Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
27 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan bu kadar hoşlandığınız halde küçücük bir meseleyi büyütüyorsunuz. Bugün ilk arayışında onunla konuşup konuşmamakta tereddüt edeceksiniz.
27 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Aynı yetkide olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz bir çekişme iş veriminizi de düşürüyor. Bugün bir araya gelip konuşmanız için araya girenler olacak. Ama siz bunu değerlendirmekte isteksiz davranabilirsiniz.
27 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Cömertliğinizle ilgili övgüler alıyorsunuz, bunun size maddi bir yararı olmuyor. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Çünkü istismar edilmeye çok açıksınız.
27 Eylül 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakında bir konuyla ilgili olarak duygularınızla mantığınız çelişecek. Problemlerinizin çözümünde mantığınızın sesini dinlemeyi becerebilecek misiniz ?
27 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok dost canlısı biri olmanıza karşın, biraz ince eleyip sık dokuyorsunuz. Dün size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluktan bugün pişmanlık duydunuz. Bunu telafi etmeye çalışacaksınız. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma sorumluluğu içindesiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olacak.
27 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  27 Eylül- 9 Kasım tarihleri arasında güçlü olduğu Oğlak burcunda ilerleyecek Mars, eviniz, ailenizle olan ilişkiniz, iş-ev arası yaşamınız, yuvanızla alakalı konularda ciddiyet ve sorumluluk çerçevesi içinde hareket etmenizi sağlar. Doğru ve dürüst bir şekilde,  amacınızın farkında olarak disiplinli davranmanız halinde her şey yoluna girecektir. Mars Oğlak burcunda gayet güçlü bir enerjidir. Bu enerjinin desteğiyle doğru kararlar verebilir,   prensiplerinize uygun düzenlemeler yapabilirsiniz. Ev satın alma, kiralama, ev içinde çalışma, düzenleme,  onarım gibi işler için planlamada bulunabilirsiniz.Mars-Oğlak etkisi, size doğru yolu, doğru hedefi bulmanızda yardımcıdır. Azimli, kararlı bir şekilde hedefimize varmamız dileğimle,
27 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Fakat, sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle de yapacağınız fikir teatilerinden de büyük keyif alacaksınız ve fikirlerinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtabileceksiniz.
27 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizinle aynı fikirlere sahip olmayan insanlara biraz daha toleranslı olmalısınız bugün. Yargılayıp, anlamaya çabalamamak sıkıntı yaratabilir. Arkadaşlarınızla konuşurken gözlerinin içine bakın ve değer verdiğinizi gösterin.
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eskiden tanıdığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz, ama mevcut durumunuzu, pozisyonunuzu ve planlarınızı hızlı şekilde paylaşmamalısınız. Bilgi toplamanız iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edip edemeyeceğini daha iyi görmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bir hayli olumlu ve güçlü hissedeceksiniz. İyimserliğiniz her konuda çoğalacak ve etrafınızı da ışığınızla aydınlatabileceksiniz. Sizden yardım isteyen muhtaç olan bir kişiye elinizi uzatacak, ona yardım etmenin huzuru içinde tüm haftanızı pozitif olarak geçirebileceksiniz.
27 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi kıskanan ve dedikodunuzu yapan kişilerle karşılaşmaktan hiç hoşnut olmayacaksınız. Gözünüzü dört açmak zorundasınız. Aksi halde onların tuzağına düşebilirsiniz. Beklediğiniz haber geliyor. Bol kazanç sağlayacak, sevineceksiniz.
27 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yakın çevrenizle yürütmekte olduğunuz ilişkileri daha da derinleştireceğiniz bir dönemin habercisi olabilir. Sosyal hayatınızda belirgin bir canlanma olması ve kalabalıkların sizi mutlu etmesi mümkündür.
27 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
27 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın uzun süreli boşluk etkisi nedeniyle bilhassa sosyal ilişkileriniz veya arkadaşlarınızla aranıza seviye koymak ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz.Ortaklığınızı veya özel ilişkinizi sıra dışı fikirler ve duygularla renklendirme eğiliminde olabilirsiniz. Mars eviniz ve ailenizle ilgili alanda ilerlemeye başlıyor. Dolayısıyla evinize bir tadilat yaptırmak için motivesiniz. Diğer taraftan ailenize kendinizi ispat etme mücadelesine girebilirsiniz. Bağımsız kalmak, yalnız yaşamak ve başınıza buyruk hareket etme eğilimine girmiş olabilirsiniz.
27 Eylül 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinizde ve ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Aile büyüklerinizle veya kendi yuvanızda sürtüşmelerden ve mücadelelerden kaçının. Evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.
Reklamı Kapat