Kova Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
Bugün ikili ilişkilerinizde bir takım karmaşalar yaşayabileceğiniz görülüyor. Yine de aşkta hevesli ve enerjik tavırlarınızla sevdiğinizi etkilemekte başarılı olabilirsiniz

Kova Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
Bugün rutin işlerinizi yürütürken çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışmanın olumsuz etkileri olabilir.

Kova Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Parasal konular açısından verimli bir gün olabilir. Ortaklıklara ve gelebilecek önerilere açık olmalısınız. Başkalarından yardım almaya bakın. Kısa ve kazançlı yolculuklar gündeme gelebilir ve çevrenizle iletişiminizde artış gözleyebilirsiniz. Yazılı ve sözlü anlaşmalardan kazançlı çıkmanız mümkün.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Bir miktar huzursuzluk görülüyor ve bun durum evle ilgili konulara hızla yansıyabilir. Sinirlilik, kontrol kaybı ve dikkatsizlikler rahatsız edici olabilir.


Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Çevrenize karşı oldukça duyarlısınız. Alacağınız haberler ya da kısa yolculuklar size değişik bakış açıları verebilir. İlişkilerin önemli olduğu bir gündesiniz. Çok rahat olduğunuz söylenemez. İçinizdeki yaratıcı gücü daha tutarlı ve pratik şekilde ortaya koymaya çalışmalısınız, karşınıza yeni engeller çıkabilir. Ev ve iş arasındaki dengelere dikkat etmelisiniz. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Sevgili Kovalar saat 02:48  Ay-Pluto kavuşumuyla Perşembe gününü selamlıyoruz. Bu enerji gün boyunca birçok mesele üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Zorlandığınız konularda başarılı olmak için, önce gücünüzü toplamanız, biraz çıkarlarınızı düşünmeniz gerektiğini bilmeniz lazım. Siz farklı bir açıdan bakıyorsunuz, böyle çıkar nedir bilmezsiniz. Ancak bu enerji, hakkın olanı da almayı bilmelisin diyor. Saat 09:11 Ay-Uranüs zorlu görünümü sizler açısından günün bir hayli aktif geçeceğini ve ancak zorlamalardan hiç hoşlanmayacağınızı gösteriyor. Saat 19:18-3 Ekim saat 11:00 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Boşluk süresince zihnimizin gereksiz bilgi ve koşullanmalarla dolmasına izin vermeyelim. Birileri tuhaf bulacak diye, bizi mutlu edecek olandan uzaklaşmayalım. Unutmayalım ki, kişinin kendisiyle olan barışıklığını hiçbir kitap ve öğretici sağlamaz. Tam tersine kişinin kendisi kazanır. O zaman rahat olalım. Gönlümüzü rahatlatacak ve bizleri huzurlu kılacak bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen gizli kuşkularınız var. İş birliği içinde hareket etmek için katılım beklemenize rağmen, sizinle aynı şeyi düşünmeyen kişiler var. Yapmanız gereken çok iş var ve siz zaman problemleri yaşıyorsunuz. Olayları abartmanız konusunda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. İş çevrenizde disiplinli davranmalısınız.

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Bugün asi bir havanız olabilir. Genel olarak sanki herkesle bir mücadele vermeye, kendinizi ve değerinizi ispatlamaya ihtiyacınız varmış gibi en çok sizi yoracak olan bir enerji bu. Muhalefeti karşınızda aramayın. Aynaya bakın.


Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Herkese uyum sağlamaya veya diğerlerinin yolundan gitmeye çalışarak tartışmalardan kaçınıyor olabilirsiniz. Ancak, bu çaba kalıcı bir sonuç getirmeyeceği için stil değiştirmeniz gerekiyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde Uranüs ve Ay arasında oluşan sert açı beklenmedik gelişmeleri, kendini tutmakta zorlanan kişileri ve hoş olmayan sürprizleri gündeme taşıyabilir. Aramızdan bazılarının alaycı, açık veya zekice yapılan utanma nedeni olabilecek yakıştırmalara ya da suçlamalara maruz kalma olasılığı yüksek. Bu kişilere aynı şiddette ve hatta daha zekice yanıt ve tepki verebilecek veya yorum yapabilecek durumda ya da eğilimde olsak dahi, tavırlarımızı kontrol edip kar zarar hesabı yaparak düşüncelerimizi şimdilik kendimize saklamamızda fayda var. Akşama doğru daha gerçi olabileceğimiz ve sağlam adımlarla ilerleyebileceğimiz gezegen etkileri mevcut.

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Daha içe dönük olacağınız bir gündesiniz. Bu durum gün içinde sık sık psikolojik süreçler yaşamanıza sebep olabilir. İçinde bulunduğunuz durumları uzun uzadıya değerlendirme eğiliminde olacaksınız. Hatta bu konularda bir uzmanla görüşme yapabilir, yük haline gelen meselelerden kurtulmayı seçebilirsiniz.


Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
AİLEDE fikir ayrılıkları çıkabilir. Bencil olmamanız gerekiyor. Fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışırken zor durumlara girmeyin. Mide sorunlarına dikkat.

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

Geçmiş Kova Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!