Kova Burcu Günlük Aşk Falı

20 Aralık 2014
Bir süredir durağanlaşan ilişkiniz kendine yeni bir yön çizerek eskisinden daha hareketli olacak. Bugün sizi arayabilir ve bir program önerebilir. Reddetmeniz için bir nedeniniz yok.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Kova Burcu Günlük İş Falı

20 Aralık 2014
Uzun zamandır tartışılan bir konuda uzlaşmaya vardınız. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık. Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Kova Burcu Günlük Para Falı

20 Aralık 2014
Harcamalarınıza biraz daha dikkat ettiğiniz takdirde gereksiz zihin yorgunluklarından kurtulabileceksiniz. Bu savaşı tek başına verirseniz ruhsal olarakta çok rahatlarsınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Aralık 2014
Yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgileneceğinize biraz da kendinizinkiyle ilgilenseniz daha mutlu bir hayat sürersiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugün hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Bazı gelişmeler karşısında bir takım prensiplerinizi çiğnemek zorunda kalacağınız ve duygusal bazı inişler yaşayabileceğiniz bugünde, yeni kararlar almamalı ve önemli girişimlerden uzak durmalısınız. Ailenizle ilgili sorunların su yüzeyine çıkacağı ev bu yüzden çok yorulacağınız anlar geçirebilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgili Kovalar gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda hevesli bir güne adım atıyorsunuz. Sizi bu gücü sunan Ay-Yay burcu geçişi iki gün boyunca etkili olacak. Bir çok konuyla ilgilenmek, yenilikte bulunmak, kendinizi önde görmek arzunuz bir hayli yoğun olacaktır. Saat 08:57 Ay-Neptün görünüm etkisinde, ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok. Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız. Saat 11:31 Merkür-Neptün olumlu görünümü, kişisel tecrübelerinize ve geçmişte yaşanılanlara göre düşünmeniz anlamında etkilidir. Bu nedenle önyargılı davranabilirsiniz. İnsan böyle bir etki altında, ister istemez ruhunu okşayan, ona moral aşılayan, hayatı sevdiren kişi ve durumlarla ilgilenmeyi tercih edebilir. Ayrıca bu oluşum para kazanma, harcama ve koruma konularına verdiğiniz önemin işaretçisidir. Kişi, alışkanlıkları ve bağımlılıklarını gerçekçi bir şekilde gözden geçirdiğinde sezgileri ona rehberdir. Böylece kimsenin esiri olmadan ilerleyerek doğru yönde karar verebilir. Saat 19:08 itibariyle etkili olacak, Venüs ve Uranüs arasındaki mücadeleci görünümüyle, ilişkinizi, hayatınızı ve kendinizi gözden geçireceksiniz. Nereye doğru yol alıyorum ve önümde duran değişimler neyi işaret ediyor. Burada önemli olan, sizin ne istediğinizdir. Uranüsün mükemmel insanları olarak, değişim demek siz demektir. O zaman yeniliklerden korkmanıza gerek yok. O yenilikler size yepyeni kapılar açacak. Ben hazırım demeniz kafidir. Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, öyle çok fazla yorulmadan değişimin kapısının önünde durduğunuzu işaret ediyor. Sizin kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Saat 23:33 Venüs-Pluto görünümü gayet önemlidir. Ailevi ilişkiler, kişisel gelişim, sırlarınız ve geçmişte yaşananların üzerinde bıraktığı izleri ciddi manada düşünmenizi sağlıyor hatta bizi dikkatli olmaya çağırıyor. Eğer amacımız doğru bir karar vermekse, içinde bulunduğunuz durumu çok iyi analiz etmeniz lazım. Zamanı en olumlu şekilde değerlendireceğiniz bir gün diliyorum. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir gün geçireceksiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Ar­ka­daş gö­rüş­me­le­rin­de bir ha­yal kı­rık­lı­ğı du­ru­mu ya­şa­na­bi­lir. Or­tak­la­şa ya­pa­lım de­di­ği­niz iş­ler­de bek­le­di­ği­niz kat­kı­yı bu­la­ma­ya­bi­lir­si­niz. Olay­la­ra yön ve­re­cek ni­te­lik­te ira­de or­ta­ya ko­yan bi­ri­le­ri­nin ek­sik­li­ği his­se­di­le­cek.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Bugünlerde başkaları için yapacağınız çalışmalar veya yardımlar karşılıksız kalmayacak. Ancak, tutulması zor sözler verebilirsiniz veya konuyla ilgili diğer tarafı sizi yarı yolda bırakabilir. Bu hafta içindeyse, kendinizi şanslı hissedebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.
Facebook Twitter Google+ Addthis


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Hiç bir fikri kolay kabul etmeyebilirsiniz bugün. Çünkü olukça titiz davranıyorsunuz. Tam tersine bugün son derece uyumlu ılımlı olmalısınız.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2014
Sevgi ve ilgi ihtiyacınız artarken, bugün eski aşklarınız aklınıza gelebilir ve eski arkadaşlarınızla görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızda değer verdiğiniz insanlarla hem mantıklı hem de duygusal olarak tatmin edici paylaşımlarınız söz konusu olacaktır. Önemli paylaşımlarınızı 19.00 a kadar gerçekleştirebilirsiniz. İlişkiler açısından beklentileriniz karşılanacaktır. 19.00 sonrasında geçici bir tansiyon problemi yaşayabilirsiniz, hareketli bir enerji ile akşamı tamamlıyorsunuz.
Facebook Twitter Google+ Addthis

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu