Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda gün içinde değişik iniş ve çıkışlar yaşamanız söz konusu olacak. Bu durumda zihinsel olarak çok yorulacaksınız ve kolay kolay kendinizi toparlayamayacaksınız.
19 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili planlarda bugün bir kaç aksaklıkla karşılaşacaksınız ve günlük işlerinizi yarım bırakıp bu konuyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Bu konuda amirinizden bir ihtar alabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda yavaş da olsa bir gelişme var ve hedefinize kararlı olarak yürüyorsunuz. Hedefinizi en kısa zamanda gerçekleştireceksiniz fakat yine de dikkatli olmalısınız.
19 Ağustos 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel faaliyetlerinizin oldukça yüksek olacağı bir gün. Zihninizin berrak olması bugün ikili ilişkilerinizde çok önemli rol oynayacak. Çevrenizdeki insanları rahatlıkla etkileyebileceğiniz bugün bazı önemli kararlar da alabilirsiniz. Yakın çevrenizden birinin sorunları bugün başınızı ağrıtabilir. Hazırlıklı olun.
19 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasında etkili Merkür-Aslan süresince, hem kendinizden emin konuşursunuz hem fikirlerinizle karşı cins üzerinde bir hayli ilgi uyandırırsınız. Esprileriniz, cömert sözleriniz, ikna kabiliyetiniz yüksektir. Sosyal ilişkilerde de, zekanız, artistik yetenekleriniz, organize etme kabiliyetiniz, sesiniz, taklit yeteneğiniz bir hayli parlaktır. Animasyon, tiyatro, televizyon şovları, spor, eğlence dünyası, arkadaşlıklar tümüyle ön plandadır. Ortaklaşa işlerde tarafların birbirine karşı dürüst olmasında yarar görüyorum. Ne gibi yenilikler düşünülüyorsa veya sorunlarınız varsa bunu ele almak lazım. İşinizde yenilikler yapmak istiyorsanız bunların çok akıllıca düzenlenmesi ve sağlam olması gerekir. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
19 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, duygularında geçici bir karamsarlık söz konusu olabilir. Duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra bu duygulardan kurtulmak için kendini halletmen gereken işlerine ve sorumluluklarına adayabilirsin. Eğer ilişkin varsa, karşı tarafla fikir ayrılıkları yüzünden aran açılabilir. Ailendeki kadınlarla ilgili seni de ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir. Bu yüzden onlara daha çok destek olman gereken bir gün. Sanatla ilgilenen bir Terazi burcuysan, ortak çalışmalara dâhil olabilirsin. Akşam saatlerinde yakın bir arkadaşının tatil planına dâhil olabilir, kendini internette tatil alışverişi yaparken bulabilirsin.
19 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde göstermiş olduğunuz çabaların karşılığını alamamak sizleri yeni kararlar almaya ve daha prensipli davranmaya itebilir. Sosyal çevrenizi daraltmak ve nitelikli beraberlikler yaşamak için kararlı davranmanız gerekiyor.
19 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ziyaretler ve yolculuklar açısından daha canlı ve çok hareketli olabilirsiniz. Konuşmalar, sohbetler ve görüşmeler sizi meraklı kılabilir.
19 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

ARKADAŞLIK ve iş ilişkilerinizi birbirine karıştırmayın. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin uyarılarını dikkate almanız faydanıza olacaktır.
19 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız.
19 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile iletişim alanında muazzam fırsatlar elde etmiş oluyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilir, iş görüşmeleri yapabilir, partnerinizle olumlu kontak kurabilir, yakın çevre desteğini alabilir ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ikili ilişkilerde bir teklif veya haber alabilir, partnerinizle etkinliklere katılabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken kardeş ve yakın akrabalarınızla önemli konuşmalar yapmanızı tetikleyebilir.Ayrıca seyahatler gündeme gelecektir. Uzaklardan alacağınız haberlere sevineceksiniz. Arabanızı tamire vermek ya da değiştirmek için iyi bir gün. Komşularınızla sabah kahvesi muhabbeti yapabilirsiniz. Aranızdaki sorunları da halletmek için uygun bir zaman. Eğitimler, kursla kapınızı çalabilir.
19 Ağustos 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim gezegeni Merkür 3 haftadan sonra düzeliyor. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla aranızdaki iletişim sıkıntılarını geride bırakabilirsiniz. Gelecek planlarınızı, organizasyon becerilerinizi harekete geçirebilirsiniz.
Reklamı Kapat