Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2015
Şimdilerde gözü sizden başkasını görmüyor ve bunu da her haliyle belli ediyor. Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılayamazsınız. İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıktığını kabul etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2015
Bu kadar mütevazi olmamanız konusundaki uyarıları dikkate almanızda yarar var. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2015
Sizin belinizi büken, farkında olmadığınız günlük harcamalar. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ihtiyacınız var.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2015
Bazı olumlukları görebilmeniz için gözünüzü dört açmalısınız. Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan ağır basarken çok daha doyumlu olabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Çevrenizde son günlerdeki ruh halinizi sizinle paylaşmak isteyenler var, siz onları görmezden geliyorsunuz. Sizin ilacınız, tıpkı sizin gibi sevecen ve insan canlısı dostlarınız. Onlara elinizi uzatmalısınız. Zaman, zaman yaşadığınız karamsarlık ve umutsuzluktan çıkışı yanlış yollarda arıyorsunuz. Hayata başka cephelerden bakmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Sevgili Teraziler, Ay- Kova burcu seyri altında Cumartesi günümüz başlıyor. İçimizden çoğu kez, dünya farklı bir yer olmalı, saçma sapan kurallarla çevrili olmamalı, hayata madem bir kez geliniyor, o zaman gönlümüzce yaşanmalı tarzında düşünceler geçebilir. Özgürlük ihtiyacının yükselmesi gayet doğaldır. Dışardan bakıldığında her an isyan etmeye hazır haliniz ancak dostlarınızla bir aradayken çok daha farklıdır. Çünkü orada paylaşım vardır. Paylaşım ise tek başınıza olmaktan çok daha fazla sizi rahatlatabilir. Saat 03:53 Merkür-Jüpiter görünümü günün geri kalanında gayet olumlu bir enerjidir. Yolculukları, dostlarla bir araya gelmeyi, gönlünüzce vaktinizi değerlendirmenizi sağlar. Hiçbir konuda lafı sözü büyütmeden, şöyle bir zihninizi dinlendirmek için etkili bir enerjidir. Fikirlerinizi gayet güçlü bir şekilde ifade etmenizde, yazmanızda, iletmenizde sizi taçlandırıcıdır. Yeni karar vermenizi, empati kurabilmenizi, görüş açınıza göre hareket etmenizi sağlar. İnsanlar sizi dikkatle dinlerler. Başkalarının fikirlerini anlamanızı sağlayan bu enerji,  gruplarla ilişkinizde ve  özel hayatınızla ilgili konularda size yardımcıdır.Keyifli, gönlünüzce geçecek mutlu bir Cumartesi günü dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Hayal kırıklarınız, kalbinizin kanayan yarası kapanıyor ve yenileniyorsunuz. Sorunlu ilişkilerden, sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz Aşk enerjisi ile yapılanmaya başlıyor. Evli teraziler eş ya da yakınlarınız aracılığı ile gelirler elde edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz. Bekar teraziler, sizlerde iş ve özel yaşamınızda gelen şansı değerlendirmek için harekete geçmelisiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bir konuda araştırma yapmak, bilgiye ulaşmak ve bilginizi pratik hayata taşımak, tecrübe kazanmak gibi konulardaşansınızın bol olduğu bir gündesiniz. Bilginiz olmayan bir konuda bir yabancının sözlerine kulak verin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Pire olmayan yerde pire savar satabilecek yetenekte olduğunuz aşikar, ama asıl önemli olan, bu yeteneğinizi doğru alanda kullanıp kullanmadığınız sorusu. Bu hafta sonu enerjinizi istediğiniz yerde kullanıp kullanmadığınızı daha detaylı düşünmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Yaratıcı konularda daha akıcı ve destekleyici imkanlar var. Çocuklarla ilgili konular hayatınıza pozitif koşullar getirmekte.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
İŞYERİNİZDE izleniyor olmak size farklı bir aksiyon kazandıracak ve kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden güzellik ve bakım işlerinizi bir sonraki güne ertelemeniz ve ilişkilerde yeni kararlar almamanızın uygun olduğu bir gündesiniz. Hayatınızdaki girişimler için bir sonraki günü tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Bugün hayattan aldığınız zevkler daha çok toplumsal olacaktır. Çocuklarınızın dahice planlarına yol göstermekten ve onlarla ilginç konularda sohbet etmekten büyük keyif alacaksınız. Bugün kendinize zaman ayırmak, enterasan konular okumak, araştırmak, hobiler edinmek için de harika bir gün.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Temmuz 2015
Eviniz ve ailenizle ilgili konular hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Sorumluluklarınızla ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Kendi iç kaynaklarınız size doğru yolu gösterecek, merak etmeyin.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu