Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Haziran 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Size yapılanı hak etmediğiniz. Bütün aramalarını, kendini bağışlatma arzularını karşılıksız bırakıyorsunuz. Ama onun da bu yaptığınızı hak etmediğinizi görmeniz gerekiyor.
26 Haziran 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yetkilerini kullanarak sizinle sürtüşen biri, iş hayatınızı sorunlu yaşamanıza neden oluyor. Bu sürtüşme ortadan kalkmadan çalışılamayacağı inancıyla bu konuyu tartışmaya karar verebilirsiniz.
26 Haziran 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Biraz zorlanıyorsunuz, ama eskide kalan darlıklarınızla kıyasladığınızda durumun yine de kötü olmadığını görüyorsunuz. İki alacaklınızdan biri, vadeyi uzatma teklifinizi geri çevirebilir.
26 Haziran 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugünlerdeki tanışmalar sizin için önemli. Bir araya geldiğiniz bir gurubun içindeki yabancı bir yüz, bugünlerde belleğinize yerleşecek.
26 Haziran 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çıkış yolu aradığınız bir problemle uğraşıyorsunuz. Bunu paylaşmanız gerekecek. Problemin içinde tek başınıza biraz bocalıyorsunuz. Davranışlarından sorumlu olduğunuz biri sizi mutlu ediyor. Onu ödüllendirmenin yollarını arıyorsunuz. Barışçı birisiniz. Ama bazı konularda önyargılarınız var. Bu konular söz konusu olduğunda farklılaşabiliyorsunuz.
26 Haziran 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 01:54 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda hesap kitap yapmadan şöyle gönlümüzce yaşamak arzumuzu işaret ediyor. Ciddi anlamda bu konu üzerinde daha fazla duracağız. Hayatımızı garanti altına almak için mücadele edeceğiz. Boş muhabbetlerden uzak durmak isteyeceğiz. Saat 02:46 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşiyor. Çevrenizle olan irtibatımız ılımlı hale geliyor. Manevi zenginliğimiz yükseliyor. Saat 10:10 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gelir-gider dengesinin gözetilmesi, maddi ve manevi anlamda tevazu içinde yaşanması, verici ve cömert davranışlarımızın da, geleceğimizi düşünerek ayarlanmasının önemli olduğunu gösteriyor. Saat 10:36 Ay-Jüpiter karşıtlığı, mali konularda düzenli bir bütçe yapmanın, nereye ne harcadığımızı bilmenin önemini vurguluyor. Birilerine yardımcı olacağım diye kendinizi sıkıntıya sokmayınız. Fazla açılmayalım. Gücümüz nispetinde hareket edelim. Saat 15:30 Jüpiter-Pluto görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. İş ilişkilerimizden, finansal ortaklıklarımıza kadar geniş bir alanda durumumuzu gözden geçireceğiz. Bazen bir yanlış ilişkinin bize nasıl da zaman kaybettirdiğini, bazen hesabımızı bilmemenin nasıl da yorduğunu düşüneceğiz. Son sekiz yıldır yaşanan, bizi psikolojik anlamda yoran, zorlayan, içten içe gücümüzü azaltan meseleleri hatırlayacağız. Bunlar aslında hepsi birer tecrübe ve biz bunlardan bir ders çıkarmış olmalıyız. Şimdi bunları bastırmak yerine, yüzeye çıkmalarını, böylece bunlardan kurtulmayı başarmalıyız. Bu arınmak halidir. Küllerimizden yeniden doğmak için gereklidir. Yoksa içimize ata ata bunlar bizi yorar, yolumuzdan döndürür. Saat 22:55-27 Haziran saat 10:08 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Bu süre içinde çok  bilinçli  düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
26 Haziran 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz. Aile içinde oluşan durumlara karşı yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz
26 Haziran 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal mevzuların canınızı sıkabileceği bir gündesiniz. Hızlı kazanç elde etme adına atılmış bir adımın sonuçlarını öyle kolaylıkla alamamış olabilirsiniz. Belki de daha uzun vadeli olabilecek yatırımlara yönelmek gerekebilir.
25 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız bazı konuşmalar evde veya iş yaşamınızda yapacağınız değişiklikleri etkileyebilir. Konuşarak, diğerlerini de hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek fikirlerini dile getirebilmeleri için motive edebilisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Önemli plan, görüş ve önerilerimizi kabul ettirmek istiyorsak günün özellikle ilk yarısından faydalanabiliriz. Ancak, gün genelinde olumlu diyaloglar kurmak mümkün. Özellikle öğle sonrası saatlerden gece yarısına kadar, sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor. Estetik ve güzellik başlıklı konular, sanatsal çalışmalar, alışverişler ön planda. Yarın enerji biraz gerilebilir, gece saatleri ve sabaha karşı saatler bazılarımız için biraz zor geçebilir. Ne demek istediğimi anlamak için Pazartesi günü yazılarımızı okumanızda fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Haziran 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer alışveriş yapmayı düşünüyorsanız daha gerçekçi ve kontrollü olmalısınız. Ancak bazı endişeler yüzünden maddi konularda huzursuzluk yaşanabilir.
26 Haziran 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten kaçının.
26 Haziran 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durum iş hayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınız iş yok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.
26 Haziran 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aile büyüklerinizle iletişim konusunda zorlanabilir, kurumlar ve patronlarınızla anlaşmakta problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde ruhsal olarak engellenmişlik ve kendini tam olarak ifade edememe gibi hislere girebileceğiniz bugün, bu geçici enerjinin farkında kalarak sabırlı olmalı, ev ve yerleşime ait değişiklikler yapmamalısınız.
26 Haziran 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi kaynaklarınızı, değerlerinizi ve potansiyellerinizi sezgisel bir tutumla organize etme durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön plana çıkabilir.Toplumsal yardım konularında ilerleme kaydedebilirsiniz ve hem maddi hem de manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Kendinizi başkaları için feda etme eğiliminde olabilirsiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını beklemediğiniz bir ruh haline sahipsiniz. Diğer taraftan ortaklaşa kazanımlarınızda kendinize fırsatlar yaratabilirsiniz.
26 Haziran 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sahip olduğunuz maddi kaynaklarınızı, ev, araba gibi mallarınızı korumanız ve arttırmanızın gerektiğinin bilincinde olduğunuz bir dönemdir. Şu an sahip olduğunuz maddiyatınızın devamlılığını sağlamak ve ilerde arttırmak adına planlar yapmaya başlarsınız.
Reklamı Kapat