Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Onu tanıdığınız için kendinizi çok şanslı sayıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilginizle yaklaşıp ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz. Uzun bir flört yaşayıp tadını çıkartmak istiyorsunuz.
28 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İşinizdeki bir aksamanın kötü niyetten değil, bir çalışanın sağlık sorunundan kaynaklandığının farkındasınız. Bu yüzden sorumlu olan kişiyi hoş görme yolunu seçeceksiniz.
28 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün geçmişteki bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu zararı kurtarmanız biliyorsunuz ki, biraz zor. Size akıl veren arkadaşınıza bu nedenle çok kızgınsınız.
28 Eylül 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Uzakça bir akrabanızın sizin yakın ilginize ihtiyacı var. Bu yakınlaşmayı sağladığınızda duyduğu bu ihtiyacın ne kadar haklı olduğunu göreceksiniz.
28 Eylül 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Atak birisiniz. Ama bu özelliğinizi gereksiz kullandığınız da oluyor. Buna dikkat etmelisiniz. Bugüne aktardığınız bazı sorunlar vardı. Bugün onlara ayıracak zaman bulamayacaksınız. Bir yakın dostunuzla birbirinizden süratle uzaklaşıyorsunuz. Bunu o da sizin kadar sorun ediyor, sizin kadar üzülüyor, ama artık dünyaya ayrı pencerelerden bakıyorsunuz.
27 Eylül 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 27 Eylül-9 Kasım tarihleri etkili olacak Mars-Oğlak geçişi mesleki konularda azim sabır ve direnç, soğukkanlı bir şekilde hedefinize kilitlenmek ve kariyer hayatınıza ciddi bir şekilde eğilmek anlamı taşır. Sizin gibi aktif ve ateşli kişiler için, zorlayıcı olsa da, Mars yönetici gücünüz olduğundan bu enerjiyi iş hayatında istikrarlı olmak, başarılı işler çıkarmak, sağlam adımlar atmak için kullanabilirsiniz. Sabır hakikaten önemli. Çünkü ancak bu sayede başarılı olmanız mümkün. Ayrıca azimli olmalı, kafanızın içinde bir hedef belirlemeli, disiplinli bir şekilde çalışmaya gönüllü olmalısınız. İnatçılıktan uzak durarak, çevrenizde bulunan kişilerle işbirliğinde bulunmayı bilmelisiniz. Kararlarınızı gayet dikkatli ve mantıklı bir şekilde düşünerek vermeli, acele etmemeli, başkalarından etkilenmemelisiniz. İş arayanlar için ben bu geçişi olumlu buluyorum. Yeter ki, ne istediğinizi, hangi işi yapmak istediğinizi bilin. Azimli, kararlı bir şekilde hedefimize varmamız dileğimle,
27 Eylül 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek zekanızla her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekecektir.
27 Eylül 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Anne-babalar bugün çocuğunuzla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Aynı dilden konuşmadığınızı fark edip etkili iletişim sağlamanız gerekiyor. İsyan eden tavır takınırsa, duygusal ve hızlı tepkiler vermemeye gayret edin.
27 Eylül 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmiş tecrübelerinizden faydalanabilir ve bu tecrübeyi ilerlemenize ve büyümenize faydası olacak şekilde kullanabilirsiniz. Yaptığınız işe kendinizi verebilir ve ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Bazı kişilere faydalı olmak size de iyi gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
27 Eylül 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Transit Güneş ve Jüpiter gezegeni terazi burcunda birbirlerine kavuşuyorlar. Yaklaşık olarak yılda bir kez farklı burçlarda gerçekleşen bu açı oldukça memnuniyet verici haberler ve değişimlere neden olabilir. İlişkiler ve ortak projeler hafta boyu gündemde olacak.
27 Eylül 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Bilim... Alçak gönüllülüğünüz bazı zamanlarda başınıza dert açıyor. Kartınız sizi bir hayli ikaz etmeye çalışıyor ama bildiğinizi okuyorsunuz.
27 Eylül 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iletişim yeteneğiniz güçlenebilir ve çevrenizle daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Kendinizi, içinizdekileri, fikir ve düşüncelerinizi ifade etmeye yönelebilirsiniz. Sessiz veya tepkisiz kalmak, bugün size çok zor gelebilir.
27 Eylül 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iş hayatınız, görüşmeleriniz, eş, ortak ve yakın dostlarınızla olan iletişiminiz, yurtdışı bağlantılı işler ve eğitim süreçlerinizde çeşitli tatminsizlikler yaşayabilir, şartların yüzde yüz sizin istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinden itibaren olumlu haberler alabilir, aşk hayatınızda romantik görüşmeler yapabilir ve iletişimde başarı elde edebilirsiniz.
28 Eylül 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu Merkür gününde beden sağlığınıza ve gündelik işlerinize odaklı yaşayacaksınız. Ufak tefek sorunlara şifa arayabileceğiniz, varsa evcil hayvanlarınızla haşır neşir olabileceğiniz, çalışanlarınızın haklarını ve huzurunu düşünüp gözetebileceğiniz bir gün olacaktır. Sağlıklı yaşam amaçlı beden egzersizlerine vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çarşamba gününüzü sağlıklı yaşam ve zinde bir bedene sahip olma amaçlı değerlendirebilir ve bu konuyla ilgili makaleler okuyabilirsiniz. Yaşam tarzınızı değiştirme girişiminde bulunmak için doğru zamandasınız.
27 Eylül 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Patronlarınızla olan iletişiminize özen gösterin.
Reklamı Kapat