Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

25 Nisan 2014
Aşk hayatınızda bugün ne istediğinizi kendinizde bilmiyorsunuz. Bir duygu seline kapılıp gidiyorsunuz. Duygularınızı frenlemeli ve bir yola koymalısınız. Atak davranışlarınız karşınızdaki insanı şaşırtıyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi sevgilinizin sahibi gibi görmek istiyorsunuz veya öyle bir izlenim veriyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

25 Nisan 2014
İş yaşamınızda çok istekli ve enerji dolusunuz. Yaptığınız iş sizin kişiliğinize uygun olduktan sonra ,elinizden dünya olsa kurtulmaz. İşinize yöneldiğinizde gösterdiğiniz sabrı arkadaş ilişkilerinde gösteremiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

25 Nisan 2014
Bu günlerde elinize geçen aylara göre biraz daha fazla para geçecek ve bir kısım borçlarınızı kapatabileceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

25 Nisan 2014
İnsanlarla ilişkilerinizde daha sosyal olmalısınız. Çok fazla içinize kapanık ve soğuksunuz. Elinize geçen paranın bir kısmını kenara ayırmaya özen gösterin


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2014
Enerjinizi olumu olarak disipline edeceğiniz bir gündesiniz. Kendinize zaman zaman çok güveniyorsunuz. Yaptığınız işe bütünüyle kendinizi verdiğiniz için üstün bir performasyon gösteriyorsunuz. Ancak özel hayatınızda olayları görmek istediğiniz gibi gördüğünüz için peşin yargılı oluyorsunuz. Biraz da karşınızdaki insanları dinlemeli ve olaylara onların açısından bakmalısınız.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Sevgili Teraziler  saat 09:55 Ay-Balık burcu geçişiyle Perşembe gününe uyanıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerjiler yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyicidir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir. Etrafınızdaki insanlara karşı ılımlı, sevgi dolu oluşunuz, sizi onların gözünde farklı bir kişi haline getirebilir. İçinizdeki sevgi gücü artacağından moral duygunuz da otomatik olarak artar ve eğer sağlık problemleriniz varsa bugün azalmaya başlar. Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, işlerimizi düzenleme, günlük tempoda yapılaması gerekenleri planlama yönünde etkilidir. Kendimizi güvende hissetmek ve hayal ettiğimiz şekilde ilerlemek isteriz. Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur. Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu hayatı güzel yanlarıyla ele almamızı, dua ve zikir, meditasyon gibi uğraşılarla rahatlamamızı sağlar. Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün, ailenizle birlikte baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak bir çok aktiviteleri de gündeme getirecektir. Kafanızda tasarladığınız, satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün. Uzun zamandır bel ve boyun ağrılarınızın devam etmesi, sizi zor durumlara sokuyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Günlerin yorgunluğu üzerinize tatlı bir rehavet şeklinde çökebilir. Fiziksel olarak yorulmayıp iyi ilişkilerinizi kullanacağınız, yazıp çizerek yoluna koyacağınız işlere biraz daha emek sarf edin. Dinlenmeye de ihtiyacınız var.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Olup biten şeyleri anlamakta zorlanabilirsiniz, kafanız karışabilir, şaşırabilirsiniz veya sinirlenme olasılığınız yüksek diyebilirim Niobe’ce. En iyisi sakinliği korumak ve bir kenarda durup fırtınanın dinmesini beklemek olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Oldukça üretken ve yaratıcı olabileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız detayların önemli olduğu işlerde daha dikkatli olmalısınız. Fikirleriniz takdir toplayacak. Ancak uygulama aşamasında daha disiplinli olmanız gerekiyor. Zevkli ve estetik çalışmalara imza atabilirsiniz. İş ortamı ve çalışma arkadaşlarınız sizi bir parça dağıtabilir. Sağlığınıza özen gösterin.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
KENDİ gücünüzün sınırları iyi biliyor ve cesur atılımlarınızı daha sonraya bırakıyorsunuz. Oysa daha atak olmanın hiç zararı olmayacak.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Nisan 2014
Bugün, haberleşme ve iletişim trafiğinde son derece büyük bir artış gözlemleyebilirsiniz. Buna ek olarak, çok fazla hareketli olmanızı gerektirecek, hesapta olmayan bir sorumluluk yüklenmeniz de günün konuları arasına girebilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!