Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız yoksa birçok olumsuzlukla karşılaşabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu iş ortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Gururunuz buna el vermese bile bunu bu şekilde çözümlemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konularda bazı sorunlar yaşayacaksınız ve bunun üzerine öfkeleneceksiniz. Sinirlerinize hakim olmalısınız aksi takdirde sorunlarınızı çözümleyemezsiniz.
19 Ağustos 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Duygusal açıdan olumlu etkiler altında olacaksınız ve hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberler ve bazı gelişmeler sizi heyecanlandıracaktır.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sıkıntılı başlayabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Öğle saatlerinde bu sıkıntılı durumunuz ortadan kalkacaktır. Yakın arkadaşlarınızın ilgisi sizi kendinize getirecektir. Ailenizden bir süredir ayrısınız. Kısa zaman sonra onlara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.
19 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan burcu süresince, bir ortaklık yapılacaksa zekice düşününüz. Para hesabınızı iyi yapınız. Bu dönemde, ilişkilerimizi her anlamda gözden geçireceğiz, çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. En iyisini ortaya koymaya çalışacağız. Eğer ilişkinizde bir sorun varsa birbirinize karşı dürüst bir şekilde konuşunuz. Yeni ilişkiye başlayanlar, en başından her şeyin açık bir dille ifade edilmesinde, kibirden uzak durulmasında, egosantrik hareketlerden kaçınılmasında yarar var. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
19 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafındaki olayları gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirebildiğin bir gün. Özellikle sosyal ilişkilerinde? Bugün kendinden yaşça büyük insanlarla iletişimin artabilir. Onlardan belli konularda, işine yaracak tavsiyeler alabilirsin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, kısıtlandığını hissetmen, sevgilinle net konuşmalar yapmana neden olabilir. Evliliğine hareket katmak adına, eşinle birlikte çeşitli aktivitelere katılabilirsin. Akşam saatlerinde uzun süredir aramadığın arkadaşlarını arayabilir, onlarla ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsin. İnternet üzerinden yapacağın alışverişler ruhsal olarak rahatlamanı sağlarken bütçeni aşabilirsin.
19 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızda evirip çevirdiğiniz, şüphelerin esiri olup kendinizi sürekli suçladığınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bu enerjiyi bu şekilde kullanmak yerine, geleceğe güvenle ilerlemeyi seçin.
19 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geçmişten kaynaklanan hassasiyetler ve duygular gündeme gelebilir. Kimi zaman daha esnek davranmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Direnç göstermemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

ÇEVRENİZDE bulunan kişilerin gerçek yüzlerini görerek hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlaklar sürpriz birlikteliklere adım atabilirler.
19 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.
19 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde keyifli bir enerji sözkonusu iken, sevdiklerinizle mutlu zaman geçirebilir, birlikte program yapabilir, sevildiğinizi daha yoğun hissedebilirsiniz. İş görüşmeleri açısından başarılı bir zamandasınız.
19 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gün Yay burcunda seyahat eden Ay sizin bilinçaltınızdaki enerjiyi açığa çıkartacak. Kolektife açılmak için harika bir gün.Topluluklar yararına etkinliklere katılıp görev alabilirsiniz. Kalça ve kemiklerinizde ağrı hissedebilirsiniz. Annenizin talepleri sizi yorabilir. Sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar ve bol bol meditasyon yapabilir. Günü olumlamalarınızı tekrarlayarak tamamlayabilirsiniz. Ağrı
19 Ağustos 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla Merkür’ün düzelmesi parasal konularda elinizi rahatlatabilir. En azından parasal sorunlarınız için bu tarihten sonra kolları sıvayabilirsiniz. Yine iş ve eğitim alanlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar da geride kalacak.
Reklamı Kapat