015
Aşkı içinizde hissedeceksiniz. Hayata eğlenceli taraflarından yaklaşayacağınız ve sanatsal işlerinizle uğraşacağınız keyifli bir gün olacak. Her ne kadar düşüncelerinizde bazı olumsuzluklar olsa da yakın çevrenizle iyi anlaşacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu