Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Eylül 2017

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Birlikteliğinizin canlı olmasını iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz.
23 Eylül 2017

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bir geçimsizliğiniz var, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunuzu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye bu şekilde katlanmak zorunda kalacaksınız.
23 Eylül 2017

Yay Burcu Günlük Para Falı

Geleceğinden emin bir şekilde beklediğiniz bir para var. Onun dışında en küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Umutlu olduğunuz para meselesinde yakında bazı gelişmeler olacak.
23 Eylül 2017

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

İş Dünyanızda sizi üzen kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak durumunda kalacak. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir.
23 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iyi bir gün geçirme adına kesenizin ağzını açacaksınız. Bunun başka bir nedeni daha olabilir. Birkaç zamandır cimriye çıkan adınızı kurtarmak istiyor da olabilirsiniz. Bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne başlıyoruz. Umutlarımızı yükselten bu enerji, ileriye yönelik düşünmemizi, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe koyabilmemizi sağlıyor. Bize olanaklar sunuyor. Eğitimden ticaret hayatına kadar her alanda kendimizi güçlü şekilde ifade etmemizde destek veriyor. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu sizi keyiflendirici olup, çevremizle huzurlu ve güzel paylaşımların da işaretçisidir. Karşı cins üzerinde etkiniz olumludur. Bir davete katılabilirsiniz, biriyle buluşabilirsiniz. Bunların hepsi keyfinize yerine getirir. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin. Saat 20:40 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep geçişi, özel konuları derinlemesine gözden geçirmeyi sağlar. Sevgilinizle yakınlaşmanızda cinsellik hayli etkilidir. Birbirinizi arzularsınız. Sorunlarınızı, daha kolay çözebilme gücünüz yükselir. Enerjinizi istediğiniz bir konu üzerinde yönlendirebilirsiniz. Bağlılık ve hakimiyet gibi iki güçlü duygu ile çevrili şekilde güne adım atıyorsunuz. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, işinize eğilmeniz halinde gayet verimli ve başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir. Bilginizi aktarmak, konuşmak, yazmak, öğretmek yoluyla insanlara kendinizi olumlu şekilde ifade edebilirsiniz. Endişe, sinirlilik, havailikten uzak durmanız halinde kendinizi kabul ettirebilirsiniz. Önemli olan iyi bir gözlemde bulunmak. Merkür bu konuda yardımcınızdır. Hedefinize bir odaklandığınızda emin olunuz ki, başarısız olmanız, kazançlı çıkmanız mümkün değil. Arzulayın ve ele geçirin. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında devam edecek Güneş-Terazi burcu seyri, birebir ilişkilerin önemini vurgulamakta. Sosyal aktivitelere önem vereceğiz, iletişimi güçlü tutacağız, yeni insanlar tanıyacağız. Gruplara girmek, yazışmak, konuşmak, kendimizi ifade etmek sürecin olumlu yansımasıdır. Arkadaşlarınızla bağınızın güçlü olacağı bu süreçte, ekip çalışmaları, projeler yürürlüğe konulabilir. Güneş, astrolojik olarak Terazi burcunda düşük enerjili kabul edildiğinden, beraberliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Uyumlu davranayım diye problemleri görmezden gelmemelisiniz. Bu süreçte üst konumdaki kişilerle ilişkimizi güçlü tutalım. Bilginizi, tecrübenizi ortaya koyarak, yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Planlarınızı, projelerinizin sunumunu yapabilirsiniz. Bu zaman dilimi içinde, önemli bir projeniz için finansör arayışına geçebilirsiniz. Ortaklık bilinci içinde hareket etmek menfaatlerinizi gözetme anlamında yararlıdır. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Psikolojik rahatlama ihtiyacı duyuyorsun. Senin için değerli insanların yer değişiklikleri, hayallerinin ertelenmesi demek olabilir.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın ilişkilerinizde duygusal davranarak herkesi şaşırtabilirsiniz. Oysa sizin sert havanızın altında yumuşak bir kalbiniz olduğunu çevrenize göstermenin tam zamanı. Bazıları sizi yanlış tanıyor, sizde biliyorsunuz.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerdeki belirsizlik sizleri farklı bir düşünce yaklaşımlarına itebilir. Tamam ya da devam kararını almak zor olabilir.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki olaylarla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda ilerleyebilmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu yoğun çalışmanın sonunda kazanç elde edebilirsiniz. Kendiniz için harcamalar yapabilirsiniz. Akşam saatleri sizin için daha belirsiz olabilir.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklınızı kullanmanız sizin için daha iyi olacak. Olaylar karşısında ani tepkiler vermekten kaçının ve samimiyetinize güvenilmesini sağlayın.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde ve görev ve sorumluluk alanınızda gösterdiğimiz çaba ve gayretin karşılığını görebilir, takdir ve alkış toplayabilirsiniz. Üstlerinizden, yönetici konumunda kişilerden destek görebilirsiniz.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önceden başlattığınız çalışmaları enerjik bir biçimde sürdüreceksiniz. Olayların gelişmesini izlerken müdahale edebilir, düşündüklerinizi uygulamak için sabırsızlık duyabilirsiniz. Moralinizi yükseltmelisiniz.
22 Eylül 2017

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sosyal çevrenizden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ortamlar ve grupsal işler size kazandırabilir. İş alanlarınızda parasal konuları rahatlıkla halledebileceksiniz. Önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. 
Reklamı Kapat