Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Duyguları yoğun. Kendiyle ilgili sorunlar yaşıyor olabilir. Onun size biraz uzak gelen davranışları, daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir.
18 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Fakat en olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz.
18 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor. Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz. Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz.
18 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi biraz dizginlemeniz yararlı olabilir. Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurt dışından, yabancılardan ve uzaklardan haberler alabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, vizyonunuzu ve ufkunuzu geliştirebilecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Bu enerji sayesinde, aklımız her bir detayın farkındadır. Yüksek gözlem gücüyle etrafımızda olana biteni gözden geçirir ve neler yapmamız gerektiğini tespit etmeye çalışırız. Ustalık isteyen, gelişmemizin gerekli olduğu konular üzerinde düşünür, strateji belirlemeye çalışırız. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünümü, titiz çalışmanın göstergesidir. İşlerimizi iyi takip ederiz. Maddi konularda güvencemizi önemseriz. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, huzuru kendi içimizde oluşturmaya çalışırken yorulduğumuzu gösteriyor. Düzgün bir iş hayatı, sağlıklı bir yaşam, kalıcı ilişkilerden yanayız. Bunların hayatımızda yerli yerinde olmasını istiyoruz. Bu saatlerde en çok bunlar üzerinde duracağız. Hem duygularımızı hem de isteklerimizi dengeye kavuşturacak gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşüneceğiz. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni şeyler öğrenme, kendini geliştirme isteğin artacak. Karışık duygular içinde olduğunu hissedebilirsin.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle maddi ve finansal konularla ilgili kandırılmalara ve yanılgılara karşı fazlasıyla dikkat etmeniz gerekmekte. Zira bu konularda yapılan küçük bir yanlışlık ileride sizlere büyük sıkıntılar yaşatabilir. Karşınızdaki kişiler çok güvendiğiniz ve itibar ettiğiniz kimseler olsa dahi yine de işinizi titizlikle incelemeli ve gereken bütün ayrıntılara dikkat etmelisiniz.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eviniz ve aileniz ile ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Ailede olan gayrimenkulleriniz ile ilgilenebilirsiniz. Bu konuda alım satım işlemleri olabilir. Değerlendirmelerinizi mantıklı bir şekilde yapıyor olmanız kazanç sağlamanıza yardımcı olur. Geleceğe dair planlarınızda yurt dışına yerleşmeyi düşünebilirsiniz. Babanız ile ilgilenebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır araştırdığınız konuyla ilgili beklediğiniz haberi alacaksınız. Bilgisayar ve yeni teknolojiye ilgi duyacak, arkadaşlarınıza hediye alırken kendinizi de ödüllendireceksiniz. Sevdiğinizle birlikte eğlenceli mekanları keşfetmek için dolaşabilir, arkadaşlarınızın davetlerine gidebilirsiniz. Bugün değişik konulara yöneleceksiniz.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklediğiniz haberi alacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Yakın akrabalarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz artık gerekmediği için kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Uzaklara gitme isteğiniz artabilir. Kendinizi fazla yormayın.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir şeyler öğrenme, kendini herhangi bir konuda geliştirme isteğin artacak. Girişimde bulunmak, hedeflerine ulaşmak ya da en azından yol almak için büyük bir istek duyuyorsun. İş arkadaşların da bunun farkında ve azmine hayran kalacaklar. İlişkisi olan yahut evli bir Yay burcuysan, karışık duygular içinde olduğunu hissedebilirsin. Belki de biraz kendini dinlemeli ve hissettiklerini sevdiğin kişiyle paylaşmalısın. Ne dersin? Evli bir Yay burcuysan eşinin ailesi ve kendi ailen arasında denge kurmaya çalışmak yorabilir. Sanatla ilgilenen bir Yay burcuysan, toplumsal meseleler çalışmalarına yön verebilir. Aile içerisinde miras konuları tekrar gündeme gelebilir. Her ne kadar parasal konulardan uzak kalmaya çalışsan da adaletsiz konuşma ve tutumlar karşısında kendine engel olamayabilirsin.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden kariyerde pek çok işin detayını halletmenize yardım edecek. Asistanınıza aktaracağınız görevler eksiksiz yerine getirilir. Detayda boğulmadan büyük resme odaklanmak işleri daha kolay halletmenize yardımcı olacaktır. Sorumluluklarınızı devrettiğiniz sürece daha sağlıklı edinimler kazanırsınız.
18 Haziran 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizde sorumluluklarınızla ilerleyeceksiniz. Sabah saatlerinde koşullar sizi desteklemese bile öğle saatlerinde işlerinizde açılmalar yaşayabilirsiniz.
Reklamı Kapat