Koç Burcu Günlük Aşk Falı

24 Ekim 2014
Duygusal birisiniz, ilişkinize bu özelliğinizle bakın. Son günlerde her şeyin yoluna girmiş olması sizi rehavet içine sokuyor. Partnerinize daha ilgili olduğunuz geçmiş günleri aratıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

24 Ekim 2014
Yararsız bir çok yönlülük içindesiniz. Birtakım belirlemelerle kararlar aşamasına geçmenizde yarar var. Sizinle ilgili düşünceler var. Bu düşünceler size yeni fırsatlar sunacak.

Koç Burcu Günlük Para Falı

24 Ekim 2014
Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

24 Ekim 2014
Arkadaş ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde beklemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Daha ortadan bakmanız gereken bir çelişkide, çok açık bir şekilde taraf görünüyorsunuz.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Gizemli duygusallıklara açıksınız. Hassas ilişkilerde aşırılıklar, beklenmedik tepkileri getirebilir. Bir arkadaşınızın kişisel gibi gösterdiği probleminin altında size kadar uzanan bir yol var. Bugünleri kendiniz için değerlendirebilir ; iç hesaplaşmalara yol açan pişmanlıklardan, çözüm getirmeyen tartışmalardan uzaklaşabilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Sevgili Koçlar Cuma günümüz saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının etkileri altında başlıyor. Neyi işaret ediyor bunları tüm görünümleriyle beraber ele almamızda yarar var. Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulma nedeniyle,  duygusal ve ruhsal anlamda  doyuma ulaşma arzumuz bir hayli yükseliyor. İlişkimizde sorunlar varsa, sevdiğimiz kişinin tavırlarını tehdit olarak yorumlayabiliriz. Eğer huzurumuz yerindeyse tam tersine tutkulu davranabiliriz. Maddi konularda da çıkarlarımızı kollamaktan yanayız. Aşkın derinliklerinde yol alarak, aşkla var olarak beraberliğimizi güçlendirmek istiyorsak elbirliğiyle  sorunları aşabiliriz. Eğer sevgi bitmişse, birbirimizi tehdit olarak görüyorsak, bu tutulmada ayrı yolların yolcusu olabiliriz. Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, finansal ve özel ilişkilerimizdeki paylaşımların gözden geçirilmesinde etkili oluyor. Elimizde bulunan değerleri ve başkalarıyla olan paylaşımı önemseyeceğiz. Bu alanda problemler varsa çok dikkatli hareket edilmelidir. Bu tutulmada vadesini doldurmuş bir ortaklık, çıkarlara dayalı, sevgiden yoksun bir ilişki  sona erebilir. Sağlam, köklü, tutarlı ve dengeli olacak şekilde  ilişkileri düzenlemek,  yerli yerine oturtmak gereklidir. Bu Tutulma, ortaklaşa kazançlar, hisseli paraların bölüşümü, kredi, miras, nafaka davalarında 9 Kasım tarihine kadar sabırlı olmanız, uyumlu davranmanız gerektiğini gösteriyor.  Eğer bir iş kurmak veya iş ortaklığında bulunmak istiyorsanız 11 Kasım tarihi uygundur.Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmada kafanızı kurcalayan, hatta bazen işin içinden çıkmakta zorlandığınız konuları derinlikli olarak ele alacağınızı ve çıkış yolunu inançla, sevgiyle  bulmanızı sağlıyor. Evet zorlanıyoruz ancak çaresiz değiliz. Kaygı ve korkularımızı iyileştiren, şifaya kavuşturacak etkiler mevcut. Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmanın sizi güçlendirici bir yanı olduğunu gösteriyor.  İş hayatımız ve duygusal sıkıntılarımızın üstesinden gelmemizde bize yardımcı oluyor ve yol gösteriyor. Derinlikli olarak ele aldığımız meseleler üzerinde sabırlı olmamızı sağlıyor.Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Bugün Ay'ın konumu, olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Önümüzdeki günlerde sizin için öncelikli olan konular, hayatımı daha kolay hale getirmek için nasıl yeni kaynak yaratırım arzusuyla bağlantılı. İsteme sorunu yaşamayacağınız ve bu nedenle de şansınızın artacağı günler geliyor.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
İhtiyacınız olan bilgiler varsa ortaya çıkmak üzere. Maddi başlıklarda yaşanabilecek gelişmeleri özel yetenekleriniz sayesinde çözebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs’ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün’ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdan http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyor linkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Bugün finansal konular gündeminizin en üst sırasında yer alıyor. Uzun vadeli yatırımlarınızda yenilik ve güven arayışı vurgusu artacak. Ancak karar vermeden önce kuruntularınızdan kurtulmanız daha olumlu sonuçlar verebilir. Ortak paralar ve yatırımlarla ilgili daha sakin ve ölçülü hareket etmelisiniz. Sert tepkilerden kaçının.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
AŞK: Aşk hayatınızı sahiplenişiniz oldukça güzel. Partneriniz sizinle olan ilişkisinden son derece memnun, bir sıkıntı varsa o da kıskançlık. Birbirinizi haddinden fazla kıskanmamalısınız. PARA: Para kaynağınızı kullanmayı iyi bilmiyorsunuz. Bankalar ve krediyle ilgili alanlar bugünlerde sık sık uğrak yerler olacak. SAĞLIK: Sebze meyve sizin için faydalı ancak arada abur cubur kaçamakları yapmanızda sakınca yok.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim 2014
Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İş hayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!