Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularını belli etmekten kaçınıyor ama size olan yakınlığını gören herkes anlıyor. Bugün sizi olan ilgisini gösterebilir. Sizden mesaj bekliyor gibi. Siz ise biraz daha emin olmak istiyor gibisiniz.
28 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İşyerinde yaşanacağı söylenen değişiklik sizi ürkütüyor bu nedenle de hiç heyecan duymuyorsunuz. Oysa bu değişiklik gerçekleşirse, bundan en çok yarar görecek olan siz olacaksınız.
28 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bütün umudunuzu gelecek bir paraya başlamıştınız ama o para gelecek gibi görünmüyor. Çünkü beklediğiniz kişinin size söylediğinden daha büyük bir sıkıntısı var. Bir süre bu alacağınızdan umudunuzu kesin.
28 Haziran 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınızın beğenmediğiniz bir özelliğiyle çok uğraşıyorsunuz. Onun değişmesi için uyarıyorsunuz. Bugün bu konuyu açmamaya çalışın. Patlamaya hazır gibi gözüküyor.
28 Haziran 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz, bugün size üstlenmek istemediğiniz bir rolü verebilir, siz de bu rolü oynamak zorunda kalabilirsiniz. Pek çok kişiyi ilgilendiren bir tartışmanın merkezine sizi koyabilir, sorunu sizin çözmenizi isteyebilirler. Objektif ve kararlı özelliğinizle bu zor durumun üstesinden gelebilirsiniz. Bir yakınınızın sağlık sorunuyla ilgili iyi haberler alabilirsiniz.
27 Haziran 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, bayramın son gününde ilk etkili görünüm, saat 13:29 Ay-Venüs arasında gerçekleşiyor. Parasal konularda risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket etmenin önemini gösteriyor. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini bilmesiyle mümkündür. İşte o zaman insan, doğru ve yerinde kararlar alabilir. Çünkü bugün aşırı hırs bize yanlışlar yaptırabilir. Saat 16:39 Ay-Satürn görünümü, yeteneğimizi değerlendirmede ve istediğimiz alanda başarılı olmada yardımcı. İnsanları etkilemek, takdir edilmek, farklı biri olduğumuzu göstermek isteyeceğiz. Bunu fazlasıyla arzulayacağız. Önümüzdeki yolu göreceğiz. Bilgimizi, tecrübemizi fikirlerimizi, davranışlarımızla dışarıya yansıtacağız. Bizi neyin mutlu ve güçlü hissettirdiğini anlayacağız. Başkalarıyla iletişimde bulunarak güçleneceğiz, takdir edileceğiz. Saat 21:21 Merkür-Jüpiter görünümü, ailevi hayatımızla ilgili konulardaki hassasiyetimizi işaret ediyor. Her yönüyle duruma bakmak ve adil düşünmek zorundayız. Meseleleri bilinçli ve her yönüyle ele alarak gözden geçirmeliyiz. Saat 22:09 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda geleceğe dönük yeni kararların işaretçisidir. Yaşamın güzellikleri, keyifli yönleri merkez alınır. Başkalarına uymak yerine, kendi arzu ve isteklerinizi daha fazla ön planda tutarsınız. Bayramınızı keyifli bir şekilde geçirmeniz dileğimle,
27 Haziran 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok sosyal olacağın bir gündesin. Arkadaşlarının düşüncelerinden ilham alabilirsin. İlişkilerinde kıskanç tavırlar sergileyebilirsin.
27 Haziran 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konularda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemeyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Bugün dikkatli olun.
27 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yersiz harcamalara karşı biraz daha dikkatli olun. Bazı şüphelerinizi ve kafa karışıklıklarınızı dışarı çok fazla yansıtmayın. Hürriyet Aile /
27 Haziran 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çocuklarınızla ilgili konulara zaman harcayabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler daha ilgi çekici olabilir. Üzerinde uğraştığınız işlere yön vermeniz gerekebilir. Keyif aldığınız şeylere zaman ayırarak biraz kafanızı dağıtmak iyi gelebilir. Yakın çevrenizde göz önünde olabilirsiniz. Eğitim konularında destek görebilirsiniz.
27 Haziran 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız İmparatoriçe... Sevdiğiniz kişiye karşı açık sözlüsünüz. Aklınıza gelen ilk sözleri söylüyorsunuz. Kırılacağını da hesaba katmalısınız.
27 Haziran 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.
27 Haziran 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde finansal konularda risk almak, kredi çekmek, yüklü borçlara girmek gibi eylemlerden uzak durarak, ikili ilişkilerinizde kıskançlık ve güvensizlik gibi duygular yerine sevgi ve aşka yoğunlaşmayı tercih etmelisiniz. Olumlu görüşmeler yapabilir, yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, seyahatlere gidebilirsiniz.
27 Haziran 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haberleşmeler konusunda sıkıntılarınız olabilir. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. İsteklerinizi ifade ederken tedbirli davranın aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla karşılaşabilirsiniz.
27 Haziran 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bayramın son gününde eğlenceli aktivitelere yönelebilirsiniz. Çocuğunuzla olan paylaşımlarınız artabilir. Aşk hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.
Reklamı Kapat