Koç Burcu Günlük Aşk Falı

4 Eylül 2015
Unutulmaz bir yere koyduğunuz eski gönül sancınız ara ara hala içinizi acıtıyor. Onun unutulmazlığı, aşk adına aşka hiç benzemeyen sıradan ilişkilerin ötesine geçmenizi engelliyor. Mutsuz ve umutsuzsunuz. Bugün ondan bir haber alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

4 Eylül 2015
İşin yoğunluğunun ve bu işe mecbur oluşunuzun üzerinizde oluşturduğu ağır baskıyı bu gün de hissedeceksiniz. İşi hayatınızı işyerinizde bırakıp ağız tadıyla tatil geçirmekte zorluk çekiyorsunuz. Yakınlarınız sizi bu konuda uyarabilirler.

Koç Burcu Günlük Para Falı

4 Eylül 2015
Bugünlerde yaşadığınız ve eziklik hissettiğiniz bir para konusu aklınızdan çıkmıyor. Çok ağır bir tempoda çalışırken bile parasızlık çekmeyi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir düzelme olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Eylül 2015
Aile bireylerinden birisiyle daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor. Uzaktan onun sorunlarını anlayamıyor ve sıcak ilişki kurmakta zorlanıyorsunuz


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bugünü başka günlerden ayıran bir özellik var. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları sizi eziyor. Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Sevgili Koçlar Cuma günümüz hem maddi hem de manevi konular üzerinde sakinleştirici ve sabırlı düşünmenize yol açıcı Ay-Boğa burcu geçişiyle başlıyor. Saat 13:20 olana dek, finansal konulardaki işlerimizi yoluna koyabiliriz. Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlık etkisi,  tedbirli olmak demektir. Parasal ve ilişki konularında dikkatlice hareket etmemiz gerektiğini gösteriyor. Öyle pek burnumuzun dikine gidemeyeceğiz. Başkalarının gücünden yararlanmak, iş birliğinde bulunmakta yarar var. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek sürecek boşluk etkisi altında, isteklerimiz yerine gelmediğinde, öfke duyabiliriz. Oysaki  her şeyi kendi doğal akışı içinde değerlendirmeye çalışmak, arzularınıza uygun olmayan durumlarla karşılaştığınızda sakin ve kontrollü olmakta yarar var. Saat 14:48 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi, iki gün boyunca çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı  kılmakta. İlginizi çeken  konularda bilgi toplamanız, görüşmek istediğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya çabucak bitirmeniz gereken işleriniz varsa bu olumlu enerjiden destek alarak halledebilirsiniz. Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçişinde  kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar.Hepimizin anlayış, sevgi, barış ve kardeşlikte buluşması dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Günü doğru planlamanız durumunda sıralamaya koyduğunuz işleri tek tek halledebilirsiniz. Tamamlanılması gereken işleri bitirmek için uygun koşullar oluşabilir. Sizi rahatlatan kişilerle vakit geçirmek için de zaman ayırmalısınız. Geçmişte yaşanan şeylerin veya başlanılan işlerin nedensiz olmadığını ve bir amacı olduğunu görebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Günün ilk yarısı biraz daha kontrollü ve negatifi görme eğiliminde olacaksınız. Kendi değerinizin farkına varma fırsatı olarak görün bu zamanları. Öğleden sonra ise merakınız ve konuşkanlığınız diğer şeyleri geri plana itecek.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Duygusal tepkiler vermeniz durumunda yaptığınız özel planlar bozulabilir. Diğerleriyle çatışmak yerine uzlaşma yoluna giderseniz, duygusal, ticari, işle bağlantılı ya da sağlıkla ilgili başlıklarda olayları lehinize çevirebilirsiniz. Diğerlerinin maddi manevi desteğini almanız istediğiniz konularda hız arttırmanıza yardım edecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Bugün sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak için çabalayabilirsiniz. Sabah saatlerinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. İlerleyen zamanlarda koşullar daha akıcı hale gelecektir. Sosyal konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle işlerinize hız kazandırabileceksiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Bir hayli enerjik olacağınız bir gün. Sorunlarınızı halletmek isteyebilirsiniz ama her konuyla ilgilenmek yerine önem sırası vererek hareket etmelisiniz.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2015
Bir dostunuza yardımınız olacak. Uzun süredir kafanızı kurcalayan bir konu sonuca ulaşacak. Maddi açıdan oldukça rahat bir döneme gireceksiniz. Yalnız daha evvelden yapmış olduğunuz harcamalarınız biraz yük getirebilir. Sevdiğinizle herşey yolunda.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Aşk hayatı ve çocuklarla iletişiminizde hissettiklerinizle beklentilerinizi paralel tutmanız ve tatminsizlik hissine karşı, elinizde olan değerlere odaklanmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, özel hayatınızda sizi yüksek bir enerjiye taşıyan yeni tekliflerle karşılaşabilir, enerjinizi her alanda coşkulu ve pozitif bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
İş yerinizde güçlü kişilerden destekler, büyük güçlü iş projeleri, finansal anlamda sizi tatmin edecek işsel gelişmeler söz konusu olabilecektir. Kısacası iş ve kariyer odaklı ama olumlu gelişmelerin olacağı bir hafta sizleri bekliyor olacak. İş konularında girişimci olabilecek, rahatlıkla risk alabileceksiniz. Uğraştığınız iş her ne ise sizi biraz zorlayacak olsa da kolay kolay geri adım atmayacaksınız.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Eylül 2015
Bugün maddi konularda bazı duygusal tatminsizlikleriniz olabilir. En ufak sorunun moralinizi bozmasına izin vermeyin. Öğleden sonra yakın çevrenizde olup bitenlere odaklanacaksınız.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu