Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Onun bir dediğini iki etmiyorsunuz. Ona ayak uydurmak için yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor.
23 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Teknik bir konuda gösterdiğiniz ısrarı kemse anlayabilmiş değil. Siz bu konuya çok hayati bir meseleymiş gibi önem veriyorsunuz. Bu duygudan kurtularak tartışabilirseniz sizi daha kolay anlayacaklardır.
23 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde hesap ödeme işi sizin görevinizmiş gibi davranıyorsunuz. Bu yüzden, bir gün çok harcayıp bir gün hiç harcamamak zorunda kalıyorsunuz.
23 Kasım 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Keyfiniz yerinde olmakla birlikte bazı huzursuzluklar özellikle iş yaşamında belirebilir. Daha sebatkâr olmalı ama aşırı inattan da kaçınmalısınız.
23 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gereksiz durumlarda iki ayağınızı bir pabuca sokuyor, atik davranmanız gereken durumlarda da ağırdan alıyorsunuz. Biraz daha planlı, programlı yaşamaya ihtiyacınız var. Akşam, davet edileceğiniz küçük bir kalabalığın içinde hiç hoşlanmadığınız biriyle karşılaşabilirsiniz. Gecenizin berbat olmasını istemiyorsanız onu önemsememelisiniz.
23 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 01:41 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkinizdeki alışverişi olumlu yönde etkileyebilir. Saat 02:16 Ay-Mars görünümü, sağlık, iş yaşamı ve sizi birebir ilgilendiren konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğunuzu gösterir. Hatta sorun çıkmasın diye kendinizden taviz verebilirsiniz. Oysaki temkinli olmakta yarar var. Saat 13:32-23:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, yeni bir girişim, sözleşme veya kontratla alakalı konularda ve her şeyden önemlisi ilişkinizle ilgili mevzularda ani ve tepkisel davranmanın sakıncalı olacağını göstermektedir. Diyelim ki haklısınız ve hakikaten karşılaştığınız durum dayanılmayacak kadar sıkıntılı. Ne yaparsanız yapın partneriniz sözden anlamıyor ve anlaşma ortamı sağlanamıyor. Bu durumda tabi ki kendinizi ezdirecek haliniz yok. Fakat boşluktaki saat diliminde inatlaşmak son derece sakıncalı olduğu gibi, çözüme ulaşmak da o denli zordur. Saat 23:14 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, ilişkinizle alakalı konular sizi tedirgin edebilir. Bazı meseleler üzerinde karar vermekte zorlanırsınız. Bazı insanlarla aranızda istemeden de olsa mesafe oluşabilir. Sizi bir türlü anlamayan partneriniz, bir arkadaşınız, aile yakınınızla aranızda istenmeyen konuşmalar geçebilir. Hayatın doğum-ölüm-ayrılık gibi zorlu yanlarına katlanmakta güçlük çektiğinizi düşünebilirsiniz. Size göre iki günlük dünyada neden her şey ters gitmektedir. İşte kafanızın içinde bu soru bir türlü cevaplanmamaktadır. Bu da sizi rahatsız etmektedir. İş, psikoloji, sağlık, ileriye yönelik her türlü meseleyi didikleyip durabilirsiniz. İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,
23 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda aşk hayatında kafanı kurcalayan konuları sevdiğin kişiyle konuşmak isteyebilirsin.
23 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişim yaşamak için en uygun günlerden biri. Çözümlenmesi zor olan bir çok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Görünüşte iyi izlenim veren sorunlar, bazı tıkanmalara neden oluyor. Beklemek bazen işe yarıyor.
23 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevremize cesaret verici, motivesi yüksek mesajlar vermemiz hem işlerimizi kolaylaştırırken hem de bizi daha mutlu yapabilir.
23 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinize denge ve uyum içinde kalmaya çalışın. Sizi uğraştıran koşullarla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuları sizden daha yetkin gördüğünüz kişilerle paylaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Ön göremediğiniz koşullar sizi biraz zorlayabilir.
23 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sizden daha kariyerli kişilerle oluşturduğunuz duygusal bağlarınızı kendi kazançlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Dostlarınızın size verecekleri destek, bulunduğunuz konumu daha da rafineleştirebilir. Sosyal yapınızın geriye dönüşlerini olumlu bir şekilde göreceksiniz. Böbreklerinizi korumalısınız.
23 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.
23 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün. Karşılıklı diyaloglar, görüşmeler gündeminize gelirken kontrolünüz dışı ortaya çıkabilecek durumları gözden kaçırmamalısınız.
23 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kuzey Ay düğümü ile Venüs arasındaki zorlu etkileşim sosyal çevrenizle ilişkilerinizde zorlu bir tablo yönetmenize neden olabilir. İnsanların kendi menfaatlerini güden tavır ve tutumları sizi çileden çıkarmasın. Onların bakış açısıyla da olayları yeniden gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Çocuğunuzun inatçı bir isteğini yerine getirmeden önce tekrar düşünün. Her dediğine evet demek belki de doğru olmayacaktır.
23 Kasım 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insana güvenmek pek de kolay olmayabilir. Kıskançlığınız zaman zaman sizi zorluyor. Kendinizi daha çok işinize vereceksiniz. 
Reklamı Kapat