Kova Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2014
İçinizde, yeni ilişkinizden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var. Bugün onun tarafından sürekli aranacaksınız. Aşkın ilk başlangıcının coşkusunu yaşamaya bakmalısınız.

Kova Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2014
İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz. Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2014
Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor. Para sıkıntılarınızı siz arttırıyorsunuz. Çok kolayca harcıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2014
Çok genç bir çalışma arkadaşınızla daha sağlıklı ilişkiler kurmayı becerebilmeniz gerekiyor. Ona yaptırımlar, yasaklar koymak yerine daha dost, daha yakın olma yoluna gidebilirsiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük irili ufaklı problemlerle yorgun ve bitkin hissediyorsunuz. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranıyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Sevgili Kovalar saat 04:37 Merkür-Satürn kavuşumu, kariyer ve aşk hayatımız, çocuklar, finansal meseleler üzerinde bizi ciddiyetle ve derinlikli bir şekilde düşünmeye zorlayacak. Hem etrafımızdaki dünyaya bir bakacağız hem içinde bulunduğumuz durumu gözden geçireceğiz. Bazen niyetini anlamadığımız insanlar canımızı sıkacak. Bazen de hiç düşünmediğimiz kişiler bize işbirliğinde bulunmayı önerecekler. Burada, bizim kendimize ve işimize olan güvenimiz çok önemli. Öyle sağlam yere basmalıyız ki, birileri ayağımıza kaydırmaya kalkışsa bile başarılı olamayacaklar. Bunun için, kimlerle iş yaptığınızı bağlantınız olduğunu, olması gerektiğini bilmenizde yarar var. Kaygılarımız kariyer ve toplumsal alanda olabilir. Fakat bu kaygıları gidermenin yolu, çok akıllı gözlemlerde bulunmanıza, çok çalışmanıza, çıkar ilişkilerinizi iyi kollamanıza,  ne yaptığınızı bilmenizden geçiyor. Hani büyüklerimiz der ya, kaz gelen yerden tavuk esirgeme diye. İşte biz de çaktırmadan bunu yapacağız. Bir de lütfen hayatı zorlaştırmayın. Basit yaşayın, anın tadına varın. Saat 10:07 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, hedeflerinizi tespit etme, çevresel konularda düşünme, amacınıza uygun şekilde nasıl hareket edeceğinizi belirleme anlamında etkilidir.  Sabır, kararlılık, direnç kazandırıcıdır. Sizler özgür yapıda insanlarsınız. Bu kavuşum bazı Kovalarda karamsarlık ve enerji düşüklüğüne yol açabilir. Ancak sorumluluklarınızdan kaçamayacağımızı biliyoruz değil mi? Saat 17:30-21:23 arasında, dışarıdan gelen baskılar karşısında çaresiz biriymişsiniz gibi düşünmemeli, bazı durumları zamanın akışına bırakmayı tercih etmelisiniz. Saat 21:23 sonrası burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, dış dünyada fark edilmenizi sağlayıcı ve ruhen güçlendiricidir. Böylece akşam saatlerini gönlünüzce değerlendirebilirsiniz. Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,    


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2014
İş yaşantınızda aksayan olaylar yüzünden canınız çok sıkılıyor. Sorunlarınızı hiç kimseyle paylaşmıyorsunuz. Kendinizle çelişkiye düşmek istemiyorsanız, istekleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok, mantıklı olmayı yeğlemelisiniz. Yanlış kurgularla sınırlarınızı zorluyorsunuz. Deri döküntüleri olabilir, dikkat edin.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bugün sizin için önemli kişi ve kurumlarla görüşmelerde tahmin ettiğinizden çok daha fazla blokajla karşılaşabilirsiniz. Olabilirliklerden ziyade kusurlara ve detaylar daki olumsuzluklara takılma riskiniz var karşılıklı olarak.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Bazı plan veya projeler planladığınızdan daha fazla zaman alabilir ya da yorucu olabilir. Ancak, güzel olan hiçbir şey kolay değildir zaten. Öyle değil mi? Tüm burçlar için gün geneli: Malum bir süredir çoğumuz kendi hayatlarımızda oldukça zorlu zamanlar yaşadık, gergin hissettik veya gerilimli ortamlar ya da zorlu olaylar nedeniyle pek çok konuda toleransımızı yitirdik. Bu durum çoğumuz için geçerli olduğundan, şikayet, eleştiri, tavsiye ya da yorumların asıl niyeti ya da şiddeti ne olursa olsun diğer tarafı üzme ihtimali yüksek olabilir. Dolayısıyla, bazı cümleler kurarken kelimeleri dikkatli seçmek ve karşı tarafın yanlış anlamasını engellemek gerekiyor. Tabii mümkünse!!! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Rekabet ve gizli düşmanlara dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Tartışmalı durumlar oluşabilir. Meseleleri tam anlamadan hareket etmemeye dikkat etmelisiniz. Duygusal açıdan sizi zorlayacak içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Psikolojik açıdan size yük olan konulara yoğunlaşabilir, çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
Arkadaş ortamında kendinizi iyi hissetmenize neden olacak kelimeler duyup özgüveninizi tazeleyeceksiniz. Alçak gönüllüğünüzü korumalısınız.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2014
İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!