Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bakımdan kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bugün, sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.
24 Mart 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
24 Mart 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf edebilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.
24 Mart 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün çatışmalara çok daha fazla yatkınsınız, öğle saatlerinde bu daha belirgin olabilir. Kişilerle çarpışabilir, aşırı bir inat sergileyebilirsiniz.
24 Mart 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor.
24 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:45 Merkür-Pluto görünümü, gayretli ve cesur şekilde öne çıkmak, engelleri aşmak ve ne olursa olsun amaca ulaşmak dürtüsüdür. Fakat bunun ayarını da bilmek gerekir. Başınızdan büyük işlere, büyük projelere kalkışmadan önce enine boyuna düşünmenizde yarar vardır. Ne yöne gittiğinizi, hangi yolda ilerlediğinizi lütfen bilinçli bir şekilde ele alınız. Sonra umduğunuz gibi bir karşılık (maddi-manevi) göremediğiniz için stres altında kalmayınız. Saat 15:46 Merkür- Jüpiter karşıtlığı, çevremizle ilişkimiz, eğitim, ticari konularda iletişimin, yazışmaların, seyahat ve görüşmelerin işaretçisidir. Fakat bunların bilinçli şekilde gözden geçirilmesi, aceleci olunmaması, her yönüyle incelenmesi şarttır. Ne kazandırır, nasıl bir sonuç alınabilir diye bakmak lazım. Olasılıklar, şartlar, zaman olguları gözetilirse, başarılı kararlar verilir. Saat 19:03 Ay-Jüpiter görünümü, akşam saatlerini dinlenerek geçirmenizin önemini vurguluyor. Gün içinde o kadar işle uğraşıyoruz ki, yorulduğumuzun farkına bile varamıyoruz. O zaman gelin, beden ve ruh sağlığınız için bu saatleri sevdiğiniz şekilde değerlendirin. Saat 19:33 Ay-Merkür görünümü, özgürce kendimizi ifade ederiz. Çevremiz üzerinde etkili oluruz. Yolculuk, yazışma ve konuşmalar olumlu yönde gelişir. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
24 Mart 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İstisnalar kaideyi bozmaz. Son zamanlarda aldığın kararlardan ne olursa olsun dönme diyor gökyüzü.
24 Mart 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluktan kaçmak yok. Kendinizi neşesiz hissettiğiniz zaman, çevrenize surat asıyorsunuz. Çcuk gibi bir yapınız var. İsteklerinizin anında olmasını istediğiniz için kayıplarınız sizi suçunuz. Kendinizi fazla abartmayın.
24 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni kuracağınız dostluklar bugün size iyi gelecek. Değişimlerinizi önemsemeniz gereken ve alışmanız gereken bir zaman dilimi.
24 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken enerjiniz yüksek olabilir ve bunu eğitim, öğrenim ve derslere aktarabilirsiniz. Ancak aşırı yorgunluğa dikkat etmelisiniz. Ayrıca iletişim konularında karşı tarafı da dinlediğinizden emin olmalısınız.
24 Mart 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadıklarınızı dostlarınızla paylaşmalısınız. Çünkü karmaşık hayatınıza ancak onlar çözüm üretebilirler. Aşka kendinizi fazla kaptırmamanız gereken bir dönem. Yorgunluğunuzu partneriniz anlayışla karşılıyor ve size sahip çıkmaya çalışıyor. Onunla daha çok birlikte olmalısınız. Aksi halde ilişkiniz rutine girebilir dikkat edin.
24 Mart 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, çevrenize karşı sahip olduğunuz yükümlülükler ile ilgili düşünceler, aklınızda dolanmaya başlayabilir. Başkalarıyla ortaklaşa kullandığınız maddi kaynaklar konusunda bazı adımlar atmak için de planlar yapabilirsiniz.
24 Mart 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak pozitif etkili bir günde olsanız da, alım satım işlerinizi, maddi girişimlerinizi bugün gerçekleştirmemeniz sizin için faydalı olacaktır. Özellikle uzun taksitli ve yüklü borçların altına girmemeniz gereken, para konusunda kandırılmaya açık bir gündesiniz. Özel hayatınızda bazı belirsizlikler varsa bunları eşinizle bugün paylaşmak yerine enerjisi uygun bir başka günü tercih etmenizi önermekteyim.
24 Mart 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bireysel ve özgür hissetmek isteyebileceğiniz bir gün olmasına karşın topluluklar arasında bireysel zenginliğinizi ortaya koyabileceğiniz bir aşamadasınız. Hayatınızın krizlerini fırsata çevirebilirsiniz. İletişimi bol ve hareketli bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bağlantıda olarak, sohbet ederek, entelektüel, kültürel ve zihinsel ilgi alanlarınıza yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklarda sabırsızlık, acelecilik ve baskıcı davranışlar kaza riski getirebilir. Bu durum dört gün boyunca etkisini sürdürecektir.
24 Mart 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi isteklerinizi kabul ettirme gibi durumlara dikkat edin. Yakın çevrenizdeki iletişim halinde olduğunuz insanlarla düşeceğiniz fikir ayrılıkları sizi bazı noktalarda zorlayabilir.
Reklamı Kapat