Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mayıs 2015
Bugünlerde eleştirilere karşı daha açık davranmak, sizi doğru bir şekilde yönlendirebilir. Ne yaşadığınızdan emin değil gibisiniz. Duygularınızı tanımlamak için zamana ihtiyacınız olabilir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı

29 Mayıs 2015
Geçmişte kalan olumsuzluklarla ilgili, önümüzdeki günler içinde sizi etkileyecek duyumlarınız olacak. Önünüze çıkan fırsatlar hiç de azımsanacak şeyler değil. daha güvenli ve iyimser olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Para Falı

29 Mayıs 2015
Paranızı değerlendirme isteğinizi bir süre erteleyin. Bu parayı kullanacağınız daha cazip olanaklar çıkabilir. Kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için daha gerçekçi planlar yapmanız gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mayıs 2015
Çok hassas bir konuda gerekli özeni göstermiyorsunuz. Bu konuda daha dikkatli davranmanız gerekiyor.


Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugün hiç beklemediğiniz bir ziyaretçiniz var. Onun vereceği bazı haberler yaptığınız planları gözden geçirmenize neden olabilir. Yeni kurduğunuz bir dostluk, size her gün biraz daha hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu kadar yanılmış olabilmeniz sizi üzüyor. İnsanlara şans verirken cömertsiniz. Ama şansın bitirdiğiniz yerde düşmanlık benzeri duygular başlıyor.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sevgili Teraziler saat 00:24  Ay-Mars olumlu görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji,  çevrenizle olan ilişkiniz açısından gayet olumludur.  Ancak tam olarak istediğiniz nedir diye sorsalar, huzur bulmak, amacıma ulaşmak ve artık şu gelgitlerin bitmesi diye cevap verirsiniz.  Saat 07:10  Ay-Pluto görünümü, yuvanız içinde, bulunduğunuz çevrede yaşanabilecek çekişmeleri körükler. Bir taraf özgürce konuşur diğer taraf baskın olmaya çalışır. Kim galip gelir derseniz, bu mücadelenin galibi aşktır. Eğer sevginiz tam ise sorunlar çözüme bağlanır. Eğer çoktandır çekişmeler yaşanıyorsa, ipler kopabilir. Aman sakin olalım lütfen.Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ışığınızla etrafınızı aydınlatmanızı sağlıyor. Sizi hem fiziksel anlamda güzelleştiriyor hem ruhen neşeli, canlı hissetmeniz için destek oluyor. Dışarıda olmak, arkadaşlarınızla bir arada olmak bu görünümün etkisi altında gayet güzel olur.Saat 10:19  itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, geri hareket nedeniyle ikinci kez gerçekleşiyor. Yolculuklar yaparak, bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi olsa da, ben derim ki, 9 Mayıs tarihinden bu yana olan bitene bir daha bakınız. Bildiklerinizi tekrar test ediniz. Kararlarınızı bir daha gözden geçiriniz. Başkalarıyla temasınızda iletişimin önemi gayet büyük. Bundan hiç çekinmeyiniz. Ancak kiminle ne konuştuğunuza ve  size söylenenlere dikkat ediniz. Öğrendiklerinizi iş, eğitim veya ticaret  gibi, hangi alanda kullanacağınıza dair bilinçli şekilde düşününüz. Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı,  özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor. Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır.  Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür. Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Duygusal iniş ve çıkışlarınıza, sizin de anlam veremediğiniz anlar oluyor. Nedensiz içsel sorgulamayı bırakın ve yaşamı kendi mantık çerçevesinde değerlendirmeye çalışın. Özellikle parasal konularda istemediğiniz şartları değiştirmek sizin elinizde. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakacaksınız.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Kendinizi pek çok angarya işi üstlenmek zorunda hissedebilirsiniz. Üzerinize kaldırabileceğinizden, arzuladığınızdan fazlasını almışsanız bunun nedenini sorgulayın. Zor şeylerin mücadelesini verebilecek gücünüzün olduğunu bilin.


Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugünlerde, kısıtlamalara veya sınırlamalara karşı gelme arzunuzla başa çıkamayabilirsiniz. Ayrıca, eskiden size sıkıcı gelen bazı konular ilginizi çekmeye başlayabilir. Aniden, hat sanatıyla uğraşmaya başlar ya da Çinceye merak duyarsanız şaşırmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sabah saatlerinde yeni başlangıçlar yapmak için şartlar daha uygun. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İlişkilerinizde daha özgürlük arayışında olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ilgilendiğiniz alanlara yönlendirebilirsiniz. Gün içinde beslenmenize dikkat etmelisiniz.


Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Ailenizle ilgili bazı hususlar kafanıza takılabilir. Yapacağınız en iyi şey, ilgili konuların üzerine gitmek ve bunları çözüme ulaştırmak olmalı.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bir dostunuz sizden haber bekliyor. Uzun süredir onu ihmal ettiniz. Güzel bir tatil daveti alabilirsiniz. Bunu değerlendirin. Gideceğiniz yerde yeni kişilerle tanışma imkanı doğabilir. Tam macera zamanı. Uzun süredir böyle bir macera özlemi içindeydiniz.

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Gün boyunca seyahatler, eğitimler, davalar, öğretmenler, yurtdışı bağlantılı işler ve kimselerden yana şanslarınız varken, özel hayatınızda hem dostlarınız hem de partnerinizle keyifli iletişim kurabilir, olumlu haberler alabilir ve hayata dair umutlarınızın arttığını fark edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Zihnen dalgın olabilir, alıngan ve hassas olabilirsiniz. Yalnız finansal konular ile ilgili yanlış kararlar vermeye daha meyilli olabileceğiniz zamanlar dikkat etmenizde yarar var. Ani ve fevri kararlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Eşyanızı, paranızı bir yerlerde unutabilirsiniz de.

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bugün, önemli iş görüşmeleriniz veya konuşmalarınız varsa yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olun. Şartlarda birtakım sıkıntılar, gözden kaçan durumlar oluşabilir. İş hayatınızdaki belirsizlikler sizi zorlayabilir.

Geçmiş Terazi Burcu Burç Yorumu