Kova Burcu Günlük Aşk Falı

30 Kasım 2015
Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir. İnsanın kendini kolayca kaptırdığı ve aynı kolaylıkla da gözden çıkartılan ilişkiler size fazla anlamlı gelmiyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

30 Kasım 2015
Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütler geçireceksiniz. İş yaşamınızda serüvenci bir karakter sergiliyorsunuz. Risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

30 Kasım 2015
Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz. Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Kasım 2015
Kırıcı olma korkusu, bazı durumlarda size zarar verici olabiliyor. Etrafınızda gezinen dar bakışlı, küçük hesapçı biri bu tavrınızdan cesaretleniyor.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bazen anlaşılmaz şekilde kendinizle yabancılaşıyorsunuz. Bu da bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problem olmanıza yol açabiliyor. Sadakatsizlik sizi çok etkiliyor, sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret çok anlamlı.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sevgili Kovalar saat 02:16 Güneş-Satürn kavuşumuyla yeni haftamızı selamlıyoruz. Arkadaşlıklar, toplumsal yaşam, hedeflerimiz ve değerlerimizi ciddi bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayan bu enerji, bizi kısıtlayan, zamanımızı boş yere alan proje ve çalışmalar yerine, gerçek manada gelişmemizi sağlayan aktivitelere yönelmek gerektiğini işaret ediyor. Çünkü geleceğimiz önemli. Zaman akıp gidiyor ve insanın bir amacı olmalı. Dostluklar da gözden geçirmeli. Bazı insanlarla yollar ayrılabilir. Kimileriyle kenetlenilir. Bu biraz da toplumsal ilişkilerimizi yerli yerine oturtmamız içindir. Saat 02:47 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay, karşı cins üzerindeki etkinliğimizi olumlu yönde güçlendiriyor. Bize yönelen gözlerle temas etmek ve fikir alışverişinde bulunmak kolay. Ancak bu enerji, anlaşmazlık yaşadığınız bazı kişilerle aranızda tartışmalara neden olabilir. Saat 16:47 Ay-Satürn görünümü, ilişkimiz veya ortaklaşa olan tüm işlerimizin ciddiyetle gelişimini sağlar. Karşı cins üzerindeki etkimiz yükselir. Kendimizi daha net ifade edebilmemiz yönünde bize kuvvet verir. Saat 17:54 Ay-Güneş görünümü, ilişkide her iki tarafın da egosunu güçlendiricidir. Sizler sıra dışı insanlarsınız ve de rastlanması öyle kolay biri değilsiniz. Doğal olarak kolayca elde edebileceğiniz biriyle olmanız da pek mümkün değil. Hatta bazen sizin istekleriniz ile karşı tarafın fikirleri birbiriyle uyuşmadığında o kişiyi daha fazla çekici bulabilirsiniz. Saat 22:47 itibariyle gerçekleşecek Ay-Mars görünüm etkisi altında, gönlümüz bizi el üstünde tutacak ve değerimizi bilecek kişilerle işbirliğinden yana. İster karşı cinsle olan ilişkimizde ister çevremizdeki insanlarda, muhalif görüşlerden pek hoşlanmayacağız. Ben böyle düşünüyorum, bunu doğru buluyorum diyerek kendimizi ifade edeceğiz. Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Can-ı yürekten sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Bugün, maddi konulardaki beklentilerinizi kişisel çabalarınızla birleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü istediğiniz zaman kullanıyorsunuz. Aslında farklı olan taraflarınızı her zaman ortaya çıkarmak istemiyorsunuz ve çekimser davranışlar sergilerken, kişileri istemeden yanıltabiliyorsunuz. Daha atak olmayı deneyin.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bugün akıl akıldan üstündür dedirtecek size. En çok fayda sunacak fikirler eşinizden gelecek. Kendi bildiğimi yaparım diye ısrar etmediğiniz takdirde diğerlerinden alacağınız görüşler her zamankinden daha fazla verim sağlayacak.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bazı amaçlarınızı, hayallerinizi, beklentilerinizi veya umutlarınızı güçlendirebilecek gelişmeler yüzünü göstermeye başlayabilir. Yavaş yavaş bazı konuları neden zorladığınızı fark edebilir ve yanıtlar almaya başlayabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni sorumluluklar almanız gerekebilir. Karşınızdakilerle ilişkinizde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle uyum aramak gerekiyor. Akşam saatlerinde sosyal alanda daha olumlu fırsatlar var.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
İnatçılığınızı her hali ile ortaya koymaktasınız. İlk adımı hep kendiniz atmak istiyor, insanları etkilemeye çalışıyorsunuz. Başarı sizi hırslandırıyor.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Gün içinde aileniz ve sevdiklerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskılı, kurallı ve otoriter ifade edebilir, yakınlarınızla ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi kariyer hedeflerinize ve çalışmalarınıza odaklamanızın faydalı olacağı bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bu hafta gökyüzünde Mars-Uranüs-Pluto arasında T-Kare dediğimiz astrolojinin en gergin en tehlikeli açı kalıbı meydana gelecek. T-Kare ile birlikte eğitim, yayıncılık, yurtdışı ile ilgili konular, hukukla ilgili alanlarda can sıkıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu hafta iletişim kazalarına karşıda dikkatli olun. Sağlığınıza gereken özeni gösterin özellikle ayaklarınıza, ayak bileklerinize dikkat edin. Kronik rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Bu hafta Venüs de Akrep Burcu'na giriş yapacak ve 31 Aralık'a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süerçte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda şanslı olacaksınız.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sosyal ortamlarda parasal konularda bazı hayal kırıklıkları oluşabilir. Maddi konularda arkadaşlarınızı kolay kandırabilir veya onlar tarafından kandırılabilirsiniz. Borç almayın ve vermeyin.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu