Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ekim 2014
Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşayacaksınız. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bir huzursuzluk olabilir ve sonradan üzüleceğiniz yaklaşımlar gösterebilirsiniz. Daha çok yalnız kalmayı tercih edeceksiniz ve sevdiğiniz kişiye karşı bir yabancılaşma hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

30 Ekim 2014
İş yaşamınızda yeni bir karar vermek için ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. İş hayatında bir sorununuz konusunda çözüm yolunda yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Ancak kafanızda gelişebilecek bazı kuşkular sizin için rahatsız edici nitelikte olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

30 Ekim 2014
Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Bir ödemenizi alamaya bilir yada maddi konularda bir aksama yaşayabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmanız ve yeni kararlar almanız doğru olmayacaktır.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ekim 2014
Kendinizi ve düşünceleriniz anlatmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Planlarınızda bazı küçük aksamalara hazır olmalısınız. Duygusal ihtiyaçlarınıza her zamankinden fazla yoğunlaşabilirsiniz ve bu işlerinizi ihmal etmenize yol açabilir. Yalnız kalmak isteyebilir ve yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Sevgili Teraziler Perşembe günümüz, saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumuyla başlayacak. Bu oluşum,  sizin burcunuzda oluşacak. Bu gelecekle ilgili konularda yapılacak görüşmelerin, iletişimin, haberleşmenin işaretçisidir. Kişisel anlamda tarafsız bir bakış açısıyla hem ilişkilerin hem içinden bir türlü çıkamadığımız meselelerin hem de el birliğinde bulunmaya yönelik anlaşmanın simgesidir. Perde arkasında bize oynanan oyunları, çoğu zaman hayattan uzaklaştıran kaygılarımızı geride bırakıp, hakiki anlamda gönül birliğinde bulunacağımız insanlarla irtibata geçmenin startıdır. Konuşmaktır, anlaşmaktır, işbirliğidir, biz olmaktır. Karşılıksız gönülden yapılan işlerin, hizmetlerin göstergesidir. Geleceği düşünmektir. Gelecekle alakalı kararlardır. El sıkışmaktır, paylaşmaktır, düşüncelerde bir olmaktır. Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çok önemli meselelerde hemen  karar vermeyelim.  Yeni bir ev kiralamak, satın almak veya hesapta yokken evinizle alakalı bir değişime karar vermemek gerekir. Sakin ve sabırlı olmak, özel yaşamınızı ilgilendiren her mevzuda iyice düşünmek faydalıdır. Saat 15:52 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, sınırlar içinde sınırsızlığı keşfetme arzusu içindeyiz.  Bu enerji altında -Dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlümüzce yaşanmalı tarzında düşünebiliriz. Özgürlük ihtiyacının yükselmesi gayet doğaldır. Dışardan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak dostlarınızla bir aradayken çok daha farklıdır. Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise tek başınıza olmaktan çok daha fazla sizi rahatlatabilir. Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. olacak. Bir çok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız..Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın.. Aşk konusunda onunla ilgili düşüncelerinize farklı bir şekilde yaklaşın, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün ve hareket edin.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Ailevi sorumluluklar ve ev ile ilgili işler bu gün sizi biraz yorabilir. Daha önceden verdiğiniz sözler, randevular varsa katılamayacağınızı veya gecikeceğinizi baştan söyleyin. Her şeye aynı anda yetişmeye çalışmayın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Alışık olduğunuzdan çok fazla zaman alabilir, ama olumlu düşünmeye ve davranmaya çalışmanızda fayda var. Böylelikle gergin ortamı yönetme şansı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Eve ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Arzu ettiğiniz istikrarı sağlamak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak ailevi meseleler bu süreçte sizi bir hayli yorabilir. Duygusal tepkilerden kaçınmalı ve olaylara akılcı yaklaşmalısınız. Geçmişe yönelik konulardan uzak durmaya özellikle özen gösterin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Maddi darlık içindesiniz. Son zamanlarda fazla harcama yapmanızın pişmanlığını yaşıyorsunuz. Para biriktirmek istiyor ancak bir türlü başlayamıyorsunuz. Kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor. Ailenizle iyi geçinmeye çalışın.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2014
Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızı şu günlerde tatbikata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Zira her an insanın eline böyle önemli şanslar geçmez. Hayatınızı biraz renklendirin. Arkadaş ortamlarına katılın.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!