Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
26 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı bütün yoğunluğuyla yaşamak istiyorsunuz, ama çeşitli etkilenmelerin tek sorumlusu partneriniz değil. Yakın dostların düşünceleri yarar getirebilir, ciddiye almaya değer.
26 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hacminizi genişletmek istiyorsunuz. Kurmaya çalıştığınız ilişkilerde, aceleciliğinize yönelik güvensizlikler var. Önümüzdeki günlerde uzun yolculuklar ve umut verici görüşmeler olabilir.
26 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor. Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.
26 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Kimi konularda çok gözü peksiniz. Bu, son zamanlarda elde ettiğiniz huzuru kaçırmanıza neden olabilir.
26 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.
25 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü,  eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız. Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, mesleki konularda veya toplumsal ilişkilerde size mücadele gücü verir. Ancak burada önemli olan kendinizle ve kimseyle kavga etmemenizdir. Sizin bir amacınız varsa, bu amaç için enerjinizi kullanınız. Gereksiz şeylere sinirlenmeyiniz. Saat 19:49  Ay-Venüs olumlu görünümü, sağlığınız, fiziksel çekiciliğiniz anlamında gayet olumludur. Karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayan bu enerji, takıldığınız noktalarda düzenlemelerde bulunmanıza, partnerinizle bütünlük sağlamanıza, ilişkiniz yoksa yeni birisiyle tanışmanıza yardımcıdır. Görüşlerinizin ardına gizlenmeden uzağı görebilmenizi destekleyicidir. Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,
25 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyor bazen olumlu olmayabilir. Çok derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişilerde hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışarak, ince işler peşinde koşacaksınız. Duygusal ilişkinizde, endişelere kapılmadan, onunla birlikte en doğru yolu bulmalısınız.
25 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir. Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir.
22 Temmuz 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi daha fazla mutlu veya tatmin edecek şeylere vakit ayırmalısınız. Daha fazla başarı sağlamak veya elde ettiklerinizden mutlu olabilmek için yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Aşk hayatınız ve duygusal ilişkileriniz olumlu. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
25 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgilenebilirsiniz. Başlatmanız gereken işlerde daha istekli olabilirsiniz. İlişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Tamamlamanız gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Öğleden sonra farklı konularla ilgilenebilirsiniz. Risk almak sizin için daha kolay olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
25 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda beklediğiniz desteği ailenizden bulabilirsiniz. Alacağınız desteği doğru yerlerde kullanın yoksa her şey eskisinden de kötü olabilir. Dengeleriniz birden değişebilir. Kritik bir zaman içerisindesiniz. Cesur olmak zorundasınız. Kaybedebileceğiniz her şeyi gözden geçirin. Sonuçta kazanan siz olacaksınız endişelenmeyin.
25 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
25 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.
25 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün teması mesleğiniz ve kariyer alanınız olacaktır. Önemli toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi akşam saatlerine kadar halletmenizde fayda var.Zira daha sonra daha baskıcı ve hükmedici bir tavır sergilemeniz mümkündür. Üst çalışanlarınızla gerginlikler kaydedebilirsiniz. İşlerinizi ve görüşmelerinizi bilhassa sabah saatlerinde halletmelisiniz. Ani kararlar alabileceğiniz, kafanızdaki her neyse hemen işler hale geçirebileceğinizi düşünebilirsiniz. Eşinizle çok uyumlu ve uzlaşmalı bir dönemden geçiyorsunuz.
25 Temmuz 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftaya dinamik bir şekilde başlıyorsunuz. Aşk, eğlence ve keyif dolu aktiviteler sizi daha canlı tutabilir. Bu aralar iş hayatınızdaki dönüşümler, kendi kişisel seçimlerinizi etkileyebilir.
Reklamı Kapat