Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

23 Kasım 2014
Uzun bir süredir ilişkinizden çok şeyler beklemiyor, küçük mutluluklarla yetiniyorsunuz. Böyle sürdürmeye de kararlı görünüyorsunuz. Bir süre sonra size yeten şeyler ona yetmeyebilir. Dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

23 Kasım 2014
Pratik zekanız ve saygınlığınız nedeniyle sorulan, danışılan, dert açılan biri konumundasınız. Ama bu konumunuzun sizi gitgide bazı sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutuyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

23 Kasım 2014
Beklediğiniz bir para haberi, sizin umduğunuz kadar olumlu gelmeyecek gibi görünüyor. Ama yine de sonuç olarak kazanmadığınız bir paraya sahip olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Kasım 2014
Önceden kendinizi kurarak gittiğiniz bir görüşme umduğunuzdan çok daha iyi geçebilir. Ön yargılı olmamalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2014
Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. İç dünyanıza dönebilir ve duygusal durumunuzla her zamankinden daha çok ilgilenebilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir. Sezgileriniz güçlü ancak bugün yeni bir karar almamaya çalışmalısınız. Dinlenmeye fırsat bulacaksınız ancak sebepsiz bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gerçek duygularınızı çevrenizden gizleme eğilimine gireceksiniz. Çevrenizden etkilenmeye fazlasıyla açık olacaksınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Sevgili Teraziler  cumartesi günümüz, saat 14:32 itibariyle Yay burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyor. Bu Yeniay, çevre değişimi, hedef belirleme ve ilişkinizle alakalı konular üzerinde etkilidir. İletişim, girişim, bilgilenme, keşif, seyahat konularında da etkilidir. Görüşmelerde bulunabilirsiniz. Çevremizdeki insanlarla eğlenceli ilişkiler kurmaktan, gezip görmekten, bilgilenmekten, keşifte bulunmaktan hoşlanırız. Dışa dönük davranırız. Sosyal yaşamımız bir hayli aktif hale gelir. İnsanları kolayca etkileriz. Arkadaşlarımızla, yakınlarımızla bir araya gelerek aktiviteler düzenleyebilir, özgürce kendimizi ifade edebiliriz. Bu Yeniay, çevre değişimi, dostluklar, eğitimden iş yaşamına kadar alanlarda sürprizlerin işaretçisidir. Yeniayın etki süresi dahilinde, 23, 27 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde, finansal konularda hırslı düşüneceğiz. Çünkü evimizin, ailemizin ihtiyaçları bizim için çok önemli. Zorlayıcı bir gün değil. Sadece hesabımızı bilmemiz gereken gün. Aynı gün hoş bir görünüm var. Yeni biriyle tanışabiliriz veya bir projemizi kabul ettirebiliriz. Yeniayın sizlere arzu ettiğiniz yolda ve hedeflerinize uygun şekilde ilerlemenizde destek olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Bugün, kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. Geçmişinizle ilgili eski olayları düşündüğünüz zaman, kısa ve gizemli ayraçlara takılıp kalıyorsunuz. Gerçekten mutlu musunuz ? Bu soruyu kendinize sorun.Unutmayın ki, yaşantınızın her döneminde, hep kendi duygularınızın hedeflediği noktalara baktınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Bugün arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız işlerde, grup enerjisini ön plana çıkaracağınız uğraşlarda daha fazla kazanç mevcut. Ancak bu olumlu havaya kanıp nasıl olsa işleri biri mutlaka yürütür diyen rehavete yenik düşmeyin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Sosyal yaşamınız hareketlenmeye başlıyor. Önümüzdeki günlerde popülerliğiniz artmaya başlayacak. Evdeki sorunları işinizle karıştırmamalısınız. Önemli bir ilişkinizde meydana gelecek değişiklik üzücü gibi görünse de, aslında sonuçta sizin için en iyisi oluyor olabilir. Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor. Yaratıcılığınızı kullanmak hoşunuza gidecek. Tüm burçlar için gün geneli: Genelde fikir alışverişleri, yazışmalar, anonslar, toplantılar ve görüşmeler artıyor, ama baskıcı atmosfer(kişiler?), içsel endişeler, sınırlayıcı durumlar ya da genel anlamda bir kasvet gün bir an önce bitse hissi yaratıyor. Çevredeki kişilerin tuhaf tavırları, garip diyalogları veya istikrarsız ya da inatçı hareketleri gerçekçi olmayan kişilerle olduğunuz hissine kapılmanıza neden olabilir ya da tam tersi, siz, çevredekiler tarafından bu şekilde algılanabilirsiniz. Yanıltıcı kişilere ve kararlara karşı tedbirli olmak gerekebilir ya da bazı kararsızlıklar veya belirsizlikler söz konusu olabilir. Mevcut etkiler bir zamanlar hoşumuza giden ya da yararlı bulduğumuz, ama artık bize hitap etmeyen iş, düzenleme, ilişki veya alışkanlıklardan kurtulmamıza olanak tanıyabilir. Yarından itibaren ise, enerji tamamen yenileniyor, boş bakışlardan hoş bakışlara geçiş var! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Hayallerinizi gerçekleştirmek adına fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin size sağlayacağı imkanları kullanmaktan kaçınmamalısınız.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Kasım 2014
Elde edeceğiniz kazançlar yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Hatta zor günler geçirebilirsiniz. İlerlemek ve atılım yapmak için uygun bir zaman değil. Şu sıralar yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!