Kova Burcu Günlük Aşk Falı

29 Temmuz 2014
Bugün ilişkinizde gerilimler yaşayabilirsiniz. Partnerinizin ruhsal gerginliklerinden etkilenebilirsiniz. Esnek ve olgun tavırlarınız ilişkinizin geleceği için büyük önem taşıyacaktır.

Kova Burcu Günlük İş Falı

29 Temmuz 2014
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Para Falı

29 Temmuz 2014
Parasal konuların ön planda olabileceği bugün, değerleriniz ve hisseli paralar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Yeni girişimlere için çok uygun bir zaman olduğu söylenemez.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Temmuz 2014
İlişkilerinizde, özellikle parasal konuları da içeriyorsa daha dikkatli olmalısınız.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Yaptığınız değişiklikleri ve yenilikleri eleştirel şekilde gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerde paylaşımla ilgili konular dikkat çekici olabilir. Her zamankinden daha enerjik ve heves dolusunuz. Düşüncelerinizi güçlü bir biçimde savunabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Sevgili Kovalar saat 06:37 Ay-Başak burcu geçişiyle  bayramın ikinci gününe merhaba diyoruz. Sizler de, neyin nasıl olması gerektiği hususunu derinlemesine analiz edeceksiniz. Sözgelimi ilişkide sorunlar varsa bunu düzenlemek, onarmak adına düşünürsünüz. Saat 10:02 Ay-Mars görünümü, hesabi düşünmemize neden olabilir. Çıkarlarımızı bilhassa öne alabiliriz. Bunun nedeni, insanların bizi etkilemesine izin vermeme isteğimizden kaynaklanır. Ödün vermekten, birilerine uymaktan hoşlanmayız. Saat 20:46 Ay-Neptün karşıtlığında, bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz. Huzurlu bir bayram  günü geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Bugün Ay para evinize hareketlilik getiriyor. Bir çok kombinasyon bağlantılar sizi bekliyor. Yenilenme duygusu içinde hareket edebilir ve bulunduğunuz ortamları değiştirmek isteyebilirsiniz. Alışveriş zevkinizi tatmin edeceğiniz ortamları gezeceksiniz. Sevdiklerinize hediye alma konusunda aşırıya kaçmamalısınız.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Maddi konularda akıl danıştığını z ya da siz sormasanızda fikir verip yol göstermeye çalışan birileri ile bir araya geleceksiniz bugün. Dolduruşa getirmeye çalışan bakış açılar ından uzak durmaya çalışın. Sizi zora sokabilirler.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Gündemde veya gündeminizde tartışma konusu oluşturan başlıklarla ilgili duygu ve düşüncelerinizi bastırmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca, belki de bastırmanız gerekmiyordur zaten. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Maddi konularda değişiklikler, sürpriz gelişmeler olabilir. Para ve yatırımlarla ilgili konularda detayların içinde kaybolma eğilimindesiniz. Halledilebilir sorunları kafanızda büyütmeyin. Değişim isteğiniz işte ve maddi alanlarda kendini gösterebilir. Getirisi daha az bile olsa geleneksel yatırım araçlarına yönelebilirsiniz. Biraz rahatlamanız gerekiyor.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
ÇEVRENİZDE bugünün konusu sizsiniz. Hakkınızda iyi de kötü de konuşanlar var. İyi dediğiniz insanları tekrar gözden geçirin.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2014
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!