Kova Burcu Günlük Aşk Falı

25 Mayıs 2015
Kalbinizi yeniden kazanmak için, hiç ummayacağınız davranışları gösterecek. Sizde bazı şeyleri kafanıza takmamaya bakın. Hoş bir akşam gezmesi uzlaşma eğilimlerini iyice açığa çıkartabilir.

Kova Burcu Günlük İş Falı

25 Mayıs 2015
Derinlemesine ele aldığınız konularda, üstün performansınız da sonuç getirmeyecek. Bu konuda zamanlama hatası içindesiniz. Kent dışından gelebilecek teklifler, sizi bugünlerde yeni düşüncelere sokup hareketlendirebilir.

Kova Burcu Günlük Para Falı

25 Mayıs 2015
Akraba benzeri ilişkilerde verimli gelişmeler söz konusu, muhtemel sevinçleriniz var. Çalışma yaşamınızda yeni yönelimler, kazancınıza katkılar getirebilir. Öneriler karşısında girişimci yanınızı ön planda tutmalısınız.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Mayıs 2015
Kalabalık guruplar içinde hiç hazırlıklı olmadığınız etkilenmeler içine girebilirsiniz. Sosyalliğinizi zenginleştireceğiniz fırsatlarınız olacak.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın getirilerini ilk başlarda kavrayamayacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkında yanılgı içindesiniz. Bu konuda beklemeniz gereken bazı gelişmeler olacak. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Pek umut bağlamayacağınız görüşmeler, sizi yepyeni düşüncelerle döndürebilir

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 11:51 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Eğer bir meseleyi kabul ettirmek istiyoruz, boşluk etkisi altında bu kolay olmayabilir. İnatçı davranılmamalıdır. Aşk adına söylenen sözler ılımlı ve karşı tarafı da gözetir tarzda olmalıdır. Saat 11:51 itibariyle  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde,  işiniz, ortaklaşa mali konular ve genel olarak ilişkide, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, sıkıntılı bir durumda rest çekmenize neden olabilir.  Benim tavsiyem, çatışmak yerine beklemede kalarak gözlemde bulunmanızdır. Bu olayların büyümesini engellediği gibi, onarılmayacak yaralar açılmasının da önüne geçer. Mantığınızın sesini dinlemekte yarar görüyorum. Saat 20:09 Venüs-Uranüs zorlu görünümü,  Zihinsel ve fiziksel anlamda heyecan verici olan yeniliklere, değişimlere açık olduğumuzu gösteriyor. Bu nedenle,  İş-eğitim-yerleşim-yolculuk-girişim-çevresel yönde her an yeni bir karar verebiliriz. O kadar ki sıkılmış durumdayız. Özellikle iş hayatının boğucu, zorlayıcı şartlarına sabrımız artık yok. Bir şeyler yapmak ve yeniye yer açmak istiyoruz. Hayata bir kez geldiğimizi ve hiçbir kişi ve neden yüzünden üzülmek, baskı altına alınmaktan yana değiliz. Saat 20:18 Başak burcunda oluşacak ilkdördün aşk hayatınız başta olmak üzere finansal konularda da etkilidir.  İstediğiniz tek şey, hem derinliklerinizdeki özgürlük duygunuzun keyfini çıkarmak hem de kendi içinde arkadaşlık olgusunun hakim olduğu bir ilişki yaşamak. Fakat bir yandan hala yüreğinizin içinde sürmekte olan varla yok arası ilişkiniz diğer yandan yenilik heyecanıyla kafanız karışmış olabilir. Bugünkü enerjiler sadece karşı cinsle alakalı olarak görülmemelidir. Bazen insanın evladına duyduğu sevgi de aşktır veya aşkla bağlandığı işi de aynı şekilde haz duygusu yaşamasına nedendir. Kimileri bir bebek heyecanı içinde olabilir, kimileri bir sanat eseriyle uğraşırken mutlu olduğunu hissedebilir. Buradaki duygunun adı, size keyif verecek, mutluluğu yüreğinizin tam içinde hissetmenizi sağlayacak olandır. Cömertçe paylaşımda bulunacağınız her şeyin adı aşk olabilir. İlkdördün  duygularınızla düşünceleriniz arasında ikileme yol açsa da, benim size önerim kesinlikle moral duygunuzu ayakta tutarak, pratik düşünmeye çalışmaktır. Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Aşk yaşamınızda sizi etkileyen önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Bugün birçok renkli olay sizi bekliyor. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Sıra dışı ilişkileriniz ve flörtlerinizle enerjinizi ortaya koyabilirsiniz. Partnerinizle ortak ve eğlenceli ortamları paylaşmak isteyeceksiniz. Fakat geçici durumlar için, önemli sözler vermemelisiniz

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Sağlığınıza özellikle debeslenme alışkanlıklarınıza dikkat edin bugünlerde. İş nedenli bir seyahat tahmin ettiğinizden daha yorucu olabilir. Bazı planlar son anda değişmek zorunda kalacak. Sürpriz gelişmeler duyulabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Farklı finansal destekler beklemek yerine, mevcut maddi durumunuzu doğru değerlendirerek hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Zira, inandırıcı gibi gelmeyen çözümler gerçekten de inandırıcılıktan çok uzak olabilir. Yanıltıcı kişilere ve etkilere dikkat etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Venüs ve Uranüs arasındaki olumsuz açı, bazı ilişkilerde istikrarsızlıkların, gerilimin, kopuşların veya inişli çıkışlı diyalogların nedeni. Önümüzdeki (üç gün önce başladı)üç gün için artan özgürlük isteği ileride pişman olabileceğimiz adımlar atmamıza neden olabilir. Diğer bir alternatif de, son derece çekici birisinin veya plan ya da işin dikkatimizi dağıtması olasılığı olabilir. Bu süreçte başlayan ilişkiler beklenen uzunlukta olmaz genellikle bilginize. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bugün çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Öğleden sonra aldığınız sorumlulukların sizi kısıtladığınız hissedebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konular size rahatsızlık verebilir. Ailenizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Birlikte olduğunuz kişi tarafından ne kadar yakınlık görürseniz görün, onun yardımını kabul etmiyorsunuz. En azından denemeye değer olacağını düşünmelisiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için çok uğraş veriyorsunuz. Karşılığını kısa sürede alacaksınız.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
Gün içinde iletişimden yana muazzam fırsatlarınız varken, beklediğiniz bir haberi alabilir, yeni bir flört teklifini değerlendirebilir, ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilir ve sevgi dolu konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler, sosyal çevre, seyahatler ve eğitimler konusunda desteklendiğiniz bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015
Özellikle para mevzuları yüzünden sosyal ilişkilerinizin zarar görmesine izin vermeyin. Arkadaşlarınızın sizi anlamadığından dem vurabilirsiniz, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu aralar kimsenin sorunlarını üstlenecek psikolojiniz olmayabilir, daha çok kendinize dönmek isteyebilirsiniz.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mayıs 2015
İletişime dayalı işlerinizde bazı bozulmalar söz konusu olabilir. Her zamanki tepkinizden daha farklı tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı planlar yapabilirsiniz

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu