Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Onu anlamanız gerek. Gitgide uzaklaşır gibi davranması, sizin elinizde olmayan nedenlere bağlı olabilir. Önünüze koyacağınız belirli bir ayrılık süreci, gidici ya da kalıcı kararlarınızın kabulünde kolaylıklar sağlayabilir.
21 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İlginç projeleriniz zaman istiyor. Acelecilik yanlış tercihleri getirebilir. Kendinize olan haklı güveniniz, bu sıralar olumluluklar kadar olumsuzluklara da çok açık.
21 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde sizi düşündüren bazı harcamaların kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz. Geleceğe yönelik düşüncelerinizi belli bir süre için erteleme yolunda aldığınız uyarılar, bu süreyi zarar verici ölçüde uzatabilir.
21 Şubat 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakın arkadaş çevrenizde biraz hüzün yaşadığınız bir ilişki, sizden hüznün dışında, daha yapıcı duygular istiyor.
21 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir programsızlık içinde ele aldığınız problemleriniz, teke tek mücadelede size başat olabilir. Paylaşma konularında hep verici olmanın dışına çıkabilmeli, sorunlarınızın bir kısmını dostlarınıza dağıtabilmelisiniz. Kendinizin de farkında olmadığı ya da henüz kabullenemediğiniz gizli bir inatçılığınız var. Bunu, sebep olabileceği kırgınlıklardan önce keşfetmeniz gerekiyor.
20 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:13 Ay-Mars görünüm etkisinde yeni haftaya adım atıyoruz. Sizi hem toplumsal hayatta hem de özel yaşamınızda destekleyici bu enerji sayesinde her işi başarıyla halledersiniz. Sosyallik, yeni kararlar, start vermek için sabah saatleri gayet uygundur. Saat 15:31 Ay-Merkür görünümü, ifade gücümüzün işaretçisidir. Sohbet etmeyi veya gönlümüzce hareket etmeyi sağlayan bu enerji, moralimizi yükseltir. Saat 17:38 Ay-Uranüs görünümü, hızlı bir şekilde işlerinizi yoluna koymanızı sağlayıcıdır. Ayrıca yeni arkadaşlıklar kurabilmenizde, işlerinizi ve girişimlerinizi hızlı bir biçimde ortaya koymanızda oldukça etkili. Saat 19:49 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal çevrenizin bilgili, kültürlü ve elit kişilerden oluştuğunu ve sizin böyle insanlarla olmaktan hoşlandığınızı işaret ediyor. Deneyimlere açıksınız ve öğrenmek, tecrübe etmek sizin için gayet önemli. Yeteneklerinizi bir arkadaş grubunda, bir ortamda veya akademik anlamda ifade etmekten zevk alırsınız. Nazik, arkadaş canlısı ve hoşgörülü yaklaşımınızla sizi çok severler. Şu aralar dostlarla muhabbet ve bir yerlere gitmek, değişik bir şeyler yapmaktan mutlu olursunuz. Saat 20:56 Ay-Chiron görünümü, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurgularken, birçok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize de yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir. Yeni haftamız sizin için hayırlı gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenle ilgili meselelere ağırlık verebilirsin. Kendi fikirlerini kabul ettirmek, düşündüğün kadar kolay olmayabilir.
20 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkiler, dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. Özgüveninizin size sağladığı avantajları özgürce kullanabileceksiniz.
20 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü iletişimci kimliğinizle ön planda olacağınız önemli bir gün. İş birliklerine ve ortaklıklara olan yatkınlığınız bugün göz doldurabilir. Dedikodulara karşı dikkatli olmakta fayda var!
20 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün değiştirmek durumunda kaldığınız işlerinizle ilgili destek alabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda değişiklikler olabilir. Sosyal konularda farkındalığınız artabilir. Arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.
20 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki insanlarla iyi anlaşmanız sizi daha cazibeli kılıyor. Bu arada kendinize güven duyarak adımlarınızı sağlam atmaya başladınız. İşleriniz yoğunlaşıyor.
20 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yepyeni ortaklıklar kurarak veya yakın çevrenizdekilerle işbirliğine girerek önemli yol katedebilirsiniz. Birey olarak tek çabalamaktan vazgeçin ve bırakın insanlar da yükünüzün bir kısmını sırtlayıp size destek olsun. Buna ihtiyacınız var...
19 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile arkadaş çevrenizle keyifli etkinliklere katılabilir, iş hayatınızda organizasyonlar ve toplantılarda yer alarak kendi düşüncelerinizi, yeteneklerinizi ve iletişim gücünüzü en iyi şekilde sergileyerek insanları etkileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile özel hayatınızda partnerinizle davetlere katılabilir, olumlu iletişim kurabilir ve bekarsanız yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
20 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi ortaya koymadan önce durumu dikkatle araştırın. Farklı beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Ancak, geriliminizi çevrenize yansıtmamaya özen göstereceksiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınız evinize gelebilir.
20 Şubat 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü iletişimci kimliğinizle ön planda olacağınız önemli bir gün. İş birliklerine ve ortaklıklara olan yatkınlığınız bugün göz doldurabilir. Dedikodulara karşı dikkatli olmakta fayda var!
Reklamı Kapat