Kova Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2015
Akşam yemeği hazırlığı içindesiniz. Ara vereli epey zaman oldu, çocuk kadar heyecanlısınız. Size küçük bir armağanla geleceğini biliyorsunuz. Beraberliğinizin memnuniyetini dostlarınızda paylaşıyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2015
Sizden daha kariyerli biri tarafından bugün beklenmedik bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2015
Tutumlu olmayı hiç öğrenemeyecek gibi davranıyorsunuz. Savurganlığın sıkıntısını yine siz yaşıyorsunuz. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz. Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2015
Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz. bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışıyorsunuz. Bir arkadaş topluluğunda büyük çelişkiler yaşıyorsunuz. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Bu yüzden günlerdir bu çelişkilerle yoğruluyorsunuz. Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekiyor.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Sevgili Kovalar, Çarşamba günümüzün saat 12:02 olana dek bölümü, Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bu zaman diliminde, dışa karşı her ne kadar güçlü gibi dursak da, kimsenin bilmediği ancak bizi rahatsız eden meseleler nedeniyle hassas düşünürüz. Saat 12:02  itibariyle  Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz.  Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri maddi-manevi anlamda gözden geçirmenizi sağlayıcıdır. Sizin arzunuz, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Her konuda güven ve huzur ilkelerini gözetirsiniz. Gün boyu  güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Yaratıcı ve yenilikçi fikirleriniz yeni fırsatları ayağınıza getirebilir veya maddi kazançlara neden olabilir. Farklı düşüncelerinizi somut hale dönüştürmekten kaçınmamalısınız. Harekete geçmeniz durumunda karlı alışverişler yapabilir veya parasal anlamda büyüme sağlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız açısından olumlu bir gün.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Üzerinizde bir miktar miskinlik olabilir. Mecbur kalmasanız belki de hiç evden çıkmayıp tembellik yapmaya niyet edebilirsiniz. Ancak boş işlerle uğraşmak ileride de katkı sağlayacak önemli fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Konuşmayı bırakıp uygulamaya geçmek zamanı. Özellikle parasal konularda girişimlerde bulunabilirsiniz veya bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Gezegenler sizi harekete geçmeye teşvik ediyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım kararsızlık, istikrarsızlık dalgınlık, unutkanlık etkisi bugün de devam ediyor. Otorite konumundaki kişiler yanılabilir, lüzumsuz tavırlar geliştirebilir, hayalperest davranışlar içerisine girebilir veya yanlış kararlar verebilirler. Otorite konumundaki kişilerle(eş, öğretmen, yönetici, baba, patron v.b) ilişkilerde olumsuz bir hava hakim olabilir(birkaç gün geçerli). Su başlıklı konular da gündem de. Ancak, gün sevgi temalı ilişkiler açısından sürprizlere açık ve hoş vaatler içerisinde. Sevgimizi gösterebileceğimiz, sevdiğimizi ve sevildiğimizi hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Duygularımızı coşkulu şekilde ifade edebilir, farklı ortamlarda farklı şeyler yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar mı? Neden olmasın? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Gün içinde ailevi konular sizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara çalıştığınız insanları dahil etmek ve paylaşım içinde olmak iyi bir seçim olabilir. Fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek olayların üstesinden gelebilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Fikirlerine önem verdiğiniz biriyle konuşmak özellikle aşk hayatınıza anlam kazandıracak ve mantıklı kararlar vermenizi sağlayacak. Şuan ki partnerinizle ileriye dönük planlar yapmalısınız.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Birlikte olduğunuz kişiye duygularınızı açmakta neden o kadar kararsızsınız. O sizin bu tür hareketlerinize çok fazla üzülüyor. İçinizden geçenleri açıklamaktan çekinmeyin. Sıkıntılı dönemi geride bıraktınız. Herşey sizin istediğiniz doğrultuda gelişiyor.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
Türlü seyahatlere çıkabilir, yakın çevrenizle daha yakından ilgilenebilir,, size keyif verecek şeyleri daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız, kardeşiniz, kuzeniniz sizi biriyle tanıştırabilir veya oturduğunuz muhitten biriyle tanışabilir, gönül ilişkisine girebilirsiniz bu süreçte.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2015
İletişimsel konularda sabah saatlerinde stresli ve agresif etkileriniz var. İşlerinizi çabucak halledip öğleden sonra ailenize ve yuvanıza vakit ayırabilirsiniz. Bu size çok iyi gelecek

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu