Koç Burcu Günlük Aşk Falı

29 Mayıs 2015
Duyguları esas alıyor, ilişkide göremediğinize inanılan birçok şeyi ayrıntı olarak değerlendiriyorsunuz. Bugünlerde çevrenizi kuşatan aşk öğretilerine kulaklarınızı kapalı tutmalısınız.

Koç Burcu Günlük İş Falı

29 Mayıs 2015
Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

29 Mayıs 2015
Bugünlerde abartılı, düşsel bulacağınız bazı para diyalogları ciddiye alınmaya deyebilir. Yapmak zorunda kalacağınız bazı masraflarla, bütçenizdeki delik bir süre daha açık kalacak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Mayıs 2015
Son günlerdeki bedensel yorgunluklarınız tamamen zihinsel. Kendinizi yorgun ve halsiz hissetmenizin arkasında esas olarak, almakta zorlandığınız kararlar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sevgili Koçlar saat 00:24  Ay-Mars olumlu görünümüyle Cuma gününe adım atıyoruz. Ortaklık veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda yapılacak seyahat veya görüşmelerin işareti olarak önem taşıyor. Bu yolculuk eşiniz veya sevgilinizin duygulu ve tutkulu hareket edebileceğinizin de göstergesidir. İlişkisi olmayanlar açısından bu enerjiler yeni bir tanışmanın işaretidir. Tabii ki geri hareketi unutmuyoruz. Olan bitene bilinçli bakıyoruz. Saat 07:10  Ay-Pluto zorlu görünümü, ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın.Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, her ilişkide uyum, paylaşım, ılımlılık, nezaket arayışımızı güçlendiriyor. Aşkı tenimizde, yüreğimizde ve çevremizde görmekten,  hissetmekten yanayız. Popülerliğimiz yüksek. Karşı cins üzerinde etkili olmaktan yanayız.Saat 10:02 Merkür-Neptün görünümü,  geri hareket nedeniyle ikinci kez gerçekleşecek. Hayallerimizi gerçekleştirmek, düşüncelerinizi yazıya dökmek, bilmediklerinizi öğrenmek,  öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmak yönünde etkin bir enerjidir. Neye inanıyorsan onun peşinden koş, neyi anlatmak istiyorsan onu anlat diyerek bizi harekete geçirmektedir. Ancak ben derim ki, hangi konuda olursa olsun bugünlerde söylediklerimize ve bize söylenenlere dikkat edelim ve sağlam ve doğru olup olmadığına bakalım. Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak istiyoruz. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir. Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. İkili ilişkiler, rekabet veya başkalarının bize olan yaklaşımları, onlarla olan temasımız önemli hale gelecektir. Bu süre içinde ortaklaşa hareket etmek veya aranızdaki dengeyi düzgün şekilde sağlamakta yarar vardır.Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Duygusal konularda özellikle alınganlık göstereceğiniz birgün. Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sizin sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilir, dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Mide sorunlarınız olabilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
İş birliği içinde olduğunuz, ortaklık ettiğiniz insanlarla bir ve bütün olmak bugün o kadar da kolay olmayacak. Normalde de üzerinizde baskı kurma gayretinde olan kişiler varsa bugün işin dozunu biraz daha artırabilirler.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Bazı plan, anlaşma veya düzenlemeleri hayatınızdan çıkartma ve bu durumu yüksek sesle dile getirme eğiliminiz çok yüksek. Ancak, tam olarak ne yapacağınızı belirlemeden sert açıklamalarda bulunmanız hoş olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
İkili ilişkilerinizin gündeminizi etkileyeceği bir gündesiniz. Sabah saatlerinde akıcı koşullar söz konusu. Gün içinde uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde güçlü değişim isteği hissedebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Sosyal ortamlarda ve organizasyonlarda daha çok yer almalı ve uyumlu yapınızı herkese göstermelisiniz. Mesleki açıdan güzel gelişmeler yakın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Kısa bir yoldan kısmetiniz var. Çevrenizden biriyle konuşacak ve çok yararlı bilgiler edineceksiniz. İleride bu bilgiler sayesinde işte daha başarılı olabileceksiniz. Çok kararsızsınız. Kesin kararınızı verin ve bir işte sebat edin.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Gün boyunca iletişim, haberleşme ve yolculuklardan yana fırsatlarınız varken, sevdiklerinizle ve iş görüşmelerinizde kaliteli iletişim kurabilir, istediğiniz sonuçları daha rahat elde edebilir, yakın çevrenizle keyifli etkinliklere katılabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Finansal konularda, ödemelerde, kredilerde minik aksaklıklar, hesap hataları, yanlışlıklar ortaya çıkabilir. Fnansal konularla ilgili imzalar atmak için pekte uygun bir gün değil, önümüzde ki haftayı beklemenizde yarar var. Arkadaşlarınızla, dostlarınıza karşı aşırı fedakar ve verici davranabilirsiniz. Ya da finansal konular üzerine minik hayal kırıklıkları, alınganlıklar oluşabilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2015
Fikirsel olarak daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış işlerinizde yanılgılara karşı dikkat etmeniz gereken bir gün. Yaratıcılığınız yüksek çalışacak ama genel olarak aldanmalara da açık olacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu