Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde halüsinasyonlar içinde sorunlar ürettiğinizin düşünülmesi, sizi olumsuz anlamda etkileyebiliyor. Bu konuda bugünlerde, arkadaş uyarılarına kapalı görünüyorsunuz.
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz. İşle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha istekli olmanızı sağlıyor.
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi garantide görme ihtiyacınız, bazı çalışma arkadaşlarınızın gözüne, bu koşullarda biraz lüks bir beklenti gibi geliyor. Kazancınızı çoğaltma arayışlarınız iş ilişkilerinizi tehlikeye sokabilir.
12 Aralık 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal dünyanızdaki karmaşıklık, sakıncalı ilgilere yöneltebiliyor sizi. Yakınlaşmanız pek mümkün görünmeyen biriyle fazlaca ilgilisiniz. Bu ilginizi dağıtmanız gerekebilir.
11 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk yaşamınız bugünlerde sizden ilgi bekleyebilir. İş yoğunluğunuzun gerekçe olarak kabul görmediğini bilmelisiniz. Çok beğenildiğiniz biri tarafından gizli bir şekilde destekleniyorsunuz. Son zamanlardaki karmaşık bazı gelişmelerin etkisinde görünüyorsunuz. Çevrenizdeki iki insanla gönül ortaklığınız, bu yüzden son bulabilir.
11 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:00 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde, sevmek ve sevilmek arzunuz yoğundur. Nezaketiniz, cana yakınlığınız ve nezaketiniz sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değildir. Çünkü her anı gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla doludur. Her ne kadar sözlerinizde kendi ilgi alanlarınızı ön planda tutmaya çalışsanız da, sizinle sohbet bu saatlerde oldukça zevklidir. Komplimanlardan fazlasıyla hoşlanacağınız bugün, sizi kazanmak ve gönlünüzü fethetmek isteyen kişinin, ne kadar özel ve farklı biri olduğunuzu söylemesi yeterlidir. Ay-Terazi burcu geçişi sakinleşmemizi, dengeli düşünmemizi sağlayıcıdır. Konfor duygumuz ön plandadır. Güzelliği huzuru ve ilişkimizi fazlasıyla önemseriz. Son trendleri takip ederiz. İnternet üzerinden alışverişte bulunabiliriz. Keyifli bir gün geçirebiliriz. Gün boyunca sevdiklerimizle güzel paylaşımlarda bulunmamız dileğimle,
11 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sıra dışı gelişmelere tanık olabilirsin. Hayatına müdahale edenler veya sana öğüt verenler olabilir.
11 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece yapıcı ve enerjik bir tutum içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Hem parasal çalışmalarınız hem de ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. Dost davetleri ve eğlence yerlerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.
11 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok neşeli olduğunda kimseye bir şey vaat etme, çok öfkeli anında kimseye cevap verme. Susarak ve bakarak konuşanlar daha etkilidir.
11 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geliştirmek istediğiniz işlerinizle uğraşabilirsiniz. Teknik konularda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden gelen kısmetler olabilir. Yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz.
11 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü şanslı bir günü müjdeliyor sizlere; Yatırımlar ev değişikliği gibi konular gündeminize gelebilir. Ayrıntıların öneminin bilinci ile hareket ederseniz istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz evi bugün alabilir yeni bir iş yeri için uygun mekanı bulabilirsiniz. Gizliliğe önem vermeli ve iş bitirici davranarak hızlı hareket etmelisiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınız evli Kova’lar eşinizle gereksiz inatlaşmalar içinde olmamaya özen göstermeli ve sen ben kavgası yerine anlayışlı davranmayı seçmelisiniz…
11 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.
11 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Paylaşımlara açık bir gün sizi bekliyor. Mars'ın seyahat alanınızdan çıkmasıyla birlikte bavullarınızı toplayabilir kendinizi uzak yolculuklara hazır hissedebilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularda daha olumlu gelişmeler sizi bekliyor. 
12 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uranüs ile Merkür etkileşimi kardeşler, yakın akrabalar ve komşularla ilişkilerinizde sert diyaloglara maruz kalmanıza neden olabilir. Araba kullanırken hız yapmaktan kaçının. Arabanız aniden bir arıza çıkarabilir. Yeni bir araba almak fikri de sizi heyecanlandıracaktır. Farklı, sıra dışı bir eğitime kayıt yaptırabilirsiniz.
11 Aralık 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulardaki güzel etkileşimler, zorlandığınız konuları geride bırakmanızı sağlayacak. Farklı ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. 
Reklamı Kapat