Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiniz destek görmeden toparlanacak gibi görünmüyor. Akşama yakın üzerinizde etkisi olan bir ahbabınız, gergin sinirlerinizi yumuşatıp sizi daha yapıcı davranmaya yöneltebilir.
1 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunabiliyor. Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.
1 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Belli bir zaman içinde para durumlarınızda bir istikrar söz konusu. Bu konudaki inişleriniz, çıkışlarınız bir süre için de olsa, dengeye oturmuş bir görüntü içinde.
1 Mayıs 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir. Dış görünüşü, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görmemelisiniz.
1 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle barışma gayreti içindesiniz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, bunu biraz saplantı gibi yaşamanıza neden olabiliyor. Bugünlerde içinizdeki dayanılmaz yenilenme ihtiyacı, zorlama şeyler yaşamak istemeyişinize bir tepki olabilir. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz.
30 Nisan 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  30 Nisan-24 Mayıs tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, Merkür geri hareketiyle örtüştüğü için doğal olarak kişinin bir ilişkiden, bir ortaklıktan beklentisi maddi açıdan güvende olmakla ilişkilidir. Venüs etkisi altında kendi değerimizi ve başkalarının hayatımızdaki önemini anlamak isteriz. Sadece sözle veya hayatımızda olmasıyla değil, sevdiklerimizin varlığını da hissetmekten yanayızdır. Bolluk ve bereket için dileklerde bulunma vaktidir. Sıkıntılarımızdan kurtulmak arzusu bilhassa önemlidir. Desteklenmek, yanımızda olunduğunu görmek bize huzur verir. Kişisel anlamda güçlü arzularımızı, çekici yanlarımızı sevdiğimiz kişiye yansıttığımız bir dönemdir. Aynı şekilde jestler, davranışlar görmek isteriz. Belki çok fazla duygusal davranmayız. Hayatımıza yeni birisi girdiğinde ona hemen güvenmeyiz. Eşimizle sorunlarımız varsa, bunları sırf menfaatlerimiz nedeniyle es geçmemeliyiz veya sürekli bir beklenti, alışveriş üzerine kurulan ilişkilerin uzun ömürlü olmayacağını bilmeliyiz. Birlikte üretmek, birlikte kazanmak, birlikte hayatı kotarabilmek ve buna göre ilişkilerimizi gözden geçirmek için Venüs-Boğa geçişleri faydalıdır. Saat 06:29 itibariyle Kova burcunda oluşacak  sondördün, geçtiğimiz aydan bu yana üzerinde durduğunuz iş, ilişki, parasal kazanç, yatırım, banka işleriniz, hukuk davalarınız, miras, kayıp, ayrılık konularında düşündüklerinizi başka kişilere ifade etmeniz anlamında önemlidir. Sahip olduğumuz her şey bizim için önemlidir. Problemlerden kurtulup önümüze bakmak isteriz. Sondördün etkisi altında birileri bizi anlamamakta ısrar edebilir. Günü olumlu şekilde geçirmenin yolu, inatlaşmalardan, huzursuzluktan kaçınmakla mümkündür. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,
30 Nisan 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Üst düzeyde olan görev bilinciniz ile başarılı olacaksınız. Küçük detaylar her zaman olabilecek ayrıntılardır. Bugün, beklentilerinizle ilgili düşüncelerinizi yollarla ilgili detaylarda takılı olduğunu unutmamalısınız. Duygusal konularda derin düşünmenizi sağlayan olayların ortasında kalabilirsiniz.
30 Nisan 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eğlenceli bir şeylere zaman ayırmak istiyorsunuz ancak bu zamanı paylaşacağınız kişi ya da kişilerle hem fikir olmakta zorlanacaksınız. Herkese hitap eden sosyal bir ortam veya ortak bir hobi ya da sinema iyi olabilir.
