Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

24 Ekim 2014
Dikkatinizi ilişkinize yöneltmek zorunda kalabilirsiniz. Aşk ilişkinizde anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani tepkiler göstermekten kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

24 Ekim 2014
İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler, maddi konularda da etkisini gösterebilir. İşinizde oldukça kontrollü hareket etmeniz mümkün. İşlerinizi tek başınıza çözmeye çalışmak organize çalışmalarınızda problemler yaratabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

24 Ekim 2014
Hisseli paralarla ilgili hareketlenmeler var. Uzaklardan ve yabancı ülkelerden beklediğiniz bazı haberler alabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Ekim 2014
Hesaba katmadığınız dışsal koşullar, amaçlarınıza ulaşmanızda pürüzler çıkarabilir.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, tavırlarınızla yakınlarınızı sıkabilirsiniz. Daha sakin ve esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanacağınız bugün, planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Teraziler Cuma günümüz, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlü tesirleri altında başlayacak. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber ele alırsak, anlamını daha iyi kavramış oluruz. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmada, kazanımları konusunda hırslı olan kişi, gerekirse bir ortakla birleşerek maddi anlamda kendini güçlendirmek isteyebilir. Bu görünüm, ticari anlamda yapılacak görünümlerin de işaretçisidir. Böyle bir etki altındayken insan, parayı kolayca harcar ancak sonra da pişmanlık duyabilir. Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, mali konularda birebir etkilidir. Yanlış ortaklıklar ve yanlış ilişkilerin bitişinin ve yeni kapıların açılacağı sürecin başlangıcının işaretçisidir. Kazanç anlamındaki girişimler ve kararlar, 9 Kasım sonrası olumludur.  11 Kasım tarihinde aileniz, eviniz ve geleceğinizle ilgili güçleniyorsunuz. Kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz. Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın parayla alakalı meseleler üzerinde derinlikli düşünmemize yardımcı olurken, diğer taraftan kafamızın içinde hayalini kurduğumuz şekilde yaşamadığımızı hissetmemize neden oluyor. Evet bir gelirimiz var veyahut en azından bir işimiz var. Ancak çok daha iyi durumda olmamız gerekiyor. Tabii ki işin güvenliği, sağlık durumumuz, şu anki mevcut işimiz ileriye dönük düşündüğümüzde çok da rahat değiliz. Oturmayan şartlar veya piyasanın durumu bizi ister istemez kaygılandırıyor. Bu tutulma,  finansal, iş hayatımızla ilgili konuların ve de ilişkimizle alakalı özel durumların, sağlığımızın gözden geçirilmesinde önem arzediyor. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmada ailemiz, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların varlığına duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Fazla didikliyoruz bir çok meseleyi. Öyle ki, bu didikleme çoğu zaman kendi kendimizi engellememize neden olabilir. Oysaki bu tutulma sayesinde güçleniyoruz, destek görüyoruz. Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sosyal ve çevresel ilişkilerinizde istediğiniz denklemi kurabileceğiniz bir gün. Yardım sever duygularınız atakta. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde, partnerinizin etkisinde altında kalacak ve sosyal yaşantınızda gereken desteği göreceksiniz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Yatırım yapıp yapılmış yatırımların sonuçlarını almak, zam isteyip kazanç kaynağınızla ilgili düşünmek, yenilerini hayatınıza katmak için elverişli önümüzdeki birkaç hafta. Bugün toplulukları etkileyen bir enerjidesiniz.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Finansal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde dönüm noktası denebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ya da bazı konulara bakış açınız tamamen değişebilir. Seçenekleriniz geçmişte karşılaşmış olduklarınızla bağlantılı veya benzeri olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
İş ve para konularında hareketlilik gözüküyor. Parasal birikimleriniz açısından yenileyici enerjiler içine gireceksiniz. Planlarınızı hayata geçirmek için yoğun bir tempo içine girebilirsiniz. Bugün başkalarından destek konularında yeni gelişmeler var. Alım satıma yönelik girişimlerinizden kazançlarınız olabilir. İşleri sıkı tutun.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
SAĞLIĞINIZI ihmal etmeyin. Geçmişteki bir rahatsızlık tekrar nüksedebilir. Tüketmediğiniz bir yiyecek nedeniyle eksiklik yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda dikkatli davranmanız gerekiyor. Beraber olduğunuz kişiyi de düşünmelisiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!