Koç Burcu Günlük Aşk Falı

27 Nisan 2015
İkili ilişkinizde oldukça duygusal ve kararsız bir tutum izleyebileceğiniz bir gün. Geçmişten gelen olumsuzluklar düşüncelerinizi ve tavırlarınızı etkileyebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

27 Nisan 2015
İş yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve önemli problemlere yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

27 Nisan 2015
Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda ortağınızın fikrine ihtiyaç duyarak fikirlerinden yararlanmanız mümkün.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

27 Nisan 2015
Duygusal yaşantınızı dengelemeniz ve tepkilerinizi saklamanız gereken bir gün.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bugün kişisel görüşlerinizde değişim yaşayabilirsiniz. Bu durum Ay ın etkisiyle gerçekleşecektir. Grup çalışmalarında arkadaşlarınızla birlikte hoş bir gün geçirebilir, birlikte eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün çevresel faktörler çalışmalarınız üzerinde olumlu etkiler yapabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Sevgili Koçlar yeni haftamız hızlılık, canlılık, değişiklik işaretçisi bir görünümle başlıyor. Saat 00:31 itibariyle Venüs-Uranüs arasındaki enerji akışı, bir çok alanda sizi aktif kılabilir. Sözgelimi partnerinizle bir yolculuğa çıkmak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni yerler görmek gibi. Bekar Koçlar bu etki altında yeni biriyle tanışabilirler. Bir arkadaşınız da tanışmanızda aracı olabilir. Bu görünüm, bazıları için bir seyahat kararının işaretçisi olabilir. Şimdiden yer ayırtabilirsiniz. İlişkilerde sürpriz gelişmeleri işaret eden bu enerji, alacağınız güzel bir haber sayesinde canlanmanızı sağlayabilir. Hareketlilik bir hayli artabilir. Problemleri olan çiftlerin yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilir. Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünümü sayesinde, yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz. Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Saat 03:22 Ay-Venüs olumlu görünümü, eğlenceli, heyecan verici her şeyin ilginizi çekebileceğini gösteriyor. Belki olayları derinlemesine incelemek istemeyebilirsiniz. Sizi istemediğiniz bir mesele üzerinde ikna etmeye çalışan kişilere kanmazsınız. Saat 06:34 Ay-Mars görünümü parasal konularda risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket etmenin önemini gösteriyor. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini bilmesiyle mümkündür. İşte o zaman insan, doğru  ve yerinde kararlar alabilir. Çünkü bugün aşırı hırs bize yanlışlar yaptırabilir. Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda, bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Bugün enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Dostlarınızın da bir araya geleceği bazı ortamlarda kendinizi ispat edeceksiniz. İnandığınız konularda tecrübeleriniz söz konusu olacaktır. Hayallerinizi vurgulayacak konuların gündeme gelmesiyle motivasyonunuz olumlu bir şekilde artıyor. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Öğleden önceki girişimlerinizde hem konuşma hem de hareketleriniz ile şeytan tüyü varmış misali insanları kendinize doğru çekme eğilimi göstereceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise rüzgar ters yönden esmeye başlayacak.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Belli anlaşma ya da düzenlemelerin gerçekte neye dayandıklarını anlamaya çalışmak dahi mücadele gerektirebilir. Doğru soruları sorsanız bile, doğru cevapları alacağınızın garantisi olmayabilir. Dolayısıyla, araştırmacı olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbet etmeye hazır konumda değilsiniz. Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdan eser yok. Bu sizler için geçici bir süreç. Kırılgan ve kaprislisiniz bu aralar.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015
Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı elden geçirebilirsiniz. Yine de, ilgilenmeniz gereken detaylı günlük işler olabilir ve bunlar hem vaktinizi alabilir, hem de dikkatinizi dağıtabilirler.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

27 Nisan 2015
Gün boyunca enerjinizi yüksek bir ifadeyle yansıtarak, ikili ilişkilerde kendi şartlarınızı, özgürlüğünüzü ve kurallarınızı koruyabilir, yaptırım gücünüzü daha fazla gösterebilirsiniz. Ne var ki bu gerilimli enerji altında karşınızdaki insanlarla güç mücadelelerine girebilir, ani tartışmalara çekilebilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde sabırlı ve dengeli olmanız gereken bir gündesiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu