Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
1 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Karşı cinse günlerdir yaptığınız kurun olumlu neticesini alacaksınız. Onunla konuşurken eliniz ayağınız birbirine dolanacak, acemi aşık gibi davranacaksınız ama üzülmeyin bu halleriniz onun gözünde değerinizi arttıracak.
1 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş arkadaşlarınızın sizi övmeleri ile güne canlı başlayacaksınız. Günden güne genişleyen iş çevreniz size moral kazandıracak. O kadar güzel biçimde dengelenmiş irade ve amaç kararlılığınız var ki, gerçek başarı potansiyelinizi pek az insan anlayabiliyor. Bugün yine bitmez tükenmez enerjiniz ile pek çok işin üstesinden geleceksiniz.
1 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugün kendiniz ve aileniz için önemli masraflar yapmanız gerekecek. Bu masraflar her ne kadar bütçenizi zorlasa da yapılması gerekli olduğu için büyük bir istekle para harcayacaksınız.
1 Mayıs 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Sevdiklerinizle araya mesafe koymanız sizi ilerde yalnızlığa itecek. Daha politik davranmanızda yarar var.
1 Mayıs 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler içinde bir özleminizi gidereceğiniz yolculuğunuz var. Bugün soğukkanlılığınız, biraz hesapçı davranışları daha net yakalamanızı sağlayabilir. Çözümsüz gibi görünen bir sorunun görüşülmesinde alacağınız tavır oldukça önemli olacak. Takıntılarınızla tartışmalar çıkartabilir, ya da kıvrak zekanızla esnek bir şekilde neticeler alabilirsiniz.
1 Mayıs 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:56-17:33 saatleri arasında Ay-Kova burcunda boşlukta ilerleyecek. Arkadaşlarınızla, yakın tanıdıklarınızla bir araya gelerek sohbet edebilirsiniz. Önceden tertiplenmiş, kararı verilmiş organize işlerinizde sorun çıkmaz. Fakat yeni bir organizasyon için bugün karar vermeyiniz. Kendinizi özgür hissetmeniz zorlaşabilir. Geleceğinizle alakalı konuları veya bu saatler arasındaki meseleleri temkinli bir şekilde gözden geçiriniz. Saat 15:00 Güneş-Neptün görünümü, hem maddi hem de manevi anlamda yaratıcı gücünüzü devreye sokabilmenizde size yardımcıdır. Bu ister sanatsal konularda olsun isterseniz geri planda üzerinde çalıştığınız alanda olsun sizi destekler. Rüyalar ve sezgiler olumlu tesirleriyle sizi sarıp sarmalar. Kendinize güven duymanız böyle bir etki altında gayet kolaydır. Saat 17:33 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı ve sezgilerinizi yükseltici enerji desteğiyle bir çok soru cevap bulabilir. Arınmak ve geçmişe ait her türlü olumsuzluktan kurtulma arzunuz gayet yoğundur. Saat 21:16 Ay-Venüs görünümü hem maddi hem manevi anlamda huzur, güvence, seçkinlik duygusu verir. Rahatlatıcı ve güzelleştiricidir. Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,
1 Mayıs 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Samimiyet ve güvene ihtiyacımız var. Unuttuğumuz isteklerimizin yeniden gündem kazanması eski hataların tekrarlanmaması şartıyla, daha da güzel olayları beraberinde getirecek. Şansımızın bize yardım edeceği bir gün. Enerjimizi doğru kullanmalı ve sorumluluk duygumuzu arttırıcı ve psikolojik anlamda bizi sıkıntıya sokacak çalışmalardan uzak kalmalıyız. Uzun süren beraberlikler evlilik ve nişanla sonuçlanabilir. Kutlamalar ve aktivitelerin yoğun olduğu bir gün.
1 Mayıs 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Paranıza değer katmak konusunda yaratıcı fikirler gelebilir aklınıza. Daha fazlasını kazanmak gibi bir niyet ön planda ise zor. Ancak ele geçenin başkalarına da faydası dokunacaksa gökyüzü bu açıdan sizi destekliyor olacak.
