Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
22 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

En iyi seçimi yaptığınıza arkadaşlarınızı inandırmaya çalışmanıza hiç gerek yok. Onun size verdiği heyecan bunu zaten doğruluyor. Gönlünüzün uzun zamandır aradığını sonunda buldunuz.
22 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Elde edeceğinizden çok emin olduğunuz sonuç, son birkaç gündür biraz hayal gibi görünmeye başlamıştı. Bugünkü çok kritik görüşmenin sonucu her şeyi ortaya çıkartacak.
22 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Sizden bir konuda parasal destek isteyen bir yakınınıza yardımınız olacak. Maddi durumunuzu düzeltiyorsunuz. Buna bazı yakınlarınız adına da memnun oluyorsunuz.
22 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Laf olsun diye söylenmiş, aslı olmayan bir duyum alacaksınız. Bu bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz.
22 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ele almayı düşündüğünüz konu, pek aceleye gelecek gibi görünmüyor. Konunun içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor. Son günlerde içine düştüğünüz karamsarlık sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenle bu kadar karamsarlık yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız.
22 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:44 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız. Saat 15:30 Ay-Merkür görünümü, ailemizi ilgilendiren mevzularda hassas düşünmenin işaretçisidir. Evimiz sınırları içindeki her durumu önemseriz. Düşüncelerimize karşı çıkan veya desteklemeyen, uzlaşıya açık olmayan  kişilerle anlaşmak zor olabilir. 22:14-22:34 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, özellikle ailenizle olan ilişkiniz, evinizle alakalı konularda ve çevrenizle olan ilişkinizde  kontrolü ele geçirme ve isteklerinizi elde etme tavrınızı biraz yumuşatmanızda yarar var. Çünkü isteklerinizi elde etmeniz zor olabilir. Durumları daha fazla güçleştirmenin yararı olmaz. Saat 22:34 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Direkt olarak tepki verirsiniz ve eylemlerinizde kararlısınızdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız. Cumartesi gününüz güzelliklerle dolu geçsin. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. . Başlattığınız özverili çalışmaların yarım kalmasını istemiyorsanız, çevrenizi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Ayaklarınızla ilgili problemlere dikkat edin.
22 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Evde, aile içinde güç savaşları ve sürtüşmelere açık olduğunuz bir gün. Ufak tefek konuları çatışma ortamına taşımaya kakmayın. Kimin haklı olduğu konusu ön plana çıkarsa sevdiklerinizle aranızda kırıcı dialoglar yaşanabilir.
21 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sırların açığa çıkması sizi baskı altına alabilir. Son dakika değişiklikleri duygusal gelgitlere neden olabilir, hassaslaşabilirsiniz. İçinize atmayın ve hislerinizi tüm şeffaflığıyla yansıtın. Günün Atmosferi:Ev, aile ya da toplumsal olaylar önümüzdeki iki günün başlıklarından olabilir. Sabah saatlerinde gereksiz ve aşırı hareketler olumsuz sonuçlar yaratabilir. Öğle saatlerinde ise hassas konular, yaratıcı işler ve entelektüel başlıklar öne çıkıyor. Fakat ne yazık ki günün geri kalanında Pazartesi günü yazdığımız negatif enerjiler hakim olacak. Agresif tepkiler, tartışmalar ya da ufak tefek kazalar söz konusu olabilir. Mars ve Plüto konumu tepkilerin dozunu artırabilir ve kötü etkileri tetikleyebilir. Fakat bir yandan da algılarımız açık olursa ve beklentileri daha net anlarsak, pek çok şeyin üstesinden gelecek gücü yeniden bulabiliriz.
22 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eve ait konular ve sizi duygusal açıdan meşgul eden konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Gereksiz alınganlıklara kapılmamalısınız.
22 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi ifade etmek için çevrenizdekileri şaşırtacak yollara başvurabiliyorsunuz. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor. Sorumluluklarınız artmaya başladı.
22 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.
22 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaşamınızın içinde size çok iyi hissettirecek harika bir teklif alabilir, zamanınızı sevdiklerinizle geçirebilir ve ilişkilerle ilgili yeni tekifleri değerlendirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yapacağınız olası görüşmeleri destekleyen şanslı bir zamandasınız.
22 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir süre Ay’ın boşluk etkisi nedeniyle yapmak istediğiniz faaliyetler askıda kalmış hissi verebilir.Geceye doğru sıcak bir ruh haline kavuşabilirsiniz. Ay’ın boşluk etkisinin tersine, bilhassa maddi konularda planlamış olduğunuz işlerin üzerine gitmek ve öğrenme odaklı bir takım konularınızı planlamakla ilgili olumlu enerjilere sahip olacaksınız. Bilinçaltınızın sezgisel zenginliği sayesinde kendinizi daha rahat tanımlama, içinize dönüp kendinizle barışma ve hatta ebeveyninizle çocukluğunuza ait çözümlemelerde bulunabilirsiniz.
22 Ekim 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

KOÇ Bugün, aşk hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde bazı zorlanmalar olabilir. Hislerinizi devreye sokun çünkü önemli anlarınızda size ne yapmanız gerektiğini onlar söyleyecek.
Reklamı Kapat