Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirebilirsiniz. Arada bir sergilediğiniz hırçın davranışlar, yıpratıcı olabilir. Empati yeteneğiniz bu konuda size doğru tavrı gösterecek
14 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

Alttan alınıp üstüne gidilmedikçe bazı davranışlar, ihtimal vermediğiniz olasılığın ortamını hazırlayabilir. Uzlaşma için, bunun ortamı, koşulları kadar, uzlaşma niyetine de gerek var. Biraz zorlanacaksınız gibi.
14 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.
14 Aralık 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakınınızın birtakım arkadaş ilişkileri sizi düşündürüyor. Bazı durumlarda karşı çıkış biçiminiz pek yapıcı olmuyor, buna dikkat etmelisiniz.
14 Aralık 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Bu anlamda bazı girişimleriniz yanlış anlaşılmaya yol açabilecek gibi. İçinde bulunduğunuz küçük çözümsüzlükler, biraz zaman gereksindirebilir. Yeni yeni şekillenmeye başlayan bazı ilişkileriniz, değişik yönelimlere açık. Sabırlı olabilmeniz durumunda, bunlardan beklenmedik kazançlar sağlayabileceksiniz.
13 Aralık 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, özgür hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak arzumuzun işaretçisidir. Ancak partnerimiz veya bazı kişilerle olan ilişkimizde dengeyi korumamız, nezaketli davranmamız gerekebilir. Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Terazi burcunun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, ilişkilerde doyumsuzluk ve keyifsizlik verebilir. Gözlerden uzak kalmak arzunuz yoğun olabilir. Tabi ki bütün bunlar, her Koç burcu için geçerli değildir. Kişisel yapınız, yaşam biçiminiz ve hayata bakış açınıza göre şekillenebilir. Özellikle evinde huzursuz olanlar veya partneriyle sorunu olanlar burnundan soluyor gibidir. Sakin olmak gayet yararlıdır. Ayrıca ilk kez buluşmaya karar verenlerin bu saat dilimini tercih etmemeleri yararlıdır. Çünkü birbirinizin güzel yönlerini görmekten ziyade kusurlarına odaklanmanız mümkündür. Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişi, yoğun duyguların, tutkuların, hırsın işaretçisidir. Hayata bakış açınız ne yönde ise, her durumu o şekilde analiz etmeniz mümkündür. Bazen duygusal, bazen mantıklı kimi zaman katı bir tutum içinde olabilirsiniz. Tabii ki dengeyi kuracak olan kişi biziz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, sizden gizlenen meseleler üzerinde hassasiyetle durmanıza neden olabilir. Kişi kendini rahatlatmak istediği için, her konuyu derinlemesine didikleyebilir. Eşinin, iş ortağının veya maddi-manevi ilişkide olduğu kişinin ne kadar güvenilir biri olduğunu bilmek ister. Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, cinsel hazzın, aşkın doruklarında gezinmenin, karşı cinsle güçlü bir temasın işaretçisidir. Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.
13 Aralık 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş rutininde baskıcı davranışlar sergileyebilirsin. Pratik çözümlerin sayesinde olumlu sonuçlar ortaya koyuyorsun.
13 Aralık 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde sizi her konuda destek verecek dostlarınız olmasına rağmen yalnızlık duygusundan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Bugün, tartışma ortamlarından uzak kalmayı deneyin.
13 Aralık 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konular gündeminizde olacağa benziyor. Kredi, vergi ya da borçlarınız var ise bunlarla ilgili bazı konuları sağlamlaştırma noktasına gidebilirsiniz.
13 Aralık 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Değişen koşullar sizi zorlayabilir. Çevrenizdeki insanlara karşı daha temkinli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerde çözülmeler olabilir. Olayları daha iyi kavramanız gereken bir gündesiniz. Güçlü kişilerle mücadele içinde olabilirsiniz.
13 Aralık 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklarla ve yurt dışı bağlantılı konularla ilgili iletişimin ön planda olduğu bir gündesiniz. Ancak size ters gelebilecek bilgi ve haberlere karşı da hazırlıklı olmalısınız. Dönemin bir öğrenme süreci olduğunu göz ardı etmemelisiniz.
13 Aralık 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duyduğunuz bazı haberlere canınız sıkılabilir. Duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. Öfkeli ve sabırsız bir tutum içine girmekten kaçının. Karşılaştığınız olayların sizi çileden çıkartmasına izin vermeyin. Moralinizi yüksek tutun. Karamsar ve kuruntulu düşüncelerden kaçının.
13 Aralık 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlar, arkadaş çevreniz ve etkinliklerde enerjinizle ön planda olan isim olurken, ikili ilişkilerinizde güzel tekliflerle karşılaşabilir, iş görüşmeleri ve özel yaşamınızdaki buluşmalarınızda keyifli saatler yaşayarak, mutluluk ve keyifle zaman geçirebilirsiniz.
14 Aralık 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ve Merkür beş gün boyunca birlikte hareket edecekler. Yılın son ayında yabancılarla bol bol iletişim kurarak seneyi verimli kararlarla kapatabilirsiniz. Ayrıca sınavlar, eğitimler, kurslar artık bitme aşamasına girer. Uzun zamandır verdiğiniz emeklerin karşılığını alırsınız.
13 Aralık 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yarım kalmış işlerinizin üzerine düşebilir, sıkıntı yaşadığınız sorunları giderecek ortamları yakalayabilirsiniz. Bazı konuların üzerinden birkaç kez geçmeniz gerekebilir.  
Reklamı Kapat