1 Mayıs 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Cumartesi, ama evraklar, kurumsal konular, bürokratik işlerle ilgili koşuşturmalar ön planda. Bu esnada oldukça dikkatli olmalı evraklarınızın yerli yerinde olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede amaçlarınıza ulaşmanız daha kolay olacaktır. Sizin için özel kişilere bağlayıcı sözler verebilirsiniz. Bu durum ilişkinizi destekleyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Fikir alışverişlerini, sosyal planları, yeni öğrenilecek bilgileri, hümanist tavırları ön plana çıkartan bir gündeyiz. Akşam saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşma konusunda kararlı şekilde ilerleyebiliriz. Tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle iletişim artabilir. Geceye doğru saatlerde ise, farklı şeyler deneyebilir, yenilikçi bir ruh halinde olabiliriz. Sıradan şeyler ilgimizi çekmeyecektir. Bugün Boğa burcuna geçiş yapan Venüs ise, estetik, güzellik, sanat, yaratıcı işler, zevke düşkünlük, keyif veren aktiviteler ya da ilişkilerde sadakat, istikrar, güven ve kalıcılık temalarının önümüzdeki günlerde ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
1 Mayıs 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek hakkında düşünmek ve hayal kurmak açısından hareketli bir gündesiniz. Bu düşüncelerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.
1 Mayıs 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özgürlüğünüze düşkünsünüz ancak partnerinize karşı aşırı sevgi gösterdiğiniz de bariz. Fedakarlıklarınız karşı taraf tarafından fark ediliyor.
1 Mayıs 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendi içinize kapanıp düşüncelerinize odaklanmanız mümkündür. İstek ve beklentilerinizi daha iyi biçimde tanımlayabilir, ne istediğinizin tam olarak bilincine vararak ileriki günlerde kendinden emin adımlar atabilirsiniz.
1 Mayıs 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay, aileniz ve güvendiğiniz insanlarla yüzleşmelere sebep olurken, sözlerin incitebileceği bu süreç, birtakım bağları koparıp, özgürleşmenize zemin hazırlıyor. Böylece yaşamınızda kime güveneceğinizi daha rahat gözlemleyeceksiniz. Önerim, bu süreçte ailevi sorunların üzerine fazla gitmemeniz, sözleşme, anlaşma imzalamak için kendinize bir zaman tanımanız ve özellikle yerleşimle ilgili herhangi bir değişiklik yapmamanız olacak.
1 Mayıs 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde özellikle sakin huylu iletişim tarzınızla daha insancıl ve anlayışlı bir ruh halinde olabilirsiniz. Ay’ın boşluk etkisine gireceği saatlerde mevcut işlerinizi bitirmek, sosyal bir atılımda bulunmamayı tercih etmek ve akşamüstü saatlerine kadar da maddi potansiyelinizi takip etmek mümkün olacaktır. Günün teması akışta kalmak olacaktır. Genel olarak ise; Ay bugün 04:56’da boşluğa girecek ve sonra 16:54’te Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Ay Balık burcundayken duygusallıkta artış görülür. Sezgisel yanımız ağırlık kazanır. Empati kurmak ve merhamet göstermek kolaylaşır. İnsanların zayıf ve yaralanabilir tarafları daha çok açığa çıkar, karşınızdakine anlayış ve şefkat göstermek arzusu öne çıkar. İnsanların yumuşak taraflarını ortaya çıkaracak bir tutumla ve iyi niyetli tavırlarla ilişkilerinizde kazançlı çıkabilirsiniz.   Sevgi göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak, loş ışıkla ve yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, spiritüel çalışmalar yapmak, günün karmaşasından kaçmak arzusu ile elinize bir kadeh şarap alıp, televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz. Güçlük içinde olan yardıma muhtaç kişilere elinizi uzatabilirsiniz.  Ay Balık burcundayken yaratıcı sanatçı tarafınız güçlü olur. Fotoğraf çekmek, renkleri kullanarak tasarım yapmak, dekorasyon öğeleri veya aksesuar kullanarak başarılı bir görünüm elde etmek mümkündür. Su ile rahatlatıcı anlar yaşanabilir. Deniz kıyısında olmak, banyo yapmak veya spa gibi mekanlara gidip bakım yaptırmak size iyi gelebilir. Ayaklarınıza özen göstermek pedikür veya refleksoloji ile bakım ve masaj yaptırmak tam Ay/Balık temasına uygun aktivitelerdir.  Güneş Uranüs arasındaki destekleyici açı ile çevrenizdeki dünyayla ve insanlarla olan ilişkileriniz de ilginç yaratıcı sıra dışı konular öne çıkabilir. Bu durum siz de aydınlanma ve kalıcı farkındalıklar yaratacaktır. Çevrenizde ilginç ve değişik insanlar görebilirsiniz. Onların orijinal, yenilikçi tutum ve bakış açıları sizi de etkileyecektir. Merakınız ve yeni şeylere olan ilginiz artabilir. Çevresel koşullarınıza bir reform yapmak için de güzel bir zamandır.
1 Mayıs 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızda artış yaşayacaksınız. Güzel eşyalara karşı ilginiz artabilir.Ticaret ve sanatla uğraşanlar için olumlu bir dönem olacak.
Reklamı Kapat