Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Duyguların körüklenmesini yeterli göremiyorsunuz. Aşkın, bunun ötesinde birçok veriyle gelmesini beklerken, biraz fazla hazırcı gibi davranmıyor musunuz ?
14 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Bazı iş arkadaşlarınızın gösterdiği erozyonlarındaki sürat, artık onları yola getirmenin olanaksız olduğuna inandırıyor sizi. Çok açık menfaatçi yaklaşımlarından duyduğunuz şaşkınlık, onca iş hayatı deneyiminize uygun düşmüyor.
14 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Para ilişkilerinde uğradığınız bazı haksızlıkları hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak. Bütçenizi sağlam tutabilmeniz için, bazı duygusallıklara kapalı olmanız gerekiyor.
14 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kimseye danışmadan verdiğiniz bazı kararlar, esas olarak şansınızın yardımıyla yüzünüzü güldürüyor. Birtakım sonuçlardan, doğru yöntemleriniz olduğu fikrine kapılmamalısınız.
14 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe ertelediğiniz çözümler sizin kadar sabırlı olmayabilir. Sağlık konularında güç bulunur bir dostsunuz. Bu günler içinde sizi atağa kaldıracak bazı haberleriniz var. Çevrenizdeki sıra dışı diye tanımlanan ilişkiler size yapay geliyor. Ama bunlardan birinin cazibesini de yadsıyamıyorsunuz. Cazibenin güvenilirlikle kolay kolay örtüşmediğine duyduğunuz inanç sizi çekimser yapabiliyor.
14 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 07:10 Ay-Venüs olumlu görünümü, iç dünyamızın derinliklerindeki yalnızlığı bize hatırlatsa da, var gücümüzle ayakta durmamız gerektiğinin farkındayız. Derinlemesine düşünüyoruz. Belki birileri duysa ve görse halimizi şaşırabilir. Ancak elde olmadan duygusallaşıyoruz. Farklı bir dünyada yaşama arzumuz büyüyor, sınırlardan uzak bir hayatı özlüyoruz. Saat 07:44 Ay-Jüpiter görünümü, ailemizden beklendiğimiz sevgi ve ilginin işaretçisidir. Duygusal anlamda bizi anlayacak, hassasiyetimizin farkında olan insanlara ihtiyacımız var. Sorumluluklarımız bizi yoruyor. Bu saatte pek keyifli değiliz. Saat 10:31 Ay-Satürn görünümü, iç huzuru ve maddi güvencenin bir insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu vurguluyor. Birlik, beraberlik, sevgi ve şefkatle örülü bir dünya özlemi duyuyoruz. Desteğe ihtiyacımız olsa da, kimseye eğilip bükülmek gibi niyetimiz yok. Bir şekilde başaracağımızı biliyoruz. Saat 19:34 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, ailemizle ilişkimizde sevgi ve şefkat hisleri ön plandadır. Ruhumuz huzuru arar ve buna özlem duyar.
14 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sorunları tek başına hallediyorsun! Güne alacağın haberlerin şaşkınlığıyla başlıyorsun. Çalışma arkadaşının değişikliğine ya da ani istifasına şahit olabilirsin. Gökyüzü, imzalar ya da sözleşmelerde dikkatli olman gerektiğini vurguluyor. Eğitim hayatın devam ediyorsa, mesleki gelişimini artırmak adına sertifika programlarına katılabilirsin. Eğer sevgilinle arandaki problemi aracı kişilerle çözmek istiyorsan, yanlış yolda olduğunu şimdiden söylemeliyim. Olgun davranmalı ve sorunları tek başına halletmelisin. Ev ile alakalı sorumlulukları paylaşmak istiyorsun. Kardeşinle, aileden gelen para yardımını nasıl paylaşman gerektiğini hesaplayacaksın. Akşam saatlerinde sosyal medyada çokça zaman geçirmen, sevdiklerin tarafından tepki alamana neden olabilir.
14 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerinizle olan ilişkileriniz bazı gerçekliklerle sınanabilir. Neye inanacağınızı bilemeyeceğiniz karmaşık bugünde şartları fazla zorlamamakta fayda var. Finansal ilişkilerde unutkanlıklara dikkat edin.
14 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ailevi konularla meşgul olabilirsiniz. Geçmişte kalan olaylarla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Bu durum kafanızı karıştırabilir. Planlarınızdaki değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Akşam saatleri sizin için daha keyifli bir hal alabilir. Kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla plan yapabilirsiniz.
14 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğum günleriniz sebebi ile dış dünyada daha fazla zaman geçirmek zorunda kaldığınız gibi, işlerinizin yoğunluğu da evde dinlenmenize izin vermiyor. Ailenizle ilgili bazı problemler söz konusu olabilir. Aslında problemlerin temelinde sizin beklentileriniz yatıyor. Taşınmanız gerekiyor veya yer değiştirmeniz gerekiyorsa kararsızlıklarınız olabilir.
14 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kontrolünüz dışı gelişmeler karşısında kendinizi akışa bırakmak sizi rahatlatabilir. Özellikle akşam saatlerinde bu rahatlamayı daha fazla hissedebilirsiniz. Dalgınlığa, uykusuzluğa dikkat etmelisiniz.
14 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim hızlanıyor ve bu iletişimde sizi söz sahibi kılan gelişmeler öne çıkıyor. Yolculuklar gündeme gelebilir. İlgi ve merak duyduğunuz konular yaşamınızda daha çok yer edebilir.
14 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Felsefi konular bugün daha fazla ilginizi çeker. Herkese koşulsuz sevginizi sunmak, karşılık beklemeden iyilik yapmayı kendinize misyon edinebilirsiniz. Yine de aşırı iyimser tavırlardan kaçınmak gerekir. Evde su boruları veya tesisatla ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir. Resim yapmak, şiir yazmak gibi yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.
14 Aralık 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde yüksek olan enerjiniz öğleden sonra yerini melankolik duygulara bırakabilir. Aklınız ve duygularınız çatışabilir.  Geçmişten gelen kırgınlıklar, ailevi konular gün yüzüne çıkabilir. Gün boyu arzularınıza yoğunlaşıp, olumlu niyetleri tekrarlamak size iyi gelecektir.
Reklamı Kapat