Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
21 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı sevdiğiniz kişiye olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilir ve aşk hayatınıza ilişkin güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte planlar yapma ve kararlar alma şansınız olacaktır. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanmayacaksınız.
21 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda enerjik olacağınız bir gündesiniz. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olacaksınız ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Gün içinde yeni kararlar alabilir daha önce ilgilenmediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir.
21 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni planlar yapabileceksiniz. Ancak harcamalarınızı kontrol etmeye önem vermelisiniz.
21 Şubat 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sorunlarınıza ani bir şekilde çözümler bulabilir ve harekete geçebilirsiniz. Detayları gözünüzden kaçırmayın.
21 Şubat 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde önemli kararlar söz konusu. Bazı şeyleri belirleyip netliğe kavuşturma çabalarınız olabilir. Kendinizi ifade güçlüğü çektiğiniz bazı koşullarda kaçırdığınız fırsatlar olabiliyor. Fikir ayrılığına düştüğünüz biriyle diyaloğunuz, bugünlerde fikir ayrılığı boyutundan daha yukarılara tırmanabilir. Koşullanmalara karşı dirençli olmanız gerekiyor.
20 Şubat 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:13 Ay-Mars görünümüyle yeni haftamız başlıyor. Hızlı bir şekilde işleri halletmek için bu enerji birebir etkilidir. Yeni bir şeyler ortaya koymak, start vermek, arzu ettiğimiz şekilde ilerlemek kolay olur. Önemli işlerinizi sabah saatlerinde bu enerji sayesinde halledebilirsiniz. Saat 15:31 Ay-Merkür görünümü, sizi rahatlatır. İletişim anlamında olumludur ve ilişkide karşılıklı fikirlerin paylaşımını kolaylaştırır. Saat 17:38 Ay-Uranüs arasındaki görünüm, hızlı ve aktif şekilde hareket etmenin işaretidir. Böyle bir enerji altında insan yerinde duramaz. Her şeyin çabucak olmasını ister. Acil kararlar verir ve hemen uygulamaya geçer. Fakat dikkati elden bırakmamakta yarar vardır. Saat 19:49 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, yenilikler, değişiklikler, aktiviteler hayatımızda olsun istiyoruz. Bu ilişki tercihlerimize de yansıyor. Farklı insanlar tanımak, konuşmak, yazışmak, birlikte keşfetmekten yanayız. Spor, sanat, estetik, güzellik ve takım halinde çalışmak için bizlere destek veren bir enerji. Ayrıca özel bir yakınlaşmanın da göstergesi olabilir. Nazik, hayat dolu ve iyi hissetmemizi sağlayan bir kişiyle tanışabiliriz. Saat 20:56 Ay-Chiron görünümü, yeniliklerin veya bir değişikliğin sizi olumsuz yönde etkilemesinden çekindiğinizi gösteriyor. Yeni haftamız sizin için hayırlı gelişmelere vesile olsun. Kalben sevgilerimle,
20 Şubat 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarının disiplini elden bırakması sorumluluklarını artırabilir. Bugünlerde sevdiklerine toleransın azalacak.
20 Şubat 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize zaman tanıyın ve fevri hareket etmeyin.. Karşıt Jüpiter'in ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Bulunduğunuz koşulları çevrenizdeki kişilerin tepkisiyle birlikte harmanlayacaksınız.
20 Şubat 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi iyi hissedeceksiniz. Sosyal çevre arkadaşlarınızın sürpriz ve ani teklifleri sizi mutlu edebilir. Hiç görmediğiniz biriyle yollarınız kesişebilir ve önemli bir bilgi öğrenebilirsiniz.
20 Şubat 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ani başlayan işler sizi etkisi altına alabilir. Teknik konularda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden gelen kısmetler olabilir. Yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz.
20 Şubat 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yıldızların yardımını fark edeceksiniz. Hayatınıza bolluk ve şans gelecek. Ancak geçmişinizden kaynaklanan alacak verecek işlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz.
20 Şubat 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, içinizde ufak çapta bir gerilim yaşasanız da, bu sizi rahatsız etmekten ziyade, harekete geçirebilir. Özellikle kariyer gelişiminiz konusuna ağırlık verebilir, faydalı ortaklıklara, işbirliklerine yönelebilir, önemli görüşmeler talep edebilirsiniz.
19 Şubat 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile, iletişim gücünüz yükselirken, kendinizi topluluklarda ve ilişkilerde rahatça ifade edebilir, olumlu iletişim kurabilirsiniz. Yolculuklar, yakın çevre yardımları ve paylaşımları, eğitim süreçleri ve davalarla ilgili sonuçlar için pozitif bir gündesiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ilişkileriniz açısından yeni başlangıçları ve aşkı vurgulamakta.
20 Şubat 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı olaylar nedeniyle gergin ve sıkıntılı olabilirsiniz. Ancak, olayların nedenleri üzerinde fazla durmayıp pratik çözümler bulabileceksiniz. Yeni isteklerinizin yaratacağı gelişmeler içine girebilirsiniz. Önceden olduğu gibi gerilim içine girmeyecek, sorunları büyütmeyeceksiniz.
20 Şubat 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizi iyi hissedeceksiniz. Sosyal çevre arkadaşlarınızın sürpriz ve ani teklifleri sizi mutlu edebilir. Hiç görmediğiniz biriyle yollarınız kesişebilir ve önemli bir bilgi öğrenebilirsiniz.
Reklamı Kapat