Kova Burcu Günlük Aşk Falı

23 Temmuz 2014
Sevgilinizin, sevmekten çok sevilmeyi önemser rolünün dışına çıkamadığını düşünmeniz bir yanılgı. İlişkinin kafanızdaki yükümlülükleri biraz abartı olabilir. Aşk beraberliğinizi daha doyumlu değerlendirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

23 Temmuz 2014
Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri gibi görünüyor. Yakında, hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak.

Kova Burcu Günlük Para Falı

23 Temmuz 2014
Bu aralar para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz. Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Temmuz 2014
Herkesle aynı içtenlik içinde, hesapsız ilişiler kurabiliyorsunuz. Yadırgadığınız bazı davranışlardan daha az etkilenebilmeniz için, bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
İç dünyanıza döneceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklamak eğilimindesiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Olayların gelişiminden emin olamıyorsunuz. Gün içinde mizaç değişiklikleri gösterebilirsiniz ve ani tepkileriniz olabilir. İki ayrı konuyu değerlendirmeye alacaksınız ve karar vermekte zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Sevgili Kovalar 23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında karşıt burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Güneş dönemi, ilişki meselelerine bakış açınızın son derece önemli olacağını gösteriyor. Anlaşmaya razı isek, beraberlikteki sorunlarımızı dengeli ve ılımlı davranarak çözümleyebiliriz. Ancak tam tersine her iki her iki taraf da baskın olmaya, aşırı gururlu tepkilerde bulunmaya çalışırsa sorunlar daha fazla büyüyebilir. Bekar Kovalar için bu dönem, karşı cinsle olan irtibatın yoğun olacağını gösteriyor. Fazlasıyla kendine güvenen ve duruşuyla, kişisel özellikleriyle bunu hissettirmeye çalışan bir kişiyle karşılaşabiliriz. Bu sürecin ilk etkili görünümü, 24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. 12 yıl sonra Güneş ile kavuşum yapan Jüpiterin ilişki yönünde hoş sürprizleri, gelişmeleri işaret ettiğini söylemek isterim. Pürüzleri de ortadan kaldırır. Ardından 27 Temmuz tarihinde Aslan burcunda oluşacak Yeniay, beraberlik yönünde alınması muhtemel kararları, bekar Kovaların karşısına çıkabilecek bir kişiyi, problemler varsa ele alınmasını, yeni bir sayfa açılmasını sağlayıcıdır. Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duyguların sizi esir almasına izin vermeden gerçekçi bir şekilde  durumu görebilmenizde destekleyicinizdir.  İlişkinizle alakalı bir konuda sıkıntınız varsa, partnerinizle konuşurken, onun yanıtlarını iyice dinleyiniz. Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Güçlü hafızanız iletişim konusunda harikalar yaratmanıza neden oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Toplumsal konulardaki hırslı düşünceleriniz ön plana çıkarıyor ve olayları kendi düşünce biçiminize göre şekillendiriyorsunuz. Başarıyı yakalayacaksınız.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugün eğlence yaratmak, bulunduğunuz ortamı neşelendirmekle ilgili kendinizi yetersi z hissedebilirsiniz. Mutlaka her şeye gülünecek bir karşılık vermek durumunda değilsiniz. Belki de ortam sadece ciddiyet gerektiriyordur.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
İsteklerinizi sakin ve ılımlı şekilde dile getirmeniz durumunda karşınızdaki kişilerden istediğinizi almanız veya iş birliğini kabul etmelerini sağlamanız daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugün güzel sohbetlere ve keyifli uğraşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Borsa gibi yatırım araçlarındaki paranızla ilgili kazançlarınız olabilir. Yine de risk almadan önce durumları dikkatli ve mantıklı şekilde tekrar değerlendirmeniz iyi olabilir. Hobilerinize ve eğlenceye dair harcamalarınızda artış gözüküyor. İlginin merkezi olmaya devam edeceksiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
YURT dışında yakınları olan Kovalar mutlu haberler alabilirsiniz. Elinizden telefon düşmeyecek. Evlilik hazırlığı içindekilere destek geliyor.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2014
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!