Koç Burcu Günlük Aşk Falı

9 Ekim 2015
Sevgilinizin gözünde farklı bir yeriniz var. İlişkinizin dışında, sizden gizlemeye çalıştığı birtakım sorunları olabilir. Ona dışardan bir yabancı gibi yaklaşmayı denemelisiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı

9 Ekim 2015
Mesleğinizi geliştirmeyi, kazancınızdan daha çok önemsiyorsunuz. Geleceğinizle ilgili çok idealist planlarınız var. Sizi çok takdir eden biri tarafından gizli bir şekilde destekleniyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Para Falı

9 Ekim 2015
Paranızı idareli kullanmak durumundasınız. Yakında bir para haberiniz olabilir. Masraflardan kurtulmak için ilginç yöntemler geliştiriyorsunuz. Aileniz de sizi bu çabanızda destekliyor.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

9 Ekim 2015
Hakkınızda söylenen sözler sizin kulağınıza kadar geliyor. Duymakla yetinmemelisiniz, doğruluğunu araştırmanızda yarar var.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Son zamanlardaki bazı gelişmelerin etkisindesiniz. Çevrenizdeki bir iki insanla yıldızınız bir türlü barışmıyor. Bir araya gelmemeye çalışıyorsunuz. İş yaşamınızda başarılısınız. Tek tük aksamalar kariyerinizi etkilemeyecek gibi görünüyor. Bir program çerçevesinde çalışmayı seviyorsunuz. Aşk yaşamınız bugünlerde bazı müdahaleler gerektiriyor.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Sevgili Koçlar saat 02:18 Ay-Satürn zorlayıcı görünüm etkisinde Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji,  iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz. İşimizi yaparken veya günlük tempoda karşılaştığımız insanlarla aramızda bazı görüş ayrılıkları olabilir. Sıkı çalışırız ancak çabuk yoruluruz. Sorumluluklarımız ön plandadır. Bu da bizi denetleyici olduğundan sıkılabiliriz. Desteklenmek arzumuz yoğundur. Yaptığımız bir işin başkaları tarafından kıymetinin bilinmesini isteriz. Uzak akrabalarımızla ilgili veya kendi sağlık durumumuzla alakalı konular üzerinde dururuz. Saat 13:53 Ay-Neptün karşıtlığı meydana gelecek. Kafamız bir şeylere takılabilir. Bizi  hiç kimsenin anlamadığını düşünürüz. Oysaki  bizi alkışlamasalar da,  çevremize karşı ılımlı davranmamızda yarar var. Saat 17:05 Ay-Mars kavuşumunda özellikle bugünlerde,  bazı şeyler umduğunuz gibi gelişmediyse, bunları biraz dert edebilirsiniz. Oysaki bu saatlerde şöyle bir sakince gözden geçirmelerde bulunursanız, uygun  bir çözüm yolu bulursunuz.9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz seyirle ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Bir yandan akıllıca duruma bakmak diğer taraftan partnerinizin de fikirlerini almak yararlı olur. Ortaklaşa düşünme zamanı da diyebiliriz. Kararlar alınabilir ve sorunlar varsa bunlar birlikte çözüme kavuşturulur. Eğer partnerimizle yeni tanışmışsak, en önemli konu birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmenizdir. Hakça adilce barış içinde konuşmakta yarar var. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışmamız doğru olacaktır.Bütün burçlar için genel


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Yaratıcılığınız yüksek. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere yönelebilir ve konuyla ilgili kişileri etkileyebilirsiniz. Yeteneklerinizle göz doldurabileceğiniz, renkli bir gün.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Fazla çalışıp durup dinlenmeye fırsat bırakmamak bugün sizi biraz halsiz düşürebilir. Tüm yarım işlerinizi bugün tamamlamak zorunda değilsiniz. Detaylara takılmak da hedeften uzaklaşmanıza neden olabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2015
Gerçekte doğru olmasa dahi, karşı tarafa, üzerinde yoğunlaştığınız ilişkilerin veya bazı kişilerin tüm zamanınızı aldığını göstermenizde fayda var. Zira, ileride bunun fazlasıyla faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız durumlar olabilir. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Alacağınız bir haber hayatınızı aniden değiştirebilir. Başınızı kaşıyacak zaman bulamayabilirsiniz. Birinin yersiz sözleri yüzünden keyfiniz kaçabilir.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alabilir, enerjinizi kalabalık ortamlara aktarabilirsiniz.

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Arkadaş ve sosyal çevre ortamlarınızdaki ortak proje ve çalışmalarda evrak işleriyle uğraşabilirsiniz. Detay gerektiren konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Sorunlu bir işi çözme gayretinde olabilirsiniz. Bugün sağlığınıza, özellikle bağırsaklaklarınıza dikkat etmenizde yarar var.

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Ekim 2015
Merkür, ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda düzeliyor. Partnerinizle iletişiminiz rahatlayacak. Ortaklaşa atacağınız adımlar için konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu