Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla küçük bazı fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Yaşamınızda bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz ancak bugün bu anlamda kendinizi güçlü hissetmeyeceksiniz. Çevrenizde olumsuz bir ortam var ve sizden bundan etkileniyorsunuz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak için doğru bir günde değilsiniz.
21 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda metotlarınıza bağlı kalarak çalışmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Çalıştığınız konuların üzerine yoğunlaşmayı başaracaksınız ve detaylar sizin için önem kazanacaktır. Oldukça temkinli hareket etmenize rağmen bazı küçük aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Bugün karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir gün olmayacaktır.
21 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda daha çok hesaplı hareket edeceğiniz ve bütçenizi dengelemeye önem vereceğiniz bir gündesiniz. Bugün maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
21 Şubat 2019

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bazı münakaşalar yaşayabilirsiniz.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratik zekanız pratik yöntemler üretebilir ve gelişmiş sorumluluk duygunuzla iradeniz dışında çözülemeyen bazı problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Değişmesini kaçınılmaz bulduğunuz birtakım özelliklerinizin üzerine gitmeniz için uygun bir dönem. Bu konuda göstereceğiniz kararlılık ve azim, çabanızı kolaylaştıracak destekleri getirebilir.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne başladığınızda Ay Başak burcunda ilerliyor olacak. Erken saatte aktif olan Ay-Venüs olumlu kontağı birkaç gündür düşük olan enerjinizi yükseltecektir. 04:51-17:17 saatleri aralığında Ay hareketine boşlukta devam edecek. Bu zaman aralığında zihniniz karışık olabilir. Bazen geçmiş anılara takılabilirsiniz. 17:17 olduğunda ise Ay sizin burcunuza geçiyor. Geçtiği gibi Kiron ile karşıt açı yapıyor. Duygusal olarak kırılgan bir zaman diliminde olabilirsiniz. Partnerinizden gördüğünüz bir davranış sizi yaralayabilir. Bu kısa süreli etkinin sonunda enerjiniz düzeliyor. Gece saatlerine ilerlerken daha huzurlu bir dilime giriyorsunuz. Sevgiler, Astromeri
20 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Detaylı çalışıyorsun!Şaşıracaksın, hem de çok! Bugün gezegenlerin konumu adeta patlamaya hazır bir yanardağ olduğunu hissettirebilir. Bu yüksek duygu seni zorlarken, sevdiğin kişilerle vakit geçirmeni tavsiye ederim. Bir süredir kafanda planladığın projeleri hayata geçirmek adına daha detaylı çalışmayı tercih edebilir, kendi işinin patronu olmak adına adım atmanın zamanının geldiğini düşünebilirsin. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, gün içerisinde esprileriyle seni çok etkileyecek kişiyle yeniden görüşmek için sözleşebilirsin. Ailenden uzakta yaşıyorsan, kardeşinle yapacağın telefon görüşmesinde, aklına gelemeyecek olayları öğrenebilirsin.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

TERAZİ
20 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli kalan konulara karşı kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Olaylar sizi kabullenme içine sokabilir. İçsel süreçler yaşamak, sizi yenilenmeye götürebilir. Etrafınızdakileri etki altına almak daha kolay hale gelecektir. Çalışma hayatındaki işlerin tamamlanması zamanınızı alabilir. Akşama doğru olayları anlamlandırmaya başlayabilirsiniz.
20 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilgili olmak ve kendini geliştirmek adeta misyonununuz. Bunun bir faydası da çevrenizdeki kişileri analiz edebiliyorsunuz.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişim ve haberleşme trafiğinin aniden artması söz konusudur. Bu trafik, sonuçta bazı yüzyüze görüşmeleri mümkün kılabileceği gibi, bu görüşmeler sonunda bazı önemli sözleşmeler veya anlaşmalar yapmanız da olasıdır.
20 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm duyguların çözüldüğü bir döneme giriş yapmaya başladığımıza göre artık Terazi burçlarının aşk hayatı da çözülmeye başlayabilir. Terazi burçları hiç beklemedikleri haberler alacak ve güzel bir ilişkinin başlangıcı için yol alacaklar. Evden uzaklaşmaya olan ihtiyacınız artıyor.
20 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, arka plana ittiğiniz işlerinizle ilgilenmenize ışık tutacak. Diğer yandan kolektife adayacağınız projelerinizi hareketlendirecek. Topluluklar önünde faydalı bir konuyu dile getirmenize olanak tanıyacak. İş hayatınızdaki kararlarda sağduyuyla hareket etmeniz size bugün yeni kapılar açabilir. Güvenlik konularıyla ilgili devletle işlerinizi halledebilirsiniz.
21 Şubat 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık hassasiyetler oluşabilir. Zaman aşımına uğramış bilgilerle zihni meşgul etmeyin. Yaratıcı becerilerinize ve diplomatik yaklaşımlara ihtiyacınız artıyor.
Reklamı Kapat