Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

28 Mart 2015
Güzellik olarak algılamayı başaracağınız şeyler anlam değiştirmekte gecikmeyecek. Birçok yaşanacak şeyin sevgiliniz tarafından saptanması sizi sıkıyor olsa da bunun sevimli yanlarını da görmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

28 Mart 2015
Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor. Düzenli ve toparlayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

28 Mart 2015
Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçleriniz olabilir. Küçük birikimlerinize karşı sürekli kışkırtılıyorsunuz. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Mart 2015
Engellerinin önüne geçerek yaşamını kolaylaştırmaya çalıştığınız kişiye karşı, artık yeni, daha gerçekçi bir yöntem izlemeniz gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Fedakar dayanışmalarınız, çevrenizde beğeni kazanıyor. Bazı yaşanan olayların kolay kolay unutulamayışı, birçok olayın da yaşandığı yerde unutulup gidişi hüzün nedeniniz olmamalı. Araştırmacı özellikleriniz bugünlerde çok iş görebilir. Kendinize uzak gördüğünüz kazanımlar çok yakınınızda. Akraba ilişkilerinde geçimlilik, geçimsizlik konularında geçici üzüntüler söz konusu.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Sevgili Teraziler saat 03:14 Ay-Pluto karşıtlığı, cumartesi günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır. Saat 04:09 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Saat 04:11 Venüs-Jüpiter görünümü, bize yönelen kişilerin her anlamda güvenilir olmasına dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Huzur çok önemli ve bunu ne olursa olsun korumaktan yana olmalıyız. Öyle ki bu bizim olmazsa olmazımız haline gelmeli. İster özel ister dostluk anlamında artı ve eksileri tartmak gerekiyor. Bazen iyi niyetimiz neticesinde  sadece kendine dönük düşünen kişiler tarafından suistimal edildiğimizin farkına varmayız. İşte bu görünüm farkına var, ilkelerini koru, kimsenin de senin sınırlarını aşmasına izin verme diyerek bize bir hatırlatmada bulunuyor. Venüs-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Tutkularımızın derinlikli şekilde bizi etkilediğinin göstergesidir. Almak isteriz, yaşamak isteriz, görmek isteriz. Eğer bunlar yoksa, kim olursa olsun kendimizi emniyette hissetmeyiz. Bu görünümün özünde genel olarak abartılı haller mevcuttur. Kişi görmek istediği gibi olayları ele alabilir veya tam tersine ortada bir şey yokken, var gibi sanabilir. O zaman ne yapmamız gerekiyor. Sadece gerçek sevgiye, sadakat olgusuna, iç huzuruna pirim verecek şekilde ilişkilerimize bakacağız. Çıkarlarımızı gözetmeyi de bileceğiz. Keyifli, kendinizle barışık bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir. Toplumsal çekiciliğinizin güçlü olduğu bir gün. Güven duygunuz mükemmel.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Bugün çabalarınız çok görünür olacak. Belki aradığınız ölçüde bir destek bulamayacaksınız ama mesleki konularda doğaçlama bir çözüm kabiliyeti sergileyeceksiniz. Sosyal yanınız işleri yoluna sokmanın anahtarı olacak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Zorlandığınız bazı konular varsa, akışa bırakmak, yine, bir o kadar zor olabilir. Bitişlere, kopuşlara ya da yepyeni başlangıçlara açık günlerdesiniz. Tarzınız ve davranışlarınız olayların akışını etkileyebilir. Dolayısıyla, detaylı düşünmeli ve kendinizi ihmal etmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe’ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay’ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Bugün hareketli geçecek ve gizli istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Bu arada güçlü ve etkileyici kişiler duygularınızı derinden etkilemiş olabilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Bugün, sosyal iletişiminizde artış olmasını bekleyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla kuracağınız diyaloglar, size yeni fikirler verebilirler ve işlerinizi yapma yöntemlerinizi gözden geçirip yeni yaklaşımlar benimsemenizi sağlayabilirler.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mart 2015
Gün boyunca endişe ve kaygıya müsait bir zihin yapınız sözkonusu olsa da, aileniz ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda güçlü destekler bulma imkanınız olacak. Akşam saatlerinde aile bireylerinizden güçlü destek bulabilir, varolan ilişkilerinizi sevgi, saygı ve aşk çerçevesinde iyileştirebilir, ilerletebilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu