Kova Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Akşam yemeği hazırlığı içindesiniz. Ara vereli epey zaman oldu, çocuk kadar heyecanlısınız. Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Beraberliğinizin memnuniyetini dostlarınızda paylaşıyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Sizden daha kariyerli biri tarafından bugün beklenmedik bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Tutumlu olmayı hiç öğrenemeyecek gibi davranıyorsunuz. Savurganlığın sıkıntısını yine siz yaşıyorsunuz. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Enerjinizi mali konulardaki çalışmalarınız için harcayacağınız bir gündesiniz. Yeni planlar yapabilir ve yeni bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları iyi değerlendirmeniz ve olaylara karşı objektif davranmanız gerekiyor. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 07:19 Ay-Neptün görünüm etkisi altında başlıyor ve biz  yepyeni ve hiç denenmemiş olan ne varsa onu yaşamaktan yana. Ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok.  Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız. 2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini sürdürecek. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevremizde bulunan kişilerle bağlantımızı güçlendirebiliriz. Kendimize güvenimiz artar. Bilgi ve tecrübelerimizi çeşitli etkinlikler yoluyla insanlara sunabiliriz.  Bu dönemde eğitimden kültür hayatına, sanatsal çevrelerden iş hayatına kadar geniş bir alanda birçok kişiyle irtibatta bulunuruz. Merkür-Terazi geçiş enerjisini iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Sanat, halkla ilişkiler, organizasyonla ilgili mesleğimiz varsa, bu dönemde kurulan bağlantılar, yapılan yolculuklar faydalar getiricidir. Bilgimizi hem iletişim hem de insanlarla tanışmak amacıyla ifade edeceğimiz bir dönemdir. Maddi konularda da etkili olan Merkür-Terazi geçişinde ortaklaşa iş yapma şeklinde teklifler gelebilir. Ayrıca belirli bir dönem için işler alırız. Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, seçmekte zorlandığınızı, akıntıya doğru yol aldığınızı, hedefsiz ve gerçekçi olmayan bir yaşamı sürdürdüğünüzü düşünmemize yol açabilir. -Benim amacım böyle bir hayat sürmek değil, ben şu şekilde olsun istiyorum, ancak arzu ettiğim gibi maddi ve manevi anlamda doyuma ulaşamıyorum diyebilirsiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıkları yüzünden kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu baskı özellikle bu saatlerde epeyce yoğunlaşır. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal hayatı canlandırıcı ve karşı cinsle olan temasınızı güçlendiricidir. Bir şeyleri yerli yerine koymak, düzenlemek ve işler hale getirmek için gayet olumludur. Biraz endişe taşıyorsak olsak da, dostlarımızın desteği ve güven duygumuzla her işin üstesinden gelebiliriz. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Her zaman belli standart dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişiler bazı şeylerin farkındalar. Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Karşılıklı çıkarların gözetildiği, ön planda olduğu ilişkiler bugün yorucu olabilir. Verdiğiniz sürece ilgisini alabildiğiniz, fayda sağlayan insanlar yerine birlikte olmakla bile kendinizi iyi hissettiğiniz insanlara yönelin.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Detaylara takılmak, soruların önüne geçememek ve ayrıntılar nedeniyle sıkıntı yaşamak zamanı değil. Olayların akışına bırakılması gereken bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İşten yana kazançlar konularında hareketlilik gözüküyor. Özellikle kısa bir süre önce başladığınız bazı girişimlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Sponsor veya üstlerinizden onay beklediğiniz projelerinize dair görüşmelerinizde destekleyici enerjiler içindesiniz. İşle ilgili kalabalık organizasyonlar yeni fırsatlar yaratabilir.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
BEKAR Kovalar, aileniz ve sizi sevenler artık bu durumunuza bir son vermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Sürpriz kararlar alabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Birlikte olduğunuz kişiye duygularınızı açmakta neden o kadar kararsızsınız. O sizin bu tür hareketlerinize çok fazla üzülüyor. İçinizden geçenleri açıklamaktan çekinmeyin. Sıkıntılı dönemi geride bıraktınız. Herşey sizin istediğiniz doğrultuda gelişiyor.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!