Koç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Kasım 2014
Akşam, objektif yaklaşımlarla belki her şeyin bitmemiş olduğunu fark edebilirsiniz. Beraberliğiniz gittikçe bir sorun yumağına dönüşüyor. Karşılıklı olarak bunun için bir şeyler yapma niyetleriniz, yöntem değişikliğini gerektirebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

1 Kasım 2014
İş ortamınızdaki saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

1 Kasım 2014
Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor. Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Kasım 2014
İş yoğunluğunuzla bu sıralar iyi bir dinlenmeyi hakkediyorsunuz. Kısa bir mola iş dışı ilişkilerinizde de sizi gergin duygusallıklardan kurtaracak.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sosyal yaşamınızdaki düzelmelerin, yakın ilişkilerinizi etkileyeceğini düşünmeniz biraz iyimser bir bakış gibi görünüyor. Bu gün birlikte olma isteğiniz geri çevrilebilir. Ama artık adım atma sırasının onlarda olduğunu düşünmeniz de haksızlık değil. Günlük yaşamınızdaki problemler, belirleyici boyutlarda değil. İş yaşamınız ve aşk yaşamınız umutlara açık.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sevgili Koçlar saat 01:41 Ay-Merkür olumlu görünümüyle cumartesi gününe adım atacağız. Sosyal ilişkilerimizi, özel hayatımızı önemseyeceğiz. Kafanızın içinde birden fazla düşünce ve yenilik belirebilir. Seyahat konuları ilginizi çekebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranıza mesafe koyarken, yeni tanıştığınız kişilere karşı daha samimi davranabilirsiniz. İlişkinizi ilgilendiren konularda ortaklaşa düşünülmesinde yarar vardır. Ne siz ne de o, kendinize göre değil, beraberliğinizi merkez alarak konuşursanız sorunlar çözülür. Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı sosyal ilişkiler ve aşk hayatımızla ilgili yenilik hevesimizi ve bir gruba dahil olarak kendimizi ifade etme, öne çıkma arzumuzu işaret ediyor. Burada önemli olan, sizin ne yapmak istediğinizi bilinçli bir şekilde belirmeniz ve ona göre seçimlerinizi yapmanızdır. Saat 08:22-18:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Kendinizi istediğiniz gibi ifade etmeniz, haksızlıklar karşısında sabır göstermeniz, işlerinizi çabucak bitirmeniz kolay olmayabilir.  Zorunluluklarınız nedeniyle, dilediğiniz gibi hareket edemeyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar kimi zaman problemleriyle sizi rahatsız edebilirler. Benim önerim, ne zamandır üstünde çalıştığınız fakat bir türlü bitiremediğiniz işlere öncelik vermenizdir. Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, boşluk etkisine rağmen günü bir anda  aktif hale getiriyor. Konuşuyoruz, iletişimde bulunuyoruz, fikirlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımızla ilişkimiz, tarafsız bakış açımızla, geceyi gayet hoş geçirebiliriz. Saat 18:37 Ay-Balık burcu seyir etkinliği altında sevgi birliğini ruhumuzun derinliklerinde hissetmemiz bizim için çok önemli hale geliyor. Aşkı tenimizde, ruhumuzda ve dört bir yanımızda görme arzumuz büyüyor. Bir insana güvenmenin, sevgiyle büyümenin ne kadar özel bir duygu olduğunu düşünüyoruz. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Kişisel duygularınız ön plana çıkıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz. Bugün, sessiz ortamları tercih etmelisiniz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Sosyal çevrenizden maddi bir iyilik beklentisi içindeyseniz biraz zorlanabilirsiniz. Bir adım atmanız ve istekli bir tavır göstermeniz belki de talep etmeniz gerekiyor. Yine de paranın akışının size fazla meyilli değil bugün.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Gökyüzünün planı sizin planınızdan farklı olabilir, ama olsun. Önemli olan, sizin kafanızda belli bir ilerlemeyi planlıyor olmanız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
YAPTIĞINIZ planlamalarda bir erteleme tehir söz konusu olabilir. Aynayla barışın. Görünüşünüze biraz daha önem vermeniz gerek.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2014
Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Iş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Sevinçli bir haber alacaksınız. Çok disiplinli bir çalışma dönemine giriyorsunuz. Hayatınızı renklendirin. Hayat sadece iş değildir. Arkadaş ortamlarına katılın.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!