Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
31 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Yanlış anlaşılmaktan korkuyorsunuz. Aşk arayan biri olarak algılanmak istemiyor, bu nedenle herkese mesafeli yaklaşıyorsunuz. Yalnızlığınız bir süre daha devam edecek.
31 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün uzun zamandır elinizde olan işi bitireceksiniz. Yoruldunuz, ama bu iş sizi mesleki açıdan geliştirdi. Yeni kazanımlar elde ettiniz. İleriye dönük, uzun vadeli bir amacınız var. Mevcut işinizi bu amaca hizmet eden bir basamak olarak görüyorsunuz.
31 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bir alacağınızı hiçbir zaman tahsil edemeyeceğinizi anladınız. Bu açığı ne şekilde kapatacağınızı bilemiyorsunuz. Bugünü para bulmak için bütün dostlarınızı aramakla geçireceksiniz.
31 Ağustos 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuda gereksiz hassasiyet gösteriyorsunuz. Bu konuyla ilgili yaşadığınız üzüntü boşuna oluyor.
31 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü bazı gelişmeler sizi kısa bir süre hayata küstürecek. Vefasız davranışlara tahammül gösteremiyorsunuz. Beklemediğiniz bir tavır bütün yaşama enerjinizi alıyor. Hafta sonu için birkaç arkadaşınızı arayacaksınız. Önem verdiğiniz biri bugünlerde sizinle yakından ilgili. Yakında size ciddi olarak düşüneceğiniz bir öneriyle gelecek.
30 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 30 Ağustos- 22 Eylül tarihleri arasında Merkür-Başak burcunda gerileyecek. Gölgeli günlerinin başlangıcı olan 23 Ağustos itibariyle, dış destekler, gelirler, bankalarla alakalı girişimler, kredi işleriniz, miras, vergi, sigorta, ortak paralar (eş, iş ortaklığı), borçlarınız, eşinizin, partnerinizin parasal durumu gibi konular üzerinde yeniden gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır. Sorun çıkartan, kriz yaratan meseleleri, mercek altına aldığınızda bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Çünkü geri hareket süreçlerinde yeni bir perspektif kazanıyoruz. Belki de çok fazla endişeleniyoruz veya rahat davranıyoruz. Bizim maddi-manevi anlamda bağlantılarımızı, ilişkilerimizi bu süreçte akılcı bir şekilde ele alacağız. Hesabımızı bileceğiz. Sözgelimi boşanmada yasal haklarımızı, evlilikte paylaşımı, iş ortaklığında sözleşmemizi maddeler halinde gözden geçirmeliyiz.  Geri hareket süresince, bu türden ilişkileri mantıklı şekilde ele aldığımızda sorunlara neden olan, düzenlenmesi gerekli olanları tespit etmek mümkündür. Esasen önemli olan, sağlıklı, işlerliği olan ve kafamızda soru işaretleri uyandırmayan ilişkilerdir. Aynı şekilde bizim de kendimizle yüzleşmemiz gerekir. Belki de çok fazla endişeliyiz veya çok şey veriyor, bekliyoruz.  Demiştik ya, önemli olan sağlıklı paylaşımlar. O zaman şimdi bunlara bakma vaktimizdir. Gölgeli günlerini hesaba katarsak, 23 Ağustos-29 Eylül arası  (başlangıç tarihinin  bir hafta öncesi ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası) yukarıdaki noktaları önemseyiniz. 30 Ağustos- 23 Eylül tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, görüşleri, dili, inancı bizden farklı olsa da, nezaket ve uzlaşıya açık  bir bakış açısıyla ilişki kurduğumuz  zaman dilimidir. Bu bakış açısı sizin gibi hümanist özellikte olan burç mensupları için daima kolay olmuştur. İşte bu dönemde, hem kültürel hem özel anlamda yakınlaşmalar meydana gelir. Yeni insanlarla tanışmak, onlarla paylaşımda bulunmak, birbirimizi tanımak hoşumuza gider ve bizi mutlu eder. Bazen karşımıza çıkan kişi özel bir yakınlaşmanın işaretçisi olurken bazen de sürpriz bir aşkın kahramanıdır. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten sevgi ve saygılarımla kutlarım.  Başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve minnettarlıkla anıyoruz.
30 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlı bir şekilde davrandığınız zaman , olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Bugün, olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Mars tepe evinize yakın hareket ederken; önemli konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlayacak. Başlatacağınız çalışmalara bireysel yapmak isteyebilirsiniz.
30 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir miras veya taşınmaz bir malın satımı konusunda kardeşlerinizle ters düşebilirsiniz. Karşılıklı olarak ailenizin ayrım yaptığı konusunda birbirinizi ve ailenizi suçlayabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız sözlerden uzak durun ve onları tarafsız bir bakışla dinlemeye çalışın.
30 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki üç hafta boyunca, ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda(kredi, burs, tazminat, nafaka, miras, sigorta v.b) ince ayar gerekebilir veya konusunda uzman kişilerin fikirlerini alabilir, portföyünüzü gözden geçirebilirsiniz. Kayıp evraklar, bu alanlarda yapılan yanlışlar, unutulan ödemeler v.b başlıklar dikkat gerektirebilir. Neyse ki, sonu olumlu biten bir süreç. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca, yönettiği burç olan Başak’ta geri hareketine başlıyor. Merkür Başak burcunda detayları kaçırmayan, en ince ayrıntıyı kaçırmamamıza yardım eder konumdadır. Şimdi geri harekete geçecek olması hızla üzerinden geçtiğimiz konularda atladığımız detayları fark etmemizi, geçmişe dönük eksik veya yanlışları görmemizi sağlayabilir. Geçmişe dönük olaylarda, ayrıntıların üzerinden geçmemiz durumunda Merkür düzeldiğinde yaptığımız işlerin büyük faydasını görebiliriz. Ancak, Merkür gerilemesi malum! Elbette yine, iletişim, haberleşme, ulaştırma, teknolojik, elektrik, elektronikle ilgili konularda aksiliklere, gecikmelere, problemlere, yanlışlıklara neden olabilir, yanlış anlaşılmaları arttırarak ilişkilerde zorlanmalara neden olabilir. Bankalarda sistem sorunlarına bağlı kuyruklar, bilişim departmanlarında sıkıntılı olaylar, bozulan telefon, televizyon, otomobil v.b olaylar, çifte ya da yapılmamış rezervasyon, rötarlı uçuş, yolculuk, klimasız otel odası v.b sorunlar, beklenen kuyruklar, yanlış atılan veya gitmeyen mesajlar v.b başlıklar ayımızı ve özellikle bayram tatilimizi şenlendirebilir. Ancak, geçmişte başlanan işlerin tamamlanması, eski tanıdıklarla bir araya gelmek v.b geçmiş başlıklı konularda olumlu etkileri olabilir. Astrolojide, Merkür gerilemeleri sırasında işler istenilen şekilde gitmeme riski taşıdığı için yeni başlangıçlar yapılmaması söylenir, bu da aklınızda bulunsun derim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda daha hassas davranabilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Güçlü kişilerle görüşme halinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yardım alabilirsiniz. Çalışma hayatında aldığınız sorumluluklar sizi zorlayabilir. Mücadele etmeniz gereken konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir.
30 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleğinizle ilgili size kendinizi eksik hissettirecek olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Ne kadar iyi olduğunuzu fark etmeli ve başkalarının da görmesini sağlamalısınız.
30 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki üç hafta boyunca, kredi, burs, tazminat, nafaka, miras, sigorta gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda ince eleyip sık dokumak gerekiyor. Güvenebileceğiniz kişiler varsa onlara da danışabilirsiniz. Dokümanlarınızı, ödemelerinizi ya da anlaşmalarınızı sıkı takip etmelisiniz. 3 haftanın sonunda nispeten daha rahat bir süreç sizi bekliyor.
30 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aileniz ve sevdiklerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskılı, kurallı ve otoriter ifade edebilir, yakınlarınızla ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi kariyer hedeflerinize ve çalışmalarınıza odaklamanızın faydalı olacağı bir zaman dilimindesiniz.
31 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kredi ve vergilerinizle ilgili bitirilmesi gereken hesap işleri olabilir. Bugün bunları sonlandırmak ve rahatlamak adına çalışacaksınız.Ortak çalışılan projelerde, başkalarının sermayesinin yönetildiği konularda değerli bakış açıları geliştirebilirsiniz. Ruh ve beden sağlığınız ile ilgili gelişmelere açık olabilirsiniz. Somut girişimlerle somut ve pratik sonuçlar almaya odaklı haldesiniz. Diğer taraftan aynı alanlarda işlerinizi üç hafta süreyle aksatabilecek bir Merkür gerilemesine karşı da tetikte olmanız gerekebilir. Burç burç yorumları günlük burç yorumları Merkür Tartışmaya Katıl Yorumları görmek için tıklayın Burç Yorumları Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık Venüs Terazi burcunda! Hak, adalet, eşitlik… Güneş Dönüşü semineri yaklaşıyor! Kolay ve huzurlu bir iletişim kurabilirsiniz googletag.cmd.push(function() { googletag.display('astroloji_detay_alt_dynamic'); }); if( window.canRunAds === undefined ){ ga('send', { hitType: 'event', eventCategory: 'Adblocklu Ziyaret', eventAction: 'block', eventLabel: 'Sözcü' }); } googletag.cmd.push(function() { googletag.display('dfp-popup-oop'); }); { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type": "ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/", "name": "Astroloji" } }, { "@type": "ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/", "name": "Kova Günlük Burç Yorumu" } } ] } { "@context": "http://schema.org", "@type": "Organization", "url": "http://www.sozcu.com.tr/", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "http://i.sozcu.com.tr/wp-content/themes/Sozcu_V3/assets/images/sozcu_logo251x59.jpg", "width": 251, "height": 59 }, "sameAs": [ "http://www.facebook.com/sozcugazetesi", "http://twitter.com/gazetesozcu/", "http://plus.google.com/+SozcuTr/posts", "http://www.linkedin.com/company/s-zc-gazetesi" ], "contactPoint": [ { "@type": "ContactPoint", "telephone": "+90-212-346-07-07", "contactType": "customer service" } ] } { "@context": "http://schema.org", "@type": "WebSite", "url": "http://www.sozcu.com.tr/", "potentialAction": { "@type": "SearchAction", "target": "http://www.sozcu.com.tr/arama/{search_term_string}", "query-input": "required name=search_term_string" } } { "@context": "http://schema.org", "@type": "ItemList", "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/", "itemListElement": [ { "@type": "ListItem", "position": 1, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-31-agustos-carsamba-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 2, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-30-agustos-sali-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 3, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-29-agustos-pazartesi-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 4, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-28-agustos-pazar-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 5, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-27-agustos-cumartesi-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 6, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-26-agustos-cuma-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 7, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-25-agustos-persembe-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 8, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-24-agustos-carsamba-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 9, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-23-agustos-sali-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 10, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-22-agustos-pazartesi-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 11, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-21-agustos-pazar-gunluk-burc-yorumu/" }, { "@type": "ListItem", "position": 12, "url": "http://www.sozcu.com.tr/astroloji/kova-gunluk-burc-yorumu/kova-20-agustos-cumartesi-gunluk-burc-yorumu/" } ] }
30 Ağustos 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür, ortaklaşa para konularında gerilemeye başlıyor. 3 hafta boyunca özellikle parasal konularda harekete geçmemekte fayda var. Önemli bir borcun ya da kredinin altına girmeyin.
Reklamı Kapat