Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çok objektif saptamalarla bazı duygularınızın adını koymanız kolaylaşabilir. İleri yakınlaşmaları, arkadaşlık tanımlamaları içinde saklı tutma çabaları çok anlamlı değil.
14 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızın sorunlarını kimseyle paylaşmıyor, tek başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği bugünlerde gerçekleştirebileceksiniz.
14 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Paranızı ailenizle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor. Bu tercih, birtakım küçük güvensizlikleri de yerli yerine oturtabilecektir.
14 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız gerekebilir. Bazı gelişmelerde, geleceğe dönük umutlar var.
14 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan da yapabiliyor.
14 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 07:10 Ay-Venüs olumlu görünümü, duyguları yüzeye çıkarıyor ve güzelliklere sahip olma hevesliliğimizi çoğaltıyor. Sevdiklerimizi yanımızda görme arzumuz büyüyor. Size sevgiyle yanaşan insanları gönülden kucaklamanızı destekliyor. Saat 07:44 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, elimizden geldiğince anlayışlı olmaya, insanlara destek olmaya çalışıyoruz. Ancak, bazı insanların hiç de iyi niyetli olmadıklarını görmek canımızı sıkıyor. Saat 10:31 Ay-Satürn görünümü, fedakarlığın karşılığını görme arzumuzun işaretçisidir. Empati yapabilen, yükümüzü hafifleten, sorumlu ve güvenilir olan insanlara ihtiyacımız var. Bu enerji sayesinde ne isteğimizi bilerek karar vereceğiz. Saat 19:34 Ay-Neptün kavuşum etkisinde zorlanmaktan hoşlanmazsınız. Problemler kendiliğinden çözümlensin istersiniz.
14 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Geçmiş konulara takılıyorsun! Bugün geleceğine şekil veren bir görüşmeye katılacaksan, yola erkenden çıkmanı öneririm. Hazır ve nazır olan sözleşmelerin bir maddeden dolayı geri dönmesi an meselesi! Adaptasyon konusunda zorlanmalar yaşayabilirsin. Gün içinde fazla yorulduğunu ve işlerin ilerlemediğini hissedebilirsin. Yine de hedeflerine ulaşmak için mücadeleyi elden bırakmayacaksın. Eğer eksik kalan işlerini detaylandırabilirsen kendini daha mutlu hissedebileceksin. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevgilinle ters düşeceğin konular gündeme gelebilir. Eski konuları açmanın kime ne yararı olur? İlişkini zora sokmamak için geçmişi geri de bırakmalısın. Bugün aynı zamanda arkadaş çevrende ön planda olmak isteyeceğin bir gündesin. Sabırlı olmaya çalışırsan aile ilişkilerinde üstlendiğin sorumlulukları kardeşler arasında paylaşmayı becerebilirsin.
14 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve finansal konularınızın gündemde olacağı ve önünüze yeni iş projelerin geldiği bir gün geneli. Çalışma arkadaşlarınızdan güzel fedakârlıklar görebilirsiniz.
14 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda farklı konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Bugün daha çok şey öğrenmek için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde sorumluluklarınız artabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde yeni planlar yapabilirsiniz.
14 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızla hedefinize doğru ilerliyorsunuz. En güzeli kimse hızınızı farkında değil. Çünkü yer altından ilerliyorsunuz. Maddi anlamda yöneticiniz Venüs’ün gücünü arkanıza aldığınız için, karşınıza kazanç sağlamanızı sağlayacak çok güzel fırsatlar çıkacaktır.
14 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuların ağırlık kazandığı bir dönemden geçerken özellikle akşam saatlerinde yapacağınız olumlu iş ve para görüşmeleriyle kendinizi daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Değerinizi başkalarına göstermelisiniz.
14 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle olan iletişiminiz artıyor. İletişime çok daha açık bir duruma gelebilir, kısa yolculuk, görüşme ve ziyaretleri hızlandırabilirsiniz. Eğitim fırsatları karşınıza çıkabilir.
14 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkileri yönetmedeki ustalığınızla, çevrenizdekilerin de gözü kulağı olursunuz.Sağlık konularında yardım etmek, yarım kalan işleri toparlamak ve organize olmak size düşer. Ayaklarınıza özen göstermelisiniz. Uzaklardan alacağınız habere sevinirsiniz. Ruh sağlığınıza özen göstermelisiniz. Açık havada yürüyüş size iyi gelir.
14 Aralık 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlanan işlerde aksaklık, yönsüzlük yaşanabilir. Sabah saatlerinde önemli işleri tamamlamaya çalışın. Gün içinde ani tansiyon değişimleri, ödem yaşayabilirsiniz. Telaştan kaçınmak faydalı olur.
Reklamı Kapat