Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

O sizden, siz ondan bir adım bekliyorsunuz. İkinizde de eksik olan tek şey cesaret. Bugün size küçük bir adım atmak düşebilir. Bu adımı atarsanız, sizin için unutamayacağınız bir gün olabilir.
28 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Beklediğiniz bir haber bugün yarın size ulaşabilir. Ekonomik durumunuzu da kariyerinizi de çok olumlu etkileyecek bir haber bu. Eski bir arkadaşınız bu haberin çabuklaşması için elinden geleni yapıyor.
28 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizden aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz. Çok kısa bir süre içinde bu isteğiniz gerçekleşebilir.
28 Haziran 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık konularını abartıyorsunuz. Bir yakınınızın önemsiz bir sorununu büyütebilirsiniz. Endişe edecek bir durum yok.
28 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizde kolayca sahip olunamayacak değerler olduğunun farkındasınız. Onlara karşı özenli ve korumacısınız. Ailenizin talepleri bu yüzden size hiç fazla gelmiyor. Ailenize fazla zaman ayırdığınız için arkadaşlarınız tarafından eleştiriliyorsunuz ama sizin taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Bugün yakınlarınızdan bir davet alabilirsiniz.
27 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs arasında gerçekleşiyor. İnsan güvenceyi önemser. Ayrıca ailesini her şeyin üstünde görür ve onların iyiliğini olacak şekilde planlar yapmak ister. Fakat duruma iyi bakmak, şartlara göre hareket etmek gerekir. Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, ilişkimizde bir tarafın, özellikle partnerin sizin üzerinizdeki etkisinin yoğun olacağını, takdir edilmek isteğini, kendini öne sürebileceğini gösteriyor. İlişkisi olmayanlar için bu, karşı cinsle tanışmanın, karşılaşmanın, bir araya gelmenin işaretçisidir. Sizi çekici bulmalarını sağladığı gibi, sizin de etkilenmeye açık olduğunuzu gösterir. Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, işimizin niteliğine göre değişse de, birkaç gün boyunca hassasiyetimiz yükselebilir. Eğer önemli bir karar dönemi yaşıyorsanız lütfen bilinçli şekilde meseleleri ele alınız. Sağlık, danışmanlık, yabancı ülkeye yerleşim, eğitim ve iş hayatınızla ilgili konuları artı ve eksileriyle gözden geçirmenizde yarar var. Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, ilişki ve iş ortaklığı gibi konularda sadece mantığımızı değil, yüreğimizin sesini de duymamız gerektiğini vurguluyor. Gerçekten sevdiğiniz, birlikte olmaktan mutluluk duyduğunuz, bireysel olarak kendinizi ifade edebildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmeniz gerekir. Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,
27 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aktif bir gündesin. Bugün aileni biraz ihmal edebilirsin. Bu durum, aranızda ufak kırgınlıkların yaşanmasına sebep olabilir.
27 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gün.. Karşınızdaki kişiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden diliniz çok iyi kullanacaksınız. Ciddi adımlar atabilirsiniz.
27 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkileriniz adına daha hoşgörülü olmalısınız.Kusur aramak yerine kusur örtmeyi denemelisiniz. Kıskançlık krizlerine karşı ise her zaman ki soğuk tavrınızı sergileyebilirsiniz. Hürriyet Aile /
27 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler gündeme gelebilir. İlgilendiğiniz konulara yön kazandırmak için çaba gösterebilirsiniz. Aşk hayatınız renklenebilir. Yaratıcılığınızı arttıracak şeylere yönelebilirsiniz. Ticari konularda destekler görebilirsiniz. Yeni iş alanları sizi daha farklı görüşlere itebilir.
27 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Dua... Her konuda dini düşünüyor ve her yeni başlangıçta dua ediyorsunuz. Bu sebepten dolayı bugün bolluk içinde olacaksınız.
27 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.
27 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyüklerinizle iletişim konusunda zorlanabilir, kurumlar ve patronlarınızla anlaşmakta problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde ruhsal olarak engellenmişlik ve kendini tam olarak ifade edememe gibi hislere girebileceğiniz bugün, bu geçici enerjinin farkında kalarak sabırlı olmalı, ev ve yerleşime ait değişiklikler yapmamalısınız.
27 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Alacağınız bir haberle heyecanlanabilir, huzursuzluk duyabilirsiniz. Bu durum geçici. Moralinizi bozmayın ve hemen karar vermeyin. Bazı gelişmeler beklediğinizden çok farklı olabilir. Parasal konulara yönelik yeni ve farklı beklentiler içine girebilirsiniz.
27 Haziran 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel hayatınızda harika zamanlar sizi bekliyor. Sevdiğiniz insanla aranızı düzeltebilir ve beraber vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz.
Reklamı Kapat