Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bugün küçük bir gerilim yaşayabilirsiniz fakat sevgilinizle aranızdaki duygusal bağ bu problemi çözmeye yetecektir. O size zaten her konuda destek oluyor.
19 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugün bazı değişikliklere karşı tepkilerinizi gizleyemeyeceksiniz ve kendinizi rahat hissetmekte zorlanacaksınız. Bu size bazı dezavantajlar sağlıyor.
19 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan olumlu bir gündesiniz. Bazı birikmiş borçlarınızı kapatma olanağına kavuşacaksınız ve yarım kalmış bazı projelerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.
19 Ağustos 2017

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Son derece enerjiksiniz ancak bugün enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizden gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde zaman zaman gerilimler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerle fikir anlaşmazlığınız var. Bu anlaşmazlıklar bugün su üstüne çıkabilir. Sorunları fazla uzatmamaya dikkat etmelisiniz. Ne kendinizin ne de başkalarının keyfini kaçırmayın.
19 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Saat 07:06 Ay-Venüs kavuşumu, hayata, ilişkinize, iş hayatınıza, sevdiklerinize tümüyle güven içinde olma arzunuz bir hayli ön plandadır. Değerlerinize zarar gelmesinden çekinirsiniz. Saat 18:17-20:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizde daha ılımlı, olgun ve hoşgörülü olmanız yararlıdır. Stresten, aşırı hassasiyetten uzak duralım. Bu zaman diliminde, yeni bir iş girişimi veya farklı bir yöntemi denemek, verdiğiniz bir kararla ilgili değişimlere gitmek, etrafınızdaki kişilerin sizin gibi düşünmelerini beklemek yanlış olur. Saat 20:55 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişinde, bekar bir Kova, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert yaradılışta olan bir kişiye ihtiyaç duyabilir. Evli Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek, kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler. Kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanız bugün pek kolay olmaz. Ancak şu da var. Kovalar üstlerine fazlaca düşülmesinden pek hoşlanmazlar. Eğer yeni tanıştığınız kişi böyle birisiyse, onu uyarmanız mümkündür. Ay-Aslan geçiş günlerinde hiçbir şey için zorlanmaya gelemeyiz.
19 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde duygusal tarafını ön plana çıkarıyorsun. Emir almaktan yana olmayışın, eşinle atışmana neden olabilir.
19 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş karşıt burcunuz Aslan'da ilerliyor. Sosyal yaşantınıza ağırlık vereceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda neşeli ve ilginç saatler geçirmeniz mümkün. Olaylara çabuk motive sağlıyor ortama hakim olabiliyorsunuz.
19 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni arkadaşlıklar yeni ortamlar motivasyonunuzu yükseltecek. Aşk hayatınızda artık neyin sizin için doğru neyin yanlış olduğuna dair önemli kararlar alabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tamamlanması gereken işler ve görevler yüzünden daha fazla hizmet etmeniz gerekebilir. Bu arada sağlığınızla ilgili konulara da zaman ayırabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal anlamda biraz düşüşe geçtiniz. Ancak küçük bir umut sizi yeniden sevgiye bağlayacak. Önemsediğiniz kişiden beklediğiniz haberler gelebilir.
19 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca hayatınızda yapmak istediklerinize odaklanarak, kararlı bir tavır geliştirebilir, iş hayatınız ve özel hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde sevgi ve aile hayatınızda iyileşme enerjisi olan bugün, sevdiklerinizle ev ortamında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
19 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç burcunda seyahatine devam eden Ay sizin duygusal ihtiyaçlarınıza cevap vermek için harekete geçmeye hazır. Partnerinizle bugün eğlenceli ve dinamik vakit geçirirsiniz. Karşılıklı egolarınızı besleyip harika uyumlu bir çift imajı çizersiniz. Topluluklar arasında sevilen bir ikili olsanız da özle yaşamdaki önceliklerinizi birbirinize açıkça anlatmakta fayda var.
19 Ağustos 2017

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tutulma öncesi duygusal hassasiyetler kaygı, kuruntu ve evhamları daha çok ortaya çıkarabilir. Yeni bir işe girişmektense elinizdeki işleri toparlamaya gayret etmelisiniz.
Reklamı Kapat