Kova Burcu Günlük Aşk Falı

5 Ekim 2015
İlişkinizde her şey yolunda, kanatlarınız olsa uçacaksınız. Sevgiliniz sizi bugün çok sık arıyor. Belli ki hafta sonuna yaptığı planlara işleriniz yoğun da olsa karşı çıkamayacaksınız.

Kova Burcu Günlük İş Falı

5 Ekim 2015
Bugün, daha önceden çok uyarı yaptığınız bir konuda hala hatalı davranıldığını görecek ve daha net bir tavır alma yoluna gideceksiniz. İş ilişkilerinizde son günlerde iyice şekillenen laçkalığı sizin kadar sorun eden yok gibi görünüyor.

Kova Burcu Günlük Para Falı

5 Ekim 2015
Dikkatli harcamanıza rağmen ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Masrafları azaltmak için aldığınız kararları kendinizi kenara ayırıp diğer aile bireylerine uygulamanız, pek adil bir uygulamaya benzemiyor.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

5 Ekim 2015
Bir kalabalık içinde bir tartışmanız olacak. Bunu bilerek hazırlıklı gitmeniz gerekiyor. Bazı suçlamalara hedef olabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Son günlerde yaşadığınız bazı olayların etkisiyle biraz savunmasız gibi görünüyorsunuz. Sizi iyi tanıyan biri bugün, çok ısrar ederek sizden istediği şeyi kopartacak. Bu ısrardaki açgözlülüğü hissettiğiniz halde sineye çekeceksiniz. Başka bir konuda da aldığınız bir kararın arkasında durmanız istenecek. Bu kararı geri alma hakkınız ve durumunuz olduğu halde bunda da teslim olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Sevgili Kovalar Pazar günümüz saat 03:22  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde başlıyor.  Ne kadar özgür, değişimden hoşlanan bir yapımız da olsa, bu enerji bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olmak nedir, sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? bunlar üzerinde duracağız. Saat 09:27 Ay-Merkür görünümü, iş hayatınızda veya günlük yaşantınızda insanların size karşı hassas düşünmelerini, konuşmalarını beklersiniz. Siz adil düşünürken, birlerinin üzerinize gelmesi canınızı sıkar. Yapılanların görülmesini, nankörlük edilmemesini istersiniz. Saat 14:00 Ay-Mars görünüm etkisi altında,  daha cesur ve kendinize güvenli davranmanız gerektiğini düşünürsünüz.  Geleceğinizi güvence altına alabilmeniz  ve dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmeniz için,  hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyiniz. Saat 17:08 itibariyle etkili olacak, Ay-Neptün görünümü kararlarımızı bir daha gözden geçirmek yönünden önemlidir. Bu enerji fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlama arzumuzun işaretçisidir. Sakinleştirici, moral verici paylaşımlara, aktivitelere yönelirsiniz. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugünlerde gündeminizde olan ya da olabilecek teklif, davet veya önerileri dikkatle ele almanız gerekiyor. Ani kararlar almak yerine üzerinde detaylı şekilde düşünmenizde fayda var.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2015
Bu hafta sonu, bazı konularda ısrarcı olmamaya, inatçı davranmamaya veya bir pozisyona ya da takılı kalmamaya dikkat etmenizde fayda var. Zira, görmediğiniz veya aklınıza gelmeyen başka seçeneklerde söz konusu olabilir. Ne demişler? ‘’ Asla, asla deme!’’ Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal anlamda yoğun etkileşimlere açık bir gündeyiz. Arkadaşlarla bir araya gelebilir, sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebiliriz. Diğerleri hakkında edineceğimiz bilgiler karşı tarafı daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Farklılıklara, rutinin dışında olaylara veya farklı şeyler denemeye açık bir sabah. Öğle sonrası saatlerde ve akşam ise, özel ilişkilerimizde sevgi alışverişlerine ya da aşk hayatımızı ilgilendiren olumlu gelişmelere açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün yapılması gereken işler olabilir. Tembellik etmeyeceksiniz. En azından günlük işlerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün düşünceleriniz oldukça sağlıksız. Zihninizi olması gerektiği yöne yönlendirme problemi çekiyorsunuz. Mesleğinize bağlılığınız bilinen bir gerçek ancak siz son günlerde işinizle bile yeterince ilgilenmiyorsunuz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Ekim 2015
Güneş/Pluto etkileşimi ile uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreç. Bazı sözler, dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra tanıtımla ilgili konular oldukça ön plana çıkacaktır. Dikkat edilmesi gereken konular aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu hafta Venüs, Başak Burcu’na geçiş yapıyor ve 8 Kasım’a kadar bu burçta seyahat edecek. Hesapta olmayan, beklenmeyen kazançlar ortaya çıkabilir, olası sağlık sorunlarınıza çok rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. Belki biraz tatsız bir konu ama miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkileri olacak sizler için. Yalnız olanlar şansınız açık.

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2015
Bugün günlük işlerinizde duygusal veya mantıkla hareket etmek konusunda zorlanabilirsiniz. Parasal konularda güzel gelişmeler içinde olmanıza rağmen, biraz hayalperest davranıyorsunuz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu