Koç Burcu Günlük Aşk Falı

23 Ağustos 2014
Bugün duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve bu yaşayacağınız bazı sorunlarla daha kolay başa çıkmanızı sağlayacaktır. Sevgiliniz ise duygusal açıdan oldukça zayıf bir yapıda olacak.

Koç Burcu Günlük İş Falı

23 Ağustos 2014
Bugün iletişimlerinize önemli ölçüde bir hareketlenme olacaktır. Alacağınız bazı bilgiler sizi harekete geçirecek. Çevrenizde değişikliğe ihtiyaç duyabilirsiniz ancak bugün herhangi bir yeni karar almamalısınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

23 Ağustos 2014
Bugün özellikle para durumunuzla ilgili yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Bu size çok zarar getirebilir. Bazı ek kaynakların araştırmasını yapabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Ağustos 2014
Enerjiksiniz ancak enerjinizi doğru kullanamama ihtimaliniz var. Ani girişimlerden kaçınmalısınız.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Bugün ikili ilişkilerinizde bir sorun yaşayabilirsiniz. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. Yaşayacağınız gerilimler yüzünden bazı tartışmalara girebilirsiniz. Bugün yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Akşama ise keyifli bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Sevgili Koçlar, 23 Ağustos saat 07:46-23 Eylül saat 05:29 tarihleri arasında Güneş-Başak burcunda ilerleyecek.  Bu süreç her yıl olduğu gibi,  iş hayatınız başta olmak üzere sağlığınızla ilgili konular üzerinde odaklanmak ve düzenlemelerde bulunmak anlamı taşır. Bir çok pürüz ayıklanır, aksaklıklar ortadan kaldırılarak işlerlik kazanılır, verimlilik esas alınır. Kendiniz için gerekli veya gereksiz olanların  tespiti yönünde önemlidir. Bu süreçte iş veya aşk hayatınızla ilgili konularda akılcı bir şekilde düşünmeli, iyi niyet ve fedakarlığın ölçüsü iyi ayarlanmalıdır. Çocuklarınız  veya  yakın çevrenizle ilişkiler, eğitim hayatınızla ilgili konuların da titizlikle ele alınacağı bir dönemdir. Şimdi dönemin etkin görünümlerinin siz Koçlar açısından  nelere işaret olduğuna bir bakalım. Güneş-Başak geçişinin etkin görünümleri: 25, 29 Ağustos ve  3, 8, 11 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.  25 Ağustos tarihinde, ortaklaşa yapılacak işler ve kazançların tespiti, çıkarlarımızın gözetilmesi yönünde kuvvetlendirici ve gayet akıllıca hareket etmemizi sağlayıcıdır. Nereden ne gelir, ne yaparsam payıma uygun olan düşer, kimler üzerinde etkili olurum, bunların hepsini tespit edebiliriz. 29 Ağustos Güneş-Neptün karşıtlık etkisi,  çalışma hayatınız, sağlığınız, iş durumunuzla alakalı konular üzerinde titiz bir gözden geçirmede bulunmanızda yarar var. Gerçekten sevdiğiniz, benimsediğiniz, huzur bulduğunuz bir ortamda çalışıyor musunuz? Zihinsel ve bedensel anlamda rahat mısınız, doyumlu musunuz? Problemler oluştuğunda gerçekçi düşünüyor ve bunları çözüme kavuşturmak için mücadele ediyor musunuz? Yoksa kendi kendinizi kandırıyor musunuz? Bu soruların cevabı çok önemli. Gönlünüzce bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
İşinizde güçlü olmak için her türlü zorluklara katlanıyorsunuz. Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Sezgilerinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Sevdiklerinizin yardımına koşmak sizi mutlu edecek. Çevrenizde seviliyorsunuz. Bugün daha özgürce yaşayabilir ve sevdiklerinizle keşiflerde bulunabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Günün ikinci yarısı oldukça keyifli geçecek. Aşk ve eğlence konulu planlar için biçilmiş kaftan. Akşam saatlerinde romantik planlar, sizin için özel biri için ya da özel biri tarafından yapılacak güzel sürprizler olabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Bu hafta sonu, hassas konu veya ilişkileri diplomatik şekilde güvenilir ve daha rahat bir platforma taşıyabilirsiniz. Sosyal aktiviteler veya iletişim ağınızı genişletmenizi sağlayabilecek olaylar yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Olaylara genç yaklaşımınız ileride size yardım edebilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Kişisel gelişim projelerine ağırlık verin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı yanlış anlaşılmalar ya da yanlışlıklar nedeniyle bazı şeylerin dışında kalabileceğimiz günlerdeyiz. Bu tür bir durumda özür beklemek, dramatik ikna yolları denemek veya gürültülü şekilde kapıları çalmak yerine, olayların düzelmesini veya istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilecek düzenli, hesaplanmış ve organize adımları atmak daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Aile içinde sizinle ilgili olmayan konularda diğer bireyler arasında tartışmalar, çıkabilir. Bu olayın içinde kalırsanız taraf tutmamanızı öneriyorum.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ağustos 2014
Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!