Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok. Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği, sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz.
17 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz olabilir. Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştıracak. Bu işi hemen bugünden el almanız gerekiyor.
17 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Birikiminiz hızla eriyor. Biraz daha temkinli yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz.
17 Ekim 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sıkı bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor.Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı.
17 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük irili ufaklı problemlerle yorgun ve bitkin hissediyorsunuz. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranıyorsunuz.
17 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 17 Ekim (saat 10:58)-5 Kasım (saat 22:19) tarihleri arasında, Merkür Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Kredi başvuruları veya yatırımlar, mali hesaplar, beklenen destekler, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızla finansal ilişkinizden, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgelere kadar geniş bir alanda odaklanacağız ve yine dikkatlice gözden geçireceğiz. Birlik ve bütünlük içinde hareket ediyor muyuz, ilişkimiz ve iş ortaklıklarımızda ne gibi sorunlar var ve her iki taraf da bir arada olmaktan dolayı memnun mu diye duruma bakacağız. Tabii ki, çıkarlarımızı gözettiğimiz için susabiliriz. Ancak sorunlar varsa bunların da ele alınması ve yüzleşmede bulunulması gerekir. Birbirinizden farklı yönleriniz, düşünceleriniz, hayata bakış açınız olabilir. Fakat bütün bu farklılıklar eğer dengeli ve sağlıklı ve ortaklaşa hareket etmenin önüne geçiyorsa tabii ki problem yaratır. Birbiriniz üzerinde maddi-manevi-cinsel-finansal anlamda baskı uygulamanıza neden olabilir. Merkür-Akrep geçişinin arzu ettiğiniz gelişmelere vesile olması dileğimle,
17 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sıralar keyifli gitmeyen bir ilişkiye sahip ve kafası karışık bir Koç burcuysan, seninle ilgilenen farklı bir kişiye ilgi gösterebilirsin.
17 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir arada duygusal coşkular yaşayacaksınız. Duygusal yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı ilişkilerde, yapıcı paslaşmalar söz konusu olacaktır.
17 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir yere ait olmak güç gerektirir, öne çıkmak cesaret gerektirir.
17 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Kendi içinize dönebilirsiniz.
17 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte merak duygunuz artıyor, ilginizi çeken konuları daha fazla sorgulayabilir, inceleyebilir, derinine inmek isteyebilirsiniz. Ortak alım satım, yatırım konulu görüşmeler söz konusu olabilir.
17 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.
17 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile, iletişim gücünüz yükselirken, kendinizi topluluklarda ve ilişkilerde rahatça ifade edebilir, olumlu iletişim kurabilirsiniz. Yolculuklar, yakın çevre yardımları ve paylaşımları, eğitim süreçleri ve davalarla ilgili sonuçlar için pozitif bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ilişkileriniz açısından yeni başlangıçları ve aşkı vurgulamakta.
17 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk iş günü Güneş ile Satürn gezegeninin arasındaki olumlu etkileşim iş hayatınızda almanız gereken kararları somutlaştıracak. Mesai arkadaşlarınızla uzun zamandır yürüttüğünüz bir projeyi resmi bir makamın onayına sunarak, yurt dışı bağlantılarını devreye sokabilirsiniz.
17 Ekim 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız ve banka işlemlerinizle ilgili becerilerinizi ve uğraşılarınızı artırabilirsiniz. Çözümsel yaklaşımlar içine gireceksiniz. 
Reklamı Kapat