Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
2 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sonunda aradığınız mutluluğu bulduğunuzu düşünüyorsunuz. gerçekten de kısa vadede önemli bir sorun gözükmüyor. Düzeyli ve dengeli bir ilişki yürütüyor olmanın sorumluluğunu sevgilinizle birlikte çok güzel üstleniyorsunuz.
2 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yaşanan birçok sorunun sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var. İşyerinizde olan adaletsizliklere karşı tepki duymanız, sizi riskli davranışlara yöneltmemeli.
2 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerde içinizde para harcamak için sonsuz bir istek var. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz.
2 Temmuz 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni kırgınlıklar yaşamamak için sert çıkışlar göstermekten kaçınmalısınız. Sizi kırmış olan ve görüşmek istemediğiniz eski dostunuz, yumuşak eleştirilerinizle pişmanlıklar duymaya çok hazır görünüyor.
1 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Bugün onu arayabilirsiniz. Gözünüzün önünde yaşanan bazı olayları en son siz fark ediyorsunuz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir. Durumu daha önceden haber eden pek çok ipucunu kaçırabiliyorsunuz. Sıkı bir dost, bugünlerde gözlerinizi yaşartabilir.
1 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 06:31 Venüs-Pluto karşıtlığı, para ve güç sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu, kariyer hayatımızla ilgili konularda ileriye bakmamız gerektiğini gösteriyor. Bugün duyarlıyız. Hani zayıf noktalarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz ya. Bugün kendimize ait olan her şeyi korumaktan, savunmaktan yanayız. Kendimizi göstermek, sevilmek, ilgi çekmek niyetindeyiz. Eğer gerçekten değecekse yeni bir aşka bile yelken açabiliriz. Yeter ki, karşımızdaki kişi buna değsin. Belki hemen güvenmeyebiliriz, hatta kimi zaman onun üzerinde hakimiyet kurabiliriz. Kendinden emin bir kişinin özlemini çekebiliriz. Bütün bunlar günlük aktivite içinde yaşanabilir. Ancak şu var ki, hiçbir şeyi oluruna bırakmak niyetinde olmadığımız gayet açık görünüyor. Saat 14:45 itibariyle Ay-İkizler burcunda ilerleyecek. Sohbet etmek, yazışmak,  dostlarla bir araya gelmek, bir takım meseleleri konuşarak halletmek mümkündür. Ancak herhangi bir konuda söz vermeden önce, enine boyuna düşünelim. Saat 22:18 Venüs-Jüpiter görünümü, sorumluluğumuz olan işimiz, ailemiz, ilişkilerimiz yönünde iyi bir analiz yaparak, endişelerimizden kurtulmamızda yardımcıdır. İnsan asla sahipsiz değildir ve bu mutlaka her karanlığın bir aydınlığı vardır sözünü içtenlikle, inanarak söylememizde ve rahatlamamızda destekleyicidir. Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Kadir gecemizin  hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dua ve dileklerimle,
1 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuzda geri gitmeye başlayan Merkür, olumsuz etkilenmenize neden oluyor. Duygusal konularda şüpheli yönünüzü ortaya çıkaran davranış biçimini benimseyerek, partnerinizin üzülmesine neden olacaksınız. Sezgilerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, aranızda oluşan gerilimi yumuşatmalısınız.
1 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Umut bağladığınız, gelmesinden emin olduğunuz paralar dahi bu süreçte türlü aksilikler ile elinize geçmez. Hiçbir şeyden keyif almayarak içinize kapanır, tüm negatifliğinizi yakınınızda olan herkese yayarak çevrenizin de size soğuk ve ilgisiz davranmasına sebep olursunuz.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Nakit akışınız düzene girmeye başlıyor. Borçlarınızı tahsil edebilir, ödemelerinizi tamamlayabilir ve artık biriktirme moduna geçebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Zekanızı doğru kullanmanız durumunda imajınızı, iş hayatınızı ya da kariyerinizi ilgilendiren olumlu gelişmelere açık iki haftalık süreç başlıyor.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Kendi gücünüzü sizden daha yetki sahibi kişilere teslim etmeniz gerekebilir. İşlerinizdeki sıkışıklık keyfinizi kaçırabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yatırımlar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ortaklarınızla birlikte karar alıp riski azaltmaya çalışabilirsiniz.
1 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara karşı aşırı tepki gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Keyfinizi kaçıran konular olacak ancak hata genellikle sizden kaynaklanacak
1 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.
1 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra beklediğiniz bir haber veya görüşme daveti size gelirken, sosyal çevrelerde ve görüşmelerde uzun vadeyi etkileyen fırsatlar elde etmiş olacaksınız.
2 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Majör eğitimler ve felsefeyle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Hukuki bir süreçteyseniz davanızı savunmak için iletişiminiz yüksek olacaktır. Ancak bugün kısa süreli bir gerginlik yaşamanız da olasıdır.Ulaşımla ilgili trafikte gerginliklerden kaçınmaya özen göstermelisiniz. Hayatınıza sıra dışı bir ortaklık veya beraberlik dahil olabilir. Sürprizli tanışmalara ve hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilecek ilginç ortaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Gizli düşmanlarınıza karşı da tetikte olmalısınız. Mesleki olarak yaratıcılığınızın ön plana çıktığı bir süreç yaşıyorsunuz.
1 Temmuz 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu aya kariyer etkileriniz ön planda olarak başlayacaksınız. Beklenmedik yerlerden alacağınız desteklerle iş hayatınızda doğru ilişkiler içine girecek ve kendinizi göstereceksiniz.
Reklamı Kapat