Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

29 Ağustos 2014
Neşeli ve coşkulu zaman geçirmeye, ilişkinin tadını çıkarmaya devam etmelisiniz. Gelecek günlerde umutlar ve sevinçler çakışabilir. Ama uzun vadeli bir beraberlik fazla iyimserlik gibi görünüyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

29 Ağustos 2014
İş yaşamınızdaki başarılarınız, biraz da doğal özelliklerinizle giderek artıyor. Tekliflere daha ilgili olabilirsiniz. Doğru tercihler ve denetimci özellikleriniz küçük fırsatları geliştirebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

29 Ağustos 2014
Tahsilat sorunlarınızda kısa vadede çözümler görünmüyor. Bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Borç, alacak konularında hayal kırıklıklarına elverişli bir tutum içersindesiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Ağustos 2014
Neden olduğunuz bazı kırgınlıkların farkına varamıyorsunuz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ağustos 2014
Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın. Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız, onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar, beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Sevgili Teraziler Perşembe gününe,  saat 00:54 sonrası burcunuzda  ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyoruz. Bu enerji,  her çeşit görüş, düşünce ve davranış içinde bulunan kişilerle kolaylıkla bağlantı kurabilmenizi ve nazik davranmanızı sağlıyor. İnsanların dikkatini çekmeniz kolay. Fiziki anlamda güzelliğinize önem verebilirsiniz. İlişkilerde biz olgusu çerçevesinde hareket edersiniz. Aynı davranışı başkalarından da beklersiniz. Çevrenizle akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır. Saat 19:43 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, akşam saatlerinde ışığınızla etrafınızı aydınlatmanızı sağlıyor. Sizi hem fiziksel anlamda güzelleştiriyor hem ruhen neşeli, canlı hissetmeniz için destek oluyor. Şöyle akşam saatlerinde dışarıda olmak, arkadaşlarınızla bir arada olmak bu görünümün etkisi altında gayet güzel olur. Saat 23:03 Ay-Pluto zorlu görünümü, dışa karşı özellikle nazik ve paylaşımcı davranırsınız. İç dünyanızda bir çok meseleyi derinlikli düşündüğünüz halde bunu kimsenin anlamasını mümkün olmaz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Güçlü planların kişisi olmanız rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için sizin desteğe ihtiyacınız yok. Bugün enerjinizi doğru yolda kullandığınız göreceksiniz. Kariyerinizi sağlamlaştırmak adına başlatacağınız çalışmalar olumlu ilerliyor.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugün yapabilecekleriniz konusunda abartıya kaçmayın. Verdiğiniz sözler, kalkıştığınız işler boyunuzu aşmasın. Aman dikkat. Hem ne için söz verdiğiniz konusu hem de zamanlaması sonradan sizi zor durumda bırakmasın.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Bugün bazı konuların sizin istediğiniz yöntemlerle çözülmesi kolay olmayabilir. Dolayısıyla, doğru diyalog kurmanın zor olduğu bir günde olduğumuzu hatırlayarak ısrarcı olmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Uzun zamandır istediğiniz bazı değişiklikleri gerçekleştirmek için elinize güzel fırsatlar geçecek. Hem görünüşünüz hem de beraberlik konularında yeni başlangıçlar gözüküyor. Sizi geliştirecek konulara öncelik vereceksiniz. Enerjiniz görünür derecede artacak. Özellikle spora başlamak için son derece uygun bir gündesiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
DİKKATLİ olmanız gereken bir gün. Unutkanlıklar, küçük sakarlıklar yaşayabilirsiniz. Bütün bunlar size vakit kaybı yaşatabilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ağustos 2014
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!