Koç Burcu Günlük Aşk Falı

2 Eylül 2014
Sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizde sizi olumsuz şekilde etkileyen bazı durumlar söz konusu olabilir. Birlikteliğinizi sürdürmede zorlanabileceğiniz iş değiştirme, yer değiştirme gibi konular gündeminize gelebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

2 Eylül 2014
Çalışmalarınızda sabırsız ve telaşlı davranmaktan vazgeçmelisiniz. İşinizle ilgili ilginç bir teklif alabilirsiniz. Aklınız bir süre bu teklif nedeniyle karışabilir. Hayatınızı şekillendirecek bu teklifi iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Günlük Para Falı

2 Eylül 2014
Geçtiğimiz günlerde bazı harcamalarınız oldu. Bu gün yapmış olduğunuz bu harcamalar için hayıflanacağınız bir gün olacak. Zira bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

2 Eylül 2014
Arkadaşlarınıza karşı zaman zaman sert tutumlar içine girebiliyorsunuz. Bugün de sinirinize hakim olamayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün çok karamsar olacağınız bir gündesiniz ve bazı gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün yeni şans kapıları açılma üzere sizin için. Bugün bazı olumlu haberler alarak çok sevineceksiniz. Biraz sabırlı olmalısınız, umut bağladığınız birçok şey yakında sizin için gerçekleşecek.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Sevgili Koçlar saat 07:19 Ay-Neptün görünümüyle Salı gününü selamlıyoruz. İnsan, her şeyin iyi olacağına, yolunda gideceğine inanmak istiyor. Hayallerinin peşinden gitmekten yana. Orada olmak istiyor. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünebiliriz.  Ancak yine de iyimser düşünmeye gayret edeceğiz.  2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Bir yandan akıllıca duruma bakmak diğer taraftan partnerinizin de fikirlerini almak yararlı olur. Ortaklaşa düşünme zamanı da diyebiliriz. Kararlar alınabilir ve sorunlar varsa bunlar birlikte çözüme kavuşturulur. Eğer partnerimizle yeni tanışmışsak, en önemli konu birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmenizdir. Hakça adilce barış içinde konuşmakta yarar var. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışmamız doğru olacaktır.Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, yeniliklerde bulunmak, özgür olmak, dilediği gibi hayat sürmek bireyin, iş-sağlık veya bir takım nedenler yüzünden arzularını gerçekleştirmekte zorlanmasına neden oluyor. Aslında bu zorlanma yaşadığı hayal kırıklıkları nedeniyle oluşuyor. Bu yüzden de ne çalışmak istiyor ne de hayatın kurallarına uymaktan yana. Ne yapmak lazım? Öncelikle dikkatli olmamız, sakince hareket etmemiz, abartılı kararlardan uzak durmamız lazım. Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, gayet olumlu bir enerji. Moralinizi yükseltici, kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanızı sağlayıcı ve günün geri kalanını ışıklandırıcı bir etki yaratıyor. Ailevi veya evimizle direkt alakalı konularda da yeniliklere hevesli olmamızı sağlıyor. Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen, siz gizli bir güç arayışı içindesiniz. Bugün paylaşım konusunda oldukça hassas davranacaksınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Hukuksal bir meseleniz varsa eğer sıradan tartışmalara kapılmak ve detaylara takılıp kalmak yerine biraz samimiyet kurmayı ve anlayış göstererek anlaşma sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Size söylenen hiçbir fikri küçümsemeyin.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Hangi plan, yöntem veya ilişkilerin zamanınızı doldurduğu ve faydasız hale geldiği hangilerininse ilerlemeye açık olduğu ve yararları üzerine net fikirler geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İyimser ve neşeli bir ruh hali içindesiniz. Bildiklerinizi paylaşma konusunda istekli ve cömert davranma eğilimindesiniz. Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde hareketlilik gözüküyor. İşe dair yeni girişimler planlayabilir, bu yönde faydalı olacak görüşmelerde bulunabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı çalışmalarınızda olumlu haberler var.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
İÇİNİZDEKİ alışveriş canavarı bugün size fazla masraf açabilir. Sadece ihtiyacınız olan şeyleri alın yoksa pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2014
Bugün sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu beraberinde tembellik de getirecek. Yataktan kalkmak istemeyeceksiniz. Fakat unutmayın çalışmadan hiçbirşeyi halledemezsiniz. Sevdiğiniz de bu duruma çok üzülecek ve en büyük destek ondan gelecek.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!