Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

2 Ekim 2014
Sevgilinizden bugün sık sık güzel sözler duyacaksınız. Seviyorsunuz ama bunu sevdiğinize belli etmekten ısrarla kaçınıyorsunuz. Oysa onun da sizden güzel sözler duymaya ihtiyacı var.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

2 Ekim 2014
Son derece hareketli ve çeşitli konulara yöneldiğiniz bir dönemdesiniz. Bugün daha çok kişisel çalışmalarınıza önem verecek, kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

2 Ekim 2014
Parasal olarak rahat bir gündesiniz. Elinize geçecek bir miktar parayı gönlünüzce harcayacaksınız. Kendinize veya yakınlarınıza harcamalar yapabilirsiniz. Bugün bir arkadaşınıza borç verebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Ekim 2014
Yalnız iş hayatınızdaki sorunları kendi başınıza çözmelisiniz. Aşırı alıngan tavırlar sergilemek yerine dişe diş mücadeleye hazırlanın.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Ekim 2014
Eğitime çok önem veriyorsunuz. Fırsat buldukça kendinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bugün bu konuda harcamalar yapacak, kültürel faaliyetlere katılacaksınız. İyi bir arkadaş çevreniz var. Bir de düşünmeden konuşma huyunuza engel olabilseniz, çevrenizde daha büyük bir sempati toplayacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz saat 07:41 itibariyle, sorumluluklarımızı hatırlatıcı Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor.  Ailemiz veya duygu dünyamızla ilgili olarak verilecek kararların  çok dikkatli ele alınması şarttır. Sağlığımızla ilgili de etkili olan bu enerji altında yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Üzerimizdeki sorumluluklar bugün bizi  yıldırabilir. Ev alma, kiralama, satma gibi konular üzerinde durulabilir. Yatırım yapacaksak mutlaka piyasanın durumu gözden geçirilmelidir. Duygularımız ciddileşebilir. Kendi içimizde tespitlerde bulunabiliriz. İlgiye ve sevgiye ihtiyacımız vardır. Fakat bunu dile getirmekten kaçınabiliriz. Saat 10:37 Ay-Merkür  olumlu görünüm etkisi altında kişi geleceğini en doğru  anlamda çizebilmek için akıllı düşünür ve gözden geçirmeden rahat etmez. Saat 10:51 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, ailevi konularda kendimizi baskı altında hissederiz. Aslında nazik  davranmaya, dengeli hareket etmeye çalışırız ve bize de bu şekilde yanaşılmasını isteriz. Fakat bazı kişiler üzerimize gelirse dayanmamız zor olabilir. Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Saat 22:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altındayız.  Korkularımızı, güdülerimizi ve gereksinimlerimizi bilmemiz,  doğal olarak kendimizi tanımamız ve iç dünyamızla bağlantıya geçmemiz  anlamında bu oluşum kıymetlidir.  İnsanın  yaşadığı çeşitli deneyimler aracılığıyla olgunlaşması ve deneyimleri kendi içinde sindirmesi hayata karşı çok daha kuvvetli yanaşabilmesi anlamına gelebilir. Kimileri hayatını kurmuş, geleceğini garanti altına almış ve huzur içinde yaşıyor olabilir. Ancak bir çoğumuz sorumluluklar nedeniyle duygusal ve fiziksel anlamda zorlanıyor.  Belki yuvamızda yeteri kadar mutlu değiliz veya ağır iş şartları ve sağlıkla mücadele ediyoruz. Belki çok sevdiğimiz birinden ayrıyız veya son zamanlarda şans bize gülmüyor.  İlkdördün etkisi altında,  bu yetersizliklere rağmen güçlü olmak zorunda kalışımız bizi rahatsız edebilir. Mecburen günü sakin bir şekilde geçirmemizde yarar görüyorum. Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım. http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/terazi-burcu-aylik-yorumu.html Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile, bugün Ay'ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Yabancılarla zamanı paylaşmak yerine en yakınlarınızla birlikte zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz bugün. Denenmemiş, tanıdık gelmeyen şeyler sizi yorabilir. Güven çemberinde kalmaya ve güven duyup vermeye ihtiyacınız var.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Bugün çevrenizdeki pek çok kişinin kendilerine benzer kişilerle saçma denilebilecek diyaloglara girip, üzerine bir de tartıştıklarını görerek şaşırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Bugün sorumluluklarınız ve geleceğe dönük yatırımlarınıza dair konular öne çıkıyor. Gelecekle ilgili bir parça karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz. Ancak çabalamaktan vazgeçmeyecek ve bu sayede maddi koşullarınızda ilerleme sağlayacaksınız. Taşınmaz mülklerle ilgili güzel fırsatlar çıkabilir. Gözünüz açık olsun.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
NE istediğinizi tam olarak bilemiyorsunuz. Gelgitlerinizin şiddetli olacağı bir gün. Yeni dostluklarınızı pekiştirmenizde fayda var.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Ekim 2014
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!