Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
18 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Dostlarınız, ilişkinizi tencere ve kapağı benzetmesiyle tanımlıyorlar. Sürdürdüğünüz ilişkiyi oldukça saygın bir yere koyuyorsunuz. Birlikteliğinizin her koşulda tartışılmaz bir önceliği var
18 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İşyeriniz birkaç güne kalmadan bazı sorunları sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var. Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. Bunu yenebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Paranızı değerlendirmek için aldığınız değişik tavsiyeler, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. Ama beri yanda paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz.
18 Haziran 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan güvensizliğiniz, biraz haksızlık içeriyor olabilir. Bazı güvensizlikleri zihninizde geliştirip uç noktalarda yaşayabiliyorsunuz.
18 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gönül işleri bugün oldukça zamanınızı alabilir, sevdiklerinizle ilgilenmek durumunda olabilirsiniz. Bununla birlikte her türlü eğlenceye, keyif aldığınız konulara, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sanatsal konular ilgilenebilirsiniz.
18 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 06:26-11:41 kısa süreli Ay-boşluk etkisiyle başlayacak ve ardından saat 11:41 Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Öncelikli işlerimize ağırlık veririz. Problemlere çözüm bulmadan rahat etmeyiz. Saat 14:19 Ay-Uranüs görünümü, maddi konularda titiz bir analizin göstergesidir. Alış-satış işlemleri dikkatlice gözden geçirilir. Ekonomik düşünülür. Saat 22:39 Ay-Satürn görünümü, sorumluluk almanın ve ciddi çalışmanın hem de başarılı olmanın göstergesidir. Yeni haftamız her birimiz için güzel gelişmelerle geçsin. Kalben sevgilerimle,
18 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün insanların yanlış anlamalarını düzeltmekle uğraşabilirsin. Özellikle iş arkadaşlarının arasını bulabilirsin.
18 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle aşk hayatınızın hareketleneceği ve beklediğiniz adımları karşı taraftan alabileceğiniz aktif bir gün yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bu adımları geç olsa da almanız sizlere tarifi mümkün olmayan mutluluklar yaşatacaktır. Bekar koçlar için kadersel tanışmalar yaşamın yönünü bir anda değiştirebilir.
18 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızda artış olması muhtemel. Detaylarla ilgilenmek zihninizi yorabilir, kendinize zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Maddi durumunuzla ilgili kontrolünüz dışında gelişen olaylar gerilmenize sebep olabilir. Ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var.
18 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde duygusal çatışmalar yaşanabilir. İş hayatınızda finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.
18 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz huzursuz ve biraz karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Bugün alacağınız haberlerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Uzun zamandır beklediğiniz bazı gelişmelerin meydana geldiğini anlayıp sevineceksiniz.
18 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir arada olduğun insanların yanlış anlamalarını düzeltmekle uğraşabilirsin. Özellikle iş arkadaşlarının arasında yaşanacak tartışmada, politik konuşmalarla arayı bulabilirsin. Yeni projelerde yer almak ve finansal konulara ağırlık vermek istiyorsan; olayları tüm açıklığı ile görmende ve akılcı yaklaşmanda fayda var. Maddi sıkıntıları geride bırakmak istesen de şartlara müdahale edemediğinin de farkındasın. İlişkisi olan yahut evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiye yapacağın sürpriz ilişkinizi tazeleyecek. Toplumsal konulara, gündelik sorunlara kayıtsız kalamayışından dolayı özel okumalar yapabilirsin. Kendini geliştirdikçe, olaylara daha farklı bir pencereden bakacağına inandığın bir gün olacak.
18 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok verimli bir gündesiniz. Cesaretle aldığınız kararları, disiplinle uygulayabilir, yurt dışı ya da eğitimlerle ilgili konuları başlatabilirsiniz.Çocuklarınızın eğitim hayatında da heyecanlı başlangıçlar söz konusu olabilir. Yurt dışına yatırım yapmak, yabancılarla görüşmek ve kararlar almak söz konusu. Yeni fikir ve ilhama açıksınız. Ani seyahat gündeme gelebilir.
18 Haziran 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, iş sorumluluklarınızı kolayca halletmek sizi ruhen rahatlatabilir. Arkadaşlarınızla ilgili konulara daha etkin ve rahat bir şekilde yaklaşacaksınız. 
Reklamı Kapat