Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İşine ayırdığın zamanı problem ediyorsunuz ama belli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Bugün size zaman ayırmak istiyor ama siz kararsız kalacaksınız.
28 Haziran 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz.
28 Haziran 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça işinize yaradı. Aynı kararlılıkla devam etmek istiyorsunuz. Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz.
28 Haziran 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Önünüze bir eğitim fırsatı çıkabilir. Değerlendirme konusunda çok gönülsüzsünüz ama işinize çok yarayacağından emin olmalısınız.
28 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizin sosyal zekanızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayabilirsiniz. Çok yakınlarınızdan biri sizi biraz uçarı buluyor ve bunu sorun ediyor. Ona sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor, buna ihtiyacı var.
27 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, bayramın son gününde ilk etkili enerjimiz, saat 13:29 Ay-Venüs görünümüdür. İdeallerinizi bir an evvel gerçekleştirme dürtünüz yüksektir. İmkanlar dahilinde yapabileceğinizi, altından kalkabileceğinizi düşündüğünüz kararlar verebilirsiniz. Ancak ben bugün böylesi hızlı ve radikal gelişmeler konusunda dikkatli olmanızdan yanayım. Biraz daha araştırmakta fayda olduğunu söylemek isterim. Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü olumlu bir etkidir. Neyi istediğinizi ve hangi yolun sizin için tatmin edici ve doğru olacağını işaret eder. Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, iş hayatımızdan ailevi yaşantımıza kadar her meselenin duyarlılıkla gözden geçirilmesi mümkündür. Fakat bu duyarlılık kendimizi kısıtlamaya neden olabilir. Sakin olalım. Adil düşünelim ve her şeyin mutlaka bir çözümü vardır diyerek bir daha ele alalım. Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, bireylik duygumuzu her anlamda yükseltiyor. Toplum içinde veya kişisel yaşantımızda geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,
27 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hislerin sayesinde çözemediğin konuları kolayca çözebilirsin. Sevdiğin kişinin bilmediğin bir yönünü görebilirsin.
27 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyeriniz ve iş hayatınız pekiştirecek kişilerle görüşmeye devam edeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek tercihlerinizi doğru kullanmalısınız.
27 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Pozitif bir gün olsa da bazı beklentiler karşısında öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerde iletişim ve üslup sorunları oluşabilir. Hürriyet Aile /
27 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gündeminizi geleceğinizle ilgili beklentileriniz oluşturabilir. Yaptığınız planlarda değişiklikler meydana gelebilir. Sevdiğiniz konulara daha fazla yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunu konularda mücadele içinde olabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz.
27 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerji ve performansınızı düşürmemelisiniz. İnsanlar sizin bu doğal yapınızdan örnek almaya çalışıyor. Sevdiğinizle aranızda sorunlar olduğu bir gerçek.
27 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz.
27 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
27 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aceleci bir tutum içine girebilir, beklenmedik kararlar alabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha düşünün. Ve yanlış anlamalara izin vermeyin. Arkadaşlarınıza karşı biraz daha sabırlı davranmanız gerekiyor. Olmasını beklediğiniz gelişmeler gecikebilir, sakin olun.
27 Haziran 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceli temalar sizi daha da hareketlendirecek. Keyifli ve rahat etkiler için olayları kişisel algılamayın.
Reklamı Kapat