Koç Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ağustos 2015
Aşk yaşantınızda oldukça mutlusunuz. Sevgilinizle ilişkinizi ailenizin de tasvip etmesi sizi oldukça sevindiriyor. Sevgilinizle son zamanlarda evlilik hayalleri kurmaya başladınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

5 Ağustos 2015
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel.

Koç Burcu Günlük Para Falı

5 Ağustos 2015
Parasal konularda artık akıllandığınızı hissediyorsunuz. Daha önceden yaptığınız lüzumsuz harcamaları artık yapmıyorsunuz. Bu yüzde yeterince paranız var ve ihtiyaçlarınızı rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ağustos 2015
Son günlerde kendinizi çok ihmal ettiniz ve kilo almaya başladınız. Biraz daha dikkatli olun ve formunuzu korumaya bakın.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ağustos 2015
Bugünlerde hayalciliğiniz üzerinizde. Bugün sık sık hayallere dalacak ve yapmanız gereken işleri unutacaksınız. Bugün özellikle dinlenmeye ve evde vakit geçirmeye çok ihtiyaç duyacaksınız. Ailenizden alacağınız bir haber bugün canınızı bir hayli sıkabilir. Bugün arkadaşlarınızla akşam saatlerinde bir araya gelebilir ve onlarla hoş zamanlar geçirebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 02:24 burcunuzda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Bunun anlamı, hayata karşı cesaretli bir bakış, kimliğiniz konusunda  güçlü bir duruş, düşüncelerinizi ateşli bir şekilde ifade ediş demektir.  Dış dünyaya kim olduğunuzu göstermede cesaretlilik ve özgüvenin yükselişi demektir. Bu enerjinin özünde, önde durmak, hayatı cesur bir şekilde ele alabilmek arzunuz yüksek olur. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer. Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, cesaret ve özgüvenin  işaretçisi olup, aşk hayatınız ve kişisel anlamdaki tüm işlerinizde size kuvvet vericidir. Ne istediğinizi bilirsiniz ve kendinizle çelişmezsiniz. Arzu ettiğiniz güzelliklerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Ay burcunuzda ilerlerken güçlü ve aktif bir kişilik sergiliyorsunuz. İçinizde bir çok sıkıntıları bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken, sözlerinizi anlamlı bir şekilde paketlemekten hoşlanıyorsunuz. Bugün, partnerinizi etkiniz altına almayı başaracaksınız. Partnerinizin sizin için kalıcı düşünceleri var.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Sabah saatleri başkaları için verilmiş destekler ve kendinizle ilgili olan şeyleri ihmal etmek zorunda kalma teması ile geçecek. Akşam saatleri ise daha keyif odaklı ve kendi isteklerinize yönelik destekleyici olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bazı konularda alışılmadık yöntemler uygulamanız, tuhaf veya sizden beklenmeyecek davranışlar sergilemeniz gerekebilir ya da riskli adımlar atabilirsiniz. Bazı alanlarda daha çabuk sonuç almanızı sağlayacak şekilde yönlendirilebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün kişisel hassasiyetleriniz olan konulara yönelebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için heves içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarının katılımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkabilir. Bugün bilemediğiniz konularla ilgili gizli kalan şeyler olabilir. Psikolojik olarak etkilenebilirsiniz. Gün içinde kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili hapsolmuş hissedeceğiniz zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha fazla dengelendiğinizi hissedebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Kartınız Silah... Günlük hayatınızda bugüne dek sürdürdüğünüz alışkanlıklarınıza son noktayı koymak istiyorsunuz. Kendinizi güçlü ve akıllı hissediyorsunuz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Aşk hayatı ve çocuklarla iletişiminizde hissettiklerinizle beklentilerinizi paralel tutmanız ve tatminsizlik hissine karşı, elinizde olan değerlere odaklanmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, özel hayatınızda sizi yüksek bir enerjiye taşıyan yeni tekliflerle karşılaşabilir, enerjinizi her alanda coşkulu ve pozitif bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Duygusal ve fiziksel aktivitelerinizdeki enerji artışının keyfini çıkartabilirsiniz. Cesaret, ataklık ve heves enerjisi tüm benliğinizi doldurmuş olacaktır. İkili ilişkiler alanında kimliğinizi çok baskın bir şekilde ortaya koymaya çalışmak sizi zor duruma düşürebilir de. Bugün özellikle, migren, baş ve göz ağrılarına dikkat etmenizde yarar var.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Dinamik ve hareketli duruşunuz, etrafınızdaki kişiler tarafından pozitif algılanmayabilir. Sizin için alışılmışın dışında kalan bu davranışlarınız sebebiyle biraz bencil gibi algılanabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu