Kova Burcu Günlük Aşk Falı

17 Eylül 2014
Daha anlaşılır, daha netlik içeren davranışlar, karşılıklı tanışmayı daha kolaylaştırabilir. Aranızdaki ilginç iletişim, kalıcı beraberlik emellerinizde zorlayıcı engeller çıkartabilir.

Kova Burcu Günlük İş Falı

17 Eylül 2014
İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var. Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

17 Eylül 2014
Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilme ihtimali, sizi haklı olarak düşündürecek. Mevcut durum bir süre daha devam edecek gibi. Harcamalarınızda artık bir kısıntıya girmeyi düşünme zamanı.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

17 Eylül 2014
Sıkıntılı bir arkadaşınız, tüm duyarlılığınıza rağmen size açılmıyor. Bu, sizi yılgınlığa götürmemeli.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir. Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor gibi tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Sevgili Kovalar gün boyu  Yengeç burcunda ilerleyen Ay,  özellikle çalışma hayatınız veya gündelik temponuzla alakalı konularda etkili olabilir. Birlikte olduğunuz insanlardan, dostlarınızdan veya ailenizden bugün beklediğiniz tek şey, takdir edilmektir. Saat 05:34 Ay-Neptün görünüm etkisi, her zaman olduğu gibi sizi  rahatlatıyor. Farklı bir dünyanın içine çekerek ruhunuzu okşuyor. Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan hayatı ele alış biçiminiz ve güçlü olma arzunuz  diğer yandan şartlarınız tümüyle önemli hale gelir. Gücünüzü azaltan, sizi yorabilecek meseleler üzerinde öncelikle moral duygunuzu yüksek tutmanızda yarar vardır. Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarıyla koordine çalışmanın, organize olmanın, bildiklerinizi paylaşmanın ve de ilgi duyduğunuz alanlarda gelişimin simgesidir. Bu görünüm,  işbirliğinde bulunmak adına bir araya gelmenin, mantıklı ve tarafsız düşünmenin, gerginliği geride bırakıp inandığınız yola kendinizi adamanın da işaretçisidir. Bu enerji altında kişi, kendine adına değil, birlik ve beraberlik içinde başkalarıyla ortak düşünmeye çalışmalıdır. Çünkü bu yol onu, başarıya götürecektir. Yüksek eğitimin, uzmanlaşmanın, akademik anlamda kariyer sahibi olmanın yolu, önce insanlarla ilişkinizi düzenlemektir. Siz verdikçe, size geri dönüşümü aynı şekilde olacaktır. Bu kavuşum birileriyle ortak çalışmayı da içerir. Karşılıklı olarak mali anlamda görüşülür. Hayatınıza girebilecek özel bir kişi sayesinde gelişmeniz mümkündür. Saat 21:32 Venüs-Chiron karşıtlığı, gerek ilişki gerek iş gerekse mali konularda, amacımıza uygun şekilde hareket etmenin önüne geçebilir. Sorunlara rağmen, sırf alışkanlık veya alternatifimiz olmadığı için beraberliği sürdürürüz. Bu görünüm sadece ilişki değil  finansal ve iş konularında da önemlidir. Eğer yetersiz bir gelirimiz varsa kaygılanırız. Peki ne yapılmalı? Tabii ki gerçekçi olmalı, problemlerimizi ılımlı bir şekilde konuşmalıyız.  İş ve finansal konular da,  piyasanın ve bütçenizin şartlarına göre hareket etmeliyiz. Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Kardeşlerle ve yakın akrabalarla ortak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Onların sizi ziyaret etmek istemeleri, sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Çalışkan ve sorumluluk duygunuzu sonuna kadar yerine getiren bir kişi olarak, bugün örnek teşkil edecek davranışlar sergilemeniz sizi olumlu kılacaktır.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Seyahatler ve yolculuklar aracılığıyla yapacağınız işlerde ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir bugün. Birlikte olduğunuz insanlarla aynı önceliklere sahip değilseniz çatışmayın. Sınav nitelikli şeylerde ise ek dikkat şart.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2014
Aslında gereken donanımda veya hazırcevaplıkta olmanıza rağmen, bazı kişilerin provokatif cümlelerine veya hareketlerine bizzat kendi cümle ya da yöntemlerinizle yanıt vermemelisiniz! Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Üretken ve verimli bir gününüzdesiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Gün içinde ekip çalışmasına ağırlık vermeniz işlerinize hız kazandıracak. Üstelik çalışma arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı da arttırabilirsiniz. Ancak yeni projelere başlamak yerine günlük çalışma programınıza uymaya çalışmalısınız.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
Kartınız Kaynak... Her kelimenize dikkat ettiğiniz bir gündesiniz. Zaten keyfinizi kaçıran insanlar çok. Kimseyle konuşmak istemiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Eylül 2014
İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikktini çekiyor. Bir dostunuzdan yardım göreceksiniz. Sanatsal olarak verimli bir dönemdesiniz. Bu yeteneğinize şans tanıyın.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!