Koç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Nisan 2015
İkili ilişkinizde oldukça duygusal ve kararsız bir tutum izleyebileceğiniz bir gün. Geçmişten gelen olumsuzluklar düşüncelerinizi ve tavırlarınızı etkileyebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

27 Nisan 2015
İş yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve önemli problemlere yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

27 Nisan 2015
Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda ortağınızın fikrine ihtiyaç duyarak fikirlerinden yararlanmanız mümkün.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Nisan 2015
Duygusal yaşantınızı dengelemeniz ve tepkilerinizi saklamanız gereken bir gün.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bugün kişisel görüşlerinizde değişim yaşayabilirsiniz. Bu durum Ay ın etkisiyle gerçekleşecektir. Grup çalışmalarında arkadaşlarınızla birlikte hoş bir gün geçirebilir, birlikte eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün çevresel faktörler çalışmalarınız üzerinde olumlu etkiler yapabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Sevgili Koçlar saat 02:55 Aslan burcunda oluşacak  ilkdördün etkisi altında Pazar gününe merhaba diyeceğiz. Bu oluşum, güvenli yaşama arzunuzu yükseltebilir. Size önerim, kesinlikle kendinize olan inancınızı kaybetmemenizdir. Her ne kadar bazı konular içinden çıkılmaz olsa da, sizi güçlü tutacak olan tek olgu, inancınızdır. Siz inancınızı beslediğiniz ve güzel şeylerin olacağını umut ettiğiniz sürece, hiçbir engelin sizi durdurması mümkün olamaz. Parasal, çocuklarınızla ilgili meseleler, aşk hayatınızla ilgili konularda durumunuzu bugün bir gözden geçiriniz. Saat 18:03 Ay-Jüpiter kavuşumu, güven duygumuzu, yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki, yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. İşte bu görünüm, bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur. Gerçekten sevmeyi ve sevilmeyi bilenler iç huzuru denilen zenginliğe sahiptirler. İşte bu zenginliğe asla paha biçilemez. iremSU Huzurlu bir Pazar günü diliyorum, Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Ay kombinasyon burcunuz Aslan'da ilerliyor. Yaşam kaliteniz ve coşkunuzu iki katına çıkarırken enerjinizi dengeleme konusunda uyarı getiriyor. Yapacağınız her türlü aktiviteye duygusal performansınızı aktaracaksınız. Aşk yaşantınızın oldukça renkli geçeceği bu günde, ani tartışmalardan uzak kalmayı da başarmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün keyif almayı ve kafanızı dağıtıp rahatlamayı planlıyorsanız öğleden sonra için yapılacak planlara uymaya çalışın. Günün ilk yarısı bu tarz konular coşku yerine sıkıntılı ruh halleri verebilir.Kişisel çatışmalar gündemde.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2015
Belli anlaşma, iş birliği veya düzenlemelerin istendiği gibi gitmeyeceğine dair ipuçları yüzünü gösterebilir. Belli yöntemlerinizi veya gidilen yolları gözden geçirmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesiyi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime  ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Bugün olaylara değişik pencereden bakarak içinize heyecan katıyorsunuz. Aşk bugün kapınızı çalıyor.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, ilgilenmeniz gereken detaylı günlük işler olabilir ve bunlar hem vaktinizi alabilir, hem de dikkatinizi dağıtabilirler.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Gün boyunca ilişkilerinizde şifa, iyileşme ve dönüştürme enerjisi ile, geçmişte bugüne sorunlu olan konuları iyileştirebilir, sorunlara çözüm bulabilir, hayatınız açısından maddi manevi sizi ileriye taşıyacak kararlar alabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu