Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Romantik bir akşam, bazı şeyleri daha iyi anlamaya ve sorun etmemeye yardımcı olabilir. Partnerinizin ilişkiniz dışındaki problemlerini paylaşma yönünde daha gayretli olabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bu sıralar olumsuz yaklaşımlara ve negatif elektriklenmelere kendinizi kapatmalısınız. İş ortamınızdaki ilişki sorunlarında esasen belirleyici olan bir şey yok, rahat olmalısınız.
19 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Maaş gecikmelerinin bir alışkanlığa dönüşeceği şeklindeki kaygılarınız boş değil. Çok tıkandığınızı hissettiğiniz bir konuda sandığınız kadar çözümsüz değilsiniz, mutlaka yapabileceğiniz bir şeyler olmalı.
19 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Hayatınız yavaş yavaş yoluna giriyor. Sosyal aktivitelere eğiliminiz sorunlarınızı unutturacak boyutta fakat gerçeklerden kaçmak gibi bir düşünceniz de olmasın sakın.
19 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü enerji yoğunluğunuz, kısa vadedeki hedeflerinize daha umutlu bakmanızı sağlayacak. Yine de çok yakınınıza serpiştirdiğiniz bazı umutlarınızın gözden geçirilmesi gerekebilir. Arkadaş gurubunuzdaki bazı kümeleşmeleri maddi konulara bağlamanız, biraz kolaycılık gibi görünüyor. Daha duygusal bir bakış, daha doğru tespitleri getirebilir.
19 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:15 Ay-Satürn görünümü, fikirlerinizi özgürce ortaya koyma arzunuzu işaret ediyor. Ancak uymanız gereken şartlar, kurallar vardır. Böylesi bir engellenme canınızı sıkabilir. Saat 03:41 Mars-Kuzey düğüm görünümü, hem sosyal ilişkileriniz hem de özel hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanır. Bir arkadaşınızdan güzel bir haber alabilirsiniz. Dikkatinizi çeken biriyle tanışabilirsiniz. Partnerinizle uyumunuz gayet olumludur. Saat 17:34 Ay-Kuzey düğüm görünümü, açık ve net bir şekilde fikrimizi söylemenin işaretçisidir. Hangi konuda olursa olsun kişisel gelişimimize katkıda bulunmayan kişi ve durumlardan uzak dururuz. Bu görünüm etkisinde ilişkimiz hakkında ilerisi adına doğru bir karar verebiliriz. Saat 18:18 Ay-Mars görünümü, iletişimin bir hayli yoğun olacağını gösteriyor. Bazı meseleleri kararlı ve kendinize güvenerek halledebilirsiniz. Hafta boyunca işlerinizde başarı ve gönül huzuru dileğimle,
19 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni insanlarla tanışabilirsin. Eğer kalbin boşsa bugün tanıştığın birinden hoşlanman söz konusu olabilir.
19 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının, fikirlerini alma ihtiyacı içinde olacaksınız. . Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün.. Aile içinde oluşan durumlara dikkatli olun.
19 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kariyerinizi ve maddi beklentilerinizi şifalandıran ve ruhunuzu tatmin eden amaçlarınıza ulaşabileceğiniz adımlar alabilir, bugün küçük ama yarın büyük adımlarla geleceğinize yönelik iyimser bir tablo çizebilirsiniz. Yaratıcı ve orijinal fikirlerinizi paylaşmanın tam zamanıdır. Çünkü düşüncelerinizin itibar göreceği, fikirlerinizin harika bulunacağı güzel etkilerle karşı karşıyasınız. Bu yıldızlı günleri iyi değerlendirmeli, kendinizi ilerletecek projeleri gözler önüne sermelisiniz.
19 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa yolculuklar yapma olasılığınızın olduğu hareketli bir gündesiniz. Öğreneceğiniz yeni konulara yeteri kadar sabır göstermelisiniz. Yakın çevreniz ya da kardeşiniz ile bir takım rekabetçi durumlar oluşabilir. Sözlü ve yazılı iletişiminizde daha yumuşak ve hoşgörülü olmaya dikkat etmelisiniz. Duygusal reaksiyonlarınız düşüncelerinizin önüne geçebilir.
19 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün belirsizliklerin sizi yoracağına işaret etmekte. İşinizle ilgili kesin gözüyle baktığınız konularda sizin dışınızda gelişen olaylar yaşanabilir. Bu belirsizliğe teslim olmak yerine müdahale etmeli çevrenizden görüş ve yardım alarak netliğe kavuşturmalısınız. Bu geçici bir durum olsa da paniğe kapılmanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise bugün birlikte olduğunuz insanın tavırlarını iyi bir sinema seyircisi gibi izlersiniz.. Sizin yanınızda başka arkadaş çevresinde bambaşka bir tablo çiziyorsa ilişkinize bakış açınız tamamen değişebilir. Yeni bir birlikteliğe adım atanlar geçmiş deneyimlerinizin yüreğinizde kalan izlerini silmelisiniz artık. Mutluluğun keyfini çıkarın ve sevgilinize kendisini ispatlaması için bir şans verin.
19 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularla ilgili gelişmeler veya mevcut durumlar, bugün tüm vaktinizi alabilirler. Doğru hamleler yapabilmek için, gereksizce karamsar düşüncelere kapılmaktan, mali durum konusunda endişeler içinde boğulmaktan kaçınmanız gerekmektedir.
19 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca hayatınızda yapmak istediklerinize odaklanarak, kararlı bir tavır geliştirebilir, iş hayatınız ve özel hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde sevgi ve aile hayatınızda iyileşme enerjisi olan bugün, sevdiklerinizle ev ortamında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
19 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün Balık burcundaki seyahati size bereketli kazanç kapıları açacaktır. Ama değerinizin altındaki bütçeleri onaylamamanızı öneririz. Sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Kandırıldığınızı düşünmek hoşunuza gitmeyecektir. Sanatsal faaliyetler ilginizi çekecek. Bu tarz insanlarla tanışabilirsiniz.
19 Şubat 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlara karşı dengesizlikleriniz olabilir. Ani çıkışlarınız insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir.  
Reklamı Kapat