29 Nisan 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ufak ve zarif bir dokunuş uzun yol gidebilir. Oldukça hassas ve yanıltıcı olayların yaşandığı birkaç günün içerisindeyiz. Olayları zorlamak veya karşılıklar vermek yerine, daha sakin ve sabırlı olabilirseniz pek çok konuda daha olumlu bir gidişat izlenebilir. Duygularınızın bilinir olması olasılığı yüksek veya siz duygularınızı göstermek istiyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dünün ısrarcı kişileri veya tavırları sabah saatlerine kadar anlaşmazlık nedeni olabilir. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta biz de bir tür rölantideyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcı fikirlerimiz, yenilikçi tavırlarımız, fikir alışverişleri, etkileyici diyaloglar, öğrenme arzusu, sosyal planlar, mental aktiviteler ön planda olacak. Aklımızı doğru şekilde kullanabilir, aklımızdan yararlanabiliriz. Karşı tarafı etkilemek istiyorsak, duygulara değil, mantığa hitap etmeliyiz gün boyu. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
30 Nisan 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz beraberlikler var. Duygularınızı daha kolay paylaşabilirsiniz.
30 Nisan 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle bekar Terazilerin biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.
30 Nisan 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük işleriniz bugün oldukça yoğunlaşabilirler. Bu işlerin detaylarına da çok vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Ek olarak, beklenmedik durumlarla da karşılaşabilir, programınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz; esnek olun
30 Nisan 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
1 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonunda hayatınızın keyifli alanları ve çocuklarınızla olan ilişkileriniz sanki askıya alınmış gibi ağır ilerliyor gibi görünecektir. Özellikle sahip olduğunuz güzelliklerin değerini algılamak ve halinizden memnun olduğunuzu hissetmek için olumlu enerjilere sahip olacaksınız. Ancak hareketsiz ve atıl bir gün geçirebileceğinizi unutmamalısınız. Genel olarak ise; Ay bugün 04:56’da boşluğa girecek ve sonra 16:54’te Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Balık burcundayken duygusallıkta artış görülür. Sezgisel yanımız ağırlık kazanır. Empati kurmak ve merhamet göstermek kolaylaşır. İnsanların zayıf ve yaralanabilir tarafları daha çok açığa çıkar, karşınızdakine anlayış ve şefkat göstermek arzusu öne çıkar. İnsanların yumuşak taraflarını ortaya çıkaracak bir tutumla ve iyi niyetli tavırlarla ilişkilerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Sevgi göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak, loş ışıkla ve yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, spiritüel çalışmalar yapmak, günün karmaşasından kaçmak arzusu ile elinize bir kadeh şarap alıp, televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz. Güçlük içinde olan yardıma muhtaç kişilere elinizi uzatabilirsiniz. Ay Balık burcundayken yaratıcı sanatçı tarafınız güçlü olur. Fotoğraf çekmek, renkleri kullanarak tasarım yapmak, dekorasyon öğeleri veya aksesuar kullanarak başarılı bir görünüm elde etmek mümkündür. Su ile rahatlatıcı anlar yaşanabilir. Deniz kıyısında olmak, banyo yapmak veya spa gibi mekanlara gidip bakım yaptırmak size iyi gelebilir. Ayaklarınıza özen göstermek pedikür veya refleksoloji ile bakım ve masaj yaptırmak tam Ay/Balık temasına uygun aktivitelerdir. Güneş Uranüs arasındaki destekleyici açı ile çevrenizdeki dünyayla ve insanlarla olan ilişkileriniz de ilginç yaratıcı sıra dışı konular öne çıkabilir. Bu durum siz de aydınlanma ve kalıcı farkındalıklar yaratacaktır. Çevrenizde ilginç ve değişik insanlar görebilirsiniz. Onların orijinal, yenilikçi tutum ve bakış açıları sizi de etkileyecektir. Merakınız ve yeni şeylere olan ilginiz artabilir. Çevresel koşullarınıza bir reform yapmak için de güzel bir zamandır.
30 Nisan 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının kaynaklarından, eşinizin parasından faydalanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca maddi durumunuzu düzeltmek gibi etkiler altında olacaksınız.
Reklamı Kapat