Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkın ilk başlardaki coşkusunu yaşamaya bakmalısınız. İçinizde, yeni ilişkinizden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var. Bugün onun tarafından sürekli aranacaksınız.
5 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz.
5 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşımaya devam etmelisiniz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
5 Aralık 2016

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Üçlü bir ilişki içinde, bile bile sübjektif davranılıp tartışma yaratılıyor. Bununla ilgili eleştirilerinizi tartışmaya fazla yaklaşmadan yapmanızda yarar var.
5 Aralık 2016

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girebilirsiniz. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz. Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz.
5 Aralık 2016

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:13 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal ortamların, yeniliklerin ve bizi heyecanlandıran gelişmelerin işaretçisidir. Karşı cins üzerinde de etkiliyiz. Bu saat itibariyle bulunduğumuz ortamda hem nazik yaklaşımımız hem farklı duruşumuzla ilgi uyandırırız. Fikirlerimiz beğenilir. Pozitif ve gayet özgür hareket edebiliriz. Saat 09:34 Ay-Satürn görünümü, sizin hem arkadaşlarınızla olan paylaşımınız hem de hayatı gözlem gücünüzün yüksek olduğunu gösteriyor. Yaşadığınız toplumun ihtiyaçlarını, eksiklerinin farkında olarak, bunların daha düzgün hale gelmesini isteyebilirsiniz. Baskılara boyun eğmezsiniz. Saat 14:23-6 Kasım saat 07:31 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Haksızlıklar karşısında sabır göstermeniz, işlerinizi çabucak bitirmeniz kolay olmayabilir. Zorunluluklarınız nedeniyle, dilediğiniz gibi hareket edemeyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar kimi zaman problemleriyle sizi rahatsız edebilirler. Benim tavsiyem, ne zamandır üstünde çalıştığınız fakat bir türlü bitiremediğiniz işlere öncelik vermenizdir. Bizi huzurlu kılacak gelişmelerle karşılaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,
5 Aralık 2016

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Olayların duygusal yönleri canınızı sıkabilir fakat karşınızdaki kişilere gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Duygusallıkla yaklaştığınız konulara fazla misyon yüklüyorsunuz. Genital organlarla ilgili sorunlarınız olabilir.
5 Aralık 2016

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ağır enerjilere maruzkalacağınız bir gün deneyimleyeceksiniz. Tembellik isteğiniz yüksek olabilir. Arkadaşlıklarınızın ve toplumsal konuların değer kazanacağı bir günde olacaksınız. İletişimle ilgili önemli pürüzleri giderme potansiyeline sahipsiniz.
5 Aralık 2016

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşitlik ilkesine dayanmayan ve stresli durumlar söz konusu olabilir. Öncelikli olarak verdiğiniz sözlerin arkasında durmanız ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Beklenmedik kanallardan fırsatlar elde edilebilir.Günün Atmosferi:Bugünden itibaren, farklı şeyler deneme ve heyecan arayışımız artıyor, yaratıcılığımız veya hayatımızda değişiklikler yapma olasılığımız yükseliyor. İlişkiler açısından da destekleyici veya cesaret verici durumların ön plana çıkacağı bir haftaya giriş yapıyoruz.
5 Aralık 2016

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için kendinizde güç bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Alacağınız yardımlarla sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Gün içinde rutin işlerinize zaman ayırmanız sizin için daha iyi olabilir.
5 Aralık 2016

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Bilim... Alçak gönüllülüğünüz bazı zamanlarda başınıza dert açıyor. Kartınız sizi bir hayli ikaz etmeye çalışıyor ama bildiğinizi okuyorsunuz.
5 Aralık 2016

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.
5 Aralık 2016

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizde etkili iletişim geliştirebileceğiniz, yeni eğitim dönemleri, ortaklıklar, ilişkilerdeki ve iş hayatınızdaki görüşmeler ve yolculuklarınızı destekleyen bugün, sizin için önemli ve etkili haberler alabilir, ikili ilişkilerinizde pozitif görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz
5 Aralık 2016

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğle saatlerinden itibaren ağır enerjilere dahil olacağınız bir gün deneyimleyeceksiniz. Tembellik güdüsü yüksek olabilir.Ay’ın sabah saatlerinde arkadaşlık ve toplumsal alanda ilerlemesi nedeniyle arkadaşlıklarınızın değer kazanacağı bir haftaya başlayacaksınız. Uzlaşma enerjisine sahip olacaksınız. Ancak hayatınızın krizli alanlarındaki pürüzlerini de doğru iletişim sayesinde gidermeye yönelebilirsiniz. Kredi ve vergilerle ilgili önemli pürüzleri tatlı diliniz ve pozitif enerjiniz sayesinde giderme potansiyeline sahipsiniz.
5 Aralık 2016

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkileriniz aktif olacak. Çabuk harekete geçme isteğiniz çevrenizi zorlayabilir. Ortaklı atılacak adımlarda hayat size güzel seçenekler sunacak.
Reklamı Kapat