Kova Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Son günlerde kendinizde aşk yaşayabilecek enerjiyi göremiyorsunuz. Bu nedenle adeta herkesten kaçar gibisiniz. Moral durumunuz bu duyguyu yaşamaya hiç elverişli görünmüyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
Bazı çalışmalar içindesiniz. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir çalışma arkadaşınıza güvenle dolusunuz. Yakında bu güven daha da artacak gibi görünüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
İhtiyaçların ardı arkası kesilmiyor. Bir arkadaşınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamıyorsunuz. Bu sıkışıklık içinde bir süre daha kıvranacaksınız gibi görünüyor.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
Emaneten size bırakılan yüklü bir para sizi tedirgin ediyor. Koşullarınız onu kullanmaya çok elverişli. Ama böyle konularda prensipli birisiniz, şeytana uymayacaksınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Vicdanınızı arada bir yoklayan sızıyı yok etmek için aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmanız gerekiyor. Sizden daha genç olan birinin sizden daha sorunlu olabileceğini anlayamıyorsunuz. Komşuluk ilişkinizde hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğini görmeniz gerekiyor.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sevgili Kovalar cumartesi günümüz, saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle başlıyor. Bu enerjinin etkisi altında, sizi olduğunuz gibi kabul etmeleri, söylediğiniz bir söze  ters karşılık vermeleri, muhalefet etmelerinden hoşlanmazsınız. Çekici sevimli sıra dışı yanlarınızla bir bütünsünüzdür.  Ruhunuz özgür olmak ister. Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı ilişkimizi hem kendi isteklerimiz hem de karşı tarafın beklentileri doğrultusunda ele almamız gerektiğini gösteriyor. Hayatımıza girebilecek veya girmiş kişiyle aramızda ölçülü ve dengeli bir sevgi alışverişi olması gerekiyor. Saat 08:22-18:37 arasında Ay, burcunuz üzerinde boşlukta ilerleyecektir. Boşluk süresini, kendiniz adına gerekli olan her şeyi yeniden gözden geçirmeniz anlamında bir mola gibi düşünmekte yarar var. Bu çok işinize yarayabilir. Aksaklıkları veya gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yeter ki görmek isteyin. İnanın sizi rahatlatacak bir çok detayın farkına varabilirsiniz. Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, ilişkide her iki tarafın da görüşlerini nazik bir şekilde dile getirmesini sağlıyor. Bu yeni bir tanışmaya da vesile olabilir. Yolculuk, eğitim, kişisel gelişim, kitap okuma, görüşmeler yönünde de yararlıdır. Ancak Ay-Boşluk diliminde gerçekleştiği için, aceleci kararlar vermeyelim. Düşünmeyi de ihmal etmeyelim. Saat 18:37 Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında, dünyanın çirkinliklerine karşın güzelliklerinin de bulunduğunu düşünüyoruz. Hayallerimiz neler, hangisini gerçekleştirebiliriz gibi soruları cevaplama günündeyiz. Maddi konularda şans veren Balık günleri, çift kısmetliliğin işareti. Bir yerden bir şekilde imdadınıza birinin yetişmesi mümkün. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bugün, sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor fakat çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için, belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız ters anlaşılabilir. Kendiniz ifade ederken, kullanacağınız kelimelerin çok önemli olduğunu bilmeli ve toplumsal ilişkilerinizde ikna edici olmalısınız.. Ayaklarınızla ilgili problemler olabilir. Dikkatli olun.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Çalışma azmi ve motivasyonunuz yüksek olacak bugün. Engellere aldanmayın. Körü körüne inat eden ve şartları zorlayan bir tavır takınmayın, ancak kararlı ve dik bir duruş sizi durdurmaya çalışanların inancını düşürecektir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Bazı planlarınızda eksikler ya da yanlış yapılmış hesaplar söz konusu olabilir. Bu konudaki öngörülerinizin gerçekçi veya gerçek haliyle bağlantılı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
ZİHNİNİZDE eskilerle yenileri teraziye yatıracaksınız. Bunu yakınlarınıza hissettirmeden yapın. Yalnış anlaşılmalara neden olabilir.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!