Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bakımdan oldukça hassas olabileceğiniz bugün, duygularınızı göstermekten kaçınabilirsiniz. İlişkilerinizde bocalamalar yaşayabileceğiniz görülüyor.
21 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Ay, sizi günlük işleriniz konusunda zorlayabilir. Venüs ve Merkürün etkisi, günlük işlerinize ve meslek yaşantılarına hız kazandıracak etkiler verebilir. Bu günlerde iş yaşamınızda artan bir yoğunluk hissedebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz, hareketli bir gündesiniz. Jüpiter iyimserliğinizi arttırırken, maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kndinizde bulabilirsiniz.
21 Şubat 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Ay size değişiklik isteği ve bir alçalıp bir yükselen mizaç değişikliği getirebilir. İlişkilere özen göstermeniz gerekiyor.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde iç benliğinizle kuracağınız bağlantılar, harika önsezilerinizin desteğiyle, size gizli kalmış gereksinimlerinizi hatırlatacak. Önemli çıkış noktaları belirleyip açmazlarınızın üzerine gidebilirsiniz. Belli bir tertip içinde düzenlemeye çalıştığınız yaşamınız, sürdürmeye kararlı gibi göründüğünüz birtakım yalnızlıklardan arınmak istiyor.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda Ay Başak burcundaki hareketine devam ediyor olacak. İlk saatlerde oluşan Ay-Venüs olumlu kontağıyla güne iyimser bir enerjiyle başlayabilirsiniz. Akademik işleriniz, yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa 04:51-17:17 aralığında Ay boşlukta olacak. Dikkatiniz, zihniniz bulanık olabilir. Her şeyi kontrol edin. Eğer vaktiniz varsa Ay boşluktayken yeni bir girişim de yapmayın. Saatler 17:17'yi gösterdiğinde Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. Sizler özellikle kariyer hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yöneticinizden göreceğiniz bir tepki sizi yaralayabilir. İş hayatında olmaması gereken bir üslupla karşılaşabilirsiniz. Çok uzun sürmeyecek bu etkinin devamında güzel bir enerjiyle geceye ilerliyorsunuz. Geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri
20 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim problemi yaşıyorsun!Yoğun bir güne hazır mısın? Bugün gezegenlerin seyri günün ilk saatlerinde hareketli, duygusal ve savunmacı bir yapı sergilemene neden olabilir. Ortaklı bir işte çalışıyorsan, Ay?ın etkisi ile paranın paylaşımı noktasında yeni kararlar aldırabilir. İş bölümünde birtakım değişiklikler yapabilirsin. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinle birlikte ekonomik olarak bazı önlemler alma kararı alabilirsiniz. Sürekli ayrılıp barıştığın bir ilişkin varsa, bu duruma artık dur demen gerektiğini fark edeceksin. Eski düzenine duyduğun özlem bugün yeni kararlar almana neden olabilir. Aile üyeleriyle bir araya geliyorsan, bugün iletişim kurmakta sıkıntı yaşayabilirsin. Yoğun geçen gün baş ağrısı olarak dönebilir.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

OĞLAK
20 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizi paylaşmak istediğiniz ortamlarda bulunmak hoşunuza gidecektir. Akademik konular gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda zaman alan işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ruhsal olarak yenilenmek için yolculuklara çıkmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Felsefi konulara yönelebilirsiniz.
20 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş kuracak kişilere akıl desteği sağlarsanız başarılı olduklarını görünce kendinizi çok şanslı hissedersiniz.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda yaşadıklarınızın dışa yansımasını engellemek, herşeyi kendi içinizde halletmek isteyeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu durumdayken, işlere değil, iç dünyanıza odaklanıp orada olanlara düzen vermek faydalı olabilir.
20 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Alacaklar verecekler, para transferleri, banka kuyrukları, hesap açma kapama derken neredeyse bütün gün finansal konular ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çok fazla düşünecek vaktiniz olmasa da, duygusal anlamda geçmişe dönmeye meyillisiniz.
20 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, size ani bir seyahat kararı aldırabilir. Ya da uzaklardan gelen biriyle vakit geçirebilirsiniz. Bugün medya ve basın çalışmaları, lansmanlar için verimli. Tutkuyla ele aldığınız konuyu azimle tamamlama isteği duyarsınız. Kariyer çalışmalarınızda somut sonuçlar elde edeceksiniz. İnsanlara karşı duyarlılığınızı kaybetmeden, ilişkilerinizi koruyun.
21 Şubat 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten gelen konular, hukuki mesleler, uzaktaki yakınlarınızla ilgili olaylar sizi meşgul edebilir. Rutin dışı gelişmeler vasıtasıyla önemli kararlara varıyorsunuz.
Reklamı Kapat