Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

6 Mart 2015
Biri sizi hoş ve sevimli buluyor. Bunların yanına güvenilirliği koyabilmek için hakkınızda neredeyse tez hazırlıyor. Sonra da atağa geçecek gibi. Çok zorlanıyor ama. Karşı cins arkadaşlarınız güvence istiyorlar, siz de bu yok. Bu yüzden karşınızdakinin ilgisi sizin ruhunuz bile duymadan, başlamadan bitebilir. Bugün bir karıştırın bakalım.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

6 Mart 2015
Uyuşukluk ve tez canlılığı birlikte barındıran karakterinizin en fazla kafa karıştırdığı alan burası. Alt kademenin bir sorunu yok, ama üst kademe ne tür bir çalışan olduğunuzu anlamak istiyor. Üstün yetenekleriniz olmasa sizinle ilgili yazı tura atacaklar neredeyse. İş güç sahibi insanlar sizinle ilgili tartışıp birbirlerine küsmeye mecbur değil, bilesiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

6 Mart 2015
Bu günlerdeki kabusunuz, karşınıza dizilen dört ödeme. Somut çözümler aramak yerine, boş boş düşünüyorsunuz. Henüz bir çözüm bulabilmiş değilsiniz. Her zamanki gibi yine yakınlarınıza güveniyorsunuz galiba. Zaman kaybetmeden kıpırdamanızda yarar var.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

6 Mart 2015
İnsanlar üzerindeki kredinizi yemeyin. Midenize oturabilir. Bu kredide pek emeğiniz yok. Kredi neredeyse tümüyle doğal güzelliklerinizin. Bu yüzden mi bu kadar gözü kara besleniyorsunuz onunla ?


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Biri sizi hoş ve sevimli buluyor. Bunların yanına güvenilirliği koyabilmek için hakkınızda neredeyse tez hazırlıyor. Sonra da atağa geçecek gibi. Hem tez canlılığı hem uyuşukluğu nasıl bir arada barındırabiliyorsunuz ? Yokluğunuzda insanlar sizi konuşurken birbirlerini şaşırtıyorlar. Herkes sizi başka türlü tanıyor. Deniz tutkunuzu bu yaz aç bıraktınız. Bu hiç olmazdı. Yaşlanıyorum herhalde diye düşünmeyin. Herkesin yaşadığı genel sorunlar sizi de etkiledi. Durumunuzu bir de böyle değerlendirin.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Sevgili Teraziler, Ay-Boşluk etkisi altında Cuma günümüz başlıyor ve bu durum gün boyu devam edecek.  Eğer önemli bir işimiz veya görüşmemiz varsa, her ayrıntıyı gözden geçirmek lazım. Sağlığımıza özen göstermeliyiz. Mümkünse başka bir güne de erteleyebiliriz. Bu özel veya farklı bir konuda olabilir. Biz dikkatli olalım. Kişisel bakımınız, eviniz ve ofis içindeki dolapların, çekmecelerinizin düzenlenmesi, alışveriş gibi işlerimizi yapabiliriz.  Yenilik anlamında verilecek kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Saat 02:19 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, şu andaki mevcut sorunlarımızdan bir şekilde kurtulma arzumuzun ve güce yeniden kavuşma ihtiyacının göstergesi. Kişi ister ailevi ister özel anlamda olsun sağlıklı ve güvenli yaşamaktan yana. Yeni bir düzen kurduysa başarılı bir şekilde onun devamını isteyebilir. Daha iyi imkanlarda yaşamak adına gayret göstermelidir. Bu görünüm sizin tekrar yapılanmanızda destekleyici olabilir. Gün boyunca arzu ettiğiniz gelişmeler sizlerle olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Ele aldığınız konularda, yenilgiye tahammülünüz yok. Sevdiğiniz işleri yapmaktan hoşlanıyor ve pes etmiyorsunuz. Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Paylaşımlarınız sayesinde karlı bir kazanç tablosu ortaya çıkıyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Bir iş arkadaşınız ya da size bağlı çalışan size hizmet sunan biri ile aranızda ufak bir anlaşmazlık yaşanabilir. Bir şeyleri, görevleri, üstlenilen işleri değiştirmek ve daha kararlı tutumlar, radikal hamleler iyi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Mart 2015
Doğru davrandığınızı düşünmenize veya doğru olanı yapmanıza rağmen zor anlar yaşarsanız veya yaşıyorsanız, yalnız olmadığınızı hatırlamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Yeni başlayan ilişkiler, arkadaşlıklar varsa bunun sayesinde tanıyacağınız insanlarla beraber iş konusunda atılımlar, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Bugün, şehir içi seyahatler veya şehir dışına kısa yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şehir dışına bir gezi amacıyla giderseniz, aradığınız dinlenceyi bulmanın yanında, birçok yeni şey öğrenebilir ve ileride bunlardan faydalanabilirsiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Mart 2015
Maddi konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, kredi, nafaka, burs, miras ve ortak gelirlerle ilgili mücadelelere açık bir enerjiden geçmektesiniz. Kredi çekmek veya finansal durumunuzla ilgili önemli bir adım atmak için uygun zamanda olmadığınız bugün, özel hayatınızda kıskançlık ve sabit fikirlilik gibi duygularla karşılaşabilirsiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu