Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

13 Ekim 2015
Size uygun biriyle berabersiniz. Ama sürekli ilişkilerde problem kaçınılmaz oluyor. İlişkinizi de bu esneklikle değerlendirmeniz gerekiyor. Her şeyin yolunda gittiği söylenebilir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

13 Ekim 2015
Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var. Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı yapıyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

13 Ekim 2015
Büyük bir harcamanın hazırlığı içindesiniz. Ama bu harcamaya pek gönüllü görünmüyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu, çaresiz bir miktar paradan çıkacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

13 Ekim 2015
Yeni tanışmalarda çok aceleci ve istekli davranıyorsunuz. Oysa kimse bir yere kaçmıyor, biraz daha ağır davranmanızda bir sakınca olmayacak.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Ültimatomlar veren, kendi isteklerinin ve dediklerinin ön plana alınması konusunda ısrarcı olan kişilere müsamaha göstermekte zorlanabilirsiniz veya ortam eşit ve adil düzen anlayışının dışına çıkabilir. Ancak siz, tüm bunların üstesinden gelebileceksiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Sevgili Teraziler, saat 03:06 itibariyle Terazi burcunda oluşacak Yeniay, kişisel anlamdaki tüm kararlarımızı gayet bilinçli bir şekilde ele almamızda yarar var. Önümüzdeki bir aylık süreçte, eğer bir adım atmak, hayatımızda yeni bir sayfa açmaya niyetleniyorsak, her olasılığı göz arda etmeden artı ve eksi yönleriyle analiz etmek faydalıdır. Dünyanın bin bir türlü hali var. Tamam, gibi görünür ancak bir şey çıkabilir. Yeniayın oluştuğu güne Ay-Uranüs karşıtlığıyla adım atacağız. Bu da gösteriyor ki, ilişki meselelerinde çabucak karar vermekten yanayız. Merkür-Satürn görünümü ise, verdiğimiz kararların ilerisi adına düşünülmesini ve sorumluluk çerçevesi içinde ele alınmasını sağlayıcıdır. Yeniayın, tüm dünyada barış, birlik ve beraberliğin tesis edilmesinde vesile olmasını diliyorum Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Ültimatomlar veren, kendi isteklerinin ve dediklerinin ön plana alınması konusunda ısrarcı olan kişilere müsamaha göstermekte zorlanabilirsiniz veya ortam eşit ve adil düzen anlayışının dışına çıkabilir. Ancak siz, tüm bunların üstesinden gelebileceksiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Ekim 2015
Duygusal streslere fazla dayanamayacağınız bir gün. İnsanların fikirleri, aldığınız onay ya da alamadığınız takdir gibi şeyler sizin verimliliğinizi etkileyecek. Bu dış sesleri kısın. Yüreğinizden geçenin doğru olduğuna inanın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Kendinizi son derece güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Çalışmalarınızı keyifle sürdürecek, parasal konularda yeni girişimlerde bulunacaksınız. Hanım dostlarınızla ilişkileriniz olumlu olacak. Sizi destekleyecekler.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Bugün kişisel olarak ihtiyacınız olan konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Bazı işlerinizde engelleri aşmak isteyebilirsiniz. Yeni oluşumlar içinde olacağınız bu zamanlarda beklentileriniz artabilir. Hassas olduğunuz konularda yeni fikirler geliştirebilirsiniz. İlişkilerinizdeki iletişim önem kazanabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Mali açıdan nasıl kazanırım, neler kaybederim sorularına çok fazla kafa yoruyorsunuz. Elbet bu durum başkalarının gözüne batmaya başlayabilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Ama önemli bir durum değil korkmayın.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Gün içinde hayatınızda değer verdiğiniz kişilerle ve ilişkilerinizde etkili iletişim kurarak bugün yapacağınız görüşmelerden faydalı sonuçlar alabilir, davalar, eğitimler ve seyahatler alanında gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Hayatınızın gidişatıyla ilgili bir takım kararlar verip yaşamınızla ilgili kontrolü ele geçireceksiniz. Bu hafta her zamankinden biraz daha müsrif olabilir, önünüze çıkan bazı koşulları gözden kaçırabilirsiniz. Aşırı eleştirel tavırlarınız yüzünden sevdiklerinizden tepki alacaksınız.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ekim 2015
Yeniay, hayatınıza dair önemli girişimleriniz ve başlangıçlarınız için sizi atağa geçirebilir. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanın yaşamındaki değişimler sizin hayatınızı da etkileyecek.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu