Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin yakınlarıyla kurup sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi çok mutlu ediyor. Siz de zaten onu mutlu etmek için böyle davranıyorsunuz. Zaman zaman baş başa kalma ihtiyacınızı onu memnun etmek adına bastırıyorsunuz.
23 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

Sizi rakip gören birisinin farkında bile değilsiniz. Kendinize olan güveniniz nedeniyle siz kimseyi kendinize rakip olarak göremiyorsunuz çünkü. Onunki zarar veren bir rekabet değil, sadece sizi örnek alıp, sizi geçmeye çalışıyor.
23 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Sosyal yaşamınıza eskisine göre daha az para ayırabiliyorsunuz. Sevgilinizin sizinle ekonomik anlamda bir paylaşıma girmesi ise hiç hoşunuza gitmiyor. Bu aralar ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir.
23 Kasım 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Hareketli yaşamınız sağlığınızla ilgilenmenizi engelleniyor. Halletmeniz gereken küçük problemleriniz için zaman ayırmalısınız.
23 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var. Zaman zaman onların beklentilerini yanıt veremediğinizi düşünüyor, üzülüyorsunuz. Dostlarınızla geçirdiğiniz zaman nedeniyle onlara bir şey kalmıyor. Aranılan, düzgün bir dostsunuz. Vefa duygunuz oldukça gelişkin. Gösterilen dostluğun, duygusal anlamda mutlaka karşılığını görmek istiyorsunuz.
23 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 01:41 Ay-Venüs olumlu görünümü, parasal konularda bir hayli endişeli düşünmemize neden olabilir. İlişkilerimizde karşılıklı çıkarlarımızı gözetmekten yana davranırız. Saat 02:16 Ay-Mars görünümü, kimseden çekinmeden düşüncelerinizi dile getirmenizi, hedefiniz üzerine gitmenizi, sakin bir yaşam yerine heyecanlı maceralara açık olmanızı sağlasa da, lütfen tedbirli olmayı, aceleci kararlar vermemeyi biliniz. Saat 13:32-23:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Yatırım konusunda kar-zarar hesabınızı iyi yapmanız, sonucunu tahmin edemediğiniz girişimlerde bulunmak yerine dikkatli hareket etmeniz faydalıdır. Gecikmeler olabilir. Saat 23:14 Ay, Kova burcunda seyrine başladığında, etrafınızla iletişim bulunabilir, dostlarınızla irtibata geçebilir, kendinizi gayet rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz güçlenir ve uygulamaya dönük faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Doğal liderlik özellikleriniz ve girişim kabiliyetiniz ön plana çıkar. Yakınlarınızla olan iletişimde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar hoş değişiklikler olacağı gibi harekete geçiren aktif sosyal faaliyetlerin de işaretçisidir. Haberleşme, görüşme, arkadaşlarınızla bir araya gelme, bir etkinlik düzenleme veya etkinliğe katılma, internet üzerinden bilgi akışı, yeni tanışmalar bir hayli etikli olabilir. Partnerinizle alakalı konular gündeme gelebilir. İlişkisi olanlar birlikte seyahate gitmeyi düşünebilirler. Bazı önemli konular üzerinde birileriyle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
23 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamaların konusunda önceliklerini belirlemen gereken bir gün. Aksi takdirde bütçeni aşabilirsin.
23 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ortak çalışmalar içinde olacak, onların size verdikleri destekleri karşılıksız bırakmak istemeyeceksiniz. Güçlü enerjinizi ilgi alanlarınıza aktarabilmek için, yaptığınız çalışmaların sonuç vermesiniz beklemelisiniz.
23 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.
23 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün işlerinizde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Ticari konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni finansal kaynak arayışı içine girebilirsiniz. Değişen konularda gelişmeler olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.
23 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Fikirleriniz sürekli değişiyor. Bu değişimler, mükemmel olma isteğinizden kaynaklanıyor. Bugün, duygularınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz.
23 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak.
23 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken disiplini, zamanlamayı, ciddiyeti elden bırakmamalısınız. Harcamalar söz konusu olduğunda bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.
23 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim, içinde bulunduğunuz gizli bir ilişkiyi yönetmekte sizi zorlayacak. Zira gerçekçi olmayı seven bir kişiliğiniz olduğu için bu içe dönük süreç pek sizin karakterinize uygun olmaz. Boş maceralar peşinde koşmak uzun vadede pişmanlık getirebilir. Bugün diyalog kurduğunuz insanlara fazla güvenmeyin. Sırlarınızı anlatmayın.
23 Kasım 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bütçe ayarlamalarında bulunmak isteyebilirsiniz. Bu alandaki güvensizlikleriniz, sosyal çevrenizde kolay tepki vermenize yol açabilir.
Reklamı Kapat