Koç Burcu Günlük Aşk Falı

23 Ekim 2014
Sevgi bağlarınızın gevşeyip gevşemediğinden emin değilsiniz. İlişkinizde artık kabus gibi algılamaya başladığınız olumsuzlukları ortadan kaldırmanız, verdiğinizi düşündüğünüz emekten fazlasını istiyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı

23 Ekim 2014
Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konularla ilgili, birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor.

Koç Burcu Günlük Para Falı

23 Ekim 2014
Kendi dışınızdaki harcamalarla ilgili yaşadığınız sorunların üzerine gideceksiniz. Para konularında inisiyatifi kimseye kaptırmak istemeyişiniz, gergin ilişkilerin nedeni olabiliyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

23 Ekim 2014
Maddi anlamda sarsılabileceğiniz bazı riskli oluşumlara dikkat etmelisiniz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2014
Birkaç güne kalmadan özel bir arkadaş ziyareti yapacaksınız. Bu buluşmadan dönüşünüz, biraz umutsuzluk içinde olacak. Sizi üzmeye çalıştıklarına inandığınız bazı insanların gerekçeleriyle ilgili araştırmalar içine gireceksiniz. Tartışmalı, yorucu gecelerden sonra kendinizi bitkin hissetmeniz, sizde bazı ilişkilerinizi mesafelendirme düşüncesi geliştirebilir.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Sevgili Koçlar, Ay-Terazi burcu geçişiyle güne başlıyoruz.  Özel hayatınızla ilgili konulardaki sorunlarınızı daha mantıklı ve tarafsız bir  bakış açısıyla  ele almanızda yarar var. Eğer ortağınız veya partnerinizle aranızda bir problem varsa bunu çözebilmenin yolu, tarafsız bakış açısıyla hareket etmek ve karşılıklı konuşmaktır. Saat 12:09 Ay-Pluto zorlu görünümü,  derinlemesine düşünmenin simgesidir. Yaşadığınız dünyadaki düzeni,  kişiler arası  paylaşımların tutarlılığını, güçlü olmanın ne demek olduğunu kendinizce gözden geçirebilirsiniz. Saat 17:24 Ay-Uranüs görünümü, hızlılığı ve aktif olmayı işaret eder. Her duruma akıllıca bir çözüm bulabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları  harekete geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınızdan haber almak, beklenmedik heyecan verici bir gelişmeyle karşılaşmak olasıdır. Kendinizi rahatlatacak hoş değişimlerde bulunabilirsiniz. Bazılarınız bir arkadaşlık teklifi alabilir veya sevgiliniz bir sürpriz yapabilir. Günün geri kalanını gayet aktif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ekim 2014
İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz.Bugün, özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz. Ani hareketlerden uzak kalın. Kazalara müsait bir gün.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
İçinde bulunduğunuz durumu yönetmek konusun da üzerinizde baskı olabilir. Geri planda kalıp müdahil olma yayım demeyin sakın. Bu konuyla ilgili yapılacak olan, sizin de içinde olduğunuz plana uyum sağlamanız gerekecek.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Eğlenceli veya karlı işler, olanaklar veya fırsatlar söz konusu olabilir. Bu konseptler Cuma gününe kadar hala ilginizi çekiyorsa ciddiye almanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Bugün yapıcı ve uzlaşmacı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu enerjiniz sayesinde anlaşma ve sözleşmelere dair işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Hukuki işlerinizde zekanızı gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaşça sizden büyük erkeklerle rekabet ve mücadele gerektiren durumlar olabilir. Diplomatik davranın.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Bugün oldukça düşüncelisiniz. Sürekli bir şeyleri tamamlamak ister gibi bir haliniz var. Düşüncelerinize mola verip gün içinde işinize de yoğunlaşmaya çalışın.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Ekim 2014
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!