Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz ve duygusal olarak sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hoşunuza gidecek bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz ve bugün duygularınız son derece sıcak olacaktır. Sevdiğiniz insanla güzel faaliyetlere katılma şansınız olacaktır ve ilginç ortamlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz ve duygusal konularda yeni girişimlerde bulunabileceksiniz.
20 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda çalıştığınız konuları net olarak ele alabileceksiniz ve en sıkıcı işleri bile zevkli hale getirebileceğiniz bir gündesiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. İçtenlikle yapacağınız bir girişim sizin için olumlu olacaktır.Zihinsel aktiviteniz olumlu olacaktır ve bir çok konuyu aynı anda ele alabileceksiniz. Ancak temkinli olmayı ve detaylara dikkat etmeyi daha çok önemsemelisiniz.
20 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınzıa çok fazla dikket etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişi için yada özel zevkleriniz için çeşitli masraflar yapma ihtimaliniz olacaktır.
20 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

İçinizden geldiği gibi davranmak arzusundasınız. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz.
20 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle kendinize uzak gördüğünüz konularda ve alanlarda ilgi çekebilirsiniz. Bu alanlardaki tanışmalar yeni fırsatlara zemin hazırlayabilir. Günden güne şekillenip istemediğiniz boyutlara ulaşan bir çözümsüzlükle ilgili olarak kısa yolculuklar söz konusu. Bu gidiş gelişler zamanlama sorunları doğuracak olsa da, kazançlı çıkacaksınız.
20 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 04:47 Ay-Pluto görünümü, tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir. Saat 14:11-22:12 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir. Saat 22 :12 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, paraya olan ihtiyacınızın işaretçisidir. Değer verdiğiniz her ne varsa, bunların hayatınızdaki kıymet ve önemi üzerine düşünürsünüz. Şöyle sakinleşmek, huzur bulmak istersiniz.
20 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konuların üzerine gidip kendine zaman ayırıyorsun. Yoğun duyguların etkisini kaybediyor.
20 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı yaşamak istiyor ve bunu başaramayınca öfkenizi çevrenizden çıkarıyorsunuz. Aşk hayatınızda romantizm doruğa çıkacak. İş hayatınızda, kariyerli kişilerden alacağınız destek sayesinde başarılı pbir dönem geçireceksiniz.
20 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizde finansal konularla ilgili dayanışmalar oluşabilir. Kardeşleriniz veya ebeveynleriniz sizden borç isteyebilir veya siz onlardan almak durumunda kalabilirsiniz. Her iki durumda da yapıcı olmalı aile olmanın birliği içinde hareket etmelisiniz. Kariyerinizde oluşan sorunlarınızı biraz daha geri planda kalarak çözümleyebilirsiniz. Yakın çevre iletişimlerinizde ise gizliliği korumalı, herkesle her şeyinizi paylaşmamalısınız.
20 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 14:11 ile 22:11 saatleri arasında ay boşlukta. Yakın ilişkilerinizde dalgalanmalar yaşayabileceğiniz bir gün. Sizden beklentileri olan kişilere yapacağınız yardımlar çok vakit alabilir. Bugün bazı meydan okumalara ve açık düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz. Rekabetçi ve ısrarcı kişilere karşı duygusal reaksiyonlar gösterebilirsiniz.
20 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak sakin ve rahat bir gün geçirmeniz mümkün. İsteklerinizi gerçekleştirmeye başladığınızı düşünebilirsiniz. Ufak tefek sorunları büyütmeyecek, ilişkilerinizi sıcak ve güçlü bir biçimde sürdüreceksiniz. Kendinize olan güveniniz ve anlayışlı olmanız olumlu etkileyecek.
20 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gününüz, sosyal ortamlarda ve yoğun şekilde geçebilir. Arkadaşlarınızla eğlence amaçlı bir aktiviteye katılabileceğiniz gibi, kariyerinizle bağlantılı bir toplantıda da bulunabilirsiniz. Çevreyle olan iletişiminizin artması, iki durumda da faydalı olacaktır.
20 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda size fayda sağlayacak kişilerle görüşmeler yapabilir, planlarınızı daha kolay uygulamaya koyabilirsiniz. Finansal işleriniz açısından fırsatlar saklayan bugün, ilişkilerinize romantizm ve birlikte hareket etme arzusu ön planda olacak.
20 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerinize canlılık katacak. Partneriniz sizin için hazırladığı sürpriz size mutluluk verir. Ortaklarınızla aldığınız yeni kararları hemen uygulamak istersiniz. Onların çocuksu, neşeli tavırları enerjinizi yükseltir. Aniden parlayan öfkeli diyaloglara girmekten kaçının.
20 Şubat 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha rahat etkiler altındasınız. Harcamalarınız hızlanacak. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmalısınız. 
Reklamı Kapat