Koç Burcu Günlük Aşk Falı

28 Temmuz 2014
Aşk yaşantınızda oldukça mutlusunuz. Sevgilinizle ilişkinizi ailenizin de tasvip etmesi sizi oldukça sevindiriyor. Sevgilinizle son zamanlarda evlilik hayalleri kurmaya başladınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

28 Temmuz 2014
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel.

Koç Burcu Günlük Para Falı

28 Temmuz 2014
Parasal konularda artık akıllandığınızı hissediyorsunuz. Daha önceden yaptığınız lüzumsuz harcamaları artık yapmıyorsunuz. Bu yüzde yeterince paranız var ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Temmuz 2014
Son günlerde kendinizi çok ihmal ettiniz ve kilo almaya başladınız. Biraz daha dikkatli olun ve formunuzu korumaya bakın.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Bugünlerde hayalciliğiniz üzerinizde. Bugün sık sık hayallere dalacak ve yapmanız gereken işleri unutacaksınız. Bugün özellikle dinlenmeye ve evde vakit geçirmeye çok ihtiyaç duyacaksınız. Ailenizden alacağınız bir haber bugün canınızı bir hayli sıkabilir. Bugün arkadaşlarınızla akşam saatlerinde bir araya gelebilir ve onlarla hoş zamanlar geçirebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sevgili Koçlar, bayramın ilk gününü, saat 03:14 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle karşılıyoruz. Bu enerji sayesinde, yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Yeni buluşlara, fikirlere, insanlara açıksınızdır. Etrafınızdaki insanları rahatlıkla etkileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir. Saat 03:37-29 Temmuz saat 06:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Hayatı güzel yanlarıyla görmek isteyeceğiz. Etrafımızdaki insanların bize ilgiyle, sevgiyle yaklaşmalarını bekleyeceğiz. Belli kurallar, zorlanmalar hoşumuza gitmez. İçimizden geldiği gibi davranmak isteriz. Saat 09:39 Venüs-Pluto karşıtlığı, eviniz sınırları içinde kendinize ait değerleri koruma, huzuru sağlama arzumuzun göstergesidir. Sevgiye, şefkate fazlasıyla ihtiyacınız bulunmakta. Sıcaklık ve samimiyetin olduğu bir yuvada yaşamak doğal olarak dışarıdaki başarının da garantisi olarak bugün fazlasıyla dikkat çekiyor. Ancak dikkat etmemiz gereken nokta bu huzuru, baskı kurarak elde etmeye çalışmamak. İşte o zaman ailenizle veya dışarıda problemler yaşayabilirsiniz. Mutluluğu, sevinci, barış ve kardeşliği el ele, gönül gönüle paylaşacağımız Nice Bayramlara,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Geçmişlerde kalan bir arkadaşınızdan alacağınız haber, eski anılarınızın canlanmasına neden olacak. Uzun süredir beklediğiniz bu görüşmeye hazır gibisiniz. Bugün, sosyal ortamlarda partnerinizle birlikte iken, müthiş bir keyif alıyorsunuz. O sizinle oldukça mutlu. Karşılıklı ilişkilerde hoş görülü davranmanın çok işe yaradığını, sizde fark etmeye başladınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Evdeki ortam özellikle sabah saatlerinde zorunluluklar ve baskıcı tavırlar nedeniyle biraz sıkıntılı olabilir. Bu güzel bayram gününde sevdiklerinizle aranızda kırıcı ve uzun vadede unutulmayacak yaralar açmamaya gayret edin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Temmuz 2014
Bugünden itibaren ikili ilişkilerinizdeki sorunlar azalmaya başlıyor. İlgi alanınız ortak kaynak veya normal gelişimde devam eden konularda ortak para kullanımı konularına kayıyor. Gizli ilişkilere eğilim artabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu fikirlerinizi bilinir kılmak ve kalabalıklara hitap etmek konusunda sabırsız olabilirsiniz. Gezegenler haftasonu için, fikirlerimizin belli durumlara uygunluğu konusunda bizi iknaya çalışıyor. Ancak, gerçek durum bu olmayabilir. Dolayısıyla, yeni çıkacağınız yolculuğu gazetelerden duyurmadan önce, gerekli testleri yapmanızda ve mevcut durumla ilgili detayları gözden geçirmenizde fayda var. Bugün Akrep burcuna geçecek ve altı hafta boyunca bu burçta kalacak olan Mars, artık hayatlarımızda farklı konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Tüm burçları farklı şekilde etkileyecek olan bu geçişin, altı haftalık etkilerini yukarıda burç yorumunuzda detaylı şekilde okudunuz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Bugün eğlenceli ve orijinal fikirlerle dolusunuz. Yüksek enerjinizle bulunduğunuz ortamın havasını değiştireceksiniz. Ancak bu durum bazen kontrolünüzden çıkabilir. Riskli işlere girişebilir, konuşmalarınızda ölçüyü kaçırabilirsiniz. Aynı durum para konuları için de geçerli olacak. Fark etmeden bütçenizi aşacak harcamalarda bulunabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
İÇİNİZDEN gelen sese kulak verin ve bu sesin size söylediklerini çekinmeden ailenizle de paylaşın. Onlar da size onay verecektir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2014
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!