Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınız bugün çok renkli olacak. Sevgilinizle ilişkiniz her geçen gün güzelleşiyor. Ona her gün biraz daha bağlanıyorsunuz. Bugün sevgilinizden güzel sözler duyabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bazı sorunların üstesinden gelmeyi başardınız. Şimdi rahatsınız ve kafanızda iş ile ilgili çok fazla problem yok. Bugün kendinizi geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bazı olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bugün bir süredir tahsil edemediğiniz alacaklarınızı tahsil edebilir ve mali olarak rahatlayabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

İnsanlara verdiğiniz bazı sözleri yerine getiremiyorsunuz. Altından kalkamayacağınız işler için insanlara söz vermemelisiniz.
19 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır çözümsüz görüp üstüne gitmediğiniz bir problemde, belirsizliklerin iletişim yoluyla kolayca netleştiğini göreceksiniz. Bazı planlarınızdaki değişiklerin, son zamanlarda takındığınız çekingenlikle ilgisi var. Önümüzdeki günlerde beklenmedik sürpriz gelişmeler, çekindiğiniz konularda cesaretlenmenizi sağlayabilir.
19 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:15 Ay-Satürn görünüm etkisinde başkalarının dayatmaları canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir. Saat 03:41 Mars-Kuzey düğüm görünümü, iş görüşmelerinde istediğiniz miktarı net şekilde söyleyebilirsiniz. Sizi dikkate alacaklardır. Bugün, geleceğe dönük bir karar verebilirsiniz. Şartları size uygun olanı kabul edersiniz. Şanslı bir gün. Saat 17:34 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatının kendi içindeki sorunlarıyla mücadele etme arzumuzu işaret ediyor. Biz kazanmak, başarılı olmak ve dilediğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Kimsenin işimize karışmasına, bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Para kazanmak ve işimize sahip çıkmak bizim için son derece önemli olacak. Saat 18:18 Ay-Mars görünümü, iş hayatınız ve toplumsal ilişkileriniz, sağlıkla alakalı konularda bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor. Stres, yoğunluk nedeniyle gün boyu yorulan bedeninizi dinlendiriniz. Hafta boyunca işlerinizde başarı ve gönül huzuru dileğimle,
19 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün performansın takdir görebilir. Ailendeki kadınların sorunlarında onlara destek olacaksın.
19 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılaşacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalı, yaşamınıza geçirmeyi düşündüğünüz istekleriniz karşısında sabırlı olmalı ve atılım yapmadan düşünmelisiniz.
19 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akraba ve kardeşlerinizle ilgili konuları bugün gündeminize almak isteyebilir, onların hayatlarıyla ilgili kararlarında yanında olmak isteyebilirsiniz. Fakat emin olamadığınız bazı konularda yönlendirmektense biraz geri çekilip dinlemek ve anlamaya çalışmak daha mantıklı olacaktır. Anne ve baba ile iletişimlerinizde ise gerginlik ve mesafeler sizi ruhsal anlamda yorabilir, anlaşılmadığınızı veya sizin kendinizi anlatamadığınızı düşünebilirsiniz. Yine de aile söz konusu olduğunda her şeyi etraflıca ve sevgi çerçevesinde düşünmeli ve anne ve babanın yerinin hiç bir şeyle dolmayacağını bilmelisiniz.
19 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda hareketliliğin ve yeniliklerin olduğu bir gün içindesiniz. Mesleki alanda daha cesur ve öncülük eden kararlar almak isteyebilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzda enerjiniz yüksek. Kişisel olarak önemsediğiniz konuları mesleki alana çok daha rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Atacağınız adımlarda insanlar sizi dinleyecek ve takip edecek.
19 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü insanlardan göreceğiniz destek, meslek yaşamınızda rahatlamaları da beraberinde getirecektir. Fakat gün içinde, işle ilgili, özellikle yönetici insanlarla paylaştığınız konularda, gizliliğe önem vermeniz oldukça önemli. Bugün Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz, hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı konularda, hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız, sorunlara pembe gözlüklerle bakmamanız gerekmektedir. Huzurlu bir ev yaşamı sürmek, kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız öncelikle bunu gerçekleştirmek adına, hedefler belirlemeli ve kendi ideallerinize sahip çıkmalı, bilinçaltınızda size baskı uygulayan, geçmişte yaşanan sorunları artık devre dışı bırakmaya istekli olmalısınız.
19 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karamsar bir yapıya bürünmeye eğilimli olacak ve bunu tüm gün boyunca bastırmak durumunda kalacaksınız. Aksi takdirde, tüm iletişim ve etkileşimlerinizi olumsuzlukla doldurabilir, son derece huzursuz bir gün geçirebilirsiniz.
19 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
19 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün bu hafta Balık burcuna geçmesiyle empati gücünüz ve hayalleriniz gündeminizi meşgul eder. Spiritüel ve ruhani konulara çekilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla kurduğunuz ilişkilerde fedakarlıklar, iyilik yapma, sevgi verme sizin için önem kazanır. İyi insanlarla bir arada olmak isterken gerçeklerden kopmadan kararlarınızın arkasında durmayı bilin. Herkese göre iyilik kavramı değişebilir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.
19 Şubat 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta başı iş ve kariyer alanlarınız oldukça aktif olacak. İş hayatınızda farklı duygu ve düşüncelerle hareket edeceksiniz. 
Reklamı Kapat