Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
29 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz. Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız.
29 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.
29 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.
29 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel. Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var.
29 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor.
29 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 00:06  itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı desteğiyle Pazar günümüzü karşılayacağız. Aşkı, tenimizde, yüreğimizde hissetmekten yanayız. Bu enerji altında ruhumuz huzur bulmak ister. Her türlü olumsuzluktan, tuhaflıktan uzak durmak isteriz. Saat 10:48 Ay-Venüs zorlu görünümü altında, moral gücümüzün yükselmesi için, işlerimizin düzgün bir şekilde gelişmesini, ilişkimizde partnerimizin bizimle aynı yolun yolcusu olması gerekir. Bu etki altında her durumu çelişkili bir şekilde ele alabiliriz.   Saat 15:12 itibariyle sondördün oluşacak. İletişimde bulunmak ve işlerinizi bir an önce bitirmek istersiniz. Ancak diğer yandan huzura, rahatlamaya, laftan sözden uzak durmaya ihtiyacınız vardır. Bu saatlerde benim tavsiyem, işlerinizi dikkatli bir şekilde yapmanız ancak kısa molalar vermeyi de ihmal etmemenizdir.  Saat 21:12 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Gönül can arar, sevdiğini arar, onunla buluşmak ister. Huzur ihtiyacı çok daha fazladır.Saat 23:45 Ay-Satürn görünümünde, ruh dünyamız gayet hassas ve hayatı uhrevi yönüyle ele aldığımız için mücadele etmek istemiyoruz. Ancak sorumluluklarımız var ve bunları yerine getirmek için, bilgilenmemiz, kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu iki farklı ele alış biçimi, bizi duygusal anlamda zorluyor. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
29 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizin duygularını yoğun hissettiğiniz için, onların isteklerini önceden sezebileceksiniz. Bugün, sabit düşünceler içinde hareket etmemeli ve zevklerinize esneklik kazandırmalısınız. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Bilgi kaynaklarınızı doğru kullanacağınız bir gün.
29 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün olayları ve hislerinizi haddinden fazla içinize atma bu nedenle de dışarıya negatif biçimde yansıtma riskiniz var. Olumsuzluklardan bu kadar çok etkilenmek size bir şey kazandırmaz. Daha çok ifadeci olabilirsiniz.
27 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili bazı başlıkları, evrakları ya da anlaşmaları gözden geçirebilir, yeni yöntem ve stratejiler belirleyebilirsiniz. Bağlayıcı sözler veya anlaşmalar maddi başlıklarda sizi olumlu etkileyebilir. Yeni ve etkileyici fikirleriniz var.
29 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek ikilemler gündeme gelebilir. Önemli kararlar vermekten kaçınmanız daha iyi olacak.
29 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerde oldukça yoğunsunuz. Kendinizi belli standartlara sokmak istiyorsunuz. Bu yüzden de çok çabalıyorsunuz. İstikrarlı olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı koruyun.
29 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yoldan kısmetiniz var. Çevrenizden biriyle konuşacak ve çok yararlı bilgiler edineceksiniz. İleride bu bilgiler sayesinde işte daha başarılı olabileceksiniz. Çok kararsızsınız. Kesin kararınızı verin ve bir işte sebat edin.
29 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.
29 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hem ruh hem de beden sağlığınıza odaklanabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmalarına katılmak için hala uygun bir günde bulunuyorsunuz.Sezgileriniz harekete geçebilecektir. Hızlı başlayıp hızlı gelişen ilişkilere çekilebilirsiniz. Özellikle insani tüm ilişkilerinizde kabullenici ve sağduyulu bir yapıya dönüşmeniz mümkündür. Maddi destek imkanı bulabileceğiniz bir konumdasınız.Genel olarak ise; Ay tüm gün Balık burcunda olacak. Balık burcunun duygulu, romantik, yumuşak atmosferini haftanın bu son gününde dinlenmek rahatlamak, kendi içinize dönmek, sevdiğinizle romantik saatler geçirmek için kullanabilirsiniz. Öğle saatlerinde özellikle Ay ile Venüs arasında kare açı olacağı için, sevdiğinizle veya yakınlarınızla bir arada olmak arzusu artar. Mümkün olduğunca gününüzden keyif almak isteği göze çarpar. Hoşnut kalma çabası ve tatmin olma dürtüsü öne çıkar. Sosyalleşme konuları artar ve belki biraz yeme, içme etkinliklerine katılabilirsiniz. Fakat abartmamaya özen gösterin.Akşam saatlerinde Ay/Neptün kavuşumu nedeniyle duygulu, romantik, sanatçı yanımızı daha fazla açığa çıkarabiliriz. Melankolik ve nostaljik olmak da olasıdır. Müzik, dinlemek, yavaş bir tempoda hareket etmek, hayallere dalmak için çok müsait bir halde, kendi ritminizi kendinizi belirlediğiniz bir akşam geçiriniz. Belki de biraz rahatlamak için iki tek atabilir, içinizdeki romantiği uyandıracak bir şeyler karalayabilirsiniz. Akşam konsere gitmek, romantik komedi filmleri izlemek ya da evde kendinize tatlı bir şeyler yapmak, kendinizi şımartmak içinde destekleyici olacaktır.
29 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyecek. Mümkün olduğunca geri planda durmalı ve önemli kararlardan kaçınmalısı- nız. Yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kafanızda halledemediğiniz çok konu olabilir.
Reklamı Kapat