Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Kalbinizi yeniden kazanmak için, hiç ummayacağınız davranışları gösterecek. Sizde bazı şeyleri kafanıza takmamaya bakın. Hoş bir akşam gezmesi uzlaşma eğilimlerini iyice açığa çıkartabilir.
25 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Derinlemesine ele aldığınız konularda, üstün performansınız da sonuç getirmeyecek. Bu konuda zamanlama hatası içindesiniz. Kent dışından gelebilecek teklifler, sizi bugünlerde yeni düşüncelere sokup hareketlendirebilir.
25 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Akraba benzeri ilişkilerde verimli gelişmeler söz konusu, muhtemel sevinçleriniz var. Çalışma yaşamınızda yeni yönelimler, kazancınıza katkılar getirebilir. Öneriler karşısında girişimci yanınızı ön planda tutmalısınız.
25 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Kalabalık guruplar içinde hiç hazırlıklı olmadığınız etkilenmeler içine girebilirsiniz. Sosyalliğinizi zenginleştireceğiniz fırsatlarınız olacak.
25 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanacak. Siz bu mutlu olayın getirilerini ilk başlarda kavrayamayacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkında yanılgı içindesiniz. Bu konuda beklemeniz gereken bazı gelişmeler olacak. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Pek umut bağlamayacağınız görüşmeler, sizi yepyeni düşüncelerle döndürebilir
24 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:34 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, ailemiz, iş hayatımızla alakalı her türlü meselenin ciddiyetle ele alınmasını sağlar. Ancak bunların özünde belli bir miktar stres vardır. Ne olacak diye bir hayli düşünebiliriz. Genelde psikolojik açıdan içe dönük haldeyizdir. Ayrıca zor durumda olan kişilerin dertleri sorunları bizi bir hayli sıkabilir. Sabah saatlerinde  ticari konularda, özel hayatımızla ilgili mevzularda dikkatli olunmalıdır. 24 Mayıs-17 Haziran arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreçte uyumu gözettiğimiz kadar, fikirsel anlamda paylaşımları da önemseyeceğiz. Sadece güzellik, yakışıklılık bize yetmeyecek. Aklımıza da hitap edebilmeli diye düşüneceğiz. Genel olarak Venüs-İkizler geçişinde aşk her an kapıyı çalabilir, sosyal ilişkiler genel olarak etkilidir. Ancak şunu da hatırlatayım. Bu geçişi yöneten Merkürün geri hareketi sona erse de, ay sonuna kadar gölgeli günleri devam etmekte. Ailemizle olan ilişkimizde bağlılık, sadakat, güven, huzur olgusu önemlidir.  Eğer problemli bir ilişkimiz varsa, ayrılayım mı, devam edeyim mi diye düşünürken bu kriterler çerçevesinde duruma bakmalısınız. Bunlar varsa devam edilir. Venüs-İkizler sürecinin,  hepimiz için olumlu haberlere, gelişmelere işaret geçmesi dileğimle,
24 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşı cinsten arkadaşlarınızın yanında kendinizle ilgili özel konularınızı ulu orta konuşmayın. Gerçekte bu konuda katı denecek kadar dikkatlisiniz fakat bazen öyle ortamlar oluyor ki farkında olmadan birçok şey konuşuluyor. Unutmayın, daha sonraki zamanlarda konuşulan konularla ilgili sizin tepkinizi çekecek spekülasyonlar yapılıyor.
24 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sessiz ve sakin ortamlar, sizi çok fazla yormayacak nitelikteki işler çok daha fazla verimli ve keyifli zaman geçirmenize hizmet edecek. Amaçsız eğlence programlarının aldatıcı cazibesine kapılmayın. İç sesinizi dinleyin.
24 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz veya yaratıcılık gerektiren işleriniz açısından yeni gelişmelere açık bir aylık süreçtesiniz. İş birliklerinizde ve ilişkilerinizde zarafete önem vermeli, kırılacak eşya muamelesi yapmalısınız. Diğerlerinin sizi dahil etmeye çalıştığı tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor ve Venüs ve Mars arasındaki gergin görünüm kesinleşiyor(bir hafta boyunca etkili). İkili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından kontroldışına çıkan tutumları, kutuplaşmaları ve tartışmaları akla getiren ve aynı zamanda karşı cinsle etkileşimi arttıran bu görümlerle ilgili detaylı yazımı dün ele aldığım için bugün uzun uzun yer tutmuyorum. Pazartesi yazımı okumanızı tavsiye ederim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
24 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işinizle ilgili anlam vermekte zorlandığınız konular gelişebilir. Ani tepki vermekten kaçınmalısınız. Belirsizlikten dolayı yanlış kararlar alabilirsiniz. Gündemde olan konular için başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. Fakat hareket etmek için acele etmemenizde fayda var. Dikkatsizlik yapmamaya özen gösterin.
