Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
20 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşamındaki huzursuzlukları sizinle paylaşmak istiyor ve zaman zaman kapris yapıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz ama bugün sabrınız taşabilir. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçebilirsiniz.
20 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Parlaklığınızla göz kamaştırıyorsunuz. İş çevreniz de yakınlarınız da size çok güveniyor. Başarınızda şansın da payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek. Bu da başarınıza başarı katacak.
20 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirdiniz. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın.
20 Ekim 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sabırlı olmanız gereken bir gün. Sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmaktan sakının.
20 Ekim 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok mutlu bir dönemdesiniz. Yaşadığınız olumlu bir değişim bütün yaşamınızı renklendirdi. Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Siz ise hangisine yetişeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bugün dostlarınızdan birlikte program yapma önerileri gelebilir. Bu öneriyi değerlendirirseniz hoş bir gün geçirebilirsiniz.
20 Ekim 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Saat 00:47 Ay-Uranüs görünümü, ailemizin sevgi, şefkat ve ilgisinin bizim için önemini vurgular. Evimizdeki huzur ve güvence kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır. Saat 07:26 Ay-Satürn görünümü, iç huzuru ve maddi güvencenin bir insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Birlik, beraberlik, sevgi ve şefkatle örülü bir dünya özlemi duyuyoruz. Desteğe ihtiyacımız olsa da, kimseye eğilip bükülmek gibi niyetimiz yok. Bir şekilde başaracağımızı biliyoruz. Saat 12:43 Ay-Venüs olumlu görünümü, iç dünyamızın derinliklerindeki yalnızlığı bize hatırlatsa da, var gücümüzle ayakta durmamız gerektiğinin farkındayız. Derinlemesine düşünüyoruz. Belki birileri duysa ve görse halimizi şaşırabilir. Ancak elde olmadan duygusallaşıyoruz. Farklı bir dünyada yaşama arzumuz büyüyor, sınırlardan uzak bir hayatı özlüyoruz. Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,
20 Ekim 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Teknoloji ile ilgili problemlerin önünü açan türden iyi haberler söz konusu. Yapıcı olduğun kadar aksilikleri, hareketi bol bir güne merhaba diyorsun. Geçmişe yönelik birtakım olayların doğruluğunu araştırmak isteyebilirsin. Bugün deyim yerindeyse seni nostaljiye götürecek olaylarla karşılaşabilirsin. Evet, hayatına belli bir yol çizmeye başladın ve bu süreçte yanında güvenebileceğin insanların olmasını, sana verilen sözlerin de tutulmasını istiyorsun. Evli ya da uzun soluklu ilişkisi olan Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle hayatınıza yenilik katacak kararlar alabilirsiniz. Ailende uzun zamandır çözümlenemeyen miras konuları yeniden gündeme gelebilir.
20 Ekim 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ve yuva ilişkilerdeki bazı durumlar bugün itibariyle çözüme ulaştırılmak istenebilir. Annenizin ya da babanızın akrabaları ile ilgili bazı sağlık sorunları sizin gün içindeki planlarınızı değiştirebilir.
20 Ekim 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evle ilgilenmek ve evde meşgul olmak açısından hareketli bir gün olabilir. Düşüncelerinizi netleştirmeye çalışın.
20 Ekim 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte yaşadığınız gerilimli hava dağılmaya başladı. Huzurlu ve bol paralı günler sizi bekliyor.
20 Ekim 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta herşey herzaman kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz.
20 Ekim 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kafa karışıklıklarına ve dalgınlığa biraz daha dikkat etmek gerekebilir, hülyalı düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Hayır ve bağış işleriyle uğraşmak ve ilgilenmek için güzel bir gün olabilir, fedakar yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.
20 Ekim 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evde su borusu patlayabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Zihninizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz. Ev içindeki ilişkiler zihninizi bulanıklaştırabilir. En iyisi akışta kalıp, hayatı olduğu gibi kabullenmeyi deneyin. Ne de olsa iyimser yapınız zorlukların üstesinden gelmenize yardım eder.
20 Ekim 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evde huzur arayışınız yüksek. Geçmişte yaşanmış bazı konularda anılarınız tazelenebilir. Gün boyu konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Kendi kendinize yetiyorsanız yanlızlık iyi gelecektir.
Reklamı Kapat