Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Küçük de olsa, sevgilinizin problemlerini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Doyumlu ilişkiniz uzun ömürlü görünüyor. İlişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor.
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Yükünüzü azaltmak için daha yetkili mercilerle görüşmeniz gerekebilir. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Giderlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. İyi bir birikimci olduğunuz çok belli oluyor. Aile bireylerinden birinin savurgan isteklerini denetleme çabanız, yakında netice verebilir.
28 Ekim 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İyi niyetli olmayan birisiyle bir alışveriş içinde olacaksınız. Bu alışverişte duygusallığınızı bir yere kilitlemeniz gerekebilir.
28 Ekim 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi çok özleyen yaşlılara ziyaret yapmak için iyi bir gün. Bu ziyaret sonrasında kendinizi onlardan daha da mutlu hissedebilir, bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar verebilirsiniz. Bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi biraz daha zinde buluyorsunuz. Yakında mutlu bir habere hazır olun.
28 Ekim 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, sorumluluklarımızın farkında olmamızı ve bizi duygusallaştıran, zayıf düşüren ne varsa bunları ele almamızı sağlıyor. Önemli olan hedefinizdir, yolunuzdur. Sizi bir şeylerin üzmesine, tavizde bulunmanıza sebep olmamalıdır diyerek yol gösteriyor. Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde, ortam ılımlaşır. Eşimiz, sevdiklerimiz veya başka insanların güzel davranışlarıyla karşılaşırız. Herkes birbirine karşı anlayışlı olmaya çalışır. Bizim de arzumuz bu yöndedir. Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, bu saat sonrası zevkli paylaşımların işaretçisidir. İçimizden geldiği gibi hareket ederiz. Özgürce hareket etmek isteriz. İlişkilerimizde denge, ahenk, paylaşım olgusu öne çıkar. Etrafımızdaki insanlarla temas halinde oluruz. Yeni yılı adım atarken bu görünüm bize heyecan verir, canlandırır. Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, ciddiyetle ilişkinizi ele almanız, görüş farklılıklarına rağmen ortak bir karar vermek için, fikirlerinizi  paylaşmanız yönünde olumludur. Ciddiyetle düşünürüz, sorumluluk alırız ve ilişkimizi güçlendirmek için elimizden geleni yaparız. Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, ilişkimiz ve geleceğimizle alakalı konularda isteklerimizi dayatmaya ve kabul ettirmeye çalışırız. Partnerimiz veya birileri buna karşı çıkabilir. Sanki sevilmiyor, umursanmıyormuş gibi hissedersiniz. Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,
28 Ekim 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Aşk yaşantınızla ilgili gizliliği tercih ediyorsunuz. Strese bağlı baş ağrılarınız olabilir.
28 Ekim 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle aranızda yoktan yere bir anlaşmazlık yaşanabilir. Konuyu çözmek için herkesin içinde olduğunuz bir ortamı tercih etmeyin. Birebir diyalog çözüme daha erken götürecek. Aksi takdirde her kafadan bir ses çıkabilir.
28 Ekim 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir takım sözleşmeler ya da işbirlikleri tekrar ele alınmalı ve düzenlenmeli Sevgili Koç'lar. Var olan sıkıntıları çözmenin bir yolu da bu olabilir. İmajınızı ve finansal konumunuzu değiştirecek önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu etkiler altındasınız. Günün Atmosferi:Hoş sürprizler ve iltifatlar günü… Bugünlerde belli konularda ahengi yakalamak, keyif almak ve özgür hissetmek istiyoruz. Ufak tefek jestler, iltifatlar, armağanlar, kısa geziler ya da yurt dışıyla görüşmeler gibi başlıklarla günlük hayatımız canlanıyor. Pozitif bir ruh haline sahibiz. İlgi çekiyoruz ve ilişkilerimiz güçleniyor. Aşk hayatımızda da aynı şekilde olumlu etkiler altındayız. Gerek arkadaşlık ilişkilerimiz gerekse özel ilişkilerimiz karşılıklı fayda üzerine kuruluyor. Yaşanan acı ya da tatsız olaylar unutuluyor, kırdığımız ya da kırıldığımız kişilerle pek çok şeyi düzeltme imkânı buluyoruz. Gece saatlerinden başlayıp Cumartesi akşamüstüne kadar, geçen hafta ve bu Pazartesi günü yazdığımız gergin konuların ve son dakika gelişmelerinin sıklaşacağı bir dönem söz konusu olabilir. İşle ilgili kritik görüşmeleri ya da buluşmaları ertelemeden halletmekte fayda var.
28 Ekim 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konularda daha hassas davranabilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Kısmetli durumlar söz konusu olabilir. Güçlü kişilerle görüşme halinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yardım alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dönüşümler yaşanabilir.
28 Ekim 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağınız her işi iki kez gözden geçirerek uygulamaya koymalısınız. Fevri davranış şekliniz sizi zora sokuyor ve üzülüyorsunuz. Parasal meselelerinizi ailenizle paylaşın.
28 Ekim 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aradığınız huzuru er geç bulacaksınız.
28 Ekim 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.
28 Ekim 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkiniz veya ortağınız olan kişilerle mesleki konuda hissettiğiniz baskı bahanesiyle gerilim yaşamanız mümkündür.Üstelik karşılıklı empati ve duygusal destek ihtimallerinin de minimumda yaşanacağı göz önüne alınırsa, olumsuz hissedebileceğiniz ve iç dengenizi bulmakta zorlanabileceğiniz bir gün deneyimleyebilirsiniz. Mars/Uranüs olumsuz açısı etkisi nedeniyle kendi bağımsızlığınıza dönmeniz ve hayatınızdaki partnerlerin dertleriyle çok da haşır neşir olamayabilirsiniz. Akşam saatlerini sakin ve nezih ortamlarda geçirebilirsiniz.
28 Ekim 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özel hayatınızla ilgili konulara zaman ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla gün içinde güzel ve etkili planlar devreye girebilir.Yeni yerler sizi heyecanlandırıyor.
Reklamı Kapat