Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

30 Ağustos 2015
Henüz en başında olduğunuz ilişkinizin nasıl gideceğine dair yeterli deneyime sahip olmadığınız için, atmayı düşündüğünüz bazı adımları erteleyin. Vaktinden önce atılan adımlar ilerde problem yaratabilir. Çevrenizde seviliyorsunuz ama seçici olamıyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

30 Ağustos 2015
Bugünlerde işinizi sıkı tutmanızda sayısız yarar var. Önemsiz gibi görünen bir iş aksaması ilgilenmezseniz büyüyebilir. Alacaklarınızı sürüncemede bırakmayın. Yakın çevrenizden işinizle ilgili iyi bir haber alıp rahatlayacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

30 Ağustos 2015
Parayı fazla önemser bir ruh hali içine girmektesiniz. Bu sıkıntı yaratabilir. Ödüllendirilecek bir başarıya imza atmanız ve maddi sıkıntılarınızın bazılarından kurtulmanız ihtimali gözüküyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Ağustos 2015
Size yardım etmeye çalıştığı izlenimi veren, çok yakınınızda bir kişi var, ama dikkatli olun. Çünkü o, karşılığını almadan kimseye yardım etmeyecek bir karakter olarak görünüyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Kendinizi gereksiz yere sıkıyorsunuz. Kendi üzerinizde kurduğunuz bu baskı sağlığınıza da etkileyebilir. Bazen olayları kendi seyrine bırakmak ve seyirci durumuna geçmek yararlı olabilir, bunu deneyin. Dostlarınıza akıl danışmaktan kaçınmayın. Her ne kadar onları ihmal etmiş olsanız da, onlar sizden yardımlarını ve ilgilerini esirgemeyeceklerdir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Sevgili Teraziler saat 01:21 Ay-Neptün kavuşumuyla Pazar gününe adım atıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerji  yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir. Saat 08:46 Ay-Pluto görünümü partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur.30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Sizi geçmişe bağlı sorunların içerisine çekmek ve katılımınızı sağlamak isteyen kişiler olabilir. Ancak, günün hassas atmosferi bu konuda dikkatli hareketi gerektiriyor. Önemli pozisyondaki kişilerle tanışmanızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı sağlayabilecek etkinliklere katılabilirsiniz. İş birliği ve ortaklık şanslarınızı arayabilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bugün isteseniz de sadece dinlenmek amaçlı bir gün geçirme şansınız olmayacak. Aksine zor ve uğraştırıcı olan vazifelerinizi tamamlamak, iş planlarınızı gözden geçirmek, sorunları çözüp önünüzü açmak çok daha cazip gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Geçmişte yeterince sorun yaratmış bazı konularda daha fazla ilerlemek için, sizin de katılımınızı sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Ancak, günün atmosferi itibariyle herkes gereğinden fazla hassas ve kırılgan olabileceği için dikkatli karar vermeniz bekleniyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Günlük işleri toparlamak, eksikleri tamamlamak mümkün. Ancak kararsızlıklar da var.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bazı planlarınızı uygulamak için uygun fırsatların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Ancak, bu işe atılmadan önce gerekli araştırmaları yapmalısınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2015
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
Bazı kişilere ayak uydurmak adına bütçenizi fazlasıyla aşabilirsiniz. Bu kişilerin harcayacak çok parası olabilir, ama sizin daha dikkatli olmanız gerekiyor. Daha mütevazi eğlence arayışında olmanız ve sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz daha doğru olacaktır. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ağustos 2015
İş hayatınızda bazı sorunlar ve stresler oluşabilir. Sağlığınızla ilgili konular gündeminize oturabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Halsizliklerinizin nedenini görmeye başlayacaksınız.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu