Kova Burcu Günlük Aşk Falı

23 Kasım 2014
Sevgilinize hayallerinizden çok bahsediyorsunuz ve onu çok sıkıyorsunuz çünkü sevgiliniz daha gerçekçi bir insan. Sevgilinize biraz dinlemelisiniz, belki de haklıdır, en azından bu aşamada.

Kova Burcu Günlük İş Falı

23 Kasım 2014
İş hayatınızda disiplini seviyorsunuz ve hatayı affetmiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu başarınızdan dolayı size imreniyorlar fakat sizin başarısızlığınızı da isteyen çok.

Kova Burcu Günlük Para Falı

23 Kasım 2014
Harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Cebinizi artık hiç düşünmüyorsunuz. Son zamanlardaki harcamalarınız çevrenizdekilere pes artık dedirtiyor.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Kasım 2014
Bir an önce bulunduğunuz ortamdan kurtulup rahatlamak istiyorsunuz. Kafanızı toparlamalı ve hayatın gerçeklerine geri dönmelisiniz.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Son zamanlarda yoğun çalışıyorsunuz ve bünyenizi oldukça çok zorladınız. Özellikle zihinsel olarak çöküntüye uğradınız ve düşünecek haliniz bile kalmadı. Mutlaka tatile çıkmalısınız ve yaşadığınız sorunları bir süre unutmalısınız. Geçmişinizi fazla kurcamamalısınız ve yaptığınız hatalardan dersler çıkartmalısınız.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sevgili Kovalar Pazar günümüz, saat 04:17 Ay-Venüs kavuşumu etkisiyle başlıyor. Aktif girişimlerde bulunmanız yönünde destekleyicidir. Yeni arkadaşlıkların da işaretçisidir. Saat 06:43 Merkür-Jüpiter görünümü iş hayatında derinlemesine düşünmek, bilinmeyenlere karşı duyulan merak ve imajınızı güçlendirmek yönündeki çabanızın işaretçisidir. Hem kariyer anlamında hem de ilişkilerde mücadeleniz yoğun. Ancak bunların maddi ve manevi anlamda ne kadar tatmin edici olduğuna bakmak gerekiyor. Saat 13:02 Ay-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Çünkü sosyal kimliğiniz, zekanız ve popülerliğinizle her zaman gözdesiniz. Hoş sürprizler yaşanabilir. Saat 13:22 Ay-Chiron görünümü, sizin alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurgularken,  birçok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize de yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir. Huzurlu, keyifli bir Pazar günü geçirmenizi diliyorum. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Yaşam standartlarınızı yüksek tutmayı her zaman başaramıyorsunuz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bugün size bir şeyler katacak, olaylara bakış açınızı genişletecek arkadaşlarınızla birlikte olmaya çalışın. Sohbetler paylaşımlara, paylaşımlar dertleşmelere varabilir. Kafanızı kurcalayan bir konunun çözümü doğabilir.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Sosyal hayatınızın yenileneceği, yeni arkadaşlar edinebileceğiniz veya yeni sosyal gruplara girebileceğiniz ve faydalı arkadaşlıklar kurabileceğiniz, size destek olabilecek kişilerle tanışabileceğiniz 10 günlük süreçtesiniz. Yapılan davetler artabilir ya da sosyal sorumluluk projelerine ilgi duyabilirsiniz. Veya medya, eğitim ya da hukukla ilgili konularda yenilikler de söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Yaşamınızda yapacağınız ufak tefek değişiklikler size ilaç gibi gelecek. Yeniliğe ihtiyacınız var. Eski hesap kitaplar kapansın artık.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!