Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Eski ilişkinizin izleri silinmek üzere. Bir süre yalnız kalma kararınızı karşınıza aniden çıkan bir ilişki nedeniyle bozmak zorunda kalacaksınız. Bu kez büyük olasılıkla hayatınızın aşkına rastlayacaksınız.
2 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı çevrenizdekiler anlayışla karşıladılar. Ama artık sizden süratli bir tempo bekleniyor. Yakında bu enerjiniz olacak.
2 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Satın almak istediğiniz bir büyük şey için yeterli birikiminiz var. Önemli olan doğru karar verebilmeniz. Bir yakınınız bu konuda size destek olabilir.
2 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yaşadığınız olumsuzluklar nedeniyle temkinli davranmak istiyorsunuz ama hayat sadece olumsuzluklardan ibaret değil. Olumla olanları görmeye çalışmalısınız.
2 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir devam eden karmaşık ruh halinden artık kurtuluyorsunuz. İç huzurunuzu bulmanıza çok az zaman kaldı. Eski gamsız, tasasız günlerinize dönmek üzeresiniz. Büyük bir heyecanının eşiğindesiniz. Almanız gereken duygusal riskler bile bu heyecanın karşısında önemini yitirecek. Önemli değişiklikler yaşamınızı renklendirecek.
2 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 06:15 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayatın gizli ve bilinmeyen yönleri dikkatimizi çeker. Sezgi yoluyla algılama yüksektir. Kişi problemlerini, gözünde büyütmemeli ancak gerçekçi olmayı da bilmelidir. Hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla ilgilenmeli, başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamalıdır. Saat 06:46 Mars-Jüpiter görünümü plan ve projelerinizi yürürlüğe koyabilme gücü verir. Bu ekip çalışmalarında başarılı kararlar vermenin, özel hayatınızda doğru bir tercihte bulunmanın işaretçisidir. Dostlarınızla, sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendiricidir. İnsanları sizden farklı düşünseler bile etkilemenizde yardımcı olur. Mantıklı bir evlilik veya ilişki yaşamanın göstergesidir. Size gerçekten değer veren biriyle hayatınızı kurmanızda destekleyicidir. Çevrenizde güvenilir bir dost veya özel hayatınızda iyi bir eş olmanızda yardımcıdır. İnsanlar size güvenir, başarılı bulurlar. Güzelliği ve çekiciliği yüksek biriyle tanışmanın işaretçisidir. Saat 19:27 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur. Saat 21:39 Ay-Jüpiter görünümü, yapılması gerekenlerin ciddi şekilde ele alındığı zamandır. Bizim bu sorumluluktan kaçışımız yoktur. Planlamaya göre hareket ederiz. Bu durum bizi rahatsız edici olsa da, mecburen uyarız. Ciddileşiriz. Ancak bize karşı nazik, uyumlu yaklaşan insanlar olursa moralimiz düzelir, enerjimiz yükselir. Bütün işlerimizde kolaylıklar, ilişkilerimizde sevgi dolu paylaşımlar ve gün boyu güzellikler bizlerle olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle, Not: Aralık Aylık videolarınız alttaki linktedir.
2 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Toplumsal değerlerinizin sizi kısıtlamasına izin vermek istemiyor ve çevrenizin tepkisine aldırış etmeden, kişiselliğinizi ön plana çıkarıyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.
2 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam sevgisi dolu birisiyle ani bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. Kendi burcunuzda ilerleyen Uranüs bilhassa zihinsel hayranlık duyduğunuz birisine kapılabilir. Ancak birdenbire başlayacak bu söz konusu ilişki kısa süreli olabilir.
2 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusallığın arttığı bir süreçtesiniz. Şu sıralar ailenize veya yakın çevrenize yapacağınız yardımlar ve vereceğiniz destek ön plana çıkıyor. Bu esnada iyi niyetinizin kötüye kullanılmamasına etmelisiniz. Yüklü para alabilir ya da ödeyebilirsiniz.Günün Atmosferi:Aktif ve pratik yaklaşımlar, ancak akşam saatlerinde tedbirli olmalıyız Hedeflerimize ulaşabilmek için daha disiplinli ve motive olmalıyız. Önümüzdeki günlerde yurt dışı görüşmelerimiz, ziyaretlerimiz ve eğitimlerimiz artabilir. Yeni girişimler ve projeler için aksiyon almaya başlayabiliriz. Fakat bir yandan da gergin ve riskli ortamlardan uzak duralım ve mümkün olduğunca sakinliğimizi koruyalım. Bizi yoran ve yıpratan konularla meşgul olabiliriz.
2 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde ani değişiklikler meydana gelebilir. Üstlerinizle iletişiminizde kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz. Yine de çalışma arkadaşlarınızla iletişimden kaynaklanan sıkıntılar çıkabilir. Koyduğunuz hedeflere ulaşmak için değişim yoluna gidebilirsiniz. Bazı konulara yön vermek isteyebilirsiniz.
2 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Huy değiştirdiniz sanki. Ani çıkışlar yapmaya başladınız. Bunun sebebi mali sıkıntılarınız ve işlerinizin de yolunda gitmediği aşikar. Bunu aile yaşamınıza yansıtmayın.
2 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.
2 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.
2 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcunun sevgiden kısıtlanmış hali bugün de devam ederken yaşam sevgisi dolu birisiyle ani bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz.Kendi burcunuzda ilerleyen Uranüs bilhassa zihinsel hayranlık duyduğunuz birisine kapılabilir. Ancak birdenbire başlayacak bu söz konusu ilişki kısa süreli olabilir. İlişki dışında başlatacağınız her ani ve planlanmamış konuda uzun soluklu ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. Üstelik Ay’ın Oğlak burcundaki etkisizliğini de göz önünde bulundurursak özel bir ilişkide yol alabilmek pek olumlu gözükmemektedir.
2 Aralık 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılarla girişilecek önemli işlerinizde ve iş seyahatlerinizde çok kolay etki altında kalabilirsiniz. Tanımadığınız ortamlarda gerçekçi görünmeyen her durumdan uzak durmalısınız.
Reklamı Kapat