Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

23 Eylül 2014
Aşk yaşamınızda bazı gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sevdiğiniz insanla gereksiz bazı tartışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal bazı gerilimler yaşama ve ani karar değişikliklerine gitme ihtimaliniz var. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. İki farklı duygunun etkisinde kalacaksınız ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Duygusal konularda bir hareketliliğe hazır olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

23 Eylül 2014
İş yaşamınızda ortaklaşa çalışmalar yapabileceğiniz ve çeşitli anlaşma noktalarına varabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak öncelikle çeşitli tartışmalar ve fikir ayrılıkları gündeme gelecektir. Ancak bugün bu konulara yoğunlaşarak sorunlarınızın üzerine kararlılıkla gidebileceksiniz. Bazı gerilimler yaşamanıza rağmen işiniz konusunda aktif olmanız ve enerjinizin önemli bir kısmını işinize yönlendirmeniz olumlu sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

23 Eylül 2014
Maddi konularda harcamalarınızı dengelemeye çalışacağınız bir gündesiniz ancak hesapta olmayan bazı masraflarla karşılaşabileceksiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Eylül 2014
Hayatınızda aksak giden bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Değişken bir mizaç göstereceksiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Eylül 2014
Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Olaylara karşı çok hassas tepkiler vereceksiniz ve çevrenize karşı sert çıkışlarınız olabilir. Bir sorumluluğunuzla özel bir zevkiniz arasında seçim yapmanız gerekebilir ancak bu sizin için zor olacaktır. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Olaylara karşı gerektiğinden fazla tepki verebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 06:05 Ay-Mars görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  detay isteyen konular üzerinde durmanın, sağlığınızla alakalı mevzularda yapılacak tetkiklerin, yarım kalan işleri bitirmek üzere odaklanmanın işaretçisidir. Ancak o kadar çok meşguliyetiniz vardır ki, bu saatlerde dağılmanız çok kolaydır. Hesap işlerinde hatalar yapılabilir, mevzular gereğinden fazla abartılabilir. Saat 06:07 Ay-Neptünle bir karşıtlık oluşturacak. Doğal olarak  hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız.  Çünkü  bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız. Saat 06:39 Mars-Neptün zorlayıcı görünümü,  çevrenizle olan her türlü ilişkinizde ve çalışma hayatınızla ilgili konularda aklınız başınızda olmanızı  gerektiriyor. Koşullarınız nedeniyle bazen kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Sizi boyun eğmeye zorlayan şartlar yüzünden stres altında kalabilirsiniz. Amacınız ileri bir hamlede bulunmak ise, o zaman lütfen enine boyuna düşününüz. Enerjinizi azaltacak, sizi gerilimli davranmaya zorlayacak kişi ve konulardan uzak durunuz. Ani öfke, sinirlilik halinde hayati kararlar vermeyiniz. Saat 17:03 Ay-Pluto görünümü, ailevi konular başta olmak üzere kişisel her türlü mesele üzerinde titizlikle duracağız. Bize göre henüz yerli yerine oturmamış durumlar söz konusu. Bu yüzden de içimiz pek rahat değil. Dışa belli etmesek de, derinlikli  bir şekilde bunların üzerinde düşünebiliriz. Yeni haftanın sizlere bol şans, huzur ve mutluluklar getirmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Araştırmacı yönlerinizin yoğun olduğu bir gün. İdeallerinizi yaşama geçirmek için fırsatlardan faydalanmayı yeğliyorsunuz. Enerjinizin dağınık olmasından dolayı, bazı detayları istemeden atlayabilirsiniz. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından şikayet etseniz bile, onun varlığı sizin için farklı bir motivasyon kaynağı oluyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Bugün sözlü olan şeyler biraz havada asılı kalacak. Size göre anlattım dediğiniz şeyler bir kulaktan girip diğe rinden uçup gidebilir. Teyit edin. Anladığınızın, yeteri kadar açıklayıcı olup olmadığınızın doğrulamasını yapın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Eylül 2014
İddialı yorumlar yapmak veya eleştirilerde bulunmak için bir gün daha beklemenizde fayda var. Yarın ve öbür gün, herkes çok daha uyumlu ve anlayışlı olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Gizli rakipleriniz ve gizli saklı konularla ilgili dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Mücadele gerektiren durumlar içine girebilirsiniz. Duygusal dalgalanmalarınızı kontrol altına aldığınız ölçüde başarılı olacaksınız. Otorite figürleriyle olan iletişiminizde sağduyulu olmaya özen gösterin. Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
ŞANSLI bir gün içindesiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekebilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2014
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!