Kova Burcu Günlük Aşk Falı

1 Mart 2015
Aşka karşı beslediğiniz güvensizliği aşmış görünüyorsunuz. İlişkinizin ilk başlarında kendinize yaşattığınız gerginliklerin yersizliği şimdi daha iyi netleşiyor.

Kova Burcu Günlük İş Falı

1 Mart 2015
Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halletmeye çalışacaksınız. İşyerinizdeki sorunlarınızı birilerine açmaya, haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

1 Mart 2015
Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Mart 2015
Sağlık konularında titiz olmanız gereken bir dönem. Fazla stres yaratan işlerden uzak durmanızda fayda var.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Mart 2015
Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Karşınıza bazı zorluklar ve sorunlar çıkacaktır ancak bunları aşmak için gerekli olan çabayı göstereceksiniz. Enerji düzeyiniz gittikçe artıyor, eğer bu enerjinizi doğru olarak kullanabilirseniz bugün bazı işlerinizi tamamlayabileceksiniz. Gizli bazı iletişimler içine girebilir ve ilginç sonuçlara varabilirsiniz. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Sevgili Kovalar cumartesi günümüz saat 02:41 Ay-Mars ve saat 08:27 Ay-Venüs mücadeleci görünümlerinin etkisinde başlayacak. İşlerinizin verimli bir şekilde ilerlemesini ve planladığınız şekilde gelişmesini istiyorsanız yeni bir iş girişimi veya farklı bir yöntemi denemek, verdiğiniz bir kararla ilgili değişimlere gitmek, etrafınızdaki kişilerin sizin gibi düşünmelerini beklemek konusunda temkinli olmak yararlıdır. Saat 04:58 Ay-Neptün olumlu görünümü etkisi, her zaman olduğu gibi sizi  rahatlatıyor. Farklı bir dünyanın içine çekerek ruhunuzu okşuyor. Saat 08:54 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm duyarlı olduğunuz mevzularda geri adım atmaya yanaşmadığınızı göstermektedir. Kişi ne hissediyorsa ona göre davranır. Ancak birileri arkadan dolaplar çeviriyorsa buna sert bir yanıt vererek tepkisini ortaya koyar. Bu tepkiyi de gayet haklı görebilir. Saat 18:49 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı,  sisteme aşırı bağlı insanlar  nedeniyle sıkılabilirsiniz. Saat 19:53-2 Mart saat 01:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bir günü geçen bu süre içinde, eğer çevrenizdeki insanlar hayata olumlu bakan kişilerse, kendinizi huzurlu hissedersiniz. Bu süre içinde kendinize özen göstermekte, gereksiz konular üzerinde durmamakta yarar var. Boşluk etkisi altında, partnerinizin  davranışları,  sizin planlarınıza ve  bakış açınıza  ters düştüğü için doğal olarak tepki gösterme ihtiyacı duyabilirsiniz.  Bugün, iş ve duygusal konularda sıkıntılarımıza merhem olabilecek kişi ve gelişmelere daha fazla ihtiyaç duyabiliriz. Bir ailevi meseleyi bizzat halletmek için uğraşabilirsiniz. Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Bilinçaltınız çok yoğun. Yapmayı düşündüğünüz bir çok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor. Parasal tablonunuz sürekli değişerek, sizin tarzınızın dışına çıkıyor ve olayların abartılmasına neden oluyor. Bugün, içsel sesinizin doğrultusunda hareket etmelisiniz. Ruhsal anlamda baskılı bir gününüzdesiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Yaptıklarınızın karşılığını bir bir almaya başlayacaksınız. Karşılık beklemeden yaptıklarınız size de fayda olarak dönecek. Ancak sözlü bir takdir ya da onaylanma beklentiniz varsa bu konuda ısrarcı olmayın. Karşılanmayabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Unutulmayan acıları, ihanetleri veya yanlışları karşı tarafa anlatmak isteyeceğiniz ya da bu türlü kişilerle karşılaşabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Ancak, ’’ hiç unutmam… ‘’ diye başlayan cümlelerden kaçınmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay’ın Güneş ve Neptün’le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs’le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir(aslında on gündür hissediyoruz). Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Biraz sosyalleşmeniz gerek. Kafanızı dağıtacak ne varsa yapın bugün. Bu bir sohbet, belki yalnız kalıp bir yerde bir kahve içmekte olsa yapmalısınız.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Yeteneklerinizi, otorite konumundaki kişilere göstermek isteyebilirsiniz. Kendileriyle yaptığınız tüm iş veya görüşmelerde, hem zihinsel, hem de fiziksel becerilerinizi yoğun biçimde sergileyebilirsiniz. Sağlığına dikkat etmelisiniz.

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Şubat 2015
Bugün kendinizi ifade etme ve ilişkiler konusunda öfke kontrolünü iyi yapmalı, neyi nerede, ne zaman söyleyeceğinizi özenli bir şekilde belirlemelisiniz. Aile büyükleri ve patronlarınızla iletişiminizde sıkıntılar sözkonusu olabilir. Yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim konusunda fırsatlarınız sözkonusu olacaktır.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu