Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz için harcadığınız çabalarda yalnız kaldığınızı düşünüyorsunuz. Beraberliğinizin bir ayrıcalık taşımasını, çevrenizde gözlemlediğiniz beraberliklerdeki sorunları yaşamamasını istiyorsunuz.
19 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var. Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.
19 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Akraba çevrenizdeki bir satış işinde size, küçük de olsa bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Bir alacağınızın ödeneceğinden şüpheniz var. Bu sizin keyfinizi kaçırıyor.
19 Ekim 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Etrafınızı biraz daha dikkatle incelerseniz birçok şeyi fark edeceksiniz. Biri tarafından yakından ilgiyle izleniyorsunuz. Onun sizinle ilgili görüşleri bir iki kişi tarafından çok önem taşıyor.
19 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan birisi var. Ona zaman ve emek harcamanız gerekiyor. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir. Her Cuma günü aynı şeyleri yaşıyorsunuz. İşle bağlarınız kesiliyor, bugünün bitmesi için dakikaları bile sayıyorsunuz.
19 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar 19 Ekim saat 22:12 Terazi burcunda doğacak Yeniay ve yöneticisi venüsün terazi burcundaki seyrini göz önüne aldığımızda görüyoruz ki, kişisel tüm özel yönlerinizle ön planda ve gayet dikkat çekici olacaksınız. Bir değişiklik, yenilik arzusu hayatınızda belirgin şekilde yükseliyor. İletişim, bilginin sunumu, görüşmeler, yeni ve güçlü bağlantılar sizin gelişiminizde olumlu bir anlam taşıyacak. Şimdi birlikte görünümleri gözden geçirelim ve Yeniayın etkilerini detaylarıyla görelim. Öncelikle bu Yeniayda sizin geleceğiniz adına bir hedef belirlemeniz çok önemli. Siz bu hedefi gerçekleştirmek için mücadele etmelisiniz. Sorumluluk almalısınız. Bu benim için doğru bir hedef ve ben bunu gerçekleştirmek için azimliyim, kararlıyım, hazırım demelisiniz. Bu Yeniayın önemli ve olumlu görünümleri size bu anlamda destektir. Yeniliklere, değişime açık olmanız halinde, karşınıza olumlu fırsatlar çıkacaktır. Dünyadaki trendleri, gelişimleri, kültürel faaliyetleri takip ediniz. Sosyal ilişkiler ağınızı mutlaka kurunuz. Çünkü insanlar sizi ancak böyle tanırlar ve yaptığınız işten haberdar olurlar. Bu Yeniay sizi geliştirici, sürpriz değişimlerin, kararların işaretçisidir. Sizi canlandırıcı ve teşvik edicidir. Yeter ki siz, bir hedef belirleyin ve onun üzerine gidin. Başarılı olacaksınızdır. Bu Yeniayın hepimiz için güzelliklere vesile olması dileğimle,
19 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinle dikkatleri üzerine çekiyorsun. Bir süredir hedeflediğin planların için adım atmayı tercih edebilirsin.
19 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. İçinizde nedensiz sıkıntılarınız var. Temkinli davranmakta fayda var.
19 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu gün, kendime, "Nasıl hizmet edebilirim?" ve "Nasıl yardım edebilirim?" diye sormalısın.
19 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek hayallerinize yeni bakış açısı katabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön vermek gelişiminiz için daha iyi olabilir. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili konularda değişikliğe açıksınız.
19 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün meydaana gelen yeni ay önünüze beklenmedik ufuklar ve pencereler açabilir. Sosyal medya kullanıyorsanız sözgelimi sıradışı paylaşımlarınızla beklenmedik şekilde ilgi odağı olabilirisiniz. Yeni ay aynı zamanda daha önce farkında olmadıklarınızı fark ettiren bir uyandırma zili.
19 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
19 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aile büyükleriniz, patronlarınız, sizden yaşça büyük kişiler, resmi işler ve kurumlarla ilgili engellenmeler yaşayabilirsiniz. 17.40 sonrasında sosyal etkinliklerde yer alabilir, arkadaş çevrenizle eğlenceli vakit geçirebilir ve yeni insanlarla tanışabilir, flört anlamında tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim konusunda problemli bir zamandan geçeceğiniz için, söyleyeceklerinizi iki kere düşünmeli ve insanlara onları daha iyi tanıyabilmek, anlayabilmek için fırsat vermeyi tercih etmelisiniz.
19 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ticari faaliyetleriniz için büyük bir kazanca imza atabilirsiniz. Kariyerinizin dönüm noktasını tetikleyecek bir konuşma ya da toplantı gündeme gelebilir. Hayatınızı değiştirecek bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak gündeme gelebilir.
19 Ekim 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniayda, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda yeni başlangıç ve kararlarınız gündeme gelebilir. Bu alanda tekliflerle karşılaşabilirsiniz. 
Reklamı Kapat