Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Bir arkadaş aracılığıyla bir şeyler öğrenme niyetiniz, hiç romantik değil. Onun gizemi, sorularınıza yanıt alamamanızdan kaynaklanıyor. Sizin kadar etkilenmemiş görüntüsünün nedeni, sizin dayandırdığınız gerekçelerde değil.
14 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan başka biri daha var gibi. Bazı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, yeterli gelmeyebilir, biraz daha sabır.
14 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Dişinizi biraz daha sıkmanız gerekiyor. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için esaslı paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.
14 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Arkadaşınızı sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var. Size haksızlık ettiğini uygun bir tarzda anlatmalısınız. O, olayın pek farkında değil gibi.
14 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Etkilendiğiniz kişinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyor, bekliyorsunuz. Ama bu gecikme, duygularınızın karşılığı olmadığı anlamını taşımıyor. Umutsuzluk için çok erken. Dost çevrenizden birine verdiğiniz değerin, onun ilgisizliğiyle daha da arttığını söyleyenlere kızıyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Bu, biraz hastalıklı bir ilişki görüntüsü veriyor.
14 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:10 Ay-Venüs olumlu görünümü, kendimizle barışık ve başkalarıyla dostça temasımızın işareti olarak öne çıkıyor. Ruhumuza hoş gelen bir şeyler yapmak isteyeceğiz. Saat 07:44 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizi ılımlı, sevgi dolu şekilde düzenlemeye çalışsak da, bir şeyler mecbur olmak, sorumluluklar bizi bir hayli yoruyor. Saat 10:31 Ay-Satürn görünümü destekleyici, güven duygunuzu yükseltici ve sizi rahatlatıcı bir enerjidir. Hedefinizi bilirsiniz. Sorumluluk sahibi ve güvenilir bir kişi olarak takdir edilirsiniz. Bu size haz verir, mutlu eder, rahatlatır. Saat 19:34 Ay-Neptün kavuşumu, hem ruhsal hem bedensel anlamda huzura ihtiyaç duyarız. Sevgi ve şefkatle hayata yaklaşırız.
14 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Gerçeklerle yüzleşmeye hazırsın! İnsanlar ilişkileri için bazen gerçeklerden kaçar. Sen ise bugün yüzleşmeye hazırsın. Ancak karşındaki kişiden aynı samimiyeti görmeyebilirsin. Elinden gelen her türlü iyi niyeti iş arkadaşlarına göstermene rağmen aynı reaksiyonu görmüyorsun. Aşk her zaman istediğimiz gibi yaşanmıyor. Bugünlerde belki de en çok bunu tecrübe ettin. Ancak azmin yerine bugün vazgeçmek duygusu da oluşabilir. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin vereceği müjdeli haber ayaklarını yerden kesecek. Günün yorgunluğunu üstünden atmak için spor ya da meditasyon yapabilirsin. Bugün aynı zamanda arkadaş edinmek için ideal bir gün. Çevreni sağlıklı bir şekilde genişletebilirsin.
14 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz plan ve projelerinizle alakalı güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunu değerlendirmek için karşılıklı fikir alışverişi yapmanızda fayda var. Belki olaylar çok daha güzel bir noktaya gidebilir.
14 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli bir gündeminiz olabilir. Sözleşme ve yazışmalara dikkat etmenizde fayda var. Öğleden sonraki zamanlarda biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde daha olumlu koşullar söz konusu.
14 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak burcu ailenizle ilgili yaşanan değişikler mücadele gücünüzü zayıflatıyor. Çok hırslanmış, hayallerinize ve kariyer hedeflerinize odaklanmış durumdasınız. İş hayatınızda bazı entrikalar söz konusu olabilir. Çevrenizdeki insanları iyi gözlemlemelisiniz. Maddi anlamda dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle harcamalarınız konusunda.
14 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yönden oldukça renkli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğiniz özellikle akşam saatleri her zamankinden daha parlak geçebilir. Dernek, vakıf çalışmalarında yer alabilirsiniz.
14 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, manevi ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz. Bu konularla ilgili kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizi kalabalıklar için iletişim halinde bulabilirsiniz ancak dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.
14 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizin kırılgan ve duygusal ruh haline destek vereceğiniz bir gün. Hayata karşı cesaretini kaybetmiş olabilir. Dolayısıyla ruhsal dengesini iyileştirmek size düşer. Diğer yandan sanatsal çalışmalar yapmak, etkili yazılar kaleme almak için harika. Hatta kendinizi şiir yazarken bile hayal edebilirsiniz.
14 Aralık 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu yakın çevredeki olaylar enerjinizi düşürebilir. Olayları yönlendirip, idare etme çabanız yüksek ancak gereksiz sorumluluklardan kaçının. Öze dönüp bireysel hedeflerinizi gözden geçirin.
Reklamı Kapat