Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Onda farklı bir derinlik algılıyorsunuz. Ama bu gizem, kuşkulu bir merakı da doğuruyor. Duygularınızın tamamen etkisine girmemek için gösterdiğiniz direnç işe yaramayabilir.
17 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günler sizin için stressiz ve sakin geçecek. Uzun zamandır süregelen koşuşturma, yeni bir durgunluk dönemine girecek ve bazı önemli problemleri çözmüş olmanın huzurunu yaşayacaksınız.
17 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Yakında yeni bir harcamanız var. Ama giden paranın karşılığında büyük sevinçler söz konusu. Bir alacak meselesinde çok özenli diyaloglar içine girmeniz gerekiyor.
17 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Özel ilişkilere müdahale edilmez mantığıyla, sizden yardım bekleyen birine sırtınızı çeviriyorsunuz.
17 Mart 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır biriktirdiğiniz özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız. Sevdikleriniz kendinizden emin ve cana yakın tavırlarınızdan çok hoşlanıyorlar. Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz birisi size uzaktan yanlış bir izlenim verdiğinizi söyleyebilir.
17 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, çevre değişikliğini işaret ediyor. Yakınlarımızla iletişim, sevgi alışverişimiz güçlenecek. Daha önceden tanıdığımız ve oturduğumuz çevremizi özleyebiliriz. Oralara yakın olmak isteriz. Yeni dostluklar, paylaşımlar, olumlu değişimler moralimizi yükseltecektir. Size destek veren insanlarla karşılaşırsınız. Çevrenizdekiler sizdeki bu değişimi kolayca fark ederler. Bu Yeniayın bir olumlu tarafı, Mars-Oğlak geçişiyle örtüşmesidir. Bu iki yıllık bir planlamanın göstergesidir. İşleriniz açılır, fırsatlar karşınıza çıkar. Uzun zamandır arzu ettiğiniz bir şey gerçekleşir. Epeyce aktif bir Yeniay olacak. Ev içinde bir hayli koşturacaksınız. Fakat bunlar olumsuz durumlar değil. Hoşunuza gidecek yenilikler olacak. 17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek güçlü Mars, hem ilişkiniz hem yaşamsal hedefiniz hem de genel olarak kendinizi gayet olumlu bir şekilde yönlendireceğiniz zaman dilimidir. Doğanızda bulunan sabır, kararlılık, disiplin ve sorumluluk özellikleri, Mars geçişiyle cilalanır. Burcunuz üzerinde iki yıl sonra geçiş yapan Mars hakikaten gayet olumludur. Siz zaten ne yaptığını bilen insanlarsınız. Rutin işlerinizi, görevlerinizi gayet başarılı bir şekilde yerine getirirsiniz. İlişkinize, hayatınıza, sağlığınıza özel önem vererek, yolunuzda ilerlersiniz. Bu süreç, amaca uygun şekilde insanın kendini yönlendirmesini sağlar. Sağlığınızı güçlendirir. Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,
17 Mart 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün telefonla ya da yüz yüze iletişim kuracağın arkadaşların, senden yeni fikirler almak isteyebilirler.
17 Mart 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Karar vermeniz gereken konularda aceleci davranmayın. Olayların çok hızlı geliştiğini düşüneceksiniz. Uzaklarda bulunan bir dostunuzla haberleşmek keyiflendirecek.
17 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla ailenize destek olmanın, onların yanında olmanın tam zamanı gelmiştir. Bu zamana kadar aileniz tarafından anlaşılmadığını düşünmüş olabilirsiniz veya onların sizi tam olarak anlamadığını da düşünebilirsiniz. Fakat bu noktada kendi yaptığınız hataları da görmeniz daha vicdanlı olacaktır. Zira onlara sorarsanız belki de yaşadığınız bu sıkıntıların nedeni şimdiye kadar kendi başınıza buyruk davranmanızdan ileri geliyor olabilir. Bu noktada kendi hatalarınızın da bu sorunlarda payı olduğu düşünmeli ve büyüklerinizin fikirleri doğrultusunda bazen de olsa hareket etmeyi öğrenmelisiniz.
17 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Balık burcundaki yeniay yakın çevrenize ve düşüncelerinize daha akıcı bir şekilde odaklanma getirmekte. Düşüncelerinizi daha yaratıcı kılabilirsiniz.
17 Mart 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün ticari anlamda risk almaktan uzak durmanız için uyarıyor sizleri, Büyük umutlar beklediğiniz bir işiniz hiçte umduğunuz gibi gerçekleşmeyebilir ve işin içinden çıkmakta bir hayli zorlanarak resmi kurumlarla oldukça ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün sağlığınıza da özen göstermeli ve yorgunluğunuzu ciddiye alarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekarsanız hayatınıza aniden girecek biri ile bambaşka duyguların içinde bulabilirsiniz kendinizi. Aşırı şüpheci yaklaşımlarda bulunmadan sezgilerinizin sesiyle hareket etmelisiniz.
17 Mart 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Var olan sevgi ilişkinizde herşeyi net olarak görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sorunlar sizden kaynaklanıyorsa, hatayı kabullenin ve düzeltmeye çalışın. Sebep siz değilseniz, karşınızdaki insana aksaklıkları düzeltmesi için bir şans verin.
17 Mart 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay öncesi belirsizlikler devam ediyor, ilişkiler ve iletişim konuları oldukça hassas, dolayısıyla günü daha sakin ve sessiz geçirmek, hayatı biraz daha rölantiye almak doğru bir karar olabilir. Mevcut işlerinize, planlarınıza sadık kalmak, ilişkilerde fazla zorlamamak bugün doğru bir yaklaşım olabilir.
17 Mart 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Balık burcunun 28. derecesinde Yeni Ay meydana geliyor. Gündelik hayatta ilişkileri yönetirken pek çok faktör devrede olur. Herkesin düşüncesine saygı göstermek güzel olsa da bu düşünceleri tek havuzda toplamak yine sizin çabanıza ihtiyaç duyar. Spiritüel ve kadim bilgilere duyduğunuz merakınızı sevdiklerinizle paylaşmak ve onlara da bilgi aktarmak sahip olduğunuz yaraları doğal yoldan iyileştirir. Balık
17 Mart 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniayı, satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, teknoloji ve bilgisayar alanlarınızda yapacağınız yeni başlangıçlar için kullanabilirsiniz.
Reklamı Kapat