Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu, dolu yaşamak isteğiniz hiç eksilmemiş gibi. Bunca zamandan sonra, hala ona dokunma gereğini duyabiliyorsunuz. Güzel bir akşam geçirmek için her şey yerli yerinde
18 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Yeteneksiz insanların sizin üstünüzde olması, sizi olumsuz etkiliyor. Ama kararlılığınız, yakında sizi belli yerlere getirebilecek. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz.
18 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayanıyor. Kazancınızın birçok insana oranla daha tatmin edici olması, daha fazlasını hak ettiğiniz gerçeğini yok etmiyor.
18 Haziran 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Niyetinizi ve hedeflerinizi yeterince ortaya koyabileceğiniz birçok done var elinizde. Yeterince hazır olmadığınızı düşündüğünüz görüşmeyi ertelemeniz hiç gerekmiyor.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklarınızın ve sosyal ilişkilerinizin öne çıkacağı bir gündesiniz. Aslan burcunda ilerleyen Ay fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, görüşlerinizi dile getirebileceğiniz bir ortam yaratıyor. Arkadaşlarınızla birlikte ortak amaçlar için çalışabilir, geleceğe umutla bakabilirsiniz.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Bu enerji, dinlenme, kendimizi toparlama arzumuzu işaret ediyor. Terazilerin bedenen ve ruhen kendilerine özen göstermesi şarttır. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünümü, güvenilir ve tatmin edici olanı tercih etmemizi sağlıyor. istikrarsız olandan, kafamızı kurcalayandan uzak duracağız. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, ailenizin üstünüzdeki etkisini işaret ediyor. Bir büyüğünüzün sorumluluğu sizi zorlayabilir. Onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşini yapmak istiyorsan girişimlerde bulunabilirsin. Tanışacağın kişi seninle görüşmek isteyebilir.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konular ve kariyerinizle ilgili toparlanma ve kendinizi gösterme zamanı geldi. Kendinize güvenerek yola çıktığınız takdirde her şeyi başardığınızı daha iyi görecek ve kendinize olan güveniniz de bir o kadar yükselecektir. Finansal konularla ilgili güzel hamleler yaptığınız takdirde kazancınızın artma ihtimali yüksektir.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa konularının gündeminizi etkilemesi olasıdır. Finansal olarak yaptığınız ortalıklarda kazanma şansınızın yüksek olduğu bir gün. Eşinizle ya da sevgilinizle keyif alacağınız planlar yapabilir, ortak paylaşımlarınızı çoğaltabilirsiniz. Alış – veriş yapabilir, harcamalarınızda lükse kaçmanız mümkün olur. Kişisel bakım için kendinize zaman ayırabilirsiniz.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Ortamın sükûnetini korumak için diplomatik davranmalısınız.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınıza söz geçirmekte zorlanıyorsunuz. İstekleriniz giderek artıyor. Size söylenenleri doğru anlamak için gayret etmelisiniz.Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar yüzünden sıkıntılı durumlar olabilir.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerine konsantre olmakta zorluk çekiyorsun. Sana tavsiyem kendine dürüst davranıp kendinle barışman ve yükselen kariyer ivmene olduğu yerden devam etmen. Kendi işini yapmak isteyen bir Terazi burcuysan bazı girişimlerde bulunabilirsin. İlişkisi olmayan bir Terazi burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişi seninle tekrar görüşmek isteyebilir. Evliysen, eşin ve baban arasında geçen samimi diyaloga sen de inanamayacaksın. Akşamüzeri, ortak sosyal gruba ait olduğun bir kişi ile tanışman bazı gerçekleri öğrenmene neden olabilir. Gün sonunda biraz kendi içine dönmek ve hayatın için olumlu düşüncelere yönelmek ruhuna iyi gelecek. Kilo problemi olan bir Terazi burcuysan, hazır gıdalardan uzak durman gerekiyor.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden Ay, arka plana ittiğiniz işlerinizle ilgilenmenize ışık tutacak. Diğer yandan kolektife adayacağınız projelerinizi hareketlendirecek. Topluluklar önünde faydalı bir konuyu dile getirmenize olanak tanıyacak. İş hayatınızdaki kararlarda sağduyuyla hareket etmeniz size bugün yeni kapılar açabilir. Güvenlik konularıyla ilgili devletle işlerinizi halledebilirsiniz.
18 Haziran 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşleriniz ve yapacaklarınız için daha iyi organize olmalısınız. Bu hafta yapacaklarınız hızlanırken üzerinizde hafif bir tembellik oluşabilir
Reklamı Kapat