Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, zamanla bir alışkanlıkla yer değiştiriyor. İlişkinizin ritmini düşürmesi, kafanızda sabitleştirdiğiniz sorularla fazla ilgili değil.
19 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bir arkadaşınızın kazançlı işi, mesleğinizle alakalı olmamasına rağmen sizi cezp edecek.
19 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Kenarda para bulundurmanın önemini kavrıyorsunuz.
19 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizi iş konularında hızlandırmaya çalışan biri var. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.
19 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemsediğiniz hedeflerde bir takım tasfiyeler, netlikler gerekiyor. Çok yönlü ve çok amaçlı işlevler içinde karmaşa yaşayabilirsiniz. Yakın bir zamanda yoluna koymayı planladığınız bazı girişimleriniz, sürpriz desteklerle ivme kazanacak. Bu sizi birtakım ortaklık düşüncelerine sokabilir. Akraba çevrenizde oturtmaya çalıştığınız denge, bazı engellemelerle karşı karşıya.
19 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:15 Ay-Satürn görünümü, gönlünüzce yaşamak isterken, sorumluluklar ağır basar. Paranın önemi kendini yine hatırlatır. Ödemeler, ihtiyaçlar derken hayat gelip geçiyor diye düşünürsünüz. Tabii ki bir şeylere sabır göstermek kolay değildir. Saat 03:41 Mars-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, tüm görüşmeler olumlu geçer. Geleceğe dönük bir karar verilir. Eğitimden iş hayatına kadar her alanda büyüme, verimlilik, şans dolu gelişmeler yaşanır. Saat 17:34 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gönlümüzden geldiği gibi düşüncelerimizi ifade etmemizi sağlıyor. Kişisel gelişimimize katkıda bulunan iş ve projelerden yanayız. Aşkta özgürlüğü, yeniliği, değişimi seviyoruz. Sıradan, belli belirsiz, soru işaretleri uyandıran, rutinleşen her şeye karşıyız. Saat 18:18 Ay-Mars görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda sizi canlandırıcı, heveslendirici, inandığınız şekilde ilerlemenizde yardımcıdır. Hafta boyunca işlerinizde başarı ve gönül huzuru dileğimle,
19 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Planların aniden değişebilir. Eğer halletmen gereken önemli bir iş varsa, güvendiğin birinden yardım alabilirsin.
19 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyor, fırsatları değerlendiriyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişilerle felsefi konuşmalar yaparak, bilgi dağarcığınızı kullanabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirirken bazı olumsuz koşullarla uğraşmak sizin için biraz yorucu olabilir. Hayaller ne kadar büyük olursa mücadele de o denli büyük olacaktır. Âmâ merak etmeyin siz güçlü ve iradeli yapınızla her şeyin üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Sadece biraz zaman gereklidir. Sosyal yaşamınızdaki önemli hareketlenmeler ve davetler kendinizi daha rahat ve zinde hissetmenizi sağlayacak, sevdiklerinizle aynı ortamda bulunmaktan büyük keyif alacaksınız. Bu arada bazı jestler yaparak popülaritenizi artırmak ta mümkündür.
19 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk için çok daha istekli ve tutkulu olduğunuz bir gün. Yeni bir flört ilişkisi başlayabilecek olsa da siz duygularınızı kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. Hobileriniz ya da yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanlarda çalışmalar yürütebilirsiniz. Kadın figürlerinden yardım ve destek görebilirsiniz. Eğlenmeye açık olduğunuz ve sportif faaliyetler için de uygun bir gün.
19 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün duygularınız ve sezgileriniz rehberliğinde ilerlemenin olumlu enerjileri ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili duygularınız her hangi bir şeyi yapmamanız yönünde ise yapmayın. Emin olun ki sonunda yapmadığınız için memnuniyet duyacaksınız. Bugün sizi rahatsız eden her şeyin üzerine gidebilecek güce sahipsiniz. Buna yaşamınız da ki olumsuzluklara karşı bir başkaldırışta diyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ilişkisi devam eden Yay?lar aşkın galibiyeti için biraz daha mücadele etmeli ve birlikte olduğunuz insanın size verdiği sevginin hakkını vererek hareket etmelisiniz.
19 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda yoğun ve yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Şirket politikaları, piyasada yapılan hamleler, içişleri gibi konular veya atandığınız konumdaki faaliyetlere yabancı olmanız gibi durumlar, sizi biraz zorlayabilirler.
19 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca odak noktanız iş hayatınız olurken, son derece yaratıcı ve üretici bir zamanda bulunmaktasınız. Çalışmalarınıza beğeni kazanabilir, yeni iş bağlantıları geliştirebilir ve finansal durumunuzda iyileşme yaratacak teklifler alabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün Balık burcuna yerleşmesiyle evinizde duygusal sohbetler başlar. Aile bireyleri birbirlerine iyilik yapma ve faydalı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklardır. Çocuklara daha fazla ilgi göstermek gereken bir gündesiniz. Sanata ait dekorasyon vurgusunu evinize taşıyıp daha keyifli bir ortamda yaşamak istersiniz.
19 Şubat 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda farklı ve sıra dışı duygular altında olabilirsiniz. Yine değişik aktiviteler veya sportif faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. 
Reklamı Kapat