Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çok objektif saptamalarla bazı duygularınızın adını koymanız kolaylaşabilir. İleri yakınlaşmaları, arkadaşlık tanımlamaları içinde saklı tutma çabaları çok anlamlı değil.
14 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızın sorunlarını kimseyle paylaşmıyor, tek başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Kafanızda şekillendirdiğiniz bir yeniliği bugünlerde gerçekleştirebileceksiniz.
14 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Paranızı ailenizle çakışan tercihinizde değerlendirmeniz, en akılcı yol olarak görünüyor. Bu tercih, birtakım küçük güvensizlikleri de yerli yerine oturtabilecektir.
14 Aralık 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Önümüzdeki günlerde iş hayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız gerekebilir. Bazı gelişmelerde, geleceğe dönük umutlar var.
14 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan da yapabiliyor.
13 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı, özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, politik düşünmekte yarar var. Sinirlerinize hakim olduğunuz sürece, her sorunun altından kalkabilirsiniz. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, her kim olursa olsun, karşınızdaki insanın ne düşündüğünü ve ne yapmaya çalıştığını anlamanız son derece önemlidir. Bu sadece insan ilişkilerinde geçerli olmayıp, her işte veya karşınıza çıkan her olayda, parasal mevzularda geçerlidir. Akrep burcunda ilerleyen Ay, paraya düşkün olmanın işaretidir. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün gayet iyi bilincinde olursunuz. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşum etkisinde, para ve güç sahibi olmada hırslıyız. Kaybetmekten, aciz duruma düşmekten korkarız. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
13 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşın seninle birlikte alışverişe gitmek isteyebilir. Çevrendekileri kendine hayran bırakacaksın.
13 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle ilgili gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz. Özellikle bugün, iddialı ve ben merkezci davranmakla bir çok başarıyı kucaklayabilirsiniz. Düşüncelerinizden ödün vermemekle, haklı olduğunuzu çevrenize ispat edeceksiniz.
13 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyanın bütün parası senin olsa bile sabah olduğunda yataktan çıkıp keyfini çıkaracak gücün yoksa fark etmez. İşte en kötü fakirlik budur. Parasal işlere çok kafa yorma. Sadece daha iyi bir gelir için yeni fırsatlar ara.
13 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konular sizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni bir işlere başlamak kolay olmayabilir. Mücadele ettiğiniz konularda zorlanabilirsiniz. Duygusal değişiklikler yaşayabilirsiniz. İlişkiler gündeminizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Kardeşlerinizle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.
13 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimle dolu bir gün ve kendinizi ifade etmek noktasında sabırsız, hızlı ve çabuk davranmak isteyebilirsiniz. Ancak zihninizde olayları, gelişmeleri, sözleri, konuşmaları çok fazla büyütmediğinizden veya abartmadığınızdan emin olmalısınız.
13 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi kullanmak için isteğinizi yükseltmelisiniz. Olumlu beklentiler içinde bulunmaya özen gösterin. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler çok hareketli olacak. Nedenli veya nedensiz ayrılıklar ortaya çıkabilir ve bunlardan çok fazla etkilenebilirsiniz.Duygularınızı denetlemelisiniz.
13 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda ve kendinizi tanıtma alanlarında muazzam olumlu destekler alırken, girdiğiniz her ortamda enerjinizle hemen fark edilecek ve özellikle ikili ilişkilerde başarılı görüşmeler gerçekleştireceksiniz. Seyahat edebileceğiniz bugün, işlerinizin tanıtımını da en iyi şekilde yapabilirsiniz.
14 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ticari faaliyetlerinizi harekete geçireceğiniz bir gündesiniz. Zira Güneş ve Merkür 3. evinizde kavuşum yapıyor. Ayrıca yazarlık yeteneğinizi en yüksek noktaya taşırsınız. Yeni eğitimlere katılmak için derin bir istek duyabilirsiniz. Kardeşle ilişkiniz akıcı ve rahat olacaktır. Arabanızı tamir ettirmek için uygun bir zaman.
13 Aralık 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde eski bir mesele veya iş yeniden karşınıza gelebilir. Konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde sıkıntılarınıza odaklanmalısınız. 
Reklamı Kapat