Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Hoşlandığınız kişiden beklentilerinizi yüksek tutarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız. O kişi en azından şimdilik sizinle ilgili bir plan kurmuyor. Sizin ona olan ilginizin farkında ve bu durumun tadını çıkarıyor.
27 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Bugün ender rastlanan bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu fırsatın önemini ilk bakışta anlayamayabilirsiniz ama sizi çok iyi bir noktaya taşıyabilir. En azından bu iş üzerinde bir kaç gün düşünmenizde fayda var.
27 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Elinizden çıkacak paralar var. Siz de bunun farkındasınız. Bu nedenle bugün ekstra harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle ev içine harcayacağınız paralar şu an için gereksiz.
27 Nisan 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sürekli yüzyüze geldiğiniz bir insan hakkınızda ileri geri konuşmaya başladı. İnsanlara güvenip de sırlarınızı vermekten kaçınmalısınız.
27 Nisan 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel zevklerin çakıştığı arkadaşlıkların sizin için ayrı bir önemi var. Hayatınızda duygu ve mantık dengesini iyi koruyor, duygularınızı aşındıran ya da mantıksız bulduğunuz ilişkiler yaşamıyorsunuz. Birkaç yakınınızın yaşadıkları ortak sorun, sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bununla alakalı olarak, birkaç kişi yoğun bir hareketlilik içine girebilirsiniz.
27 Nisan 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Perşembe gününün astrolojik açıdan etkin enerjisi, saat 02:38 Ay-Neptün görünümüdür. iletişiminizi güçlendirici, güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızı sağlayıcıdır. Bizim olana sahip çıkacağız. Saat 11:51 Ay-Pluto görünümü, arasındaki güçlendirici görünüm, şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sap samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor. Günün ışığı, gönlünüzü aydınlatsın. Her işiniz kolayca gerçekleşsin. Gönülden sevgilerimle,
27 Nisan 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafandaki düşünceleri uygulamaya geçeceksin. Öğleden sonra sevdiğin kişiden hoş bir sürpriz gelebilir.
27 Nisan 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bildiğiniz konuları ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmeye çalışmalısınız. Jüpiter'in geri gidişiyle işinizle ilgili kendinizi yetiştirmeniz gereken konularda kurs ve seminer gibi aktivitelere katılacaksınız.
27 Nisan 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabrınızı taşıracak kişilerle olan iletişimlerinize kulak tıkayıp işinize odaklanmanız gereken bir gün. Sergileyeceğiniz başarılı performansla kariyerde önemli yol kat edebilecek güce sahipsiniz.
27 Nisan 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aşkta gelişmeler söz konusu. Bazı konularda değişimler olabilir. Güçlü kişilerden duygusal destek alabilirsiniz. İşiniz için mücadele etmeniz gerekebilir.
27 Nisan 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Heyecanlı ve enerjik biçimde güne başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle sabahın erken saatlerini verimli geçirecek ve enerjinizle çevrenizi etkileyeceksiniz.
27 Nisan 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkileriniz açısından oldukça sıradışı bir gün olabilir. Farklı kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. İlişkilerinizde  her zamankinden farklı bir iletişim şekli ortaya koyabilirsiniz. Karşılıklı elektriklenmelere de açık bir gündeyiz, dolayısıyla yine de temkinli olmakta fayda var.
27 Nisan 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın yoğun olduğu bir gün. Alacağınız haberlerden etkilenebilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz fırsat elinize geçecek. Çok farklı kişilerle tanışıp dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz artıyor.
27 Nisan 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıra dışı ilişkilere çekilebilirsiniz. Kendi şahsına münhasır biriyle ortaklık yapabilirsiniz. İlişkinizde sıra dışı deneyimler yaşamayı arzu edebilir, bunu partnerinizle paylaşabilirsiniz. Her türlü metafizik, ölüm, cinsellik, maddi ve manevi yükümlülüklerle ilgili farkındalıklar geliştirebilirsiniz. Bu konularla ilgili çalışmalar için uygun bir gündesiniz. İnsanlarla olan iletişiminizdeki sadakat ve uzlaşma enerjisi sayesinde ortak kazanımlar ve maddi yükümlülüklerin karşılanması konularında ilerleme kaydedebilirsiniz.
27 Nisan 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda başkalarının desteğini arkanıza alabilir, parasal bağlantılarınızla ilgilenebilirsiniz. Eşinizin veya partnerinizin parasal gelişmeleri bugün sizi fazlasıyla mutlu edebilir. 
Reklamı Kapat