Koç Burcu Günlük Aşk Falı

8 Temmuz 2015
Sürekli sevgisini kanıtlamasını ister gibi davranmanız, partnerinizi uzaklaştırabilir. Bugün ortak bir arkadaştan ilişkinizle ilgili uyarılar alacaksınız. Onun sizi anlamasını beklerken, siz onu ne kadar anlamaya çalışıyorsunuz ?

Koç Burcu Günlük İş Falı

8 Temmuz 2015
İş yaşamınızda yeni ve parlak gelişmelere açık görünüyorsunuz. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz güvenle eforunuzda enerji kısıntısına gitmenizi gerektirmiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

8 Temmuz 2015
Umulmadık gelişmelerle yakında düze çıkacaksınız. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil. Parayla ilişkilerinize yapılan müdahalelerden gocunmayın, buna ihtiyacınız var.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

8 Temmuz 2015
Dostça ve yapıcı eleştirilerde duygusallık aramanız boşuna. Yakınlarınızın eleştiri oklarına birkaç açıdan hedef oluyorsunuz. Tümünün haksız olduğunu düşünemezsiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
İddialı davranışlarınız söylentilere neden oluyor. Bugün yine kendinize dönük, ben merkezci duygular barındırıyorsunuz. Oysa yaşamınızdaki yeni gelişmeler, bugünlerde biraz daha alçaktan uçmanızı gerektiriyor. Parlak bir dönemdesiniz, ama bunun değerlendirilmesi sizin dışınızda yapılıyor. Yakında ilişkilerinizde çeşitlilik ve renklilik söz konusu.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Sevgili Koçlar saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisi altında, Salı günümüz başlayacak. Bu enerji, ruhsal anlamda rahatlık, kendimizle iç temasımız, benliğimizle yeniden bütünleşmemiz anlamında kıymetli olduğunu vurguluyor. Çeşitli teknikler öğrenebilir, uygulayabilir, kendimize özen gösterebiliriz. Bunların tümü rahatlatıcıdır. Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, söylediklerimize ve bize söylenenlere gerçekçi şekilde bakmalıyız. Düşüncelerimizi belli bir konuda odaklamakta zorlanabiliriz. İyi niyetimizin sınırlarını aklımıza çizmeliyiz. Çünkü bazı kişiler, bunu kolaylıkla kullanmaya kalkışabilirler. Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü iş veya ortaklaşa olan maddi meselelerin ele alınmasında önemini gösteriyor. Bu meselelere ciddi anlamda eğilmemiz, bu konularda problemlerimiz varsa gözden geçirmemiz lazım. Kredi, borçlar, beklenen destekler, paylaşımların dikkatlice ele alınması, iç huzurumuz anlamında önem taşıyor. Ne hakkımız yensin ne de biz başkasının hakkını yiyelim. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duyarlılığımız nedeniyle yanlış kararlar vermeyelim. İş hayatımız ve kişisel anlamda yapmak istediklerimiz yönünde duygusal düşünmemize sebep olabilir. Oysaki çalışma hayatımız ve duyarlı olduğumuz konularda bilinçli bir gözden geçirmede bulunursak yanlışa düşmeyiz, boş yere üzülmeyiz. Saat 19:38 itibariyle burcunuzda seyredecek Ay etkisiyle, önde durmak, başkalarına karşı güçlenmek, hayatı cesur bir şekilde ele alabilmek arzunuz yükselecek. Dünyaya daha güven dolu bir şekilde bakabilirsiniz. Moral gücünüz yerine gelir. Hem ailenizle, hem partnerinizle, hem toplumsal konularda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kişiliğinizin aktif yanları belirgin bir şekilde yükselişe geçer. Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Otoriter figürlerle tartışma ve güç savaşları meydana gelebilir. Özellikle babanızla mesleğiniz hakkında şiddetli tartışmalardan uzak durmalısınız. İş yerinizde işvereniniz veya patronunuz da bu tip tartışmaların odağında olabilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün etrafınızda konuşulan bazı şeyler sizi etkileyebilir. Asıl sorun duyduklarınızdan çok, istediğiniz şekilde bir yanıt verememek ve düşüncenizi açıklıkla dile getirememek olacak. Ancak yanlış anlaşılmalara da yatkınsınız.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
En ufak istek veya beklentinin dev aynasında görülebileceği günler. Dolayısıyla, vereceğiniz tepkiler ya da talep ve istekleriniz bu doğrultuda şekillenirse, stresi azaltmak ve işleri hafifletmek daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cüzdanınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Rüyalarınızı önemsememezlik yapmayın. İçinizi kemiren ve cevap aradığınız sorularınız varsa rüyalarınız size her zaman ipucu verecektir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Gün boyunca ilişkilerinizde sahiplenme ve kıskançlık gibi duyguları daha yoğun yaşayabileceğiniz, maddi konularda yeni kararlar alabileceğiniz, ev ve yerleşime ait konularda düzenlemeler yapıp, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz pozitif bir zamandasınız.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Temmuz 2015
Otoriter figürlerle tartışma ve güç savaşları meydana gelebilir. Özellikle babanızla mesleğiniz hakkında şiddetli tartışmalardan uzak durmalısınız. İş yerinizde işvereniniz veya patronunuz da bu tip tartışmaların odağında olabilir.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015
Bugün aile hayatınızda kendinizi mutlu ve güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olmasına karşın, iş alanlarınızdaki mücadelelerin aile hayatınızdaki huzurunuzu bozması söz konusu olabilir.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu