Koç Burcu Günlük Aşk Falı

30 Temmuz 2014
Sevdiğiniz insanla ilişkileriniz olumsuz ilerlemekte. Onunla aranızdaki sorunlara çözüm aramak yerine kafanızı meşgul edecek başka iş arayışları içerisindesiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

30 Temmuz 2014
Bugün üretebileceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde,başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.

Koç Burcu Günlük Para Falı

30 Temmuz 2014
Zihinsel faaliyetleriniz yönünden oldukça aktifsiniz. Parasal konulara ilişkin yeni girişimlerde bulunacaksınız. Çok ilginç bir teklif alacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Bu arada kendiniz için alış veriş yapmayı da ihmal etmeyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

30 Temmuz 2014
İşinizle ilgili yeni projeler peşindesiniz. Bu yüzden bazı iş görüşmelerine katılabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yalnız fazla maddeci olmamaya bakın.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Bugün rutin işlerinizden sonra bazı aile veya arkadaş ziyaretleri yapmayı planladınız ama ev halkındaki sorunlar sizi eve bağlayacak. Bazı gelişmeleri sevindirici bulurken, hiç ummadığınız bir insanın sert çıkışları da canınızı sıkacak. Partnerinizle verilen sözlerin yerine getirilmemesi ile ilgili aranızda bir güvensizlik ortamı doğabilir. Gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Sevgili Koçlar  bayramın son günü, saat 06:15 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor. Sizi ilgilendiren konularda derinlemesine düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı  sağlıyor.  Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor.Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü, ailevi ilişkilerimiz, evimiz ile alakalı konularda titizlendiğimizi gösteriyor. Saat 16:27 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizin  cinsel yönünü güçlendiricidir. Ancak fazla tutkulu hatta bazen aşırı uçlarda gezinebiliriz. Birlikte olduğumuz kişiyi arzulayabilir, onu kıskanabilir, kendimize bağlamaya çalışabiliriz. Parasal konularda tutkulu davranabiliriz. Güzel ve keyifli bir bayram günü geçirmeniz dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
İş yaşantınızda aşırı hırslı olduğunuzu bilenler, size hiçbir konuda direterek bir şey anlatma yoluna gitmiyorlar. Çünkü; ya onları dinlemiyorsunuz ya da fikirlerinin önemsiz olduğunu gösteren tavırlar içine giriyorsunuz. Aceleci yapınız yüzünden sürekli bir şeylerinizi kaybediyor veya yerlerini unutuyorsunuz. Dalgınlığa bir son verin.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Gayet seviyeli ve düzgün insanlarla çalışma şansı elde edeceksiniz bugün. Önemli iş ortaklıkları ve de bilgi, deneyim ve potansiyelleri aktarmaya yönelik iş birlikleri açısından gayet verimli ve akıcı olacak günün geneli.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Doğru seçimler yapmak için gayret harcamanız gereken bir gün. Size önemli geri dönüşü olabilecek plan, proje, iş, keyifli aktiviteler veya kişilere odaklanmalısınız. Bazı konulara katılımda bulunabilir, ekip çalışmalarına veya iş birliğine uygunluğunuzu gösterebilirsiniz. Evinizde maddi açıdan istikrar sağlamanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olan biten herşeyi kontrol edebilmek maalesef mümkün değil. Ancak, halen kendi inisiyatifimizi kullanarak halledebileceğimiz ve mevcut düzenin dışında yollarla ilerleyebileceğimiz konularımız var. Ticari, yaratıcılık gerektiren, işle veya maddi konularla ilgili başlıklarda alternatif seçeneklere ve yaklaşımlara açık olmamız durumunda kendi yolumuzdan gidip gururla herkesin duymasını sağlayabiliriz.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Daha üretken ve daha planlı olabilirsiniz. Detayların önemli olduğu işlerinize öncelik vermeniz olumlu sonuçlar almanızı sağlayabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde denge ve istikrar temaları öne çıkıyor. Çalışma isteğiniz ve enerjiniz bitmek bilmiyor. Çevrenizdekiler size ayak uydurmakta zorlanabilir.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
DAHA önce çevrenize yaptığınız iyiliklerin mükafatını alacaksınız. Bir de mütevazı duruşunuz gönüllerde taht kurmanıza yol açacak.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Temmuz 2014
Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!