Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

20 Nisan 2014
Aşk yaşamınızda kendinizi sınırlanmış etkiler altında hissedebileceğiniz ve karamsar duygular içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde oluşabilecek ve sizi etkileyecek sorunlar aşk yaşamınızda da sizi olumsuz olarak etkileyecektir. Duygusal konularda yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız ve gelişmelere hoşgörülü tutumlarla yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

20 Nisan 2014
Bugün enerjinizin önemli bir kısmını işinize harcayacak ve istediğiniz başarılara ulaşmak için çok fazla çalışacaksınız. Ancak karşınıza çıkabilecek bazı sorunları çok fazla büyütmeniz konsantrasyonunuzu olumsuz olarak etkileyecektir. Toplum içindeki statünüzü arttırmaya ve bireysel başarınızı arttırmaya çalışacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

20 Nisan 2014
Mesleğinizle ilgili konularda çalışmalarınızın maddi boyutlarını da hesaba katacak ve gelirinizi arttırma yolunda çalışmalar yapacaksınız. Kendinizi sınırlanmış bazı etkiler altında hissetmenize rağmen gelirlerinizi artırıcı çalışmalara yöneleceksiniz. Dikkatinizi bir noktaya yönlendirmekte zorluklar yaşayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Nisan 2014
Kişisel çalışmalarınızla belli başarılar elde edebileceğiniz bir kapasiteye sahip olacaksınız. Ancak tutkularınızı ve başarı isteğinizi biraz da olsa dengelemeye çalışın.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Beklentilerinize ters düşen bazı gelişmeler olabilir. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Karar vermekte ve girişim yapmakta zorlanabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Enerjinizi iyi yönlendirmeye çalışmalısınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Sevgili Teraziler  saat 04:28 Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında güne uyanıyoruz. Ailevi konularda ve partnerinizle ilgili meseleler üzerinde kendinizi baskı altında gibi hissedebilirsiniz.  Huzurlu bir gün geçirmek istiyorsanız, karamsar düşünmek yerine durumları mantıklı bir şekilde ele alınız. 20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. İş veya eşimizin mali durumu, yatırım konuları ve partnerimizle aramızdaki her türlü paylaşımın nasıl bir nitelik içerdiğine bakacağız.  Dürüstlük ve sağlamlık ilkeleri, hem yatırım hem de en fazla üzerinde duracağımız olgular olacak. İdeallerinize uygun hedeflerinize yaraşır şekilde ilerlemek için mali konuların karşılıklı çıkarlara göre gözden geçirilmesinde yarar görüyorum. Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, huzurunuzu kaçıracak, canınızı sıkacak ne varsa ondan uzak durarak, ruhunuzu dinlendirmeniz gerektiğini gösteriyor. Saat 20:40 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Gökyüzündeki etkiler, şu aralar  kafamızı karıştırıyor.  Çevre koşulları, ilişkimiz,  stres, hareketsiz yaşamın sebep olduğu bir takım problemlerin üstünün kapatılmadan mutlaka ele alınması şart. Diğer bir konu, iş hayatımız. Huzur bulduğumuz bir iş hayatımız var mı? kazandırıcı mı yoksa boş yere vakit harcayıcı mı? Hayat bizim ona verdiğimiz anlam kadar, kendi kurallarını  bize dayatarak  zorlayan veya güzellikleriyle kolaylaştıran bir olgu. Ancak insanın da gerçekçi bir şekilde duruma bakması lazım. Not: 20 ve 21 Nisan tarihleri arasında Jüpiter-Uranüs-Pluto arasında oluşacak büyük kare görünüm kimilerince stres işareti olarak  yorumlanıyor. Oysaki bu öncü burçlar arasında gerçekleşiyor  ve kişiyi gelişim ve dönüşüm yönünde yeniliklere hazırlıyor. Uranüs-Koç burcu geçişi, ilişki seçeneklerimizi veya şu andaki mevcut beraberliğimizi gözden geçirmemiz yönünde çok önemlidir. Partner üzerinde baskı kurmak, onu zorlamak mümkün değil.  Aynı şekilde biz de zorlanmaya gelemiyoruz. Demek ki ilişkilerde birbirimizin farklı yönlerine saygı göstermekte yarar var.  Birbirinizin arkadaşı olmanız, iletişimi güçlü tutmanız gerekiyor.  Jüpiter-Yengeç burcunda  mesleki konularda size destek verirken, sorumluluklarınızı bilmenizde yarar var. Pluto-Oğlak burcunda  ailevi ilişkilerde belli bir baskı yaratıyor. Yaşanan durumların sizi rahatsız ettiğini gösteriyor. Oysaki ailevi konuları bireysel değil, ortaklaşa ele alarak, şartlara bakarak, ilerisi adına düşünerek kenetlenmek lazım. Öncü büyük kare görünümlerde enerji yüksektir. Kendinizi bu konularda baskı altında hissedersiniz. Oysaki bunu böyle değerlendirmek yerine, yukarıda izah ettiğim noktalar göz önüne alınarak değerlendirilse bu görünüm sizi olumlu yönde kuvvetlendirir ve geliştirir. Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Dengenizi bozmamak adına, pozitif düşündüğünüz konularda taviz vermek istemeyebilirsiniz. Bugün, tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Alınganlık gösterebileceğiniz ortamlara girmeyerek, kendinizi koruyabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi öneriyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Evde tembellik yapmak, bedeninizi dinlendirmek, bakım ve sağlık kontrollerine zaman ayırmak için elverişli bir gün. İş ve iş ortaklıkları konusunu kafanıza takmayın. Eğer buna yönelirseniz huzurlu bir tatil günü olmayabilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bugünlerde beklenmedik olaylar veya şaşırtıcı gelişmeler(olumlu veya olumsuz) söz konusu olabilir. Kontrollü olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu, bazı konularda kesin bir karara varmanız, kesin tavır koymanız ya da belli seçimler yapmanız istenebilir ya da gerekebilir. Ancak, ne olursa olsun ya da her ne kadar elinizde yeterince veri olduğunu düşünseniz de bir karara varmamakta fayda var. Zira, önümüzdeki 10 günlük süreçte yaşanabilecek farklı gelişmeler, şaşırtıcı olaylar veya ani gelişmeler bugün yapılan seçimleri etkileyebilir. Dolayısıyla, alınması gereken kararları veya gidilecek yolu belirlemeden önce 10 güne ihtiyaç var.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
İŞİNİZDE rakip tanımıyor ve kendi gücünüzü sonuna kadar kullanmak istiyorsunuz. Hata yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Nisan 2014
Bu hafta, parasal kazançlarınızda artışlar olabilir. İkinci el bir eşya satımı, bir mülkün düşünülenden daha yüksek bir fiyata alıcı bulması, hiç hesapta olmasa da bir iş teklifi alma ve kabul etme, bir süredir gönüllülük esasına bağlı olarak yürüttüğünüz çalışmalar için size maaş ödenmeye başlanması gibi çok çeşitli yollardan ekstra gelir yaratabilirsiniz. AİLE üyelerinden gelecek maddi nitelikli kazanç yaratılmasına yardım edecek bir destek de, bu dönem içerisinde söz konusu olabilir. Mevcut bir ekstra gelir kapısı kapanırsa da endişelenmeyin, yeni bir kapının açılması yakın demektir. Kazançlarınızda artış olmaması halinde ise mevcut etkiler, giderlerinizi düşürme yönünde fayda sağlayabilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!