Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
25 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Gidenin yeri ayrıdır. En çok onlar özlenir. En çok onlardan nefret edilir. Onu hala unutamadığınız için büyük bir hata yapıp bugün arayacaksınız. Sizi düşünen, size üzülen iyi dostlarınız var. Sizi uyaracaklar. Ama siz onları dinlemeyeceksiniz bile.
25 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bazen ciddiye almanız ya da almamanız gereken insanları birbirine karıştırıyorsunuz. Bugün hiç de ummadığınız biri elinizde çorap söküğü gibi sökülen bir işi toplamanıza destek verecek.
25 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugün paraya gereksinimi olan bir dostunuzun isteğini geri çevireceksiniz. Dostlarınız sizi bu konuda biraz tutarsız buluyor. Yakın geçmişte geçirdiğiniz buna benzer olumsuz bir tecrübe, arkadaşınıza omuz vermenizi engelleyecek.
25 Ağustos 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün bazı söylentiler sinirinizi bozabilir. Söylentilerin hedefi olan kişiyle konuşmalısınız, söylentilerin çoğunun yakıştırma olma ihtimali çok fazla.
25 Ağustos 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde kendinizin de kavrayamadığı bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Küçük bir sağlık sorunuyla keyfiniz biraz kaçabilir. Sizi çok mutlu eden bir beraberliğin bazı ufak tefek sarsıntıları bir zamandır oraya odaklanmanıza, kendinizi ihmal etmenize neden oluyor. Bugün öğlen yemeğinde hoş bir durum yaşayabilirsiniz.
25 Ağustos 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Saat 06:41 itibariyle, İkizler burcunda oluşacak  sondördün etkisi altında, benim size tavsiyem,  nasıl görünürse görünsünler, insanları dikkatle incelemenizdir. Size oldukça sevimli gelebilir hatta bulunmaz biri gibi gözükebilirler. Söyledikleri sözler anlamlıdır. Fakat bir müddet sonra yanıldığınızı görebilirsiniz.  O nedenle,  ilk tanışmalar açısından temkinli ve dikkatli olmanız gayet faydalıdır. Benim tavsiyem, yolculuk, yeni yerleşim, eğitim hayatınızla ilgili konularda kontrollü davranmalı, karşınızdaki kişinin özelliklerini iyice incelemeli, tam olarak emin olmadığınız durumlarda karar vermemelisiniz. Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor. Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, her türlü görüşme, yolculuk, aktivite, iş, ticaret, eğitim hayatınızla ilgili konularda sizi aktif kılıyor. Saat 21:06 Ay-Neptün zorlu görünümü, kafamızı yine karıştırabilir. Yeni bir iş arayışında gerçekçi olmamızda yarar var. Bazı kişiler, birilerine yardımcı olmamızı isteyebilir. Ancak yardımcı olacağımız insanlar hakikaten doğru kişiler mi buna bir bakalım. Birileri bizi yanlış yönlendirebilir. Enine boyuna inceleyelim. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
25 Ağustos 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizin sınırlanmasından hoşlanmadığınız bir gerçek. Siz, kendi disiplininizin uygulayıcısısınız. Araştırmayı seviyor ve yeni şeyler keşfetmeye bayılıyorsunuz. Bugün zihinsel aktiviteniz yüksek seyrediyor. Kendinizi ve etrafınızı yargılamaktan vazgeçin ve her şeyi olduğu gibi kabul etmesini öğrenin.
25 Ağustos 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancı insanlarla bir arada olacağınız ortamların gerginliği sizi biraz strese sokabilir bugün. Hiçbir huyunu bilmediğiniz kişilerden bir şeylerin onayını almanız gerekebilir. Mücadeleli konuşmalarda yargılardan kaçının.
25 Ağustos 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahat planları yapabilirsiniz, ama seyahatler esnasında veya yolculuklar sırasında ufak tefek problemler yaşanabilir. Günü hafif işlerle geçiştirmek, tartışmalara girmemek, özellikle maddi başlıklı konularda sert diyaloglardan kaçınmak daha doğru olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta başında uzun uzun yazdığım zorlu açılar bugün kendisini gösterebilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir(örneğin ben, Pazartesi günü oldukça büyük simsiyah bir Akreple karşılaştım evde, ben onu bulmadan o beni bulmaz umarım diye endişeliyim), riskli durumlarla karşı karşıya kalabiliriz, rekabetçi, meydan okuyan, liderliği elinde tutmak isteyen veya saldırgan kişiler, acele veya yanlış adımlar atmamıza neden olabilirler. Karşı tarafı da dinleyerek ilerlemenin faydası olacaktır. Hızlı hareketler ufak tefek kazalara neden olabilir. Kemikler ve dişlerle ilgili sorunlara, maddi zorluklara açığız. İhmal, önemsememe veya tembellik edilen konular büyük problemlere neden olabilir. Örn: Gecikecekseniz haber vermelisiniz veya ben mutlaka o akrebi bulmalıyım v.b. (Detaylar önemliydi ve Pazartesi makalemizde mevcuttu, okumanızı öneririm Niobe’ce). Aynı zamanda, yanıltıcı kişilere ve yanılsamalara bağlı büyük adımlar atmamaya çok dikkat edelim. Altından kalkamayacağımız işlere girişme ihtimalimiz yüksek. Boyumuza aşan işlere kalkışmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Ağustos 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceksiniz. Kendinizi daha karışık yollardan ifade etmek isteyebilirsiniz. Zevk aldığınız konularla ilgilenmek, onlar için harcama yapmak size iyi gelecektir. Bugün işlerinizde şanslısınız. Sorumluluk aldığınız konular gündeminizi etkileyebilir. Gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.
25 Ağustos 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.
25 Ağustos 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
25 Ağustos 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
25 Ağustos 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ödemeler ve devlete ait yükümlülüklerin aşılmasında önemli ilerlemeler sağlayabileceğiniz bir süreç geçiriyorsunuz.İnsanlarla olan iletişiminizdeki barış ve uzlaşma enerjisi sayesinde ortak kazanımlar ve maddi yükümlülüklerin karşılanması konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Güven, sağduyu ve vefa duyguları sayesinde maddi ve manevi olarak olumlu bir gündür. Fikirsel olarak size sunulan fırsatları da iyi değerlendirebileceğiniz göstergelere sahipsiniz. Geceden itibaren ağır enerjiler hissetmeye başlayacaksınız. Burç burç yorumları günlük burç yorumları
25 Ağustos 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizdeki gitgeller sizi fazlasıyla yoruyor. İşlerinizi tamamlamak, kafanızdakini bitirmek isteseniz de, enerjiniz ve isteğiniz bugün yetmeyebilir. Çevrenize karşı anlayışlı olun.
Reklamı Kapat