Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Ona adeta meydan okuyorsunuz. İlişkinizde sürekli olarak yaptığınız hak, hukuk tartışması zaman zaman ilişkinin tadını kaçırıyor. Bugün oldukça olumlu bir gününde, bu olumluluğu bozmaktan kaçının.
20 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Özelliklerinizle beğeniliyor, taktir topluyorsunuz. Yakında çalışmalarınızın maddi karşılığını da görebilirsiniz.
20 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Ekonomik olarak yaşadığınız rahatlık geçici. Hiç hesapta olmayan bir harcamayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Harcama yapıp yapmama konusunda uzun uzun düşünebilirsiniz. Sonuçta zorunlu olduğuna karar vereceksiniz.
20 Ekim 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yaşlı bir yakınınız sizin ziyaretinizi bekliyor. Onu ziyaret edemeseniz bile arayabilirsiniz. Ona bu da yetecek.
20 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ektiklerinizi biçmenin zamanı geldi. Uzun zamandır uğraştığınız bir projenin sonuna geldiniz. Bugün bu projenizle ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Yine de kötümser yanınız devreye girebilir, umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Oysa önünüz açık, isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz gibi gözüküyor. Yakın dostlarınız vermek istediği desteği reddetmemelisiniz.
20 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, bulunduğunuz ortamda sevgi ve ilgi görmenizi sağlar. İnsanlar sizden etkilenir. Güven duygunuz yükselir. Sezgileriniz güçlenir. Kendinizi emniyette hissedersiniz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, destekleyici, güven duygunuzu yükseltici ve sizi rahatlatıcı bir enerjidir. Hedefinizi bilirsiniz. Sorumluluk sahibi ve güvenilir bir kişi olarak takdir edilirsiniz. Bu size haz verir, mutlu eder, rahatlatır. Saat 12:43 Ay-Venüs olumlu görünümü, kendimizle barışık ve başkalarıyla dostça temasımızın işareti olarak öne çıkıyor. Ruhumuza hoş gelen bir şeyler yapmak isteyeceğiz. Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,
20 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev hayatında artan işler ve diğer yandan yoğun iş temposu içinde olman üzerinde baskı yaratabilir. Bu konuda destek bekliyorsun. Ancak insanların bireysel hayatlarına odaklanmasını da bencilce bulduğun bir gündesin. Kaostan düzen doğar! Hayatınla ilgili derinlemesine bir temizliğine girişiyorsun demek yanlış olmaz. Eğer gerçekten sadece biraz daha güven ve sana ait olanın yanındakilerin de sahiplenmesini istiyorsan, konuşmalarını iyi yönlendirmelisin. Aksi takdirde eleştirilerin hiç beklemediğin tatsız sonuçların doğmasına yol açabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle samimiyetinden şüphe ettiklerinizden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Kilo problemin varsa, yeni bir diyet programına başlayabilirsin.
20 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eskiden tanıdığınız ve güven sorunu yaşadığınız bazı arkadaşlarınızla yeni bir iş planı yapma yönünde ilerleyebilirsiniz. Bu sizi hem motive ederken hem de bazı korkularınızı tekrar tetikleyebilir.
20 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevresel değişiklikler ve ziyaretler dikkat çekebilir. Daha çok yer görüp yeni şeyler keşfedebilir, zihinsel açıdan canlı olabilirsiniz.
20 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlgilendiğiniz insan sizinle aynı aynı duygular içinde. Kavuşmanız beklediğinizden de önce olacak gibi.
20 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.
20 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yenilikçi fikir ve düşünceler çok cazip görünebilir ancak gerçekçi yönünüzü korumalısınız. Arkadaşlarınızla görüşme ve iletişiminizde etkileyici bir dil kullanabilirsiniz, sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.
20 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir resim atölyesine ya da drama eğitimine katılabilirsiniz. Sanatçı ruhunuz sizi devleştirir. Mistik konular, spiritüel çalışmalar için harika bir gün. Diğer yandan iş temponuzdaki yoğunluk sizi karar almakta zor durumda bırakır. Derin nefes alarak, fiziksel ve ruhsal dengenizi sağlayarak her aksiliğin üstesinden gelirsiniz.
20 Ekim 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayallerle hedefler uyuşmayabilir. Yakın çevreden insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ani yolculuk planları yapmayın. Keyif veren sosyal etkinlikler sizi memnun edecektir.
Reklamı Kapat