Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda rutin ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. Ruhsal durumunuzu sevgilinizden gizlemek isteyeceksiniz fakat bunu başarmakta oldukça zorlanacaksınız.
19 Ağustos 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Son zamanlarda işyerinizde gözden düştünüz. Çalışmalarınızı aksatmanız buna en büyük neden oldu. Bir an önce kendinizi toparlamalısınız ve eski performansınıza kavuşmalısınız.
19 Ağustos 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Taksitli alışverişlerden uzak durmalısınız ve daha çok acil ihtiyaçlarınız üzerinde yoğunlaşmalısınız. Para harcamayı bir zevk haline getirmekten kaçınmalısınız.
19 Ağustos 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha önceden aldığınız bazı kararları istediğiniz gibi uygulamanız zor olacaktır ve bu sizin çeşitli şüpheler içine girmenize yol açabilir. Dikkatli olmalısınız.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Enerjiniz çok düşük. Gün içinde yapmanız gereken işleri erteleyebilirsiniz. Üzerinizde bir üşengeçlik ve isteksizlik olabilir. Arkadaş çevrenizde aslında çok seviliyorsunuz. Fakat son günlerde arkadaşlarınızdan da çok koptunuz. Bugün onlarla buluşma fırsatınız olursa, değerlendirin.
19 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasındaki Merkür-Aslan burcu geçişi, iletişimin etkili olduğu zamandır. Güzellikleri tatlı bir dille ve akıllıca ifade ederek karşınızdaki kişiyi kendinize bağlarsınız. Bu süreç, yeni biriyle tanışmak, gittiğiniz tatil yöresinde insanlarla bağlantı kurmak yönünde etkilidir. Yolculuklar epey eğlenceli geçer. Ancak aşk sözleri dille söylenir de, gönülden söylenip kalıcı olması pek enderdir. Kendinizi ve fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Bunlar gayet olumlu. Benim size tavsiyem, bu dönemde kararlarınızı vermeden önce, mutlaka şartları gözden geçiriniz. İnsanlara güvenerek yola çıkmayınız. Güven olgusunu iş, aşk, parasal konularda önemseyiniz. Bu noktalara dikkat edersek, gayet olumlu bir dönem geçireceğinizi söylemeliyim. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
19 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay senin burcunda konumlanmaya devam ederken fikirlerin ve hayata bakış açın tam anlamıyla değişmeye başlayacak. Yaşamında olması gerekenler ve olmayanları birer birer gözlemleyeceksin. Geçmişteki deneyimlerini kullanarak gün içinde kendine ve ilişkilerine olan yaklaşımını da şekillendireceksin. Aranızın bir süredir bozuk olduğu bir yakınınla yeniden samimi bir diyaloga girebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle katılacağınız davette tüm gözler üzerinizde olacak. Gün içerisinde gardırobunu düzenleyebilir, yarım bıraktığın işlerini tamamlayabilirsin. Genel kültürünü artırmak adına, çeşitli türden araştırmalar yapabilirsin.
19 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile yaşamınızı ilgilendiren konularda herkesten daha fazla baskın bir rol üstlenebilirsiniz. Gelecekle ilgili bazı kaygılarının bugün önünüze gelebilme durumunu da göz ardı etmemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha canlı ve değişken hissedebilirsiniz. Genel olarak girişimlerinizde şanslı koşullar var.
19 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

BUGÜNLERDE yaşayacağınız sağlık sorunları kısa süreli endişeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız da ertelediğiniz kararları almaya başlayabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.
19 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca odak noktanız iş hayatınız olurken, son derece yaratıcı ve üretici bir zamanda bulunmaktasınız. Çalışmalarınıza beğeni kazanabilir, yeni iş bağlantıları geliştirebilir ve finansal durumunuzda iyileşme yaratacak teklifler alabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gün Ay burcunuzda seyahat edecek. Haftanın son gününe oldukça iyimser bir bakış açısıyla başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte hem entelektüel hem de neşeli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.Bugün güzelleşmek için her türlü bakımı yaptırabilirsiniz. Zaten herkesin ilgisinin üzerinizde olacak bir gün geçireceksiniz. Yabancılarla iletişim kurabilir, kültürler arası ortamlarda bulunabilirsiniz. Çok sevdiğiniz sizi geliştiren bir eğitime katılırsınız.
19 Ağustos 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür düzeliyor. Merkür’ün düzelmesiyle beraber sizi daha az tanıyan insanlarla olan iletişiminizde rahatlamalar yaşayacaksınız. Kariyer ve özel hayatınızda da sorunlarınızı daha kolay aşabilirsiniz.
Reklamı Kapat