Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Bu engellerin keşfi, tarafların gözden kaçmış özelliklerinin keşfi de olabilir.
18 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Genel olarak yolunda giden işlerinizin, son günlerdeki geçici teklemeleri sizi bu kadar düşündürmemeli. Çok istekli çalışıyorsunuz. Bu da iş hayatınızda size bir ayrıcalık kazandırıyor.
18 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yakın bir gelecekte iradeniz dışında, ama gönüllü olarak yapacağınız bazı harcamalarınız olabilir. Dikkatli harcama yapabildiğiniz sürece para sıkıntısı yaşamayacağınızı görüyorsunuz. Bu kararlılığınızı bozmamalısınız.
18 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşırı duygusallıkların etkisinden kurtulmalısınız. Ara sıra kendinizi yoklayıp sınadığınız konuyla ilgili, objektif bir sonuca varmanız biraz zor görünüyor.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Güçlü kimselerle biraraya gelebilirsiniz. Kadınlardan kaynaklanabilecek kriz durumları söz konusu olabilir. Üzerinizde psikolojik baskı ve stres hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Titiziz. Bütünden ziyade detayları önemseriz. Her şeyi analiz ederiz. Laf olsun diye konuşmayız. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünümü, seçici ve oldukça dikkatli hareket etmemizi sağlıyor. Yenilikler ilgimizi çekiyor ancak güven olgusunu asla gözden kaçırmıyoruz. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Söyledikleriniz, yaptıklarınız diğerleri tarafından başarılı bulunur. Kararlı ve dikkatli şekilde işlerinizi yoluna koyarsınız. Ciddi ve oldukça tutarlı davranırsınız. İnsanlar size saygı duyarlar. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün anlaşılmayı beklemiyorsun. Kendi işini yapmayı planlıyorsan güvendiğin kişilerden akıl alabilirsin.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek davranışları karşı taraftan alabilir ve bu beklentinin gerçekleşmiş olmasından dolayı kendinizi rahatlamış ve mutlu hissedebilirsiniz. Ancak yine de ilişkinizde bazı finansal sorunlar yüzünden gerginlikler ve birtakım anlaşmazlıkların yaşanabileceği gözüküyor. Ailevi ilişkilerde ise büyüklerinize karşı bir fikir beyan ederken bir daha ılımlı ve orta yolda konuşmaları tercih etmeniz faydalı olacaktır.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uğraştığınız işlerde daha rahat bütünü görebilirsiniz. Bilginin hızlı aktığı bir gündesiniz. Ufkunuzun açıldığı ve yeni şeyler öğrenmek için cesaret göstereceğiniz anlar var. Çocuklarınızın gelişimi konusuyla ilgilenmeniz olasıdır. Kendinize zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gün. Hobilerinize vakit ayırmanız size iyi gelecektir.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Riskli hareketlerden, ani tepkilerden, tartışmalardan uzak durun. Ufak tefek veya acele hareketlere bağlı sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almakta fayda var.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı olaylara içerleyebilir, arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlık çıkabilir. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda daha yoğun bir çalışma yapmalısınız. Yoksa, dağınıklık ve unutkanlık yüzünden sıkılabilirsiniz.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kimse tarafından anlaşılmayı beklemiyorsun. Kendi işini yapmayı planlıyorsan aklıselim düşündüğüne inandığın kişilerden akıl alabilirsin. İşinden memnun olmayan bir Oğlak burcuysan, iş ortamında sabrını zorlayan olaylar karşısında bir süre sessiz kalmayı tercih edeceksin. Bir yandan da yeni bir iş arayışına gireceksin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, birlikte olduğun kişiyle bambaşka dünyalara ait olduğunuzu düşünebilirsin. Çocukları olan bir Oğlak burcuysan, geleceklerinden kaygılanman onlara da yansıyabilir. Yakın bir arkadaşının ilişkisine dair duyacakların karşısında şaşkına dönebilirsin. Konuya ilişkin fikirlerini açıkça dile getirebilir, hatta arkadaşına inceldiği yerden kopsun, kendi yoluna bak bile diyebilirsin.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, size ani bir seyahat kararı aldırabilir. Yada uzaklardan gelen biriyle vakit geçirebilirsiniz. Bugün medya ve basın çalışmaları, lansmanlar için verimli. Tutkuyla ele aldığınız konuyu azimle tamamlama isteği duyarsınız. Kariyer çalışmalarınızda somut sonuçlar elde edeceksiniz. İnsanlara karşı duyarlılığınızı kaybetmeden, ilişkilerinizi koruyun.
18 Haziran 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli kararlarınızı öğleden sonraya bırakmanız olayları daha geniş bir çerçeveden görmenizi sağlayacak. Sizi az tanıyan insanlarla işbirlikleriniz olacak
Reklamı Kapat