Koç Burcu Günlük Aşk Falı

23 Temmuz 2014
Aşk yaşantınızda bir ayrılık gözleniyor. Bu ayrılık geçici olabilir. Bugün yaptığınız hataların pişmanlığını duyabilir ve duygusal olarak kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

23 Temmuz 2014
İş hayatınızda durgunluk hat safhada. Bugünlerde alternatif iş olanakları arıyor ve kendinizi geliştirecek faaliyetlere yönelmek istiyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

23 Temmuz 2014
Parasal konularda oldukça rahatsınız. Ailenizden yardım görüyor ve harcamalarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Temmuz 2014
Bugün duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. BU haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugün kendinizi zinde hissedeceğiniz, hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilir, sosyal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Eski dostlarınızı görmek isteyebilir hatta bazı eski dostlarınız ile görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Onlarla geçmiş günler hakkında konuşabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sevgili Koçlar,  23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında Güneş-Aslan burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreç genel olarak aşk hayatınızla ilgili konularda canlanma heveslilik ve aktif olma sürecidir.  Yaşam enerjiniz yükselir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz mümkündür.  Bütün bunlara ek olarak güven duygunuz da bilhassa ön plandadır.  Yetenekli olduğumuz alanlarda söz sahibi olmak, kendinizi göstermek kolaylaşır. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla yakından ilgilenme zamanıdır. Kısaca her yıl bu zamanlarda Güneş Aslan burcunda ilerlediğinde moralinizin yükseldiğini, bir şeyler yapmak arzunuzun arttığını, benzetme yerindeyse şarj olduğunuzu hissedersiniz. Bu süreç,  aşk hayatınızla ilgili konularda olumlu gelişmelere, zevkli paylaşımlara işarettir. Güneşin ilk etkili görünümü,  24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Yeni tanışmalar ve oldukça etkileyici karşılaşmalar gündeme gelebilir.  27 Temmuz tarihinde Yeniay-Aslan burcunda gerçekleşecek. Bu da son derece olumlu bir enerjidir. Aşk hayatımızla ilgili konularda alınan kararların, gelişmelerin işaretçisidir. Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümü,  zihinsel açıdan çabuk öğrenmenizi, kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır. Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Maddi konularda kendinizi yeni bir strateji içinde bulacaksınız. İşinizle ilgili bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranırken, isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyorsunuz. Bu arada farklı konulardaki denemelerinizde ilk sonuçlarını verebilir. Bugün, isteklerinizde belli bir artış söz konusu olacak ve olayları akılcı bir şekilde değerlendireceksiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Daha önce söylenmiş, yüreklerde yara açmış bir lafın telafisi için uygun ortam doğabilir. Gönül alan siz olacaksınız hiç çekinmeyin. Eğer sizin gönlünüzü almaya çalışanlar varsa da direnç göstermeyip iyi niyete karşılık verin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Emlak, iş veya aile başlıklarındaki konularda yaşanabilecek tartışmalar ön planda. Bu esnada sizin olayların dışında kalmanız daha iyi olur. Zira, insanlar nedenleri dinlemek yerine tepki göstermeyi tercih edeceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Ticari konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak yeni fikirlerinizi hayata geçirmekten ziyade eldeki işlerinizi tamamlamaya öncelik vermelisiniz. Sözleşme ve yazışmalarla ilgili çalışmalarınız ara ara öne çıkabilir. Bu alanlarda dikkatli ve özenli olmaya gayret edin. Telefon ve ziyaretler açısından yoğun bir trafiğiniz olacak.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
BUGÜN kendiniz ve sevdikleriniz için iyi dileklerde bulunun. Dilek kapınız açık olacak. Ama bu dilekleri asla beddua ile karıştırmayın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!