Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Belirtiler oldukça net. Karşı konulmaz bir aşka doğru hızla ilerliyor gibisiniz. Kendinizi karışık bir duygu yumağı içinde bulabilirsiniz. Hiç hazır olmadığınız bu durum sizi oldukça etkileyecek.
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için, her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir yakınınız tamamen sevgi kaynaklı bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor. Para konularında kalıcı bir ferahlama şimdilik söz konusu değil, ama günlük yaşamınızı bir süre sorunsuz götüreceksiniz.
21 Şubat 2019

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Tanışmadığınız yeni sorunlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı çok ilgili yaklaşmalısınız.
21 Şubat 2019

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolaylı tanışmalarda karşılıklı etkilenişimler söz konusu. Bugünler arkadaşlık ilişkileri bakımından farklı zenginlikler yaratabilir. Değişik zamanlarda fasılalı olarak ele aldığınız bir konuyu yeniden gündeme getireceksiniz. Kendinizi yeterince değerlendiremediğinizi düşündüğünüz ortamlarda oluşturacağınız daha yoğun ilişkiler, size yeni açılımlar sunabilir.
21 Şubat 2019

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne merhaba dediğinizde Ay Başak burcunda olacak. Günün erken saatlerindeki Ay-Venüs uyumlu kontağı sizlere kariyer hayatınızda güzel şeyler yaşatabilir. Sadece bugün yeni bir işe başlarken veya önemli toplantılar yaparken Ay'ın 04:51-17:17 saatleri arasına boşlukta olacağını dikkate alın. İşlerinizden sonuç almakta zorlanabilirsiniz. 17:17 olduğunda Terazi burcuna ilerleyen Ay, Kiron ile karşıt durumda olacak. Kendinizi ifade ederken çevrenizdekilerin eleştirileri sizi yaralayabilir. Bu kişiler dost olarak gördükleriniz de olabilir. Bu etki çok uzun sürmese de yüksek enerjili bir akşamı başka insanlar için mahvetmeyin. Geceye doğru zaten bu durumun yerini güzellikler alacak. Sevgiler, Astromeri
20 Şubat 2019

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorgulayıcı davranacaksın!Koca bir ayı gözden geçirmeye hazır mısın? Gezegenlerin konumu ayın ilk günlerinden bu yana hayatına girenlerin seni bu zamana kadar nasıl etkilediğini sorgulayacağın bir döngüyü işaret ediyor. Bütçe yönetimi, ailedeki düzenlemeler konusunda kısıtlamalar hala devam ediyor ise olumsuz bir bakış açısı ile endişe yaşayabilirsin. Bir süredir çalışma hayatına ara verdiysen, tekrar işe dönmek isteyebilirsin. Yeni başlayan bir ilişki içindeysen, hemen her konudaki sorgulayıcı tavrın sevgilini yorabilir. Evli bir Yay burcuysan, eşinin vereceği haber duygusal anlar yaşamana neden olacak. Rahatlamak için çıkacağın alışverişte haddinden fazla para harcayabilirsin.
21 Şubat 2019

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

YAY
20 Şubat 2019

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstlerinizle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde detaylara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde etrafınızdakileri etkilemek ve iş paylaşımı yapmak size iyi gelecektir. Dikkatli karar vermeniz gereken konular karşınıza çıkabilir. Akşam saatlerinde annenizle ilgili konular gündeminize gelebilir.
20 Şubat 2019

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde fazlaca hassasiyet göstermenizin bir sonucu olarak gerçekleri olduğu gibi kavrayamama ile karşılaşabilirsiniz.
21 Şubat 2019

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizle iletişime geçmek için büyük bir ihtiyaç hissetmeye başlayabilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz önemli konular veya problemleriniz olmasa da, sadece iletişime geçmiş olmak bile hem sizi, hem konuştuğunuz kişileri mutlu edebilir.
20 Şubat 2019

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Adımlar attıkça özgüveniniz sağlamlaşacak. Tam emin olamasanız da insanlara tam anlamı ile güvenemeseniz de çevrenizdeki kalabalığı arttırmanız gerekiyor. Biraz politik olmaktan ve biraz daha fazla güler yüz göstermekten kimseye zarar gelmez. Size de gelmeyecek. Geleceğiniz için yatırım yapmış olacaksınız.
20 Şubat 2019

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak burcunda seyahat eden kariyerde pek çok işin detayını halletmenize yardım edecek. Asistanınıza aktaracağınız görevler eksiksiz yerine getirilir. Detayda boğulmadan büyük resme odaklanmak işleri daha kolay halletmenize yardımcı olacaktır. Sorumluluklarınızı devrettiğiniz sürece daha sağlıklı edinimler kazanırsınız.
21 Şubat 2019

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hevesli ve istekli, amaç odaklı tutumlar önem kazanıyor. Konsantrasyonu dağıtan olaylar gelişse de olayların özünü gözden kaçırmamak önemli.
Reklamı Kapat