Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
17 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacaktır. Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir.
17 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda duygusallığınıza çok kapılıyorsunuz ve bu durum çevrenizdeki insanların hakkınızda olumsuz düşünmesine sebep oluyor. Duygusallığınızı iş ortamınızda gizlemelisiniz.
17 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda çok dikkatsiz davranıyorsunuz ve aşırı gereksiz harcamalarda bulunuyorsunuz. Lükse kaçan zevklerinizden biraz vazgeçmelisiniz yoksa bütçenizi zorlayabilirsiniz.
17 Ağustos 2017

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

İkili ilişkilerinizde çok önemli olmasa da çeşitli sorunlar yaşayabileceğini bir gündesiniz. Duygularınız yoğunlaşıyor ancak sinirsel bazı gerilimler yaşayabilirsiniz.
17 Ağustos 2017

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün oldukça gergin ve stresli olabilirsiniz. Üzerinizdeki bu baskıyı başkalarına çatarak rahatlamaya atmaya çalışabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları kırmamaya çalışın ve onlarla yakın ilişkilere girmeye özen gösterin. Önümüzdeki günlerde şehir dışına çıkma ihtimaliniz çok yüksek. Ailenizle ilişkilerinizin düzeldiği görünüyor.
17 Ağustos 2017

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 04:40 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Sabrınızın, kararlılığınızın doğru adımlar atabilmenizde size güç vereceğini şimdiden söylemek isterim. Saat 09:40 Venüs-Jüpiter görünümü, ailevi hayatımızla ilgili konulardaki hassasiyetimizi işaret ediyor. Her yönüyle duruma bakmak ve adil düşünmek zorundayız. Meseleleri bilinçli ele alarak gözden geçirmeliyiz. Saat 10:14 Ay-Güneş görünümü, ilişkimizde ortaklaşa hareket etmenin ve duygularımızı sıcacık şekilde ifade etmenin işaretçisidir. Duygular karşılıklı olarak samimi ve uzlaşmaya dayalıdır. Kimsenin kimse üzerinde baskın olmak gibi tavrı yoktur. Aşk baş tacı edilir ve anlaşmaya açık gönlümüzle kucaklaşmaktan yanayızdır. Saat 16:38-19:13 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevk edenin ne olduğunu anlamaya çalışalım. Saat 19:13 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir. Şansın sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,
17 Ağustos 2017

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerin ve yaratıcılığın ön planda olabilir, fark yaratabilirsin. Özgün özelliklerinden bahsederek karşındakini etkileyebilirsin.
17 Ağustos 2017

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın konumundan dolayı ortaya çıkan kuşkucu tavırlarınızda, kendinizi haklı çıkarmak adına bir çok neden buluyorsunuz. Bugün, çevrenizden çok çabuk etkilenecek ve sizi etkileyecek olanların fikirlerini benimseyeceksiniz..
17 Ağustos 2017

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ufak bir sorunun ilişkilerini yaralamasına müsaade etme. Yanlış anlaşılmış olabilirsiniz. Bir daha ifade etmelisin.
17 Ağustos 2017

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizde ilişkide olduğunuz kişiden destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Toparlanması gereken konularda destek görebilirsiniz. Geleceğinizi etkileyecek konularda eğitsel konular gündeme gelebilir.
17 Ağustos 2017

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi enerjik hissediyorsunuz. Eğer güne böyle başlarsanız üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok gibi. Bu neşeli halinizde partnerinizin rolü de var.
17 Ağustos 2017

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Herşey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor.
17 Ağustos 2017

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün diyet ve beslenme programınıza her zamankinden fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Maddi konularda, harcamalarda bütçeye uygun hareket etmek her zamankinden zor olabilir.
17 Ağustos 2017

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkileri yönetmek kolay değil. İletişimde olduğunuz herkes sizden daha çok sevgi bekler. Ama herkese bu kadar ilgi ve alaka göstermekte zorlanıp, bunalabilirsiniz. Partneriniz de diplomasi ruhundan zaman zaman uzaklaşır. Menfaatlerin güdüldüğü iletişim şekli gündemde olacaktır. Pratik zekanız ve çözüm odaklı kişiliğinizle insanları idare edersiniz.
17 Ağustos 2017

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile alanlarınızda keyifli gelişmeler var, sevdiğiniz insanla yeni adımlar atacaksınız. Yine özel hayatınızda kendinizi keyifli ve hareketli hissedeceksiniz. Abatmaktan uzak durun.
Reklamı Kapat