Kova Burcu Günlük Aşk Falı

27 Mart 2015
Aşk konusunda inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek tartışmalar kolaylıkla halledebilecek türden olabilir. Olgun davranmanız sizin için elbette daha faydalı olacak. Özellikle bu dönemde.

Kova Burcu Günlük İş Falı

27 Mart 2015
Sorumluluğunuzun bilincindesiniz ama bugün hercailiğiniz üzerinizde ve yaptığınız işten sıkılmış durumdasınız. Çalışma temponuzu sakın düşürmeyin. Beklediğiniz ödül yakında gelecek.

Kova Burcu Günlük Para Falı

27 Mart 2015
Parasal bakımdan aile desteğiniz devam edecek. Ailenizden aldığınız destek size özellikle partneriniz karşısında güç verecek.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Mart 2015
Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde çok fazla açık olmak yerine biraz gizemli olmayı bilin. Bırakın insanlar sizi çözebilmek için sizinle ilgilensinler.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Mart 2015
Bugün, kendinizi oldukça keyifsiz hissedeceksiniz. Oldukça yoğun bir dönem geçirdiniz. Bu yoğun dönemin yorgunluğunu hala üzerinizden atabilmiş değilsiniz. Bu yorgunluğu ve keyifsizliği yakınlarınızı da yansıtacaksınız. Onların da kendine göre sorumlulukları ve sorunları olduğu için size yeteri kadar ilgi gösteremeyecekler. Dinlenmeye ve eski neşenize kavuşmaya bakın. Böylece herşey yoluna girecektir.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Sevgili Kovalar Perşembe günümüz  Ay-İkizler burcu geçişiyle başlıyor. Saat 05:05 Ay-Merkür görünümü günün etkili görünümüdür. Bir yanıyla aktif hareket etmek isterken diğer taraftan dağılmamak gerekiyor. Kafamız karışık olabileceğinden, mali konularda veya diğer meselelerde aklımızı başımıza toplamamızda yarar var. Bu görünüm çabuk sıkılmamıza bazen de fedakarca tutum izlememize yol açabilir. Dağınık düşüncelerimiz, hızlı yön değiştirmelerimiz, duygularımızda yaşanan ikilem, gerçekleri çarpıtmamıza neden olabilir. Mali konularda, aşk hayatınızla ilgili meselelerde ve genel olarak her alanda güven olgusunu ön planda tutmakta yarar var. Saat 14:35-21:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bir mesele üzerinde düşünmek, neler eksik veya tamam diye tespitlerde bulunmak mümkündür. Eğer nişan, nikah veya sözlenme gibi bir ciddi durum söz konusuysa, bu saatlerde bir tarih belirlemek yanlış olur. Aşk evinizde etkili olacak boşluk hali, yeni bir buluşma, biriyle tanıştırılma, randevu belirlemek, karşı karşıya gelip bir problem üzerinde tartışmak anlamında sakıncalıdır. Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği Saat 21:45 itibariyle başladığında,   sizi hiç kimsenin eleştirmesine veya yönlendirmesine izin vermediğiniz gibi, kendi değerlerinize öylesine sahip çıkarsınız ki, yanlış veya  sizi  haklı gösterecek sözler sarf edebilirsiniz. Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Duygusal enerjinizde yükselmeler söz konusu. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, kazançlarınız konusunda ütopik düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor. İş birliğime ihtiyacınız var. Sorgulayacağınız konularda ne denli haklı olduğunuzu düşünmeli ve gerekli çabalarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Anne babalar çocuğunuzla ilgili bir konuda bugün hızlıca karar vermeniz beklenecek. İşin ucunda özellikle bir harcama mevzusu varsa ekstra dikkatli olun. Onunla olan iletişiminiz de her zamankinden sabırlı olmanızı gerektiriyor.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Bazı konularda fazla ihtiyatlı davranıyor olabilirsiniz. Bugünlerde yaşanan gelişmelerde biraz daha rahat olmak ve olayları akışında gelişime bırakmak daha hızlı ilerlemesini sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Bugün pozitif olmaya devam edin. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Sosyal hayatınızla ilişkili bir maddi gider, büyük olasılıkla da üyelik aidatı gibi bir masraf, bir parça canınızı sıkabilir. Keyfinizi yerine getirmek için yine sosyal hayata yönelirseniz, yeni masraflara girmemeye çalışın.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2015
Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki gelişmeler ve yükselen motivasyonunuz ön plana çıkarken, finansal anlamda olumlu destekler bulabilir, çalışma hayatınızda size katkıda bulunacak yeni açılımlar yaşayabilirsiniz. Bugün ayrıca flörtler ve çocuklarla iletişim konusunda da pozitif bir etki altında olacaksınız

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu