Koç Burcu Günlük Aşk Falı

3 Mart 2015
Bugün kafanızın karışıklığı devam etse de partneriniz sayesinde kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz ve günlük yaşamınızdan zevk almaya başlayacaksınız. Partnerinizin size olan desteği, ilgisi ona olan sevginizi günden güne arttırıyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

3 Mart 2015
İşinizle ilgili verimsiz ve ilgisiz bir hafta geçirdiniz. Streslerinizden kurtulup bir an evvel işinize dönmeli bu günlerin verimsizliğini telafi etmelisiniz. Bu verimsizliğiniz amirleriniz tarafından fark edilmiş durumda. Bir an evvel kendinizi toplamalısınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

3 Mart 2015
Parasal olarak hiçbir sıkıntınız yok. Bugünlerde harcamalarınızı bir hayli azalttınız. Birikmiş paralarınızı akılcı yatırımlarda kullanmak ya da paranıza para katmak gibi fikirler bugün aklınızdan bile geçmeyecek.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

3 Mart 2015
İnsanlarla konuşmaya ihtiyacınız var. Her ne kadar konuşmak istemeseniz de sorunlarınızın üstesinden gelmeniz için bunun gerekli olduğunu bilmelisiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Mart 2015
Günlük yaşamınızda bugünlerde durgun ve verimsiz günler yaşıyorsunuz. İlginizi ailenize yönelttiniz. Onların sorunları yüzünden dış dünya ile bağlantınızı kopardınız. Bir an evvel eski enerji dolu halinize dönmelisiniz. Bu içine kapanık haliniz dostlarınız tarafından da fark edilmiş durumda. Sizin bu hallerinize bir çare bulmak , sizinle konuşmak istiyorlar.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 01:34 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, kendinizi ifade edebilme gücünüzü yükselticidir. İletişimin en fazla yoğunluk gösterdiği alan, aşk hayatınız, varsa çocuklarınızla olan ilişkiniz, kendinizi ve bildiklerinizi gösterme biçiminizle göz doldurabilirsiniz. Bir yandan özel ihtiyaçlarınız, diğer yandan ise zorunluluklarınız dolayısıyla gün içinde hızlı ve aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan  özgürlüğün dışa yansımaları gözlemlenebilir.Saat 11:09 Ay-Satürn görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı sağlarken, kendi görüş yapımıza uygun kişilerle anlaşmamızda yardımcı oluyor. Duygularımızı ateşli bir şekilde ifade edebiliriz.Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığı meydana gelecek. Bize diyor ki, ilişkilerde ve hayatın genelinde sadece kendinden yana olma, başkalarını da gözet ve onların da varlığını, değerlerini, önemsediklerini dikkate al. Bencillik değil, el birliği, güç birliği yapmak sana kazandırır. Karşıt burcunuzdaki Kuzey düğüm astrolojik olarak gelişim yolunu işaret eder. Durum böyle olduğuna göre, onun sesine kulak vermekte yarar var. Özellikle çiftler arasında bunun önemi çok daha fazla olacaktır. Ben değil, biz deme vaktidir.Saat 17:53 Ay-Mars görünümü, aşkta hareketli bir akşamın müjdecisi bir enerjidir. Hem duygular coşkuludur hem amacınıza göre hareket arzusu yüksektir. Size pozitif yönde bir kuvvet sağlar. Hislerinizi saklamazsınız. Cinsel arzularınız bir hayli yoğundur. Arzu ettiğiniz bir şeyi elde etmeniz kolaydır.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015

Düşüncelerinizde sabit bir kilitlenme söz konusu. Alışkanlıklarından ödün vermek istemiyor ve huzurunuz için, maddesel gelirlerinizi arttırma konusunda geniş çapta araştırmalar yapıyorsunuz. Bugün, partnerinizin de desteğini üzerinizde hissetmek sizi, rahatlatacaktır. Esnek yaşamak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz.


Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Özel hayatınıza dair bazı gelişmeler her zamankinden yoğun biçimde kendinizi göstermenizi gerektiriyor. Aldığınız sorumluluklar ve inisiyatif ile sahnede yer alacaksınız. Çocuklara kurallar vermek onlar için geliştirici olacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Belli konularda ilerlemek için elinizdeki verileri, kaynakları veya olanakları bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. Aklınızdaki proje veya hedefleriniz size çok şey katabilir. Dolayısıyla, seçeneklerinizi hızla ele almanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Satürn ve Mars’la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
ENERJİK olacağınız bir gün. Size boş vaatlerde bulunanlar olabilir. Güvenmek tabiki güzel bir şey ama siz yine de temkinli olmaya bakın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Düşüncesizce para harcayıp bütçenizi sarsma tehlikesini doğurabilirsiniz. Çoşkunuzu alışveriş yerine spora veya hobilerinize yöneltin. Sanat gibi yaratıcı faaliyetler de hareketliliğinizi kontrol altında tutmanıza yardım edebilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2015
Bugün kendinize dinlenmek için vakit ayırabilir, zamanınızı ruhunuza iyi gelecek kişisel gelişim, enerji, meditasyon çalışmaları ile geçirebilir, ailenizle birlikte zaman geçirerek, bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. 18.00 sonrasında çok daha yüksek bir enerjiye sahip olacak, motivasyonunuzu ikili ilişkilerinize yönelteceksiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu