Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

1 Aralık 2015
Çevrenizde herkesin imreniyle izlediği ilişkiniz, bugünlerde göze gelebilir. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar da, ilişkinize iyi geliyor. Aşkta mutluluğun bütün sırlarını keşfetmiş gibisiniz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

1 Aralık 2015
Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir. İş yaşamınızda huzur var. Bir arada çalıştığınız yetkili, yetkisiz herkesle çok sıcak ilişkiler içinde görünüyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

1 Aralık 2015
Bir satın alma işiniz var. Ama her koşulda değerini koruyacak bir şeyin alımı gibi görünüyor. Yine de kararsızlık yaşayacaksınız. Birkaç güne kalmadan beklenmedik hesaplar içine girebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Aralık 2015
Bugünlerde iş hayatınızda sağlam basmanız gerekebilir. Hırslı yaklaşımlarla bazı maceralara kalkışmaktan sakınmalısınız.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olduğunu savunuyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Siz, bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sevgili Teraziler saat 02:16 Güneş-Satürn kavuşum etkisinde  yeni haftamız başlayacak. Kendimize yakın gördüğümüz insanlarla ilişkimizi gözden geçireceğiz. Ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir.  Bunları ılımlı, olgun bir şekilde çözmek en doğrusudur. Yaşadığınız çevrenin sizin için önemi ve anlamı üzerine düşünebilirsiniz. Bazı meseleler sanki özgürlüğünüzü kısıtlıyor gibi gelebilir. Burada önemli olan diğerleriyle düşünce ve hayatı ele alış biçiminizdeki farklılıkları doğal sayarak, bunu kendinize yöneltilmiş bir tavır gibi algılamamaktır. Bilgilenme yönünde bu kavuşum, gelişiminiz için hakikaten faydalıdır. Ancak gerekli gereksiz bilgiyi birbirinden ayırt etmek gerekiyor. Eğitim veya iş konularında gerçekçi düşünmeliyiz. Yolculuk, iş girişimi, ticari konularda sağlamlık, güven unsuru tabii ki önemlidir. Saat 02:47 itibariyle etkili olacak Ay-Aslan burcu geçişi sosyalleşmenizi sağlar. Ayrıca kişisel anlamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır. Sizi güçlendirir. Böylece gün boyu hassasiyet nedeniyle oluşan baskıları üzerinizden alır. Saat 16:47 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla olan her türlü paylaşımı zenginleştirici, yaratıcı tarzda düşünmemizi sağlayıcı, işlerimizi sağlam ve uzun vadeli şekilde ele almamızı destekleyicidir. Saat 17:54 Ay-Güneş olumlu görünümünde,  toplumla aranızdaki irtibat yoğunlaşır ve siz kime ve hangi gruba dahilseniz orada bulunmak arzunuz büyür. Bilmek ve bildiklerinizi aktarma ihtiyacınız sizi mutlu eder, doyuma ulaştırır. Dil, din, mezhep ayırmaksızın insanları kucaklama, kendinizi öne sürerek başkalarına yardımcı olma isteğiniz sizi ateşler. Saat 22:47 Ay-Mars olumlu görünümüyle, hem kendinizi arzu ettiğiniz şekilde ifade edebilirsiniz hem de etrafınızdaki kişiler üzerinde gayet etkili olabilirsiniz. Işığınız gayet güçlü olduğu için, sizin üzerinde durduğunuz noktalar, başkaları tarafından onaylanabilir. Hedefiniz ne ise, ona göre ilerleyebilirsiniz. Kafanızın içindeki soru işaretlerini çözebilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Can-ı yürekten sevgilerimle,  


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bugün, Venüs’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yaşamınızla ilgili yenilikler sizi bekliyor ve partnerinizin istekleri ön planda olacak. Sosyal yönünüzü ortaya çıkaran çalışmalar size olumlu bir motivasyon sağlıyor. Yaşamınızı yönlendirme konusunda başarılı adımlar atıyorsunuz.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Dost sohbetleri, sosyal ortamlarda bir araya geldiğiniz insanlarla yapacağınız fikir alış verişleri, aynı bakış açısına sahip olduğunuz kişilerle katılacağınız bir aktivite içinuygun bir gün. El ele vermek verimi artıracak.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bazı tekliflerde veya davetlerde bulunmadan önce, çok iyi düşünmelisiniz. Zira, söz verdikten sonra gece gündüz tüm imkanlarınızla bu amaç için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekleri yeni şeyler inşa etmek için kullanabilirsiniz. Gün içinde daha uyumlu ve dengeli olabilirsiniz. Kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerini kendinize ayırmak veya spor iyi bir fikir olabilir.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınıza taze kan geliyor. Yalnız Teraziler çekingence açılmasını bekledikleri kişiden aşk teklifleri alabilir.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Bugünlerde, iş hayatınızda başarılarınızı gölgelemek isteyen insanlar olabilir. Açığa çıkan düşmanlıklar moralinizi bozabilir. Kendinizi korumak için bazı kişilerden yardım almalısınız.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Aralık 2015
Bugün sağlıkla ilgili konular ön planda olabilir hayatınızda. Tanı ve teşhis gerektiren bir konu var ise eğer tek bir doktor ile yetinmeyin başka bir uzman görüşü almanız sizin yararınıza olacaktır. Çalışma ortamında ise bir takım söylentiler, dedikodular canınızı sıkabilir. İşle ilgili konularda hatalı kararlar almaya eğliimli, kandırılmaya müsait olabileceğiniz bir gün, dikkatli olun.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Kasım 2015
Yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları artabilir. Kendinizi bir fanusun içinde yalnız hissedebilirsiniz. İletişim içinde olacağınız herkese karşı sorumlu ve ciddi yaklaşmayı seçeceksiniz.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu