Kova Burcu Günlük Aşk Falı

22 Ekim 2014
Aşkla ilgili heyecanlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Partneriniz ilişkinizle ilgili olumlu sinyalleri gönderdi. Bundan sonraki hareket sizden gelmeli.

Kova Burcu Günlük İş Falı

22 Ekim 2014
Kafanızda oluşan pek çok projeyi bir sıraya koymaya çalışacak uygulanabilecekler üzerinde çeşitli etütler yapacaksınız. Yapacağınız işlerde fazla hayalperest olmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Para Falı

22 Ekim 2014
Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

22 Ekim 2014
Değişken havalar yüzünden soğuk algınlığı geçirebilirsiniz. Beslenmenize ve giyiminize özen gösterin.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Yeni ortamlarda bulunmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. ikili ilişkilerinizde karşınızdaki insana göre daha akılcı davranışlarda bulunacak ve denge unsuru olacaksınız. Yaşça sizden küçük bir yakınınızla ilgili kafanızı karıştıran sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde ailenizle bir davete katılabilirsiniz. Orada biriyle tanışabilir onunla uzun uzun sohbet edebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Sevgili Kovalar estetik duygularımızı yükselten Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde Çarşamba günümüz başlıyor. Bulunduğumuz ortama göre kendimizi ayarlamamız kolay olacak. Samimi bir duyarlılık içinde insanlarla temasta olacağız. Ancak eğer yalnızsanız ve olur da karşınıza birisi çıkarsa, lütfen onu iyice tanımadan rastgele bir ilişkiye girmeyiniz. Saat 12:09 Ay-Pluto mücadeleci görünümü, kimsenin duymasını istemediğiniz bazı meseleler üzerinde iç gözlemde bulunmanın işaretçisidir.  Ancak bütün bunlar sizi bir hayli yorabilir. Saat 17:24 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, hayallerimizi gerçek kılmak isteyeceğiz. Farklı yerler görmek, farklı insanlar tanımak isteyeceğiz. Hem bulunduğumuz çevremizde değişimler olsun  hem de çeşitli kişilerle  bağlantılar kurarak dışa açılayım diyeceğiz.  Kanımız kaynıyor diyebiliriz. Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
Bugün, Başak'ta ilerleyen Ay, güçlü duygusal motivasyonlar veriyor. Yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Yapmanız gereken tek şey, sakince olayları irdelemenizdir. Size düşen görevler konusunda, sevdiğiniz insana fazlaca yükleniyorsunuz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Başınıza gelen veya bir yerlerde şahit olduğunuz olaylarda adalet yerini bulsun diye direnmek kolay olmayacak. Kimin neyi hak ettiği konusunda karar verici olmayın. Mücadelenizi verin ancak işi inada bindirip tepki çekmeyin.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Alışılmadık bir yerden gelecek davetler, teklifler ya da öneriler istediğiniz veya yapmak istediğiniz bazı şeyler üzerinde ilginç bir etki yaratabilir. Bu konuyu ilgi çekici bulursanız, üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Özgürleşme ve sizi sınırlayan kuralları aşma yönündeki arzunuz kuvvetleniyor. Yeni fikirlere, yaşam tarzlarına ve kültürlere karşı daha meraklı olacaksınız. Akademik uğraşlarınızda yenilikçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Ancak yeni adımlar atmadan önce elinizdeki işleri tamamlamanız daha olumlu sonuçlar verebilir.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
İşinizde birkaç problem oldu ancak atlattınız. Sizden küçüklerden saygı görmek hoşunuza gidiyor. Bugün ailenizle birlikte hoş vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!