Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
24 Mart 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda rahat bir günde bulunduğunuzu ve beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz söylenebilir. İkili ilişkinizde, iletişimle ilgili problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Aşkta yaşamınızda gelişmeler bekleniyor.
24 Mart 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yaratıcı çalışmalar ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz konulardan zevk alabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunluk ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını yeni işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, bu konularda çalışabilirsiniz.
24 Mart 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Meslek yaşantınızda çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayabileceğiniz bir gün. Dikkatinizi evle ilgili konulara yöneltme ihtiyacı duyabilirsiniz. Harcamalarınızda ani kararlarla hareket edebilirsiniz.
24 Mart 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı öncelikleriniz var ve planlı olmaya çalışmalısınız. Evle ilgili konularda değişiklikler söz konusu olabilir. Sabah, sosyal çevrenizde yoğun bir hareketlilik olabilir.
24 Mart 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay istemelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.
24 Mart 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 03:45 itibariyle etkili olacak Merkür-Pluto görünümü, iş hayatında, stratejik düşünmenin önemini vurguluyor. Sorumluluklarımızın farkında olmamız ve disiplinli bir şekilde çalışmamız gerekebilir. Eğer bir yenilik düşünüyorsak, şu andaki mevcut şartlara bir bakalım. Her durumu sert, taviz vermez veya sanki üzerimizde baskı uyguluyorlarmış gibi ele almayalım. Saat 15:46 Merkür- Jüpiter karşıtlığı, ilişki ve kişisel anlamdaki meselelerin bilinçli ve abartıdan uzak şekilde gözden geçirilmesinin faydalı olacağını işaret ediyor. Tabii ki kendinize göre karar almaktan, hızlı düşünüp uygulamaktan yanasınız. Ancak özellikle ilişki, mahkeme, politik, işbirliği gerektiren konularda başkalarının düşüncesini de önemsemeliyiz. Saat 19:03 Ay-Jüpiter görünümü, her meselenin ciddi şekilde ele alındığı zamandır. Bizim bu sorumluluktan kaçışımız yoktur. Planlamaya göre hareket ederiz. Bu durum bizi rahatsız edici olsa da, mecburen uyarız. Ancak bize karşı nazik, uyumlu yaklaşan insanlar olursa moralimiz düzelir, enerjimiz yükselir. Saat 19:33 Ay-Merkür görünümü, özgür bir iletişimin işaretçisidir. Gönlünüzden geçeni, hiç çekinmeden ifade edersiniz. Gün boyunca dikkatli, tedbirli, bilinçli şekilde hareket etmemiz dileğimle,
24 Mart 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendini çok daha iyi hissedeceksin. Daha özel hissetmenin sebebi bir süredir sana ilgi gösteren kişi olabilir mi?
24 Mart 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kar getiren işleri iyi takip ediyor ve duygularınızı işinize karıştırmıyorsunuz. Bugün yeni iş bağlantıları için uygun bir gün değil. Olayları iyi irdelemeli fakat, hemen karar vermemelisiniz. Beklemeyi öğrenmelisiniz.
24 Mart 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim hayatınız ve ticari projeleriniz ile ilgili uzun vadeli kararlar alma zamanı. Bu konularla ilgili otoriter figürlerden destekler alabilirsiniz.
24 Mart 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünce ve fikirleriniz konusunda obsesif olabilecek tutumlardan uzak kaldığınıza emin olmalısınız. İş hayatınızda sizi etkilemek veya fikirleriyle baskı yaratmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.
24 Mart 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar fazlasıyla ciddi...
24 Mart 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak sakin ve normale göre daha hareketsiz geçecek bir günde olabilirsiniz. Daha önceden, vakit yokluğundan dolayı yarım bırakmak veya ertelemek zorunda kaldığınız ya da ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.
24 Mart 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğitim ve seyahatlere katılabilir, kişisel gelişim çalışmalarında yer alabilirsiniz. Pozitif etkili bir günde olsanız da, unutkanlık ve dalgınlıklara, iletişim hatalarına dikkat etmeli, yakın çevre ilişkilerinde size verilen sözlere hemen inanmamaya ve onlara zaman vermeye özen göstermelisiniz.
24 Mart 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Cuma gününüzü arkadaşlarınız ve toplum kuruluşları ile birlikte geçirebilirsiniz. Gördüğünüz haksızlıkların üzerine gidebilirsiniz. Toplumsal veya siyasi bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Sorumluluk gerektiren mecralarda ve sizin etkinize güvenilen, ihtiyaç duyulan şartlarda önünüze çıkacak fikirsel konular için desteğinize başvurabilirler. Merkür/Plüton gergin etkileşimi nedeniyle dört gün boyunca mesleki konularda projelerinizi, fikirlerinizi kimselerle paylaşmamaya özen gösteriniz. Bilgi hırsızlıkları gündeme gelebilir.
24 Mart 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hırslı yapınızla işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda bazı konular kafanıza takılabilir. Güçlü tepkiler içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizdeki olumlu yönlere odaklanın.
Reklamı Kapat