Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgiliniz vurdumduymazlığından bıktınız ve ondan biraz daha fazla ilgi bekliyorsunuz. İsteklerinizi partnerinize açıkça belli etmelisiniz.
17 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş ortamınızda yada genel çevrenizde küçük de olsa sizi rahatsız edecek bazı gelişmeler olabilir ancak siz bunlara karşı ilgisiz davranacaksınız ve günlük işlerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.
17 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi kontrol etme isteğinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz ve buna bağlı olarak harcamalarınızda bazı kısıntılar yapma kararı vereceksiniz.
17 Ağustos 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz.
17 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok hareketli bir çevreniz var ve siz onların arasında sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Son günlerde çok sıkıntılı ve düşüncelisiniz. Biraz kendinizi toparlamalısınız. Ailenizden ve sizi sevenlerden büyük destek görüyorsunuz bunun kıymetini bilin. Başarı çok yakınınızda.
17 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 04:40 Ay-Satürn karşıtlığı, çevremizde bulunan kişiler, yakınlarımız, dış dünya ile olan her türlü girişim, kısa-uzun seyirli geziler, eğitim, iş gibi konularda karşımıza çıkabilecek zorlukları işaret ediyor. Bizi anlamakta, biz de birilerini anlamakta zorlanabiliriz. Mecburen sorumluluk yüklenebiliriz. Bütün bunlar doğaldır. Sabırlı olmamız gerekiyor. Saat 09:40 Venüs-Jüpiter görünümü, iş hayatımızdan ailevi yaşantımıza kadar her meselenin duyarlılıkla gözden geçirilmesi mümkündür. Fakat bu duyarlılık kendimizi kısıtlamaya neden olabilir. Sakin olalım. Adil düşünelim ve her şeyin mutlaka bir çözümü vardır diyerek bir daha ele alalım. Saat 10:14 Ay-Güneş görünümü, dostlarınızdan görülecek desteklerin, hoşlukların işaretçisidir. Sosyal ortamlarda bulunmaktan zevk alırsınız. Kibarlığınız, güzel sözlerinizle etrafınızdakileri etkileyebilecek güçtesiniz. Saat 16:38-19:13 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Enerjimizi toplamak için rahatlatıcı olan her şeyi öneriyorum. Yürüyüş, kitap okumak, kısa bir geziye çıkmak, dostlarla muhabbet etmek gibi. Yüreğimizin sesini dinlemek işe yarayabilir veya kendinizle baş başa kalmak, dinlenmek de. Önemli olan biraz rahatlamaktır. Yeteri kadar kafamız bir çok meseleye takılı. Biraz olsun rahatlamak sizin hakkınız. Saat 19:13 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde, partnerinizin ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Günlük enerjiler bazılarınızın aşk konusunda değişkenlikler göstermesine, geriye çekilmesine neden olabilir. Bunun nedeni, partnerinizin tepkisini görebilmek içindir. Şansın sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,
17 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenden yardım görmemen kendi başına kaldığını hissettirecek. Telefonlara yanıt vermek içinden gelmeyecek.
17 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli yönleri sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönemdesiniz. Hayallerinize oldukça yaklaşacağınız bir gün içindesiniz.
17 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dedikodu tarzı konulara ve oluşumlara ekstra dikkat etmeli ve sözlerinizi doğru yer doğru zaman doğru kişi ile paylaşmalısınız.
17 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hedeflediğiniz konuları eğitimler alabilirsiniz. Teknik konularla ilgili işler gündeme gelebilir. Gün içinde yabancılarla ilişkileriniz önem kazanabilir. Sanatsal işlerle uğraşabilirsiniz. Eski ilişkilerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Karar almanız gereken durumlar olabilir.
17 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabrınızın mükafatını almaya hazır olun. Çok yorulmuş olabilirsiniz ama bunlara değdiğinizi göreceksiniz. İş değişikliği düşünen Teraziler önce araştırın.
17 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.
17 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda üstleriniz ve patronlarınızla ya da görev ve sorumluluklarınızla ilgili sizden yaşça büyük ve otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinize bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Ciddi tutumunuzu korumalısınız.
17 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın akşama doğru Yengeç burcuna geçmesiyle odağınız aile meselelerine kayacaktır. Bu saatlerde kendinize bir mola verin. Zira elinizdeki işlerin hızlı halledilmesi için zor bir zaman. Kendinizi iyi hissettiren bir ortamda bulunun. Bu bir yoga seansı veya kişisel bakımınız için harcadığınız vakit olabilir. Kadınlarla ilişkilerinizde zorlu bir iletişim var. Karşınızdakiler sizi anlamaz görünüp kişisel çıkarlarını ön plana almak isterler.
17 Ağustos 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara yaşadıklarınızı çaktırmak istemeyeceksiniz bu da bazı ortamlarda aşırı iyimser ilişkiler kurarak ilerlemenize neden olacak. Fırsatları yakalayın ama daha bilinçli ve sakin ilerlemelisiniz.
Reklamı Kapat