Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
23 Eylül 2017

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizle yan yanayken bile iki yabancı gibisiniz. Onun sizden ne kadar uzakta olduğunu net olarak görebiliyorsunuz. Bir karar verin ve yeniden doğmuş gibi hayata katılın.
23 Eylül 2017

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Çözülmez gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüştürme niyeti içine gireceksiniz.
23 Eylül 2017

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde bir yakınınıza büyükçe bir para desteğiniz olacak. Ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz.
23 Eylül 2017

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Edilgen, zayıf biri gibi davranıyorsunuz. Sizden daha baskın karakterli birinin sizden daha zeki olmadığı halde, sizin adınıza kararlar vermesine göz yumuyorsunuz.
23 Eylül 2017

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tatilin tadını çıkarmaya çalışıyor, ama yapamıyorsunuz. Heyecanlı, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Ama bu coşkuya katılamıyorsunuz. Çünkü sevinci asıl paylaşmak istediğiniz kişinin, yani sevgilinizin durgunluğu sizi de keyifsizleştirecek gibi görünüyor. Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız.
22 Eylül 2017

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne başlıyoruz. Geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor. Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde, huzur, paylaşım, karşılıklı anlayış gibi olgular bizim için son derece önemli olacak. Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Huzurlu olabilmek adına politik davranmakta yarar var. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Bu saatler arasında, inatlaşmaktan kaçınalım. Akıllı bir iletişim, size karşı olanları ikna etmenizi sağlayabilir. Saat 20:40 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bazı konularda taviz veremeyeceğinizi kendinize göre doğrularınız ve yanlışlarınız olduğunu, eğer bir şey doğru ve sağlıklı şekilde gitmiyorsa, buna müdahalede bulunmak ve düzeltmek gerektiğini düşünürsünüz. Özel yaşamınızla ilgili mevzularda da durum böyledir. En zayıf noktanızdan sizi vurmaya çalışan kim ve ne varsa onunla mücadele ederek tedavi etmek isteyebilirsiniz. Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, akıllıca düşünüldüğünde, iyi bir analiz yapıldığında, olan bitene duygularınızı katmadan bakıldığında her türlü pürüzün üstesinden gelineceğini gösteriyor. Bazen eşiniz veya başka insanlar sizin üzerinizde baskı kurarak yıldırmaya çalışıyorlar. Ancak siz de hassasiyetiniz nedeniyle onlara zemin hazırlıyorsunuz. Artık lütfen kendinize güveniniz ve siz de hoşlanmadığınız durumları dile getiriniz. 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek para evinizin yöneticisi Güneş, yuvanızın giderleri nedeniyle paranızın keyfini sürememek veya evlenip en azından üstünüzdeki yükü azaltmak arzunuzu da ifade edebilir. Bu dönemde bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Düşünmeden kararlar almamalı, paranıza dikkat etmeli, öfkeden veya problemlerin üstünü kapatmakta da uzak durunuz. Eğer sorunlarımız varsa, ev içinde rahatsızsak bunlara susmak yerine ılımlı bir şekilde konuşmak, sıkıntılarınızı dile getirmek, birbirinizi dinlemek faydalı olacaktır. Bu geçiş, finansal konularda da etkilidir. Güzel görünmek, modayı takip etmek, kaliteli ürünler satın almak amacıyla kesenin ağzını bir hayli açabilirsiniz. Partnerinize hediyeler sunmak, jestler yapmak, ne kadar kibar ve zarif biri olduğunuzu göstermek istersiniz. Evinizle ilgili alışverişlerde bulunabilirsiniz. Bütçenizin dengelerini bozmamaya gayret ediniz. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,
22 Eylül 2017

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağın elektronik bir eşya ya da değişim varsa; sözleşmelerini iyice kontrol etmende fayda var.
22 Eylül 2017

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizin istekleri konusunda sezgileriniz mükemmel gelişiyor ve olayların üstesinden kolay bir şekilde geleceğinize inanıyorsunuz. Her şeyinizin farklı olmasını istiyorsunuz. Duygularınızın kısıtlanmasına izin vermemelisiniz.
22 Eylül 2017

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz.
22 Eylül 2017

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailenizi ilgilendiren konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Yön vermeniz gereken konularda kararlar alabilirsiniz. Emlak ve toprak ile ilgili konularda hırs yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Sevdiklerinize zaman ayırın.
22 Eylül 2017

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi keşfetme sevinci içine girdiniz. Tarzınız ve iş gücünüz dikkat çekmenize sebep oluyor. Ancak beraberinde ufak risklerde almaktasınız.
22 Eylül 2017

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek.
22 Eylül 2017

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimden yana şanslı, kısmetli bir dönemde olabilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi ifade ederken, sözlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Okul, sınıf arkadaşlıklarının aşka dönüşebileceği bir dönem.
22 Eylül 2017

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız bir haberden çok fazla etkilenebilirsiniz. Ancak, moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olduğu için haber üzerinde durmayacak ve dikkatinizi çalışmalarınıza yönelteceksiniz.
22 Eylül 2017

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev alım, satım ya da kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve aileniz hayatınızın merkezine yerleşebilir. Çevrenizdeki size yakın olan insanlarla birlikte planlar yapabilirsiniz. 
Reklamı Kapat