Kova Burcu Günlük Aşk Falı

7 Mayıs 2015
Bazı ufak tefek hatalarınızı doğrudan görebiliyor, ayrılıkların verdiği özlemin de etkisiyle, ilişkinizi daha objektif değerlendirebiliyorsunuz. Kısa ayrılıklardan çok iyi yararlanabiliyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

7 Mayıs 2015
Bazı iş ilişkilerinizde doğru değerlendirmeler, bazı başarılara endeksli görünüyor. Duygusal bazı yakınlaşmalar içindesiniz. Bu ilişkilerin başarılarınızdan nasıl etkileneceğinden emin olamıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

7 Mayıs 2015
Cömertliğinizin sınırını çizmeniz gerekiyor. Elinizin açıklığı çevrenizde bazı yapay dostluklar oluşturabiliyor. Sizi tasarrufa yöneltmek isteyen arkadaşlarınızın bu konuda bir bildiği olabilir.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

7 Mayıs 2015
Çok hassasiyet gerektiren bir konuda tam tarafsız olamadığınız bir tavır içindesiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Mayıs 2015
Yetersiz bulunduğunuz bazı konularda, beklenmeyen çıkışlarla ilginçlikler yaratabilir ve yetersizlik imajınızın bir önyargı olduğunu ortaya koyabilirsiniz. Ama bu, küçük görünen fırsatları da değerlendirebilmenize bağlı. Önümüzdeki günlerde bir konuda yaşayacağınız bir sıkışıklık, bazı şeylerin zamana bırakılamayacağı konusunda sizi uyaracak.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz, saat 01:32 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu enerji, dünyaya bakış açınız adil ve tarafsız bir gözlem gücüne dayanır. Ancak çevrenizdeki insanların da aynı hassasiyeti göstermemesi halinde sözler kılıçtan keskin olur. Kimse kimsenin düşüncesine uymak mecburiyetinde değildir. Bunu siz bilirsiniz. Fakat başkaları bilmiyorsa, anlaşmazlıklar çıkabilir. Saat 07:47 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, maddi konular üzerinde  düşünmemizi sağlıyor.  Ödenecekler, alacaklar üzerinde sabah saatlerinde bütçemizi gözden geçirebiliriz.Saat 10:11 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, hayallerine sahip çıkan ve bunları gerçekleştirmek isteyen bireyin ne kadar tutkulu olduğunu gösteriyor. Bilirsiniz güç denilen olgu, çoğu zaman çekicidir ancak bir o kadar keskindir. İşte bu görünüm, gücü hangi alanda istediğinizi ve buna neden ihtiyaç duyduğunuzu anlamanızı sağlar. Bunu anlamak, sizi itekleyici ve heveslendiricidir. Saat 15:45 Ay-Jüpiter görünümü, girişimde bulunma, gücü ele geçirme, kendinizi ifade etme yönünde sizi kuvvet vericidir. Karşı cinsle ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Saat 23:45 Ay-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Çünkü sosyal kimliğiniz, zekanız ve popülerliğinizle her zaman gözdesiniz. Hoş sürprizler yaşanabilir.Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız; mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların size kazandırdığı güçlü donanımların etkisi ve güvencesi içinde, kazançlarınızla ilgili olarak güçlü adımlar atıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Dost ortamlarında konuşulanları sıradan sohbetler olarak algılamayın. Bir kişinin gündeme veya yaşanan bir olaya dair yorumu, sizin de bakış açınızı değiştirmenize ya da olaylara farklı bir biçimde yaklaşmanıza sebep olabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Evinizi ya da sahip olduğunuz diğer şeyleri ilgilendiren konularda aklınıza yeni fikirler gelebilir veya bu alanlarda bir süredir çözümlenemeyen konular varsa, aynı an da birden fazla çözüm üretebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Pluton arasındaki olumlu açı, birkaç gün için pek çok şeyi yapabilmemiz için bize gereken desteği sağlayacaktır. Kendimize güvenimiz ve başladığımız işleri bitirme şansımız yüksek olabilir. Bize yardımı dokunabilecek kişilerden yardım ve destek alabiliriz. Ancak, daha esnek olunması ‘’ İleri! Daha da ileri!’’ modunun olası kişisel zararlarına karşı tedbirli olunması gerekebilir. Psikolojik anlamda halledilmesi gereken veya çözülmesi lüzumu olan problemler varsa, bunun için de uygun ortam oluşacaktır. Öğle sonrası saatler, anlaşmalar, ticaret, hukuk, sözleşmeler ve görüşmeler anlamında olumlu etkiler var. Akşam saatleri de hoş gelişmelere ve bazılarımız için ufak tefek sürprizlere açık. Özellikle Boğa ve Oğlak burçları cesaretle hareket edebilirler veya olumlu gelişmelere çok açıklar. Her ne kadar olumlu etki alsa da, İkizler burçları bu etkiden en az yararlanan burç olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Kendiniz ve yaşamınız hakkında düşüncelere gömülebilirsiniz. Bu, yalnız kalmayı arzunuzu tetikleyebilir. Kendi içinizde çözeceğiniz çok şey olabilir.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bunun sonucunda maddi ve manevi açıdan rahatlık kazanacaksınız. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insanla aranızda bir yakınlaşma olacak.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mayıs 2015
Dostlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bugün, ikili ilişkilerde ani görüşme ve haberleşme fırsatlarınız sözkonusu olacak. Aşk hayatınızda fırsatların vurgulandığı bugün, iş hayatınızda ani fırsatlar elde edebilir, seyahatler ve eğitimlerden yana olumlu bir gün geçirebilirsiniz.

Posta Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Mayıs 2015
Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu