Koç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2015
İlişkinizin geldiği nokta, ilk başlarda düşünmediğiniz şeyleri düşünmenize neden oluyor. Sürekliliği olan bir şeyin temelini mi atacaksınız, yoksa gidebileceği yere kadar gitmesine seyirci mi kalacaksınız, henüz karar veremediniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2015
İş arkadaşlarınız genel durumla ilgili endişelerini sizinle paylaşabilirler. Siz ise, eskisinden daha başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ve bu kişisel endişelerinizi biraz olsun gideriyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2015
Miras ya da bir satış nedeniyle ailenizin eline geçecek büyük bir paradan size de bir pay düşecek gibi gözüküyor. Elinize nakit olarak geçmese de, küçük bir yatırım söz konusu olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2015
Aklınızdan geçen sürprizi gerçekleştirmelininiz. O da aynı konuda size sürpriz yapmayı düşünüyor. Geç kalan siz olabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Uzlaşmaya açık bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de sabahtan itibaren yoğun ama gerilimsiz ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzlaşmaya açık olmanız kararsız olmanız anlamına gelmiyor, son noktada kendi kararlarınızı uygulayacaksınız. Akşama doğur alacağınız bir öneri, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Size küçük bir sürpriz var.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Sevgili Koçlar Cuma gününe, saat 05:24 Ay-Jüpiter görünümü etkisinde adım atıyoruz. Bu hoşumuza gitmeyen, aklımıza yatmayan, bize uymayan konularda eleştirel davranacağımızı işaret ediyor. İnce eleyip sık dokuruz, iyi niyetimizin suiistimal edilmemesi bizim için gayet önemlidir. Saat 05:35-21:27 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Özel ve iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle kafanızın içinde ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz. Saat 21:27 itibariyle Yengeç burcunda seyrine başlayan Ay, ne kadar güven içinde yaşadığımızı sorgulamamızı ve buna göre gözden geçirmelerde bulunmamızda rehberimiz olur. Kiminle yakın temas içindeysek, bu ister aileniz, eşiniz, sevgiliniz, evladınız olsun fark etmez, birbirinize destek olmanız, sorunlara ortak bir şekilde çözüm bulmaya çalışmanız gayet faydalıdır. Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.  


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Süregelen işlerinizi istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok şey var ve sizi hala kafanızdaki küçük olaylarla potansiyelinizi kısıtlıyorsunuz. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz.Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak.Zamanı iyi kullanmanız gerekiyor.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Bugün iletişim halinde olmanız gerekecek. Özellikle sabah erken saatlerdeki görüşme ve konuşmalarınızdan verim alma ihtimaliniz var. Size eşlik edecek birini bulmuşsanız kısa bir gezi planlamak da çok eğlenceli olabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2015
Cevap ya da çözüm bekleyen acil durumlarla karşı karşıya olabilirsiniz, bu nedenle birkaç gün beklemek size mantıklı gibi görünmese de, birkaç gün beklemenizde fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimin yoğun olduğu saatler yaşayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgili işlere yönelebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Çatışmalara dikkat edin. Akşam saatlerinizi ailenizle geçirmek için uygun koşullar var.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Kararlı bir gündesiniz. Aşırı eğilimleriniz olmamasına rağmen içinizde başarı çığlıkları yankılanıyor. Başkalarının ısrarcı tutumu da can sıkıcı olabilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Gün içinde iş hayatınız, görüşmeleriniz, eş, ortak ve yakın dostlarınızla olan iletişiminiz, yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim süreçlerinizde çeşitli tatminsizlikler yaşayabilir, şartların yüzde yüz sizin istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinden itibaren olumlu haberler alabilir, aşk hayatınızda romantik görüşmeler yapabilir ve iletişimde başarı elde edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat. İletişim evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma internetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2015
İletişim yanınızın aktif olmasına rağmen, üzerinizde kimseyle temas haline geçmeme hissi olabilir. Yakın çevre alanlarınızda ilginç ve biraz da abartılı gelişmelere şahit olabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu