Koç Burcu Günlük Aşk Falı

29 Kasım 2015
Sevginizi belli etmekten hiç kaçınmıyorsunuz. Zaman zaman haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bugün yine böyle hissedebilirsiniz. Yine de sevginizi esirgemeyeceğiniz bir gün.

Koç Burcu Günlük İş Falı

29 Kasım 2015
İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor. Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

29 Kasım 2015
İki yakanız bir araya gelmiyor. Bir açığı kapatırken, başka bir yerden yeni bir açık veriyorsunuz, ama bugün iyi bir haber alabilirsiniz. Geçici bir çözüm sizi rahatlatacak.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

29 Kasım 2015
Bugünü yeterince değerlendirmeyi bilmelisiniz. Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün olabilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Bugün ektiklerinizi biçebileceğiniz bir gün. Bu anlamda genellikle hayal kırıklığı yaşamanıza karşın, bu defa dostluğunuz ve vefalılığınızın karşılığını göreceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz sizi arayabilir ve çözmekte zorlandığınız bir problemi çözmenizde imdadınıza yetişebilir. Size ulaşan bütün mesajları değerlendirmenizde yarar var.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Sevgili Koçlar Cumartesi gününe, saat 09:38 Ay-Neptün olumlu görünümüyle adım atacağız. Bu sizde özel duygular ve hassasiyetler oluşturabilir. Kişi huzurlu ve mutlu yaşamak ister. Sevdikleri yanında olsun ister. Hissettiklerini kimseyle paylaşmak istemez. Çünkü onlar kendine ait ve gayet özenle sakladığı duygularıdır. Saat 13:33 itibariyle Ay-Mars arasında zorlu bir görünüm oluştuğunda, ilişkinizle ilgili konularda dayanışma içinde olmak gerekiyor. Bir elin nesi, iki elin sesi var sözüne uygun şekilde hareket etmek faydalı olacaktır. Saat 21:49 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz. Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz. Huzur bulacağımız, güzellikleri paylaşacağımız bir cumartesi geçirmemiz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Yapılacak çok fazla işiniz olsa bile bugün öncelik evdeki sorumluluklarınızda olacak. Özel hayatınızı ilgilendiren konular sizden her zamankinden daha çok emek isteyecek. Eğer ciddiyet göstermemişseniz eş ile çatışma riski var.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bazı beklentileriniz, planlarınız veya programlarınız gerçekten fırsat içeriyor olabilir, ama bazılarının gelecek vaat etmediğini ya da işe yaramadığını görebilirsiniz. Ayrıca, genel anlamda büyümek ve ilerlemek istediğiniz konularda önemli gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Bugün eve ve ailenize yönelik konular daha çok dikkat çekebilir. Ancak evde ve eve yönelik işler içinde daha önlemci olmaya bakın.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Üzerinizde baskı yaratan konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirerek bulacağınız alternatif yollar pek çok alanda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2015
Kandırılmamaya özen gösterin, egonuzu zedeleyecek kimselerden uzak durun. Özellikle yardımlaşma, şifa olma, başkalarına şifa olma veya alma konuları da gündeme gelebilir. Psikolojik olarak size iyi gelecek görüşmeler yapmak, çalışmalar içinde bulunmak içinde idealdir. Sadece gizli saklı, el altından yürüttüğünüz bir takım işleriniz varsa bu konular hayal kırıklığı yaratabilir

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2015
Evinizde ve aile ortamlarınızda bulunmak sizin için önemli olacak. Dinlenip yapacaklarınız için enerji toplamalısınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insan sizi sinirlendirebilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu