Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

27 Kasım 2014
İlişkinizde daha sağduyulu davranmaya yönelmelisiniz. Kıskançlık sorununda, kıskançlık duyan tarafın tek sorumlu görülemeyeceğini kabul etmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

27 Kasım 2014
Sert görünme çabanızla, içinizdeki yumuşaklığı saklayamıyorsunuz. Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuç verebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

27 Kasım 2014
Bugünlerde bütçeniz destek görmeden denkleşemeyecek gibi. Para konularında vefalı dostluklar içindesiniz. Pay sahibi olduğunuz bir satış işinde yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Kasım 2014
Bazı duygusal sert çıkışlarınıza artık kanıksanmış gibi tepki verilmesi, sizi bu konuda daha ciddi önlemler almaya yöneltmeli.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
İş yaşamınızda karşılaşacağınız olayların sizi duygusal olarak olumsuz etkileyebileceği bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda yeni kararlar almaktan ve girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Duygusal anlamda ortaya koyabileceğiniz tepkiler bazı kişisel ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Genel çevrenizde gelişen bazı olaylardan rahatsızlık duyabilirsiniz ancak bunlara müdahale etmek için bir kaç gün daha beklemeniz sizin için daha doğru olacaktır. Ani kararlar vermekten kaçının.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Sevgili Teraziler, saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü size sürpriz gelişmeleri işaret ediyor. İlişkisinde sorun olanlar bugünlerde barışabilirler. Yalnız olanlar, yeni bir ilişki adım atabilirler. Bazı Teraziler evlilik kararı alabilirler. Bir yolculuk veya bir etkinlikte birinden çok fazla etkilenebilirsiniz. Bir arkadaşlık, heyecanlı bir ilişkiye dönüşebilir. Ayrıldığınız kişi, sizi arayabilir. Bir yakınınız, sizi biriyle tanıştırabilir. Bugün olanlar sizi pek şaşırtmasın. Heyecanlı gelişmelere açık olun derim. Saat 05:28 Ay-Güneş görünümü altında sizi olduğunuz gibi kabul etmeleri, söylediğiniz bir söze ters karşılık vermeleri, muhalefet etmelerinden hoşlanmazsınız. Çekici sevimli sıra dışı yanlarınızla bir bütünsünüzdür. Ruhunuz özgür olmak ister  ve dilediği gibi davranmaktan yanadır. Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü,  arzularınız, istekleriniz, ulaşmayı istediğiniz hedefleriniz doğrultusunda hareket etmekten yana olduğunuzu gösteriyor. Özellikle bilginiz ve tecrübeniz dahilinde insanlara akıl veriyor, hatta rehberlik ediyorsunuz. Ancak bu hizmetlerinizi tek başına sürdürmek, kimseyle çalışmaktan yana da değilsiniz. Oysaki mevcut durumunuza baktığımızda sizin öncelikle odaklanma sorununuzu çözmeniz ve işlerinizi gerçekçi bir şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Başkalarına yardımcı olacağım diye, kendinizi ihmal etmeyiniz. Bir de lütfen, düzensiz beslenmeden kaçınınız. İşiniz veya yaşantınız gereği uyku düzeninize önem vermiyorsanız, bilmediğiniz ilaçları kullanıyorsanız yeniden bir doktora görünmelisiniz. Panik atak, aşırı duyarlılık, yorgunluk gibi şikayetlerinizi de hafife almayınız. Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlayıcı görünüm, inandığımız yolda ilerlememizin, dilediğimiz gibi hareket etmemizin, öz benliğimize uygun şekilde kendimizi ifade etmemizin önünde duran her türlü engeli yenme çabamızı gösteriyor. Buna ilişkilerimiz de dahil. Dostluklarımızın devamlılığı gayet kıymetli. Ancak birileri gereksiz sözleri ve davranışlarıyla bizi üzmeye devam ediyorsa bugün susmamız pek mümkün değil. Gerekeni söyleyebilir, bir adım geri atmayız. Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Çok hızlı ve cesur davranarak bir çok işi aynı anda yapacak, birbirini tetikleyen konularda ardı sıra başarılar gelecektir. Fikirlerinizi insanlara kabul ettirecek, organizasyon yeteneğinizin çıtasını yüksek tutacaksınız. Bulunduğunuz konumu destekleyici kurs gibi kısa eğitim çalışmalarında bulunacaksınız. Bu detaylar işinizle ilgili size katkılarda bulunacak..

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Eğlenceli başlayan planlarınızın sonradan tadı kaçabilir. Hayatın neşeli taraflarını görmeye çalışanlarla, bu yanların varlığından bile haberi olmayan insanların çekişmesine şahitlik edebilirsiniz. Değiştirmeniz gerekmiyor.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Önümüzdeki üç gün içerisinde, kısa mesafeli sürpriz yolculuklar veya ani ziyaretler söz konusu olabilir. Kuzenleriniz, kardeşleriniz veya diğer akrabalarınızla ilgili hoş haberler alabilirsiniz. Evinizi ya da duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Çekiciliğiniz artıyor. Duygu ve düşüncelerinizi dile getirirken oldukça heyecanlı ve iddialı olabilirsiniz. Ancak bu durum bazen sizi sıkıntılı durumlara düşürebilir. Özellikle işe ve paraya dair konularda biraz daha ölçülü olmanızda fayda var. Ayrıca şans oyunlarından veya yüksek riskli yatırım araçlarından uzak durmalısınız.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
Ev eşyalarınızda çıkabilecek bir arıza canınızı sıkıp yeni masraflar açabilir size. Değişiklik planınız varsa daha sonraya ertelemelisiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Kasım 2014
İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!