Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

21 Nisan 2015
Güvensizliğinizi belli ki kendi içinizde halletmeniz gerekiyor. Sevildiğinizden emin olmak istiyorsunuz. Sevgiliniz ise arkadaşlarına, hergün sizi nasıl sevdiğini anlatıyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

21 Nisan 2015
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

21 Nisan 2015
Parasal şikayetlerinizi en aza indirmeniz halinde bile çok tatminkar olamayacaksınız. Çünkü siz esas sorunu kazancınızla yaşıyorsunuz. Biraz daha masrafsız yaşamayı becerebilmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

21 Nisan 2015
Aslında az sevilme endişesi değil, partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostlarınız da sizinle paylaşmak istiyor. Biraz düşünürseniz buna hakları olduğunu anlayacaksınız. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler görünüyor. Bu telaşlılığınızla hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Sevgili Teraziler saat 02:28 itibariyle Ay-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu sayede, istediklerimizi  elde etmek arzumuz  fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Yurtdışı ve  yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek iki gün boyunca epeyce etkili olacaktır. Saat 07:16 Merkür-Jüpiter görünümü, özellikle başkalarıyla olan her türlü maddi, iş veya özel anlamdaki paylaşımlar, anlaşmalar, miras, kredi, hukuksal konular üzerinde özellikle paraya dayalı olan işlerin dikkatlice incelenmesi anlamında önem taşıyor. Ödemeyeceğiniz bir borca girmemekte, piyasanın durumuna göre incelemekte yarar görüyorum. İleriye bakacağız. Şimdi her şey hoş gibi durabilir, yapayım bu anlaşmayı, alayım bu krediyi, gireyim şu borca, el sıkışayım şu kişiyle diye düşünebiliriz. Fakat daha sonra güçlük çekecekseniz, geri ödemede zorlanacaksanız bundan uzak durunuz. Özel hayatınızda da aynı şekilde. Birisi dikkatinizi çeker, beğenirsiniz veya illaki biriyle olmak istersiniz. Yine dikkatlice düşünelim, tanıyalım ve aceleci, abartılı kararlardan kaçınalım. Risk faktörünü mutlaka göz önüne alarak, detaylı şekilde inceleyelim. Fırsatları, teklifleri de aynı şekilde inceleyelim. Saat 09:00 Ay-Satürn karşıtlığı dış dünyada kendinizi her anlamda ifade etmek, bildiklerinizi kabul ettirmek, aktif olmak ihtiyacı duyuyorsunuz. İnsanlarla konuşmak, merak ettiklerinizi öğrenmek arzusu da yoğun. Ancak yakın çevrenizdeki insanlar, yaşadığınız ortam, çalıştığınız yer, nefes aldığınız dünyanın kuralları sizi yoruyor. Keşke biraz daha anlayışlı olabilseler, keşke biraz daha samimi olabilseler diye düşünürsünüz. Saat 18:11 Ay-Neptün görünümü,  farklı yollar arayışınızı işaret eder. İrtibatlarda bulunarak, haberleşerek bir şeyler yapmaya çalışırsınız. Bilinçli düşünelim. Saat 22:53 Ay-Venüs kavuşumu  gayet aktif hareket etmenin işaretçisidir. Ayrıca   başkalarıyla olan ilişkinizde  çok yönlü düşünmenizi sağlar. Yeniliklere açık olan birey dış dünya ile irtibatta bulunarak, değişik yerler görerek, konuşarak, iletişimde bulunarak  kendini geliştirebilir. Kişi böyle bir etki altında, bazı sıkıntılarını, çıkmazlarını  unutmak amacıyla farklı kişilerle iletişimde bulunabilir, ilişki  kurabilir veya çözümler bulabilmek için harekete geçebilir. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Bugün planladığınız çalışmalarınızı, kendi kişisel istekleriniz dahilinde gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün yaşayacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Bu sabah gideceğiniz yerlere gecikmelerle ulaşacaksınız. Her türlü tedbiri alsanız bile sizin dışınızdaki aksilikler yolunuzu tıkayabilir. Size düşen biraz sabırlı olmak. Haberleşme kanallarında da aksaklıklar yaşanabilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Çok yakında doğru zamanda doğru yerde olacak veya olduğunuzun farkına varacaksınız. Dolayısıyla, o gün gelene kadar planlarınızı olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalı ve bu etkiyi beslemeye çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
ORTAK çalışma içinde olacağınız kişilerin beklentilerine cevap vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Aksiliklere hazırlıklı olmalısınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Bugün, tamamen maddiyat üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir süredir yapmakta olduğunuz masrafları gözden geçirip ipin ucunu kaçırmış olduğunuza kanaat getirebilir, harcamalarınızı biraz kısma yoluna gidebilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan 2015
Gün boyunca aile ilişkileriniz ve değer verdiğiniz kişilerle iletişiminize odaklanabilir, sahip olduğunuz değerlere daha fazla sahip çıkma eğilimi gösterebilir ve evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Hayatınızda kalıcı değerler isteğinizin arttığı bugün, akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek ikili ilişkilerde duygusal olarak eksiklik hissedebilir, problemleri daha rahat tespit edebilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu