Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
4 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Duyguların sorgulanabileceği zorlama bir sürece girmek üzeresiniz. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor.
4 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Önünüzdeki engelleri tek, tek yok ediyorsunuz. Şansınız açık, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz. Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir.
4 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz. Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlık sorunlarını abartılı yaşayan birinin duygusal sömürüsü altına girmek üzeresiniz.
4 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var.
4 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, sabah saatlerindeki  iletişimin,  bir hayli yoğun olacağını gösteriyor. Bazı meseleleri kararlı ve kendinize güvenerek halledebilirsiniz. Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, hem yakın çevrenizden hem de yaşça deneyimli kişilerden gelebilecek destekleri, toplumsal alanda güçlü kişilerle bağlantınızı, hedeflerinizi gerçekleştirme sabır ve kararlılığınızın işaretçisidir. Gayet güçlüsünüz ve kendinizden eminsiniz. Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,
4 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var. Bugün bulunduğunuz ortamlarda, ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.
4 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi destekleyecek bir eğitim almak istiyorsanız bunun için harekete geçin. Üzerinde kafa yoracaksınız ama buna değecek. Sosyal çevre desteği veya bu konuda size eşlik edecek birileri varsa her şey çok daha akıcı olabilir.
4 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizde duygusal kararlarınız söz konusu olabilir veya duygusal davranabilirsiniz. İnsanları ikna edebilmek ve olayları sizin gözünüzle görmelerini sağlamak için yorulmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
4 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Kendinizi ön plana çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Bilemediğiniz durumlardan dolayı değişimler meydana gelebilir. Yakın çevrenizdeki koşullar değişkenlik gösterebilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz önem kazanabilir. Ticari konularda sizden daha bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Can sıkıntınızı evdeki eşyaları değiştirerek gidermeye çalışıyorsunuz. Bu böyle olmaz. Yakın arkadaşlarınızla iletişime geçip sosyalleşmelisiniz.
4 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev yaşamınız ve akraba ilişkileriniz, gözünüzdeki önemlerini bugün itibariyle artırmaya başlayabilirler. Tamamen bu konulara odaklanabilir, aile ortamını daha uyumlu, ev yaşamınızı daha sakin kılmaya çalışabilirsiniz.
4 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.
4 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin maddi ve manevi gücü sizin miras yoluyla elde edebileceğiniz zenginlik ve fırsatları garantileyebiliyor. Böyle güçlü ve kendinden emin bir durum sayesinde hayata daha güvenli ve rahatlamış bakabileceğiniz bir etkiye sahipken yine de Ay’ın konumu itibarıyla maddi konularda kendini sermiş bir hisse sahip olabilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay 07:09’da boşluğa girip 19:05’e kadar boşlukta kalacak ve sonra Koç burcuna geçiş yapacak. Bugün Güneş ve Jüpiter arasında oluşacak olumlu açı güzel etkiler yansıtıyor. En pozitif kabul edilen transitlerden biridir. Uyum, denge ve iyi duygular içinde olmakla alakalıdır. Kendiniz için iyi bir şeyler yapabileceğiniz bir süreçtir. Tembellik edebilir, hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuğa çıkabilir, içinizde neşe ve heves hissedebilirsiniz. Hayatınıza dair düşünebilirsiniz. Neler başardığınızı ve neler başarmak istediğinizi planlayabilirsiniz. Evrensel gerçekliğin nerede yattığına dair bir felsefe geliştirip, hayatınızı o yönde şekillendirmeye karar verebilirsiniz. Eğer pozitif anlamda hayatınıza çıkan fırsatları zamanında değerlendirmişseniz, şans karşınıza çıkabilir ya da şans yaratabileceğiniz fırsatları fark edebilirsiniz.
4 Mayıs 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde bulunan insanlarla birlikte hareket edeceksiniz. Bir şeyler içinizi kemiriyor ve siz ne olduğunu bilmiyorsunuz. Bugün, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız yüksek olacak.
Reklamı Kapat