Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizle ilgisi olmayan sorunlar ilişkinizin merkezine oturabiliyor. Bugün, başka konulardaki sıkıntılarınız ilişkinizi etkileyebilir. Onun sitemlerine kulak verin, haksız sayılmaz. Size küçük bir sürprizi olabilir. Bu sürprizine yeterince heyecanlı tepki vermenizi bekliyor.
26 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük İş Falı

Yakın bir arkadaşınızın işinizle ilgili problemlerinizdeki umursamaz tavrı çok canınızı sıkabilir. O da yaptığının farkında olacak, ama bu durumu onarmak için de hiç bir şey yapmayacak. İşle ilgili problemleriniz onunla aranızın açılmasına neden olabilir.
26 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda aldığınız akılcı kararlar faydasını göstermeye başladı. Sonunda para biriktirmeyi başardınız. Biriktirdiğiniz bu paraları da akılcı kullanmalısınız.
26 Eylül 2016

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sübjektif olabileceğiniz bir gün. Objektif olmaya ve sorunlarınızı iç içe geçirmeden çözmeye çalışın.
26 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dinlenme ve içe kapanma dönemindesiniz. Çevrenizde çok insan var ama bu aralar sorunlarınızı kendi içinizde yaşıyorsunuz. Bunu fark eden bir yakınınız destek olmak isteyebilir. Havada uçuşan düşüncelerinizi somut hale getirmeniz için çok uğraşmanız gerekebilir. Bunun için desteğe ihtiyacınız olabilir. Gecenin geç saatlerinde içinizi rahatlatacak bir konuşma yapabilirsiniz. Kendinizi açmanızda yarar var.
26 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar yeni haftanın bu ilk gününde iki önemli görünüm bize eşlik ediyor. İlki saat 10:00 Güneş-Jüpiter kavuşumudur. Gayet olumludur. Gelişim, büyüme ve tecrübe edinme yönünde karşınıza çıkabilecek fırsatların göstergesidir. Başkalarıyla ortaklaşa bir projede çalışmanızı, yenilikleri araştırmanızı, ekip halinde bir işi başarmanızı sağlayıcıdır. Eğitim ve ticari anlamda yurtdışıyla bağlantılı işler, görüşmeler yönünde olumludur. İşbirliği ve uyumluluk insanlarla faydalı ilişkiler kurmanızı sağlar. İkinci görünüm İkinci görünüm saat 21:43  Satürn-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Kimlerle ne gibi bağlantımız var, neler paylaşacağız, neleri bölüşeceğiz, hangi alanda ilerleyeceğiz, bunların analizini iyi yapmak lazım. Bir anda her şey gözümüze hoş gelir. Fakat gelişmesi zaman alır. Bir işin, bir ilişkinin artı ve eksilerini ölçüp tartalım. Eğer bir planımız varsa, bunun için desteğe ihtiyaç duyuyorsak, bunun için ne kadar para gerekiyor, bunun getirisi ne olur diye bakalım. Yüksek faizli borçlar altına girmeyelim. Yeni haftamızın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,
26 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenlerden aldığınız sert etkiler, yaptığınız çalışmalara yeni bir bakış açısı getirecek. Düşüncelerinizde ısrarcı davranmalı ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz. Bugün mekan çalışmaları gerektiren işlerde, sert bir tutum sergileyebilir, inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Fakat yine de, başarının size yaklaştığını göreceksiniz.
26 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizle yapacağınız konuşmalarda samimiyet yaratabilmeniz önemli. Açık konuşmak, gerçek duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak aranızdaki ilişkiyi sağlamlaştıracak. Yarım ağız yapılan sohbetlerin ötesine geçmelisiniz.
23 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi başlıklı konularda aşırı hayalci yaklaşımların zararlı olabileceği günlerdesiniz. Gerçekçi olmanız durumunda ise, başarılı sonuçlar almanız ve banka hesabınızı yükseltmeniz mümkün olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürprizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir. Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
26 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda daha hassas davranabilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Duygusal anlamda kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Güçlü kişilerle görüşme halinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yardım alabilirsiniz. Çalışma hayatında yeni kararlar gündeme gelebilir.
26 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Enerji... Hayatınızda bir şeyler eksik. Bu eksiğin ne olduğunu aslında iyi biliyorsunuz fakat kabullenmek istemiyorsunuz.
26 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
26 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 2014 saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte ortaklıklar, ikili ilişkiler ve evlilik alanınız canlanırken, birçoğunuz hafta genelinde yeni bir ilişkiye başlayacak, bir çoğunuz da bu süreçte evlenmeye karar vereceksiniz. İkili ilişkilerinize hız ve yenilik katacak bu yeni ay, ilişkisi problemli devam edenler için, mars’ın yapacağı kare ile bir ayrılık kararını doğurabilir. İlişkisi problemsiz devam edenler ise bu yeni ay ile birlikte ilişkilerini tazeliyor olacaklar. Yeni ay zamanı Mars’ın karesi eğitim alanları, yurtdışı bağlantılı işler ve iletişim alanında güç mücadeleleri doğurabilirken, haftanın en şanslı görünümü Satürn’ün Venüs ve Merkür’e kuracağı uyumlu görünüm ile çok keyifli bir taşınma yaşayabilir, ev ve ofisle le ilgili işlerinizi düzenleyebilir, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, sağlık problemlerinizi aşabilir ve iş hayatınızda mükemmel yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu süreçte iş hayatınızda başarılı görüşmeler ve yeni başlangıçlarda şans vurgulanmakta.
26 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz veya ortaklığınızla ilgili çok olumlu enerjilerin, coşkunun ve umudun olduğu, dayanışmanın ve cömertliğin hüküm sürdüğü bir gün yaşıyor olabilirsiniz.İlişkinizde baskın, yönlendirici ve buyurgan davranmamaya özen göstermeli, karşı tarafa duygu ve sevginizi cömert bir nitelikte aktarmanız gerekmektedir. Hukuki bir kazanım elde edebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bir yolculuğa odaklanabilirsiniz. Zihinsel olarak çok aktif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Majör eğitimlere katılmanız kişisel gelişiminizi arttıracaktır.
26 Eylül 2016

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılardan gelecek bir seyahat, eğitim, ticaret ya da medya teklifi sizi çok mutlu edebilir. Bu teklifi en güzel şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz. Kariyeriniz hızlanıyor.
Reklamı Kapat