Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda bir boşluğa düştünüz ve ilişkinizi neredeyse her gün sorguluyorsunuz. Bu gidişle düzgün bir ilişki yaşamanız bir hayli zorlaşacak. Bu konuya bir çözüm getirmelisiniz.
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizde bugün bazı projeleri değerlendirme fırsatı bulacaksınız ve yaratıcı önerilerde bulunacaksınız. Amirinizden takdir toplayacaksınız ve yakında bir zam haberi alabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Kendinize ve ailenize para harcamayı çok seviyorsunuz ve bu yüzden yakında maddi bir sıkıntıya düşmeniz söz konusu olabilir. Harcamalarınızı sistematik ve dikkatli bir biçimde yapmalısınız.
19 Ağustos 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Son günlerde çok dalgınsınız ve kendinizi toparlayamıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizle ilgili bir kaç sorun yaşayabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün güne sağlık sorunlarıyla başlayabilir ve moralinizi bozabilirsiniz. Gün içinde ufak bir ev kazası geçirmeniz olası. Bir arkadaşınızdan beklediğiniz bir haber var. Fakat bu haberin gelmesi biraz gecikecek. Bu durum sinirlerinizi bozabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirerek üzerinizdeki sıkıntıları atabileceksiniz.
19 Ağustos 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler 19 Ağustos saat:07:25-6 Eylül saat:05:38 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir geçişi, parasal konularda zeka ve ifade gücünü yükselticidir. Bu dönemde insanları ikna etmek kolaylaşır. Yengeçler pek öyle konuşmaktan, kendilerini öne sürmekten hoşlanmazlar. Ancak bu süreçte dilimiz kazandırıcıdır. Birkaç hafta sürecek işlerden para kazanabilirsiniz. Kalıcı olması için sabır gereklidir. Bir de yaz sezonu olması, tatil vb. konularda bütçemizi zorlayabilir. Bu dönem, yenilikçi düşünmek, piyasayı bir kontrol etmek, kimler ne yapıyor bir bakmak lazım. Çabuk sıkılmak, bir işi uzun süre devam ettirmemek, bitirmeden başka bir işe başlamak gibi durumlar yaşanabilir. Bir davranıştan bin bir tane yorum çıkarabilirsiniz. Bu da iş huzurunuzu kaçırabilir. Bu noktalara dikkat edelim lütfen. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,
19 Ağustos 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kararlı bir sabaha uyanmak için çok nedenin var. Sakinliğini kontrol altına alabilirsen bugün dışarda sorumluluğun olan her konuda hız alabilirsin. Özellikle aile içinde karar verilmesi gereken bir konuda belirleyici oluyorsun. Kardeşler arasında yaşanan küçük gerginlikleri bugün çözmek için kollarını sıvayabilirsin. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişiyle yeni bir aşka başlayabilirsin. Arkadaşlarınla ilgili kafandaki soru işaretlerinin cevaplarını bulduğunu sanabilirsin ama peşin hükümlü davranmadığından da emin olman gerekiyor. Bugün kendine boş zaman yaratabilirsin. Hobilerinle ilgilenmek için oldukça ideal bir gün?
19 Ağustos 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün tutku ve hırslarınızı yeniden harekete geçiren ve unuttuğunuz bazı duyguları size tekrar yaşatan bazı teklifler alabilirsiniz. Aşktan yana şanslısınız.
19 Ağustos 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün yapacağınız çok şey olabilir. Gününüzü iyi planlamaya ve değerlendirmeye bakmalısınız.
19 Ağustos 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

YAKINLARINIZ ile ilişkilerinizde aşırı iyi niyetli tutumunuzdan dolayı zarar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün kızgınlıkla hareket etmemelisiniz.
19 Ağustos 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız.
19 Ağustos 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
19 Ağustos 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken, gündelik işlerinizden dolayı başınızı kaşımaya vakit bulamayacaksınız. Bir yandan evcil hayvanınızla uğraşırken diğer yandan alışveriş ofis işlemleri, yazışmalar vaktinizi alır. Yüksek tempodan dolayı enerjinizi güçlendirmek için vitamin kullanabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgilenmek gündeme gelir. Diğer yandan yabancılar ve yurt dışı ile bağlantılar takip etmeniz gereken konu başlıkları arasındadır.
19 Ağustos 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık parasal konularda rahatlayacaksınız. Aksilik ve sorunlarınız geride kalmaya başlayacak. Yine yakın çevre iletişiminizde ve yurtdışı bağlantılı konularda iletişiminiz normale dönebilir.
Reklamı Kapat