Kova Burcu Günlük Aşk Falı

18 Nisan 2014
Bugün sevdiğiniz insanın bir davranışı sizi çok fazla etkileyecek, haksızlığa uğradığınızı düşüneceksiniz. Aşırı duygusal düşünmeniz yüzünden bugün aşk hayatınız açısından olumsuz bir gün.

Kova Burcu Günlük İş Falı

18 Nisan 2014
Önemli gelişmeler karşısında kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Hareket halinde olmaktansa deneyimlerinizden yararlanarak planlar yapmak sizin için daha iyi olacaktır.

Kova Burcu Günlük Para Falı

18 Nisan 2014
Aldığınız parasal bir habere çok sevineceksiniz. Eğer bu haber gerçekleşirse bazı maddi sorunlarınız kendiliğinden çözülecek. Çok sıkıntı yaptığınız maddi problemlerinizi aşmak sizi çok rahatlayacak.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

18 Nisan 2014
Ailenizden bir büyüğünüzün yalnızlığı sizi üzüyor ama sizin bu konuda yapacağınız bir şey yok


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Son derece enerjik olacağınız ve enerjinizi sonuna kadar kullanacağınız bir gün geçireceksiniz. Hiç bir şeyin planladığınız rotadan çıkmasına izin vermeyeceksiniz. Sakin görünümünüzün altında insanların sizin için ne düşündüklerini,ne söylediklerini izleyen ve anında müdahale eden bir kişiliğiniz var ki sizi kimse ezemez. Arkadaşlarınızdan biri ile onun kaprislerinden doğan ufak bir sorun yaşayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Sevgili Kovalar saat 04:19 Venüs-Jüpiter olumlu görünümün etkisi altında Cuma gününe merhaba diyeceğiz. Güvencemiz, kazancımız, elimize geçen miktar ve sahip olduğumuz tüm güzellikler bizim için gayet kıymetli. Çelişkiler içinde kalmadan, yolumuz üzerinde engellemelerle karşılaşmadan hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bu görünüm, rehaveti bir yana bırakıp, işimize gücümüze sarılmamız gerektiğini işaret ediyor. Eğer istersek, ideallerimize ulaşabiliriz. Saat 12:26 Venüs-Pluto görünümü, para kazanma hırsımızın yükselmesini sağlıyor. Karşımıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışıyoruz. Son birkaç yıl önceye kıyasla  paranın önemini anladık ve  geleceğimizi garanti altına almak için çabalıyoruz. Bugün bu görünüm sayesinde hem ilişkilerimiz hem iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde derinlikli olarak düşüneceğiz ve yaşadığımız sıkıntıları aşabilmek adına inançla yol alacağız. Saat 19:39 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığı, gelişimin ancak ve ancak başkalarıyla işbirliği yaparak sağlanabileceğini işaret ediyor. Ekip veya grup çalışmalarına ağırlık vermeniz,  insanlarla iyi ilişkiler kurmanız halinde gayet başarılı olabilirsiniz. Yabancı ülkelere, eğitsel çalışmalara, bilgilenmeye önem veriniz. Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Yapılması gereken görevler konusunda, kendinizden emin bir şekilde duygularınızı ortaya koyuyorsunuz.. Kendisini sizin kadar iyi ifade edene az rastlanır. Görsel işlerle uğraşmayı çok sevdiğinizi için, yeteneğinizi istediğiniz gibi sergileyebileceğinizi bir gün. Aşkta gerçekten iyi niyetlisiniz. Anlaşılmaya ihtiyacınız var.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Sosyal ortamlar, kalabalıklar, arkadaşlara birlikte yapılan planlar, grupları ilgilendiren organizasyonlar, insanları bir araya getireceğiniz aktiviteler için gayet elverişli bir gündesiniz. Bunun için davet beklemeyin, siz yapın.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Her sorunun altından kalkma şansınız maalesef yok. Ancak, problemler kendini gösterir göstermez veya başarılı olmak istediğiniz konularda ilerleyebilmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimizi bir anda aslında olayların geneli için olumsuz sayılabilecek veya büyük problem yaratabilecek adımlar atarken veya sözler ederken bulabiliriz. Ya da tam tersi karşımızdaki kişiler bencil hareket tarzıyla beklenmedik hareketlerde bulunabilirler ve önemli sorunların oluşmasına neden olabilirler. Eğitim, iletişim, hukuk, gençlerle ilgili konular, ticari işler, bilişim, medya, ulaştırma konularında beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde baskın olan engellenmişlik hissi ve iç sıkıntısı zamanla dağılacaktır.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
Hem kazançlı hem de eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Bir tarafta işten gelen paralar söz konusu olacak. Diğer tarafta da kalabalık bir arkadaş ortamında eğlence imkanları olacak. İşte desteklerin ve kazançların olduğu bir gün geçireceksiniz. Akşam da arkadaşlarla yeni ortamlara katılıp, güzel sohbetler edebileceksiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
YARATICILIĞINIZI istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Kendinize güvenmeyi biliyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2014
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!