Koç Burcu Günlük Aşk Falı

20 Eylül 2014
Sevgiliniz size karşı çok anlayışlı ve yakın davransa da siz ona bir türlü onun hakettiği şekilde davranamıyorsunuz. Bugün de bu tip davranışlarınız ile onun kalbini kıracaksınız. Fakat onun gönlünü almak için yeterince yakın davranmayacaksınız. Bu şekilde davranmayı sürdürürseniz ilişkiniz kısa zaman sonra sonlanacaktır.

Koç Burcu Günlük İş Falı

20 Eylül 2014
İş yerinizde sevilen birisiniz. Son zamanlarda içinize attığınız kimse ile konuşamadığınız sıkıntılarınız yüzünden işinize konsantre olmakta zorlanıyor ve zaman zaman hatalar yapıyorsunuz. Bugünde yapacağınız bir hata iş arkadaşlarınız tarafından telafi edilecek.

Koç Burcu Günlük Para Falı

20 Eylül 2014
Parasal konularda bir türlü tatmin olamıyorsunuz. Sürekli yatırım arayışları, daha fazla para nereden kazanabilirim düşüncesi içerisindesiniz. Gün içerisinde bu konular hakkında sık sık dostlarınız ile sohbet edecek, onların fikirlerini alacaksınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

20 Eylül 2014
Sevgilinize karşı çok tuhaf davranışlar içerisindesiniz. Oysa ki onu seviyor ve onun da sizi sevdiğini biliyorsunuz. Ona karşı biraz daha yakın davranmaya ve sevginizi göstermeye özen gösterin.


Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Kendinizi fena halde özel hayatınıza kaptırmış durumdasınız. Bu yüzden işinizle ilgili konulara zor konsantre olacaksınız. Yakınlarınıza biraz anlayışlı davrandığınız takdirde aranızdaki tüm buzlar eriyecek. Bencil davranmayıp onlarla uzlaşma yolları aramalısınız. Sevdiğiniz insanın ağır yükümlülükler altına girmesi sizi rahatsız etse de. Bu duygunuzu ondan gizleyip ona yardımcı olmalısınız.

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Sevgili Koçlar, cumartesi günü boyunca, Aslan burcunda ilerleyen Ay bizlere eşlik edecek.  Bu enerji gerek aşk hayatınız ve gerekse  sizi  alakadar eden her konuda sıcak ve sevgi dolu davranmanızı sağlayıcıdır. Eğer varsa çocuğunuzla veya sevgilinizle birebir temasta bulunmaktan zevk alırsınız. İçinizden geldiği gibi davranırsınız. Mükemmellik arayışınız yanlış karar vermenizin veya hatalı seçimde bulunmanızın önüne geçer. Saat 10:29 Ay-Jüpiter kavuşumu, güven duygumuzu, yaşam sevincimizi yükseltiyor. Etrafımızdaki dünya ile öylesine kuvvetli bir ilişki kuruyoruz ki, yan yana geldiğimiz insanlar bizimle olmaktan keyif duyuyorlar. Koçlar zaten doğal insanlardır. İçlerinden geldiği gibi hareket ederler. İşte bu görünüm, bu doğal ifadenin dışa yansıması olarak gayet olumludur. Saat 12:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikçi düşünmemizi,  özgürce hareket etmemizi ve değişime açık bir yüreklilikle EVET dememizi sağlıyor.  Bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi, verilmiş bir kararın hızla uygulanması, evimiz, ailemiz ve bizi ilgilendiren konuların akıllıca yoluna konulmasında bu görünüm gayet olumludur. Saat 21:46 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, duygusal yoğunluğu yükseltici. Baştan çıkmaya ve çıkarmaya hazırız sanki. Güçlü ve tutkuluyuz akşam saatlerinde. Cumartesi günümüzün  keyifli paylaşım ve güzelliklerle dolu geçmesi dileğimle,


Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Bugün Ay sosyal evinizde ilerlerken, ilişkilerinizi duygusal boyutlarda ele almanıza neden olacak. Güçlü bir Mars etkisi içinde olduğunuz için, çevrenize karşı baskılı davranabilirsiniz. İsteklerinizde ısrardan kaçınmalısınız. Maddesel konularda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Duyu organlarınızla ilgili problemler gündeme gelebilir.

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Rahat tavırlar ve sanki hiçbir şeyi o kadar da ciddiye almıyor imajı veren yaklaşımlar tadınızı bozmasın. Her ne kadar olumlu etkiler yükselişe geçmişse bile siz yine de dikkatli olun. Çocuklarla eğlenceli planlar yapılabilir.


Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Son dönemlerde üzerinde durduğunuz veya para harcadığınız konularda daha hızlı ilerlemek istiyorsanız size bu konuda yardım edebilecek bağlantılara sahipsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olumsuz gibi görünen ya da olumsuz giden olaylar moralinizi bozmasın. Yapılması gereken şey farklı yöntemlerle ilerlemek ya da farklı şeyler deneyip farklı konularda başarı sağlayarak diğerlerine boş vermek olabilir. Sırık atlama elemelerini kazanamamanız, en iyi görüntü yönetmeni seçilemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öyle değil mi?

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.


Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Maddi konular biraz yüzünüzün asılmasına neden olabilir. Akıllı adımlar atarak bunu en az sıkıntıyla atlatacaksınız.

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Eylül 2014
Kısa bir yoldan kısmetiniz var. Çevrenizden biriyle konuşacak ve çok yararlı bilgiler edineceksiniz. İleride bu bilgiler sayesinde işte daha başarılı olabileceksiniz. Çok kararsızsınız. Kesin kararınızı verin ve bir işte sebat edin.

Geçmiş Koç Burcu Burç Yorumu
Grup Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız!!!