Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Ondan ayrıldığınızdan beri bu günü bekliyordunuz. O size ilgisinin bitmediğini belli edecek, siz de onu reddedeceksiniz. Muhtemelen bugün bu isteğiniz gerçekleşecek. Onu reddetmek size inanılmaz bir mutluluk verecek.
19 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Hafta sonunu yorgun geçirmek bugünü verimsiz geçirmenize neden olabilir. Canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler.
19 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para sizin için hiç önemli değil. Sadece ihtiyacınızı karşılayacak kadar paranız olsa size yetiyor. Bu yüzden de paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmıyorsunuz. Bugün başkaları için harcama yapabilirsiniz.
19 Kasım 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günleri biraz yorularak geçirdiniz. Bu gece yine geç yatabilirsiniz. Uykusuzluk performansınızı etkiliyor. Uykusuz kalmamaya dikkat etmelisiniz.
19 Kasım 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. Konunun sizinle ilgisi yok ama üzerine düşünmeden edemeyeceksiniz. Akşam bir program yapmaya niyetiniz yoktu ama akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuzu bulacaksınız.
19 Kasım 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Saat 07:30 Ay-Satürn görünümü, başkalarının üstümüzdeki etkisi canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir. Saat 19:26 Ay-Merkür görünümü, sorumluluklardan uzaklaşma arzumuzu bir hayli yükseltiyor. Her kafadan ayrı bir ses çıkınca doğal olarak işler uzuyor, bitirilmesi gerekenler telaş yaratıyor. Tüm dualarımızın kabulü dileğimle, Mevlit Kandilimiz kutlu olsun. Gönülden sevgilerimle,
19 Kasım 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Grup çalışmalarında kendini göstereceğin bir gün seni bekliyor. Bir süredir üzerinde çalıştığın bir proje ya da etkinlik ile dikkatleri üzerine çekebilirsin. Başarının tadını çıkarırken, bir taraftan da maddi gelirinin artması seni yatırım yapmaya itecek. Özellikle ilişki olan ya da ortak parasal paylaşımlar içerisinde bulunan bir Yengeç bugüne çok dikkat etmelisin. Sevdiğin insanla hiç olmadık konuları konuşurken, ilişkinizle ilgili şikâyet ederken bulabilirsin kendini. Evli ve çocukları olan bir Yengeç burcuysan, çocukların geleceği hakkında kararlar alırken, eşinle ters düşebilirsin. Özellikle akşam saatlerinde ani hareketlerden kaçınmanda fayda var. Ters bir hareket bel ya da boyun ağrılarını tetikleyebilir.
18 Kasım 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş aşk ilişkilerinizle ilgili ortaya çıkan söylemler ve gerçekler sizleri oldukça rahatlatabilir. Âmâ bazı noktalarda yeni ilişkilere dair vereceğiniz hızlı kararlar sorun yaratabilecek noktaya gelebilir.
19 Kasım 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde tartışmalara açık bir ruh halinde olabilirsiniz. Başarı için mücadele edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek güç durumlar kendinizi kurtarabilirsiniz. Gün içinde risk almaya meyilli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde gizli olaylar olabilir.
19 Kasım 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok daha rahat ve keyifli olacağınız bir gün. İçinizde büyüyen evhamlardan uzaklaşmanız zor olmayacak. Sezgilerinizi doğru biçimde kullanabilir, istediğiniz fırsatları yaratabilirsiniz. Parasal konulara yoğunlaşacaksınız.
19 Kasım 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın.
19 Kasım 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik işler, yaşam şartları, çalışma ortamınızın koşulları sizi oldukça enerjik kılarken pek çok işi aynı anda halletmek isteyebilirsiniz ancak bu durumun sizi bitkin düşürüp yorabileceğini, sağlığınızı korumanız gerektiğini unutmayın.
19 Kasım 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük rutininiz temsil eden alanda Merkür Yay burcunda geri gitmeye başlıyor. Evcil hayvanınızın sağlığına dikkat etmelisiniz. Hakkınızda konuşulan pozitif söylemler kulağınıza gelir. Spiritüel açılımlar yaşayabilirsiniz. Zira Yay burcunda gerilemeye başlayan Merkür zihninizdeki bilgileri sanki bir film şeridine taşır.
19 Kasım 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu  kendiniz için hedef koymanın ve yaşamda ilerlemenin önemini hatırlatan olaylar söz konusu. Günlük işler aksayabilir. Yazılı işleri kontrol etmek faydalı olur.
Reklamı Kapat