Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin başladığı gibi gitmemesi sizi düşündürüyor. Daha mutlu olacağınızı, daha büyük coşku yaşayacağınızı düşünüyor, daha fazla ortak yanınız olduğunu sanıyordunuz.
17 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi biraz üzecek bir gelişme olabilir. Önemli sorumluluklarınız var. Ama siz bu sorumlulukların hepsinin altından kalkıyorsunuz.
17 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Esas olarak kendi yağınızla kavrulan birisiniz. Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor.
17 Ekim 2017

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi sevindirmek için hazırlanan bir sürpriziniz var. Bir şeyler hissetseniz bile meraklı davranmamanız gerekiyor.
17 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışındaki bir arkadaşınızdan uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeyleri, onun bir niyetsizlik içine girdiği kuşkusuyla iptal etmeyi düşünüyorsunuz. Sağlığınızla ilgili duyduğunuz endişelerin sebebi, bunu yalnızca eş, dostla paylaşıp bir uzmana görünmemenizden kaynaklanıyor. Haftanın sonuna doğru kendinizi gösterip rahatlayacaksınız.
17 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Merkür, parasal konuları derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Çıkarlarınızı öne alabilirsiniz. İnsanları nasıl etkileyeceğinizi, kimden ne gibi yararlar elde edebileceğinizi, doğru yatırımlarda bulunacağınızı hesap edersiniz. Kaynaklarımızı değerlendirme biçimimiz, fiziksel ve ruhsal sağlığımız, yeniliklere olan bakış açımız, eğitimden iş hayatına kadar olan meseleler bu süreçte önemli olacak. Öyle pek ılımlı düşünmemiz mümkün değil. Hesabımızı iyi biliriz. Risk altına girmekten çekiniriz. Çünkü kaybetmek istemeyiz. Ne kazanıyorum, ne kaybediyorum diyerek ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bir adım atmadan önce, bu adımın her anlamda analizini yaparız. Hele değerlerimize biri laf etsin veya bizi zor duruma düşürsün, hemen gardımızı alır, gerekeni yaparız. Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,
17 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni başlangıçlar olabilir. Eğer ilişkin yoksa, arkadaş ortamında yeni birisiyle tanışıp ondan etkilenebilirsin.
17 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Karamsarlık için uygun bir gün değil. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir.
17 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Nasıl düşündüğünüzü, nasıl hissettiğinizi ve yaşadığınız her gün yaptığınızı değiştirmek için, bazı stratejilere ve adım adım neler yapacağınızı gösteren planlara sahip olmanız gerekir.
17 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan konulardan dolayı sıkışmalar meydana gelebilir. Bazı konularda fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işler engellenebilir. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gün içinde sözleşmelerde aksaklıklar olabilir dikkatli olmanızda fayda var. Gelecek planlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir.
17 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularla, iş ve para konularıyla daha çok meşgul olabilirsiniz. İş görüşmeleri ve seyahatleri yapabilirsiniz. Bütçenizi daha fazla gözetebilirsiniz.
17 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
17 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile iletişim alanında muazzam fırsatlar elde etmiş oluyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilir, iş görüşmeleri yapabilir, partnerinizle olumlu kontak kurabilir, yakın çevre desteğini alabilir ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ikili ilişkilerde bir teklif veya haber alabilir, partnerinizle etkinliklere katılabilirsiniz.
17 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk iş günü kişisel çabalarınızla iş hayatınızda büyük bir başarıya ya da ortaklığa imza atabilirsiniz. Neredeyse üç yıldır sizi uğraştıran bir konu sonuca ulaşıp yüzünüzü güldürebilir. Evlenmek, ortak olmak, ikili ilişkileri geliştirmek için önemli kalıcı başlangıçlar yapabilirsiniz.
17 Ekim 2017

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorlandığınız maddi konular üzerine eğilebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar çok şanslı etkilere sahip olacaklar. Alım-satım ve değiş tokuş işleri için uygun bir dönem olacak. 
Reklamı Kapat