Kova Burcu Günlük Aşk Falı

4 Ağustos 2015
Aşk hayatınızda sizi ve sevgilinizi dış etkenler çok fazla etkiliyor. Özellikle siz bu dış etkenlerden sevgilinizi uzaklaştırmak için yoğun çaba sarf ediyorsunuz. Sevgiliniz sizin için her şeyden daha değerli.

Kova Burcu Günlük İş Falı

4 Ağustos 2015
Diplomatik yeteneklerinizi kullanarak gireceğiniz yeni çevrenizdeki insanları etkileyebileceksiniz. Eğitim veya kültür amaçlı seyahatler yapacak veya toplantılara katılacaksınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı

4 Ağustos 2015
Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün çok daha verimli olacaktır. İyi niyet taşısa da, tavsiyeleri sadece dinleyin ama uygulamayın. Risk almaktan çekinmeyin. İyi kazanımların eşiğindesiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Ağustos 2015
Sosyal faaliyetler açısından son derece yoğun bir gün geçireceksiniz. haberleşme trafiğiniz çok hızlı olacak. Kime ne zaman ne sözü verdiğinizi hatırlayamadığınız anlar yaşayacaksınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Gökyüzü bugün ağzınızdan çıkan her söze dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Arkasında duramayacağınız yerine getiremeyeceğiniz sözler ifade etmemeye dikkat edin. Özel ve iş yaşamınızda da geçmişle ilgili sorunları çözüme kavuşturma noktasında bir adım atmadığınız sürece geçmişin gölgesi yakanızı bırakmayacaktır.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Sevgili Kovalar saat 02:24 Ay-Koç burcu geçişiyle Salı  günümüz başlıyor. Etrafınızdaki kişilerin gönlünü fethetmekten yanasınız. Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Sizin gibi sıra dışı düşünen biri için Ay-Koç burcu geçiş günlerinde, tutkularınız güçlüdür ve bir o kadar kontrolsüz. Ancak bu  durum hoşunuza gidebilir. İsteklerimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.  Canlanırız.  Etrafımızdaki insanlarla temasımız güçlenir. Her durumu lehimize çevirebiliriz. Saat 22:24 Ay-Güneş görünümü, akşam saatlerini bir hayli aktif edicidir. Dostluklar, arkadaşlıklar güçlenir. Karşı cins üzerinde etkiniz ve diğerlerine göre farkınız apaçık bellidir. Birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alırsınız. Hayatın tadını çıkarmaktan yanasınız. Arzu ettiğiniz güzelliklerle dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor. Kardeşler arası iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bir gün. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşacak ve onlarla kısa vadeli planlar yapacaksınız. Fırsatlarınızı akıllıca bir şekilde kullanacak ve isteklerinizdeki sınırları genişleteceksiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Sabah sözlerinizin yanlış anlaşılması sebebiyle sıkıntılı bir durumda kalabilirsiniz. Duymak istemeyeceğiniz sözlerle karşılanma, söylemek istemediklerinizi de sarf etme riskiniz olan bir sabah. Akşam kısa bir gezi iyi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Önemli konularda büyük bir viraj alabileceğiniz veya bazı projelerinizin istediğiniz hıza kavuşabileceği günlerdesiniz. Yeni bir etaba geçen plan veya projelerinizi hareketlendirme fırsatını kaçırmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışma ve konuşmaların yoğunluğu içinde gününüzün nasıl geçtiğiniz anlamayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenmek dikkatinizi dağıtabilir. Zekanızı kullanmanız gereken işler zamanınızı alabilir. Akşam saatlerinde akıcı ve keyifli koşullar söz konusu. İlişkiler ön planda.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Kartınız Ölçülülük... Kendinize çok fazla özen gösteriyor, dış yapınızla tarz değiştirme hevesi içine giriyorsunuz. Evde yenilemek istediğiniz eşyalar var.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir vede karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla sorun etmeyin.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
İşinizi geliştirmek adına yeni müşteri ağları oluşturabilir, çarpıcı tanıtım materyaleri bastırabilirsiniz. Yeni organizasyonlara katılmak için ideal bir zamandasınız. Bugün telefonunuz ve mailleriniz neredeyse hiç durmayacak, tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olacak ve oldukça yorulabileceksiniz.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ağustos 2015
İş ve aile sorumluluklarınız özel hayatınızı ve ortaklaşa işlerinizi etkileyebilir. Kariyeriniz türlü aşamalardan geçiyor. Bu durum ortaklaşa iş yaptığınız bazı kişilerle ilişkinizi zora sokabilir.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu