Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız problemlerin sevgilinizle ilişkinizi etkilemesini engellemek için yoğun çaba harcıyorsunuz. Problemlerinizi bir yandan sevgilinize yansıtırken diğer yandan ondan uzak tutmaya çalışıyorsunuz.
14 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İşinizde başarılısınız. Bu konuda amirleriniz açık olarak takdirlerini size iletmeseler de kendi aralarında başarınızı konuşmaktalar. Yakında terfi ya da zam alabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan oldukça sıkışık durumdasınız. Bu sıkışıkı durumdan çıkmak için ne yapmanız gerektiğini kestiremiyorsunuz. Bu yüzden olayları gidişatına bırakmış durumdasınız.
14 Şubat 2016

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Karamsarlığınız sebebiyle olaylara olamdık açılardan bakabileceğiniz bugün, sevdiklerinzin kalbini kırmamaya bakın.
14 Şubat 2016

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde bir umudunuz gerçekleşecek. Bu sevincinizi doğru değerlendirmelerle daha da arttırabileceksiniz. Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklılıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama dersler çıkartmayı çok iyi biliyorsunuz. Erdemleriniz sizi ayrıcalıklı yerlere koyarken, bazı çekemezliklere de neden olabiliyor.
13 Şubat 2016

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 03:10 Güneş-Ay görünümüyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  aşkın hızlı ve insanı değiştiren, yenileyen gücüne hayran olmanızı sağlar. Ancak partnerin bencil yaklaşımları ve taviz vermeyen halleri kimi zaman sinirinizi bozar. Rahat tavırlar sergileyerek,  sanki onun bu halini pek dert etmiyormuş gibi durabilirsiniz. Ancak sabrınız taştığında gerekeni söylemekten çekinmezsiniz. Kimileri için bu enerji, aşkın tadını çıkarmak ve olan biteni kafanıza takmadan günü geçirme arzunuzun işaretçisidir. Farklı insanlarla bir arada olmaktan zevk alırsınız. Saat 05:15 Ay-Venüs olumlu görünümü,  yaşamınızı yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde düşünmenizi sağlayıcı ve  uygun çıkış yolları bulmanızda destekleyicidir.   Hani insanız ya,  bazen öyle bir ruh halinde oluruz ki,  canımıza  tak etmedikçe bir şeyleri görmezden geliriz. O zaman gelin bu enerjiden yararlanarak,  bütçenizi bir gözden geçiriniz. Ayrıca partnerinizle karşılıklı olarak bazı meseleler üzerinde konuşabilirsiniz. Saat 12:32-13:36 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir. Saat 13:36 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemseyeceğiz. Cumartesi gününün her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,
13 Şubat 2016

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Anlatmak istediğiniz ne varsa kısa bir süre içinde dile getirirsiniz. Bazen de hoşunuza giden bir konu hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Telefon, mail ve iletişim araçları sürekli aktif haldedir. Beklediğiniz birçok haberi alırsınız. Bu haberlerin çoğu iyi ve sizi sevindirecek türdedir.
13 Şubat 2016

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizle hem fikir olmaya ihtiyaç duyduğunuz nitelikte konuşmalar yapmak için günün ilk yarısı pek uygun değil. Bir konudaki zıt fikirlerinizi sabırsızlıkla dile getirmek yerine uygun zamanın gelmesi adına bekleyin.
13 Şubat 2016

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonunda işler hızlı akmayabilir, ama yapılacak çok işiniz olacağa benziyor. Planlar hızlı akmasa da, siz, motive olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
13 Şubat 2016

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında, ilişkilerinize biraz daha dikkatle yaklaşmalısınız. Öğle sonrasında uğraştıran gereken koşullar var.
13 Şubat 2016

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kontrolcü yönünüz baskın. Sevdiklerinizin hep sizin uygun gördüklerinizi yaşamalarını istiyorsunuz ama onlara saygı duymayı öğrenmelisiniz.
13 Şubat 2016

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm dikkatinizi işlerinize odaklayacak, sahip olduğunuz bütün enerjiyi, ilerleme kaydetmekte kullanacaksınız. Başarılı olma şansınızın yüksek olduğu bir dönemden geçtiğinizden, atılım yapma fırsatlarını değerlendirmeye çalışmalısınız.
13 Şubat 2016

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda ve kendinizi tanıtma alanlarında muazzam olumlu destekler alırken, girdiğiniz her ortamda enerjinizle hemen fark edilecek ve özellikle ikili ilişkilerde başarılı görüşmeler gerçekleştireceksiniz. Seyahat edebileceğiniz bugün, işlerinizin tanıtımını da en iyi şekilde yapabilirsiniz.
14 Şubat 2016

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mevcut bir ilişkiniz varsa aranızdaki pürüzleri bu Sevgililer Günü’nde atlatabilmek adına çok olumlu enerjilere sahipsiniz. Partnerinize güven, huzur ve sevgi aktarıp aranızdaki ilişkiyi pekiştirmek için şanslara sahipsiniz. Maneviyatınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Merkür’ün Kova burcuna girişi sayesinde ise hizmet alanınızla ilgili eğitime tabi tutulabilirsiniz. Genel olarak ise; Sevgililer Günü’ne harika bir durumda, Ay Boğa burcundaki konumuyla giriyoruz. Merkür Kova burcuna giriyor. Gezmek, restoran ve kafeteryalarda yemek, içmek, keyif almak için çok uygun bir gündeyiz. Gökyüzünde zorlayıcı etkiler yok. Sevdikleriniz için alışveriş yapmak, sevgilinize hediye almak ve ne istediğinizi bilerek mağazaları dolaşmak için harika bir gündesiniz. Bu özel günün bir diğer gökyüzü desteği de Merkür’ün Kova burcuna geçişi. Merkür Kova burcundayken yeni arkadaşlıklar kurup, bol bol arkadaşlarla vakit geçirmek sohbet ortamını destekler. Haklara, eşitliğe, politik ve sosyolojik normlara daha fazla dikkat ederiz. Özgür düşünmek, özgürlüklerimize önem vermek isteriz. Oldukça zeki ve orijinal fikirler öne süren kişilerle bir arada olabiliriz. Yeni çıkan elektronik cihazların alış verişlerini 6 Mart’a kadar olan bu süreçte yapabiliriz.
13 Şubat 2016

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızdaki insanlarla bazı konularda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra daha rahat etkiler altında olacaksınız. Sevdiklerinize karşı anlayışla yaklaşmalısınız.
Reklamı Kapat