Kova Burcu Günlük Aşk Falı

25 Ekim 2014
Sevgilinizle çok kavga ediyorsunuz fakat bu sayede sevginizi ölçebiliyorsunuz. Fakat bazen kavgaların ölçüsünü kaçırabiliyorsunuz ve hem kendinizi hem de sevgilinizi çok yıpratıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük İş Falı

25 Ekim 2014
Bugün dışsal ilişkiler konusunda başarılı adımlar atabilirsiniz. Bazı projelerinizi gerçekleştirmek için uygun bir gündesiniz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

25 Ekim 2014
Bugünlerde para biriktirmeniz gerekebilir çünkü önümüzdeki günlerde parasal kaynaklarınızın önemli bir kısmı kesilecek.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Ekim 2014
Bugünlerde hayatınızda bir değişiklik yapma düşüncesindesiniz fakat dikkat etmezseniz geleceğiniz ile ilgili sorunlar çıkabilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ekim 2014
Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Her şey sizin istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Beklentilerinizin yanıtını alamadığınız zaman kırıcı olabiliyorsunuz. Bu şekilde davranmaktan vazgeçmelisiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Kovalar Cuma gününe,  saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının yansımalarıyla atım atıyoruz. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber açıklayacağım. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmanın etkisiyle, bir çok meseleyi önceden sezebilme gücünüz yükseliyor. Kariyer hayatınızda otoritenizi kabul ettirmekten yanasınız. İş ilişkilerinde çıkarlarını düşünen, üzerinizde baskı kurmaya çalışan kişilerden hoşlanmıyorsunuz. Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması meslek hayatınızla ilgili konular üzerinde yaşanan durgunluk, sıkıntı, kriz ve sorunların tekrar ele alınması yönünde 9 Kasım tarihinin önemli olduğunu gösteriyor. İşbirliğine açık olunuz. İnatçı davranmayınız. 11 Kasım tarihi itibariyle büyük bir proje veya önemli bir iş için karar verebilirsiniz. Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmada etrafınızdaki insanların hem iş hem mali konularda iyi niyetinizden yararlanmaması için dikkatli olunması gerektiğini söylüyor. Şifa tekniklerin uygulanması ve bu yolla kazanç elde edilmesi, rüyalar, mistizm gibi konulardan gelebilecek gelirlerin de göstergesi oluyor. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü bu tutulmada, ilişkilerinizde en iyi yaklaşımın, karşınızdaki kişiyi tanımaktan geçtiğini gösteriyor. Paylaşımcı olmayan insanlardan uzak durmanızın doğru olacağını işaret ediyor. İşiniz önemli ve siz hedefinize odaklı çalışmalısınız. Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu ve olaylara her zamankinden daha yapıcı yaklaşmanız, partnerinizi ihmal etmenize neden olabilir. Gücünüzü kendi çabalarınız sayesinde ortaya koyuyorsunuz. Bugün, girişimciliğinizi istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Bu içinde bulunduğumuz günlerde sizi yoracak bazı yeni görevler üstlenebilirsiniz. Ancak eğer geçtiğimiz kısa vadeli dönemde kendinize yeni şeyler katmış ve tecrübenizi artırmışsanız bu görevin altından rahatlıkla kalkacaksınız.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
İmajınızı olumlu etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz, kariyeriniz yenilenebilir veya hayatınızın farklı alanlarında kendinizi şanslı hissedebileceğiniz ya da önemli pozisyondaki kişilerle olumlu ilişkiler kurabileceğiniz bir süreç başlıyor olabili Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Kariyerinize ve mesleğinize dair alanlarda yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele içine gireceksiniz. Anneye dair konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. İnatlaşmak olumsuz sonuçlar yaratabilir. Akılcı davranın. Aynı yaklaşımı üstleriniz ve iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde de sergilemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
BUGÜN terör estirme gününüz sanki. Kızacak insan arıyorsunuz. Bu durumu kontrol altında tutun. Sevdiklerinizi kırıp pişman olabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Kısa bir yol yapacaksınız. Gideceğiniz yerde ilginç kimseleri tanıyacaksınız. Para konusunda şu sıralar çok kısmetlisiniz. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Seviyor ve seviliyorsanız birlikte yeni bir çevreye gireceksiniz. Her konuda anlaşma var.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!