Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı şeyleri zamana bırakmanız gerekiyor. Yeni başlangıçlar için oldukça uygun bir dönem. Yüreğinizde birikmiş bazı kırgınlıklar, sizi zaaflı davranışlara yönlendirebilir.
21 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İsabetli zamanlamalar sizi doğru sonuçlara götürecek, övgüler alacaksınız. Yoğun etütler içine girebilirsiniz. Sürpriz gelişmelerle özgün projelerin yükümlülüğünü üstlenme durumunda kalabilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Tahsilat konularındaki problemler kent dışı yolculuklar yaptırabilir. Yeni kaçınılmaz harcamaların miktarı, aile içinde bu kaçınılmazlığı yeniden tartıştırmanıza neden olacak.
21 Mayıs 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Birtakım iş bağlantılarınızda bilgilendirildiğiniz ölçülerde iyi ilişkiler içinde değilsiniz. Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz
21 Mayıs 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost çevrenizde yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirme niyetleri, duygusallıkta sevgi bağlarını ön plana çıkarma gayretlerine bağlı. Bugünlerdeki duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Yaşamınızın her alanındaki ilişkileriniz bu tür beklentiler içinde. Çok yakında özel bir sorununuzda, kısa süre de olsa, çaresizlikler yaşayabilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 21 Mayıs saat 05:14-21 Haziran saat:13:07 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Güneş süresince, merak ettiğimiz konularda bilgilenmek vaktidir. Bir şeyler bizi rahatsız ediyorsa, şüphe yaratıyorsa, şimdi bunları bakmamız gerekiyor. Bu geçişi yöneten Merkür de İkizler burcunda ilerleyeceğinden, akıllıca gözden geçirmelere ihtiyaç var. Bazen huzursuzluk, işler yolunda gitmediğinde huzursuzluk duyabiliriz. Görünene bakarız. Oturup incelemek gereği duymayız. Bazen de dağılır, asıl yapmamız gerekenden uzaklaşırız. Bunlara dikkat edelim. Saat 06:30-22 Mayıs saat 05:03 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Şu şöyle olmalı, bu böyle yapılmalı diye kurallar koyarız. Eğer birileri veya bir nedenle işler yolunda gitmezse sıkılırız. Para ve kazanç sağlayıcı her şeyi önemseriz. Ancak, maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım.
21 Mayıs 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini farklı duygular içerisinde bulabilirsin. İçinde bulunduğun konum seni tatmin etmeyebilir.
21 Mayıs 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanatsal yönlerinizi, yeteneklerinizi daha fazla öne çıkarabilirsiniz, işinizde veya uğraşlarınızda yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Harcamalar ve parasal konular gündeminizde olurken, gösterişli giysiler, eşyalar satın alabilir, kişisel bakımınıza zaman ayırabilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite figürleri ve sosyal yaşamda kurduğunuz yakınlıklar sayesinde birçok fırsatlar yakalayabilir ve maddi konularda büyük rahatlama yaşayabilirsiniz. Ancak yine de harcamalarınız da denge kurmanız gerekecektir. Zira kendinizi maddi konularda çok sıkıyor olmanız yaşama karşı sert bir tavır almanıza neden olabilir.
21 Mayıs 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uğraştığınız işleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. İşinize daha verici bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Sosyal faaliyetler de iyi gelecek. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda vardır. Ailenize karşı daha hassas olmak gerekebilir. Çocuklarınızın ihtiyaçları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle yeni planlar da mümkün.
21 Mayıs 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

YEN İ projeler içerisindesiniz ancak bunları tam olarak nasıl ifade edeceğinizi bilmiyorsunuz. Olumsuz tepki almamak adına herkese gülümsemeye çalışmayın.
21 Mayıs 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
21 Mayıs 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
21 Mayıs 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk günü iş hayatınız oldukça hareketli geçecek. Arka planda tuttuğunuz düşünceleri masaya yatıracak, yapacağınız toplantıda iş akışını değiştirecek önemli kararlar alacaksınız. Acele etmemekte fayda var. Çalıştığınız ortamda gizli fikirler ve diyaloglarla yüzleşebilirsiniz. Evinizdeki diyaloglarda heyecan dorukta. Arkadaşlarla kahve molası size iyi gelir.
21 Mayıs 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kadersel olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin. Sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli ve planlarınızı gözden geçirmelisiniz. 
Reklamı Kapat