24 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceğiniz bir gün. Fikirlerinizi, mantık çerçevesi içinde değerlendirdiğinizi sanıyorsunuz. Huzuru sağlamak adına, girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.
24 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiklerinize sürprizler yapın. Eğlenceli bir gün geçirmeye hazır olun. Çünkü bugün sizde bu potansiyel fazlasıyla var. Maddi durumunuz da gayet iyi. Bu sizin için çok büyük bir destek. İstediklerinizi gerçekleştirmek için iyi bir gün bugün.
24 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Size bazı konularda ders vermeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz durumunda, bazı konularda daha fazla motive olabilir, hatta belli istek ve ihtiyaçlarınıza ulaşmanız gereken yolları yeniden yapılandırabilirsiniz.
24 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendi içinize dönebilir, kendinize karşı bir nebze acımasız davranabilirsiniz.Gerçekliğe kendinizi kaptırmanız dış dünya ile olan ilişkinizi zorlayabilir. Diğer taraftan sevgi aktarımında güçlükler meydana gelebilir. Kendinizi suçlama ve huzursuz edecek analizler yapmanız olasıdır. Kendi kendinizi dönüştürmek amaçlı bir baskıdan kaçınmanız gerekmektedir.Genel olarak ise; bugün Ay 07:40’ta Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ciddi, sorumluluklarınızın bilincinde, kararlı ve çalışkan bir biçimde işlerinize yönelebilirsiniz. Oğlak günlerinde devletle, resmi kurumlarla, otorite figürleri ile ilişkilerde, finans, hesap, bütçe, planlama ve her türlü organizasyonda ilerleme kaydedebilirsiniz. Oğlak sizi biraz daha kasvetli ama daha gerçekçi kılacak bir atmosferi temsil eder. Abartılı tavırlar, rasyonel mantıktan uzak bir tutum geri tepebilir.Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor. Venüs İkizler burcunda yer aldığında kişi düşündüğünü hızla ve rahatlıkla ifade edebilir. Düşüncelerde zenginlik, bol sohbetli, edebi ve düşünsel kalitesi yüksek ortamlar yaratır. Venüs İkizler’de bilgi toplama merakı artar ve toplanan bilgi mükemmel bir biçimde kıyaslama ve oranlama yapmak için kullanılabilir. Ancak Venüs tüm artı niteliklerini İkizler burcunda bir avantajdan dezavantaja dönüştürebilir. İletişimde fazla konuşma ve bir adım yol alamama olabilir. Dedikodu ve tavşana kaç, tazıya tut bir tavır sergilenebilir.İkizler ticaretin gezegeni sayılan Merkür’ün yönettiği bir burç olduğu için ve Merkür’ün de Venüs’ün yönettiği Boğa burcunda yer alacağı için parayla ve para piyasaları ile ilgili konularda istikrarsız inişler ve çıkışlar görebiliriz. Venüs bu burçta ilişkileri, sosyalleşmeyi, yeni insanlarla kültürlerle tanışmayı kültürel faaliyetleri bilgi edinme arzusunu arttırır. Yeni iş anlaşmaları yapmak eğitimlere katılmak istersiniz. Kardeşlerle, komşularla, yakın akrabalarla, okul arkadaşları veya öğretmenlerle daha sık görüşebilirsiniz.Venüs İkizler’de oldukça flörtçü olduğu için ilgi alanınız da genişler. Bazen aynı anda iki kişiden bile hoşlanabilirsiniz. Kime karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Edebi çalışmalar için güzel bir hazırlık ve planlama dönemi olabilir. Zihninizde nasıl yazacağınızı gayet güzel bir biçimde planlayabilirsiniz. Ancak bazen yazmaktan çok anlatmak daha cazip gelebilir.
24 Mayıs 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda romantizm rüzgârları öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa ona olan sevginiz her şeyin üstünde olabilir. Beyninizi çalıştıran spor faaliyetleriyle uğraşmak hoşunuza gidecek.
Reklamı Kapat