Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Şubat 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin düzgünlüğü küçük, küçük sorunları göz ardı etmenize neden olmamalı. Gösterilen gayretler tek taraflı değil. Bazı çabaları küçümser tavırlar, sorunları büyütebilir.
14 Şubat 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Yakın günlerde oldukça sevineceğiniz görüşmeler, umutlu randevuları getirebilir. Sakin ve tokgözlü yaklaşımlarla çok kazançlı çıkabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Birileriyle tartışmalı para ilişkileriniz var, sıkı pazarlıklar etmeniz gerekecek. Para sorunlarınız gerilerde kalabilir. Birkaç fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekiyor.
14 Şubat 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

İradenizi ortaya koyarak bazı şeyleri düzeltebilirsiniz. Bundan kaçınmanız çok anlaşılır bir inatçılık değil.
14 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Size önceden verilmiş olan bir söz, bugünlerde yerine getirilebilir. Gecikmiş bu söze karşı yaptığınız küçük anlaşmada, beklentilerinizin ötesinde kazanımlara hazır olun. Bir dostluk konusunda, daha fazla yapacağınız şeyler var. Önceden planladığınız bir alışverişi iptal etmeye yönelebilirsiniz, ama. birçok şeyi bu alışverişe bağlı olarak planladığınızı unutmamanız gerekiyor.
13 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 03:10 Güneş-Ay görünümüyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Güneş burcunuzda ilerlediği için değişik bir şeyler yapma arzunuz yoğun. Bazı konularda geriliminiz varsa da, bu görünüm size yaşanılan anın keyfini çıkarmanızda yardımcıdır. Stres ve gerginlikten uzaksınız. Hem hareketli hem de günü  güzel geçirmenizi sağlayacak yenilikleri hiç düşünmeden uygulayabilirsiniz. Saat 05:15 Ay-Venüs olumlu görünümü yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların hissedilmesini sağlar.  Hani insan kimi zaman içinde bulunduğu son durumu, geçmişe dönük tecrübeleri doğrultusunda ele alır ya, işte bu enerji bu türden hissedişlere yol açabilir. Biraz ciddiyet içerebilir. Kişi hangi konularda güvende olup olmadığını tespit etme gereği duyabilir. Saat 12:32-13:36 arasındaki  kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var. Saat 13:36 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz.  Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Duyarlılık ve huzurun gün boyu önemi büyük olacak. Cumartesi gününün her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,  
13 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu dönemde etrafınızdaki insan sayısı fazlalaşır. Daha fazla insan ile bir araya gelip çok fazla konu hakkında karşılıklı konuşmalar yaparsınız. Kadın erkek fark etmeksizin yardım istediğiniz herkes yanınızda olarak talep ettiğiniz konuda ellerinden gelen yardımı esirgemezler.
13 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamda olmayan kişiler hakkında yapılan bir takım konuşmaların ortasında kalabilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz olacak biçimde böyle bir şeye ortak olmayın. Her şey kontrolsüz biçimde üzerinize kalabilir.
13 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonuna gelindiğinde yine çok aktif, enerjik ve yaratıcısınız. Değişiklik arayışınıza katılan yeni kişiler söz konusu olabilir. Arkanızdan gelen kişileri ikna da zorlanmayacaksınız, ama gereğinden fazla para harcamamaya dikkat etmeniz gerekebilir. Bonkörlüğün de bir sınırı olmalı. Değil mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
13 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında, kafanızda pek çok düşünce olabilir. Öğle sonrasında daha sabırlı ve verimli olabileceğiniz şeyler yapabilirsiniz.
13 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzgün dostlarınıza yardım ediyorsunuz. Pratik çözümler bulmak sizin işiniz. Kendinizi belli konularda hemen motive etmeyin. Önce düşünmelisiniz.
13 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gününüz son derece yüksek tempoda geçecektir. Bu durum, sizi de kabuğunuzdan çıkarıp eyleme geçirecektir ama aynı zamanda stres de yaratabilir. Sakinleşmenizi sağlayan bir faaliyet bulmalı, gerildiğinizde kendinizi rahatlatmalısınız.
13 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, bulunduğunuz her ortamda enerjiniz, yetenekleriniz ve ışığınızla parlayan isim olacaksınız. Özel yaşamınızda keyifli ve romantik bir gün geçirecek, iş hayatınızdaki olası görüşmelerinizde ise keyifli sonuçlar elde edebileceksiniz.
14 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Öncelikle ailenizle haşır neşir olmayı ve onlarla huzurlu saatler geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sevgiliniz varsa ailelerin de dahil olduğu etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Merkür’ün sizin burcunuza geçişi sayesinde bilginin, kültürel ve toplumsal hedeflerinizin ön plana çıkabileceği bir döneme giriyor olacaksınız. Teknoloji ve havacılık ilginizi çekecek konular olabilecektir. Genel olarak ise; Sevgililer Günü’ne harika bir durumda, Ay Boğa burcundaki konumuyla giriyoruz. Merkür Kova burcuna giriyor. Gezmek, restoran ve kafeteryalarda yemek, içmek, keyif almak için çok uygun bir gündeyiz. Gökyüzünde zorlayıcı etkiler yok. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak, sevgilinize hediye almak ve ne istediğinizi bilerek mağazaları dolaşmak için harika bir gündesiniz. Bu özel günün bir diğer gökyüzü desteği de Merkür’ün Kova burcuna geçişi. Merkür Kova burcundayken yeni arkadaşlıklar kurup, bol bol arkadaşlarla vakit geçirmek sohbet ortamını destekler. Haklara, eşitliğe, politik ve sosyolojik normlara daha fazla dikkat ederiz. Özgür düşünmek, özgürlüklerimize önem vermek isteriz. Oldukça zeki ve orijinal fikirler öne süren kişilerle bir arada olabiliriz. Yeni çıkan elektronik cihazların alış verişlerini 6 Mart’a kadar olan bu süreçte yapabiliriz.
13 Şubat 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişiminiz yüksek başlayacak ama bazı işlerinizi yoluna koymak veya yetiştirmek sizi zorlayabilir. Yine de aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizi kolay toparlayacaksınız.
Reklamı Kapat