Kova Burcu Günlük Aşk Falı

8 Temmuz 2015
Zaman, zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu yanılgıdan kurtulmak için iyi bir başlangıç olabilir. Takıntılardan arındırılmış bir gözlemle ne kadar şanslı bir sevgili olduğunuzu görebileceksiniz

Kova Burcu Günlük İş Falı

8 Temmuz 2015
Bugün kendinizi iyi hissedeceğiniz verimli görüşmeler söz konusu. İş ortamınızı isabetli değerlendirmelerle şekillendiriyorsunuz. Yapay, çıkarcı ilişkiler çok uzağınızda.

Kova Burcu Günlük Para Falı

8 Temmuz 2015
İyi haberleriniz var. Geçici çözümler sizi rahatlatacak. Uzun vadeye yaydığınız hedefler, tuttuğunuz hesaptaki kadar masraflı değil. Daha iyimser hesaplar hedeflerinizi yakınlaştırabilir.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

8 Temmuz 2015
Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Şu sıralar, buna istekli olmaktan başka bir şey yapmanız gerekmiyor.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Atak insanlar hayatı alıp götürüyor. Onların oluşturduğu kuralların birçok insani değeri tükettiğini düşünüyorsunuz. Ama bu kuralların dışında kalmanın, yaşamama kararı almak anlamına geldiğini de biliyorsunuz. Başkalarının fırsat deyip üzerine atladığı şeylerin küskün seyircisi olmamalısınız. Daha girişken, daha istekli davranışlar, kişiliğinizi sandığınız gibi erozyona uğratmayacak, göreceksiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sevgili Kovalar Salı günümüzün ilk etkili görünümü,  saat 05:17 Ay-Chiron kavuşumudur. Bu enerji,  kazancımızla ilgili konular üzerinde hassas düşüneceğiz. Şifaya çalışmaları, rehberlik hizmetleri, alternatif yöntemler üzerinde duracağız. Bu konularda insanlara destek olabiliriz. Ayrıca kazanç sağlayan işlere yönelebiliriz. Paramıza sahip çıkmalıyız. Birilerine iyilik yapayım derken, iyi niyetimizin kullanılmasına da izin vermemeliyiz. Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, ihtiyaçlarımızı karşılarken, gücümüzü aşmamasına, bütçemizi şaşmamasına dikkat edelim. Aşkta verilen sözlere değil, gerçekten uygulanabilecek olanları önemseyelim. Çocuklarımız varsa, onlarla ilgili harcamalarımız artabilir. Hesabı bilmekte yarar var. El ürünleri, sanatsal aktivite, şifaya dayalı işlerden para kazabiliriz veya bu işler için para harcayabiliriz. Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, finansal ve mesleki anlamdaki işlerimizi artı ve eksi yanlarıyla ele almamız gerektiğini vurguluyor. Bu konular üzerinde ciddiyetle durmamızda yarar var. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde, finansal işbirliklerimizi gözden geçirelim. Kişisel gelişimimize önem verelim. Dış dünya ile bağlantılarımızı güçlü tutalım. Aceleyle, duyarlılıklar kararlar vermeyelim. Saat 19:38 itibariyle etkili Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, isteklerimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.  Canlanırız.  Etrafımızdaki insanlarla temasımız güçlenir. Her durumu lehimize çevirebiliriz. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Zihinsel hırslarınız nedeniyle günlük hayatınızın yetersiz olduğunu düşünebilir, kendi kendinizi yiyip bitirecek şekilde davranabilirsiniz. Acımasızca kendinizi eleştirebilme eğiliminde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Paranın hesabını yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Fazlasıyla savurgan olmak kadar gereksiz ölçüde ve noktalarda tutumlu davranmak da sıkıntı verebilir. Harcadığınız tutarın karşılığını kalite olarak alıyorsanız sorun yok.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bazı plan, proje, iş ya da anlaşmaların sizi kısıtlayan tarafları ön plana çıkıyor. Pek çok kişi bunun farkında olmasına rağmen, sınırlamalardan veya kurallardan kurtulmak zor olabilir.Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bilemediğiniz nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konuları çözeceğiniz zamanlar var. Yaşadığınız olaylarda kabullenme içine girebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe daha olumlu bakmaya başlayabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sağlığınızla birlikte özellikle uyku düzeninize de dikkat etmeniz gerekiyor. Yaşadığınız unutkanlıkların nedeni zihninizin yorgunluğu unutmayın.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gün içinde patronlarınız, kurumlar ve ailenizden destek görebilir, iş hayatınızla ilgili konularda görünür görünmez yerlerden yardım bulabilir, görüşmelerinizde başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınız ve iş hayatınızda kendinizi ve kararlarınızı kolayca kabul ettirebileceğiniz bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Zihinsel hırslarınız nedeniyle günlük hayatınızın yetersiz olduğunu düşünebilir, kendi kendinizi yiyip bitirecek şekilde davranabilirsiniz. Acımasızca kendinizi eleştirebilme eğiliminde olabilirsiniz.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
İş alanlarınızda insanların sizinle uğraşması ya da ortaya çıkacak bir sağlık sorununun işlerinizi engellemesi gibi etkileriniz olabilir. bugünü, evinizde dinlenerek geçirebilirsiniz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu