Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Hiç ummadığınız biri size hayranlığını dile getirebilir. Aklınızdan hiç geçmeyen bir yakınlığa hazır olun. İnce eleyip sık dokumanız gerekmeyebilir, çünkü onunla ilgili zaten olumlu düşünceleriniz var.
20 Ekim 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yakın bir iş arkadaşınıza kırgınlığınız devam ediyor. Bir süre daha devam edecek gibi. Bugün onunla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Ama yine de kısa vadede sorununuz çözülecek gibi görülmüyor.
20 Ekim 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerdeki sıkışıklığınızı çözmeniz için bir alacağınızı tahsil etmeniz gerektiğini bilmenize rağmen istemekte zorlanıyorsunuz. Siz istemezseniz onun da vermeye hiç niyeti yok.
20 Ekim 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi şaşırtacak gelişmelere hazır olun. Bu gelişmeleri lehinize yada aleyhinize çevirmek elinizde.
20 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınıza adeta gözleriniz kapalı olarak baktığınız için sizi eleştiriyorlar. Bu huyunuz size zarar verdiği kadar yakınlarınıza da zarar veriyor. Çünkü onlarla ilgili konularda da yeterince objektif olamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir tartışmada eleştirilere kendinizi savunmaya geçip eleştirilere kulak tıkayabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten sevenleri üzebilir.
20 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, sevdiklerimize karşı aşırı duyarlılığımızın işaretçisidir. Destek veririz, sağlıklı olalım, huzurlu yaşayalım isteriz. Maddi açıdan güçlü olmayı istememizin nedeni de budur. Yardımcı olayım, kendim de rahatlayayım diye düşünürüz. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, fedakarca yürüttüğümüz çalışmaların karşılığını görme arzumuzun işaretçisidir. Empati yapabilen, yükümüzü hafifleten, sorumlu ve güvenilir olan insanlara ihtiyacımız var. Bu enerji sayesinde ne isteğimizi bilerek karar vereceğiz. Saat 12:43 Ay-Venüs olumlu görünümü, arasındaki olumlu enerji akışı, bilinçaltımızdaki yoğun duyguları yüzeye çıkarıyor ve güzelliklere sahip olma hevesliliğimizi çoğaltıyor. Sevdiklerimizi yanımızda görme arzumuz büyüyor. Size sevgiyle yanaşan insanları gönülden kucaklamanızı destekliyor. Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,
20 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yenilendin. Duygularını, biraz daha açığa çıkarabileceğin bir gündesin. Hızlı sinirlenen bir yapın var. Sakin kalmayı deneyerek, ruhunu dinlendirmeni öneririm. Keyifli ortamlara girebileceğin gibi samimi arkadaşlarınla zaman geçirebileceksin. Üzerinde bir metanet, sakinlik ve sürekli iş buyurma halleri varsa nedeni belli? Finansal konular girdiğin risklerden dolayı endişe duyuyorsan biraz daha araştırarak, inceleyerek devam etmen gerektiğini düşünebilirsin. Henüz dertlenmen gereken acil bir durum yok ama değişen piyasa endeksleri ve gündem seni kaygılandırmayı başardı. Bu yüzden uyku problemi başlayabilir. Yeme düzeninde bir hayli iştah açılması yaşayabilirsin.
20 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Beden sağlığınıza daha fazla dikkat etmek için elinizden gelen tüm çabayı göstermek niyetindesiniz. Ancak fazla evhamlı olmamanız ve her şeyi normal boyutlar altında yürütmeniz gerekecektir.
20 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünü boş geçirmek yerine, daha verimli olabileceğiniz bir işe ayırabilirsiniz. Düşüncelerinizde de aktifsiniz.
20 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Ölüm... Korkularınızın üzerine gidip bütün endişelerinizi yok etmelisiniz. Aslında sizi hayata bağlayıp güldürecek, güçlü kılacak çok fazla destekçiye...
20 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Espirili ve neşeli bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirin. Dostlarınızı arayın ve onları eğlence yerlerine davet edin. Iş hayatınızda çok enerjiksiniz. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştime imkanı bulacaksınız. Parasal yönden de durumunuz gayet iyi.
20 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda doğru düşünmek için çaba harcamalısınız. Sahip olduklarınızı, varlıklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirme konusunda uçsuz, bucaksız, sınırsız düşünceler içinde olabilirsiniz.
20 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Zehirlenmeler ya da virüsler sizi hasta edebilir.Teşhis koymakta zorlanılan bir rahatsızlıkla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca çalışma arkadaşlarınız ruhsal olarak zor bir dönemden geçiyor olabilir. Kendisine sunduğunuz destek çok değerli olacaktır.
20 Ekim 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınıza dikkat edin. Gıda duyarlılığınız yüksek. Kendi özünüzden taviz vermeden günü geçirmek önemli. Kriz yaratan ve kaynaklarınızı tüketen insanlardan uzak durmakta fayda var.
Reklamı Kapat