Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün ondan bir davet alabilirsiniz. Temponuza ayak uyduramadığı için zaman zaman canınız sıkılıyor ama farklı koşullar içinde olduğunuzu görmelisiniz.
1 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Herkesin istekli olduğu bir iş yolculuğu size teklif edilebilir. Bu yolculuk gerçekleşirse aynı zamanda kısa bir tatil yapma olanağı da bulabilirsiniz. İş yaşamınızda çok göz dolduruyorsunuz.
1 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Dostlar arasındaki para alışverişleriniz çok saygıdeğer. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Siz bu satıştan bir şey beklemiyorsunuz ama sizinle paylaşmayı düşünüyorlar.
1 Temmuz 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz cesarete ihtiyacınız var. Size cesaret verenlerin görüşlerini dikkate almalısınız. İş yaşamınızda atılım yapmanız için her şey hazır.
1 Temmuz 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün en yakınlarınızdan bile gizleyeceğiniz özel bir görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme işle ilgili ve çok önemsediğiniz bir kişiyle olabilir. Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bu beklentileriniz karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. Bazı beklentileriniz haksız ve abartılı olabilir. İnsanların verdikleriyle yetinmeyi öğrenmeye çalışmalısınız.
1 Temmuz 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:31 itibariyle etkili Venüs-Pluto karşıtlığı, eviniz sınırları içinde kendinize ait değerleri koruma, huzuru sağlama arzumuzun göstergesidir. Sevgiye, şefkate fazlasıyla ihtiyacınız bulunmakta. Sıcaklık ve samimiyetin olduğu bir yuvada yaşamak doğal olarak dışarıdaki başarının da garantisi olarak bugün fazlasıyla dikkat çekiyor. Ancak dikkat etmemiz gereken nokta bu huzuru, baskı kurarak elde etmeye çalışmamak. İşte o zaman ailenizle veya dışarıda problemler yaşayabilirsiniz. Saat 14:45 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi,  her konuda bizi hareketli ve meraklı  kılmakta. Düşüncelerinizi içinizden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinizde mutlu olursunuz. Saat 22:18 Venüs-Jüpiter görünümü, gerek ikili ilişkilerde gerek ailevi konularda muhafaza etme olgusu öne çıkıyor. Ailemizi koruma altına alma, tek yaşıyorsak bir aile olma isteği, yuvamız içerisindeki huzur ve güvenliğimiz, çocuklarımız varsa onlarla ilgili meseleler ön ön planda oluyor.  Jüpiter-Başak burcunda olduğu için, çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde sağlıklı, verimli düşünerek hareket etmemizi sağlıyor. Bu görünüm gösteriyor ki, değerlerimiz ve ihtiyaçlarımızın karşılanması yönünde güvencemizi ön planda tutacağız. Bu  bilinçli hareket etmemizi sağlayacak. Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Kadir gecemizin  hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dua ve dileklerimle,
1 Temmuz 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Organizasyon işlerden müthiş keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Fiziksel aktiviteleriniz için, yoğun bir döneme giriyorsunuz.
1 Temmuz 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mahkemeler ve hukuksal sorunlar için oldukça olumlu geçecek bu süreçte size faydası olacak yolları bulursunuz. Güçlü ve isim yapmış hukuk insanları ile kangren haline gelmiş sorunları kolaylıkla halledebilirsiniz. Yıllarca şikayet ettiğiniz şanssızlıklar artık yakanızı bırakmaya başlayacak.
29 Haziran 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi başlıklı konularda veya maddi değere sahip başlıklarda şanslı sayılabileceğiniz günler başlıyor. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren sorunları da çözebilir veya rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Ailecek belli başlı konuların üzerinden gitmek için güzel günlerde olacaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Temmuz 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlarla işlerinizi toparlayabilirsiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.
1 Temmuz 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki her şeye son derece dikkat etmelisiniz. Kritik bir süreç sizin için. Özellikle de işinizde risk alacaksınız. Sağlığınız buna dayanmayabilir.
1 Temmuz 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.
1 Temmuz 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra alacağınız kararlar çok daha etkili ve uzun vadeli olurken, spora gitmek, yeni insanlarla tanışmaya şans vermek, devam eden ilişkilerinizde verimli görüşmeler yapmak ve kendinize bir eğlence zamanı ayırarak sosyal ortamlarda bulunmak için ideal ve keyifli bir zamanda olacaksınız.
1 Temmuz 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerine kadar bir nebze içinize kapanık ve tembel bir ruh halinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonra ise günün geri kalanı için bol bol konuşmaya ve iletişime odaklanacaksınız. Konu olarak daha çok medya, reklam, eğitim danışmanlığı veya pazarlama alanlarında olabilir. Sosyalleşeceğiniz, sürprizli gelişmelerin hayatınıza dahil olabileceği bir Satürn günü deneyimlemeniz olasıdır. Ani gelişmelere ve başlangıçlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Yuvanız ve kariyeriniz arasında uyumlanma sorunu yaşayabileceğiniz bir etkiye sahipsiniz.
1 Temmuz 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Temmuz ayına aile hayatınızdaki konuşmalar, görüşmeler ve bu alanda yapılması gereken günlük işlerle giriş yapabilirsiniz. Aileniz için çalışmaktan mutlu olabilirsiniz.
Reklamı Kapat