Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Kötü tecrübelerin sizi bilediği şeklinde savunmalarınız var. Oysa çevrenizde bu kadar anlaşılır olmayan başka nedenleriniz olduğu düşünülüyor. Aşk ilişkilerinde kuşkuyla bakılan bir görüntü veriyorsunuz.
16 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak.
16 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yakında para içerikli kent dışı yolculuklarınız olabilir. Kendinize yönelik harcamalarınızı, sadece kendinizin inandığı gerekçelerle savunma altına almaya çalışmamalısınız.
16 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapıcı eleştirilere açık olun. Bugünlerde size belli konularda çok yararı olacak.
16 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışmalar var. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız. Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir.
16 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:13 Jüpiter-Pluto görünümü başarılı bir dönüşüm ve yenilenmenin göstergesidir. Bir grubun liderliğini üstlenebilirsiniz. İşinizdeki başarınızdan söz edilir. Karşınıza güçlü insanlar çıkar. Onlardan maddi-manevi yönde destek görürsünüz. Bir olgunlaşma dönemidir. Kararlılık ve başarının göstergesidir. Popülerlik kazanmanızda, toplumsal anlamda tanınmanızda, güçlü kişilerle bağlantı kurmanızda yardımcıdır. Bir şeylerin değiştiğini fark edersiniz. Bunlar gayet olumludur. Zorlanmaksızın ilerleyiştir. Yatırım fırsatları karşınıza çıkar. Saat 13:54 Ay-Pluto kavuşumu gayet olumlu bir yansımadır. Kendinizi her konuda lider, güçlü ve derin düşünebilen bir kişi olarak hissedersiniz. Algılarınız gayet açıktır ve gerekli olduğunda her türlü duruma müdahalede bulunabilirsiniz. Saat 13:57 Ay-Jüpiter görünümü, ilerisi adına sizi umutlandıracak bir gelişmenin işaretçisidir. Umudunuz yüksektir. Her şey yoluna girecek diye düşünmek, bu görünüm sayesinde mümkündür. Saat 23:27 Ay-Mars görünümü, çevrenizle ılımlı ve nazik biçimde iletişime geçebilirsiniz. Sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, hedefinize göre ilerleyebilirsiniz.
16 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yönelik son derece hızlı bir çalışma içine giriyorsunuz. Sabırlı ve sakin davranacak, çevrenizin desteğini alacaksınız. Hem iş hem de aşk açısından yeni bir dönemin başladığını hissedebilirsiniz.
16 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tavırlarınızla çevrenizde imaj yaratıyorsunuz. Bulunduğunuz şartları zorlamayı seviyor fakat bunu yaparken kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Partnerinizle, gereksiz konuları tartışabilir ve kırgınlık yaşayabilirsiniz.
16 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiklerinizi korumak isterken hak etmediğinizi düşündüğünüz davranışlarla karşılaşabilir bundan dolayı içinize kapanabilirsiniz. Başkalarının gizli sırlarını keşfetmek yerine kendi içinizde olan derin duygularla yüzleşmenin bir yolunu bulmalı kendinize yanıtlar aramalı ve hatalarınızla yüzleşmelisiniz. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz, herkesi olduğu gibi kabul ederseniz sorunların kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.
16 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olaylara dikkatinizi verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler meydana gelebilir. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. Duygusal değişiklikler yaşayabilirsiniz. Eğitim konularında başarılı olabilirsiniz. Sosyal gruplardan destekler alabilirsiniz.
16 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay öncesinde bazı öngörülemeyen ve karmaşık koşullar olsa da Ay burcunuzda ve ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. İkili ilişkilerde duruşunuzla, tavrınızla söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.
16 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Halinizden duyduğunuz büyük memnuniyet sizi biraz gevşetebilir ve sorumluluklarınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Maddiyat ile ilgili konuları ve hayatınızın gerçeklerini göz ardı etme eğilimi gösterebilirsiniz. Sevindirici bir haber gelebilir.
16 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla önemli paylaşımlarda bulunabilir, etkili iletişim kurabilir, seyahatlere gidebilir ve yeni eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. İş hayatınızdaki görüşmelerinizden fayda sağlayabileceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden destek görebilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz.
16 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluk, ciddiyet, takdir ve başarı. Bu üç kavram hayatınızın yeni mottosu olacaktır. Ciddi konulara ve yeni iş fırsatlarına yelken açabilirsiniz. Kurumsal yerlerle bağınızı güçlendirmek ya da kurumsal bir yapıya kavuşmak gündeminizde olacak. Yeni bir oluşumun heyecanı iş hayatınızı renklendirir. Para kazancınız artar.
16 Ocak 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek planlarınız hızlanırken hayatın amacını keşfetmiş ve nasıl davranmanız gerektiğini biliyor olacaksınız. Etrafa bırakacağınız izlenim çok iyi olacak.
Reklamı Kapat