Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz. Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
27 Nisan 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak.
27 Nisan 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz da menfaatlerinizi ön plana çıkartmalısınız. Önemli bir konuda sergilediğiniz özverinin muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş hatalarınızla sıkça yüzleşmeniz biraz problemler getiriyor, ama bunun yararını göreceksiniz. Bu yüzleşmelerde sorgulayan yanınıza göstereceğiniz direnci kırmanız gerekiyor. Doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu aksattığınız şeklinde düşünceler var. Yakında vermek zorunda kalacağınız birtakım hesaplarınız olabilir.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. Huzuru, güvenliği, sevgiyi önemsiyoruz. Ailemizle ilişkimizde ılımlı, iş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve huzursuz insanlardan uzak duracağız. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor. Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatında güzel bir haber alacaksın. Yoğun olsan da hayata karışmak istiyorsun. Kalbinde bahar rüzgarları esebilir.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Satürn geri gitmeye devam ediyor. Tüm bunlar şartlarınızın değişime uğrayacağı sinyallerini vermektedir. Yollarla ilgili beklediğiniz projeler gündeme gelecektir. Bugün değişen şartlar nedeniyle oldukça zorlanıyorsunuz.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ansızın ihtiyaçlarınızın karşılaşabileceği konular sizi mutlu edebilir. Kendinize olan güveniniz dostlarınızın desteği ile artacaktır.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Emlak işleriyle uğraşabilirsiniz. Gün içinde ilgilendiğiniz konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Bu durum sizi uğraştırabilir. Eviniz için düşündüğünüz şeyleri yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Tartışmalar gündeme gelebilir. Yeni konularla ilgileneceksiniz.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Korkularınız ve güvensizlikleriniz ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara dalıp dalıp gideceksiniz. Geçmişten gelen sorunlu bazı konular odak noktanız olamamalı.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlginç ve sıradışı bilgiler edinebileceğiniz bir gün olabilir, eğitimle ilgili hızlı ve önemli mesafeler kaydedebilirsiniz. Aynı anda pek çok şey öğrenebilirsiniz, zihninizi hızlı ve aktif bir biçimde kullanabilirsiniz ancak zihinsel strese ve gerginliğe dikkat etmelisiniz.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece hızlı gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. büyük atılımlar yapabilir, kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, sevdiğinizle birlikte seyahate çıkmayı planlayacaksınız. Kendinizi ilginç maceralara atılmaya hazır hissetmeniz mümkün.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşler, kuzenler ve komşularla ilgili diyaloglarda özgürlük, sıra dışılık ve marjinallik temaları ortaya gelebilir. Gergin diyaloglar oluşabilir. Kısa yolculuklarda taşıt arızalarına ve kazalarına karşı tetikte olmalısınız. Ailenizle ilgili bakış açınız daha merhametli, daha uzlaşmacı ve daha sevgi dolu olabilir. Bugün özellikle gayrimenkul yatırımı, ev dekorasyonu gibi konulara eğilebileceksiniz. Doğa içerisinde bedeninizi topraklayabileceğiniz ortamlar yaratmanız gerekmektedir. Köklerinize ve değerlerinize odaklanabilirsiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda beraber yaşadığınız ve aynı ortamı paylaştığınız insanlarla keyifli bir gün sizi bekliyor. Bazı davranışlarınızı değiştirmenin tam zamanı, bu konuda harekete geçin. 
Reklamı Kapat