Koç Burcu Günlük Aşk Falı

1 Nisan 2015
Bugün aşk konusunda ani ve hoş gelişmeler yaşamanız mümkün. Ay bir yandan duygularınızı yüzeye daha çok çıkarıyor, bir yandan da önlemci olmanızı öğütlüyor. Güzel paylaşımlarınızın gölgelenmemesi için bazı şeyleri görmezden gelmeniz gerekebilir.

Koç Burcu Günlük İş Falı

1 Nisan 2015
Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından desteklenebileceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz kariyeriniz açısından kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gün. Bireysel çalışmalar sizin açınızdan çok daha verimli olacak.

Koç Burcu Günlük Para Falı

1 Nisan 2015
Masraflarınızı arttırabileceğiniz bu dönemde ayaklarınız yere sağlam basmanızda fayda var. Yinede parasal kaynaklarınızın arttığı söylenebilir. Hukuksal kazanımlar söz konusu olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

1 Nisan 2015
İkili ilişkilerinizde, özellikle içine parasal konuları da alıyorsa bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Nisan 2015
Yeni konulara duyduğunuz ilgi sizi ani bir yolculuk fikrine motive edebilir. Kendinize güveninizin ve iyimserliğinizin yüksek olabileceği bir gün. Girişimde bulunmak istediğiniz konular hakkında hedeflerinizi iyi belirleyebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Sevgili Koçlar önemli bir görünümle Salı günümüz başlayacak. Saat 09.07 Güneş-Kuzey arasındaki karşıtlık, bir yanıyla kendinize dönük bir şekilde, isteklerinizi elde etmek adına hareket etmenizi sağlasa da, ikili ilişkilerde el ve gönül birliğinde bulunmanın çok daha yararlı olacağını söylüyor. Bir sorun varsa eğer, bunu sevdiğinle, eşinle, partnerinle, iş ortağınla birlikte çözümlemelisin diyerek biz olmaya davet ediyor. Tabii ki karşınızdaki kişinin de buna istekli olması önemlidir. İşte bu, ilişkinizin niteliği, aranızdaki sevgi ve anlaşımın gücüne bağlı olarak gerçekleşir. 31 Mart saat 04:43-15 Nisan saat 01:51 tarihlerinde Merkür burcunuzda ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Ancak ikili ilişkilerde partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkilerden bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken süreçteyiz. 31 Mart saat 19:26-12 Mayıs saat 05:40 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. Hem hesabımızı bileceğiz hem de bastığımız yere dikkat edeceğiz. Bu enerji maddecilik ve kişinin kendi değerini sahip olduklarıyla ölçmesi şeklinde bir yansıma yaratabilir. Risk faktörü göz önüne alınmalıdır. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini tam manasıyla bilmesiyle mümkündür. Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugün çevresel iletişiminle ilgili bazı pürüzler yaşayabilirsiniz Ay'ın bulunduğu konum, siz iletişim konusunda hassas yaparken, olaylara yaklaşım tarzınızı farklı kılıyor. Yaratıcılığınızı coşkuyla sunacaksınız. Aynı enerjiyi çevrenizden de bekleyebilirsiniz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. Diş problemleriniz olacak..

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugün kendinize olan güveninizi kimsenin sarsmasına izin vermeyin. İradi tarafınız oldukça kuvvetli. Bu nedenle de bir karar almak ya da uygulamaya geçmek konusunda bir başkasının sizi teşvik etmesine ihtiyacınız yok.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Alışılmadık gelişmeler, yeni yapılan değişikliklere ek, yepyeni değişiklikler veya tuhaf durumlar söz konusu olabilir (işe yakın olduğunuz için arabanızı sattıysanız, 12km. uzaklıktaki yeni görev hiç hoşunuza gitmeyecektir!). Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlmlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa burları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Bugün hayat size çok daha aydınlık görünebilir. Tüm sorunlara ve risklere olumlu bir pencereden bakabilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser olmayın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve kalabalık sosyal gruplar içinde yürütülen faaliyetler, hayatınızda daha büyük bir önem kazanmaya başlayabilirler. Toplum yararına faaliyet gösteren sosyal bir kuruma da katılmanız ihtimal dahilindedir.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mart 2015
Gün boyunca ikili ilişkilerinizde agresif ve öfkeli bir enerjiden geçerken, kendi motivasyonunuzu çalışma hayatınıza ve spora kanalize etmeniz büyük ölçüde bu enerjiyi hafifletecektir. Akşam saatlerinde sosyal etkinlikler, arkadaş çevresiyle yapılan aktiviteler ve davetlerden yana şanslarınız söz konusu olacak

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu