Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

29 Temmuz 2015
İlişkinizde sorunlu günler yaşıyorsunuz. Sevgilinizle iletişiminiz çok kısıtlı ve ona yeteri kadar açılamıyorsunuz. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız daha açık olmalı ve ona ilginizi göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

29 Temmuz 2015
İş hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz. Fakat iş ortamınızda bazı hoşlanmadığınız gelişmeler olmakta. Özellikle bir iş arkadaşınızla ilişkiniz sizi çok geriyor.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

29 Temmuz 2015
Maddi konularda rahatsınız fakat yine de tutumu elden bırakmıyorsunuz. Bugün eviniz için bazı harcamalarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Temmuz 2015
Bugün iletişimlerinizde başarısız olabilirsiniz. Duygularınızı açmakta zorlanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekeceğiniz sıkıntılı bir gün olacak. Sorunlarınıza çözüm bulamamak ve yakın çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz yardımı alamamak sizi oldukça üzüyor. Bugün akşam saatlerinde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu sıralar yalnızlığa gerçekten ihtiyacınız duyuyorsunuz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Sevgili Teraziler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliği altında Çarşamba günümüz başlıyor. Duygularımız ciddileşiyor. İster istemez her şeyi köşeliyoruz. Sağlamlık, dürüstlük, sorumluluk çerçevesi içinde durumları ele alacağız. Saat 04:31 Ay-Kuzey düğüm arasındaki görünüm, mevcut durumumuzu hem ailevi hem de kişisel yönden gözden geçirmenin işaretçisi. Bu baskıları, sorumlulukları işaret ediyor. Ancak biz bunlarla başa çıkabilecek güçteyiz Yeter ki, gerçekçi olalım. Saat 13:49 Ay-Neptün olumlu görünümü, tasarlama, hayalleri yazıya ve tuvale yansıtma gibi işlerde destekçinizdir. Saat 21:24 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor. Zorlukları geride bırakmamızı sağlayacak gelişmeler dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Amaçlarınızı uygulayabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilir iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kimsenin etkisi altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenerek hareket edin. Uzun zaman sonra şanslı bir sürecin içine girmişken tereddütlerle kaybetmek istemezsiniz! Özel yaşamınızda ise eşinizden kaynaklanan sorunları tek taraflı fedakarlıklarla halledemeyeceğinizi kabullenmeli ve ortak kararlar almak için neler yapılması gerektiğini düşünmelisiniz. Bekar teraziler gün içinde tanışacağınız birinin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Evde her şeye evet diyen ve uyum sağlayan bir rol üstlendiğiniz sürece bugünü huzurlu geçirme şansınız olacak. Sesinizi yükseltmeniz, bir şeyleri zorla kabul ettirmeye çalışma, bir şeylere karşı çıkma halleri kabul görmeyecek.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz. Bazı konularda engeller, aksilikler veya aşılmaması gereken sınırlar olduğunu düşünüyorsanız, fiyaskoyla sonuçlanabilecek girişimlerde bulunmadan önce sizi rahatsız eden iç sesinize kulak vermeniz daha iyi olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Eskide kalmış olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendi iç sesinizi dinlemek daha kolay olabilir. Sorumlu olduğunuz konulara ciddiyetle yaklaşabilirsiniz. İşlerinizi düzeltip daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusal paylaşım içinde olabilirsiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Tabiki hayat sizin hayatınız ama bir tarafı tutarken diğer tarafı incitmemeniz gerekiyor.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Gün boyunca kendinizi ve ruhunuzu dinlendirerek, enerjisi yumuşak, sakin ortamlar ve insanlarla olmak size iyi hissettirecektir. Motivasyon ve moralinizi yüksek tutmanız gereken bugün, beslenme planınıza özen göstermeli, aşırı yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Bugün biraz tembel davranabilir, hayatın daha çok eğlenceli tarafları ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Aileden maddi destek görebilirsiniz. Özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat edin, ufak bir davranış söz birden saman alevine dönüşebilir. Sakinliğinizi korumalısınız. Oldukça gergin bir güne işaret etmekte.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015
Eviniz veya ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kişisel sorumluluklarınız, ailenizle veya sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara neden olabilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu